Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Ne vieną kartą esu važiavęs autobusiuku numeris 100 iš Palangos oro uosto į Klaipėdą tai tas pats vairuotojas pagyvenęs toks veždamas keleivius šnekasi telefonu. Prieš dvi savaites paskutinį kartą važiavau tai vairuotojas pusę kelio važiuodamas prašnekėjo. Ar jam niekas nėra paaiškins kad rizikuoja keleiviais, kad tai nesaugu. Kaimo lygis.
Antanas 2018-08-03 07:11:37
Vaziavau tuo paciu autobusu, vairuotojas tikrai nekalbejo visa kelia
Padaryti avarija uztenka akimirkos.Lietuviu poziuris, tegul kalba, gi nieki tokio, bet tik kai atsitinka kas, tai pradedam spresti problemas
Saule 2018-07-31 19:56:58
Liepos 31diena vaziavom is Vilniaus i Klaipeda 17.30 isvykimas is Vilniaus.Vairuotojas visa kelia kalbejo telefonu.Klausimas, ar taip galima ?
Vaziavau tuo paciu autobusu, vairuotojas tikrai nekalbejo visa kelia
Rūta Radzevičienė-Jurgutė
2018-07-02 18:40:22 IP 78.57.128.109
Sveiki, noriu padėkoti vairuotojui Juozui Petravičiui, atvežusiam keleivius iš Kauno 2018.06.22. 18:55 į Klaipėdą. Svečiai iš Austrijos autobuse paliko kompiuterį, bet apie tai prisiminė tik po kelių valandų, atvykus į stotį, sutikome kito autobuso vairuotoją, kuris mus maloniai palydėjo į dispečerinę, ten dirbusi darbuotoja, informavo, kad minėtas autobusas tęsė kelionę į Nidą, tad tikimybė rasti paliktą kompiuterį buvo minimali ir svečiai buvo labai nuliūdę. Darbuotoja, kurios vardo iš susijaudinimo nepaklausėme, pasakė, kuris vairuotojas važiavo, davė telefono numerį, o jam paskambinę sužinojome, kad jis po reiso iš Kauno, patikrino autobusą ir rado paliktą kompiuterį, kurį atsiėmėme kitą dieną. Svečiai liko sužavėti jūsų darbuotojo sąžiningumo ir dispečerinės darbuotojos geranoriškumo, išsivežė puikią nuomonę apie mūsų žmones. Nuoširdžiai dar kartą dėkoju už nostabius jūsų darbuotojus, linkiu sėkmės jų atsakingame darbe...
Čia galit skundų nerašyti. Vaizdas toks kad jie niekam neįdomus. Vakar 9 atvažiavo 6 min vėliau. Šiandien visai viena reisą praleido. Kaip suprasti?
Sveiki, man įdomu kodėl 9 numerio autobusas pastoviai sugeba vėluoti po 2- 6 minutes jau pradinėse stotelės.kazkaip keista kad į Bandužių stotele įmanoma paveluoti 5 min. Juk tai maršruto pradžia beveik. Kartais net vienas reisas visai "pradingsta"
Jus savo autobusu vairuotojus tramdykit, laksto per raudonas, nestoja stotelese zmonem esant stotelese arba kitasyk net esant norintiems islipt is autobuso !!! Kokius jus kaimiecius idarbinat as nesuprantu, veza zmones bet toks jausmas kad bulviu maisus! Ypac vakare, virsija leistina greiti nezmoniski greiciu ir pralekia visas stoteles bei net nepaprasius nesustoja stoteleje! Jau dakirejo, kokius penkis sykius jau nesamones vyksta mano akyse, gal net ir daugiau. I mano giminaiti syki per raudona isleke ir ivaziavo i sona autobusas jusu, bande isisukti ir apkaltinti mano giminaiti kad jis kaltas, bet policija atvykus i vieta isiaiskino kad be abejo jusu darbuotojas kaltas. Zodziu jei pamatysiu dar syki tokias nesamones, pranesiu policijai ir tam tikroms istaigoms, gal tada atidziau atkreipsit demesi ka priemat i darba.
