Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kilo grupė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kilo grupė

Atsiliepimai apie Kilo grupė, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Kilo grupė, UAB

Skaitau komentarus ir stebiuosi, kiek pas lietuvaicius pykcio ir pagiezos.Man 75 metai, per 3menesius netekau 11kg, noriu patarti raseivoms, susitvarkykite su savo galva, viskas jums paduodama sio NUOSTABAUS kolektyvo.Lakykites siulomo rezimo, visu pirma, antra-maziau niurzgekit, trecia-maziau rykitAs labai patenkintas KILO paslauga, kolektyvas puikus, galima bet kada pasitarti, aciu Jiems

ar tik man vienam neveikia Barboros užsakymo funkcionalumas?

Ačiū.
Super. Naudojausi puse metu, pavyko numesti 10 kg. Po to pakeiciau darba, atsirado daugiau streso, nustojau sportuoti, priaugau 3... Manau vel reikes grizti prie Kilo plano :)
As pries pora metu naudojausi kilo.lt mitybos ir sporto programa. Numeciau 12kg. Buvau labai patenkinta rezultatu. Savijauta pagerejo, energijos daugiau atsirado. Ilgainiui pritruko motyvacijos. Tuomet atsisakiau ju paslaugos, taciau po keletos metu sugriztu vel. Tikuosi si karta numesti dar kokius 8kg. Manau tai imanoma.
Atsargiai!!! nuskaito pinigus, bet nesuteikia paslaugos.

Nei pinigu, nei prekiu is Kilo elektronines parduotuves.
O aš noriu pagirti visa kilo lt projektą ir komandą. Nuo lapkričio mėnesio esu šiame projekte, jau numečiau 19kg, niekas neskambinėja, nelenda į akis, bet stebi, kaip sekasi, pasiteirauja, gali klaust, kas neaišku, atsako greit. Na manau tie, kuriem čia nepatiko, ar priaugo svorio, paprasčiausia nesilaikė mitybos plano ir tiek. Visiems rekmenduoju. Ir gaila, kad anksčiau nepradėjau su jais bendrauti.
Pavadinciau juos s*****i ne kaip kitaip, paslauga neatitiko lukesciu paprasiau grazinti pinigus, sutiko per 14d, laukiu jau tris savaites i skambucius neatsako, i elektroninius laiksus neatraso. Sukciavimas kaip kitaip pavadinti.
L8kes2iai buvo dideli, bet jau pirmosiomis dienomis nusivyliau. Receptai pateikiami netikslūs - kartais nurodomas bendras gaminimo laikas trumpesnis nei patiekalo atskiro ingridiento paruošimas. nenurodomas atskirų ingridientų virimo/kepimo laikas.
Parašius žinutę su minėtais komentarais atsakymas buvo

"Na, daugelis receptų įkeltų yra klientų, tad pasitikime jais ir manau, jie tikrai patys pagaminę patiekalą, nurodo viską tiksliai :)
Dėl kepimo ar virimo, na, sunku tiksliai nustatyti laiką, manau, tačiau juk esate gaminęs mėsą ar kruopas, tad žinote maždaug kiek laiko jie gaminami. O gaminami, kol išverda ar iškepa. :) "

