Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos keleivinis transportas

Atsiliepimai apie Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

Kodėl autobusų kontrolė yra tokia nemandagi ir nešališka? Važiavome autobusu su drauge, abi turėjome bilietėlius po 40ct (mum 17 metų), kuriuos atsižymėjome tik įlipus. Tačiau į autobusą įlipus kontrolei, viena kontrolierė (šviesių plaukų, su akiniais) priėjusi prie mūsų pradėjo mumis terorizuoti ir piktai kalbėtis su mumis (matyt, tą dieną nebuvo išrašius baudos niekam
Laba diena, šiandien 12 val. važiavau 12 autobusu, kurio numeris GOP 051. Likau maloniai nustebusi vairuotojo mandagumu. Labai nustebau, kad autobuso vairuotojas įlipus kiekvienam keleiviui mandagiai pasisveikina. Atrodo menkniekis, bet taip malonu. Ačiū
8 autobusas, numeriai JBV 032, toks senesnio amziaus vairuotojas, siandien ryte labai greitai uzdarinejo durys ir net nepalauke kol visi zmones ilips, prispaude vienos panos tase ir vaziuodamas ileidinejo zmones. Nesaugiai vairavo
2019/09/18 Draugystės geležinkelio stoties sustojime, 17 valanda, 12A autobuso vairuotojas, lietuj lyjant neįleido manes ir bendradarbio i autobuso vidų. Dar prieš mums ateinant laukia jau stovėjo ir neaišku kiek laiko laukė juodaodis vyras. Taigi neaišku ar dėl rasistinio požiūrio, ar tiesiog dėl žmogiškumo neturėjimo, mes buvom priversti stovėti ir laukti lietuje, nes sustojimas neturėjo pastogės nuo lietaus.
Kai vairuotojas, įleido mus į vidų, pradėjo reikšti pretenzijas, jog mes peranksti atėjome ir jis turi teisia mūsų neįleisti, nes tai yra galutinė jo stotelė. Kalbėjo nepargarbiai ir grasino mane išlaipinti jaigu man kasnors nepatinka. Praprašiau parodyti savo darbo pažymėjima, jis atsisakė. Prisistatė vardu Sigitas
Bjauresnės šaraškinų kontoros turbūt Klaipėdoje nerasi su savo nupuvusia elektronine leidimų išdavimo sistema. Pačios ten dirbančios bobos nesusigaudo kaip ji veikia, o kur tau paprastas tūlas gyventojas susigaudys! Jų pagrindinis verslas yra bausti, rinkti baudas ir iš to mokėti sau kosmines algas.
2019-09-01 19:30 vairuotojas autobuso valstybinis nr: KTO 074, Tik padėjau viena koja i autobusa, vairotojas pradėjo vaziot, atsisukęs i mane vos ne šaukdamas sako lipk, vos ne pargriuvau tarp autobuso ir šaligatvio. Toks jausmas kad jisai skubėjo kas kur. Per miestą važiavo pavojingai, viršijo graiti mažiausiai 20km/h.
Laba diena, noriu pareiksti pasipiktinima del nesaugaus 17 autobuso (numerio raides kju, skaiciu nepamenu. 16.04 val. Universiteto stotele link bibliotekos) vairuotojo vairavima pesciuju atzvilgiu. Sankryzoje uzsidegus zaliai sviesai buvo eita per pesciuju pereja, tacisu pradejus mirkseti geltonam signalui vairuotojas pajudejo tiesiai ant manes ir draugo, ir net nestabde matant kad zmones nespes pereiti perejos. Pagal keliu eismo taisykles vairuotojas privalo leisti uzbaigti manevra esanciam kelyje net jei pesciajam jau dega geltona ar raudona sviesa. Prasau issiaiskinti neadekvataus vairavimo situacija ir informuoti mane. Aciu, Ausra.
