Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos baldai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos baldai

Atsiliepimai apie Klaipėdos baldai, AB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos baldai, AB

Kas tas erelis šaltkalvis? Toks panašus į mėme, su akiniais ir susikuprines ? Jūs biški sakykit, kad taip nemandravotu, o tai bus skaudžiai nuleistas ant žemės...
Buves darbuotojas
2020-08-04 02:22:08 IP 28memuku
4 pamaina yra absurdas. Ypac pakavimas. Sliapos, alhoholikai, psichuotos sukos, padlos ir kitaip nepavadinsiu tu gyviu. Kartais galvoji kaip tokie gyvena. Bet gyvena ubagiskai, apkalba kitus gyvena pagal paniatkes nieko nebaige nieko nemoka ir nesuga tiesiog paprastos pigios darbines mesos.. yra vienas kitas normalus bet ten vienetai.Normalus ilgai ten neuzsibuna. Fabriko darbas alga nedidele atmosfera darbo irgi nekokia. nerekomenduojiu, nebent striuka su pinigais ir laikinai padirbt manau gali bandyt
Andius 2020-01-23 06:10:03
Pritariu del 4 pamainos
Taip.Lyg visi alchoholikai ir sliuchos butu susirinke padirbti. Ko noret fabriko darbas visi kurie gyvenimo nuskriausti ir kurie gyvenime nieko nemoka ir nesugeba eina ten. Varguoliu gyvenimas ir dramos.
Viskas butu piku baldose ir smagu ten dirbti. Bet va kai neturi pastovios darbo vietos tas labeusei siutina eini i darba ir nežinai kur teks tau dirbti. Paprašai kad nori pastovios darbo vietos tai atsako turi sukandes dantis kentieti ir eiti atlikti. Suprantama butu kai papultu retkarčeis bet nekekviena diena po 5 kartus. O kaip gali poto ilgai iždirbti jei reike buti sukandus dantis. O dirbti malonu tikrai klaipedos baldose. Tik galetu pakavime labeu pastove darbo vieta doti. Dirbant puse metu gainioja per visas vietas o iš agenturu turi pastove darbo vieta tai kur logika.
Lekpas 2019-11-04 19:40:24
Toks jausmas kad ten visi invalidai dirba su negalia.debilizmas konkretus!! Vien pensininkai, licno darbo nepadarys, nu zmones su negalia, pakavime isvis bordakas, ypac 4 pamaina, po 10 metu dirba deda beleka desnes nuo kaires neskiria, visiems viskas pohuij, katik valandas atbuti. Vienu zodziu sovietmetis.
Pritariu del 4 pamainos
Atlyginimai labai mazi. Tarp gamybiniu imoniu- vieni is maziausiai mokanciu. Todel ir iesko darbuotoju pastoviai, ir priima beleka.
Koks darbo grafikas Klaipėdos balduose? Ar yra galimybė dirbti 8-17val? :)
Buvęs darbuotojas. 4 pamaina. Pakavimas 2019-08-08 05:06:59
Man kas labiausiai patiko balduose, tai valgykla. Maistas nuostabus...
Kas su darbu nepatiko, tai ko gero patys darbuotojai. Patys darbuotojai kuria nemalonią aplinka.
Valdžia draugiška, tik gaila, kad patys darbuotojai tokie suskiai.
Buvęs darbuotojau, pats esi kaltas, kad nesugebėjai priimti žmonių tokius, kokie yra.Į įmones yra ateinama dirbti, o ne draugų ieškoti. Jei kurie nors darbuotojai ir kūrė nemalonią aplinką tada galėjai į juos nekreipti dėmesio. Galėjai pats save nuteikti, kad čia visas kolektyvas yra puikus. Jei darbas tau patiko, tada tikrai galėjai čia dirbti iki pat šių dienų ir būtum galėjas dar ilgiau dirbti. Pats kaltas, kad išėjai iš to darbo vien dėl prasto kolektyvo.