Panašu, kad receptų kokybė nekontroliuojama, o dėl virimo kepimo - skirtingų daržovių, kaip pvz, kepimo virimo laikas yra skirtingas, kad neprarasti vitimaninų. Kaip paprastas žmogus nesu ruošęs visas daržoves, ir sumokėjęs specialistams už valgiaraščio sudarymą tikėjausi gauti iek tiek daugiau nei patiekalo paveiksliuką (kurie dažnai netikslūs) ir ingridientų sąrašą.
Na nežinau kaip metant svorį, tačiau norint priaugti svorio tikrai nepatarčiau naudotis šiomis paslaugomis. Pasirodė, kad konsultantai kaip auginti svorį neturi išvis jokių žinių, nors jų pilna internete. Kadangi sportuoju apie 9 metus su pertraukomis, tai maždaug žinau koks turėtų man būti kalorijų skaičius norint priaugti svorio ir internete pilna kalorijų skaičiuoklių, kurios pagal mano svorį rodo, kad minimaliai man reiktų bent 3000 kalorijų auginant svorį, nors ir išdėsčius visus pageidavimus gavau mitybos planą su 2000 kalorijomis, kai nuo tokio skaičiaus man svoris krenta, o ne auga. Prašiau konsultantų tris kartus, kad padidintu kalorijų skaičių bent iki 3000, tačiau taip to ir nesulaukiau.
Priaugau svorio, o ne numečiau, kaip norėjau, naudodamasi Kilo grupės paslaugomis
Kilo.lt - nuosirdziai vienas geriausiu Lietuvisku projektu. Maciau kelis ne iki galo laimingus komentarus, tai vien del to ir rasau. Parodytkite ka nors geriau? Lietuvoje? Lietuvisku? Su Lietuviu komanda? NIEKO! Sitie zmones tiesiog saunuoliai! Teko naudotis Ju sistema ne viena menesi ir pasiekti tikrai geru rezultatu. Man svarbu buvo tureti plana, nes seip as zinau ir taip kas sveika kas nesveika. Kaip ir dauguma matyt. Tai aikus planas + disciplina butini dalykai rezultatui

