Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Labai nusivyleme kelione iš Kauno į Klaipėdą 2018.05.13d.13.15val.baisu ir pagalvoti, kad tokių autobusų šiais laikais yra. Be kondicionieriaus, vos juda, barška tarska, nei pusę kelio ne nuvažiavus sprogo padanga. Ar neturite normalių autobusų tolimesnei kelionei. Labai nusivyliau.
Sveiki. Vakar 2018-04-19 vykau maršrutu Klaipėda- Pasvalys kelionės laikas 4, 5 valandos, vairuotojo Šiauliuose paklausiau kiek stovės laiko gavau atsakyma subilietuoju ir važiuoju, tai bėgte nubėgau į Saulės miesta, bet wc neveikė, tai teko grišt i autobusa nes žiūriu jau baigia sulipt žmonės. Ir pasirodo stovėjom dar kokias 7 minutes, kur tikrai bučiau spėjusi nubėgt iki kito wc. Ir negana to autobuse buvo labai karšta kad ne vienam keleiviui buvo bloga, paprašius vairuotojo atidaryti liuka arba įjungti kondicionieriu jis įjungė KARŠTA ORA ir temperatūros visiškai nesumažino. Autobuso numeris CRG-433 ir ant autobuso buvo skaičiai 162. Tikiuosi gausiu koki nors atsakymą. Susitvarkykit su vairuotoju, nes jo elgiasys ir bendravimas su keleiviai yra bjaurus.
9:49 turėjo būti autobusas į miesta iš Tauralaukio smėlio stotelės. Aš ėjau jau į stotelę, pamačius, kad autobusas atvažiuoja paspartinau žingsnius - bėgau iki stotelės. Kai pamačiau, kad autobuso vairuotojas rodo posukį į stotelę, aš jau buvau šalia, greitu žingsniu artėjau link važiuojančio autobuso, kai susigretinom su viešuojo trasnporto priemone vairuotojas išjungė posukį ir nuvažiavo net nesustojas. Likau stotelėja ir taip veluoju į gimnazija.
Būtu malonu, kad į tai atkreiptumėte dėmesį.
Sveiki, vykstant maršrutu Vilnius-Klaipėda, data 2018-04-08, išvykimas 12:40 atvykimas-16:35.Autobuse visiškai nėra vėdinimo.Arba jis neveikia ir neatlieka jokios funkcijos.Kelionės trukmė 3:50 val., autobuse keleiviai vėdinasi laikraščiais ir knygomis mojuodami.Už paslaugas mokama, klausimas kodėl nėra suteikiamos tinkamos važiavimo sąlygos?Ar čia kaip ir su kelininkais?Juos žiema užklumpa netiketai, jūsų autobusų parką šiluma užklupo netikėtai?
Balandzio 6d. 13:24 isedau siloju stotelej i 17, kuris veze link Paupiu. Esu nebe vietine. Bet puikiai zinau, kad reikia paspausti mygtuka norint islipti.
Susimaisiau ir atsistojau anksciau viena stotele (taciau nestovejau prie duru, kad vairuotojas nesusimaisytu ir nespaudziau jokio mugtuko stop) dar pamaciau kaip pazvelge i mane ir papurciau galva, kad cia nestotu, nes man nereikia (del visa ko). Sis sustojo vidury kelio (neperdedu) pradejo piktai su manimi kalbeti “jei nori islipti reikia spausti mygtuka”, as jam atsakiau: “as nenoriu islipti ir jokio mygtuko nespaudziau”. Pasikviete pas save. Priejau. Parode, kad nieko nepaspaudziau. As jam pakartojau, kad as ir nenorejau islipto, kad stovejau toliau nuo duru, nes tiesiog ne tuo laiku atsistojau (susimaisiau, kad dar viena stotele yra). Suprantu, kad galejau atsistodama sumaisyti ji (nors nestovejau salia duru, nieko nespaudziau ir dar papurciau galva, kad nereikia man cia). Tai vietoj to, kad netaip pagalvojau ar dar kazkaip graziai ispresto nesusilratima. Jis mane varineja: “eik is cia, ko cia maisaisi, “ko coa stovi”, nu atsiprasau, bet as susimaisyti negaliu. Pagal jusu taisykles as viska padariau teisingai. Net jei ir buciau visa laika prastovejusi as juk turiu teise pasiringti ar man stoveti, ar man atsisesti. Nezinau, Kaune gyvenu, blogi vairuotojai yra pakeiciami gerais. Klaipedoj kiek berasytum vis tie patys pikti savo gyvenimu nepatenkinti vairuotojai dirba metai is metu. Bent jau sankcijas taikykite, jei atleist negalite. Jusu politika labai tolima nuo Vilniaus ir Kauno. O cia tiesiog per dideles nuolaidos daromos.
