Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Šiandien, 2020-03-09 dieną važiavau su 10 autobusu nuo Delfino turgaus iki Kauno stotelės 16, 20 val (j laikas būti Kauno stotelėje). Pirmiausiai vairuotojas lėkė per geltona šviesoforo signalą, tikrai LĖKĖ. Po to stabdė kaip išprotėjęs. Mano mažylė (2 metų) SKRIEJO ant sėdynių visa jėga. Gerai, kad laikiau kaip žinodama ją už riešo. Ji trenkėsi nugaryte į sėdynes...
Už mūsų vaikai ir suaugę cypė ir verkė (vaikai) iš išgasčio. Išlipant iš autobuso, pasakiau vairuotojui, kad jis ne malkas veža.
Kadangi mes važiavome pas daktarų į Uosto polikliniką, tai papasakojus mūsų daktaras viską užfiksavo, nes mažylė buvo labai išsigandusi.
Prašom susisiekti su manim.
Labas rytas, dažnai keliauju autobusais.Jau kuris laikas mane stebina, kad mažėja informacinių švieslenčių, kiekvieną kartą vis mažiau. Kas nutiko? Ar grįžtame prie senosios autobusų stoties (be informacinių švieslenčių, laikrodžio ir kt.), bet su informacinėmis lentelėmis? O šitaip džiaugėmės nauja autobusų stotimi! Autobusai neatsinaujina. Gėda Klaipėdos autobusų parkui, kad važiuojame žemyn.
Vairuotojas, kurio maršrutas parodytas nuotraukoje Sausio 17d. Yra didžių didžiausias išgama. Stovime stotelėje prie gatvės su vaiku (3-metų) rankose, jis privažiavo, pažiūrėjo, neatidarė durų ir nuvažiavo. Paskutinis šiukšlė. Tikiuosi, kad jam karma atkeršys. IŠGAMA!
kiek galima kiekviena ryta niekada neatvaziuoja 10autobusas kuris sausio 15g. turi buti 8:04 kam tie grafikai jei autobuso reik laukti 20minuciu ir veluoti i darba ir darzeli
Živilė Žutautaitė
2020-01-13 21:05:32 IP 28m95869
Esu labai pasipiktinus 6E autobuso vairuotoju. 2020-01-13 7:52 Alksnynės stotelėje link Mogiliovo vairuotojas pralėkė stotelę, nors turėjo matyti autobuso laukiančius žmones.
atlyginimu vidurkis 1237eu su valstybes tarnautoju atlyginimais pateikiamas, vairuotojai uzdirba per pus maziau, o valstybes tarnautojai negaletu patys sau uzsidirbti?
Nesuprantu gal galit pakeisti grafikus autobuso, o ne klaidinti zmones. Dituvos autobusas kaskart veluoja 10 kas vyksta, pakabinkit normalius grafikus o ne kad pas vairuotojus butu vienas, o stotelese kitas. Jokios prieziuros nera, per sventes tuo labiau veluoja.
40 Autobusas turejo buti 14.27 is dituvos i klaipeda o mes pralaukeme iki 14.50 ir jo vis dar nera kas cia per vazevimai
Važiavau autobusu, paspaudžiau, , STOP”, bet vairuotojas pažiūrėjo ir nuvažiavo. Man pašaukus, kad sustotu nekreipe dėmesio ir nuvažiavo. 6 autobusas.
2A autobusas į Kauno stotelė antra savaitė neatvyksta laiku turiu laukti kito autobuso.
Nr.25 autobuso grafikus keičiate, bet pirmas reisas pastoviai kamsciuose stringa. Į darbus veluojame. O dar ne žiema. Ar nepagalvojote, kad pirmą reisą 10 min. reikėtų paankstinti. Dabar grafikas keiciamas tik atsizvelgiant į moksleivių pageidavimus.
Pastoviai vėluoja, nebuvo nei karto turbūt kada laiku būtų atvažiavęs. Pridedu ekrano nuotrauka įsidėmėkite dabartini laiką, ir kada jis turi buti ir dabar realiu laiku kada bus.
Darykit kažką su autobusais Nr. 9! Ne pirmą kartą vėluoja iš pat ryto. Turėjo atvažiuoti Baseino st. 07:50, atvažiavo ant 8... Yra gi tvarkaraštis, tai tegul ir dirba pagal jį, žmonės skuba į darbą, mokyklą ir tt. Imkitės kažkokių prevencinių priemonių...