Man asmeniskai labai patiko, kad galiu visa mitybos plana eksportuoti tiesiai i barbora.lt. Galimybe, bet kada keisti patiekalus, bet gauti tiek pat kaloriju kieka - tobula! Ir neverte manes sportuoti niekas aciu dievui ;D
Neseniai uzsiregistravom abu su zmona. Rekomendavo jos kolege. Naudojasi - labai gyre ir numete nemazai svorio. Kol kas esam labai patenkinti, nebereikai galvoti ka valgysim, atsirado daugiau energijos, komanda labai maloni ir dirba puikiai. TIkiuosi, jei taip ir toliau ir pilvas nukris! REKOMENDUOJU
Audrius 2017-04-16 18:15:42
Iš mano pusės tik geriausi žodžiai visam Kilo.lt projektui. Atsikračiau nemažai antsvorio, priaugau raumenų, o ir kolektyvas labai draugiškas, ne tik gavau programas bet ir visada buvau konsultuojamas ir skatinamas. Žinoma, jeigu nori kažko pasiekti reikia dirbti ir to siekti, o tinginiams visada lengviausiai ką nors apkaltinti, bet tik ne save. Ačiū jums, linkiu dar ilgai gyvuoti ir tiesiogine prasme keisti žmonių gyvenimus!! :)
Audriau, ačiū. Sveikinu pasiekus tikslą, džiaugiamės, jog galėjome prisidėti:).
Irutė 2017-03-31 19:30:32
Puikus projektas. Kilo.lt naudojausi ir aš ir mano mama. Abejoms mums pavyko pasidailinti kūno linijas, o mamai dar ir nugaros nebeskauda. Tiesa, tik nusipirkti narystę nepakanka, reikia ir dirbti! :)
Irute, ačiū Jums už gerus žodžius. Linkėjimai mamai, nenustokite sveikai gyventi.
Simona 2014-11-07 14:32:02
Labai nusivyliau, nieko nepavyko numesti. Rašo, jog bus pritaikytas valgiaraštis turėtų ale būti sudarytas būtent man, tačiau iš tiesų aš su kolege gavome identiškus valgiaraščius! Tai reiškia, jog yra kažkiek prikurta valgiaraščių ir tiek... Pilnas internetas nemokamų tokių dalykų, tik reik paieškot. O jei turi neturi valios paieškot, tai neturėsi valios ir numest svorio. Pinigai išmesti į balą, niekam nerekomenduoju.
Simona, situacija yra tokia, jog kiekvienas Kilo.lt visuomet gali rinktis i 6 daugiau nei vieno patiekalo. Mūsų sistema unikali, jog vienam valgyui turite daug pasirinkimų, kurie yra pasiūlyti pagal Jūsų poreikius ir tikslą. Jei Jums ir Jūsų kolegei pasitaikė toks pat pasiūlymas ir matote bėdą - Jums tereikia spausti mygtuką "keisti" ir išvysite daug kitų pasirinkimų, kurie yra parinkti pagal tai, ar sportuojate, kiek laiko turite gaminti, koks Jūsų tikslas (ar norite numesti svorio ar priaugti, ar pan.), pagal Jūsų dabartinį svorį, ūgį. Simona, jei tik rasite analogišką projektą - pasidalinkite informacija.
Vesta 2014-08-03 20:13:18
Nusipirkau naryste pusei metu ir esu tikrai patenkinta. Taip, galbut kazka gali panasaus rasti internete, bet as vis neprisiruosiu kazko paieskoti ir pradeti..tikrai, bent man dave motyvacijos sitas dalykas, ir padejo pajudeti i prieki, valgiarasti jei tik nori pakeicia, visada atsako, tiek dietologe, tiek treneris, rekomenduoju
Ačiū!
Evelina 2014-06-29 19:08:58
Labiausia vertinu profesionalų požiūrį. nieka nedaroma pergreitai, svoris krenta lėtai, bet užtikrintai, nėra brukamos jokios tabletės, maisto porcijos ne tik, kad ne mažos, bet net ir ddaugiau suvalgau nei anksčiau, o svoris krenta.
Ačiū, Evelina, jog įvertinate:)
Edgaras 2015-01-06 16:24:08
Puikus projektas :)) Per pirma men -5kg, kai anksciau ir i sporto kluba eidamas max 2kg numesdavau, labai draugiskas ir profesionalus personalas :) REKOMENDUOJU ! ;)
Ačiū už geras reakcijas! Mums tai labai svarbu:).
Dalia 2017-09-02 02:41:49
Labai gaila, bet kažkodėl pagalvojau, kad Kilo.lt tai "tikra, ne blefas", už 99, 99eur, gavau knygele 8.5savaitės apie laimingus žmones, kad angliavandenius valgyti pirmoje dienos pusėje..tokios informacijos pilnas internetas nemokamai, dar yra papildai, dabar net įdomu kas ten viduje, jei padarius laboratorinius tyrimus įdomu ką mes ten rastumėm, bet tai dar nieko, labai įdomi sutartis parašyta suma skaičiais 99, 99eur, o skliaustuose (šimtas devyniolika eurų, devyniasdešimt devyni centai).Sutartyje parašyta (, aš įsigijau išsimokėtinai), kad Pirkėjas gaus detalę mokėjimo informacija, į el.paštą, bet aš nieko negavau, nors jau beveik dvi savaitės po tos dienos, kaip turėčiau sumokėti pinigus, tai dabar kas už tai atsakingas, dar negi teks kreiptis pas juristus, ar ši sutartis aplamai galiojanti, ir kai žmonės pasitiki ir iš nevilties ryžtasi mokėt tokius pinigus, o ten nors pirmam mėnesiui būtų sudarytas valgiaraštis, daugiau konkrečios informacijos.
