Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Klaipėdos autobusų parkas

Atsiliepimai apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Klaipėdos autobusų parkas, UAB

SVEIKI
NORIU PATARTI
JAI NORIT PASKUSTI AR PAGIRTI VAIRUOTOJĄ
AR SUSIDARIUSIĄ SITUACIJĄ.
NES NE VISI KOLKAS MARŠRUTAI PRIKLAUSO KLAIPĖDOS AUTOBUSŲ PARKUI.
RAŠYKITE SKUNDĄ Į KKT (KLAIPĖDOS KELEIVINĮ TRANSPORTĄ) JIE YRA ATSAKINGI.
BŪTINAI NURODYKITE DATA, LAIKA, VIETA, MARŠRUTĄ, VALSTIBYNIUS NUMERIUS.
TADA GALĖSITE BENT KAŠKIEK ĮGELTI AR PAGIRTI ĮMONĘ AR VAIRUOTOJĄ.

AČIŪ
GEROS DIENOS
Šiandien šv.Kūčių vakarą 24d 10 autobuso vairuotojas Kauno stoteleje (link centro) 18.44 grubiai pareikalavo islipti is autobuso nes jam netiko mano devima kaukė. As deviu veido skydeli del mediciniu priezasciu (turiu daktaro israsa/leidima tam). Tai yra grubus mano teisiu pazeidimas, ir viesojo transporto darbuotojo pareigu nevygdymas. As turiu teise naudotis viesuoju transportu. Reikalauju sio autobuao vairuotojo papeikimo ir atsiprasymo. Tikiuosi kad ismokinsit savo vairuotojus apie elementaru zmogiskuma ir medicinines isimtis.
Šiandien 30.11.2020 autobuso važiavusio 15:20 Kryžkalnis - Klaipėda vairuotojas, ne tik nesugebėjo punktualiai išvažiuoti iš stoties, vėluodamas keletą minučių, nes kalbėti telefonu buvo svarbiau, bet neatsakingai kalbėjo telefonu vairuojant, nenaudodamas laisvų rankų įrangos. Bei netinkamai dėvėjo kaukę, kuri nedengė nei nosies nei burnos, tikiuosi, bus imtasi veiksmų prieš tokį neatsakingumą.
Sis melynos spalvos "autobusiukas"mikruske liaudiskai tariant, isvaziavio is Klaipedos autobuso stoties 2020-10-08
14:15 val. marsrutas Klaipeda-Gargzdai-Rietavas-Silale-Taurage.Jai zmones turintis neigaluma turi vazintis su mikruskemis is Klaipedos iki Silales, tai jau atsiprasau gerbiamas direktoriau, bet ir cia dar ne viskas, kai zmones turi vienas prie kito glaustis, tai gal sakykit gerbiamasis imones direktoriau, gal nustosit tyciotis pagaliau is neigaliuju zmoniu? Jai jusu vairuotojas to nesupranta, tada belieka kreiptis ir jus ir viesinti, kad visi suzinotu, kas cia per imone ir kaip kai kurie vairuotojai elgiasi su zmonemis ju tarpe ir senjorai ir neigalieji kai kurie!