Sveiki, mano pirmoji diena Klaipėdos balduose buvo rugpjūčio 28 d. Įdarbinimo agentūra mane ten įdarbino. Man labai patinka dirbti Klaipėdos balduose, nes darbas man patinka, yra malonus. Taip pat darbo visas kolektyvas yra malonus, draugiškas. Dirbau antrame ir trečiame cechuose. Tiek pirmame, tiek antrame ceche tiek darbas, tiek kolektyvas yra puikus. Nors ten dirbu tik kelias dienas, bet jau spėjau susidaryti gerą įspūdį apie Klaipėdos baldus. Esu nusiteikęs ten dirbti daug metų.
Buvęs darbuotojas. 4 pamaina. Pakavimas
2019-08-08 05:06:59 IP 2e7r425n
Man kas labiausiai patiko balduose, tai valgykla. Maistas nuostabus...
Valdžia draugiška, tik gaila, kad patys darbuotojai tokie suskiai.
Operatorius 2019-07-20 16:57:54
Reikia visu pirma pradeti nuo saves. Gerbti kitus o ypac uz save virsesnius. Turi skirti toki dalyka kaip darbuotojas ir vadovas (kiekvienas turi zinoti savo vieta darbe ir neperzengti bendravimo ribos). Cia ne gatve ir ne koks klubas, cia yra darboviete kur reikia dirbti darba kuri tau paveda dirbti ir uz kuri tau moka pinigus o ne konfliktuoti ir vaiksciot rankas susikisus i kisenes. Mano asmeninis pastebejimas is salies kaip darbuotojo. Kas liecia Arvyda, tai galiu pasakyt kad jis tikrai profesionalus ir darbuotojus gerbiantis meistras.
Operatoriau...varda atsakydamas bijai net parasyt... I siknas dauguma jus ten galvas susikise kai yra kokia beda..tik rukomajame mokedavot palot.... Tad nespresk pagal save su savo rankom sukistom i kisenes ir netik.
Egidijus 2019-07-13 18:47:15
Laba diena.
Imone kaip imone viskas tvarkoje, darbo salygos manau kiek imanoma geros sukurtos, laiku mokamas atlyginimas. Bet jūsų vadinami meistrai neturi jokios pagarbos dirbanciajam darbuotojui. Cia ypac liecia vadinama meistra Arvyda Gulbina. Jis turi akiplesiskumo pareiksti kad darbuotojas imone veda i bankrota kad kazko nepadaro kaip greiciau ar geriau : neduoda zmoniu kiek reikia butent prie tu stakliu bet reikalauja rezultato ir jam visiskai vienodai tai atrodo. Jei zmogus dirbantis prie stakliu paskirtas mokintis bet negaunantis elementariu zyniu kaip sakyykim klaidas gamybos programu taisyti ir panasiai o rekia kad jam reikia rezultato tegu apsi.. kniupscias. Nebereikalo is jo 4 pamainos bega zmones ypac nuo pjovimo stakliu o dar gazdina susidorojimais. Gazdina su tarnybiniais pareiskimais neduoda skirtu atostogu net i tai nesileidzia i kalbas.
Tai kokios jūsų SBA vertybes ? Apie ka tada klaba ?
Laba diena.
Tai kokios jūsų SBA vertybes ? Apie ka tada klaba ?
Laba diena, esu nepatenkinta jusu imones darbuotojais, ypac moterimi dirbanti personalo skyriaus vadove, zmoniu nepazysta o iskart zeria kritika, nemandagi, nesuprantu kaip tokie zmones gali dirbti nemokantis bendrauti, labai kenkia jusu imones ivaizdziui!!!!!!!!!!
Laba diena, tieko girdėti kad personalas nemokama kalbėtis su darbuotojais.Mieli Personalo skyriaus darbuotojai viską suprantu, nuovargis ir panašiai, nezinau kokia jūsų kompetenciją bet kalbėti reikia mandagiai, konkreciai.Nesinoretu kad daetu iki tam tikrų žmonių.Geros dienos.
