Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos keleivinis transportas

Atsiliepimai apie Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos keleivinis transportas, VšĮ

2022-05-24 D. 15 autobuso maršrutas ligoninė-mogiliovas. Iš ligoninės stotelės pajudėjo 13:07 autobuso vairuotojas visiškai neadekvatus, keikiasi ir šaukia ant keleivių, dėl to kad jie nori nusipirkti bilietėlį ir neva jam trukdo vairuoti, labai agresyviai elgiasi. Gaila kad tokie susireikšminę ir pavojingi žmonės dirba tokį darbą.
2022-03-29 d., Smiltelės-Vingio g. sankryža, 14:07 val., autobusas nr. 10, Valstybinis nr. HRU 127. Situacija - vyresnio amžiaus moteris su lazdele eina pėsčiųjų perėja, beeinant perėja, jai užsidega raudona. Aš praleidžiu moterį, man iš galo autobusas. Autobuso vairuotojas lenda per šoną, pypina, rodo su ranka sau į galvą, kažką aiškina. Beje, kaukę dėvi netinkamai.
Dvi problemos. Pirma - vairuotojas elgiasi chuliganiškai, pavojingai. Antra - nesilaiko elementarių KET.
Be pažymejimo man nepilna kaina parduoda bilietus, nors visada sakau 5 eur papildyti ir pabreziu kad pilna man kaina. Bet kadangi jaunai atrodau tai nusprendžia darbuotojas kad man nepilna kaina. Kodėl Lietuvos pašto man parduoda be pažymėjimo nepilną kaina?..yra žmonių kurie atrodo jauniau ar vyresni nei iš tiesu yra. Absurdas kad parduoda bilietus su nuolaida neparodžius pažymėjimo ir del to turiu mokėti baudas.
Tiesiog noriu kad bilietų platinimo vietose nepilna kaina bilietai būtų parduodami tik su pažymėjimu. Žinoma, pasijuokti lengva iš kito nelaimės.
Be pažymejimo man nepilna kaina parduoda bilietus, nors visada sakau 5 eur papildyti ir pabreziu kad pilna man kaina. Bet kadangi jaunai atrodau tai nusprendžia darbuotojas kad man nepilna kaina. Kodėl darbuotojas Lietuvos pašto man parduoda be pažymėjimo nepilną kainč?..yra žmonių kurie atrodo jauniau ar vyresni nei iš tiesu yra. Absurdas kad parduoda bilietus sunuolaida neparodžius pažymėjimo.
Ir vėl ši rytą 2022-02-07, 07:33 Senamiesčio stotelei Klaipėda 6 maršruto autobusas neisileidžia keleivių, tai yra durų neatidaro nors autobuso vidui buvo tik 4 keleiviai (sustoja ir nuvaziuoja) ir tai jau ne pirmas atvėjis
Sveiki, jūsų vairuotojai labai jau nekantrūs, įsodinti neįgalų vaiką į mokyklinį autobusą jau tampa problema, svarbiausia, kad atvažiavo vėliau kaip mūsų autobusiukas užtrukom tikrai neilgai ir jau reikia užpypinti, nerimsta mat ponas, pagal tvarkaraštį tikrai dėl to nevėluos, veiksmas Budelkiemio stotelėje 6.52 Klaipėda
komentaras apie UAB "Kautra"
2022-01-18 15:04:05 IP 48176s6c
Kadangi UAB "Kautra" ištrina visus juos kompromituojančius komentarus, tai gal tikiuosi neištrins jų konkurentai, todėl bandau parašyti čia: 2021 lapkricio 04d. Kautros patalpose Juozapaviciaus pr., Kaune, buvo darbo mugė norintiems įsidarbinti vairuotojais Kautroje. Buvau labai nemaloniai nustebintas Kautros eismo skyriaus vadovo Alvydo Perioko elgesiu per pokalbį. A. Periokas leido sau laidyti seksualines užuominas ir seksualiai priekabiavo prie kandidatų. Niekam nerekomenduoju net bandyti ten darbintis. Prisegu A. Perioko foto.