Labas rytas.Ryte vėl teko važiuoti 8 autobusu Nr125 6 stoteles tai vairuotojas 3 kartus buvo išlipęs iš savo darbo vietos pašukauti.Ar jus negalite pravažiuoti 1 rato su šiuo vairuotoju ir ji sudrausminti.Visi vairuotojai važiuoja ramiai, o šis nederamai elgiasi erzina keleivius.

Pagarbiai Alfonsas
Labas vakaras.Šiandien 8 autobuse Nr 125 labai neadekvačiai elgėsi vairuotojas-šokinėjo iš autobuso barėsi su mamomis, kurios su vežimėliais, priekabiavo prie keleivių -reikalavo rodyti bilietus.Keleiviai kurie važiavo su mėnesiniais bilietais iškoneveikė.Autobusas važiavo lyg vežtų malkas.Žmogus senyvas gal laikas pailsėti?Bandužių stotelėje buvo 16val 10 min.

Pagarbiai Alfonsas
Laba diena, vakar geguzes 28 d. vaziavome su vaikais prie juros. P. Lideikio stoteleje 18:45 sustojo 6 autobusas, numeriai GDT 078 vairuotojas neatidare viduriniu duru, mes buvom su vaikisku vezimu, pradejo plustis rekti, geda daryt pries zmones, ilipom pro priekines duris. Siam vairuotojui labai reiketu pasimokyti kulturos bendravimo su keleiviais ir negasdinti mazu vaiku. Islipant pradejo rekti kas jums nedaeina sakiau lipti pro prieki. Pasislykstejau tokiu bendravimu, sis vairuotojas buvo labai nemalonus ir grubus, tikrai jam reiketu issiplauti burna, o jei nemoka ramiai pasakyti tai isvis patyleti, ne jo reikalas pro kur ilipom ar islipom, jo pareigos vairuoti o nerekauti ant nekuo detu zmoniu.
Labai nusivyleme kelione iš Kauno į Klaipėdą 2018.05.13d.13.15val.baisu ir pagalvoti, kad tokių autobusų šiais laikais yra. Be kondicionieriaus, vos juda, barška tarska, nei pusę kelio ne nuvažiavus sprogo padanga. Ar neturite normalių autobusų tolimesnei kelionei. Labai nusivyliau.
Sveiki. Vakar 2018-04-19 vykau maršrutu Klaipėda- Pasvalys kelionės laikas 4, 5 valandos, vairuotojo Šiauliuose paklausiau kiek stovės laiko gavau atsakyma subilietuoju ir važiuoju, tai bėgte nubėgau į Saulės miesta, bet wc neveikė, tai teko grišt i autobusa nes žiūriu jau baigia sulipt žmonės. Ir pasirodo stovėjom dar kokias 7 minutes, kur tikrai bučiau spėjusi nubėgt iki kito wc. Ir negana to autobuse buvo labai karšta kad ne vienam keleiviui buvo bloga, paprašius vairuotojo atidaryti liuka arba įjungti kondicionieriu jis įjungė KARŠTA ORA ir temperatūros visiškai nesumažino. Autobuso numeris CRG-433 ir ant autobuso buvo skaičiai 162. Tikiuosi gausiu koki nors atsakymą. Susitvarkykit su vairuotoju, nes jo elgiasys ir bendravimas su keleiviai yra bjaurus.
9:49 turėjo būti autobusas į miesta iš Tauralaukio smėlio stotelės. Aš ėjau jau į stotelę, pamačius, kad autobusas atvažiuoja paspartinau žingsnius - bėgau iki stotelės. Kai pamačiau, kad autobuso vairuotojas rodo posukį į stotelę, aš jau buvau šalia, greitu žingsniu artėjau link važiuojančio autobuso, kai susigretinom su viešuojo trasnporto priemone vairuotojas išjungė posukį ir nuvažiavo net nesustojas. Likau stotelėja ir taip veluoju į gimnazija.
Būtu malonu, kad į tai atkreiptumėte dėmesį.
