Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos jūrininkų ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos jūrininkų ligoninė

Atsiliepimai apie Klaipėdos jūrininkų ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos jūrininkų ligoninė, VšĮ

Aldona Mikelienė
2020-08-05 11:18:13 IP 2g5vfi93
Gerbiamas Direktoriau,
esu buvusi gydytoja. Extra tvarka sunkios būklės buvau stacionarizuota į Jūsų vadovaujamos ligoninės reanimacinį ir angiochirurginį skyrius. Likau labai dėkinga solidžiajam gydytojui R. Vaičiūnui už puikiai atliktą operaciją, gydytojui N. Klimui už kompetenciją ir širdingą bendravimą ir gydytojui K. Tijūnaičiui už švelnumą ir sugebėjimą sudėtingus dalykus paaiškinti suprantamai ir paprastai. Sutikau ir aukso vertės seselių - Laimutę, Liudą. Šiek tiek atgavusi jėgų, ėmiau kritiškai žvelgti į mano ir kitų ligonių medicininį aptarnavimą ir... negalėjau rasti nei klaidų, nei grubumo, nei neįsiklausymo į ligonių norus. Kolektyvas solidus, susitelkęs, empatiškas. Ligoninę palikau išsinešdama kuo geriausius prisiminimus apie ten dirbančius žmones.
Tą patį galiu pasakyti ir apie kardiologinį skyrių, gydytojas R. Žiubrienę ir L. Klovienę, kur taip pat neseniai teko būti.
Ačiū Jums Visiems
Aldona Mikelienė.
Zita Guščinienė
2019-11-24 19:37:24 IP 2g5vej0m
Tą trumpą laiko, kol teko gydytis Jūsų ligoninėje, neurologijos skyriuje patyriau glaudų gydytojų ir viso skyriaus personalo tarpusavio bendradarbiavimą.Profesionalumas, dėmesingumas, tolerancija ir užuojauta sklinda nuo kiekvieno skyriaus darbuotojo.Didžiulė pagarba sunkiam ir atsakingam, reikalaujančiam kantrybės ir ištvermės Jūsų darbui.Nuoširdžiai dėkoju gyd.neurologui OLGAI KNOKNERIENEI už atidumą, atkaklumą.Stebino didžiulis noras gydymu, tyrimais pagelbėti išvaduoti kūną sukausčiusio skausmo ir ligos.AČIŪ JUMS, GYDYTOJA!AČIŪ visam personalui, palaikiusiam savo nuoširdumu, gerumu.Tik Jūsų medikų dėka kiekviena liga atneša mums pasveikimo dovaną!Te Jūsų sunkų, reikalaujantį ištvermės ir kantrybės darbą, asmeninį gyvenimą apgaubia meilė ir šviesa, Jūsų širdys tepatiria laimę ir džiaugsmo antplūdį-Jūs to verti.AČIŪ!
Anot poeto Justino Marcinkevičiaus : Žemėje per maža meilės, padėkos žodžių, dažnai taip ir išsiskiriame jų nepasakę vienas kitam.Nuoširdžiai dėkoju visam neurologinio skyriaus personalui ir atskiras didelis, didelis Ačiū gydytojui Sauliui Tarozai už jo profesionalumą, rūpestį, malonų bendravimą ir žinoma už jo kantrybę išklausant mane (esu labai plepi).Jūs nuostabus gydytojas ir puikus žmogus, o tai šiais lakais didelė ir kaip ne gaila reta vertybė. Jūs Gydytojas iš didžiosios raidės. Ačiū Jums.
Pagarbiai : J.G.
Dėkinga kardiochirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai bei visai komandai už atliktą sudėtingą širdies operaciją Zitai Teodorai Janonienei, bei visam personalui už rūpestingumą, puikią priežiūrą. AČIŪ.
Pacientės J.Liebienės giminaičiai
2019-08-08 17:23:04 IP 2g5vee49
Dėkojame gydytojui K.Tijūnaičiui už profesionalumą, nuoširdumą operuojant ir gydant mūsų sesę, tetą. Tai gydytojas iš pašaukimo. Linkime Jums sveikatos, kantrybės Jūsų sunkiame darbe. Tokie gydytojai Lietuvai yra labai reikalingi. Nuoširdus ačiū Jums.