Valdas 2017-07-03 10:13:48
Norėčiau pasidalinti informacija, kuria kitaip ne pavadinsi kitaip kaip LEGALUS SUKČIAVIMO BŪDAS. Sekmadienio vakarą su šeima nutarėme pasivaikšioti prie jūros. Kaip sąžiningas pilietis pasinaudodamas "Mparking" programėle sumokėjau už automobilio stovėjimą. Tik sumokėjęs supratau, kad padariau klaidą t.y. sumokėjau kaip stovėjimą geltonoje zonoje nors tai buvo žalia (geltona zona 0, 6 eur/val, žalia 0, 3 eur/val). Kaip sakoma pats kaltas, kad sumokėjai dvigubai. Pasirodo ne tik kaltas, kad permokėjau, bet dar ir per 24 val. turiu sumokėti baudą. Kitą diena paskambinus baudos kvite nurodytais telefonai atsiliepė tokia Lina Andriuškienė, kurios paklausiau "kodėl sumokėjęs dvigubai turiu mokėti dar". Pasirodo, kad VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" susiskirstęs tik jiems patiems žinomomis zonomis ir aišku pagal tai sumokėjęs už geltoną zoną negali stovėti žalioj. Tada pasiteiravus apie galimybę susigražinti neteisingai sumokėtus pinigus ir sumokėti "teisingai", gavau trumpą atsakymą "niekas jums pinigų negrąžins, nes pats savo valia sumokėjote neteisingai, niekas jūsų nevertė to daryti". Tada Linos Andriuškienės pasiteiravus ar gali mane sujungti su direktoriumi, ji nepatenkintu tonu atsakė "aš ne direktoriaus sekretorė internete susiraskite telefoną". Galiu pasakyti tik tiek, kad direktorius neatsiliepė.
Todėl mieli žmonės noriu jus įspėti, kad VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" nesąžininga valstybinė įmonė, kuri prisidengusi savivaldybės nutarimais ir savomis "prastumtomis" taisyklėmis lobsta iš eilinių žmonių. Taip parodo ir 2016 m. ataskaita, kaip už mašinų stovėjimą surinkta 1 432012 Eur, o pelno tesigavo tik 16776 Eur.
Panaši situaciją ir man nutiko, kai per klaidą savo nuosavo automobilio valstybinio numerio raidę įrašiau ne taip. Sumokėta už raudonosios zonos parkinga ir dar gauta bauda. Paprašiau atitinkamų asmenų arba panaikinti baudą arba grąžinti pinigus už parkavimą man tiesiog atsakė:
- už klaidas reikia susimokėti.
Tik nemanau, kad tai sąžiningai uždirbti pinigai.
Apgailėtini žmonės, gaila jų :)
Kodėl mikriuka nevažiuoja pagal laiką. 2019.06.26 M6 iš melnrages palei grafiką turėjo važiuoti 17:34, isvaziavo 17:29.suprantu paklaida 2min, o ne 5 min. Neapgaudinekite žmonių. Kam tie grafikai surašyti???
4 autobuso vairuotojas 18:20 pademonstravo savo sizofrenijos ir nekompetetingumo laipsni. Pasli suxa
APGAVIKU, MELAGIU, REKETUOTOJU KONTORA! Skyre bauda uz parkavime, savajame kieme, kur masina uzregistruota ir internetu gauas leidimas, pagal valst. numerius! Gintaras Neniskis yra apgaviku kontoros vadovas, nepasitikekite sia imone. Tai Klaipedos Savivaldybe taip dirba, balsuokim uz bet ka, tk ne uz Grubliauska, jis nesusitvarko! Bandziau issiauskinti, tai pasiunte mane Klaipedos Transportas ant 3-ju raidziu.
Ačiū 14 autobuso vairuotojui, kad išvažiavo iš stotelės žymiai per anksti ir jo dėka nebespėjau į mokyklą, nes toje stotelėje daugiau nevažiuoja jokie kiti autobusai. Kaip žmogus gali taip neturėt sąžinės ir nuvažiuot tiesiai prieš akis, palikdamas žiemos metu laukti kito autobuso, kuris atvažiuos tik už 15-20min.
Taip pat, labai prašau žmonių daugiau nevadinti mulkiais. Gėda turėtų būti vairuotojui taip pavadint moterį ;)
14 maršruto autobusas dažnai vėluoja apie 10 minučių, vos ne kasdien pasitaiko, kad autobusas iš viso neatvažiuoja į Tauralaukį, o žmonių pilna stotelė. Ypač važiuojant kryptimi Tauralaukis - BIG, autobusas atvažiuoja 5-10min per anksti. Nuolat girdžiu aplinkinių nusiskundimus visišku grafiko nesilaikymu. Drausminkit ir pagaliau imkitės priemonių.
