Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos duona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos duona

Atsiliepimai apie Klaipėdos duona, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos duona, UAB

Sveiki!
Norime jums nuoširdžiai padėkoti už jūsų pasiaukojamą triūsą, ypač siaučiant COVID-19 pandemijai. Daugelis įstaigų nedirbo ir žmonės sėdėjo namuose, tačiau mes, pirkėjai, niekada nelikome be šviežios ir skanios duonos. Nors šiais laikais duonos kelias yra mechanizuotas, šis darbas vis tiek labai sunkus, ypač karštuoju laikotarpiu!
Duona mūsų gyvenime tokia svarbi, kad jos melsti mokė pats Jėzus : “kasdienės duonos duok mums šiandien” (Mato 6:11). Šie žodžiai mus užtikrina, kad Dievas pasirūpins būtiniausiais mūsų poreikiais. Kiekvieną kartą, kai valgom aromatingą duoną, tai skatina mus dėkoti Kūrėjui už jo meilę ir dosnumą, o tai pat jums už tai, kad šie skanėstai pasiekia mūsų stalą.
Geros jums sveikatos ir dėkingų klientų !
2020-08-24 09:30:35 IP 2cfq5llq
Viktorija 2020-08-10 21:24:24
Šiandien rugpjūčio 10d. 19.45Val atėjau į vieną iš Klaipėdos Duona parduotuvę, kuri randasi Vingio g. 29, Klaipėda 95203 pardavėja nebepardavė produkcijos.
Atėjau į parduotuvę 19.45val pardavėja skaičiavosi čekius ir šiek tiek sutrikau mažu ką gal nebedirba. Paprašiau vaflių (sveriamų) atsisuko pasižiūrėjo ir pasakė nesversiu, kompiuteris nebedirba, tikrai nesversiu, paklausiau iki kelių dirba pasakė iki 20:00val. Tai man dabar prašau atsakyti, jeigu aš atėjau į parduotuvę 15min prieš uždarymą tai vadinasi aš nebegaliu gauti produkcijos? Už manęs stovėjo dar 2 žmonės. Per 15minučių dar galėjo aptarnauti bent 10 žmonių. Jeigu parduotuvės darbo laikas yra iki 20:00val vadinasiji PRIVALO aptarnauti, o jeigu jūsų parduotuvės politika yra, kad likus 15min iki darbo pabaigos nebesveriat maisto tai užrašykit ant stiklo šią informacija, nes ne duok Dieve pardavėja pabaigs darbą 5min vėliau, nes nespės čekių susiskaičiuot.
Tai kam Jums tada išvis toks verslas jei pardavėja sprendžia kiek ir ko jai parduot.
Sugadino nuotaiką baisiai ir greičiausiai aš į tą parduotuvę daugiau nebeisiu, nes kam man ten eit jeigu aptarnauti manęs nenori.
Laba diena, gerb., Viktorija. Reaguodami į Jūsų atsiliepimą ir pastebėjimą, nusprendėme šioje krautuvėlėje (Vingio g. 29, Klaipėda), pakeisti darbo laiką, tad nuo šiol krautuvėlė dirbs iki 19:45 val. Atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį ir tikimės, kad tai daugiau nebepasikartos. Laukiame Jūsų sugrįžtant! Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
2020-07-31 15:10:51 IP 2cfq5llq
karolina 2014-08-11 22:00:20
sveiki, jusu duona pirkau UAB MAXIMA liepojos gatveje ji buvo su kirminais galiu prideti ir nuotrauka.
Gerb. Karolina, atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį. Prašau kitą kartą susisiekite su mumis kokybės telefonu nurodytu ant pakuotės ir išklausysime Jūsų nusiskundimus, o gavę visą informaciją apie produktą galėsime atlikti visus veiksmus, kad tokia situacija nepasikartotų. Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
2020-07-31 15:06:34 IP 2cfq5llq
Gintarė 2015-04-21 13:53:25
Sveiki, plikytoje Klaipėdos duonuoje su saulėgrąžomis buvo akmenukas, bevalgant nuskilo dantis. Visada pirkau šią duoną, bet dabar labai nusivyliau ir nuliūdau, gaila, jog akmenuko neišsigojau, o išlaidos pas dantistą tikrai nemažos.
Gerb. Gintare, atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį. Prašau kitą kartą susisiekite su mumis kokybės telefonu nurodytu ant pakuotės ir išklausysime Jūsų nusiskundimus, o gavę visą informaciją apie produktą galėsime atlikti visus veiksmus, kad tokia situacija nepasikartotų. Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
2020-07-31 15:04:47 IP 2cfq5llq
Kliente 2015-12-20 20:38:38
Sveiki visi. Nusipirkau duona is paziuros kaip ir normali, bet vat paemus riekute kokie vaizdai..... :- (Jei kam nesimato cia neismaisyti miltai. Suprantu kad lieka vienas kitas, bet cia jau " truputi" per daug...
Atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį. Prašau kitą kartą susisiekite su mumis kokybės telefonu nurodytu ir išklausysime Jūsų nusiskundimus, o gavę visą informaciją apie produktą galėsime atlikti visus veiksmus, kad tokia situacija nepasikartotų. Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
2020-07-31 15:02:06 IP 2cfq5llq
Rūta 2018-05-01 19:25:48
Dažnai perku ir labai mėgstu saulėgrąžų duona, bet kai šį savaitgalį pirktoje duonoje radau dvi stiklo šukeles, kurių viena šiek tiek pažeidė lūpą, kol bandžiau išspjauti aiškindamasi, kas girgžda tarp dantų, tikrai neapsidžiaugiau. LABAI prašau užtikrinti, kad darbuotojai atsakingai atliktų savo darbą ir įvykus kokiam incidentui sunaikintų įtarimą keliančią produkciją. Duona pirkta duonos kombinato firminėje parduotuvėje Šilutės pl., kur produkcija visada būna pati šviežiausia.
Gerb. Rūta, atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį. Prašau kitą kartą susisiekite su mumis kokybės telefonu ir išklausysime Jūsų nusiskundimus, o gavę visą informaciją apie produktą galėsime atlikti visus veiksmus, kad tokia situacija nepasikartotų. Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
2020-07-31 14:56:11 IP 2cfq5llq
Jolanta 2019-05-10 10:42:21
Aciu Jums uz pacia skaniausia - Bociu duona. Ir giminem i uzsieni visada vezu ir musu seima praktiskai kasdien ja valgome.
Skanių akimirkų!
2020-07-31 14:55:30 IP 2cfq5llq
Gabriele Guogytė 2019-12-04 12:17:15
Nustebino nuostabus, greitas aptarnavimas. Jūsų darbuotoja tikrai šauni ir greita.
Skanių akimirkų!!! :)
2020-07-31 14:54:41 IP 2cfq5llq
Arunas 2020-06-26 19:37:06
Bevalgant jusu Pamario rugine bemiele duona su rugiu grudais nusilauziau danti, buvo akmenukas.
Is komentaru matyti kad tai yra normalu jusu gaminiuose.
Nuo sios dienos jusu gaminiams-slamstui ant musu stalo nebus vietos.
Gerb. Arūnai, atsiprašome už Jūsų nemalonią patirtį. Prašau kitą kartą susisiekite su mumis kokybės telefonu nurodytu ant pakuotės ir išklausysime Jūsų nusiskundimus, o gavę visą informaciją apie produktą galėsime atlikti visus veiksmus, kad tokia situacija nepasikartotų. Skanių akimirkų su UAB "Klaipėdos duona".
Is komentaru matyti kad tai yra normalu jusu gaminiuose.
Nuo sios dienos jusu gaminiams-slamstui ant musu stalo nebus vietos.
Gabriele Guogytė
2019-12-04 12:17:15 IP 2e7r4099
kur dingo traskus klaipedos batonai.Dabar neperku ju nes labai paliko neskanus, o buvau pastovi pirkeja daug metu.
Labas.Norejau paklaust kas sugalvojo sia nevykusia ideja isimt duona is gamybos (Elzes su saulegrazom) kvadratine sveriama, buvo pati skaniausia duona ir geriausias gaminys.Pardaveja pasiule pabandyt pjaustyta ir nepjaustyta tai visai skirtingi gaminiai.Po darbo kai uzvaziuodavau budavo ispirkta tai reiskia kad gaminys buvo tikrai megiamas ir perkamas.Ta nevykeli idejos autoriu ar vaidybininka pasalink is sito skyriaus su tokiais issukiais nebebus ka pirkt teks pas konkurentu ieskot kazka panasaus.
2016-05-06, 13:30:40 apsilankiau parduotuvėje, adresu Taikos pr. 35-2, Klaipėda. Norėjau nusipirkti 300 gr dešros- servelato, kurio kaina 4, 69 eurai.deja pardavėja nepardavė, sakydama kad mažais kiekiais neprekiauja, atseit jai per mažas gabaliukas atpjovimui.Įdomu kaip iš tikrųjų? ar visada taip ir gadinama pirkėjams nuotaiką.

Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...
Metalista
Adresas: Paliūniškio g. 11, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; gamyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „Metalista“ – metalo apdirbimo ir technologinių įrenginių gamybos įmonė, kuri savo gaminiais džiugina klientus Lietuvoje ir už jos ribų. Kokybiškas metalo ir kitų kietųjų medžiagų mechaninis apdirbimas atliekamas naudojant CNC (programinio valdymo) apdirbimo centrus. Pagal pateiktus brėžinius gaminami...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?