Šiandien 04.05, laiku 15:05 laukiau autobuso 17 kryptimi Kolatė-Paupiai (Šilojų st.). Jis vėlavo 15min. Atvažiavo 15:20. Į jį spėjo įlipti dvi jaunuolės, po to jau norėjau lipti aš ir jis važiuoti pradėjo. Įkėliau koją ir vos spėjau įsikibti ir įlipti (tikrai neriedėjo, o jau gazą spaudė). Ir jam sakau: Aš nespėjau įlipti. Jis man: tai lipk lauk. Aš jo klausiu: man dabar iš važiuojančio iššokti? Jis man atsakė taip. Tai pasakiau jam, kad parašysiu skundą, į konfliktą nesiveldamas. Todėl darykit kažką su tokiais vairuotojais, arba kreipsiuos aukščiau. Be to, numeriai 17 autobuso - ECU:005.
Šiandien važiavau Klaipėdos miesto 6 autobusu su vežimu nuo Žardės st. iki Vėtrungės st. Belipant iš autobuso, Vėtrungės st. - 12.55h, vairuotojas suspaudė vežimą!!!!!! Gerai, kad autobusas nepajudejo ir nenuvilko vežime gulinčio mano vaiko.... Pasekmės galėjo būti liūdnos!!!!! Atsidarius staiga durims išlipau galų gale iš autobuso... 6 autobuso vairuotojas staigiai nurūko... Nebespėjau numerių pamatyt. Nebevažiuosiu Klaipėdos visuomeniniu transportu!!!!
Vakar, jau ne pirmą kartą buvau apstulbusi vairuojo bendravimu. Įlipau į 6E autobusą, norint išlipti stotelėje nesustojo, ką vėliau tik sužinojau, kad toje stotelėje ir nestoja, bet nieko tokio, man nebuvo skirtumo kurioj stotelėje išlipti, bet jam pravažiavus tiesiog atsisukau į vairuoją pažiūrėti ar matė, kad norėjau išlipti. Ir jis man rėkia per visą autobusą:
-Ko žiūri tokia nepatenkinta?!
-Maniau, kad stojat toj stotelėj.
-Ar nežinai kur įlipai? Nestoja 6E toj stotelėj!!!
-Jokių problemų, išlipsiu kitoj.
-Dar skundą čia kokį parašysi!! Neprivalėjau tavęs išleisti!!!!
-Viskas gerai, bet nebūtina būti tokiam piktam.
Visa tai sakė rėkdamas, pašiepiančiu ir nemandagiu tonu, tuo tarpu aš su juo kalbėjau labai gražiai, ir nors ir pati apsikvailinau, nes nežinojau, kad nestos stotelėje, bet tikrai nebuvo būtina taip šnekėt kaip su kokiu gyvuliu, be jokios pagarbos ir elementaraus žmogiškumo. Stengiuos į tokius vairuotojus nekreipt dėmesio, bet tikrai labai dažnai jiems pasiseka sugadinti nuotaiką. Ir va, skundą vis tiek parašiau, tik ne todėl kad nesustojo, nes ir neturėjo, o todėl, kaip bendravo.
Mieli vairuotojai, būkite ramesni ir nesiardykite dėl smulkmenų, esame visi žmonės ir galime bendrauti gražiai ir civilizuotai, pabandykit, nieks nenukentės.
Sveiki Šiandien ryte 7:23 nestojo debreceno stoteleje 2B autobusas mojavau ranka tyčia nestojo nors stoteleje lauke daug zmoniu siaubas as pavelavau i darba kur żiuri sios imones direktoriai kaip sitaip gali elgtis vairuotojas
Gabija 2018-01-24 17:31:10
14 autobuso vairuotojas, numeriu "FOR:618" miško stotelėje, laiku 16:53-16:56, aiškiai matydamas vaikiną, kuris prieš save praleido moterį, nuvažiavo atviromis durimis neleidęs jam įlipti.