Darykit kažką su 14 autobuso vairuotojais! Lietus lyja, žmonės stotelėje stovi, po darbų taip pat namo skubantys, o čia Žardės stot. lapkričio 11d. 20.11val turėjo sustoti, bet nuvažiavo prieš nosį!
01-11-2019. 1045 autobusas 4Nr, autobusu stoteleje sausio 15. Sustojo vienai sekundžiai, net neatidare duru ir išvažuavo. Aciu
autobusų vairuotojai ypač tarpmiestinių reisų, garsiai klauso radijo ir taip paverčia keleivius savo įkaitais. Neįmanoma susikaupti, auklėkite savo vairuotojus. Gi gali ausinuką įsikišti į ausį.
Tačiau apskritai paėmus, dabar jie ženkliai kultūrigesni nei prieš kokius 5-10 metų.
Ačiū
Mačiau kad atvažiuoja mano autobusas atsistojau bet jis pro mane tiesiog praleke net nesustojo.
Esu pakraupusi 3 autobusu. Ar jus juokaujate ir taip retai rytais vaziuojat! Nestoja stotelese, anksciau laiko nuvaziuoja. Kalbama yra apie rytus kai turi buti 6:06. Na bet Siandien pilnai truko kantrybe, atgimimo stoteleja buvau 7:15, autobusas turejo atvykti 7:18 nesulaukiau, gerai laukiu kito 7:39 ir tas nepasirode kai galiausiai sulaukiau 7:53. Jus saipotes is musu? Kam tie grafikai tada!!!! Man apmaudu kad tiek laiko turejau pralaukti. Bukite malonus sutvarkyti tai!!!
17 autobusas jau visa savaitę vėluoja 8-12 min. Kas darosi? Vienas autobusas Klaipėdoje kuris smarkiai vėluoja.
2 numeriu autobusas naudojasi telefonu vairuojant! 08:00
2a maršrutinis autobusas dažniausiai pravažiuoja pro stotelę. Vienintelis važiuojantis autobusas link j.janonio stotelės nuo baltijos prospekto. Prieš 8 valanda autobusas pilnas arba išvis nesustoja.
Vairuotojai hamai.nepamenu kokia diena bet autobusas nrNov 568 buvo vairuotajas grubijanas.neziuri ar moteris neisia ar vaikinas grubiai elgesi
Siandien vaziavau taikos pr ir alksnynes stoteleje stovejo autobusas. Vaziavau autobuso juosta, nes reikejo nusukti i desine i alksnyne. Ir autobusas be posukio pradejo vaziuot i juosta. Gal biski pradekit tvarka daryt, nes per jusu vairuotojus staigiai stabdydama kazkas vaziuoklei barsket pradejo. O kas islaidas tvarkymo sumokes jei ne mes patys? Kuo toliau, tuo labiau atsipute jusu vairuotojai. Jau ne pirma karta isvaziuoja is stoteles be posukio. Ir niekada nebus mandangus..
Šiandien sutikau vairuotoją-vampyrą.Tos rūšies vampyrai negeria kraujo, jie modernesni.Jie pasisotina darydami kitiem skaudžiai, jie pasisotina vien demonstruodami savo pranašumą prieš kitą.Žiūrim vienas kitam i akis-jis sėdi už autobuso vairo aš stoviu už uždarų autobuso durų.Aš maldauju-įleisk, jis nesako nieko, bet akyse matosi neslepiamas pasitenkinimas.Vampyras maitinasi.Tų 5 sekundžių jam užteks visai dienai, o gal ne? 12 maršruto autobusas, naujojo turgaus stotelė, 10val.12min. rugsėjo 10d.
Ar nebūtų jau pats tas laikas dar vieną 15 autobusą paleisti? Paklausa didelė, vėlavimas kasdien, na jau tampa neigiamu įpročiu. Rasų st. 17:28 val. mogiliovo link.
Sveiki, 2019 07 26 mano sūnus važiavo Plunge-Klaipėda marsrutu, autobuso vairuotojui pateikė neįgalumo pažymėjimą, bet vairuotojas nesuteikė nuolaidos, vairuotojas atsake, as geriau paimu žmoģų už pilna kaina negu tave, nori važiuok nori ne, mokėk pilna kaina. Esu pakraupusi vairuotojo elgesiu.
Kas yra su ta kūrėno stotele pastoviai!?! Atsibodo kiekvieną kartą stovi po kelis tuos pačius autobusus ir neaišku kuris išvažiuoja. Vairuotojai pyksta, rėkia jei įlipi į autobusą nors durys atidarytos ir sako kad jie dabar nevažiuoja. Tai iš kur žinoti jei stovi po kelis tuos pačius autobusus. Pastoviai bardakas toje stotelėje.