Sveiki, vykstant maršrutu Vilnius-Klaipėda, data 2018-04-08, išvykimas 12:40 atvykimas-16:35.Autobuse visiškai nėra vėdinimo.Arba jis neveikia ir neatlieka jokios funkcijos.Kelionės trukmė 3:50 val., autobuse keleiviai vėdinasi laikraščiais ir knygomis mojuodami.Už paslaugas mokama, klausimas kodėl nėra suteikiamos tinkamos važiavimo sąlygos?Ar čia kaip ir su kelininkais?Juos žiema užklumpa netiketai, jūsų autobusų parką šiluma užklupo netikėtai?
Balandzio 6d. 13:24 isedau siloju stotelej i 17, kuris veze link Paupiu. Esu nebe vietine. Bet puikiai zinau, kad reikia paspausti mygtuka norint islipti.
Susimaisiau ir atsistojau anksciau viena stotele (taciau nestovejau prie duru, kad vairuotojas nesusimaisytu ir nespaudziau jokio mugtuko stop) dar pamaciau kaip pazvelge i mane ir papurciau galva, kad cia nestotu, nes man nereikia (del visa ko). Sis sustojo vidury kelio (neperdedu) pradejo piktai su manimi kalbeti “jei nori islipti reikia spausti mygtuka”, as jam atsakiau: “as nenoriu islipti ir jokio mygtuko nespaudziau”. Pasikviete pas save. Priejau. Parode, kad nieko nepaspaudziau. As jam pakartojau, kad as ir nenorejau islipto, kad stovejau toliau nuo duru, nes tiesiog ne tuo laiku atsistojau (susimaisiau, kad dar viena stotele yra). Suprantu, kad galejau atsistodama sumaisyti ji (nors nestovejau salia duru, nieko nespaudziau ir dar papurciau galva, kad nereikia man cia). Tai vietoj to, kad netaip pagalvojau ar dar kazkaip graziai ispresto nesusilratima. Jis mane varineja: “eik is cia, ko cia maisaisi, “ko coa stovi”, nu atsiprasau, bet as susimaisyti negaliu. Pagal jusu taisykles as viska padariau teisingai. Net jei ir buciau visa laika prastovejusi as juk turiu teise pasiringti ar man stoveti, ar man atsisesti. Nezinau, Kaune gyvenu, blogi vairuotojai yra pakeiciami gerais. Klaipedoj kiek berasytum vis tie patys pikti savo gyvenimu nepatenkinti vairuotojai dirba metai is metu. Bent jau sankcijas taikykite, jei atleist negalite. Jusu politika labai tolima nuo Vilniaus ir Kauno. O cia tiesiog per dideles nuolaidos daromos.
Šiandien 04.05, laiku 15:05 laukiau autobuso 17 kryptimi Kolatė-Paupiai (Šilojų st.). Jis vėlavo 15min. Atvažiavo 15:20. Į jį spėjo įlipti dvi jaunuolės, po to jau norėjau lipti aš ir jis važiuoti pradėjo. Įkėliau koją ir vos spėjau įsikibti ir įlipti (tikrai neriedėjo, o jau gazą spaudė). Ir jam sakau: Aš nespėjau įlipti. Jis man: tai lipk lauk. Aš jo klausiu: man dabar iš važiuojančio iššokti? Jis man atsakė taip. Tai pasakiau jam, kad parašysiu skundą, į konfliktą nesiveldamas. Todėl darykit kažką su tokiais vairuotojais, arba kreipsiuos aukščiau. Be to, numeriai 17 autobuso - ECU:005.
Šiandien važiavau Klaipėdos miesto 6 autobusu su vežimu nuo Žardės st. iki Vėtrungės st. Belipant iš autobuso, Vėtrungės st. - 12.55h, vairuotojas suspaudė vežimą!!!!!! Gerai, kad autobusas nepajudejo ir nenuvilko vežime gulinčio mano vaiko.... Pasekmės galėjo būti liūdnos!!!!! Atsidarius staiga durims išlipau galų gale iš autobuso... 6 autobuso vairuotojas staigiai nurūko... Nebespėjau numerių pamatyt. Nebevažiuosiu Klaipėdos visuomeniniu transportu!!!!
