Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Respublikinė Klaipėdos ligoninė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Respublikinė Klaipėdos ligoninė

Atsiliepimai apie Respublikinė Klaipėdos ligoninė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Respublikinė Klaipėdos ligoninė, VšĮ

Norime iš visos širdies padėkoti gyd. D.Jankauskienei už operatyvų reagavimą, atsidavimą, profesionalumą, supratingumą ir nuoširdų bendravimą. Žodžių neužtenka išreikšti mūsų dėkingumui Jums, Gydytoja, už tai, kad ištraukėte iš mirties gniaužtų mūsų tėvelį, senelį ir prikėlėte jį antram gyvenimui. Dėkojame, kad nenuleidote rankų ir taikėte pačius efektyviausius gydymo būdus. Taip pat dėkojame visam Neurologijos skyriaus personalui, sesutėms, slaugutėms už priežiūrą ir atsidavimą. Jūs esate nuostabūs! Augusto Bukio šeimyna
Labai blogas mikroklimatas Psichiatrijos filiale. Filiale ne paslaptis, kad dėl to labiausiai kalta PF administratorė. Jos galios demonstravimas, netaktiškumas, nesupratimas, kad dirba ligoninėje, psichiatrijos filiale, mobingu grįsti darbo santykiai, nesugebėjimas laiku padaryti darbų, kitų apkrovimas administratoriaus darbais, nekritiškumas sau, nuolaidos padlaižiams ir skundikams darbuotojus metai iš metų varo į neviltį. Pataikavimas gydytojams ir nepagarba kitam personalui, nuolatiniai užgaulūs PF administratorės pasisakymai.

O dar nuolatiniai darbo drausmės pažeidimai: nuo lapkričio mėnesio PF administratorės po 16val. nebūna darbo vietoje, nekalbant jau apie penktadienius, kuriais jos darbo vietoje jau nebūna dar anksčiau ir dažnas „išvykas“ darbo metu iš darbo vietos ne darbo reikalais. Tačiau PF darbuotojai tyli, nes turbūt bijo PF administratorės keršto.

Kas galėtų paneigti, kad medicinos psichologės, muzikos terapeutas, kiti buvę darbuotojai iki šiol galėjo dirbti ligoninėje, jei nebūtų buvę blogi santykiai su R. Jonušiene? Kas galėtų paneigti, kad darbuotojai neapsikentę administratorės mobingo, pasirenka išeiti iš darbo? Reikia tikėtis, kad PF filialo darbuotojai yra psichologiškai stiprūs ir nepasikartos tragiškas Respublikinės Šiaulių ligoninės atvejis...
Ramune Virsilaite Loulergue
2021-07-22 14:38:25 IP 27p4a1lk
Ateina gyvenime momentai, kada neišvengiamai turi susidurti su gydymo įstaigomis, ten dirbančiais gydytojais, slaugytojais...Dažniausiai tokie momentai užklumpa netikėtai. Esi nepasiruošęs, atrodo, nieko neišmanai, nežinai, kur kreiptis, kieno prašyti pagalbos...Esi pasimetęs.
Džiaugiuosi, kad man teko laimė savo mamytę paguldyti į VšĮ Respublikinę Klaipėdos (Raudonojo kryžiaus) ligoninę. Likau nustebinta šios ligoninės personalu. Reiškiu pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius padėkos žodžius Nefrologijos skyriaus Gydytojai p. Salvinijai MISIKONIENEI ir Chirurgijos skyrių gydytojams, ypač gydytojui chirurgui p. Karoliui LAGUNAVIČIUI, slaugytojoms, pagalbiniam personalui už atsakingą, profesionalų darbą, už žmogiškumą, rūpestį, kantrybę.
Tvirtybės ir sveikatos Jums dovanojant sveikatą kitiems!

Ramune Virsilaite Loulergue
Omg, likau tokia pakraupusi sakyčiau, respublikinės poliklynikos taikos pr. Darbu tiek registratūroje, tiek neurologes Lidijos Miftachovienes.
O dieve kokio nemandagumo gydytoja.. Atėjau, o ji mane vos ne į šuns dienas isdejo. Nieko nepatikrinus, kas man gali būti, o skausmai nugaroje yra dideli, sako sportuoti. Sakau nepadeda man reabilitacijos, ji sako reikia visą gyvenimą sportuoti tada neskaudės. Aš tokia pakraupusi jos bendravimu, o į atsakymą šeimos gyd., tokiu nesąmonių prirašė.
Nemanot, kad būtų laikas tokiu gydytojų atsisakyt? Jai kažkur apie 80metu
Žinokit kažkoks siaubas. Isiminkit šitą "gydytoja" žmonės, ir nuo jos tikrai kuo toliau. Nes ji diagnozės pasako pažiūrėjus į žmogų, iš išvaizdos...
Dar ji mano šeimos gyd., išvadino durniu kam jis mane atsiuntė pas neurologa. Ir man pačiai panašiai kalbėjo. L
Skundas