11b vairuotojas labai neatsakingas. Lauki stotelei 20min kol atvažiuos autobusas, o atvažiavęs tiesiog pravažiuoja, nors matė, kad laukiau, tiesiog pasižiūrėjo ir nuvažiavo. Dėl jo turėjau laukti 30min kito autobuso, o lauke labai šalta. Laukiau Berželio st. 15:17 laiku. Išauklėkit pagaliau savo vairuotojus, nes tai nepirmas kartas ir jau darosi pikta.
Vairuotojai labai neatsakingi, vienas is 10 autobusų vairuotojų ėmė ir pravaziavo stotele net nesustojes (14.43-arenos st. link BIG'o) nors ir matė jog laukia žmonės. Per tokį neatsakinga vairuotoja 20min teko lajkti kito autobuso, kai lauke lyja ir šalta.
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi bendraudama su VŠĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ atstovais spalio 11, 2021.
Žmonės gyvena Latvijoj ir gana ilgai nesilanke Lietuvoj dėl Covid-19 pandemijos. Keleivinio autobuso bilietus pirko praeitą kartą, kai lankėsi Klaipėdoj, po 80 centų (dabar pasirodo kainuoja po eurą) už bilietą. Važiavo iš autobusų stoties pas mane į svečius, į žvejybos uostą. Kontolė patikrino bilietus ir išraše baudą.
Žmonės, kurie parvažiavo iš Latvijos nėra kažkokie nusikalteliai, kurie norėjo nemokamai pasinaudoti keleiviniu transportu. Juk galima buvo pasiūlyti vietoj nupirkti bilietus po eurą, jei jau susikloste tokia nemaloni situacija.
Apie tai ir norėjau pasakyti moteriškei telefonu, kuri dirba VŠĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ atstovybėje. Bet vietoj to, kad ramiai pasakyti, jinai pradėjo tiesiog rekauti ant manęs ir naudoti nenormatyvią leksiką.
Norėčiau sužinuoti, ar žmogus, kuris dirba valstybės įstaigoje turi teisę taip elgtis su klientais? Čia jau kaip ir kompetencijos klausimas iškyla.

PS: Čia yra mano mamos sukurtas laiškas. Iš savo pusės galiu pažadėti, kad nepaliksiu šito reikalo, kol negausiu reikiamo rezultato.
Šiandien turėjo atvykti 10 autobusas po 8:54 jis ne tik atvyko 2min anksčiau, bet užtrenkė man duris prieš nosį ir nuvažiavo, nors matė, kad laukiu.. ciniškas žmogus, apgailėtina!!!
2021 09 22 d nebuvo autobuso 18 7.53 h slyvų st.
Ryte, kad spėti į darbus ar į mokyklą neįmanoma. Ar ryte, negalėtų dažniau vazuoti18 autobusas, nori spėti ant 8 val į darbus, nėra kur įlipti autobusai pilni, o apie islipima nėra nei kalbos, vairuotojai išvis atsipute, bandai prasibrauti pro zmones, kad išlipti o jis net nemaloneja palaukt toliau važiuoja
Šiandien (30 rugpjūčio 2021) ilipau į 14 autobusą, Mažojo Kaimelio stotelėje, 15.01val. Važiavau Tauralaukio link. Įlipus į autobusą pradėjau žvalgytis, kur issispausti bilieteli. Deja jau daug metų nebuvau Lietuvoje, tad nezinojau, jog prasispausti bilietelio jau seniai nereikia. Vairuotojas sako 'Ka pametei?', sakau 'Ieskau kur prasispausti bilieteli', vairuotojas 'Nusiimk akinius'. Likau pasimetusi. Viena keleive parodė ir paaiškino, kad bilieteli reikia nuskanuoti. Jau seniai nesijaučiau tokia pažeminta. Autobuso vairuotojas tikrai galėjo paaiškinti, kad reikia nuskanuoti bilietelio QR koda, o ne mušti. Vairuotoją mandaguma iš 10 vertinu 1.