Vakar, jau ne pirmą kartą buvau apstulbusi vairuojo bendravimu. Įlipau į 6E autobusą, norint išlipti stotelėje nesustojo, ką vėliau tik sužinojau, kad toje stotelėje ir nestoja, bet nieko tokio, man nebuvo skirtumo kurioj stotelėje išlipti, bet jam pravažiavus tiesiog atsisukau į vairuoją pažiūrėti ar matė, kad norėjau išlipti. Ir jis man rėkia per visą autobusą:
-Ko žiūri tokia nepatenkinta?!
-Maniau, kad stojat toj stotelėj.
-Ar nežinai kur įlipai? Nestoja 6E toj stotelėj!!!
-Jokių problemų, išlipsiu kitoj.
-Dar skundą čia kokį parašysi!! Neprivalėjau tavęs išleisti!!!!
-Viskas gerai, bet nebūtina būti tokiam piktam.
Visa tai sakė rėkdamas, pašiepiančiu ir nemandagiu tonu, tuo tarpu aš su juo kalbėjau labai gražiai, ir nors ir pati apsikvailinau, nes nežinojau, kad nestos stotelėje, bet tikrai nebuvo būtina taip šnekėt kaip su kokiu gyvuliu, be jokios pagarbos ir elementaraus žmogiškumo. Stengiuos į tokius vairuotojus nekreipt dėmesio, bet tikrai labai dažnai jiems pasiseka sugadinti nuotaiką. Ir va, skundą vis tiek parašiau, tik ne todėl kad nesustojo, nes ir neturėjo, o todėl, kaip bendravo.
Mieli vairuotojai, būkite ramesni ir nesiardykite dėl smulkmenų, esame visi žmonės ir galime bendrauti gražiai ir civilizuotai, pabandykit, nieks nenukentės.
Sveiki Šiandien ryte 7:23 nestojo debreceno stoteleje 2B autobusas mojavau ranka tyčia nestojo nors stoteleje lauke daug zmoniu siaubas as pavelavau i darba kur żiuri sios imones direktoriai kaip sitaip gali elgtis vairuotojas
Gabija 2018-01-24 17:31:10
14 autobuso vairuotojas, numeriu "FOR:618" miško stotelėje, laiku 16:53-16:56, aiškiai matydamas vaikiną, kuris prieš save praleido moterį, nuvažiavo atviromis durimis neleidęs jam įlipti.
2018.03.01 ir taip pat pataikiau 02d. Ant šio vairuotojo. Senyvo amžiaus moteris vos spėjo įkelti koja jau vairuotojas pradėjo važiuoti atidarytom durimis ir vos nepervažiavo manęs, aš stovėjau už moters ir laukiau kada įlipti galėsiu. Deja jis nuvažiavo atidarytom durimis prieš mano nosį. Nuo nelaimingo atvejo truko labai nedaug abu kartus.
Labas vakaras.2018-02-23d. aš laukiau 28 autobuso, Lūžų st., kuris turėjo atvažiuoti 18, 35 val.Autobusas važiavo pro šalį ir aš pamojavau, kad sustotu. Jis sustojo, man įlipus į autobusą, vairuotojas pradėjo ant manęs šaukti, kodėl aš tame sustojime stoviu, kad čia niekas nevažiuoja.Aš pasakiau, kad nepirmą kartą šiuo maršrutu važiuoju ir visi sustodavo, jokių problemų niekada nebuvo ir jam priklauso sustoti sustojime.Vairuotojas pasakė, kad jis vakar dirbo tuo pačiu grafiku ir manęs nebuvo sustojime.Aš atsakiau, kad neprivalau jam aiškinti kada ir kokiu autobusu aš važiuoju.Tada jis man pagrasino, kad kita karta nesustuos.Aš pasakiau, kad parašysiu skundą.Po tokio pasivažinėjimo man sukilo spaudimas, kaip gali toks vairuotojas dirbti su keleiviais.Autobuso Nr.GTK 433.Prašau, Jūsų, išsiaiškinti šią situaciją, norėčiau, kad jis manęs atsiprašytų.Lauksiu atsakymo, ačiū.
Vasario 3d. 9.14 val. Neatvaziavo 14 autobusas!!!! I tauralaukio stotele ir taip jau ne pirma karta kada noriu tada vaziuoju! Zmones i darbus vaziuoja!!