Siaubas siandien birzelio 17d as paskambinau apie 8 val 15 min i Tel numeri 8700 50011 ir laukiau kol atsakis registracija, laukiau 50 miniciu kam tada ta registracija reikalinga telefonu, ar kas nors ju tikrino kokybes darbo, kaip jie registruoja telefonu, ar yra taisykles, groja muzika ir autoatsakiklis pranesa registruotis internetu, pradejau registracija pas akiu gydytoja internetu ir kol bandzisu ivesti visokie pinai ir indentifikotis per banka, man pranese internetu, kad jau talonu pas akiu gydytoju nera. Turiu nuotrauka skrina, kai as buvau gaves vizita pas gydytoja liepos 23d 14.30 bet jusu durniska sistema kol ividenejau savo duomenis jusu gera registratura kuri neatsako telefonu atidave mano talona vizita kitam zmogui,. Sovietu laikas taip nebudavo, o dabar kokias vertybes mokek tu mokescius ir kada reikia Pagalbos tai sukurtas mehanizmas manipplioti. Aciu jums medikai. LAIKIKITES MEDIKAI
PS uz valandos prisiskambinau i registratura ir atsakymas viskas jau talonu nera izdalinom.
Prieš savaitę mano vyras susipjaustės stiklu nuvažiavo į ligoninės priimamąjį. Kraujo buvo tiek, kad be perstojimo bėgo, visi crocs’ai buvo pilni kraujo. Namuose pertempėme koją rankšluosčiu ir vyras nuvažiavo į Respublikinę ligoninė, kuri yra šalia namų, kad jam suteiktų pirmąją pagalbą. Tačiau priimamajame jam atsakė, kad šiandien ne jų budėjimo diena”!!! Mano vyras paklausė, ką jie siūlo, gal siūlio nukraujuoti? Į ką jam atsakė, kad nukraujuoti čia nesiūlo, o siūlo važiuoti ir kraujuoti kitoje ligoninėje. Niekaip nesuprantu, gal PSD mes irgi turime kažkaip diferencijuoti pagal budėjimo dienas? O dar pasibjaurėjau sužinojusi, kad ši ligoninė prieš porą dienų gavo SKAIDRIOS ĮMONĖS vardą! Gal kas nors pasakys už ką???
Neimanoma prisiskambinti, o laukiant eileje po keliu minuciu numeta, tai skamink neskambines..
Nėra buvę įmanoma prisiskambinti į registratūrą. Ta prasme internetu nėra galimybės pasirinkti man reikiamos gydymo paslaugos, tai investavau 3 valandas savo gyvenimo laiko ir neprisiskambinau. Išvada nuo šiol lankytis tik privačiam sektoriuje. Tik klausimas kokiu tikslu mokesčių mokėtojai turi išlaikyti šitą lavonišką sveikatos apsaugos sitemą.
2020 m. Rugsėjo 26 d., 12.30 val., Paskambinta numeriu 112 dėl agresyvaus aviganio, palikto šeimininku be priežiūros, užpuolimo Karlskrono gatvėje prieš šunį, kurį 70-metė moteris ir jos anūkas vaikščiojo su pavadėliu. Rezultate nukentėjo ne tik gyvūnas, bet ir moteris. Viskas galėjo baigtis kur kas tragiškiau, jei ne visai nepažįstami žmonės, kurie aviganį išvarė lazdomis. Noriu padėkoti greitosios pagalbos gydytojams ir policijos būriui, atvykusiems pagal iškvietimą, už operatyvumą ir dėmesingumą sužeistiesiems. Ypatinga padėka "Respublikos Klaipėdos ligoninės" gydytojui Mindaugui Bakevičiui ir Klaipėdos m. PK NVRS vyresniajam tyrėjui Raimondui Bakučiui už profesionalumą, draugišką ir užjaučiantį požiūrį. Su nuoširdžiu dėkingumu Svetlana Kiviriga.
Neįmanoma prisiskambinti amžinai, kiek skambinu visad užimta kas čia per nesąmonė? Labai jau nusibodo, skambini kaip į seną!!!