Ikeliu foto nuotrauka, nuotraukoje matytis mėlynos spalvos autobusiukas mikruske, liaudiskai tariant, esu pasipiktinęs vairuoto elgesiu, paprašius parodžiau neįgalumo pažymėjimą, bet likau nesuprastas, kai mikruske prisipildė pilną žmonių, vienam teko stovėti.Vairuotojas turi būti informuotas apie Korona Virusą ir laikymosi taisyklės.Jai žmonės glaudėsi vienas šalia kito, tai aš nesuprantu kas čia darosi?Ir ne duok tu Dieve jai aš ar kas kitas pasigaus Korona Virusą, aišku visi devejome apsauginės kaukės, bet kam tada reikia miglą pūsti žmonėm į akis kad turi būti atstumai, kokie atstumai gerbiamieji jai tokia mikruskes tenka važiuoti vieni su kitais susiglaudę!?Dabar toliau ką noriu pasakyti, kadangi tenka mokėti, tad manau normalu ir žmogišką, kad keleivis norėtų važiuoti normalių autobusų, bet ne du mikruskemis, jai tai kalbą eitų apie Klaipėdos miesto važiavimą nieko dar nesakau, bet kai tenka susigrūdę važiuoti iki Šilales nuo tai atsiprašau ponai!Beje galiu pasakyti.kad kelia abejonės dėl transporto techninės būklės, nes mikruske visą dundejo, maniau.kad iki Šilales netems ir subūręs, bet ačiū Dievui davaziau iki stoties.Nors labai paskaudo abi kojos ir už tai, , didelis ačiū, , šiam, , profesionaliam vairuotojui, , Būčiau žinojęs, kad teks susidurti su tokiomis nesamonemis, būčiau atgal grąžinęs bilietą į kasą ir važiavęs su kitu autobusu.Jai aš uzikresiu Koraną virusu, paduosiu šios įmonės direktorių ir vairuotoją į Teisėsaugos Institucijas!
Darbo dienomis, rytais, 8 ir prieš 10 valandą, neįmanoma važiuoti 18 autobusu, visiškai pilnas, įlipantys žmonės jau nebetelpa, žmonės stovi veidas į veidą (net 20cm atstumas nesiekia), dėl koronos išvis tada patyliu.... Nejaugi per tiek metu neįmanoma suorganizuoti didesnį autobusą tomis valandomis????????
Kaip čia dabar gaunas, kai Rimku pervaža užsidaro, tai 11a Vaidaugu stotelei nebestoja.Važiuoja antra juosta ir nežiuri, kad žmones laukia.Apsurdas...
Labai nemandagūs 2A maršruto mikroautobusų vairuotojai.Vartoja „gausiai” necenzūrinius žodžius net ir girdint mažamečiams, nekantrūs, atrodo lyg nekęstų darbo ir visų žmonių.Sekantį kartą bandysiu nufilmuoti, kad būtų konkretus vairuotojas.Ačiū
KODĖL TRINATE KOMENTARUS APIE JŪSU DARBUOTOJUS, kurie pavojingi keleveiviams ir ne tik?
Mikroautobusai nr.31 (Klaipėda-Palanga) stabdomi, net nesiteikia sustoti universiteto stotelėje. Tai kam tada deklaruojate apie išvykymą iš šios stotelės?
Kodėl pasikeitė 30 autobuso maršrutas? Tuo maršrutu jau važiuoja 25. O kaip parvažiuoti į Klemiškę, Gulbės sodus ar Lelius? Ar ten žmonės negyvena? Keičiat kada norit ir kaip norit. Be jokių į įspėjimų.
Sveiki vaieuotojas 40 autobusu velavosi 20min turejo but po 17.17buvo -17 35 kiek galima jie vakare visada veluojasi kada bus tai sutvarkita !
Siandien ilipu i 18 autobusa, cia apie 18h, padaviau 4 monetas po 10 centu ir padaviau 2 centus po 5, vairuotojas man sako piktai " atejai manes panervuot? " sakau " kodel? " sako " su siukslem cia moki " kazkas tokio, as jam atgal " o tai centai ne pinigai? " man sako " pinigai bet cia mane nervuoji " o as atgal " tai ka man siulai nemokamai vazinet su autobusais ir rizikuot del baudos ? " atsakymo nebesulaukiau tai ir nuejau, iprastas lietuvis nepatenkintas gyvenimu ir pykti islieja ant keleiviu. Mest tokius lauk is darbo ir lai sedi su pensija namie ir nervuojas. Autobuso numeriai " LEB 057 " vairuotojas jau metuose ir zilas.