2018.01.18 15:03 Miško St. Autibusas nr. 9 nesustojo, net mums majojabt jam kaip važiavo antra juosta taip ir nuvažiavo. Baisus aptarnavimas ir nepagarba keleiciams
Ne pirmą kartą pastebėjau, jog 9 autobusas dažnai vėluoja. Šiandien iš ligoninės pusės link miesto panevėžio st. Pasirodė tik 7:06, o turėjo 7:00. Pagal programėlę, kurį rodo gyvu laiku autobuso vietą rodė, kad autobusas nuo ligoninės (pradinio taško) pajudėjo 6:59, o turėjo 6:54. Taip vyksta labai dažnai. Prašyčiau išspręsti šią problemą! Nes kartais 5-10min vėliau žmonėms gali kainuoti labai brangiai.
Autobuso vairuotojas Arūnas Mackevičius buvo labai nepatenkintas piktas, kad pirkau kelionės bilietą pas jį, o ne kasose. Pasakė, jog kitą kartą bilietą pirkčiau kasose. Tai juk yra mano pasirinkimas - kur noriu ten perku bilietą. Be to, kai pardavė bilietą, liepė man sėstis į galą. Tokio poelgio irgi nesupratau. Kur yra laisva vieta ten galiu sėstis. Tokie jo poelgiai mane suerzino, todėl prašyčiau, jog jūs jam primintumėte, kokios yra jo pareigos ir t.t.
Šiandien (17.12.19) 6E vėl neatvyko 7:50...
Kornelija Bulauskaitė
2017-12-18 08:20:22 IP 83.190.89.243
Šiandien (17.12.18) 6E nepasirodė 8:05...
2017.12.07 ~14.55 Vėtrungės stotelėje link Kauno stotelės
6 autobusas pravažiavo link stotelės matydamas tai, kad aš noriu įlipti.

2017.12.07 ~18:00 I.Simonaiytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6 autobusas paprastai pravažiavo link stoteles.Ne sustojo.

2017.12.07 ~18.00 I.Simonaitytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6E autobusas ne atvažiavo visiškai.

Labai prašau visus vairuotojus turėti šiek tiek daugiau pagarbos ir supratingumo.
Siandien, 2017metu gruodzio 4 diena, 2 autobuso vairuotojas 10:42 turejo buti Rasos stoteleje. Atvykes 10:40 vairuotojas pamates skubancius, atbegancius keleivius pastovejo, keleiviams jau pribegus prie autobuso duru vairuotojas ju neatidares tiesiog nuvaziavo nesulaukes savo nustatyto atvykimo laiko. Aciu gerasis vairuotojau, jog pavelavau i labai svarbu egzamina.
Laba diena, šiandien tai yra 2017-11-20diena. 6h ryte, važiavau iš Utenos į Šiaulius su Klaipedos autobusu.
Ilipus į autobusą pasisveikinau su vairuotoju, pasakiau, kad važiuosiu į Šiaulius ir paprašiau pusė kainos bilieto, tai man reikėjo mokėti 6, 35€, aš jam padaviau 20€ jis man atsakė
- Tu gal juokauji, smulkiau neturi?! Atsakiau:
- Ne, tik 3€. Sako:
- Aš irgi neturiu. Aš tau ne bankas. Susinervines ištraukė ranką iš kišenės ir parodė, kad pas jį taip pat 20€ kupurios. Aš atsakiau:
- Ar aš kalta, kad neturiu smulkiau, manau čia yra taip pat pinigai ir visi vairuotojai turi, kai vaziuoju, o jis ne, jis piktai atsakė:
-Aš jau toks. Reikia pasirūpinti savo kelione, turėti smulikiai. Atsakiau:
- Kur aš jums 6h ryte juos pasismulkinsiu..
Jis paėmė tą 20€ ir pasakė, kad Panevežį sustojęs iškeis ir atiduos grąža.
Aš manau, kad šitoks vairuotojas negali dirbti tokio darbo, įlipus nuo pačio ryto į autobusą sugadino tiek man nuotaiką, tiek sau manau. Manau, kad vistiek vairuotojas turi turėri grąžos keleiviui, nes 20€ irgi pinigai, suprantu, kad būčiau važiavusi be pinigų tada taip, o dabar aš jų turėjau. Esu LABAI LABAI NUSIVYLUSI šituo vairuotoju jis dirbti negali, nebent turi išmokti bendrauti normaliai su žmonėmis. Ir labai laukiu iš jūsų atsakymo!
