Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Po darbo vyras norėjo grįšt namo. Bet vairuotojas atsisakė priimti šiektiek iplysusi banknota, tad vyras gavo ~10km kulniuoti pestute... Linkiu ir jums vairuotojau atidirbus 12val ir daugiau prasieiti toki atstuma!
2019.03.13 - apie 16.10val. begau i autobusa 9 Bijunu st. Iki autobuso spejau dabegti, mano drauga ileido, o as jau viena koja dejau i autobusa ir autobuso vairuotojas man uzdare duris. Kai draugas paprase ileisti mane tada jis atidare duris, bet nesustojo tai turejau begti paskui autobusa su skaudancia koja kad ilipciau. Ilipus paklausius kodel nesustojo pasake kad kita kart greiciau lipciau. Nuvaziavus i autobusu stoti nuejau su juo issiaiskinti, su manim snekejo izuliai pasake neidomu, veluoju jau 5 min ir valgyt noriu. Autobuso nr HHM 137. Vairuotojas su akiniais, stambokas, rudas svarkelis ar stiuke apie 40-50 metu. Autobuso kameros turetu matyti. Noreciau kad su manim susisiektumet.
2019.02.18 - apie 18.28val. įlipau į 5 autobusą žemaitijos stotelėje, nepamenu kada paskutinį kartą važiavau autobusu, tad tikrai nepamenu kokiu maršrutu kokie autobusai važiuoja, paklausiau vairuotojo ar važiuoja iki miesto ligoninės, jis su pakeltu tonu atsakė jog "JO JO, VAŽIUOSIU RYTOJ" ir staigiai uždarė duris ir pradėjo važiuoti. Padėkojau jam, kad jis "LABAI MALONUS". Nesuprantu, nejaugi sunku atsakyti į klausimą. Privalėjau isšlipti sekančioje stotelėje ir persėsti pasiklausus žmonių į kitą autobusą. Absurdas!!!
Norėčiau pagirti 21 maršruto vairuotoją Arvydą. Visada geros nuotaikos, malonus, kultūringas ir niekada nevėluoja. Net jei mieste spūstys, jis galutinę stotelę pasiekia laiku ir nevėluodamas. Ačiū
kodel 40autobuse nepranesineja stoteliu pavadinimu? Dituvoje ir taip tamsu nezinai kur islipt jei esi ne vietinis ir daznai islipi ne savo sustojimę
Laba diena, rašau nes nesuprantu kodėl nebuvo šiandiena autobusu iš Klaipėdos į Panevėžį? Išvis absurdas kažkoks. Tai kaip suprantu 14:50h autobuso išvis nebebus ar kaip?
Klaipėdos autobusų parko tarpmiestiniame autobuse WC įstaiga veikia tik sezono metu.
Keliavome Klaipėdos autobuso parko autobusu šių metų sausio 13 dieną iš Klaipėdos į Kauną. Iš Klaipėdos išvykome 12:50 - Kaune buvome15:35
Trukmė: 2 val. 45min.
Klaipėda - Kryžkalnis - Kaunas.Mūsų buvo 10 asmenų, iš jų -7 vaikai.
Autobuse buvo WC patalpa, kuria negalima buvo naudotis, nes buvo užrakinta. Vairuotojo atsakymas kodėl WC neveikia, buvo kad dabar yra ne sezono metas. Atsiprašau, bet tiek žiemą tiek vasarą, nepriklausomai nuo sezono norisi pasinaudoti WC paslauga, tuo labiau, kad kelias tolimas. Mažam vaikui nepasakysi kentėk.
O sausio12 dieną iš Kauno keliavome į Klaipėdą keliavome KAUTROS autobusu, tai aptarnavimas buvo nuostabus, WC - veikė nepriklausomai oro sąlygom.
Labas rytas. Norėčiau sužinoti kodėl jau trečią rytą iš eilės reikia laukti 26 (antros zonos) autobuso po 20 min.? Jo laikas yra 07:08 o atvažiuoja prieš pat puse 8. Kamštis milžiniškas jay būna susidaręs, ir vaikai kiekvieną kartą vėluoja į mokyklą po 15minučių. Tikrai manau kad reikėtų laikytis grafiko, nes vaikai negali vėluoti kasdien, o mums rašyti paaiškinimus. Pagarbiai. Ačiū.