2018.03.01 ir taip pat pataikiau 02d. Ant šio vairuotojo. Senyvo amžiaus moteris vos spėjo įkelti koja jau vairuotojas pradėjo važiuoti atidarytom durimis ir vos nepervažiavo manęs, aš stovėjau už moters ir laukiau kada įlipti galėsiu. Deja jis nuvažiavo atidarytom durimis prieš mano nosį. Nuo nelaimingo atvejo truko labai nedaug abu kartus.
Labas vakaras.2018-02-23d. aš laukiau 28 autobuso, Lūžų st., kuris turėjo atvažiuoti 18, 35 val.Autobusas važiavo pro šalį ir aš pamojavau, kad sustotu. Jis sustojo, man įlipus į autobusą, vairuotojas pradėjo ant manęs šaukti, kodėl aš tame sustojime stoviu, kad čia niekas nevažiuoja.Aš pasakiau, kad nepirmą kartą šiuo maršrutu važiuoju ir visi sustodavo, jokių problemų niekada nebuvo ir jam priklauso sustoti sustojime.Vairuotojas pasakė, kad jis vakar dirbo tuo pačiu grafiku ir manęs nebuvo sustojime.Aš atsakiau, kad neprivalau jam aiškinti kada ir kokiu autobusu aš važiuoju.Tada jis man pagrasino, kad kita karta nesustuos.Aš pasakiau, kad parašysiu skundą.Po tokio pasivažinėjimo man sukilo spaudimas, kaip gali toks vairuotojas dirbti su keleiviais.Autobuso Nr.GTK 433.Prašau, Jūsų, išsiaiškinti šią situaciją, norėčiau, kad jis manęs atsiprašytų.Lauksiu atsakymo, ačiū.
Vasario 3d. 9.14 val. Neatvaziavo 14 autobusas!!!! I tauralaukio stotele ir taip jau ne pirma karta kada noriu tada vaziuoju! Zmones i darbus vaziuoja!!
2018.01.18 15:03 Miško St. Autibusas nr. 9 nesustojo, net mums majojabt jam kaip važiavo antra juosta taip ir nuvažiavo. Baisus aptarnavimas ir nepagarba keleiciams
Ne pirmą kartą pastebėjau, jog 9 autobusas dažnai vėluoja. Šiandien iš ligoninės pusės link miesto panevėžio st. Pasirodė tik 7:06, o turėjo 7:00. Pagal programėlę, kurį rodo gyvu laiku autobuso vietą rodė, kad autobusas nuo ligoninės (pradinio taško) pajudėjo 6:59, o turėjo 6:54. Taip vyksta labai dažnai. Prašyčiau išspręsti šią problemą! Nes kartais 5-10min vėliau žmonėms gali kainuoti labai brangiai.
Autobuso vairuotojas Arūnas Mackevičius buvo labai nepatenkintas piktas, kad pirkau kelionės bilietą pas jį, o ne kasose. Pasakė, jog kitą kartą bilietą pirkčiau kasose. Tai juk yra mano pasirinkimas - kur noriu ten perku bilietą. Be to, kai pardavė bilietą, liepė man sėstis į galą. Tokio poelgio irgi nesupratau. Kur yra laisva vieta ten galiu sėstis. Tokie jo poelgiai mane suerzino, todėl prašyčiau, jog jūs jam primintumėte, kokios yra jo pareigos ir t.t.
Šiandien (17.12.19) 6E vėl neatvyko 7:50...
Kornelija Bulauskaitė
2017-12-18 08:20:22 IP 83.190.89.243
Šiandien (17.12.18) 6E nepasirodė 8:05...
2017.12.07 ~14.55 Vėtrungės stotelėje link Kauno stotelės
6 autobusas pravažiavo link stotelės matydamas tai, kad aš noriu įlipti.

2017.12.07 ~18:00 I.Simonaiytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6 autobusas paprastai pravažiavo link stoteles.Ne sustojo.

2017.12.07 ~18.00 I.Simonaitytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6E autobusas ne atvažiavo visiškai.