Mieli vairuotojai! Ir ypac tiems vairuotojams, kurie vaziuoja uz Rimku. Vaikai taip pat yra klientai. Ir sustoti nors ir vienam vaikui esant stoteleje, privalote! 41 autobuso vairuotojas veluodamas praleke Siauliu stotele net nestabtelejes ir nekreipdamas i mergaite demesio. po 17 val jau tamsu. Namo parvykti uzmiestyje yra sudetinga. Saugokite musu vaikus ir nepalikinekite tamsoje!
Klaipėdos autobusų siuntų skyriaus darbuotojų aptarnavimas mane šokiravo, visų pirma atėjus su manim niekas nepasisveikino, tada man uždavus klausimą darbuotojai, kuri priima siuntas, ji tik su pirštu pabarškino į užrašą siuntų priėmimas, vietoj to, kad galėjo tiesiog nukreipti pas šalia esančią kolegę.. Pasirodo eilėje jau laukė 3 žmonės, o darbuotoja tiesiogine ta žodžio prasme ignoravo klientus ir kažka aplinkui krapštėsi, dėliojo, kol galiausiai įėjo katik atvykusio autobuso vairuotojas su siuntom ir su juo ji šiek tiek prakalbo. Išėjus vairuotojui ir sąmoningai matydama, jog stoviu prie kasos leidus kitiems laukusiems ir esu nėščia, ji paklausė kas čia laukė siuntų iš Jurbarko, nesusipatoginusi mergina liepė užleisti eilę man ir paminėjo jai garsiai, jog ar nematot, kad ši moteris nėščia?! Darbuotoja visiškai be emocijų tik tada paėmė mano pasą ir ėjo ieškoti siuntos, ją tiesiogine prasme padrėbė, kad net nuvirto šonu ir pasakė tik tiek, kad man reikės sumokėti, ką žinojau ir pati, grąžą, beje, taip pat padrėbė ant stalo ir tada nei ačiū, nei viso gero.. Tikiuosi šis skundas pasieks vadovybę ir jie imsis bent kažkokių veiksmų, nes tai jau yra nežmogiška.
Jau kelintas kartas 1 autobusas, kuris turi atvažiuoti nuo VLG ir būti Upelio st. 16.33, ne tik kad vėluoja, bet visai neatvažiuoja, vakar Upelio st. laukiau nuo 16.20 ir eilinį kartą nebuvo 1 autobuso, nei 16.33, nei 16.48, atvažiavo tik 16.58 ar čia pasikeitę tvarkaraščiai, ar vairuotojų savivalė. Kaip jūs įsivaizduojat atidirbi žmogus visą darbo dieną ir po darbų skubi namo, o čia dar stotelėje turi laukti po 30 min. autobuso, jau taip nuo VLG tik 12, 1 ir 1A tevažiuoja, 12 maršruto autobusų vairuotojai taip pat mėgsta nesilaikyti tvarkos, jie paprasčiausiai pravažiuoja anksčiau nei numatyta grafike ir lieki it musę kandęs eidamas į Minijos stotelę...
ant duru parasita kad paspaudus miktuka stoja reikalingoi stoteleja 8e bet nuveze nekur nestojas nuo akropolio 5 stoteles kaip cia turi jaustis zmuogus klaipedoja?
Sveiki labai nepatenkinta 2B autobusu visada rytais vėluoja nepalei grafika važiuoja kada nori.Anksti ryte reika i darba o jis atvažiuoja 17min.vėliau nei grafike baisu tai kam stotelėse nurodytas laikas jei važiuoja kada nori
Laba diena, noriu pasiteirauti, o nereikia sustoti stotelėje jei yra bent 1 žmogus? 17 autobusas net nesustojjo Klemiškės stotelėje. Dabar vėluosiu į darbą, nes einu pėstute. Ačiū Jums labai, brangus vairuotojau.