Laukiu atsakymo.
laba diena, Dalia. Įsisvėlė klaida Jūsų sutartyje, jokie delpsinigiai nebus skaičiuojami, jei dėl mūsų kaltės vėluoja sąskaita. Tiesa, sąskaita nevėlavo, nes ji ateina kas mėnesį - Jūs gaunate kas mėnesį sąskaitą už 8.5week produktą.
8.5 weeks nėra ir niekur neteiga, jog suteikia valgiaraštį, labai apgailestauju, jog taip įsivaizdavote. Valgiraščiai sudaromi įsigijus KILO.LT narystę.
ramute 2017-08-24 07:46:25
Pirkau 3pakuotes, kad gauciau nemokama3men, uzsiregistruoti nepriima, naudojau 1sav ir svoris dar priaugo.Isgerus kokteili pakyla rugstingumas, tiesiog degina, rasiau, kad grazintu pinigu atsakymo negavau.Prisiskambinti negaliu niekas nekelia ragelio kreipsiuosi i kokybes inspekcija, Esu pensininke norejau pataisyti sveikaa, tai dar blogiau pasidare. Grazinkite pinigus nors uz 2 pakuotes, nes man tai dideli pinigai.
Sveiki, labai keista girdėti tokius atsiliepimus. Kol kas tai pirmas toks nusiskundimas. Labai apgailestauju. Dėl grąžinimo reikia kreiptis į pagalba@kilo.lt
roberta 2016-12-15 12:49:27
Baisu kaip sitaip
neatsakingai dirbti savo darba ir maustyti zmones.Pratesta naryste, bet laukiu jau trecia diena kol bus sudarytas sporto planas.Niekas net neatsako
i zinutes.Dovanu kupono taip pat turejau prasyt ir visiem
rasyt
kirgi jis yra.Gavau tik kita diena.Idomu kas atsakys uz tai kad be reikalo yra svaistomi mano pinigai?
sveiki, Roberta. Labai tsiprašome už uždelstą laiką. Gal pasitaikė savaitgalis dėl to treneriai nespėjo padaryti Jums treniruočų programos. Kuponai yra siunčiami el. paštu. Taigi, arba buvo neteisingai nurodytas el. paštas arba nuėjo į "spam". Labai atsiprašau už nepatogumus, neabejoju kad konsultantai jau su Jumis susisiekė.
Dalia 2017-09-02 02:41:49
Laukiu atsakymo.
Pritariu, aš irgi pasimoviau ant tos 8.5 savaitės, skambinau, bandžiau aiškintis, kas per pirmokai visa tai surašė, kame čia nauda, ir tos kapsulės, net neišgėriau, nes tikrai nekėlė pasitikėjimo... Na labai labai ne kas, niekam nerekomenduoju... Kažkam paaukojau 119 Eur. Naivuolė...
Laukiu atsakymo.
Užsisakiau 1 kokteilį prieš 7 dienas, buvo sekmadienis... antradienį jau vakare gurkšnojau. Paprastas, skonis normalus ir man tikrai atitinka tai, ką ir žadėjo, o t.y. greitas vakarienės pasigaminimas (kokteilis), noro ėsti toliau, nuslopinimas. Tad gerdama šeštą vakarą, nusprendžiau parašyti gerą komentarą kur nors. Ir atsidariusi čia ir paskaičiusi, nustėrau... Atrodo kad žmonės rašo apie visai kitą įmonę bei produktą. Visų pirma kilo kokteilis nedegins tau riebalus ir nemažins svorio, jis paprasčiausiai ne tam skirtas. Visų antra, reikia dirbti ties kcal skaičiaus ir t.t. Apie komandą bei narystę nieko negaliu pasakyti, nes neišbandžiau ir mintyse nebuvo noro išbandyti.
Kilo.lt KMI skaičiuoklė padaryta taip, kad būtų lengviau įbrukti savo paslaugas. Sveriu 62 kilogramus, ūgis 167 cm, o parašė kad turėčiau susirūpinti savo sveikata. Kai kažkas taip bando įsiūlyti savo paslaugas, priversti galvoti kad wow tau gręsia mirtis nuo nutukimo, tikrai kažkas negerai.
Prieš 20 dienų nusipirkta prekė dar nepristatytą į LP Express skyrių, kuris, beje, kainavo 3-4 papildomus eurus. Savininkai neatrašo, pinigų niekas negrąžina.
pinigai in bala : (
2017-03-27 d. parašiau laišką info@kilo.lt-jame nurodžiau, kad atsisakau narystės, nes manęs netenkina toks bendravimas. Tą pačią dieną iš Mantės Jurgaitytės gavau atsakymą, kad pinigai bus grąžinti per 14 dienų. Iki šiol negrąžino.
Didžiausia nesąmonė yra tai, kad siūlo paslaugą, tačiau ji neatitinka realybės ir nė nebandoma kažkaip taisyti situacijos. Konkretus pavyzdys - pardavinėja tuos kilo kokteilius. Bandžiau, patiko, negaliu kritikuoti kokybės, TAČIAU, nors ir teigiama, jog jie yra trijų skonių (braškių, bananų ir šokolado), jau beveik metus laiko kokteilis yra likęs tik vienos rūšies - braškinis. Žodžiu, truputį FAIL.
Baisu kaip sitaip
i zinutes.Dovanu kupono taip pat turejau prasyt ir visiem
rasyt
Kodėl teigiami atsiliepimai yra iš to pačio IP? Pvz. "Vartotoja" ir "R."
Edgaras 2015-01-06 16:24:08
Labai panašu, kad pats kilo.lt kolektyvas save giria :)))
Vaida 2016-01-20 11:56:46
Labai norėčiau parašyti ką nors gražaus, bet neprofesionalus aptarnavimas labai nuvylė, neskaitant to, kad ir pinigai prarasti. