Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Socialinių paslaugų informacijos centras, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Socialinių paslaugų informacijos centras

Atsiliepimai apie Socialinių paslaugų informacijos centras, VšĮ

Turi informaciją - valdai situaciją!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Socialinių paslaugų informacijos centras, VšĮ

suvalkietis Mindaugas
2021-09-26 06:39:24 IP 4ljk19u
Labas rytas,

Nežinau ką daryti. Į mano kambarį ateina paslaptingi svečiai, kuriuos įsileidžia sugertuvininkas kaimynas.
gyvenu Apsaugoto būsto projekte. Mūsų valdžia nenori su niekuom tartis. Atsiradus problemai, dalyvis yra pašalinamas iš namų, iškeldinamas į niekur. Mane norėjo išmesti iš buto už spėliojimus rašant komentarus kas dedasi..

Kaimynas niekada nelieka savo kambary, jis ieško namų, kuriuose gali vartoti besaikiškai alkoholį. Pirmą pusmetį prasidėjo daiktų vagystės iš mano kambario. Galiausiai žiemą radau savo suvalgytus obuolius paslėptus po sofos pagalve. Pavasarį dingo dešimt popierinių pinigų.

Vasarą, netiesiogiai sužinojau, kad Mindaugo sugėrovas iš tolimesnio miesto pakraščio paprasčiausiai, nebenorėjo su Mindaugu bendrauti. Bet Mindaugo vis nebūdavo savaitės gale po kelias dienas.

Kai atėjo mokslo metai, Mindaugas pradėjo kurti istoriją, kad važiuoja į Kauno rajone esantį kaimą. Istorija deja, tokia pati kaip gegužės mėnesio pasakojimas apie kelionę į kaimą. Bet aš sužinojau, kad Mindaugas su tuo dėde, su kuriuo norėjo keliauti jau buvo atsargiai nutraukęs ryšį.
Po kelių dienų, Mindaugui "išvažiavus" į tą kaimą, mano kambaryje buvo pavogta nuotrauka. Po dar kelių dienų kažkas valgė mano maistą iš šaldytuvo. Galiausiai kažkas pradėjo lįsti į spintą, kurioje laikiau striukę. Kažkas užseginėjo striukę, kol mokiausi profesiniame centre.

Slenkant laikui, pastebėjau, kai Mindaugas buvo nuėjęs pagelbėti drugui į Žirmūnus. Man pusvalandžiui išėjus į parduotuvę, kažkas ateidavo ir įjungdavo programą mano stacionariame kompiuteryje, kuris būdavo išjungtu ekranu. Aš pradėjau įtarti, kad kaimynas Mindaugas Garšva likdavo laiptinėje. Ne visada jis atskleisdavo tikrąją išvykimo priežastį. Tuo tarpu aš visą projekto laikotarpį, neskaitant projekto valdžios man pridirbtos psichiatrinės ligoninės man lieku savo kambaryje.
Paskutinę naktį, išėjau parūkyti link spaudos rūmų. Mano kambaryje buvo pribarstyta pelenų nuo cigarečių, tiesiai ant kilimo.
Kambaryje buvo neplautų kojų tvaikas. Aš žinojau, kad tai atspindi vieno kaimyno paveikslą iš tos pačios laiptinės, kuris reguliariai gydosi nuo sunkaus alkoholizmo, yra sedėjęs už vagystes kalėjime. Bandė vogti automobilius.

Apsaugoto būsto dalyviai yra įpareigoti laikytis sutarties sąlygų. Deja, bet vieną žiemos vakarą, grįžus kaimynui, mačiau, kad jis buvo privartojęs psihotropinių medžiagų. Mindaugas prie manęs kabinėjosi, kalbėjo elgėsi neblaiviai. Jis buvo neblaivus, bet nieko neužuodžiau.
Kai Mindaugas išvyko į kaimą trijoms savaitėms, jis nesigamino maisto, naršydavo mano lentyną šaldytuve. Tiesiog, Mindaugas vsissiškai nebevykdė įsipareigojimų apsaugoto būsto sutarčiai. Socialinė man leido suprasti, kad Mindaugas meluodavo visą laiką. Prisimenu jos žodžius, raktus turite tik tu ir Mindaugas, nes man buvo kilusi mintis, kad į namus ateina projekto darbutojas patikrinti kol manęs nėra namie.

Na aš net neįtariau, kad tiesiog Mindaugas nusileidžia keliais aukštais ir atrakina kažkam duris... Mindaugas taip pat užsiminė, kad aš būdavau susinervinęs prieš vakarą. Ši užuomina mane pribloškė. Pasirodo Mindaugas gyveno tame pačiame name, greičiausiai ateidamas iš ryto pamiegoti. Daugiedienės Mindaugui virto daugiasavaitiniu alkoholizmu. Vakare kalbėdavau su artimaisiais, pasakodavau lankymosi pėdsakus, suprasdavau kas įvyko per dieną kol mokiausi profesiniame centre.
Kaimynas pasidaro agresyvus, imasi psichologinės prievartos, neduoda ramybės ateidamas prie kambario durų............

CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Parodų ekspozicijoms; - Muziejų...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Trečiojo ketvirčio rodiklius pagerinusi "Johnson & Johnson" kilstelėjo metų prognozes 10-19 21:34
Didžiausia pasaulyje sveikatai skirtų prekių gamintoja, viena skiepų nuo COVID-19 ligos kūrėjų "Johnson & Johnson", trečiojo metų ketvirčio grynąją pelną padidinusi 3%, įplaukas – 11%, dar kartą...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%