Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

2017.12.07 ~14.55 Vėtrungės stotelėje link Kauno stotelės
6 autobusas pravažiavo link stotelės matydamas tai, kad aš noriu įlipti.

2017.12.07 ~18:00 I.Simonaiytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6 autobusas paprastai pravažiavo link stoteles.Ne sustojo.

2017.12.07 ~18.00 I.Simonaitytės stotelėje link Smiltelės stotelės
6E autobusas ne atvažiavo visiškai.

Labai prašau visus vairuotojus turėti šiek tiek daugiau pagarbos ir supratingumo.
Siandien, 2017metu gruodzio 4 diena, 2 autobuso vairuotojas 10:42 turejo buti Rasos stoteleje. Atvykes 10:40 vairuotojas pamates skubancius, atbegancius keleivius pastovejo, keleiviams jau pribegus prie autobuso duru vairuotojas ju neatidares tiesiog nuvaziavo nesulaukes savo nustatyto atvykimo laiko. Aciu gerasis vairuotojau, jog pavelavau i labai svarbu egzamina.
Laba diena, šiandien tai yra 2017-11-20diena. 6h ryte, važiavau iš Utenos į Šiaulius su Klaipedos autobusu.
Ilipus į autobusą pasisveikinau su vairuotoju, pasakiau, kad važiuosiu į Šiaulius ir paprašiau pusė kainos bilieto, tai man reikėjo mokėti 6, 35€, aš jam padaviau 20€ jis man atsakė
- Tu gal juokauji, smulkiau neturi?! Atsakiau:
- Ne, tik 3€. Sako:
- Aš irgi neturiu. Aš tau ne bankas. Susinervines ištraukė ranką iš kišenės ir parodė, kad pas jį taip pat 20€ kupurios. Aš atsakiau:
- Ar aš kalta, kad neturiu smulkiau, manau čia yra taip pat pinigai ir visi vairuotojai turi, kai vaziuoju, o jis ne, jis piktai atsakė:
-Aš jau toks. Reikia pasirūpinti savo kelione, turėti smulikiai. Atsakiau:
- Kur aš jums 6h ryte juos pasismulkinsiu..
Jis paėmė tą 20€ ir pasakė, kad Panevežį sustojęs iškeis ir atiduos grąža.
Aš manau, kad šitoks vairuotojas negali dirbti tokio darbo, įlipus nuo pačio ryto į autobusą sugadino tiek man nuotaiką, tiek sau manau. Manau, kad vistiek vairuotojas turi turėri grąžos keleiviui, nes 20€ irgi pinigai, suprantu, kad būčiau važiavusi be pinigų tada taip, o dabar aš jų turėjau. Esu LABAI LABAI NUSIVYLUSI šituo vairuotoju jis dirbti negali, nebent turi išmokti bendrauti normaliai su žmonėmis. Ir labai laukiu iš jūsų atsakymo!
Mieli vairuotojai! Ir ypac tiems vairuotojams, kurie vaziuoja uz Rimku. Vaikai taip pat yra klientai. Ir sustoti nors ir vienam vaikui esant stoteleje, privalote! 41 autobuso vairuotojas veluodamas praleke Siauliu stotele net nestabtelejes ir nekreipdamas i mergaite demesio. po 17 val jau tamsu. Namo parvykti uzmiestyje yra sudetinga. Saugokite musu vaikus ir nepalikinekite tamsoje!
Klaipėdos autobusų siuntų skyriaus darbuotojų aptarnavimas mane šokiravo, visų pirma atėjus su manim niekas nepasisveikino, tada man uždavus klausimą darbuotojai, kuri priima siuntas, ji tik su pirštu pabarškino į užrašą siuntų priėmimas, vietoj to, kad galėjo tiesiog nukreipti pas šalia esančią kolegę.. Pasirodo eilėje jau laukė 3 žmonės, o darbuotoja tiesiogine ta žodžio prasme ignoravo klientus ir kažka aplinkui krapštėsi, dėliojo, kol galiausiai įėjo katik atvykusio autobuso vairuotojas su siuntom ir su juo ji šiek tiek prakalbo. Išėjus vairuotojui ir sąmoningai matydama, jog stoviu prie kasos leidus kitiems laukusiems ir esu nėščia, ji paklausė kas čia laukė siuntų iš Jurbarko, nesusipatoginusi mergina liepė užleisti eilę man ir paminėjo jai garsiai, jog ar nematot, kad ši moteris nėščia?! Darbuotoja visiškai be emocijų tik tada paėmė mano pasą ir ėjo ieškoti siuntos, ją tiesiogine prasme padrėbė, kad net nuvirto šonu ir pasakė tik tiek, kad man reikės sumokėti, ką žinojau ir pati, grąžą, beje, taip pat padrėbė ant stalo ir tada nei ačiū, nei viso gero.. Tikiuosi šis skundas pasieks vadovybę ir jie imsis bent kažkokių veiksmų, nes tai jau yra nežmogiška.