Labai prašau visus vairuotojus turėti šiek tiek daugiau pagarbos ir supratingumo.
Siandien, 2017metu gruodzio 4 diena, 2 autobuso vairuotojas 10:42 turejo buti Rasos stoteleje. Atvykes 10:40 vairuotojas pamates skubancius, atbegancius keleivius pastovejo, keleiviams jau pribegus prie autobuso duru vairuotojas ju neatidares tiesiog nuvaziavo nesulaukes savo nustatyto atvykimo laiko. Aciu gerasis vairuotojau, jog pavelavau i labai svarbu egzamina.
Laba diena, šiandien tai yra 2017-11-20diena. 6h ryte, važiavau iš Utenos į Šiaulius su Klaipedos autobusu.
Ilipus į autobusą pasisveikinau su vairuotoju, pasakiau, kad važiuosiu į Šiaulius ir paprašiau pusė kainos bilieto, tai man reikėjo mokėti 6, 35€, aš jam padaviau 20€ jis man atsakė
- Tu gal juokauji, smulkiau neturi?! Atsakiau:
- Ne, tik 3€. Sako:
- Aš irgi neturiu. Aš tau ne bankas. Susinervines ištraukė ranką iš kišenės ir parodė, kad pas jį taip pat 20€ kupurios. Aš atsakiau:
- Ar aš kalta, kad neturiu smulkiau, manau čia yra taip pat pinigai ir visi vairuotojai turi, kai vaziuoju, o jis ne, jis piktai atsakė:
-Aš jau toks. Reikia pasirūpinti savo kelione, turėti smulikiai. Atsakiau:
- Kur aš jums 6h ryte juos pasismulkinsiu..
Jis paėmė tą 20€ ir pasakė, kad Panevežį sustojęs iškeis ir atiduos grąža.
Aš manau, kad šitoks vairuotojas negali dirbti tokio darbo, įlipus nuo pačio ryto į autobusą sugadino tiek man nuotaiką, tiek sau manau. Manau, kad vistiek vairuotojas turi turėri grąžos keleiviui, nes 20€ irgi pinigai, suprantu, kad būčiau važiavusi be pinigų tada taip, o dabar aš jų turėjau. Esu LABAI LABAI NUSIVYLUSI šituo vairuotoju jis dirbti negali, nebent turi išmokti bendrauti normaliai su žmonėmis. Ir labai laukiu iš jūsų atsakymo!
Mieli vairuotojai! Ir ypac tiems vairuotojams, kurie vaziuoja uz Rimku. Vaikai taip pat yra klientai. Ir sustoti nors ir vienam vaikui esant stoteleje, privalote! 41 autobuso vairuotojas veluodamas praleke Siauliu stotele net nestabtelejes ir nekreipdamas i mergaite demesio. po 17 val jau tamsu. Namo parvykti uzmiestyje yra sudetinga. Saugokite musu vaikus ir nepalikinekite tamsoje!
Klaipėdos autobusų siuntų skyriaus darbuotojų aptarnavimas mane šokiravo, visų pirma atėjus su manim niekas nepasisveikino, tada man uždavus klausimą darbuotojai, kuri priima siuntas, ji tik su pirštu pabarškino į užrašą siuntų priėmimas, vietoj to, kad galėjo tiesiog nukreipti pas šalia esančią kolegę.. Pasirodo eilėje jau laukė 3 žmonės, o darbuotoja tiesiogine ta žodžio prasme ignoravo klientus ir kažka aplinkui krapštėsi, dėliojo, kol galiausiai įėjo katik atvykusio autobuso vairuotojas su siuntom ir su juo ji šiek tiek prakalbo. Išėjus vairuotojui ir sąmoningai matydama, jog stoviu prie kasos leidus kitiems laukusiems ir esu nėščia, ji paklausė kas čia laukė siuntų iš Jurbarko, nesusipatoginusi mergina liepė užleisti eilę man ir paminėjo jai garsiai, jog ar nematot, kad ši moteris nėščia?! Darbuotoja visiškai be emocijų tik tada paėmė mano pasą ir ėjo ieškoti siuntos, ją tiesiogine prasme padrėbė, kad net nuvirto šonu ir pasakė tik tiek, kad man reikės sumokėti, ką žinojau ir pati, grąžą, beje, taip pat padrėbė ant stalo ir tada nei ačiū, nei viso gero.. Tikiuosi šis skundas pasieks vadovybę ir jie imsis bent kažkokių veiksmų, nes tai jau yra nežmogiška.