AB "Klaipėdos baldai"
2018-05-04 13:39:05 IP 2cfq8dje
Vytautas Mačiulis 2018-01-10 14:48:21
Na personalo darbuotojai akivaizdžiai labiau mandagumo, kuklumo ir tolerancijos reikia pasimokyti, jei net pacifistą veganą blaivininką kaltina konfliktiškumu, o konkrečiai ar taip buvo buvusiose darbovietėse net nepasidomi, ir jo nedarbas pusmetį jei jau nenormaliu įvardyjamas kaltinant kone neatskleista jo kriminaline veikla, nes neva neįmanoma išgyvent iš turėtų santaupų, ir ieškančiojo darbo pašalpos, turbūt sprendžiant tik pagal labai išlaidžią ir įnoringą save. Beje labai abejoju ar ji keletą pamainų pati prie konvejerio atidirbt kantrybės turėtų, o menkina tą kuris po metų prie konvejerio bent darbovietę pakeisti stengiasi...
p. Vytautai, dėkojame už išsakytą nuomonę.
Atrinkdami kandidatus, darbo pokalbio metu užduodame klausimus siekdami susidaryti nuomonę apie kandidato patirtį, jo gebėjimus ir kompetenciją. Kai kurie klausimai gal ir nėra patogūs kandidatui: kodėl norite keisti darbą, kokia veikla užsiėmėte, kai neturėjote darbo, ar ankstesniame darbe buvo nesutarimų su vadovu, kolegomis. Tai padeda išsiaiškinti, kaip žmogus yra linkęs elgtis įvairiose situacijose, kas jam svarbu, ko jis tikisi ir siekia. Nėra gerų ar blogų klausimų, svarbu kaip kandidatas į juos atsako, ar kalba nuoširdžiai, ar atskleidžia savo asmenines savybes, profesinius gebėjimus. Interviu metu mes tik siekiame suprasti ar jūs esate stipresnis ir labiau kvalifikuotas nei kiti kandidatai, nes mūsų tikslas atsirinkti kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus.
Vytautas Mačiulis
2018-01-10 14:48:21 IP 2i24uhpp
Labai nemandagi, nemaloni ir nekultūringa moteris kuri išrašo leidimus atsiimt daiktams, jei jūs pradedat darbą nuo 08.00, o šita "gražuolė" drįsta pasakyti ko čia taip anksti atvažiuoji? Kita karta vėliau važiuok nors jau buvo po 08.30 ir sau ramiai geria kavute. Žmogus jaučiasi aukščiau už direktorių. Baisu.
Kristina 2017-06-07 11:30:10
Esu labai nepatenkinta.Savo darbuotojus galėtumėt išmokyti mandagumo su klientais!!!Informacinės technologijos skyriaus moteris šviesiu trumpu plauku su akinukais ne aukšta galėtu pasimokyti bendravimo įgudžiu su žmonėm!!!Per tokius žmones susidaro labai prasta nuomonė apie Jūsų FIRMA!!!!
P.Kristina, Jūsų nuomonė mums svarbi, bet manome, kad įvyko klaida. Skyriaus, kurį nurodėte komentare AB „Klaipėdos baldai“ neturi. O moteris, pagal jūsų apibūdinimą, nedirba mūsų administracijoje. Jums norime skirti laiko ir kviečiame atvykti pasisvečiuoti mūsų šiuolaikinėje, bei inovatyvioje įmonėje.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu
Keleivių Rygos oro uoste šiemet sumažėjo daugiau negu trečdaliu 09-16 21:54
Rygos oro uostas per aštuonis šių metų mėnesius aptarnavo apytikriai 1,1 mln. keleivių – 36% mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai.
"Brexit" padariniai: "Marks & Spencer" uždarys daugiau kaip pusę parduotuvių Prancūzijoje 09-16 21:33
Didžiosios Britanijos mažmenininkė "Marks & Spencer" ketvirtadienį paskelbė planuojanti uždaryti daugiau kaip pusę savo parduotuvių Prancūzijoje, nes "Brexit" pakenkė šviežių ir šaldytų produktų...
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance"
"Ecoservice" grupės klientų skolas administruos "Legal Balance" 09-16 21:08
Atliekų, aplinkos tvarkymo ir kelių priežiūros grupės "Ecoservice" klientų skolas išieškos bendrovė "Legal Balance".

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%