Sveiki aš labai ir dar kartą labai nusivylusi 9 autobuso maršrutais. Jau ne pirmą kartą maršruto iš Vyturio stotelės nesulaukiu. Taip pat nesulaukiau ir šį sekmadienį 07.00val. Birželio 30d. Dabar leiskit paklausti kas už tai atsakingas jei eilinis žmogus vėluoja į DARBĄ? Ir kodėl 9 autobusas visa laiką yra ne dvigubas, juk kiek žmonių į tas vietas vaziuoja
Kam pardavinejami autobusu bilietai su vietomis is Palangos i Plunge, jei autobusas atvaziuoja is Klaipedos?Vieta visalaik buna uzimta, zmones ten sedintis net nesiruosia uzleisti.Vairuotojui irgi vienodai rodo.Bilieta nusiperkam specialiai is vakaro, o vaziuot tenka staciom
Sveiki, šia akimirka važiuoju su autobusu nr 10 į ji isedau zveju rumu stoteleje, Esu jauna moteris bet jau sistema suprantu, buvo taip kad pinigineje turejau smulkiu 50ct ir dar smulkiau 50ct, žveju rumu stoteleje nedirba kioskelis, keista bet galvoju gi nieko tokio turiu lygiai smulkiai 1eur tai uzteks autobuso bilieteliui autobuse nusipirkti :) bet ilipus pasakiau kad turiu lygiai eur ir atsakymas buvo as ne kasuninkas kad skaiciuoti jusu centus. as jam pasiuliau paskaiciyoti kad tiek ir yra. jis pareiskia neturintis laiko. as ne kalta kad kioskai nedirba o ju velavimai sutrumpina jems stovejimo laika stoteleje.. visiska nepagarba. jam suskaiciuoti butu truke max minute nebuvo ten po viena centa. pakartosiu buvo 50ct pilnu ir 50ct rudais. tai nezinau. tokie cairuotojai su nervu kamuoliais savo smegenyse galetu ir nedirbti darbo su zmonemis.. Nes jie tiesiog neatlaiko.
Labai nusivilem kad nėra galimybės važiuoti su vaiko vezumeliu su 26 maršruto autobusu nes jis nepritaikytas tam ir net neprijema
Autobusas iš Naujosios Akmenės į Klaipėdą ~17:30 val. Atvažiuoti į Akmenę (17:48val. vėlavo 8min) negana to autobuse 19 °C visiems keleiviams šalta vien dėl to kad vairuotojui mat karšta. Kodėl visi keleiviai turi kentėti šaltį? Manęs laukia kelionė iki klaipėdos tai ką išlipus teks gerti vaistus nuo peršalimo?!
Laba diena, labai dėkoju tolimųjų reisų vairuotojams, kurie sustoja autostradoje, nesustojimo vietoje prie baro Kilenos, kadangi dukrai grįžtant iš studijų vykti į Klaipėdą labai nepatogu, susidaro didelis kilometražas pirmyn ir atgal mums atvykti jos pasiimti (gyvenant Gargžduose būtų nesudėtinga). Taip pat ačiū vadovui Viktorui už supratingumą ir žmoniškumą sprendžiant iškilusias problemas.
21 autobusas nesiruosia sustoti verpeju arba mokyklos stotelese. Pravaziuoja kaip aklas.
23 Ligoninė- Žaliasis slėnis Mikroautobuso vairuotojai VYRAI per šiuos karščius nepajungia vėdinimo sistemos, kondicionieriaus. Nėra net oro kuo kvėpuoti, sėdime kaip daržovės šiltnamyje.

Kaip matoma, šiame autobuse atsidaro tik vairuotojo durų langas, kitur autobuse langelių nėra, kaip ir nėra ką atidaryti.
Tačiau, kai šį 23 Ligoninė-Žaliasis slėnis vairuoja moteris, autobuse visada gaivu, net ir per didžiausius karsčius.
Esu pastovi šiuo maršrutu važiuojanti gyventoja.
Gaila, kai neatsižvelgiama į visuomenę ir sunku pajungti vėdinimo sistemą. Galbūt tai kiekvieno vairuotojo klaida, kaip jie žiūri į žmogų, kuris naudojasi viešuoju transportu.
Autobusas nr 11, visada vėluoja atvažiuoti į laika 16.48. Šiandien pasirodė tik 17.15.