Sveiki. Šiandiena labai pasipiktinau 9 autobusu... Jis turėjo buti 6.55 atvažiavo 7.07 kaip žmonėms spėti i darbus ir nuvesti vaikus į darželius. Ar tai normalu??? Vairuotojams yra nusispjauti.
Sveiki, šiandien buvau "maloniai "nustebinta vairuotojo pastabomis: autobusais tenka važiuoti labai retai, kai sugenda automobilis, arba išpuola ypatingos progos, kai dėl visú saugumo pasirenki viešàjį transportà. :) Vėlus vakaras, dėl saugesnės kelionės pasirenku autobusà, nes šiai dienai Klaipėda turi 2 pasirinkimus taxi, arba autobusas. Paduodu 10 e.bilieto pirkimui, sako nežinote taisykliú, kad maksimali suma yra 5 e ? Pasiūlo pasiskaityti jas. Negana to, norėjo
išlaipinti, dėl išgertos vyno taurės, nes t-klės neleidžia vežti tokiú asmenú... :)) WOW!!! Suprantu, visi pavargstame per dienà, bet norisi malonesnio bendravimo iš vairuotojú, nes kol skaičiavo gràža: vyko tylus ginćas... Kelionė buvo nemaloni, su daug priekaištú iš vairuotojo pusės ! Jei būtú kiek malonesnis, ir sekanćiam kartui perspėjęs, kad turėkite smulkesniu, įspūdį kitokį būtú palikęs. Būkime bent kiek malonesni, dovanokime supratingumà ir pasaulis bus gražesnis. Gràžos tikrai turėjo, nes diena ėjo į pabaigà. 8 autobusas, 21.04, bandužiú stotelė. Maršrutas jur.prospektas-autobusú stotis !
Nesuprantu kas yra vakar ryte 40 autobusas turejo buti 8.47 atvazevo 9.05 o sendien 41 autobusas turejo butu 9.13 bet jo vis dar nebuvo 9 30 nusibodo ir ejau namo kiek galima ju tas velavimas nusibodo nori is dituvos nuvikti i klaipeda negali nes vairuotojams dzin.
Kiek galima taip daryti!
Jau visa savaite veluoju i darba, 12 ar 12a nera nuo 7.30 iki 8 ryto! Draugystes atotele, debrecenas.jje abu atvaziuoja 30 min po 7 o tada tik 9.58.as vaikus i mokykla vedu ir negaliu ateit i stotele pries 7.30.apsurdas! Nejau zmonems i 15 min rasyti.manau jiems patiktu straipsnys-stovek stoteleje nuo 7 ryto ir gal spesi i autobusa nes mat tas vaziuoa kada tik uzsigeidzia!
šendien 14:30 nebuvo autobuso laukiau apie gera valanda žmoniu buvo apie 8 Smalininkai-Jurbarkas. Autobuso numeris M-388.
Sveiki, šį antradienį t.yra 01.08 mėn. su vyru laukėme Tiltų g.stotelėje apie 14 val. autobuso pietinės miesto dalies link. Ką tik grįžome permirkę nuo pietinio molo, išlydėję burlaivius. Nuotaika smagi...bet į sustojimo vietą atvyko beveik vienu metu trys autobusai, pirmasis- pailgintas, antras-paprastas. Nusprendėme palaukti mums patogiausiojo 10 numerio, kuris buvo eilėje paskutinis. Taip, dalis greitesnių žmogelių nubėgo į priekį, vairuotojas juos suleido, o mes visi kiti / abu su vyru pensininkai/ mosikuodami rankomis taip ir likome prie jūsų " garsiosios" zebros. Kada 21 amžiuje pagaliau baigsis vairuotojų chamizmas? Garažo Nr.27, maršrutas 10. Norėtume kad vairuotojui padarytumėte pastaba.
9 autobuso vairuotojas siandien nepraleido einant per zalios spalvos svesafora, taip vairotojas sukele pavoju mano dviem sunum 6m.ir 2m. Taipat man ir mano zmonai. Autobuso valstybinis numeris ECU005 Tyviko apie 18:46 2017 08 01. Tikuosi vairotojas bus perspetas. Aciu uz demesi.