Lina Jazbutienė
2019-05-03 16:54:30 IP 2fc3m41o
Dėkoju kardiochirurgijos skyriaus gydytojui Gediminui Kitrai bei visai komandai už puikiai atliktą sudėtingą širdies operaciją ir išgelbėtą Broniaus Jazbučio gyvybę. Ačiū intensyvios terapijos bei kardiochirurgijos skyriaus personalui už rūpestingumą, puikią priežiūrą bei atsakingumą dirbant labai sunkų ir atsakingą darbą. AČIŪ.
Laba diena noriu sužinoti kiek talonų yra duodama mėnesiui pas širdies eritmiju gydytojų nes 3men neina nei telefonu nei per internetą prisiregistruoti šį ryt prieš 6 buvome prie poliklinikos ir buvome 18 eilėje bet pranešė kad talonų nebėra norėtume sužinoti ar galima mokamai pasitikrinti stimuliatorių ir kokia kaina nes jaučiamės blogai. Būtų malonu gaut atsakyma
Dekoju Gerb.Direktoriui uz nuosirduma, profesionaluma, atsakinguma. Visokeriopos sekmes Jums, Daktare. Su pagarba Milda Sopko
Jei tik bus galimybe, jokiu budu nepapulkite pas periodontologe panele :) dambrauskaite... nesugeba normaliai net bendrauti su pacientais, o apie savo darbo išmanyma tai nera net zodziu apsakyti : (sugebejo, net paskambinti savo pacientei, kuri norejo perkelti vizito pas ja laika ir “iškolioti” :) dar tokios gydytojos neteko sutikti ir tikiuosi nebeteks.
Turiu sirdies nepakankamuma, idetas stimuliatorius. Sutriko ritmas, pulsas virs 100. Priimamajame Pralaukiau 3 val.nors zmoniu tada nebuvo. Sulasino kali ir isleido namo pacios nusprendusios, kad ritmas atsistate, nors nieks netikrino ir jis neatsistate. Gryzus namo vel pulsas 100, sirdis lipa is kuno. Prakentejau 2 dienas, pradejo svaigti, skaudeti galva, dusti, nebepaejau. Vel atsiduriau priimamajame. Tada Pralaukiau 5 val, nesuprantu kodel taip Ilgai kankina zmones. Gal buciau dar sedejusi, bet pasidare labai bloga, vos nenualpau. Vyras pakele skandala, tai greit pagulde i stebejimo palata. Sulasino karderono. Kita ryta man pareiske kad turiu rinktis kur gydytis, nes stimuliatorius idetas Kaune. Buvau sokiruota. Truputi pasibarus gydytoja paskambino i Kauna. Buvo nuspresta mane paleisti namo su sutrikusiu ritmu. Kai paklausiau ka daryti, jei vel bus taip blogai, dave uzuomina, kad cia nera ko tau vaziuot, reiskia gali mirti namie, greitosios nera ko kviestis, nes "o ko tu nori, tau geriau nebebus". Pagalbos nesulauksi. Kas ten pasidare, tokia betvarke... Jie dar nori geru atlyginimu. Dirbti reikia ir gerbti ligoni, mes nevaziuojam siaip, kad pasivazineti. Mes ieskom pagalbos, o ne pasityciojimo.
Cirurginiam skyriuj pooperasinė lygonio priežiūra kraupi. Iš neturinčio jėgų žmogaus atvirai tyčiojasi. Neateina demonsratyviai per rišti žaisdų, jos paliekamos atviros valandai ar dviem. Žmogus kuris neturi jėgų stovėt ilgai, priverstas laukt alpdamas 30 min kol bus perklotos lovos visų lyonių ir tik paskutinė paklojama jo lova, nors gerai sanitarytė mato, kad lygoniui blogai....
Tokių faktų galim čia surašyt be pabaigos
Noriu padėkoti chirurgui Tomui Mitkui už profesionalumą, rūpestingumą ir atsakingumą skubios pagalbos atveju bei nuoširdų bendravimą pooperaciniu laikotarpiu.