Labai retai tenka važiuoti autobusais, bet šiandien labai nemandagus vairuotojas, vietoj to kad paaiškinti kad reikia lipti per prieki išvadina besmegeniais žmones, vairavimas baisus.tai yra 5 autobuso numeris.Ir šeip pastebėjimas labai retai pamatys kultūringą vairuotoją.
Susidaro nuomonė, kad šioje kontoroje dirba visiški liurbiai, nesugebantys sukontroliuoti 6 ir 15 maršruto autobusų vežėjų, kurie visiškai nesilaiko grafikų.
Mantvydas Poškus
2021-05-21 08:36:49 IP 5f4soe9i
2021 05 22 apie 8:10, Jūrininkų stotelėje, M8 vairuotojas įpatingai grubiu tonu išvarė mane iš autobuso, nes jam pasirodė, kad mano veido kaukė netinkama. KKT kortele už kelionę jau buvau susimokėjąs, pinigų negrąžino. Sulaukeęs kito M8 su ta pačia veido kauke važiavau sėkmingai.
Nuoširdi padėka Klaipėdos keleiviniam transportui už operatyvų ir patogų pristatymą į mobilų punktą.
Esu pasibaisėjusi, jau 2 kartus 40 autobusas nesustojo stotelėje!
Labai nemandagus buvo kovo 29diena 7val.11min. Įlipusi į autobusą 18maršruto kažkaip iš karto neradau elektroninės kortelės kuris galioja puse metu ir žinau kad turiu žmonių daug ir pasidėti kad raščiau o jis tu neturi ir lik lauk o skubėjau į panevežio gatve o sekantis autobusas 7val 25minutes
Ir iš vis patys be kaukio ir yra nemandagių
Siandie tarp 14-15val vaziavau 8 marsruto autobusu. Su tokiu neadekvaciu vairuotoju neteko vaziuot. Nuo pat Vyturio stoteles iki at autobusu stoties vairuotojas reke ant zmoniu, be bilietu vaziuojancius paauglius (kontrolei tikrinant) grasino kalejimu, viena moteriske pamirso pasipildyt elektronini bilieta, tai gavo velniu, ant manes uzreke nes as su telefonu kalbejau. Agresyvus kazkoks. Autobuso numeriai. LEB089 senyvo amziaus. Suprantu kad visi esam pavarge nuo karantino, bet sitaip ardytis ir tyciotis is zmoniu negalima.
Vairotojas apie 5 minutes stovejo stoteleje ir niekur neruošese važiuot. Sėdejo telefone ir raše žinutes. Neatidare pirmas duris
9 autobusas, kovo 6, 19:37
2021-01-14d. išvykau iš Mogiliovo stotelės su 15 autobusu 6:02val (nors autobusas turėjo atvykti 6:00val). Vairuotojas visą kelią važiavo ne pagal maršrutą, nors ryte eismas buvo ne intensyvus, ko pasekoje, Autobusų stoties stotelėje buvo 6:30val (turėjo būti 6:21val). Dėl vairuotojo kaltės aš nespėjau į traukinį, kuris išvyko 6:30val. į Vilnių.
Laba diena.Šendiena tai yra rugpjučio 16d nuliudino keleivinio transporto vairuotojas svo nemandagumu.Konkrečiau 6E autobuso vairuotojas kursaves nuo Melnarages ir sustojas Senojo turgaus stotelėje 11 05 buvo paklaustas ar autobusas stja Eglės turguje, vietoj atsakymo taip arba ne atrėže kitas klausimas tai jai atvikes žmogus nežino ar sustos ar ne tai ar sunku yra atsakyti.Tai čia vadinasi normalu kad negauni normalaus atsakymo, labai apmaudu kad tokie nemandagus vairuotojai.
sveiki, truksta informacijos apie pakeitimus karantino metu.Siandien teko naudotis transporto paslaugomis, zmones iprato lipt per vidurines duris ir visi laukia kol jos atsidarys, bet pasirodo taisykles pasikeite ir jau taip ilipt nebegalima.Daugumas to nezino, vairuotojai isiute, kad nemokam naudotis transportu, saukia ant keleiviu, vietoj to kad paaiskintu.Vaziavau su nr6 ir 10, situacija ta pati.