Aušrinė Svečiulytė
2019-01-12 23:59:05 IP 2cfq8qc1
Autobusų/mikriukų laiko sistema yra nustatyta kitaip negu švieslenčių stotelėse bei visos Lietuvos laiko. Pavyzdys. Mikriukas M6 šiandien (2019.01.12 šeštadienį) turėjo atvažiuoti 23.19. Jis atvžiavo 23.15 (4min per ankti, nors paklaida tik 2min gali būti), pagal jo tą ipad (kuriame užrašyta kada turi atvažiuoti, kokia kita stotelė bei koks laikas) laikas yra 23.17. Netgi internete pasižiūrėjus laikas yra 23
19. Tai, įsidėmėkite, yra paskutinis bet koks autobusas ar mikriukas važiuojantis į melnaragę. Žmogus gali ir namo neparvažiuoti, dėl šių klaidų. Kiek mačiau, keli mikriuko prieš tai irgi atvažiavo 3-4min per anksti. Prašau ištaisykit, nusibodo laukti pusvalandį stotelėje, nes praleidžiu mikriuką, kuris atvažiavo 4min per anksti.
Laba diena. labia noriu pareikšti pretenžija 26 autobuso vairuotojams už įžulų elgesi. Vaikas išpaskutiniūjų stengėsi nepavėluti į autobusą, tačiau vairuotojui matant jį pribėgus po pat nosim uždarius duris pajudėjo. Čia reikia turėti didelės negarbės taip padaryti. Visgi mes Jūsų įmonei mokame pinigus. toks elgesys yra neatleistinas. tai buvo š.m. 12 mėn. 20 d. 15 h. reisas. vauruotojui tirėtu būti gėda.
Dėl 21 mašruto. Visada buvo miesto maršrutas, staiga kažkam kilo mintis pasipelnyti ir perkelti jį į antrą zoną, nors ratą (maršrutą) jis apvažiuoja per pusę valandos. Dabar įsėdus Baltijos prospekte ir važiuojant iki Joniškio kapinių esame priversti mokėti už mėnesinį bilietą ne 25, 5 eurus, o 52 eurus!!! Visiškas absurdas. Jei aš ilipau mieste ir mieste išlipu, kodėl pravažiavimo kaina padvigubėja vien todėl, kad autobusas pravažiuoja pro Sanitexo stotelę? Keista ir talono kaina palyginti su mėnesiniu pravažiuojamu. Talono kaina perkant pas vairuotoją 1, 10 - t.y. pabrangsta 10 centų (10%), o mėnesinio bilieto kaina pabransta 100%?
Sveiki, prašau vadovo atkreipti dėmesį į vairuotoją, kuris dirbo 2018 10 01 ryte ir vairavo 9 maršruto autobusą NR KJU 659.Šitokio nemandagaus vairuotojo tikrai keleiviai nesitiki. Jis šitaip rėkė ant keleivių, kad tikrai visi likome apstulbę. tikiuosi, kad tai nepasikartos.
09.10d. 16.26val medienos stotele neatvaziavo 10 autobusas.
Paulina 2018-08-17 17:02:35
Šiandien važiavau 14 autobusu iki Miško st. (stoteleje buvau 16.42). Prie stoteles vairuotojas truputi pristabde ir mate kad stoviu ir laukiu kol sustos ir atidarys duris. Bet vairuotojas sustojo pavaziaves toliau ir uzreke per visa autobus : skaityk kas po nosim parasyta. Nors pries tai stoteleje moteri isleido nepaspaudus mygtuko, , stop", tad nepagalvojau kad butent sitoj stoteleje reikia paspaust. Pasijauciau labai nepatogiai pries visus keleivius. Manau sitam vairuotojui reikia ismokt mandagaus elgesio su zmonemis.
Vaziuoja kas diena su autobusu ir nezino, kad paspausti stop mygtuka reikia paspausti nezino. Nori islipti isanksto spaudziu mygtuka ir niekados nieks ant manes nere rekes.