Jau kelintas kartas 1 autobusas, kuris turi atvažiuoti nuo VLG ir būti Upelio st. 16.33, ne tik kad vėluoja, bet visai neatvažiuoja, vakar Upelio st. laukiau nuo 16.20 ir eilinį kartą nebuvo 1 autobuso, nei 16.33, nei 16.48, atvažiavo tik 16.58 ar čia pasikeitę tvarkaraščiai, ar vairuotojų savivalė. Kaip jūs įsivaizduojat atidirbi žmogus visą darbo dieną ir po darbų skubi namo, o čia dar stotelėje turi laukti po 30 min. autobuso, jau taip nuo VLG tik 12, 1 ir 1A tevažiuoja, 12 maršruto autobusų vairuotojai taip pat mėgsta nesilaikyti tvarkos, jie paprasčiausiai pravažiuoja anksčiau nei numatyta grafike ir lieki it musę kandęs eidamas į Minijos stotelę...
ant duru parasita kad paspaudus miktuka stoja reikalingoi stoteleja 8e bet nuveze nekur nestojas nuo akropolio 5 stoteles kaip cia turi jaustis zmuogus klaipedoja?
Sveiki labai nepatenkinta 2B autobusu visada rytais vėluoja nepalei grafika važiuoja kada nori.Anksti ryte reika i darba o jis atvažiuoja 17min.vėliau nei grafike baisu tai kam stotelėse nurodytas laikas jei važiuoja kada nori
Laba diena, noriu pasiteirauti, o nereikia sustoti stotelėje jei yra bent 1 žmogus? 17 autobusas net nesustojjo Klemiškės stotelėje. Dabar vėluosiu į darbą, nes einu pėstute. Ačiū Jums labai, brangus vairuotojau.
Sveiki. Šiandiena labai pasipiktinau 9 autobusu... Jis turėjo buti 6.55 atvažiavo 7.07 kaip žmonėms spėti i darbus ir nuvesti vaikus į darželius. Ar tai normalu??? Vairuotojams yra nusispjauti.
Sveiki, šiandien buvau "maloniai "nustebinta vairuotojo pastabomis: autobusais tenka važiuoti labai retai, kai sugenda automobilis, arba išpuola ypatingos progos, kai dėl visú saugumo pasirenki viešàjį transportà. :) Vėlus vakaras, dėl saugesnės kelionės pasirenku autobusà, nes šiai dienai Klaipėda turi 2 pasirinkimus taxi, arba autobusas. Paduodu 10 e.bilieto pirkimui, sako nežinote taisykliú, kad maksimali suma yra 5 e ? Pasiūlo pasiskaityti jas. Negana to, norėjo
išlaipinti, dėl išgertos vyno taurės, nes t-klės neleidžia vežti tokiú asmenú... :)) WOW!!! Suprantu, visi pavargstame per dienà, bet norisi malonesnio bendravimo iš vairuotojú, nes kol skaičiavo gràža: vyko tylus ginćas... Kelionė buvo nemaloni, su daug priekaištú iš vairuotojo pusės ! Jei būtú kiek malonesnis, ir sekanćiam kartui perspėjęs, kad turėkite smulkesniu, įspūdį kitokį būtú palikęs. Būkime bent kiek malonesni, dovanokime supratingumà ir pasaulis bus gražesnis. Gràžos tikrai turėjo, nes diena ėjo į pabaigà. 8 autobusas, 21.04, bandužiú stotelė. Maršrutas jur.prospektas-autobusú stotis !