Sveiki, turiu klausima, kur kreiptis dėl stotelės, rimkuose itin jos reikia, yra laistu sodų ir rinkų stotelė bet atstumas tarp jų 25 minutės pėsčiom.
Laba diena
Naikupės g ties NR 21 pėsčiųjų perėja, autobusai, niekada nepraleidžia pėsčiųjų ir važiuoa dideliu greičiu, net nepristabdydami
Tai jau pastebiu eilę kartų, paskutinis įvykis privertęs rašyti skundą, pralėkęs HHM 137 11 val 04-05 min 2018-12-15
Prašau išaiškinti, savo darbuotojams, kad kelių eismo taisyklės galioja visiems !!!
Gruodžio 8 diena ryte autobusas 12a neatvažiavo nei į vieną jam reikiamą stotelę, radus galutinei stotelei vairuotoją ir pasiteiravus kodėl tokia nesąmonė vyksta jis atsakė kad važiavo pirma karta ir nesupranta kas vyksta. Tai gal apmokinkit vairuotojus maršrutus pirma tada leiskit daug žmonių turėjo su taksi į darbą važiuoti.
Sveiki. Labai norėčiau padėkoti 2a autobusiuko vairuotojui. Įlipau į 2a autobusiuką sportininkų stotelėje šiandien 20:35. Šis vairuotojas man labai pakėlė nuotaiką šį šaltą rudens vakarą. Vairuotojas klausėsi xfm, iš to supratau, kad jis tikintis. Autobusu važiavau tik aš ir 3 mano draugai. Nesu tikra ar vairuotojas išgirdo, bet išlipdama pasakiau "būkit palaimintas". Tikiuosi jis nusišypsos prisiminęs kelionę. Galbūt kelionė nebuvo ypatinga jam, bet buvo ypatinga man. Perduokit to autobuso vairuotojui linkėjimų nuo manęs. Taip pat ir jūs - visa komanda, būkit palaiminti ;)
Sveiki, nesuvokiu kodel paskutiniu metu pvz. Klaipedos 26 marsrutio autobuso vidiuje neskelbemos stoteles, vakare vaziuoji aklinoje tamsoje, sustojimai neapsviesti, kaip zmogui zinoti kur islipti??? Pravaziuosi sustojima Tai kontrole toj prikibti gali. Cia gal jie mazai lesu surenka??? Kam cia dirbam?
Laba diena, 2018-11-17 vakare baigus darbą laukiau Melnrageje 22.15 mikro M6, buvau sustojime, pamačiau, kad atvažiuoja priėjau prie krašto kad sustotų mane puikiausiai matė vairuotojas, kad būtent jo laukiu, bet jis į mano pusę ne pažiūrėjo ir nuvažiavo, mano rankos buvo su pirkiniais ir užimtos, perkskambinau savo vyrui pasakiau kas buvo, maniškis kitame sustojime sustabdęs paklausė kodėl nestojo Melnrages sustojime "vairuotojas jam atsakė ji ne stabdė ir nemanau kad važiuos" teko kito mikro laukti, 22.13 nelaukdama labai susalau ir persalau, kitas maršruto vairuotojas sustojo, man dabar vaistai ir gydymas kainuoja, noriu kad būtų nubaustas vairuotojas nes privalo sustojime sustoti.
Kam tas Stop mygtukas reikalingas, jaigu puse autobusu jis net neveike? Spaudineji Stop mygtuka, autobusas nesustoja, pasakai vairuotojui kad sustotu, tas nepatenkinas sako stop mygtuka reik spausi. Yeah, no shit, kaip tokioj situacijoje jaustis?

As jau daznai pastebejau kad puse autobusu tas stop mygtukas net neveike. Kaip autobusai tech apziura praeina?