Ritoldas skyrius
2018-08-24 16:09:19 IP 2e7r4525
Rug24.d po12 val isedau zardes st i 2 autobusa esu 1gr. Invalidas paprasiau uz 20cnt taloneli pasake eik i kioska irk pirk pasakiau parasysiu vadovams atsake rasytojas d*****s ir visokias necenzuriniais z.vairotojas zila barzda.atsukite kamera ir pamatysite koie pasjus dirba fas.
Nuo kada autobusai pravažiuoja ir nesustoja st. (Regitros st. Link Miško r.)? Važiuodamas antroje juostoje tikriausią ir nežadėjo sustoti, autobuse buvo žmonių. Ne pirmą jau kartą. Teko važiuoti su kitu netinkamu man autobusu
Būtų puiku jei vairuotojai mokėtų kalbėti. Realiai kiek esu važiavusi, o važinėju viešuoju kasdien, vairuotojai arba rėkia, arba net atsakyti nepasivargina. Šiuo konkrečiu atveju, važiuojant 6 autobusu, laiku 12:51 val. Nuo mogiliovo gatvės, vairuotojas nepriimė mano duotų pinigų, nors daviau lygiai tiek, kiek kainuotų biletėlis. Nepriimdamas jis tiesiog surinko pinigus ir ištiesė man juos atgal, nepaaiškindamas kodėl. Pinigai buvo duoti po 5 ct (iš viso 50ct), suprantu, kad tai pakankamai smulkūs pinigai, tačiau visi po 5 ct, ir duota suma yra lygi. Todėl nematau priežasties nepriimti, ypač kai paskui rėkia ant kitų keleivių, kad neturi kaip atiduoti grąžos, kuomet duodama stambesniais pinigais (iš 1 ar 2 eu). Tačiau betkuriuo atveju, jei nepriimate, tiesiog galėtumėte taip ir pasakyti, o ne arogantiškai surinkinti pinigus net nežiūrint į tą pusę. Nepriimam, galbūt ne toks ir sudėtingas žodis? Ar tarp kriterijų vairuotojams nėra tokio punkto kaip išsivysčiusi verbalinė išraiška?
Sveiki, liepos 23 d. 17.45 val. važiavau maršrutiniu mikroautobusu Nr. 6. Vairuotojas Vytautas., L., staigiai stabdydamas, vos manęs nesužalojo. Pareiškus pretenziją dėl tokio vairavimo, sulaukiau ne atsiprašymo, o priekaištų.
Esu pasipiktinusi jūsų įmonės darbuotojais. 2018-06-13d. 6 autobusas I. Simonaitytės St. 15.50 ir 15. 58 neatvažiavo, kyla klausimas, tai dabar vairuotojai važiuoja kaip jiems patogu, ir sau patogiu laiku? O apie keleivių vežimą išvis patyliu, veža belekaip, saugotis reikia atsistojus, nes važiuoja visu greičiu.
Rokas janulevicius
2018-06-06 18:21:51 IP 2e7r3v85
Jus savo autobusu vairuotojus tramdykit, laksto per raudonas, nestoja stotelese zmonem esant stotelese arba kitasyk net esant norintiems islipt is autobuso !!! Kokius jus kaimiecius idarbinat as nesuprantu, veza zmones bet toks jausmas kad bulviu maisus! Ypac vakare, virsija leistina greiti nezmoniski greiciu ir pralekia visas stoteles bei net nepaprasius nesustoja stoteleje! Jau dakirejo, kokius penkis sykius jau nesamones vyksta mano akyse, gal net ir daugiau. I mano giminaiti syki per raudona isleke ir ivaziavo i sona autobusas jusu, bande isisukti ir apkaltinti mano giminaiti kad jis kaltas, bet policija atvykus i vieta isiaiskino kad be abejo jusu darbuotojas kaltas. Zodziu jei pamatysiu dar syki tokias nesamones, pranesiu policijai ir tam tikroms istaigoms, gal tada atidziau atkreipsit demesi ka priemat i darba.