Sveiki, noriu pranešti kad mikroautobusas nr. 24 maršrutas Universiteto st.-Kunkiai neveikia vėsinimo sistema (Kondicionierius). Važiuojant per tokius karščius viduje šitaip karšta kad per 15 minučių kelionės tenka gerai papraituoti, akivaizdžiai kondicionierius nefunkcionuoja, ačiū už išklausymą ir lauksime pakeitimų. Esame nuolatiniai šio maršruto keleiviai.
Gitana Slezeviciene
2019-06-02 20:28:58 IP 2e7r3u9s
Sveiki
Noriu pasidalinti situacija-kuri nutiko vakar 2019.06.01 Klaipedos autobusu stoties kasoje.
As palydejau mama (80m) iki stoties kad isodinti i Kauno autobusa (jis isvykt turejo 17:55).
Atvykus prie 3 kasos paprasiau viena bilieta senjorei.
Nemaloniu balsu buvo paprasyta senoles dokumento...kas ir sukele Mamai stresa...ji niekaip dokumento negalejo rasti...
Kasininke Net nesivargino suprasti jog pries ja stovi tikrai ne Pusamze moteris..bet Zilagalve senjore.
Kadangi mes suprantame situacija-jog Dokumentas butinas kad irodyti amziu...situacija kaito.
Pabandziau padeti mamai nestresuoti (nes vasari patirtas insultas ir infarktas kartu)-as Nemaloniajai kasininkei pasiuliau mamos Paso kopija..kuria turejau savo telefone...bet..darbuotoja ne nenirejo klausyt..ir skubeji ismust bilieta pilna kaina...
Tai buvo taip Neetiska ir Namandagu..jog noreciau palinketi jai paciai ksi bus Zilagalve papukti i tokia situacija..
Mamai sukilo spaudimas..ji israudo..ir vargsele isvaziavo Nuskriausta finansiskai.
Bilieta turiu.issaugojau.
Manau butu garbinga Autobusu stociai grazinti skirtuma
O darbuotoja potrumpiais juodais plaukais is 3 kasos-galetu but ir kompetetingesne.
Neskriauskime Senjoru-jie ir taip Lietuvoje skriaudziami
Labas rytas,
2019-05-29 dieną Tiltų gt.įsėdau į maršrutinį mikroautobusą valst Nr.KGK154, vairuotojo pavardės nežinau.Vairuotojo elgesys mane nustebino, jis elgėsi nekultūringai, nemadagiai ir netgi grubiai.Sakykite ar gali vairuotojas trenkti moteriai per pirštus taip, kad paėmus bilėtėlį jis atsiduria ant autobuso grindų, paklausus kodėl jis taip elgiasi, paaiškino ne iš čia paėmiau.

Angelė
Šios dienos maršrutas Klaipėda-Naujoji Akmenė (9:00), autobusas sugedo ties Mažeikiais, šiaip ne taip nuvyko į Mažeikius, keleiviai išlaipinti iš autobuso, grąžinti pinigai ir pasakyta, kas nepasiekė kelionės tikslo, pasirūpinkite patys. Ar vežėjas neturėtų pasirūpinti, kad likusieji keleiviai būtų pasiekę savo kelionės tašką???
Nr: 2A, JZG839, laikas ir data 12.24, 05-20-2019, vairuotojas sustojo stotelėje, bet neatidarė durų ii išvažiavo.
Gegužės 4 dieną važiavau iš Rygos oro uosto į Joniškį. Kai buvome beveik Joniškio centre, kur turėtų sustoti autobusas, aš atsistojau ir pasiruošiau išlipti stovėdama prie pat vairuotojo. Tačiau vairuotojas suburnojo, kad niekas nieko nesako ar lips Joniškyje, aš atsakiau, jog lipsiu čia, o jis paklausė kodėl tyliu, juk gali ir pravažiuoti. Atsakiau, kad akivaizdu, jog čia lipsiu, nes jau praktiškai minu kulną išlipti, o vairuotojas atsakė iš kur jam žinoti, kad aš lipsiu, gal tiesiog pavargau sedėti. Pasijutau labai nesmagiai, juk važiavo autobusu gal tik 6 keleiviai, tai ar sunku įsiminti kas kur lips ar bent mandagiai pasireirauti ar kas nors lips šioje stotelėje? Juk moku pinigus už jūsų aptarnavimą. Kitą kartą rinksiuosi kitą vežėją ir niekam šio nerekomenduosiu!