Šiandien nespėjau ateit į bazės stotelę, nes buvau kitoje kelio pusėje ir 2 autobusas nuvažiavo, bet pagal grafiką jis turėjo atvykti 6.37, o stotelėje buvo 6.30 suprantu, kad keletas minučiu skirtumas atrodo ne didelis, bet man dabar reikės vėluoti į darbą.
Jurij Balachoncev
2020-06-13 06:51:13 IP 2e7r3oct
Sveiki, siandien 6:38 atejau i maluno-tvenkinio stotele, laukiau 5 autobuso, kuris turejo atvaziuoti 6:41, autobuso taip ie ne dasilaukiau. Čia jau ne pirmas kartas, prieš menesi toi pačioi stotelei autobusas atvažiavo 5 minutem ankščiau, ir mate kaip begu iki autobuso, ir vairuiotojas taip ir ne dasilauke. Po keliu dienu laukiau 5 autobuso dubysos stotelei, tai autobusas velavo 9 minutem.
Šiandien, 2020-03-09 dieną važiavau su 10 autobusu nuo Delfino turgaus iki Kauno stotelės 16, 20 val (j laikas būti Kauno stotelėje). Pirmiausiai vairuotojas lėkė per geltona šviesoforo signalą, tikrai LĖKĖ. Po to stabdė kaip išprotėjęs. Mano mažylė (2 metų) SKRIEJO ant sėdynių visa jėga. Gerai, kad laikiau kaip žinodama ją už riešo. Ji trenkėsi nugaryte į sėdynes...
Už mūsų vaikai ir suaugę cypė ir verkė (vaikai) iš išgasčio. Išlipant iš autobuso, pasakiau vairuotojui, kad jis ne malkas veža.
Kadangi mes važiavome pas daktarų į Uosto polikliniką, tai papasakojus mūsų daktaras viską užfiksavo, nes mažylė buvo labai išsigandusi.
Prašom susisiekti su manim.
Labas rytas, dažnai keliauju autobusais.Jau kuris laikas mane stebina, kad mažėja informacinių švieslenčių, kiekvieną kartą vis mažiau. Kas nutiko? Ar grįžtame prie senosios autobusų stoties (be informacinių švieslenčių, laikrodžio ir kt.), bet su informacinėmis lentelėmis? O šitaip džiaugėmės nauja autobusų stotimi! Autobusai neatsinaujina. Gėda Klaipėdos autobusų parkui, kad važiuojame žemyn.
Vairuotojas, kurio maršrutas parodytas nuotraukoje Sausio 17d. Yra didžių didžiausias išgama. Stovime stotelėje prie gatvės su vaiku (3-metų) rankose, jis privažiavo, pažiūrėjo, neatidarė durų ir nuvažiavo. Paskutinis šiukšlė. Tikiuosi, kad jam karma atkeršys. IŠGAMA!
kiek galima kiekviena ryta niekada neatvaziuoja 10autobusas kuris sausio 15g. turi buti 8:04 kam tie grafikai jei autobuso reik laukti 20minuciu ir veluoti i darba ir darzeli
Živilė Žutautaitė
2020-01-13 21:05:32 IP 28m95869
Esu labai pasipiktinus 6E autobuso vairuotoju. 2020-01-13 7:52 Alksnynės stotelėje link Mogiliovo vairuotojas pralėkė stotelę, nors turėjo matyti autobuso laukiančius žmones.
atlyginimu vidurkis 1237eu su valstybes tarnautoju atlyginimais pateikiamas, vairuotojai uzdirba per pus maziau, o valstybes tarnautojai negaletu patys sau uzsidirbti?
Nesuprantu gal galit pakeisti grafikus autobuso, o ne klaidinti zmones. Dituvos autobusas kaskart veluoja 10 kas vyksta, pakabinkit normalius grafikus o ne kad pas vairuotojus butu vienas, o stotelese kitas. Jokios prieziuros nera, per sventes tuo labiau veluoja.