2018.06.04 15:34val. Marsrutinis autobusas 23 nepajudejo is vietos iki kito vaziavimo laiko teko laukti pilna pusvalandi del vairuotojo apsiziurejimo
Laba diena noriu pranesti jog geguzes 15d. vaziuojant 9 autobuso marsrutu valstybinis nr.HGL 201 jusu imones vairuotojas izeide mane ir mano vaika. Kokia teise turi jis mano vaika isvadinti "ziopliu" o mane neatsakinga motina? Mano vaikas tuo metu begiojo palei saligatvi bet tikrai nelindo po autobuso ratais jo pareiskimu. Esu maciusiu ir daugiau sito vairuotojo issisokimu. Noreciau suzinoti ar gali vairuotojas taip elgtis? Ir ar jusu imoneje nera jokiu elgesio taisykliu vairuotojams?
labai vėl pablogėjo važiavimas maršrutu Liepų g. Radailiai. Kodėl neliko didelio autobuso. Vaikai piko valandomis netelpa į mažus mikriukus. Pabandykite patys pasivažinėti, ar bus labai malonu. Kainos tai kyla.
džiaugiamės, kad bent dabar Klaipėdos m. autobusuose nutilo amžinai plerpiančios radijos. Paskausta galva, jeigu ilgiau tenka važiuoti. "Šoferinių" popsas jau buvo iki kaulo įkyrėjęs. Kas būtų, jei pvz. mes darbo metu klausytume radijo? Reikia orientuotis į darbą, girdėti kas vyksta aplinkui, o ne klausyti žinių vairuojant.
VŠĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ atsakingiems asmenims.
Pranešu, jog 2018 m. vasario 23 dieną 18.53 h, Klaipėdos Energijos st. (Šilutės pl., 1) stotelėje įlipus į autobusą maršruto numeris 15 (vykstančiu Geležinkelio stoties pusėn), kilo incidentas tarp manęs ir vairuotojo.
Pirma - jau įlipant į autobusą ir padėjus koją ant priekinio įėjimo laiptelio, pradėjo užsidarinėti autobuso durys, todėl teko stryktelėti į vidų, kad nebūčiau prispaustas jomis, ta pati situacija buvo ir išlipant iš autobuso, negana to, autobusas judėjo dar su ne visai uždarytomis durimis.
Antra - padėjus ant tam skirtos vietos 1 Eur už pravažiavimo bilietą ir nesulaukus jokios vairuotojo reakcijos (nors daugiau įlipančių keleivių nebuvo), pamačiau šalia padėkliuko 1 Euro vertės bilietą. Kadangi, kaip minėjau, jokios reakcijos iš vairuotojo pusės nebuvo, paėmiau šį bilietą. Vairuotojas į tai žaibiškai ir neadekvačiai suregavo - chamiškai, ne savo balsu suriko, kad padėčiau bilietą į vietą... Po ko sekė neadekvačių išsireiškimų tirada kaip ne tik kad nekultūringo, bet ir chamiško, įžulaus ir net agresyvaus vairuotojo. Kuris absoliučiai nesivaldė ir rėkė taip, tarytum sąmoningai provokuotų konfliktą ar net muštynes. Vienu momentu pagalvojau, kad galbūt vairuotoją ištiko isterijos priepuolis arba net rimčiau - psichikos sutrikimas, kadangi NIEKADA neteko susidurti su tokiu keleivius aptarnaujančio vairuotojo elgesiu. Tokiems, kaip šis vairuotojas, jokiu būdu negalima patikėti veiklos susijusios su keleivių pervežimu, tai ne tik neprofesionalu ir gėdinga, bet ir pavojinga tokiam asmeniui leisti vairuoti keleivius pervežančią transporto priemonę. Neabejoju, kad taip besielgentis vairuotojas galimai neadekvačiai elgiasi ir kitų eismo dalyvių atžvilgiu ir gali jiems sukelti pavojų kelyje.