šiandienos situacija buvo tokia, kad panevėžio stotelėje laukeme mikriuko. Isvykti turejo 16:27min. mane labai nustebino, kad vairuotojas neapsiziurejes, neatidares duru isvaziavo. Du zmones bande begti link mikriuko, mosikuoti rankomis ir pan, bet vairuotjas musu nepastebejo visiskai...
Noriu pasakyti, kad labai nepatinka ju stovejimo aikstele, yra keli vairuotojai, kurie privaziuoja prie stoteles, palaukia 1 min laiko ar zmones lips ar ne, bet ne viena syki yra teke eiti i mikriuka nuo stoteles, ir dar nezinia ar ileis. nes buvo tokiu situaciju, kai vairuotojas issireiksdavo, kad ar yra laiko ir ko tu cia lipi... Prasau kazkokios tvarkos, tikrai nebemalonu. kad pirma stotele mikriukai stovetu prie stoteles, o ne kazkur toliau ir mastai ar jis privaziuos ar ne... aciu
2020.04.08 apie 9:30 11 autobusas važuodamas iš Lebartu vairuotojas specialiai nesustojo prie Šiaulių g. stoteles, o sustojo tik prie Regitros st. ir mano mamai kuriai 78 metai teko apsisukti ir grižti atgal. Autobuse ji buvo viena stovejo prie islipimo duru STOP migtukas buvo paspaustas, vairuotojui ji bijojo ką nors ir pasakyti. Kada baigsis tas pasityčiojimas iš žmonių?
2020-03-02 12val 45 min nuo statynininkų stotelės šilutės plento link važiavau 2 autobusu, vairuotojas visą kelią gliaudė saulėgražas ir šiukšles metė pro langą, gal dažniau reiktų ir vairuotojus kultūros pamokyti, nes vaizdelis nekoks
As palikau autobuse maiseli autobusas buvos sustoje s bet neileido ir isvaziavo
10 euru praradau
Jbv 032 isleido viduryje gatves masinu pilna
01-04 13:00 is banduziu stot vaziuojancio 40 i dituva, labai malonus vairuotojas net ir nuotaika pakele, negalejau neparasyti sio atsiliepimo! Klaipedoje reikia daugiau tokiu gerai nusiteikusiu vairuotoju.
Kodėl autobusų kontrolė yra tokia nemandagi ir nešališka? Važiavome autobusu su drauge, abi turėjome bilietėlius po 40ct (mum 17 metų), kuriuos atsižymėjome tik įlipus. Tačiau į autobusą įlipus kontrolei, viena kontrolierė (šviesių plaukų, su akiniais) priėjusi prie mūsų pradėjo mumis terorizuoti ir piktai kalbėtis su mumis (matyt, tą dieną nebuvo išrašius baudos niekam
Laba diena, šiandien 12 val. važiavau 12 autobusu, kurio numeris GOP 051. Likau maloniai nustebusi vairuotojo mandagumu. Labai nustebau, kad autobuso vairuotojas įlipus kiekvienam keleiviui mandagiai pasisveikina. Atrodo menkniekis, bet taip malonu. Ačiū
8 autobusas, numeriai JBV 032, toks senesnio amziaus vairuotojas, siandien ryte labai greitai uzdarinejo durys ir net nepalauke kol visi zmones ilips, prispaude vienos panos tase ir vaziuodamas ileidinejo zmones. Nesaugiai vairavo
2019/09/18 Draugystės geležinkelio stoties sustojime, 17 valanda, 12A autobuso vairuotojas, lietuj lyjant neįleido manes ir bendradarbio i autobuso vidų. Dar prieš mums ateinant laukia jau stovėjo ir neaišku kiek laiko laukė juodaodis vyras. Taigi neaišku ar dėl rasistinio požiūrio, ar tiesiog dėl žmogiškumo neturėjimo, mes buvom priversti stovėti ir laukti lietuje, nes sustojimas neturėjo pastogės nuo lietaus.