Atvykus su gydytojos siuntimu y priamaji. Registratorė liko labai nepatenkinta, kam aš čia atvykau ir ko čia atvykau. Po 5 minučių atbėgo y kabinetą kuriame buvau uždaryta. Pažiūrėjo pasivaipė ir išėjo. Viskas viko labai lėtai pralaukiam išviso ligoninėj 5 valandas. Personalas nemandagus, visi nepatenkinti. Saka savo bėdas gydytojas net nesiklausė. Turėjau kita diena vykti su greitąją y priėmimo skyrių nes staigiai isbere. Nors jau ten rodžiau, kad pradeda berti. Bet nereagavo.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ginekologei Beatričei Beliajevai ir anesteziologei R. Bradžiūnienei už atliktą operaciją.
Gydytoja B. Beliajeva prieš operaciją paaiškino kaip viskas vyks, apramino mane. Labai maloni, nuostabi gydytoja. AČIŪ.
Noriu padėkoti gyd. Gediminui Paplauskui nuostabus žmogus ir superinis specialistas. Traumatologijos skyriuje dirba labai geros sesutės. Ačiū ir sėkmingo jums darbo gydant mus.
Ira baisu db atsidaręs covid skyrių. Maitinimo negausi 2 su puse paros sesutės piktos kaip raganos ko paklausi nežinau arba pamiršau. Jokio supratimo baisu likau nepatenkintas duoda suprast kat reikalingi pinigai ir tada bus suteikta skubi gera pakalba už ką gauna algas neaisku
Nuoširdi padėka už gydymą Urologijos skyriaus vedėjui, gyd. Viktorui Raševskiui. Kokybiškai, saugiai ir laiku sprendžia ligonių sveikatos problemas. Ačiū tariamas vyr. slaugytojai Irenai Gailiutei ir slaugytojų kolektyvui. Kopetetingas, nuoširdus, rūpestingas, atsakantis į rūpančius klausimus - Urologijos skyrius. Linkiu personalui didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe. Aleksandras Stonys.
Norėčiau padėkoti. Pulmanologinio skyriaus med personalui sesutėm ir slaugėm už puikiai atlikta savo darbą.tai patšeiminikei Irmai už rūpesęius kad netruktu nieko.Asmeniškai dėkui gyditojai N. Žarkauskaitei už jos sugebėjima išklausyti ligoni patarti, nustatyti ligos diagnoze ir išgyditi su pagarba. Valdas.kad daugiau tokių kolektyvų.
Dangerute Martinkutė pulmonologinio skyriaus slaugytoja, žmogus negalintis dirbti tokio darbo, net neskaiciusi ir nesusipazinusi su ligonio istorija isdryso apsaukti insulto ištikta ir surakinto kūno moterį..nes pagal ją jei senas vadinasi nurasytas..nemalonus bendravimas, grubumo įsikūnijimas..tikrai ne tokiam žmogui dirbti tarp žmonių kuriems kaip tik reikia atjautos supratimo šilto bendravimo ir priežiūros.
Jūsų ligoninėje dirba gyd ehoskopuotojas Vidmantas Žindžius tai- sakyčiau aukščiausios kategorijos, nestingantis psihologinių žinių, nuoširdaus dėmesio, žmogiškumo ir supratimo bendraujant su pacientu ir atliekant nelabai malonią, bet reikalingą procedūrą. Linkiu Jam ir Jūsų visam ligoninės personalui didžiausios sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Super greita registratūra, taipogi labai greitai pajimtas kraujas 106 kabinetuke, kaip sakant atvaziavau jokių kilometriniu eilių, seselė profesionale viens du ir jau nespejau susivokti kaip sėdžiu važiuoju namo....taupo žmonių laiką, ačiū
Prisiregistruot tai neimanoma, jau skambinau kokius 300 skambuciu dauguma uzimti, o kai geras signalas niekas neatsiliepia
Sveiki. Prieš dieną darė protinių dantų šalinimo operaciją. Esu begalo patenkinta! Esu begalo dėkinga chirurgei R.Bobičenko už pačią operaciją bei atliktą darbą. Griežtas, tačiau išmanantis savo darbą žmogus. Tai tikrai rekomenduoju tik pas ją. (dėl dantų). Skyriaus personalą vertinu 10 balų. Begalo rūpestingi, nuoširdūs. Labai jaukios šios ligoninės patalpos bei skanus maistas. Tikrai rekomenduoju rinktis šią ligoninę! Jaučiausi kaip privačioje klinikoje, kas labai nustebino. Dar kartą ačiū!