Nesuprantu kas yra vakar ryte 40 autobusas turejo buti 8.47 atvazevo 9.05 o sendien 41 autobusas turejo butu 9.13 bet jo vis dar nebuvo 9 30 nusibodo ir ejau namo kiek galima ju tas velavimas nusibodo nori is dituvos nuvikti i klaipeda negali nes vairuotojams dzin.
Kiek galima taip daryti!
Jau visa savaite veluoju i darba, 12 ar 12a nera nuo 7.30 iki 8 ryto! Draugystes atotele, debrecenas.jje abu atvaziuoja 30 min po 7 o tada tik 9.58.as vaikus i mokykla vedu ir negaliu ateit i stotele pries 7.30.apsurdas! Nejau zmonems i 15 min rasyti.manau jiems patiktu straipsnys-stovek stoteleje nuo 7 ryto ir gal spesi i autobusa nes mat tas vaziuoa kada tik uzsigeidzia!
šendien 14:30 nebuvo autobuso laukiau apie gera valanda žmoniu buvo apie 8 Smalininkai-Jurbarkas. Autobuso numeris M-388.
Sveiki, šį antradienį t.yra 01.08 mėn. su vyru laukėme Tiltų g.stotelėje apie 14 val. autobuso pietinės miesto dalies link. Ką tik grįžome permirkę nuo pietinio molo, išlydėję burlaivius. Nuotaika smagi...bet į sustojimo vietą atvyko beveik vienu metu trys autobusai, pirmasis- pailgintas, antras-paprastas. Nusprendėme palaukti mums patogiausiojo 10 numerio, kuris buvo eilėje paskutinis. Taip, dalis greitesnių žmogelių nubėgo į priekį, vairuotojas juos suleido, o mes visi kiti / abu su vyru pensininkai/ mosikuodami rankomis taip ir likome prie jūsų " garsiosios" zebros. Kada 21 amžiuje pagaliau baigsis vairuotojų chamizmas? Garažo Nr.27, maršrutas 10. Norėtume kad vairuotojui padarytumėte pastaba.
9 autobuso vairuotojas siandien nepraleido einant per zalios spalvos svesafora, taip vairotojas sukele pavoju mano dviem sunum 6m.ir 2m. Taipat man ir mano zmonai. Autobuso valstybinis numeris ECU005 Tyviko apie 18:46 2017 08 01. Tikuosi vairotojas bus perspetas. Aciu uz demesi.
Sveiki. Paskaičius atsiliepimus labai nustebau, kad dauguma rašančiųjų taip piktai atsiliepia apie Klaipėdos autobusų parko teikiamas paslaugas, vairuotojus. Neteko važiuoti tarpmiestiniu maršrutu, bet kelis kartus teko važiuoti Klaipėdos autobusų parko autobusais į užsienį ir gana ilgas 7-9 dienų keliones. Esu labai patenkinta patogiais ir tvarkingais autobusais ir dar labiau atsakingais, tvarkingais ir maloniais vairuotojais, o ypatingai atsakingumu ir tvarkingumu išsiskiria vairuotojas Gintaras Saunoris. Net neįsivaizdavau, kad gali būti kitaip, kol neteko važiuoti į ilgesnę kelionę kitų miestų (Kauno, Marijampolės) autobusų parko autobusais, kol nevežė minėtų miestų vairuotojai. Tik kaip visada viską po laiko įvertiname. Tad labai dėkoju už Jūsų autobusų parko vairuotojų atsakingumą kelionėse ir be abejo, būtų smagu, kad tik daugiau būtų tokių vairuotojų. Vairuotojams linkiu didelės kantrybės su keleiviais.
Laba diena, birželio 17 d. važiavau autobusu Klaipėda - Utena ANL 585 iš Šeduvos į Panevėžį. Bilietą pardavęs konduktorius Mackevičius Arūnas tarstelėjo, kad autobuse daug laisvų vietų. Laisvose vietose "sėdėjo" keleivių rankinės, todėl aš vėl sugrįžau į priekį, kur 5-6 ir 7-8 vietos buvo laisvos ir į vieną jų atsisėdau prie krašto. Koks buvo nustebimas, kai dabar jau sėdintis prie vairo konduktorius įsakmiu tonu pareikalavo persėsti kitur. Man dar pasiteiravus ar tikrai čia negalima sėdėti, buvo griežtai pasakyta, kad ne. Tuomet paprašiau vienos keleivės pakelti rankinę ir atsisėdau kitur. Tenka su įvairių miestų autobusais važinėti, bet su tokia nepagarba keleiviui susidūriau pirmą kartą ir labai tikiuosi, kad paskutinį.