Sveiki. Paskaičius atsiliepimus labai nustebau, kad dauguma rašančiųjų taip piktai atsiliepia apie Klaipėdos autobusų parko teikiamas paslaugas, vairuotojus. Neteko važiuoti tarpmiestiniu maršrutu, bet kelis kartus teko važiuoti Klaipėdos autobusų parko autobusais į užsienį ir gana ilgas 7-9 dienų keliones. Esu labai patenkinta patogiais ir tvarkingais autobusais ir dar labiau atsakingais, tvarkingais ir maloniais vairuotojais, o ypatingai atsakingumu ir tvarkingumu išsiskiria vairuotojas Gintaras Saunoris. Net neįsivaizdavau, kad gali būti kitaip, kol neteko važiuoti į ilgesnę kelionę kitų miestų (Kauno, Marijampolės) autobusų parko autobusais, kol nevežė minėtų miestų vairuotojai. Tik kaip visada viską po laiko įvertiname. Tad labai dėkoju už Jūsų autobusų parko vairuotojų atsakingumą kelionėse ir be abejo, būtų smagu, kad tik daugiau būtų tokių vairuotojų. Vairuotojams linkiu didelės kantrybės su keleiviais.
Laba diena, birželio 17 d. važiavau autobusu Klaipėda - Utena ANL 585 iš Šeduvos į Panevėžį. Bilietą pardavęs konduktorius Mackevičius Arūnas tarstelėjo, kad autobuse daug laisvų vietų. Laisvose vietose "sėdėjo" keleivių rankinės, todėl aš vėl sugrįžau į priekį, kur 5-6 ir 7-8 vietos buvo laisvos ir į vieną jų atsisėdau prie krašto. Koks buvo nustebimas, kai dabar jau sėdintis prie vairo konduktorius įsakmiu tonu pareikalavo persėsti kitur. Man dar pasiteiravus ar tikrai čia negalima sėdėti, buvo griežtai pasakyta, kad ne. Tuomet paprašiau vienos keleivės pakelti rankinę ir atsisėdau kitur. Tenka su įvairių miestų autobusais važinėti, bet su tokia nepagarba keleiviui susidūriau pirmą kartą ir labai tikiuosi, kad paskutinį.
27 autobuso galetu padaryt, kad vaziuotu dazniau. Biski debilski grafikai. Po pietu ir iki 18 val, galetu padaryt dar viena marsruta. Kaip pvz, su vaikais vaziuot? Is ryto isvaziuoji, veliau reikia vos ne puse dienos laukt, kad grist namo.
Autobuso 4A vairuotojas, atbegus 17:28 is paskutines stoteles Giruliuose, net nesugebejo atidaryti duri, nuvaziavo iskeles galva, paliko laukti su dviem vaikais! Geda!
Birzelio 11d.prie Big 17.19 min.sukdamas 12 autobusas i kaire per zalia sviesofora vos nenutrenke mergaites 12 metu. Kur tiek skubejo?

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Estų skirstomieji tinklai iš valstybės nupirko nuostolingą elektromobilių stotelių tinklą 08-20 07:33
Estijos valstybės lėšomis įrengtas 168 elektromobilių įkrovos stotelių tinklas aukcione buvo parduotas 16 kartų pigiau nei kainavo jo statybos. Stoteles įsigijusi skirstomųjų tinklų bendrovė...
Atnaujinta dar viena sostinės Geležinio Vilko gatvės atkarpa
Atnaujinta dar viena sostinės Geležinio Vilko gatvės atkarpa 08-20 06:47
Vilniuje suremontuota Geležinio Vilko gatvės atkarpa nuo Noragiškių iki Didlaukio gatvės. Jos remontui sostinės savivaldybė skyrė 423.000 Eur.
"Tablein" naują veiklos modelį išbandys Lietuvoje
"Tablein" naują veiklos modelį išbandys Lietuvoje 08-19 22:08
Kauno bendrovė "Internet Marketing Solutions", prieš kelerius metus pasiūliusi staliukų rezervavimo ir svečių valdymo sistemą "Tablein", didelio maitintojų dėmesio Lietuvoje nesulaukė, todėl savo...

Primenybe teikiate..

Skoda