Kai vairuotojas, įleido mus į vidų, pradėjo reikšti pretenzijas, jog mes peranksti atėjome ir jis turi teisia mūsų neįleisti, nes tai yra galutinė jo stotelė. Kalbėjo nepargarbiai ir grasino mane išlaipinti jaigu man kasnors nepatinka. Praprašiau parodyti savo darbo pažymėjima, jis atsisakė. Prisistatė vardu Sigitas
Bjauresnės šaraškinų kontoros turbūt Klaipėdoje nerasi su savo nupuvusia elektronine leidimų išdavimo sistema. Pačios ten dirbančios bobos nesusigaudo kaip ji veikia, o kur tau paprastas tūlas gyventojas susigaudys! Jų pagrindinis verslas yra bausti, rinkti baudas ir iš to mokėti sau kosmines algas.
2019-09-01 19:30 vairuotojas autobuso valstybinis nr: KTO 074, Tik padėjau viena koja i autobusa, vairotojas pradėjo vaziot, atsisukęs i mane vos ne šaukdamas sako lipk, vos ne pargriuvau tarp autobuso ir šaligatvio. Toks jausmas kad jisai skubėjo kas kur. Per miestą važiavo pavojingai, viršijo graiti mažiausiai 20km/h.
Laba diena, noriu pareiksti pasipiktinima del nesaugaus 17 autobuso (numerio raides kju, skaiciu nepamenu. 16.04 val. Universiteto stotele link bibliotekos) vairuotojo vairavima pesciuju atzvilgiu. Sankryzoje uzsidegus zaliai sviesai buvo eita per pesciuju pereja, tacisu pradejus mirkseti geltonam signalui vairuotojas pajudejo tiesiai ant manes ir draugo, ir net nestabde matant kad zmones nespes pereiti perejos. Pagal keliu eismo taisykles vairuotojas privalo leisti uzbaigti manevra esanciam kelyje net jei pesciajam jau dega geltona ar raudona sviesa. Prasau issiaiskinti neadekvataus vairavimo situacija ir informuoti mane. Aciu, Ausra.
Valdas 2017-07-03 10:13:48
Norėčiau pasidalinti informacija, kuria kitaip ne pavadinsi kitaip kaip LEGALUS SUKČIAVIMO BŪDAS. Sekmadienio vakarą su šeima nutarėme pasivaikšioti prie jūros. Kaip sąžiningas pilietis pasinaudodamas "Mparking" programėle sumokėjau už automobilio stovėjimą. Tik sumokėjęs supratau, kad padariau klaidą t.y. sumokėjau kaip stovėjimą geltonoje zonoje nors tai buvo žalia (geltona zona 0, 6 eur/val, žalia 0, 3 eur/val). Kaip sakoma pats kaltas, kad sumokėjai dvigubai. Pasirodo ne tik kaltas, kad permokėjau, bet dar ir per 24 val. turiu sumokėti baudą. Kitą diena paskambinus baudos kvite nurodytais telefonai atsiliepė tokia Lina Andriuškienė, kurios paklausiau "kodėl sumokėjęs dvigubai turiu mokėti dar". Pasirodo, kad VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" susiskirstęs tik jiems patiems žinomomis zonomis ir aišku pagal tai sumokėjęs už geltoną zoną negali stovėti žalioj. Tada pasiteiravus apie galimybę susigražinti neteisingai sumokėtus pinigus ir sumokėti "teisingai", gavau trumpą atsakymą "niekas jums pinigų negrąžins, nes pats savo valia sumokėjote neteisingai, niekas jūsų nevertė to daryti". Tada Linos Andriuškienės pasiteiravus ar gali mane sujungti su direktoriumi, ji nepatenkintu tonu atsakė "aš ne direktoriaus sekretorė internete susiraskite telefoną". Galiu pasakyti tik tiek, kad direktorius neatsiliepė.
Todėl mieli žmonės noriu jus įspėti, kad VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" nesąžininga valstybinė įmonė, kuri prisidengusi savivaldybės nutarimais ir savomis "prastumtomis" taisyklėmis lobsta iš eilinių žmonių. Taip parodo ir 2016 m. ataskaita, kaip už mašinų stovėjimą surinkta 1 432012 Eur, o pelno tesigavo tik 16776 Eur.