27 autobuso galetu padaryt, kad vaziuotu dazniau. Biski debilski grafikai. Po pietu ir iki 18 val, galetu padaryt dar viena marsruta. Kaip pvz, su vaikais vaziuot? Is ryto isvaziuoji, veliau reikia vos ne puse dienos laukt, kad grist namo.
Autobuso 4A vairuotojas, atbegus 17:28 is paskutines stoteles Giruliuose, net nesugebejo atidaryti duri, nuvaziavo iskeles galva, paliko laukti su dviem vaikais! Geda!
Birzelio 11d.prie Big 17.19 min.sukdamas 12 autobusas i kaire per zalia sviesofora vos nenutrenke mergaites 12 metu. Kur tiek skubejo?
Šiandien 7.08 val. nuo Vėtrungės stotelės važiavau su 11 maršruto autobusu. Buvo labai šlykštu, nes vairuotojas visą kelią krenkštė ir spjaudėsi pro langą. Tikriausiai jie pasimiršta, kad už nugaros sėdi daugybė žmonių, moterų ir vaikų, kurie neįpratę prie tokios antikultūros. Nejau Klaipėdoje jau nebėra tinkamų darbuotojų???
Iš skundų gausybės galima spręsti, kad administracijai nė motais kas pas jų dirba, kokia aptarnavimo kultūra ir kokybė. Autobusų sėdynės labai purvinos, jei dideliame autobuse dar turi galimybę nesėdėti, tai mažos talpos autobuse privalai atsisėsti; ateina vasara, kai rengiasi moterys šviesiais/baltais rūbais, baisu ir pagalvoti, kaip gali atrodyti atsistojęs. Liūdna, bet visa primena sovietinius laikus, matyt vadovai dar vis tebegyvena ta dvasia.
Sveiki, 2017-05-07 11:35, maršrutu Šiauliai - Panevėžys važiavau Klaipėdos autobusų stoties autobusu. Nespėjusi nusipirkti bilieto kasoje, nusipirkau jį autobuse, tačiau su baisiausiomis problemomis. Vairuotojas mane apšaukė, kad bilietą perku pas jį. Pasakiusi, kad kasose bilietai nebeparduodami, jis man pasiūlė jam nemeluoti ir neva šis, per keturesdešimties metų darbo patirtį, žino kada bilietai parduodami, o kada ne. Teigė, kad aš baisi melagė. Na nežinau ar vairuotojai gali taip kalbėti su keleiviais ir ar žmogus jau keturesdešimtį metų šitaip ir kalbasi su savo klientais, tačiau man buvo šokas. Tikiuosi atsižvelgiate į šiuos skundus.
Balandžio 26 dieną važiavau autobusu Nr. 10 nuo Zemaitijos sustojimo iki Gedminų stotelės ir pamečiau telefoną. Būčiau dėkingas, jei kas jį radęs atiduotų.
Balandžio 16 dieną važiavau maršrutu Klaipėda -Kaunas autobusu iš Klaipėdos išvykstančiu 11.50. Noriu padėkoti autobuso vairuotojui. Tikras savo darbo profesionalas. Malonus, paslaugus, atidus. Ypač sužavėjo jo elgesys, pagalba neįgaliai keleivei. Šiais laikais, deja, retai tenka tai matyti. Kelionės tikslą pasiekiau puikios nuotaikos. Kad kuo daugiau būtų tokių puikių žmonių. Gyvenimas tikrai būtų mielesnis. Didžiausios sėkmės nelengvame Jūsų darbe. Su pagarba Asta.
Kai kada tenka važiuoti visuomeniniu transportu, renkuosi vien dėl to, kad gali laisvai, neskubant žvalgydamasi pro langą grožėtis ateinančiu pavasariu. 2017 04 08 d. važiavau 9 Nr. maršrutu. Patogiai atsisėdau ir pradėjau tyrinėti aplinką. Kai tu sėdi neplautam autobuse, kai visi kampai ir grindys nematė gal šluostės mėnesį, tai ir pavasario nejauti. Jūs man paaiškinkit, kodėl aš moku už pravažiavimą ir gaunu dozę purvo. Po tokio pasivažinėjimo ploviau rankas porą kartų. Pati turiu verslą, lankosi klientai. Ir kiekvieną dieną plaunu grindis, valau dezinfekuoju stalus, darbastalius ir t.t., nes to reikalauja Geros higienos taisyklės. O kaip su visuomeniniu transportu, kas ir kaip jį tikrina?