Jau kelintas kartas 1 autobusas, kuris turi atvažiuoti nuo VLG ir būti Upelio st. 16.33, ne tik kad vėluoja, bet visai neatvažiuoja, vakar Upelio st. laukiau nuo 16.20 ir eilinį kartą nebuvo 1 autobuso, nei 16.33, nei 16.48, atvažiavo tik 16.58 ar čia pasikeitę tvarkaraščiai, ar vairuotojų savivalė. Kaip jūs įsivaizduojat atidirbi žmogus visą darbo dieną ir po darbų skubi namo, o čia dar stotelėje turi laukti po 30 min. autobuso, jau taip nuo VLG tik 12, 1 ir 1A tevažiuoja, 12 maršruto autobusų vairuotojai taip pat mėgsta nesilaikyti tvarkos, jie paprasčiausiai pravažiuoja anksčiau nei numatyta grafike ir lieki it musę kandęs eidamas į Minijos stotelę...
ant duru parasita kad paspaudus miktuka stoja reikalingoi stoteleja 8e bet nuveze nekur nestojas nuo akropolio 5 stoteles kaip cia turi jaustis zmuogus klaipedoja?
Sveiki labai nepatenkinta 2B autobusu visada rytais vėluoja nepalei grafika važiuoja kada nori.Anksti ryte reika i darba o jis atvažiuoja 17min.vėliau nei grafike baisu tai kam stotelėse nurodytas laikas jei važiuoja kada nori
Laba diena, noriu pasiteirauti, o nereikia sustoti stotelėje jei yra bent 1 žmogus? 17 autobusas net nesustojjo Klemiškės stotelėje. Dabar vėluosiu į darbą, nes einu pėstute. Ačiū Jums labai, brangus vairuotojau.
Sveiki. Šiandiena labai pasipiktinau 9 autobusu... Jis turėjo buti 6.55 atvažiavo 7.07 kaip žmonėms spėti i darbus ir nuvesti vaikus į darželius. Ar tai normalu??? Vairuotojams yra nusispjauti.
Sveiki, šiandien buvau "maloniai "nustebinta vairuotojo pastabomis: autobusais tenka važiuoti labai retai, kai sugenda automobilis, arba išpuola ypatingos progos, kai dėl visú saugumo pasirenki viešàjį transportà. :) Vėlus vakaras, dėl saugesnės kelionės pasirenku autobusà, nes šiai dienai Klaipėda turi 2 pasirinkimus taxi, arba autobusas. Paduodu 10 e.bilieto pirkimui, sako nežinote taisykliú, kad maksimali suma yra 5 e ? Pasiūlo pasiskaityti jas. Negana to, norėjo
išlaipinti, dėl išgertos vyno taurės, nes t-klės neleidžia vežti tokiú asmenú... :)) WOW!!! Suprantu, visi pavargstame per dienà, bet norisi malonesnio bendravimo iš vairuotojú, nes kol skaičiavo gràža: vyko tylus ginćas... Kelionė buvo nemaloni, su daug priekaištú iš vairuotojo pusės ! Jei būtú kiek malonesnis, ir sekanćiam kartui perspėjęs, kad turėkite smulkesniu, įspūdį kitokį būtú palikęs. Būkime bent kiek malonesni, dovanokime supratingumà ir pasaulis bus gražesnis. Gràžos tikrai turėjo, nes diena ėjo į pabaigà. 8 autobusas, 21.04, bandužiú stotelė. Maršrutas jur.prospektas-autobusú stotis !
Nesuprantu kas yra vakar ryte 40 autobusas turejo buti 8.47 atvazevo 9.05 o sendien 41 autobusas turejo butu 9.13 bet jo vis dar nebuvo 9 30 nusibodo ir ejau namo kiek galima ju tas velavimas nusibodo nori is dituvos nuvikti i klaipeda negali nes vairuotojams dzin.
Kiek galima taip daryti!