Sveiki. Šiandien spalio 23 d. Skulptūrų parko stotelėje aš ir nepažystamas vyras norėjome važiuoti su 17 autobusu link Klaipėdos valstybės kolegijos, kuris 9:36 ėmė pro nosį ir nuvažiavo.. Nebūtų taip piktą jei autobuso būčiau laukusi viena, nes tada galima manyti, kad galbūt nepamatė vairuotojas, bet čia imti ir "nepamatyti" dviejų žmonių, kurie tikrai rodė iniciatyvą, jog norėjo įlipti.. O lauke lija, stiprus vėjas, stotelės nėra ir pasislėpti nėra kur.. TIKRAI LABAI PIKTA..
Šiu metu 2018-10-10 21A 14:48 laiku sudmantu žiedo st. vairuotojas nepilnaprotis neissivaizduoji kas ji prieme prieme i si darba vairuoja kaip pasiutes, belenkdamas kitas masinas nukrito mociute sedejusi autobuse o jam dar i juokinga, aciu Dievui nieko baisaus nenutiko. Taip pat ir šiu metu 2018-10-13 15:14 sudmantu ziedo stotelyje stovejau nesugebejo sustoti apreke kad nebegu lipti i autobusa ir metosi slyksciom replikom. Tikiuosi tokiu durniu nebeliks:)
Laba diena, gryzau is Vokietijos pasibaisejau Klaipedos miesto vairuotojais.Jei perki bilieta autobuse tai veidas perkreiptas.Siandien vaziavom su1nr.su anuke vezimeliu buvo dar viena seima su mazyle ilipant vairuotojas uzdare duris, mato, kad parbegam.Islipant stabdymas baisus.Tiesiog kuluros isvis nera
Sveiki šiandien netašytas stuobrys vairavo Klaipėdoje 2A autobusa, įlipau kauno stotelėja 21:23 h važiavau iki debreceno stotelės paspaudus stop mygtuka vairuotojas sugebėjo gal 1 sekeunde sustoti stotelėja ir nesugebėjo duru atidaryti, gerai, kad spėjau laiku atsistoti buožgalvis vairuotojas turbūt sunkiai suvokia jei atsistojes lauksiu sustojimo galiu sužalotas likti stabdant automobilį.
Šiandien, t.y. 2018 metų rugsėjo 15 diena, 17 maršruto autobusas, turėjęs būti Kalotės stotelėje 15:55 taip ir nepasirodė. Gavau laukti kito beveik valandą. Prašau nubausti vairuotoją kuris buvo atsakingas už tai.
sveiki, 2 ir 12 autobusai jau kuri ryta vaziuoja ne pagal grafika, is stoteles isvaziuoja 4 min anksciau, o sekantis tik po 15 min. del to as ir kiti zmones veluojame i darba.
Ne vieną kartą esu važiavęs autobusiuku numeris 100 iš Palangos oro uosto į Klaipėdą tai tas pats vairuotojas pagyvenęs toks veždamas keleivius šnekasi telefonu. Prieš dvi savaites paskutinį kartą važiavau tai vairuotojas pusę kelio važiuodamas prašnekėjo. Ar jam niekas nėra paaiškins kad rizikuoja keleiviais, kad tai nesaugu. Kaimo lygis.
Antanas 2018-08-03 07:11:37
Vaziavau tuo paciu autobusu, vairuotojas tikrai nekalbejo visa kelia
Padaryti avarija uztenka akimirkos.Lietuviu poziuris, tegul kalba, gi nieki tokio, bet tik kai atsitinka kas, tai pradedam spresti problemas
Saule 2018-07-31 19:56:58
Liepos 31diena vaziavom is Vilniaus i Klaipeda 17.30 isvykimas is Vilniaus.Vairuotojas visa kelia kalbejo telefonu.Klausimas, ar taip galima ?