Šlaito stotelėje laukiau 4 autobuso į pirmą atėjau laiku 18.18 bet jis buvo prieš dvi minutes nuvažiavęs, laukiau antro autobuso kuris turėji būti 18.39 jo nebuvo tai teko laukti trečio autubuso dar papildomai 15 minučių. Iš viso pralaukiau autobuso apie 50 minučių, kur tvarka?
9 autobusas vazioja kokiu nori tvarkarasciu... nesuprantu, kam sukurti tvarkarasciai, jeigu tai veluoja 10-20 min, tai anksciau atvaziuoja.. jau nepirma karta... kiek galima man jau atsibodo. O ilipti i autobusa neimanoma visada zmoniu prigrusta kaip i kokia maza dezute, turi ant tiek susispausti kad ner kaip beislipti is autobuso. Gal daugiau autibusu duokit arba nesuprantu kas dirba cia Klaipedoje, , , Geda man kad pastoviai turi taip vaziuoti is darbo ar i darba....
Įlipus šiandien į 9 autobusą, maršrutu Ligoninės-Jūrininkų, Nemuno st. Padaviau autobuso vairuotojui 40cnt, už puse kainos bilietuką, jis man : - Von iš čia su tais savo centais, neturiu aš kada skaičiuot. Sakau - aš turėčiau kitaip, aš jums kitaip ir duočiau. Jis - man neįdomu, pirk kioske. Aš - jei jis aplink čia būtų, tai ir pirkčiau. Jis - man neįdomu, dink.
Tai vat, moralas tame, kad esi jaunas žmogus, visuomet kioske ar autobuse perki bilietus, nevažiuoji "zuikiu", o čia pasirodo net pinigai ne bet kokie tinka. Visuomet suprantu, kad vairuotojo darbas nėra lengvas, ir jei tik aplink yra kioskelių - perku ten. Bet čia virš visko. Gėda.

Prašau pamokinkite tinkamo bendravimo su keleiviais, šeštadienį (03.18 apie 13val.) 10 maršruto autobusą (valst.nr. JBV031) vairavusį vairuotoją. Perkant autobuso bilietėlį pas vairuotoją, amo netekau išgirdus klausimą "nesugebėjai kioske nusipirkt? Stovi čia atsistojusi"
Laba diena. 2017-02-17 d. 9.50 val. įlipau į 9 autobusą, kurio valst. nr. GDN274 Sveikatos priežiūros stotelėje. Autobusas buvo be priekabos ir seno tipo. važiavau iki baseino stotelės ir sustojau prie durų norėdama išlipti, tačiau vairuotojas pagazavo ir pravažiavo sustojimą, paklausius, kodė taip pasielgė, vairuotojas išvadino debile, nes nepaspaudžiau išlipimo mygtuko. Nežinijau, kad seno tipo autobuse reikia jį paspausti. Buvau pažeminta ir pasijutau labai blogai. man važiuojant, vairuotojas žarstė "komplimentus" ir kitiems klientams.

Su pagarba.

Virginija
Kaip gali dirbti toks nekultūringas 10 maršruto vairuotojas JMZ-334 ? Spaudžiau mygtuką, bet durys neatsidarė. Tai vairuotojas šitaip aprėkė, kad aš nespaudžiu mygtuko. Visiškai jokios kultūros. Kada bus baudžiami už tai vairuotojai ? Pasijaučiau kaip tarybiniais laikais.Kitur tokius išmestų iš darbo. Baisu važiuoti su Klaipėdos visuomeniniu transportu, nes dažnai girdžiu kaip vairuotojai rėkia ant keleivių !
Neigiamas, siandien su dukra slepemes nuo lietaus stoteles pavijone, 19:30 berods buvo, 17 autobusas, misko stotelej, net nepristabde, leke pro sali, tik atsisukt vairuotojas pravaziuodamas sugebejo... kazkas baisaus...