Kas darosi su 21 maršrutu? Grafikas kaitaliojamas kas mėnesį ir nuo menesio vidurio. Visą laiką važiavau šeštadieniais 8:25 (neliko), grižti buvo 15:20 - to neliko, buvo 16:19 - dabar ir to neliko. Neturiu nė kaip atvažiuoti į darbą, nei kaip grįžti. Gal čia Sanitex'as valdo visą Klaipėdos autobusų parką? Nes kaip jie užsimano, taip ir daroma, tarsi tik jų darbuotojai važinėja šiuo maršrutu. Jeigu jiems reikia, tai pridėkite papildomai, bet prašom nenuiminėti. Ir grąžinkite nuimtus maršrutus, nes moku didelius pinigus už pravažiuojamą, o nebeturiu kuo atvykti.
Atsiprašau, bet 2A nesustoja. Pamačiau kad atvažiuoja, pinigineje ieskojau korteles, bet jis net nesustojas nuvaziavo.
Giedrė 2019-03-28 13:17:33
keista, kad dar dirba ir nemandagūs vairuotojai. 2019 kovo 28 d., 8-ojo maršruto vairuotojas (nepanoro pasakyti pavardės), važiavęs ryte 8.58 iš stoties (autobuso valstybinis numeris HEN 097) senyvai moteriškei liepė "nemiegoti ir greičiau lipti", burnojo ant keleivio, mandagiai praleidžiančio mane. Neištvėriau - paprašiau vairuotoją būti mandagesniu, bet pasipylė "kas nepatinka"?
Burnojimai ant keleivių baigėsi tik tada, kai patikinau, jog bus pranešta vairuotojo darbovietėn.
Giedrė, aš pasakiau kad skundą rašysiu. Bet jam vienodai buvo. Išvarė it tiek.
Melnerageje ilipus i 6 autobusa ir norėjusi nusipirkti toloneli, man juo nepardavė ir kaip šunį isvyjo iš autobuso. Pažemino prieš visus žmones. Kadangi rankoja turėjau kavos puodelį uždaryta. Dabar klausimas. Smirdantėms bomžams, mažvaikiams rukančias elektroninės cigaretės ir nekartą mačiusi su kavos puodeliu, važiuoti galima. O su manim va taip vat pasielgta buvo. Rašiau skundą, bet jokios reakcijos.
Po darbo vyras norėjo grįšt namo. Bet vairuotojas atsisakė priimti šiektiek iplysusi banknota, tad vyras gavo ~10km kulniuoti pestute... Linkiu ir jums vairuotojau atidirbus 12val ir daugiau prasieiti toki atstuma!
2019.03.13 - apie 16.10val. begau i autobusa 9 Bijunu st. Iki autobuso spejau dabegti, mano drauga ileido, o as jau viena koja dejau i autobusa ir autobuso vairuotojas man uzdare duris. Kai draugas paprase ileisti mane tada jis atidare duris, bet nesustojo tai turejau begti paskui autobusa su skaudancia koja kad ilipciau. Ilipus paklausius kodel nesustojo pasake kad kita kart greiciau lipciau. Nuvaziavus i autobusu stoti nuejau su juo issiaiskinti, su manim snekejo izuliai pasake neidomu, veluoju jau 5 min ir valgyt noriu. Autobuso nr HHM 137. Vairuotojas su akiniais, stambokas, rudas svarkelis ar stiuke apie 40-50 metu. Autobuso kameros turetu matyti. Noreciau kad su manim susisiektumet.
2019.02.18 - apie 18.28val. įlipau į 5 autobusą žemaitijos stotelėje, nepamenu kada paskutinį kartą važiavau autobusu, tad tikrai nepamenu kokiu maršrutu kokie autobusai važiuoja, paklausiau vairuotojo ar važiuoja iki miesto ligoninės, jis su pakeltu tonu atsakė jog "JO JO, VAŽIUOSIU RYTOJ" ir staigiai uždarė duris ir pradėjo važiuoti. Padėkojau jam, kad jis "LABAI MALONUS". Nesuprantu, nejaugi sunku atsakyti į klausimą. Privalėjau isšlipti sekančioje stotelėje ir persėsti pasiklausus žmonių į kitą autobusą. Absurdas!!!

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
NTEX
Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Saugesnis krovinių gabenimas su NTEX NTEX yra Švedijos vidutinio dydžio transporto ir ekspedijavimo kompanija skirta padaryti jūsų krovinių gabenimą saugesniu ir patogesniu dėl lankstumo, kūrybiškumo ir dėmesio klientui. Nesvarbu ar Jūs naudojatės mūsų jūrų transporto, oro transporto, kelių transporto ar trečiosios...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%