Vaziavau tuo paciu autobusu, vairuotojas tikrai nekalbejo visa kelia
Rūta Radzevičienė-Jurgutė
2018-07-02 18:40:22 IP 78.57.128.109
Sveiki, noriu padėkoti vairuotojui Juozui Petravičiui, atvežusiam keleivius iš Kauno 2018.06.22. 18:55 į Klaipėdą. Svečiai iš Austrijos autobuse paliko kompiuterį, bet apie tai prisiminė tik po kelių valandų, atvykus į stotį, sutikome kito autobuso vairuotoją, kuris mus maloniai palydėjo į dispečerinę, ten dirbusi darbuotoja, informavo, kad minėtas autobusas tęsė kelionę į Nidą, tad tikimybė rasti paliktą kompiuterį buvo minimali ir svečiai buvo labai nuliūdę. Darbuotoja, kurios vardo iš susijaudinimo nepaklausėme, pasakė, kuris vairuotojas važiavo, davė telefono numerį, o jam paskambinę sužinojome, kad jis po reiso iš Kauno, patikrino autobusą ir rado paliktą kompiuterį, kurį atsiėmėme kitą dieną. Svečiai liko sužavėti jūsų darbuotojo sąžiningumo ir dispečerinės darbuotojos geranoriškumo, išsivežė puikią nuomonę apie mūsų žmones. Nuoširdžiai dar kartą dėkoju už nostabius jūsų darbuotojus, linkiu sėkmės jų atsakingame darbe...
Čia galit skundų nerašyti. Vaizdas toks kad jie niekam neįdomus. Vakar 9 atvažiavo 6 min vėliau. Šiandien visai viena reisą praleido. Kaip suprasti?
Sveiki, man įdomu kodėl 9 numerio autobusas pastoviai sugeba vėluoti po 2- 6 minutes jau pradinėse stotelės.kazkaip keista kad į Bandužių stotele įmanoma paveluoti 5 min. Juk tai maršruto pradžia beveik. Kartais net vienas reisas visai "pradingsta"
Jus savo autobusu vairuotojus tramdykit, laksto per raudonas, nestoja stotelese zmonem esant stotelese arba kitasyk net esant norintiems islipt is autobuso !!! Kokius jus kaimiecius idarbinat as nesuprantu, veza zmones bet toks jausmas kad bulviu maisus! Ypac vakare, virsija leistina greiti nezmoniski greiciu ir pralekia visas stoteles bei net nepaprasius nesustoja stoteleje! Jau dakirejo, kokius penkis sykius jau nesamones vyksta mano akyse, gal net ir daugiau. I mano giminaiti syki per raudona isleke ir ivaziavo i sona autobusas jusu, bande isisukti ir apkaltinti mano giminaiti kad jis kaltas, bet policija atvykus i vieta isiaiskino kad be abejo jusu darbuotojas kaltas. Zodziu jei pamatysiu dar syki tokias nesamones, pranesiu policijai ir tam tikroms istaigoms, gal tada atidziau atkreipsit demesi ka priemat i darba.
Labas rytas.Ryte vėl teko važiuoti 8 autobusu Nr125 6 stoteles tai vairuotojas 3 kartus buvo išlipęs iš savo darbo vietos pašukauti.Ar jus negalite pravažiuoti 1 rato su šiuo vairuotoju ir ji sudrausminti.Visi vairuotojai važiuoja ramiai, o šis nederamai elgiasi erzina keleivius.

Pagarbiai Alfonsas
Labas vakaras.Šiandien 8 autobuse Nr 125 labai neadekvačiai elgėsi vairuotojas-šokinėjo iš autobuso barėsi su mamomis, kurios su vežimėliais, priekabiavo prie keleivių -reikalavo rodyti bilietus.Keleiviai kurie važiavo su mėnesiniais bilietais iškoneveikė.Autobusas važiavo lyg vežtų malkas.Žmogus senyvas gal laikas pailsėti?Bandužių stotelėje buvo 16val 10 min.

Pagarbiai Alfonsas
Laba diena, vakar geguzes 28 d. vaziavome su vaikais prie juros. P. Lideikio stoteleje 18:45 sustojo 6 autobusas, numeriai GDT 078 vairuotojas neatidare viduriniu duru, mes buvom su vaikisku vezimu, pradejo plustis rekti, geda daryt pries zmones, ilipom pro priekines duris. Siam vairuotojui labai reiketu pasimokyti kulturos bendravimo su keleiviais ir negasdinti mazu vaiku. Islipant pradejo rekti kas jums nedaeina sakiau lipti pro prieki. Pasislykstejau tokiu bendravimu, sis vairuotojas buvo labai nemalonus ir grubus, tikrai jam reiketu issiplauti burna, o jei nemoka ramiai pasakyti tai isvis patyleti, ne jo reikalas pro kur ilipom ar islipom, jo pareigos vairuoti o nerekauti ant nekuo detu zmoniu.