Taigi, supratęs, kad reikia ieškoti išeities, kuomet iš vairuotojo elgesio panašu, kad jis tuoj pašoks nuo vairuotojo sėdynės ir trenks keleiviui, išsitraukiau diktofoną ir pasiųliau vairuotojui „reikštis“ toliau. Įjungus diktofoną, vairuotojo tonas sušvelnėjo ir jis šiek tiek apsiramino, tačiau čia pat pareiškė - kad aš jį apvogiau... To jau tikrai per daug. Pokalbio įrašą turiu, jeigu nebus imtasi atitinkamų priemonių prieš šį vairuotoją, šį pokalbio įrašą, nurodant kokie vairuotojai dirba VŠĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“, bus paviešintas socialiniuose tinkluose. Beje, paskaičius atsiliepus apie Jūsų įmonėje dirbančius vairuotojus, panašu, kad tokių kaip šis, yra ne vienas, tačiau jie ir toliau daro gėdą ne tik Jūsų įmonei, bet ir visam Klaipėdos miestui.
Ir dar, kiek žinau, autobusuose yra daromi video įrašai. Galite šią informaciją pasitikrinti ir įsitikinti dėl tokio fakto tikrumo.
Tikiuosi abipusio supratimo ir adekvačių priemonių ėmimosi prieš konkretų, chamišką ir, kas galėtų paneigti, turintį psichikos sutrikimų, Klaipėdos miesto maršrutinio autobuso vairuotoją. Atkreipiu dėmesį į vairuotojo psichikos būklę sąmoningai, kadangi mentališkai sveikas žmogus taip elgtis negalėtų. Sunku patikėti, kad tokiems vairuotojams patikimas darbas su keleiviais ir viešojo transporto valdymas.
Sudinai dirba pastovei veluoja nuo 10 min ir daugiau turetu nemokamai vežioti kad jau veluoja nes kas atlignis mums keleiviams nuostuolius musu laikas irgi pinigai tad ir mamastikit kuo jus verti, ir čia tik del velavimo.
kodėl taip retai važiuoja autobusai į Melnragę vakare?Baigus darbą Manto g, 20val.net 20min.reikia laukti.Per tą laiką važiuoja daug maršrutų net po 2 kartus.Gal Melnragė ne miesto teritorija?Labai prašome peržiūrėti grafiką ir papildyti.
Tikimės Jūsų supratimo ir pokyčių mūsų naudai.
Dėkojame.
Gerų Jums švenčių.
Labas rytas.
Dažnai naudojuosi 11 maršruto autobusu ir daugiausiai džiaugiuosi, kad taip gerai sutvarkytas tvarkaraštis, kad autobusai kursuoja pagal grafiką (+-3 min) ir tai, mano nuomone, yra normalu.
Šį rytą laukiau Kauno stotelėje autobuso. Taip jau atsitiko, kad atėjau prieš 12 min, bet tai jau mano bėdos. Mačiau, kaip maždaug 8.22 val. nuvažiavo 11 maršruto autobusas į turgaus pusę.
Į Kauno stotelę autobusas turėjo atvykti 8.30 val. Bet atvyko 8.38 val. Autobusas JVB 105. Įlipusi paklausiau vairuotojo, kas jam sutrukdė laiku atvykti į stotelę, vairuotojas piktai atsakė, kad tai Neniškis kaltas, kad, , jam tik rūpi pinigus iš jūsų pasiimti ir jūs jau jam užmokėjote, tai dabar turite štai tokią situaciją". Man paklausus, ką Neniškis ne taip padarė, gal ne tokį tvarkaraštį pakabinio stotelėje, paaiškėjo, kad ir vairuotojas turi tokį pat tvarkaraštį. Aš vėl paklausiau, tai kiek dabar valandų, jis atsakė - 8.38, o kai aš vėl pasakiau kad jis pavėlavo ir kodėl, pasigirdo atsakymas, , na ir kas. Aš į kalėjimą sėsti nenoriu, kito autobuso aš neaplenksiu oru, tai Neniškis kaltas".
Gal Jūsų vairuotojai kažko nesupranta, gal tas autobuso vairuotojas ne visiškai adekvatusi. Mano nuomone, jam reikėjo tik atsiprašyti ir viskas. O tas žmogus matyt labai saugo savo kalbos išteklius, kai paliečiamas mandagumo klausimas, o kai liečia valdžios krutiką, tai kalba netaupoma.
Pagarbiai Aleksandra
Laba diena. Žadėjau rašyti tris kartus skundą bet vis nukeldavau iki kito įvykio... Esu mama kuri važinėjasi su autobusais. Važiuojam su vežimėliu.... kodėl vairuotojai nežiūri ar išlipo visi keleiviai????? Jau kokį 3 kartą prispaudžia mūsų vežimą su vaiku su durimis!! Kas atlygins žalą jei nutiks nelaimė kokia? Aš tikiu kad ne man vienai taip.....arba palieka didžiausiu tarpus nuo bardiuro.... kaip ilipti ar išlipti su vežimu? O ką jau kalbėti apie senyvus žmones....paskutinis nutikimas 2017.11.21, 15:03 prie medinavos. Autobuso numeris GOP 050. LIPOM PRIE 3 POLIKLINIKOS IR PRISPAUDĖ.MŪSŲ VEŽIMĄ DURIMIS VĖL!! Šaukiau duris ! Jis neregavo du kartus kai šaukiau. Pašaukė kita moteris ir atidarė.ačiū dievui kad nieko nenutiko. Palrašau reaguokit į tai ! Tiek atidumo vairuotojam truksta tiek privažiavvimo prie bardiūro !! Ačiū už dėmesį.
Labai blogi atsiliepimai 15a autobuso veluoja ksdien maža to dar kad veluoja tai dar stovi ruko tai kodel turiu ostit ta smarve ir veluoti per ji.
art 2017-10-06 04:33:30
Skaiciau cia tos komentarus vairotojas tas ir anas o keleivei normalei su savo elgesiu? Pamegink pavairot visa diena mestia ir dar kaskoks ar kokia knisa tau prota kad jinai nukrikto lipdama is galiniu duru ir kuodel mes nematom nieka seskite patis uz tuos pabarnkes paziuresiu keip pavairosit ir dar laikikites patis teisikles db ir vairotojas bus mandagesnis
Nemoki dirbt ir elgtis kaip zmogus nedirbk sio darbo ir apsilankik pas daktaru sveikatai pasitikrint
Gyvenu Melnragėje.Džiaugiamės, kad pagaliau Molo g. pastatyta stotelė, galime apsisaugoti nuo gausaus lietaus ir vėjo.Deja..Šiandien 12, 49 laukiau autobuso į darbą.Nubėgau į pastatytą stotelę, nes labai lijo.Atvažiavo autobusas, sustojo buvusioje stotelėje, nors nebuvo nei vieno žmogaus, po to paspaudė greitį ir jau norėjo pralėkti, bet aš tada pradėjau stabdyti, tai sustojo ir išklausiau tokią tiradą-būk tai čia nėra stotelės ženklo ir jam nepriklauso stoti.Taip, tiesa, ženklas dar neperkeltas, bet kur žmogiškumas?Praeitą savaitę vienas vairuotojas pasakė į mūsų nuogąstavimą-aš visur sustosiu, kur tik bus žmonių.Toks vairuotojas vertas pagarbos, nes jis dirba savo darbą su meile.
Taigi maloniai prašome perkelti kuo greičiau stotelės ženklą, kad galėtume be baimės ir piktų vairuotojų sėkmingai ja naudotis.
Dėkojame.
Šiandien buvau išmesta iš 8 autobuso dėl to, nes buvau neseniai papildžius el.bilietėlį ir buvau su čekiu. Vairuotojas pakėlė dramą, neleido nieko daugiau nieko pasakyti. Jokio žmogiškumo ir nervų nelaikymas.
Norėčiau žinoti, kodėl nestoja 5E maršruto autobusas Vilniaus st., nors yra iškabinta informacija su važiavimo grafiku?
Ir dar pastebėjimas - dauguma autobusų važinėja dieną neįjungtom švieslentėm, ypač mėlynieji autobusai. Labai sunku įžiūrėti kokio maršruto autobusas atvažiuoja. Mokant už paslaugą, norisi ir kokybės.
