Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras

Atsiliepimai apie Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras, UAB

Norėčiau parašyti atsiliepimą apie didžiagabaričių atliekų surinkimo aikštelėje Tilžės g. dirbančią darbuotoją. Yra labai nemalonu, kai nuveži priduoti atliekas, gaišti savo laiką ir kurą, nemeti bet kur, o darbuotoja pasitinka greitu žingsniu, perpykusiu veidu ir piktu balsu rėkia vos išlipi iš mašinos. Atrodo, kad net baisu paklausti jos, kur ką mesti, nes nusijuoks, nusišaipys, kad nežinai arba suburbės kažką tyliai ir nueis. Šiaip aš nieko nesakyčiau, gal žmogui bloga diena, kam gi nebūna, tiesa? Bet jau vežėme atliekas į šią aikštelę 5 kartus ir visada tas pats. Plieno g. esančioje aikštelėje darbuotojos visada buvo malonios. Gal prašau pasikalbėkite kažkaip su ta pikta darbuotoja, nes yra tikrai nemalonu lankytis, sugadina nuotaiką visai dienai.
Atvežus asbesto turinčių gaminių (šiferį) į dumpių sąvartyną, man pareiškė, jog yra jau 15:30 ir jie atliekų tokių nebepriima (ketvirtadienis) bei dar sužinojau vietoje, jog tokias atliekas būtinai reikia supakuoti (ant paletes ir apvynioti su plėvele). Prieš tai vežant kitas šiukšles buvo klausta kratc stambiagabaritinėje aikštelėje, kur reikia utilizuoti šiferį, nurodė dumpių sąvartyną, tačiau neakcentavo pridavimo būdo. Paklausus sąvartyne ką man šiuo atveju daryti, jiems sakė neįdomu. Aš dabar puikiai suprantu, kodėl pilni miškai šiukšlių, nes žmonės savanoriškai nuomojasi priekabas, sutinka sumokėti už utilizavimą, o juos pasiunčia toli. Pasirodo sąvartyne ne tik buitinės šiukšlės, o ir darbuotojai! Gerai, jog netoliese yra įmonė, kuri be problemų priėmė, sumokėjau daugiau, bet manęs daugiau nebematysite dumpių sąvartyne!
Solidžoj firmoj viskas turi buti solidu ir šiolaikiška. Matosi tik solidžios algos.
Problematiška prisijungti prie savitarnos.
Nera apklausos dėl kokybės aptarnavimo (neidomu?)
Apie isikolinimą informuoti neskubama. Telia ir kiti daro tai savalaikiškai ir geranoriškai. Pas jus atvirkščiai.
Galit paskambinti, pabendrausim.
Šokiruojantis klientų aptarnavimo lygis. Vadybininkė p. Jelena Borisova - arogancijos, pasipūtimo ir susireikšminimo kaip reta.
kodėl nėra Jūsų sąskaitos SEB banke? Čia pinigėlius senjorams galima įmokas pervesti nemokamai, o ir bankas nėra "Dvarnega" kaip kai kurie Jūsų išvardyti, manau kad ne vienas šimtas Klaipėdiečių senjorų mielai pasinaudotu
internetu apmokėdami už paslaugas nemokamai ir neišeidami iš namų.
kodėl rašoma rinklaivos mokėtojas, jei jis nuo 2007m.negyvena, pvz.V.Reznik?Kodėl nepatikrinama inforacija?
Dėkoju už atsakymą ar, bent klaidų ištaisymą!

Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

"Maserati MC20": abejingų nepaliekantis, prestižinius įvertinimus skinantis superautomobilis 06-21 00:43
Pristatytas tik rudenį – bet jau spėjęs pavergti viso pasaulio išskirtinių automobilių gerbėjų širdis: su modeliu "MC20" kompanija "Maserati" kaip reikiant išjudino emocijų bangą – nes abejingų...
Populizmo kuinu toli nenujosi
Populizmo kuinu toli nenujosi 06-20 20:05
Populizmas, pernelyg toli ir nenutrepsėjęs, vėl grįžta į madą. Atrodo, kad tokiu keliu pasiryžęs eiti šalies vadovas Gitanas Nausėda. Dėmesys leidimo negavusiems antrojo Šeimos gynimo maršo...
Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%