Labai nusivyleme kelione iš Kauno į Klaipėdą 2018.05.13d.13.15val.baisu ir pagalvoti, kad tokių autobusų šiais laikais yra. Be kondicionieriaus, vos juda, barška tarska, nei pusę kelio ne nuvažiavus sprogo padanga. Ar neturite normalių autobusų tolimesnei kelionei. Labai nusivyliau.
Sveiki. Vakar 2018-04-19 vykau maršrutu Klaipėda- Pasvalys kelionės laikas 4, 5 valandos, vairuotojo Šiauliuose paklausiau kiek stovės laiko gavau atsakyma subilietuoju ir važiuoju, tai bėgte nubėgau į Saulės miesta, bet wc neveikė, tai teko grišt i autobusa nes žiūriu jau baigia sulipt žmonės. Ir pasirodo stovėjom dar kokias 7 minutes, kur tikrai bučiau spėjusi nubėgt iki kito wc. Ir negana to autobuse buvo labai karšta kad ne vienam keleiviui buvo bloga, paprašius vairuotojo atidaryti liuka arba įjungti kondicionieriu jis įjungė KARŠTA ORA ir temperatūros visiškai nesumažino. Autobuso numeris CRG-433 ir ant autobuso buvo skaičiai 162. Tikiuosi gausiu koki nors atsakymą. Susitvarkykit su vairuotoju, nes jo elgiasys ir bendravimas su keleiviai yra bjaurus.
9:49 turėjo būti autobusas į miesta iš Tauralaukio smėlio stotelės. Aš ėjau jau į stotelę, pamačius, kad autobusas atvažiuoja paspartinau žingsnius - bėgau iki stotelės. Kai pamačiau, kad autobuso vairuotojas rodo posukį į stotelę, aš jau buvau šalia, greitu žingsniu artėjau link važiuojančio autobuso, kai susigretinom su viešuojo trasnporto priemone vairuotojas išjungė posukį ir nuvažiavo net nesustojas. Likau stotelėja ir taip veluoju į gimnazija.
Būtu malonu, kad į tai atkreiptumėte dėmesį.
Sveiki, vykstant maršrutu Vilnius-Klaipėda, data 2018-04-08, išvykimas 12:40 atvykimas-16:35.Autobuse visiškai nėra vėdinimo.Arba jis neveikia ir neatlieka jokios funkcijos.Kelionės trukmė 3:50 val., autobuse keleiviai vėdinasi laikraščiais ir knygomis mojuodami.Už paslaugas mokama, klausimas kodėl nėra suteikiamos tinkamos važiavimo sąlygos?Ar čia kaip ir su kelininkais?Juos žiema užklumpa netiketai, jūsų autobusų parką šiluma užklupo netikėtai?
Balandzio 6d. 13:24 isedau siloju stotelej i 17, kuris veze link Paupiu. Esu nebe vietine. Bet puikiai zinau, kad reikia paspausti mygtuka norint islipti.
Susimaisiau ir atsistojau anksciau viena stotele (taciau nestovejau prie duru, kad vairuotojas nesusimaisytu ir nespaudziau jokio mugtuko stop) dar pamaciau kaip pazvelge i mane ir papurciau galva, kad cia nestotu, nes man nereikia (del visa ko). Sis sustojo vidury kelio (neperdedu) pradejo piktai su manimi kalbeti “jei nori islipti reikia spausti mygtuka”, as jam atsakiau: “as nenoriu islipti ir jokio mygtuko nespaudziau”. Pasikviete pas save. Priejau. Parode, kad nieko nepaspaudziau. As jam pakartojau, kad as ir nenorejau islipto, kad stovejau toliau nuo duru, nes tiesiog ne tuo laiku atsistojau (susimaisiau, kad dar viena stotele yra). Suprantu, kad galejau atsistodama sumaisyti ji (nors nestovejau salia duru, nieko nespaudziau ir dar papurciau galva, kad nereikia man cia). Tai vietoj to, kad netaip pagalvojau ar dar kazkaip graziai ispresto nesusilratima. Jis mane varineja: “eik is cia, ko cia maisaisi, “ko coa stovi”, nu atsiprasau, bet as susimaisyti negaliu. Pagal jusu taisykles as viska padariau teisingai. Net jei ir buciau visa laika prastovejusi as juk turiu teise pasiringti ar man stoveti, ar man atsisesti. Nezinau, Kaune gyvenu, blogi vairuotojai yra pakeiciami gerais. Klaipedoj kiek berasytum vis tie patys pikti savo gyvenimu nepatenkinti vairuotojai dirba metai is metu. Bent jau sankcijas taikykite, jei atleist negalite. Jusu politika labai tolima nuo Vilniaus ir Kauno. O cia tiesiog per dideles nuolaidos daromos.