Panaši situaciją ir man nutiko, kai per klaidą savo nuosavo automobilio valstybinio numerio raidę įrašiau ne taip. Sumokėta už raudonosios zonos parkinga ir dar gauta bauda. Paprašiau atitinkamų asmenų arba panaikinti baudą arba grąžinti pinigus už parkavimą man tiesiog atsakė:
- už klaidas reikia susimokėti.
Tik nemanau, kad tai sąžiningai uždirbti pinigai.
Apgailėtini žmonės, gaila jų :)
Kodėl mikriuka nevažiuoja pagal laiką. 2019.06.26 M6 iš melnrages palei grafiką turėjo važiuoti 17:34, isvaziavo 17:29.suprantu paklaida 2min, o ne 5 min. Neapgaudinekite žmonių. Kam tie grafikai surašyti???
4 autobuso vairuotojas 18:20 pademonstravo savo sizofrenijos ir nekompetetingumo laipsni. Pasli suxa
APGAVIKU, MELAGIU, REKETUOTOJU KONTORA! Skyre bauda uz parkavime, savajame kieme, kur masina uzregistruota ir internetu gauas leidimas, pagal valst. numerius! Gintaras Neniskis yra apgaviku kontoros vadovas, nepasitikekite sia imone. Tai Klaipedos Savivaldybe taip dirba, balsuokim uz bet ka, tk ne uz Grubliauska, jis nesusitvarko! Bandziau issiauskinti, tai pasiunte mane Klaipedos Transportas ant 3-ju raidziu.
Ačiū 14 autobuso vairuotojui, kad išvažiavo iš stotelės žymiai per anksti ir jo dėka nebespėjau į mokyklą, nes toje stotelėje daugiau nevažiuoja jokie kiti autobusai. Kaip žmogus gali taip neturėt sąžinės ir nuvažiuot tiesiai prieš akis, palikdamas žiemos metu laukti kito autobuso, kuris atvažiuos tik už 15-20min.
Taip pat, labai prašau žmonių daugiau nevadinti mulkiais. Gėda turėtų būti vairuotojui taip pavadint moterį ;)
14 maršruto autobusas dažnai vėluoja apie 10 minučių, vos ne kasdien pasitaiko, kad autobusas iš viso neatvažiuoja į Tauralaukį, o žmonių pilna stotelė. Ypač važiuojant kryptimi Tauralaukis - BIG, autobusas atvažiuoja 5-10min per anksti. Nuolat girdžiu aplinkinių nusiskundimus visišku grafiko nesilaikymu. Drausminkit ir pagaliau imkitės priemonių.
Aušrinė Svečiulytė
2019-01-12 23:59:05 IP 2cfq8qc1
Autobusų/mikriukų laiko sistema yra nustatyta kitaip negu švieslenčių stotelėse bei visos Lietuvos laiko. Pavyzdys. Mikriukas M6 šiandien (2019.01.12 šeštadienį) turėjo atvažiuoti 23.19. Jis atvžiavo 23.15 (4min per ankti, nors paklaida tik 2min gali būti), pagal jo tą ipad (kuriame užrašyta kada turi atvažiuoti, kokia kita stotelė bei koks laikas) laikas yra 23.17. Netgi internete pasižiūrėjus laikas yra 23
19. Tai, įsidėmėkite, yra paskutinis bet koks autobusas ar mikriukas važiuojantis į melnaragę. Žmogus gali ir namo neparvažiuoti, dėl šių klaidų. Kiek mačiau, keli mikriuko prieš tai irgi atvažiavo 3-4min per anksti. Prašau ištaisykit, nusibodo laukti pusvalandį stotelėje, nes praleidžiu mikriuką, kuris atvažiavo 4min per anksti.