Rugpjūčio 8d. teko apsilankyti šios ligoninės priėmimo skyriuje, dėl kojos traumos, nukritus nuo dviračio. Buvau išsigandusi, pasimetusi. Tačiau noriu padėkoti puikiam tądien dirbusiam kolektyvui! Gaila, kad per savo rūpesčius neįsidėmėjau darbuotojų vardų... Nes jie - nuostabūs specialistai, puikiai atlikę savo darbą. Koją teko siūti, bet namo išėjau laiminga. Ačiū jums!
P. S. Beveik baigiu pasveikti
Sveiki
aš esu pacientas ir Birželio 6 diena, 3 skyriaus vedėja neišleido manęs į kiema (buvo mano diena valandai pasivaikščioti po kiema), ta pačia diena 16:09 atėjo pas mane lankytojas ir prašė kad iškviestu, bet Vedėja: Ona Beniušiene jau pasakė budinčiam daktarui kad manes neleistu ir lankytoja pakeltu į viršu, aš sutikau, po 5minučiu aš gaunu žinute iš lankytojo, "Man sakė palikti prekes ir eiti lauk". kita diena paprašiau kad skyriaus vedėja man raštiškai parašytu, kokia priežastis buvo manęs neišleisti į kiemelį ir kodėl mano lankytojas buvo išvarytas. Vedėja atsakė kad nesirašys jokiu popieriu. Dar buvo taip kad skiria nuobaudas išvis niekur neišeiti, ar taip galima? kiek skaičiau tai gydimo įstaiga bet ne kalėjimo.. jie ne tik pažeidė mano orumo teises bet ir savo vidaus tvarkos.. Vieni gali eiti y kiema, kiti ne.
Žiauriai nagli ir vertinantys tik savo problemas
..apie šios ligoninės priėmimo skyriaus gydytojus sunku pasakyti gerą žodį..šių metų vasario 21d. atsiradus sveikatos pablogėjimui mamytei ir turint šeimos gydytojo siuntimą į ligoninę..reikėjo pereiti kryžiaus kelius kol ji buvo paguldytą į vidaus ligų skyrių (davus pinigų).nes kitaip nebuvo vietų ir liepė vežtis namo gydytis..kai žmogus ir taip esi pasimetęs, nežinai kaip elgtis, priėmime reikėjo laukti apiė 2 val. kol teikėsi kas pažiūrėti ligonio..mama išaugino 4 vaikus, išdirbo ilgus darbo metus ir skaudu, kad pas mus taip yra...gaila, bet ji neišgyveno (širdis silpna buvo), , bet gydytojams, , AČIŪ, , už pagalbą.
Labas rytas, visa ryta skambinu (mazdaug 100 ar tai 200 kartu)telefonai isjungti, kam reikia mulkinti zmones, kad skambinkit ryte bus dalijami talonai o telefonus isjungti?Zmones gal ne visi prisiskambintu ir uzsisakytu ta talona, bet per tiek kartu manau tikrai buciau uzsisakius.Registraturoje telefonas neskamba nuo 8 ryto, kai dalijami talonai, tai nesakykit, kad neisjungiat.Patys darot tokia nesamone, kad zmones vaziuotu nuo 7 valandu lauktu, o negaletu uzsisakyt telefonu.Manau Jums zurnalistu reikia, o gal sveikatos ministerija istatyma isleido ta ryta kai dalijami talonai isjungt telefonus, kad nieks neprisiskambintu?Lauksiu atsakymo!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Novaturas" išperka konvertuojamų obligacijų už 2,5 mln. Eur
"Novaturas" išperka konvertuojamų obligacijų už 2,5 mln. Eur 07-28 10:14
"Novaturas" išperka dalį krizės metu išleistų konvertuojamų obligacijų, kurių vertė siekia 2,5 mln. Eur. Įmonių grupė obligacijas išperka anksčiau numatytų terminų be jokių papildomų apribojimų.
Verslas vėl gali gauti "kovidines" paskolas
Verslas vėl gali gauti "kovidines" paskolas 07-28 09:59
"Invega" atnaujina dar vieną pagalbos verslui priemonę – tiesiogines paskolas nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui. Europos Komisijai pritarus pratęsti priemonės terminą, įmonės, kurių pajamos dėl...

Ar investuojate į įmonių akcijas?