Šiandien 04.05, laiku 15:05 laukiau autobuso 17 kryptimi Kolatė-Paupiai (Šilojų st.). Jis vėlavo 15min. Atvažiavo 15:20. Į jį spėjo įlipti dvi jaunuolės, po to jau norėjau lipti aš ir jis važiuoti pradėjo. Įkėliau koją ir vos spėjau įsikibti ir įlipti (tikrai neriedėjo, o jau gazą spaudė). Ir jam sakau: Aš nespėjau įlipti. Jis man: tai lipk lauk. Aš jo klausiu: man dabar iš važiuojančio iššokti? Jis man atsakė taip. Tai pasakiau jam, kad parašysiu skundą, į konfliktą nesiveldamas. Todėl darykit kažką su tokiais vairuotojais, arba kreipsiuos aukščiau. Be to, numeriai 17 autobuso - ECU:005.
Šiandien važiavau Klaipėdos miesto 6 autobusu su vežimu nuo Žardės st. iki Vėtrungės st. Belipant iš autobuso, Vėtrungės st. - 12.55h, vairuotojas suspaudė vežimą!!!!!! Gerai, kad autobusas nepajudejo ir nenuvilko vežime gulinčio mano vaiko.... Pasekmės galėjo būti liūdnos!!!!! Atsidarius staiga durims išlipau galų gale iš autobuso... 6 autobuso vairuotojas staigiai nurūko... Nebespėjau numerių pamatyt. Nebevažiuosiu Klaipėdos visuomeniniu transportu!!!!
Vakar, jau ne pirmą kartą buvau apstulbusi vairuojo bendravimu. Įlipau į 6E autobusą, norint išlipti stotelėje nesustojo, ką vėliau tik sužinojau, kad toje stotelėje ir nestoja, bet nieko tokio, man nebuvo skirtumo kurioj stotelėje išlipti, bet jam pravažiavus tiesiog atsisukau į vairuoją pažiūrėti ar matė, kad norėjau išlipti. Ir jis man rėkia per visą autobusą:
-Ko žiūri tokia nepatenkinta?!
-Maniau, kad stojat toj stotelėj.
-Ar nežinai kur įlipai? Nestoja 6E toj stotelėj!!!
-Jokių problemų, išlipsiu kitoj.
-Dar skundą čia kokį parašysi!! Neprivalėjau tavęs išleisti!!!!
-Viskas gerai, bet nebūtina būti tokiam piktam.
Visa tai sakė rėkdamas, pašiepiančiu ir nemandagiu tonu, tuo tarpu aš su juo kalbėjau labai gražiai, ir nors ir pati apsikvailinau, nes nežinojau, kad nestos stotelėje, bet tikrai nebuvo būtina taip šnekėt kaip su kokiu gyvuliu, be jokios pagarbos ir elementaraus žmogiškumo. Stengiuos į tokius vairuotojus nekreipt dėmesio, bet tikrai labai dažnai jiems pasiseka sugadinti nuotaiką. Ir va, skundą vis tiek parašiau, tik ne todėl kad nesustojo, nes ir neturėjo, o todėl, kaip bendravo.
Mieli vairuotojai, būkite ramesni ir nesiardykite dėl smulkmenų, esame visi žmonės ir galime bendrauti gražiai ir civilizuotai, pabandykit, nieks nenukentės.