Jau visa savaite veluoju i darba, 12 ar 12a nera nuo 7.30 iki 8 ryto! Draugystes atotele, debrecenas.jje abu atvaziuoja 30 min po 7 o tada tik 9.58.as vaikus i mokykla vedu ir negaliu ateit i stotele pries 7.30.apsurdas! Nejau zmonems i 15 min rasyti.manau jiems patiktu straipsnys-stovek stoteleje nuo 7 ryto ir gal spesi i autobusa nes mat tas vaziuoa kada tik uzsigeidzia!
šendien 14:30 nebuvo autobuso laukiau apie gera valanda žmoniu buvo apie 8 Smalininkai-Jurbarkas. Autobuso numeris M-388.
Sveiki, šį antradienį t.yra 01.08 mėn. su vyru laukėme Tiltų g.stotelėje apie 14 val. autobuso pietinės miesto dalies link. Ką tik grįžome permirkę nuo pietinio molo, išlydėję burlaivius. Nuotaika smagi...bet į sustojimo vietą atvyko beveik vienu metu trys autobusai, pirmasis- pailgintas, antras-paprastas. Nusprendėme palaukti mums patogiausiojo 10 numerio, kuris buvo eilėje paskutinis. Taip, dalis greitesnių žmogelių nubėgo į priekį, vairuotojas juos suleido, o mes visi kiti / abu su vyru pensininkai/ mosikuodami rankomis taip ir likome prie jūsų " garsiosios" zebros. Kada 21 amžiuje pagaliau baigsis vairuotojų chamizmas? Garažo Nr.27, maršrutas 10. Norėtume kad vairuotojui padarytumėte pastaba.
9 autobuso vairuotojas siandien nepraleido einant per zalios spalvos svesafora, taip vairotojas sukele pavoju mano dviem sunum 6m.ir 2m. Taipat man ir mano zmonai. Autobuso valstybinis numeris ECU005 Tyviko apie 18:46 2017 08 01. Tikuosi vairotojas bus perspetas. Aciu uz demesi.
Sveiki. Paskaičius atsiliepimus labai nustebau, kad dauguma rašančiųjų taip piktai atsiliepia apie Klaipėdos autobusų parko teikiamas paslaugas, vairuotojus. Neteko važiuoti tarpmiestiniu maršrutu, bet kelis kartus teko važiuoti Klaipėdos autobusų parko autobusais į užsienį ir gana ilgas 7-9 dienų keliones. Esu labai patenkinta patogiais ir tvarkingais autobusais ir dar labiau atsakingais, tvarkingais ir maloniais vairuotojais, o ypatingai atsakingumu ir tvarkingumu išsiskiria vairuotojas Gintaras Saunoris. Net neįsivaizdavau, kad gali būti kitaip, kol neteko važiuoti į ilgesnę kelionę kitų miestų (Kauno, Marijampolės) autobusų parko autobusais, kol nevežė minėtų miestų vairuotojai. Tik kaip visada viską po laiko įvertiname. Tad labai dėkoju už Jūsų autobusų parko vairuotojų atsakingumą kelionėse ir be abejo, būtų smagu, kad tik daugiau būtų tokių vairuotojų. Vairuotojams linkiu didelės kantrybės su keleiviais.
Laba diena, birželio 17 d. važiavau autobusu Klaipėda - Utena ANL 585 iš Šeduvos į Panevėžį. Bilietą pardavęs konduktorius Mackevičius Arūnas tarstelėjo, kad autobuse daug laisvų vietų. Laisvose vietose "sėdėjo" keleivių rankinės, todėl aš vėl sugrįžau į priekį, kur 5-6 ir 7-8 vietos buvo laisvos ir į vieną jų atsisėdau prie krašto. Koks buvo nustebimas, kai dabar jau sėdintis prie vairo konduktorius įsakmiu tonu pareikalavo persėsti kitur. Man dar pasiteiravus ar tikrai čia negalima sėdėti, buvo griežtai pasakyta, kad ne. Tuomet paprašiau vienos keleivės pakelti rankinę ir atsisėdau kitur. Tenka su įvairių miestų autobusais važinėti, bet su tokia nepagarba keleiviui susidūriau pirmą kartą ir labai tikiuosi, kad paskutinį.