Noriu padekoti Jurininku ligonines ginekologijos skyriaus darbuotojams uz begalini rupesti ligoniu, uz zmogiskuma, rupestinguma, skirta demesi. Pirma karta sutinku toki nuostabu kolektyva. Aciu vedejui V. Dirzauskui, gyd. O. Drulytei, slaugytojai Loretai Ezerskienei ir visam visam kolektyvui. Jus nuostabus, aciu, kad esate!!!!!
Esu šokiruota Jūrininkų ligoninės priėmimo skyriumi, 2018 05 09 močiutė iš Gargždų ligoninės gavo siuntimą į Jūrininkų ligoninės priėmimo skyrių, dėl kojos sutinimo. Priėmimo skyriuje apžiūrėjo, liepė atvykti kitą dieną dėl venų trombozės. Atvykus kitą rytą, po apžiūros pasakė, kad trombozių nėra... Nukreipė pas chirurgą, kuris jau pencijinio amžiaus... Už kabineto durų, močiutė vežimėlyje prasėdėjo 1, 5 val. Po apžiūros gydytojas net nepasiūlė peršviesti kojos, o prirašė kompresinę kojinę... Močiutė grįžo į namus... Nebeiškentusi kelias dienas trukusio skausmo ir vis labiau mėlstančios ir tinstančios kojos, vėl kreipėsi į Gargždų medikus, kurie peršvietė koją ir nustatė dviejų pirštų kaulų skilimą... Gaila, tą dieną kai ji kreipėsi pas medikus, negalėjau būti šalia. Bet mieli gydytojai, jeigu jau reikalaujate didesnių atlyginimų, tai būkite mieli ir suteikite pirmąją pagalbą ir adekvačiai reaguokite į visas situacijas ir būkite visų pirma žmogiški savo pacientams!!!
Norime padėkoti Klaipėdos jūrininkų ligoninės abdominalinės chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui V. Timinskui ir visam šio skyriaus personalui, taip pat gydytojai anesteziologei-reanimatologei J. Zelenienei už nuoširdumą, rūpestingumą, supratingumą ir profesionalumą gydant Anicetą Mačiulienę. Tariame jums nuoširdų Ačiū.
Sandra Rimkienie.
2018-03-16 09:23:04 IP 2ju3kpvh
Noriu pagirti ir padėkoti už nuosirduma gera gydima KAZIMĖRUI BARKAUSKUI hirurgui labai geras gyditojes rupestingas geras zmogus.Noreciau pagirti ir padekoti hirurgijos skyriu uz nuostabu prieziura uz nuosirdumo.Labai stebiejausi is sono kaip nuostabei atsakingai rupinasi ligoneis.Jūriniko ligoninei.
2018-02-26 21:40:12 IP 28m9583r
Norėčiau širdingai padėkoti neurologijos skyriaus gydytojui Tarozai o tap pat fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojui Rimantui Irkinui už nuoširdumą, supratingumą ir profesionalumą. Linkiu sveikatos ir visokeriopos sėkmės darbe!
Savaitės bėgyje (kasdien skambinant po keletą kartų) pasisekė prisiskambinti Jūsų ligoninės tel. 846491145, registracijai dėl EEG tyrimų, atsiliepusi moteris paaiškino, kad registruojami ligoniai, turintys tik Jūsų ligoninės specialistų siuntimus, mes turime Šilutės PSPC specialistės siuntimą. Klausimas - kodėl sudaromos papildomos kliūtys (turiu mintyje - būtinas Jūsų ligoninės specialisto siuntimas) dėl EEG tyrimų, kodėl netinka rajono specialistų siuntimai?
P.S. Man telefonu buvo paaiškinta - atseit naujas aparatas... tad dar keisčiau skamba atsakymas.
2017-12-04 13:04:59 IP 28m9583r
Labai dekinga fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojui Rimantui Irkinui ; kinezeterapeutems Laurai, Agnei ir Sonatai už nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą. Tegul jus visur lydi sėkmė.
2017-12-04 12:35:01 IP 28m9583r
Esu labai dekinga neurologijos skyriui gyditojui Tarozai Už nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą. Sveikatos ir sekmės Jums !!!