40 Autobusas turejo buti 14.27 is dituvos i klaipeda o mes pralaukeme iki 14.50 ir jo vis dar nera kas cia per vazevimai
Važiavau autobusu, paspaudžiau, , STOP”, bet vairuotojas pažiūrėjo ir nuvažiavo. Man pašaukus, kad sustotu nekreipe dėmesio ir nuvažiavo. 6 autobusas.
2A autobusas į Kauno stotelė antra savaitė neatvyksta laiku turiu laukti kito autobuso.
Nr.25 autobuso grafikus keičiate, bet pirmas reisas pastoviai kamsciuose stringa. Į darbus veluojame. O dar ne žiema. Ar nepagalvojote, kad pirmą reisą 10 min. reikėtų paankstinti. Dabar grafikas keiciamas tik atsizvelgiant į moksleivių pageidavimus.
Pastoviai vėluoja, nebuvo nei karto turbūt kada laiku būtų atvažiavęs. Pridedu ekrano nuotrauka įsidėmėkite dabartini laiką, ir kada jis turi buti ir dabar realiu laiku kada bus.
Darykit kažką su autobusais Nr. 9! Ne pirmą kartą vėluoja iš pat ryto. Turėjo atvažiuoti Baseino st. 07:50, atvažiavo ant 8... Yra gi tvarkaraštis, tai tegul ir dirba pagal jį, žmonės skuba į darbą, mokyklą ir tt. Imkitės kažkokių prevencinių priemonių...
Darykit kažką su 14 autobuso vairuotojais! Lietus lyja, žmonės stotelėje stovi, po darbų taip pat namo skubantys, o čia Žardės stot. lapkričio 11d. 20.11val turėjo sustoti, bet nuvažiavo prieš nosį!
01-11-2019. 1045 autobusas 4Nr, autobusu stoteleje sausio 15. Sustojo vienai sekundžiai, net neatidare duru ir išvažuavo. Aciu
autobusų vairuotojai ypač tarpmiestinių reisų, garsiai klauso radijo ir taip paverčia keleivius savo įkaitais. Neįmanoma susikaupti, auklėkite savo vairuotojus. Gi gali ausinuką įsikišti į ausį.
Tačiau apskritai paėmus, dabar jie ženkliai kultūrigesni nei prieš kokius 5-10 metų.
Ačiū
Mačiau kad atvažiuoja mano autobusas atsistojau bet jis pro mane tiesiog praleke net nesustojo.
Esu pakraupusi 3 autobusu. Ar jus juokaujate ir taip retai rytais vaziuojat! Nestoja stotelese, anksciau laiko nuvaziuoja. Kalbama yra apie rytus kai turi buti 6:06. Na bet Siandien pilnai truko kantrybe, atgimimo stoteleja buvau 7:15, autobusas turejo atvykti 7:18 nesulaukiau, gerai laukiu kito 7:39 ir tas nepasirode kai galiausiai sulaukiau 7:53. Jus saipotes is musu? Kam tie grafikai tada!!!! Man apmaudu kad tiek laiko turejau pralaukti. Bukite malonus sutvarkyti tai!!!
17 autobusas jau visa savaitę vėluoja 8-12 min. Kas darosi? Vienas autobusas Klaipėdoje kuris smarkiai vėluoja.
2 numeriu autobusas naudojasi telefonu vairuojant! 08:00
2a maršrutinis autobusas dažniausiai pravažiuoja pro stotelę. Vienintelis važiuojantis autobusas link j.janonio stotelės nuo baltijos prospekto. Prieš 8 valanda autobusas pilnas arba išvis nesustoja.