27 autobuso galetu padaryt, kad vaziuotu dazniau. Biski debilski grafikai. Po pietu ir iki 18 val, galetu padaryt dar viena marsruta. Kaip pvz, su vaikais vaziuot? Is ryto isvaziuoji, veliau reikia vos ne puse dienos laukt, kad grist namo.
Autobuso 4A vairuotojas, atbegus 17:28 is paskutines stoteles Giruliuose, net nesugebejo atidaryti duri, nuvaziavo iskeles galva, paliko laukti su dviem vaikais! Geda!
Birzelio 11d.prie Big 17.19 min.sukdamas 12 autobusas i kaire per zalia sviesofora vos nenutrenke mergaites 12 metu. Kur tiek skubejo?
Šiandien 7.08 val. nuo Vėtrungės stotelės važiavau su 11 maršruto autobusu. Buvo labai šlykštu, nes vairuotojas visą kelią krenkštė ir spjaudėsi pro langą. Tikriausiai jie pasimiršta, kad už nugaros sėdi daugybė žmonių, moterų ir vaikų, kurie neįpratę prie tokios antikultūros. Nejau Klaipėdoje jau nebėra tinkamų darbuotojų???
Iš skundų gausybės galima spręsti, kad administracijai nė motais kas pas jų dirba, kokia aptarnavimo kultūra ir kokybė. Autobusų sėdynės labai purvinos, jei dideliame autobuse dar turi galimybę nesėdėti, tai mažos talpos autobuse privalai atsisėsti; ateina vasara, kai rengiasi moterys šviesiais/baltais rūbais, baisu ir pagalvoti, kaip gali atrodyti atsistojęs. Liūdna, bet visa primena sovietinius laikus, matyt vadovai dar vis tebegyvena ta dvasia.
Sveiki, 2017-05-07 11:35, maršrutu Šiauliai - Panevėžys važiavau Klaipėdos autobusų stoties autobusu. Nespėjusi nusipirkti bilieto kasoje, nusipirkau jį autobuse, tačiau su baisiausiomis problemomis. Vairuotojas mane apšaukė, kad bilietą perku pas jį. Pasakiusi, kad kasose bilietai nebeparduodami, jis man pasiūlė jam nemeluoti ir neva šis, per keturesdešimties metų darbo patirtį, žino kada bilietai parduodami, o kada ne. Teigė, kad aš baisi melagė. Na nežinau ar vairuotojai gali taip kalbėti su keleiviais ir ar žmogus jau keturesdešimtį metų šitaip ir kalbasi su savo klientais, tačiau man buvo šokas. Tikiuosi atsižvelgiate į šiuos skundus.
Balandžio 26 dieną važiavau autobusu Nr. 10 nuo Zemaitijos sustojimo iki Gedminų stotelės ir pamečiau telefoną. Būčiau dėkingas, jei kas jį radęs atiduotų.
Balandžio 16 dieną važiavau maršrutu Klaipėda -Kaunas autobusu iš Klaipėdos išvykstančiu 11.50. Noriu padėkoti autobuso vairuotojui. Tikras savo darbo profesionalas. Malonus, paslaugus, atidus. Ypač sužavėjo jo elgesys, pagalba neįgaliai keleivei. Šiais laikais, deja, retai tenka tai matyti. Kelionės tikslą pasiekiau puikios nuotaikos. Kad kuo daugiau būtų tokių puikių žmonių. Gyvenimas tikrai būtų mielesnis. Didžiausios sėkmės nelengvame Jūsų darbe. Su pagarba Asta.
Kai kada tenka važiuoti visuomeniniu transportu, renkuosi vien dėl to, kad gali laisvai, neskubant žvalgydamasi pro langą grožėtis ateinančiu pavasariu. 2017 04 08 d. važiavau 9 Nr. maršrutu. Patogiai atsisėdau ir pradėjau tyrinėti aplinką. Kai tu sėdi neplautam autobuse, kai visi kampai ir grindys nematė gal šluostės mėnesį, tai ir pavasario nejauti. Jūs man paaiškinkit, kodėl aš moku už pravažiavimą ir gaunu dozę purvo. Po tokio pasivažinėjimo ploviau rankas porą kartų. Pati turiu verslą, lankosi klientai. Ir kiekvieną dieną plaunu grindis, valau dezinfekuoju stalus, darbastalius ir t.t., nes to reikalauja Geros higienos taisyklės. O kaip su visuomeniniu transportu, kas ir kaip jį tikrina?