Apsilankiusi sioje ligonine likau sokiruota apsilankiusi pas daktara Dirzinska, neatsizvelgdamas I mano problemas tikino, kad man yra Kitu problemu noredamas isgauti daugiau naudos. Supratau, kad daktaras ziuri I zmogu ir mato tiktais pinigus. Labai likau nusivylusi, nebegrysiu I sita ligonine tikiuosi niekada.
Patyrem soka sunki liga aplanke mus, esu labai dekinga neurologijos skyriui gyditojui Tarozai nuostabus neurologas nuostabus visas personalas seseles slauges dyrba is visos sirdies acu jums balltieji angelai aciu is visos sirdies.Jai ne jusu rupestingumas mes jau nebeturetumem mus brangaus zmogaus.Tariu jums Aciu.
Siandien susidurus su Klaipedos jurininku ligonines priimamuoju skyriu likau sokiruota atvykus i ligonine 10.30 min su skrandzio skausmais tik 15 valanda buvau apziureta gydytojo ir padarytas kraujo tyrimas kurio atsakymo laukiau dar dvi valandas, galu gale 17 valanda buvo nuspresta sulasinti laseline ir paleisti namo, net nepadarius gastro endoskopinio tyrimo, kadangi pagal juos mano neekstrinis atvejis, nors dvilikapirsteje zarnoje jau 10 metu, kaip turiu erozijas, reikia laukti turbut, kol kraujais taskyties pradetum, kad paziuretu
Man truksta zodziu.Kur ritasi visa musu medicina,
Esu jūrininkas.Gegužės gale praėjau med.komisija juros medicinos centre.Man reikejo rentgenogramos išrašo ir nunesti savo gydanciai gydytojai, kuri manes ir parase sito israso del rentgenogramos, nes tai yra svarbu zinoti ir man paciam ir mano gydanciai gydytojai.Praejus trim savaitem po med.komisijos, atejau i registratura tame paciame juros medicinos skyriuje ir parasiau, kad man israsytu ta israsa.Ir man pareiske, (kiek supratau, kad man tai atsake pati vyr.med sesele)kad neva, cia tiek daug darbo, kad ja israsyti, kad ohoho kiek daug, neva, mums uz tai niekas nemoka, ir cia ne musu darbas...Tai kaip suprasti?O tai kienio darbas, negi paciento?Tai gal as pats turejau sau israsa issirasyti?Tai negi man vel praeiti rentgena, vel gauti doze rentgeno, jei as komisija praejau pries tris savaites?Tai registraturoj man tik israse popieriuka, (tai nebuvo israsas), ant kurio buvo uzrasyta rentgeno numeris, komisijos praejimo diena ir mano pavarde ir vardas, ir pasiunte mane i rentgeno kabineta.Ir tai cia buvo joms daug darbo???Juk nieko jos man neisrase, o ta israsa israse pats rentegologas, pas kuri ir pasiunte.Jis israse, paklause, ar tiks, sakau kad tiks, ir net nereikejo nieko moket.Uz ka jam labai ir dekoju...Pats klausiau, gal reikis sumoketi, pasidoro, nieko nekainavo.O man registraturoj aiskino, kad tiek daug cia joms darbo, kad cia kainuoja, kad cia ne ju darbas...Ne, kad paaiskinti normaliai, zmogiskai, tai ne, sedi nepatenkintos, susiraukusios...O su ta sesele ne karta reikejo su ja man bartis...Zodziu kazkokia betvarke...
Už nuoširdumą, supratingumą, profesionalumą lenkiam galvas ir tariam nuoširdų AČIŪ gydytojai Bernadetai Viesulaitei. Linkim visada išlikti tokiu nuostabiu žmogumi. Sekmės Jums !!!
Žinau, kad mano atsiliepimas nieko nebepakeis, ir mano mamytės nebesugražins į šį gyvenimą, o ir teismai nepadės nes per visa istorija niekas niekada nelaimėjo prieš daktarus, ir šiuo atsiliepimu aš vistiek negalėsiu mamyčiu diena apkabinti savo mamos.. Mama mirė po velykų.. Puse metų ji kankinosi, o galbūt buvo kankinama, išpradžių gulėjo diagnostinem skyriuje labai ilgai ten ką gazdino jog jai kepenų vežys išvadino visus ten gulinčius alchogolilais gerbiama diagnostinio skuriaus gyditoja, dienom einant nusprende kad vis delto inkstai... mamai buvo leidziama plazma nes tyrimai rodė kog kraujas nekrešėja nuo jos ar velniai žino ko jai pasidarę visai blogai... ji pradėjo kankintis vos vaikščiot dusti.. taip ji kankinos mėnesį su visais tyrimais.. Atėjo kardiologijos skyriaus daktaras ir issivedė ją pasirodo po visų kankinimų ir begales laiko nusprendė kad tai širdis ir reikia daryti skubei operaciją.. širdį darinei kuriuos reikia iš operuoti buvo atlikta širdies operacija taip ji, , pavyko" mama po jos buvo beveik bejege žmogus su lyg diena nyko.. tapačią dieną tik atsigavusi žmogų išprašė iš palatos savo kokom vos paeidamas žmogus turėjo eiti į palatą bejėgis katik po sunkios operacijos.. taip savaitė kol ji atsigavobir jau galėjo laikyti mane už rankos ir vaikščioti.. kai jau turėjo vykti į rebilitaciją sužinojo jog operacija nepavyko.. ir 4 gerbemi daktarai nepamatė dar vieno darinio širdį.. operacija teks kartoti, kai daktarai teigė ji bus lengvesnė.. diena prieš operacija mama sako viskas pagaliau po operacijos aš galėsiu ramei gyventi ir grįžti namo... tačiau 22.00 sveiki kokia būklė ? būklė kritine operacija buvo sunki praradom daug kraujo.. skambutis 06.00 užuojauta atvykit pasiimti mirties liudijimą..
Dabar po tu prabėgusių dienų užduodu klausimą kaip 4daktarai nesugebėjo pamatyti to darinio prieš pirmąją operaciją, kaip jie rizikavo žinodami jog kraujas nekreša? Kaip matydamį nusilpusį žmogu kurio organizmui per sunku kovoti sugebėjo daryti tokia sudėtinga operaciją? Jai tik 49m. Taip mes nepakovosim nes kiekvienas žmogus padeda parašą kad operacijos metu daktarai už nieką neatsakingi. Taip kažką išgelbėja bet kam daryti tai ko nesugebate?kam? kaip žmogus kuris atrodė sveikas dabar guli po žeme..
Birutė Rozitienė
2017-04-16 14:25:40 IP 28meps7u
Jau antrą kartą vyras guli šioje ligoninėje, neurologijos skyriuje. Esam dėkingi palatos gydytojui Tarozai, sk. vedėjui Urbučiui, vyr. ligoninės gydytojui Sąlygai. Bet aptarnaujantis personalas- pasibaisėtinas, pradedant priėmime sėdinčiais žmonėmisir baigiant slaugytojomis, kurios nesugeba suleisti apgailėtino maisto per zondą, nesulaužydamos švirkšto.Patarimų nepriima, nes teigia, kad to 3 m. mokėsi. Keistas mokymasis, jei nesugeba atlikti elementarių dalykų. Dėkodama gydytojams, linkiu daugiau kontroliuoti slaugytojų kvalifikaciją, jų bendravimo su žmonėmis kokybę.
Norėčiau širdingai padėkoti Angiochirurgijos skyriaus gydytojui Rokui Petručiui ir visam aptarnaujančiam personalui už profesionalumą, atsakingumą, rūpestingumą ir atsidavimą darbui. Tegul jus visur lydi sėkmė.
Хочу поблагодарить весь персонал реанимационного отделения за участие, внимание и профессионализм, которые были так необходимы моему отцу в конце жизни. Желаю всему персоналу здоровья и всяческих успехов.
STASĖ SKYRIENĖ
2017-02-04 22:12:17 IP 27p4a4jr
Labai norėčiau padėkoti Jūrininkų ligoninės priėmimo skyriui gyd. Rimantui Irkinui, slaugytojoms Karolinai Zakaraitei ir Kristinai Ked už suteiktą skubią pagalbą. Tai medikų dėka išėjau su šypsena, Labai labai dėkoju Jums.
Laima Malinauskienė
2017-01-15 19:55:25 IP 2oi0mt3t
Norėčiau širdingai padėkoti ir išreikšti pagarbą Klaipėdos Jūrininkų ligoninės gydytojui Robertui Urbučiui už nepaprastą rūpestingumą ir atsidavimą darbui. Esu labai dėkinga už savo tėvelio Vytauto Šulioko globą bei akylą priežiūrą. Linkiu visokeriopos sėkmės darbe.
Vidmantas Budreckis
2016-12-23 00:05:29 IP 28mcp3vf
Noriu padėkoti neurologijos skyriaus gyd. Bernadetai Viesulaitei už profesionalumą, žmogiškumą, vidinę inteligenciją, už kvalifikuotą gydymą ir dvasinę ramybę, už kantrybę, supratimą ir rūpestį, už suteiktą pasitikėjimą.

Pacientė Stefanija Aldona Valauskienė
Vidmantas Budreckis
2016-12-22 20:43:13 IP 28mcp3vf

Pacientė Stefanija Aldona Valauskienė
Sveikinu Jūrininkų ligoninės vadovus gydytojus, visą personalą su Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais. Linkėdamas sveikatos ir laimės Jums ir Jūsų šeimoms noriu labai nuoširdžiai padėkoti visiems ligoninės darbuotojams už stropų ir pasiaukojantį darbą. Būdamas nefrologinis ligonis patekau į kardiologijos skyrių po dviejų operacijų, keturis kartus pabuvojęs kitos ligoninės reanimacijoje, su infarktu, beveik beviltiškos būklės. Labai kvalifikuotai gydomas gydytojo Vytauto Vasiliausko ir jo kolegų, tame tarpe iš nefrologijos bei kitų ligoninės skyrių, atkaklumo dėka, prižiūrimas kantraus ir rūpestingo personalo tiesiog per stebuklą išlikau gyvųjų tarpe, galiu džiaugtis gyvenimu, ruoštis šventėms kartu su savo šeima. Linksmų Jums Kalėdų, sėkmingų Naujųjų Metų gerieji žmonės. Su pačia didžiausia pagarba ir dėkingumu Juozapas Algis Leišis, jūrų kapitonas dimisijoje.
Baisu kokie darbuotojai dirba valstybinėse įstaigose!
Skambinau vienu iš nurodytu informacijos numerių. Kaip ten gali dirbti toks asmuo ir dar informacijos suteikimo skyriuje? Neprofesionalus, nemandagus, balso tonas pakeltas. Net neišklausiusi pateikto klausimo, pertraukė. Atrėždama, kad negaiškime laiko, gal jūs kreipkitės į Universitetinę ar Respublikinę ligoninę. Aš jai sakau, kad aš noriu būtent šioje gydymo įstaigoje. Atšauna, kad skambinkitės į registratūra ir registruokitės pas chirurgą. Ir nudrebia tel.ragelį, net neatsisveikinusi.
Esu mokesčių mokėtojas ir manau, kad galiu pasirinkti kur gydytis.
Esu sokiruota gastroenterologo Agafonovo darbu.Nuvykomesu siuntimu is seimos gydytojo.Gastroenterologas pasiunte pasidaryti dar poros kraujo tyrimu.Pasake, kad reikia pilvo organu kompiuterines tomografijos.Jurininku ligonineje dideles eiles, tai mums patare paprasyti anksciau tyrima atlikti, arba kreiptis i kitas ligonines.Sesute idave kortele, taip ir vaiksciojom, kaip klounai.Niekas neprieme, nes, pasirodo, siuntimas reikalingas, o ne kortele rankose.Paskambinau i registratura Jurininku ligoninej, gavau barti, kad turiu rankose kortele.Uzsiregistravome vel pas Agafonova.Nuvaziavo e dar karta (is Mazeikiu tai 120 km.)Paaiskinau situacija, kad galime vitoje pasidaryti KT, bet reikalingas jo siuntimas.Israse popieriuka.Gryzom namo, uzregistravau tyrimui Siauliu Respublikineje ligonije.Siandie nuvaziavome ten, vel 90 km.Nuejome registruotis ir paaiskejo, kad gydytojas neisdave mums siuntimo, o tik israsa is ligos istorijos....Teko gryzti namo nieko nepesus.Susidare ispudis, kad nedavus kysio, negausi siuntimo tyrimui..Esu labai nusivylus sito gydytojo darbu.
Likau nepatenkita personalo skyriaus darbu. Rašiau laiškus, bet jokio atsakymo negavau, tada paskambinau ir pasigailėjau. Bendravimas nemalonus, sumenkita problema dėl kurios kreipiausi į ligonine, buvo atsakyta "mieloji, neturim kada tavo laiškus skaityti", o galiausiai lakoniškas "viso gero" ir padėtas telefono ragelis, nors aš tikrai dar turėjau klausimu. Bet antra kart net nebenorėjau skambinti.
Tokia mano patirtis.
Patikslinu gydytojo duomenis Ačiū Sauliui Petrauskui
Aušra Butkienė
2016-09-17 10:41:48 IP 2juag8ia
Nuoširdus Ačiū Chirurgijos skyriaus visam kolektyvui už miela malonu bendravima ir visokeriopa pagalba, nuoširdus Ačiū gydytojui Kestučiui Petrauskui už operacija. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir beabejo sveikatos Jūsų sunkiame darbe
Ingrida Folkmanaite
2016-05-24 18:15:07 IP 2e8oo4ut
Labai noriu padekoti visam jurininku ligonines ginekologiniam skyriui o ypac gyd. A. Kristanaviciui uz puiku darba nuoseklu ir aisku diagnozes, operacijos ir gydimo po operacijos isaiskinima, silta ir malonu bendravima. Matosi kad zmogus savo srities asas mylintis savo darba. Mielosios slauges jus visos nuostabios draugiskos ir mokancios nuraminti kai pergyveni ir linksmai pasijuokti. Jus tiesiog nuostabus. Taip ir toliau!!!! ACIU JUMS!!!
Taip atsitiko, kad 2-ąją Šv.Velykų dieną buvau paguldytas į Jūrininkų ligoninę Onkohematologijos skyrių. Gydė skyriaus vedėja L. Malciūtė. Tai gydytoja, kuri dirba iš pašaukimo: švelni, supratinga, dėmesinga, viską išaiškina ligoniui. Gydo taip, tarsi gydytų savo artimiausią žmogų. Mano nuomone, visas skyriaus kolektyvas savo darbą atlieka profesionaliai. Nuoširdžiai dėkojame visiems.
A.Šimkus
2016, 04, 11
Reikia instituciju apsilankymo sioje ligonineje. Zmogui bloga o jis paliekamas laukti 2 ir daugiau valandu! Kur tai matyta?!
Labai didelis aciu Klaipedos jurininku ligonines priemimo skyriaus sesutems, personalui uz suteikta skubia pagalba mano mamai.Labai aciu gyd, S.Tarozai uz pagalba, bei gydyma.Tokio gydytojo reikia paieskot.Issamiai pasake apie mamos liga, bei pasekmes.Aciu tikrai:)
Labai dekinga esu ginekologinio skyriaus visam personalui.Dirba profesonalus savo darba ismanantys, nuosirdus, rupestingi darbuotojai.Nuosirdus aciu mane operavusiam ir globojusiam gyd.Mariui Dirzauskui kuris tikrai profesionaliai atliko operacija.Aciu daktare uz jusu paprastuma, svelnuma sekmes jums nelengvame jusu darbe!
Laba diena. Labai pasipiktinusu tokiu administracijos arganinuozamu darbu. Ar galima prie sunkių ligonių (kaip hemoterapinis skyrius) palikti tik vieną seselę šventinių ir išeiginių dienų laikotarpiu. tai yra kažkas baisaus. Gydytojo taip pat nėra, nei ko paklausti nei ką sužinoti. Žmonės laikomi kaip daržovės mažu, kuris greičiau supūs. Žinokite būtų labai malonu pažiūrėti kaip tokiomis sąlygomis susitvarkytų taps gerbiamas Sąlyga. Mano nuomone reikėtu kuo skubiau susirūpinti šiuo skyriumi. O gal iškarto krei[tis į Sveikatos ministeriją.
arunas liudininkas
2015-12-31 01:28:19 IP 28mcpjl4
Linkiu 2016 metais kl jur lig dir salygai ir jo pav kirstukui kilti karjeros laiptais ir tapti malku ruosimo imoniu vadovais, nes situ ponu poziuris i pacientus kaip i malkas.Manau dirbant su malkom rezultatai bus puikus.Siulau palangos ligonine pavadinti zmoniu marinimo klinika, nes pakliuvus i ten dirbanciu santechniku rankas ar jaunam ar senam gyvam ištrukti mažai šansu
Noriu padėkoti funkcinės diagnostikos skyrio personalui už dėmesį, geranoriškumą, už meilę savo darbui ir pacientams.Didelis dėkui gyd.Kuolui.Norėčiau visus pasveikinti su artėjančiom šventėm ir svarbiausia patiems būti sveikiems, stiprybės ir kantrybės jų nelengvame keyje.
1.Priėmimo skyrius, ir pati patyriau, ir girdėjau gydytojų šneką, atsainiai žiūri į rajono gydytojų parašytus siuntimus, atsieit, "Ekstra" gali užrašyti kiekvienam. O pas mus rajonuose taip pat esama labai gerų gydytojų. Ekstra situacijų irgi būna.
2. Įdomi situacija kardiologijos skyriaus valgykloje. Planinis ligonis paguldytas 11 val. Nei normalių pietų, nei pilnos vakarienės negavo. Visiems išdalino bandeles, bet naujokams nepriklauso. Tai kaip būna su netikėtai papuolusiais į ligoninę? Valgyklos personalas nemalonus, grubus.
Baisiau nei baisu. Atvezem mama sunkios bukles.vos pasnekancia vangia ir blogai atrodancia, o jie tik atsake kad tyrimai nieko nerodo bei mama tik apsimetineja kad atitrauktu ju demesi. Vis blogejant pagulde i renimacija (artimiesiems pasakius kad jai visai blogai) pagaliau po 5 dienu nustatyta smegenu insultas. Valio 5 dienos isulto rezultatas = zmogus darzove
Buvusi pacientė, Danutė Petrauskienė, Telšiai
2015-10-31 12:44:53 IP 2fc3mepm
Dėkoju Klaipėdos Jūrininkų ligoninės chirurgijos skyriui, vyr. gydytojui Martynui Sokolovui, operavusiam gyd. Aušriui Gedgaudui, anesteziologui bei medicinos seselėms padėjusiems pašalinti tulžies pūslės akmenis, rugsėjo 14d. Reiškiu padėką savo eilėmis:

“Klaipėda, Klaipėda, Klaipėda,
Čia gyvena daug gerų žmonių ir įvairių,
Aš norėčiau eiti ir tolyn,
Tais takais ir takeliais…”

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius
Planuojama naikinti kliūtis įmonių pavadinimuose naudoti angliškus žodžius 02-28 17:36
Ekonomikos ir inovacijų ministerija norėtų leisti Lietuvoje be jokių kliūčių registruoti angliškus įmonių pavadinimus. Dabar tokią teisę turi tik užsienio bendrovės. Taip pat yra galimybė...
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik"
V. Orbanas pasiskiepijo kiniška vakcina, čekai prašo "Sputnik" 02-28 17:11
Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pasiskiepijo kinų vakcina nuo koronaviruso. Čekija prabilo, kad gali įsileisti rusišką vakciną, nebelaukdama EVA patvirtinimo.
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur
"Spotify" darbuotojai galės dirbti iš bet kur 02-28 16:00
Muzikinė platforma "Spotify" seka kitų technologijų įmonių pavyzdžiu ir transformuoja įprastus darbo modelius. Nuspręsta, kad įmonės darbuotojai galės laisvai pasirinkti jiems priimtiniausią darbo...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%