Pastovus 17 ir 18 maršrutų vėlavimas ir vairuotojų nekultūringumas, Jaunystės gatvės gyventojus, verčia kęsti nepatogumus ir paklausus, kodėl autobusai vėluoja, atsakymas trumpas-užpustyti keliai.
9 autobusas vazioja kokiu nori tvarkarasciu... nesuorantu, kam sukurti tvarkarasciai, jeigu tai veluoja 10-15 min, tai anksciau atvazioje.. jau nepirma karta... kiek galima...
Laba diena, as dabar vaziuoju autobusu Klaipeda-Kaunas 12:50 isvaziavo is Klaipedos. Vairuotojas vaziuodamas kalba mobiliuoju telefonu 10 min be laisvu ranku įrenginio (prisidėjęs mobiluji prie ausies). Tai yra baudziamas keliu eismo veiksmas ir jis tuom ne tik savo givybe rizikuoja, bet ir mano ir kitu keleivių.
As esu tuom labai nepatenkinta ir daugiau su jusu autobusais as nebevaziuosiu jeigu vairuotojas taip elgiasi
Ačių, kad sugalvojote maršrutą iki delfinariuma gruodžio 23.Keltas -autobusas 9B, delfinariumas-spektaklis, po to, atgal to pačiu maršrutu.Daug vaikų..O koks šiandien buvo oras!!!
Labai mandagus vairuotojai.AČIŪ.
Linksmu Šv.Kalėdų, laimingu Naujųjų Metų.
Autobuso 25nr velavo 36min i zvaigzdziu st, vairuotojas Juozas Gaizauskas, negana to velavimo ilipus i autobusa kalbejo telefonu! Manau pagalvokite pries idarbindami zmones i tokius darbus.
Sveiki 2016-12-07 noreciau pranesti jog 22:33val. (6min anksciau atvaziavo 5-o marsruto autobusas į rasos stotelę link dubysos stotelės). Aš begdamas mojavau ranka ir kai jau atbegau i stotele mojavau toliau jis neivaziavo i sustojimo vieta, o tiesiog atsisuko i mane pamate kad mojuoju ir nuvaziavo toliau kaip ir vaziavo. Grieztinkit vairuotus taip kaip ir turi buti numatos velavimo laikas + - 2min, o ne 6+min

Manau jų darbo taisyklėse nebuvo nurodyta kad jie gali 3 kartus anksciau pravazineti stoteles nei nurodyta ir matant norinti ilipti zmogu - pravaziuoti.
Sveiki, kaip ir visi kiti, atėjau čia parašyti neigiamo komentaro, kad galbūt, kažkas iš vairuotojų viršininkų pastebėtų ir gerai proto jiems įkrėstų. Taigi esu labai nusivylusi Klaipėdos autobusų vairuotojais. Per tris mėnesius, kuriuos čia gyvenu ir kasdien važinėju, gal tik du ar tris kartus sutikau vairuotojus, kurie dar bent kažkiek stengėsi dėl keleivių sveikatos ir gerovės ir važiavo atsargiai. O šiaip kiekvieną rytą, dieną ar vakarą įlipus į autobusą, nesvarbu kelintą ar kur važiuojantį, jei nėra vietos atsisėsti ir tau tenka stovėti, tai žinok, kad geriau įsikibk stipriai, patartina apsikabinti stulpą į kurį jau įsikimbi, nes kelionė bus tokia, lyg važiuotum amerikietiškais kalneliais. Negaliu pasakyti, kad ir atsisėdus nereikia to daryti. Nuo kada vairuotojas vairuodamas kalba telefonu? Nuo kada neatidaro durų, kai yra žmonių norinčių išlipti, kas čia per nesąmonės po galais? Turi šaukt per visą autobusą, kad atidarytų duris ir tai dar negirdi, nes kalba su telefonu. Patys vairuotojai ne kartą vos nesukėlė avarijos ir tai yra baisu atsižvelgiant į tai, kad jie veža keleivius ir yra atsakingi už jų gyvybes. Tačiau atsižvelgus į tai, kaip jie važiuoja atrodo, kad bulves vežtų, nors ir tas dar atsargiau veža.Šiaip tai dar galiu pasakyti, kad labai jau nemalonūs jie yra. Negali net paklaust normaliai, iš karto šaukia ant tavęs, lyg būtum įžeidęs jį ar dar ką. Ta prasme.... žmogiškumo nei lašo. Suprantu, kad juos gali suerzinti keleiviai, dar kas, bet jokiu atveju nereikia išsilieti ant kitų!!!! PRADĖKIT VAŽIUOT ATSARGIAI, ŠYPSOKITĖS DAUGIAU IR BŪTI MALONESNI.
