Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos Lytagra, UAB

Kaipėdos lopšelis-darželis ,,Sakalėlis"
2019-12-01 16:07:42 IP 28mdoev1
Visos Klaipėdos lopšelio-darželio, , Sakalėlis" bendruomenės vardu
dėkojame UAB Klaipėdos Lytagra ir jos direktoriui Tomui Abelkiui
už geranorišką paramą gražinant mūsų įstaigą bei gražias iniciatyvas.
Visokeriopos Jums sėkmės!
Nesuprantu kam reikalinga elektronine parduotuve jei jone nera prekiu nuotrauku? O ir asortimentas parduotuveje didesnis nei internete? Kam tuomet isviso varginotes tokia elektronine parduotuve daryti?

Didesne geda su tokia nei be kokios. Vazineti i parduotuve vien todel kad paziureti prekiu kainos siais laikais neapsimoka.
Atsiprasau susitvarkykite su poziuriu i klienta. Jau 2018 metai.
Arūnas 2013-05-20 15:42:14
Esu Lytagros klientas, po šios dienos nežinau ar juo liksiu. Metalo atleidimo skyriuje prieš tai pirkau atmatūrą statybom ir kitą įvairų metalą.Pritrūko juostos smeigėm pasigaminti nuvažiavau paprasiau šešis metrus, kad išrašytų.Man buvo atsakyta neturiu laiko su tavo juostom terliotis aš tau jos neparduosiu, važiuok kitur į metalo prekybą ir nusipirksi. Na gerai galvoju nueisiu iki vadybininko.Vadybininkas atsakė, kad negražiai darbuotojas pasielgė ir paskambino paprašė, kad man paduotų tos juostos. Tada nuėjus darbuotojas į mane net nekreipė dėmesio vaidino ale užsiėmusiu, karts nuo karto žvilkčiodamas. Na aš palaukiau kokias 5-10min.ir supratau, kad jis tyčia tems laiką, tad nusprendžiau važiuot kitur juostos pirkt. Matyt gerai ''šaknis'' ten šis darbuotojas įleidęs, kad net vadybininko neklauso. Ir jam nesvarbu išlaikyt klijentus.
nezinau kaip buvo tada, bet dabar panasi situacija. as tai visada vaziuoju i Kretingos Lytagra, ten zmones paprastesni, o zogelis prie metalo labai paslaugus ir nesvarbu kiek pirksi visda padeda, o jei nera labai uzsiemes tai dar ir ikrauna. teko bendrauti ir su direktoriu tai viskas labai okei, tiesa jei kas norit akis paganyt, tai kasininke ten olia lia :))
Arūnas 2013-05-20 15:42:14
Analogiška situacija buvo ir man tame pačiame metalo skyriuje. Tipo, jei neimu kokių 300-400 kg metalo, aš ten nelaukiamas. Irgi teko važiuoti į Metalo prekybą.

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...
UGB
Kranlyft MAEDA

Adresas: Jautakių g. 30, LT-89142 Mažeikiai.
Veiklos sritys: miškininkystė; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; žemės ūkio technika.
UAB „UGB“ projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius iš paprasto bei nerūdijančio plieno, taip pat įvairios paskirties priekabas, puspriekabes, technikos transportavimo platformas, kaušus, šakes, rulonų griebtuvus, sniego stumdytuvus, siloso atkandėjus, siloso perkandėjus, keliamas aikšteles, platformas, kasimo...
GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
Corpora
Komunalinė ir miško technika

Adresas: Kalvarijų g. 131-307, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: hidraulika, pneumatika; importas; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; žemės ūkio technika.
UAB „Corpora" – įmonė įkurta 2010-ais metais. Mūsų specializacija: komunalinės ir miško technikos pardavimas, aptarnavimas ir remontas, individualūs techniniai projektai. Šiuo metu Lietuvoje atstovaujame šiuos gamintojus: Longo S.r.l. EuroService Van Wamel B.V. AMCO VEBA GROUP CTS Servis a.s. ŽOLIAPJOVĖS IR...

Komercijos atašė Kinijoje paskirtas A. Sankauskas
Komercijos atašė Kinijoje paskirtas A. Sankauskas 01-27 11:42
Komercijos atašė Kinijoje paskirtas Andrius Sankauskas. Šį pirmadienį jis pakeitė iki šiol Lietuvos verslui Kinijoje atstovavusį ir kadenciją baigusį Arūną Karloną.
Indija ieško pirkėjo savo nuostolingai nacionalinei oro bendrovei
Indija ieško pirkėjo savo nuostolingai nacionalinei oro bendrovei 01-27 11:33
Indija ruošiasi parduoti 100% savo nacionalinio oro vežėjo "Air India" akcijų. Anksčiau investuotojams buvo siūloma įsigyti du trečdalius bendrovės, tačiau niekas nesusidomėjo.
VMI paskelbė verslo liudijimų kainas 2020 m.
VMI paskelbė verslo liudijimų kainas 2020 m. 01-27 11:31
Iš trijų didžiųjų Lietuvos miestų verslo liudijimų kainas keitė tik Vilniaus miestas, kai kuriose kitose savivaldybėse jie ir brango, ir pigo.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%