Sveiki Šiandien ryte 7:23 nestojo debreceno stoteleje 2B autobusas mojavau ranka tyčia nestojo nors stoteleje lauke daug zmoniu siaubas as pavelavau i darba kur żiuri sios imones direktoriai kaip sitaip gali elgtis vairuotojas
Gabija 2018-01-24 17:31:10
14 autobuso vairuotojas, numeriu "FOR:618" miško stotelėje, laiku 16:53-16:56, aiškiai matydamas vaikiną, kuris prieš save praleido moterį, nuvažiavo atviromis durimis neleidęs jam įlipti.
2018.03.01 ir taip pat pataikiau 02d. Ant šio vairuotojo. Senyvo amžiaus moteris vos spėjo įkelti koja jau vairuotojas pradėjo važiuoti atidarytom durimis ir vos nepervažiavo manęs, aš stovėjau už moters ir laukiau kada įlipti galėsiu. Deja jis nuvažiavo atidarytom durimis prieš mano nosį. Nuo nelaimingo atvejo truko labai nedaug abu kartus.
Labas vakaras.2018-02-23d. aš laukiau 28 autobuso, Lūžų st., kuris turėjo atvažiuoti 18, 35 val.Autobusas važiavo pro šalį ir aš pamojavau, kad sustotu. Jis sustojo, man įlipus į autobusą, vairuotojas pradėjo ant manęs šaukti, kodėl aš tame sustojime stoviu, kad čia niekas nevažiuoja.Aš pasakiau, kad nepirmą kartą šiuo maršrutu važiuoju ir visi sustodavo, jokių problemų niekada nebuvo ir jam priklauso sustoti sustojime.Vairuotojas pasakė, kad jis vakar dirbo tuo pačiu grafiku ir manęs nebuvo sustojime.Aš atsakiau, kad neprivalau jam aiškinti kada ir kokiu autobusu aš važiuoju.Tada jis man pagrasino, kad kita karta nesustuos.Aš pasakiau, kad parašysiu skundą.Po tokio pasivažinėjimo man sukilo spaudimas, kaip gali toks vairuotojas dirbti su keleiviais.Autobuso Nr.GTK 433.Prašau, Jūsų, išsiaiškinti šią situaciją, norėčiau, kad jis manęs atsiprašytų.Lauksiu atsakymo, ačiū.
Vasario 3d. 9.14 val. Neatvaziavo 14 autobusas!!!! I tauralaukio stotele ir taip jau ne pirma karta kada noriu tada vaziuoju! Zmones i darbus vaziuoja!!
2018.01.18 15:03 Miško St. Autibusas nr. 9 nesustojo, net mums majojabt jam kaip važiavo antra juosta taip ir nuvažiavo. Baisus aptarnavimas ir nepagarba keleiciams
Ne pirmą kartą pastebėjau, jog 9 autobusas dažnai vėluoja. Šiandien iš ligoninės pusės link miesto panevėžio st. Pasirodė tik 7:06, o turėjo 7:00. Pagal programėlę, kurį rodo gyvu laiku autobuso vietą rodė, kad autobusas nuo ligoninės (pradinio taško) pajudėjo 6:59, o turėjo 6:54. Taip vyksta labai dažnai. Prašyčiau išspręsti šią problemą! Nes kartais 5-10min vėliau žmonėms gali kainuoti labai brangiai.
Autobuso vairuotojas Arūnas Mackevičius buvo labai nepatenkintas piktas, kad pirkau kelionės bilietą pas jį, o ne kasose. Pasakė, jog kitą kartą bilietą pirkčiau kasose. Tai juk yra mano pasirinkimas - kur noriu ten perku bilietą. Be to, kai pardavė bilietą, liepė man sėstis į galą. Tokio poelgio irgi nesupratau. Kur yra laisva vieta ten galiu sėstis. Tokie jo poelgiai mane suerzino, todėl prašyčiau, jog jūs jam primintumėte, kokios yra jo pareigos ir t.t.
Šiandien (17.12.19) 6E vėl neatvyko 7:50...
Kornelija Bulauskaitė
2017-12-18 08:20:22 IP 83.190.89.243
Šiandien (17.12.18) 6E nepasirodė 8:05...

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%