2016-11-27 Kaunas-Kryžkalnis-Klaipėda. Vairuotojas labai nemandagus, elgėsi arogantiškai, paauglius vaikus aprėkė, kad jam nepriklauso pardavinėti bilietų, eikit į kasą, keliems pardavė, vienai liepė eiti į kasą, nes neturėjo lygiai už bilietą, nors jau buvo likusios kelios minutės iki išvykimo, ir kasoje jau nepardavinėjo bilietų, grįžus į autobusą ir toliau vaipėsi, liepė išsikeisti pinigus, kad lygiai būtų (nors ten tikrai nebuvo didelė kupiūra). Trūksta žodžių, kas per žmogus, ir koks darbuotojas. Sugadino nuotaiką visai savaitei.
Labai jau piktas vairuotojas pasitaike..
2016 11 28 vakare apie 17, 40val is autobusu stoties isvaziavau i namus, po sunkios darbo dienos..
Seip su autobusas beveik nevaziuoju, o naudojusi marsrutini transparta, bet si karta nespejau tai teko lipti i autobusa.Vairuotojas vaziuoja agresyviai, zmonem pries nosi uzdaro duris ir nuvaziuoja, kadangi sedejau priekyje tai gerai matosi.
Ne gana to, suskambus mano telefonui ir atsiliepus i skambuti, vairuotojas uzsauke ir pareiskia kad jei noriu kabeti tada eik i gala!
Teko baigti pokalbi, nors tikrai garsiai stengiuos nekalbeti tokiose vietose..
Vairuotojas matosi jau pagyvenes zmogus, pavarges ir ieskantis ant ko issilieti.
Jeigu vairuotojas nesusitvarko su savo emocijom tai gal nevertetu toki atsakinga darba dirbti.
Sendien sukauja o rytoj gal ant zmoniu prades vaziuoti??
Gal jam pats laikas butu pas psichiatra apsilankyt???
JBV 031
Sveiki. Netikiu ar sis parasymas ka pakeis bet jau atsibodo 12 marstuto vairuotojai/as darželio stotelej ryte turi buti 8:45 taciau nezinau ar cia tik tas vairuotojas ar kaip kas kart isvaziuoja 8:39-40 veliau stovi kitoje stoteleje kad laika prisivyt. Arba mato jog mojuoju parbegu vis tiek nuvaziuoja arba rodo nesuspejai neileisiu. Virsune buvo pries kelias savaites kai jis isvaziavo 8:39 as perbegau per pereja uz manes ejo zmones tad masinos stovejo pribegau prie duru pabeldziau i jas jog atidarytu o jis parode i laika nusisypsojo ir nuvaziavo. Tad per ji vel velavau i darba. Kaip ir siandiena turejau eiti laukt kito autobuso su kuriuo veluoju i darba!!! Padaret A juostas kad greiciau vaziuotu bet sutvarkykit kad stotelese normaliai butu! Ar as turiu 20min anksciau ateit ir salt nes nezinia ar jus anksciau atvaziuos ar ne!
Jau ne pirmą kartą rašau, bet jums visiems žiūriu vienodai ir nieko nedarote. Tvarkykite 9 nr. autobuso reisus, o tuo labiau jų vairuotojus. Kokia teisę jie turi vėluoti daugiau nei 10 min. savo laiku arba iš vis sugalvoja reisą praleisti, o paskui gauna algas už pilnus pravažiuotus reisus. Per juos kiti į darbus vėluoja, o 9nr. autobuso vairuotojai turbūt pasaulio bambomis jaučiasi, nes gali daryti ką nori, jokios kontrolės nėra, nuobaudų negauna ir sėdi laimingi...
Skundas apie konduktoriu Kriaučiūną Kęstutį. Šis vairuotojas važiuoja su 25 autobusu. Dauguma žmonių yra nepatenkinti šiuo vairuotoju. Antradienį 2016.10.25 vairuotojas staigiai stabdydamas prie Žvaigždės st. stojo labai greitai ir mano mama vos nenukrito su ranka įsitrenke i autobusu sedyne, ne tik ta diena bet visada jis greiteti pradeda ties greicio mazinimo saleles ties Plikiais. Toks vairuotojas neturetu dirbti tokio darbo, be to neisleido siandiena 2016.10.27 moters stoteleje kurioje ji norejo lipti pravaziavo 3 stoteles kol zmones nepradejo saukti kad sustotu tada tik sustojo. Su siuo vairuotoju as nesijauciu saugi vykdama namo.
2016 m. spalio 16 d.13 val. Tiltų g. stotelėje laukiau 14 maršruto, nes turėjau grįžti į namus Tauralaukyje. Į šį rajoną važiuoja tik autobusas Nr. 14. Autobusas turėjo atvykti apie 13:09. Kadangi dar šiek tiek reikėjo palaukti, o ant rankų laikiau kūdikį, tai prisėdau ant suolelio, esančio stotelėje. Po kelių minučių, pasukusi galvą, pamačiau, kad artėja autobusas. Aš atsistojau ir jau norėjau žengti, tačiau mano nusivylimui autobusas net nepristojęs nuvažiavo, o aš taip ir likau stovėti su vaiku ant rankų.
Kadangi buvo sekmadienis ir autobuso laukiau senamiestyje, tad žmonių ar kitų eismo dalyvių buvo minimaliai gatvėje, o stotelėje aš buvau viena, tad nėra jokių galimybių, kad vairuotojas manęs nepastebėjo. Sekantis autobusas turėjo atvykti tik po valandos, tačiau aš jau nebegalėjau laukti su mažu vaiku. Ko gero visgi ne maži atlyginimai formuoja autobusų vairuotojų etiką, bet vidinė kultūra, tad linkiu, kad toks darbuotojas rastų sau galbūt kitokį, sau tinkamą darbą.
Labas rytas. Labai nepatenkinta esu 9nr. autobusais. Beveik kiekvieną rytą jis vėluoja, nes važiuodamas iš jūrininkų pr. link big'o Volungėlės stotelėje turi būti 6:07 ryte, bet labai dažnai vėluoja, o kartais net neatvažiuoja. Taigi prašau atkreipti dėmesį ir sudrausminti vairuotojus, kad jie atsakingiau žiūrėtų į savo darbą, nes kiti per juos ir į darbus pavėluoja!!!
Važiavau autobusu numeriu šeštu. Reikėjo lipti stotelėje, o jisai nesustojo! Netgi į veidrodį nepažiurėjo, kad aš stoviu tik kažka valgė iš kišenes ir metė ant kelio! Taigi reikėjo ilgai eiti namo peščiomis. O jei sakysite, kad reikėjo ant mygtuko spausti tai nieko nebuvo užrašyta arba pranešta ant durų ar kur nors kitur.
S.m. rugsejo 10 d. 4 marsruto autobuso vairuotojas vaziuojantis is Giruliu i miesta, valstybinis nr.HMP076, stoteteleje 2 Melnrage tarp 18:40 ir 18:43 val. pasielge kaip tikras vyras.Mano mama su dviem vaikais nespejo ateiti i stotele laiku, vairuotojas ne tik neisvaziavo pagal grafika, laukdamas kol moterys su dviem vaikais skubejo prie autobuso, pradejo letai vaziuoti atbuliniu, kad jai nereiketu taip toli eiti.Norime padekoti siam vairuotojui, istarti dideli ACIU.Musu laikais tokiu poellgiu labai mazai, tad tikrai likome nustebinti ir labai dekingi.
Važiavau rugsėjo 7dieną. 8 sutobusu numeris FJO527 nu vairuotojas baisu koks.. apšaukė jauną mamytę su vaiku kuri nežinojo kaip atidaryti duris i autobusa iš išorės. Rėkti šaukti pradėjo išlipęs... (gi būna nevietinių keleivių). galiausiai po poros stotelių jis neišleido moters stotelėje ir nuvažiavo. Ir keleivius veža tarsi "bulvių maišus" gazas-stabdis. Kad tokių vairuotojų mažiau būtu..

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%