Laba diena. labia noriu pareikšti pretenžija 26 autobuso vairuotojams už įžulų elgesi. Vaikas išpaskutiniūjų stengėsi nepavėluti į autobusą, tačiau vairuotojui matant jį pribėgus po pat nosim uždarius duris pajudėjo. Čia reikia turėti didelės negarbės taip padaryti. Visgi mes Jūsų įmonei mokame pinigus. toks elgesys yra neatleistinas. tai buvo š.m. 12 mėn. 20 d. 15 h. reisas. vauruotojui tirėtu būti gėda.
Dėl 21 mašruto. Visada buvo miesto maršrutas, staiga kažkam kilo mintis pasipelnyti ir perkelti jį į antrą zoną, nors ratą (maršrutą) jis apvažiuoja per pusę valandos. Dabar įsėdus Baltijos prospekte ir važiuojant iki Joniškio kapinių esame priversti mokėti už mėnesinį bilietą ne 25, 5 eurus, o 52 eurus!!! Visiškas absurdas. Jei aš ilipau mieste ir mieste išlipu, kodėl pravažiavimo kaina padvigubėja vien todėl, kad autobusas pravažiuoja pro Sanitexo stotelę? Keista ir talono kaina palyginti su mėnesiniu pravažiuojamu. Talono kaina perkant pas vairuotoją 1, 10 - t.y. pabrangsta 10 centų (10%), o mėnesinio bilieto kaina pabransta 100%?
Sveiki, prašau vadovo atkreipti dėmesį į vairuotoją, kuris dirbo 2018 10 01 ryte ir vairavo 9 maršruto autobusą NR KJU 659.Šitokio nemandagaus vairuotojo tikrai keleiviai nesitiki. Jis šitaip rėkė ant keleivių, kad tikrai visi likome apstulbę. tikiuosi, kad tai nepasikartos.
09.10d. 16.26val medienos stotele neatvaziavo 10 autobusas.
Paulina 2018-08-17 17:02:35
Šiandien važiavau 14 autobusu iki Miško st. (stoteleje buvau 16.42). Prie stoteles vairuotojas truputi pristabde ir mate kad stoviu ir laukiu kol sustos ir atidarys duris. Bet vairuotojas sustojo pavaziaves toliau ir uzreke per visa autobus : skaityk kas po nosim parasyta. Nors pries tai stoteleje moteri isleido nepaspaudus mygtuko, , stop", tad nepagalvojau kad butent sitoj stoteleje reikia paspaust. Pasijauciau labai nepatogiai pries visus keleivius. Manau sitam vairuotojui reikia ismokt mandagaus elgesio su zmonemis.
Vaziuoja kas diena su autobusu ir nezino, kad paspausti stop mygtuka reikia paspausti nezino. Nori islipti isanksto spaudziu mygtuka ir niekados nieks ant manes nere rekes.
Ritoldas skyrius
2018-08-24 16:09:19 IP 2e7r4525
Rug24.d po12 val isedau zardes st i 2 autobusa esu 1gr. Invalidas paprasiau uz 20cnt taloneli pasake eik i kioska irk pirk pasakiau parasysiu vadovams atsake rasytojas d*****s ir visokias necenzuriniais z.vairotojas zila barzda.atsukite kamera ir pamatysite koie pasjus dirba fas.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
2022 m. viešbutis „Palangos Vėtra“ savo svečius pasitinka atsinaujinęs! Vykdant viešbučio atnaujinimo projektą, orientuotasi į aukščiausios kokybės medžiagų bei stilistikos vienovės besitikinčius svečius. Išlaikant modernios klasikos stiliaus vientisumą atnaujinti viešbučio kambariai, registratūra bei įrengti 7...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...
Transporto centras
savivarčių,tentinių sunkvežim.nuoma,skalda,žvyras

Adresas: Visagino g. 25-34, LT-31102 Visaginas.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; transporto paslaugos.
Keleivių vežimas vietiniais reguliariais maršrutais (ANYKŠČIAI, PANEVĖŽYS, ŠVENČIONYS, VISAGINAS) Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais, darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo, Nuomuojame autobusus ir mikroautobusus. Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais. Turime autobusų nuo 8 iki 70 vietų. Savivarčių ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?