Sveiki, 4 maršruto autobusas važiuodamas iš Girulių link Statybininkų pr. nesustojo pirmoje Melnragės st. nors stotelėje parašytas išvykimo laikas. 21:46. Nubėgus į kitą stotelę, įlipus į autobusą paklausiau vairutojo kodėl nesustojo stotelėje, jis pasakė, kad tai neva išlaipinimo stotelė ir kitą kartą išvarys iš autobuso. :)
Audrone Bernotiene
2017-06-20 14:41:28 IP 5ljs0dch
Sveiki, turiu sunu studenta, kuris turi vazineti i sporto med. centra reabilitacijos proceduroms, nes turi kojos trauma ir siuo metu vaikscioti gali tik ramentu pagalba. Problema: nei vienas autobuso vairuotojas nesugebejo palaukt kol vaikinas atsises ir tik tada pradeti vaziuoti. Nejaugi jie nesijaudina, kad zmogus, vaiksciojantis ramentu pagalba, ju vairuojamoje transporto priemoneje grius ir gaus dar viena trauma. Gal jie tiesiog kazkokie robotai? Ar pradet juos filmuot, rasyt autobusu numerius ir viesint?
Siandien ryte is mokyklos stoteles 9.19 val ilipau i 18 miesto autobusa, vairuotojas peranksti norejo uzdaryti duris ir vos neprispaude, o nuvaziavus iki kauno st.paspaudziau mygtuka kad duris atidarytu, o pries mane dar stovejo senyvo amziaus senute kuri paprase padeti islipti, taciau atsidarius durims, vairuotojas staigiai pries nosi uzdare kol nesurikau ka daro jis...nejau net sazines vairuotojas neturi...Autobuso nr.FNJ 140
Labai žemo lygio įmonė. Geriausiai sugeba baudų reikalauti - iki einamos dienos vidurnakčio. O kai reikia suteikti kokią informaciją, ar ką jau bekalbėti apie savo tiesioginių funkcijų atlikimą - tai naudos kaip iš valstiečių partijos. Viena iš tų įmonių kuri tikrai žemina VŠĮ vardą ir neigiamai nuteikinėja mokesčių mokėtojus.
Sveiki, šįryt 10 val 53 min nuo Big stotelės važiavau 2 miesto autobusu ir žinokit net baisu kokios ten sėdynės, nebuvo nei vienos vietos, kad būtų švari, nežinau gerbiami vadovai, ar esate kada važiave tokiame autobuse, baisu, kaip galima tokį autobusą leisti važinėti keleivius.
Balandžio 26 dieną važiavau autobusu Nr. 10 nuo Zemaitijos sustojimo iki Gedminų stotelės ir pamečiau telefoną. Būčiau dėkingas, jei radusysis jį grąžintų.
Galutinėje Mogiliovo stotelėje stebime tokius vaizdus: varvantys 6-to Nr. mikroautobusai, asfaltas ten niekad neišdžiūna... Kas prižiūri, kontroliuoja?
Laimonas 2016-07-13 20:27:30
Labavakara, šiandien, 20.00 devintas autobusas turėjo atvažiuoti į "skybalės" stotelę. Stotelėje laukiau nuo 19.54, atvažiavo 19.58. Laukiau kol atidarys duris vairuotojas, bet jis neatidarė, nors matė kad laukiu stotelėj, net pasakiau, kad atidarytų durys. Pasižiūrėjo į mane ir tiesiog nuvažiavo pries nosį išleidęs keleivę sau greitai nuvažiavo, matyt savo reikalais skubėjo. Likau visiškai nesupratęs kodėl neatidarė durų (p.s. galbūt priekinės durys neveikė, bet normalūs vairuotojas bent jau atsakytų "lipkite per kitas duris", o ne žiūrėtų į mane kaip ir durnių lyg "ko tu nori".), turėjau laukti sekančio autobuso. Toks vairuotojų elgesys yra ne pirmą kartą, patyriau labai nemalonę situaciją, ir tokio elgesio netoleruosiu. Ir kad jum būtų aiškiau kuris tai vairuotojas užsirašiau autobuso numerį - FOR 618.
Panagrinėjus atsiliepimus šiame puslapyje suradau dar keletą atsiliepimų susijusiu su chamišku elgiėsių butent šiais numeriais FOR618 vairuojančio vairuotoju.Niekas nesikeičia, kaip su malonumų tyčiojosi iš keleivių praeitais metais taip žemina juos ir dabar, jausdamas savo nebaudžiamuma.

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%