Vairuotojai hamai.nepamenu kokia diena bet autobusas nrNov 568 buvo vairuotajas grubijanas.neziuri ar moteris neisia ar vaikinas grubiai elgesi
Siandien vaziavau taikos pr ir alksnynes stoteleje stovejo autobusas. Vaziavau autobuso juosta, nes reikejo nusukti i desine i alksnyne. Ir autobusas be posukio pradejo vaziuot i juosta. Gal biski pradekit tvarka daryt, nes per jusu vairuotojus staigiai stabdydama kazkas vaziuoklei barsket pradejo. O kas islaidas tvarkymo sumokes jei ne mes patys? Kuo toliau, tuo labiau atsipute jusu vairuotojai. Jau ne pirma karta isvaziuoja is stoteles be posukio. Ir niekada nebus mandangus..
Šiandien sutikau vairuotoją-vampyrą.Tos rūšies vampyrai negeria kraujo, jie modernesni.Jie pasisotina darydami kitiem skaudžiai, jie pasisotina vien demonstruodami savo pranašumą prieš kitą.Žiūrim vienas kitam i akis-jis sėdi už autobuso vairo aš stoviu už uždarų autobuso durų.Aš maldauju-įleisk, jis nesako nieko, bet akyse matosi neslepiamas pasitenkinimas.Vampyras maitinasi.Tų 5 sekundžių jam užteks visai dienai, o gal ne? 12 maršruto autobusas, naujojo turgaus stotelė, 10val.12min. rugsėjo 10d.
Ar nebūtų jau pats tas laikas dar vieną 15 autobusą paleisti? Paklausa didelė, vėlavimas kasdien, na jau tampa neigiamu įpročiu. Rasų st. 17:28 val. mogiliovo link.
Sveiki, 2019 07 26 mano sūnus važiavo Plunge-Klaipėda marsrutu, autobuso vairuotojui pateikė neįgalumo pažymėjimą, bet vairuotojas nesuteikė nuolaidos, vairuotojas atsake, as geriau paimu žmoģų už pilna kaina negu tave, nori važiuok nori ne, mokėk pilna kaina. Esu pakraupusi vairuotojo elgesiu.
Kas yra su ta kūrėno stotele pastoviai!?! Atsibodo kiekvieną kartą stovi po kelis tuos pačius autobusus ir neaišku kuris išvažiuoja. Vairuotojai pyksta, rėkia jei įlipi į autobusą nors durys atidarytos ir sako kad jie dabar nevažiuoja. Tai iš kur žinoti jei stovi po kelis tuos pačius autobusus. Pastoviai bardakas toje stotelėje.
Sveiki aš labai ir dar kartą labai nusivylusi 9 autobuso maršrutais. Jau ne pirmą kartą maršruto iš Vyturio stotelės nesulaukiu. Taip pat nesulaukiau ir šį sekmadienį 07.00val. Birželio 30d. Dabar leiskit paklausti kas už tai atsakingas jei eilinis žmogus vėluoja į DARBĄ? Ir kodėl 9 autobusas visa laiką yra ne dvigubas, juk kiek žmonių į tas vietas vaziuoja
Kam pardavinejami autobusu bilietai su vietomis is Palangos i Plunge, jei autobusas atvaziuoja is Klaipedos?Vieta visalaik buna uzimta, zmones ten sedintis net nesiruosia uzleisti.Vairuotojui irgi vienodai rodo.Bilieta nusiperkam specialiai is vakaro, o vaziuot tenka staciom
Sveiki, šia akimirka važiuoju su autobusu nr 10 į ji isedau zveju rumu stoteleje, Esu jauna moteris bet jau sistema suprantu, buvo taip kad pinigineje turejau smulkiu 50ct ir dar smulkiau 50ct, žveju rumu stoteleje nedirba kioskelis, keista bet galvoju gi nieko tokio turiu lygiai smulkiai 1eur tai uzteks autobuso bilieteliui autobuse nusipirkti :) bet ilipus pasakiau kad turiu lygiai eur ir atsakymas buvo as ne kasuninkas kad skaiciuoti jusu centus. as jam pasiuliau paskaiciyoti kad tiek ir yra. jis pareiskia neturintis laiko. as ne kalta kad kioskai nedirba o ju velavimai sutrumpina jems stovejimo laika stoteleje.. visiska nepagarba. jam suskaiciuoti butu truke max minute nebuvo ten po viena centa. pakartosiu buvo 50ct pilnu ir 50ct rudais. tai nezinau. tokie cairuotojai su nervu kamuoliais savo smegenyse galetu ir nedirbti darbo su zmonemis.. Nes jie tiesiog neatlaiko.
Labai nusivilem kad nėra galimybės važiuoti su vaiko vezumeliu su 26 maršruto autobusu nes jis nepritaikytas tam ir net neprijema
Autobusas iš Naujosios Akmenės į Klaipėdą ~17:30 val. Atvažiuoti į Akmenę (17:48val. vėlavo 8min) negana to autobuse 19 °C visiems keleiviams šalta vien dėl to kad vairuotojui mat karšta. Kodėl visi keleiviai turi kentėti šaltį? Manęs laukia kelionė iki klaipėdos tai ką išlipus teks gerti vaistus nuo peršalimo?!
Laba diena, labai dėkoju tolimųjų reisų vairuotojams, kurie sustoja autostradoje, nesustojimo vietoje prie baro Kilenos, kadangi dukrai grįžtant iš studijų vykti į Klaipėdą labai nepatogu, susidaro didelis kilometražas pirmyn ir atgal mums atvykti jos pasiimti (gyvenant Gargžduose būtų nesudėtinga). Taip pat ačiū vadovui Viktorui už supratingumą ir žmoniškumą sprendžiant iškilusias problemas.
21 autobusas nesiruosia sustoti verpeju arba mokyklos stotelese. Pravaziuoja kaip aklas.
23 Ligoninė- Žaliasis slėnis Mikroautobuso vairuotojai VYRAI per šiuos karščius nepajungia vėdinimo sistemos, kondicionieriaus. Nėra net oro kuo kvėpuoti, sėdime kaip daržovės šiltnamyje.

Kaip matoma, šiame autobuse atsidaro tik vairuotojo durų langas, kitur autobuse langelių nėra, kaip ir nėra ką atidaryti.
Tačiau, kai šį 23 Ligoninė-Žaliasis slėnis vairuoja moteris, autobuse visada gaivu, net ir per didžiausius karsčius.
Esu pastovi šiuo maršrutu važiuojanti gyventoja.
Gaila, kai neatsižvelgiama į visuomenę ir sunku pajungti vėdinimo sistemą. Galbūt tai kiekvieno vairuotojo klaida, kaip jie žiūri į žmogų, kuris naudojasi viešuoju transportu.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...
Mobility Lietuva
Europcar Lietuva

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Lengvųjų automobilių, bei krovininių automobilių nuoma- Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje!

Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas
Antstoliai: dviem iš trijų kreditorių pernai padėjome susigrąžinti visas skolas 01-28 12:36
Antstolių informacinės sistemos duomenimis, iš viso per praėjusius metus išieškota ir kreditoriams sugrąžinta 139,9 mln. Eur skolų. Tai 35%, arba 36,2 mln. Eur daugiau, negu buvo išieškota 2019...
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui
Prezidentas su Seimo vadove tarėsi dėl pasirengimo masiniam vakcinavimui 01-28 12:26
Valstybės institucijos turėtų jau dabar pradėti koordinuotą pasirengimą masiniam vakcinavimui nuo koronaviruso, nes tai padės pasiekti ambicingą tikslą iki šių metų vidurvasario Lietuvoje turėti...
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną"
Po 5 metų pertraukos "Toyota" vėl įveikė "Volkswageną" 01-28 12:07
Pandemijos paveiktoje rinkoje sparčiai atsigavęs Japonijos koncernas nutraukė ilgametę Vokietijos gamintojo lyderystę.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

3M 186,65 +6,08%
Starbucks 97,87 -6,51%