Šlaito stotelėje laukiau 4 autobuso į pirmą atėjau laiku 18.18 bet jis buvo prieš dvi minutes nuvažiavęs, laukiau antro autobuso kuris turėji būti 18.39 jo nebuvo tai teko laukti trečio autubuso dar papildomai 15 minučių. Iš viso pralaukiau autobuso apie 50 minučių, kur tvarka?
9 autobusas vazioja kokiu nori tvarkarasciu... nesuprantu, kam sukurti tvarkarasciai, jeigu tai veluoja 10-20 min, tai anksciau atvaziuoja.. jau nepirma karta... kiek galima man jau atsibodo. O ilipti i autobusa neimanoma visada zmoniu prigrusta kaip i kokia maza dezute, turi ant tiek susispausti kad ner kaip beislipti is autobuso. Gal daugiau autibusu duokit arba nesuprantu kas dirba cia Klaipedoje, , , Geda man kad pastoviai turi taip vaziuoti is darbo ar i darba....
Įlipus šiandien į 9 autobusą, maršrutu Ligoninės-Jūrininkų, Nemuno st. Padaviau autobuso vairuotojui 40cnt, už puse kainos bilietuką, jis man : - Von iš čia su tais savo centais, neturiu aš kada skaičiuot. Sakau - aš turėčiau kitaip, aš jums kitaip ir duočiau. Jis - man neįdomu, pirk kioske. Aš - jei jis aplink čia būtų, tai ir pirkčiau. Jis - man neįdomu, dink.
Tai vat, moralas tame, kad esi jaunas žmogus, visuomet kioske ar autobuse perki bilietus, nevažiuoji "zuikiu", o čia pasirodo net pinigai ne bet kokie tinka. Visuomet suprantu, kad vairuotojo darbas nėra lengvas, ir jei tik aplink yra kioskelių - perku ten. Bet čia virš visko. Gėda.

Prašau pamokinkite tinkamo bendravimo su keleiviais, šeštadienį (03.18 apie 13val.) 10 maršruto autobusą (valst.nr. JBV031) vairavusį vairuotoją. Perkant autobuso bilietėlį pas vairuotoją, amo netekau išgirdus klausimą "nesugebėjai kioske nusipirkt? Stovi čia atsistojusi"
Laba diena. 2017-02-17 d. 9.50 val. įlipau į 9 autobusą, kurio valst. nr. GDN274 Sveikatos priežiūros stotelėje. Autobusas buvo be priekabos ir seno tipo. važiavau iki baseino stotelės ir sustojau prie durų norėdama išlipti, tačiau vairuotojas pagazavo ir pravažiavo sustojimą, paklausius, kodė taip pasielgė, vairuotojas išvadino debile, nes nepaspaudžiau išlipimo mygtuko. Nežinijau, kad seno tipo autobuse reikia jį paspausti. Buvau pažeminta ir pasijutau labai blogai. man važiuojant, vairuotojas žarstė "komplimentus" ir kitiems klientams.

Su pagarba.

Virginija
Kaip gali dirbti toks nekultūringas 10 maršruto vairuotojas JMZ-334 ? Spaudžiau mygtuką, bet durys neatsidarė. Tai vairuotojas šitaip aprėkė, kad aš nespaudžiu mygtuko. Visiškai jokios kultūros. Kada bus baudžiami už tai vairuotojai ? Pasijaučiau kaip tarybiniais laikais.Kitur tokius išmestų iš darbo. Baisu važiuoti su Klaipėdos visuomeniniu transportu, nes dažnai girdžiu kaip vairuotojai rėkia ant keleivių !

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą
Išankstinės apklausos rodo, kad airiai pasisakė už abortų liberalizavimą 05-26 09:42
Vakar Airijoje vykusio referendumo balsai dar skaičiuojami, bet pirminės apklausos duomenimis, airiai pasisako už konstitucijos pakeitimą, kuris panaikintų abortų draudimus.
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės
Tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą nepateko puviniu užkrėstos bulvės 05-25 22:39
Augalininkystės tarnyba aiškinasi, ar į Lietuvą galėjo patekti bulvių ruduoju puviniu užkrėstos bulvės.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda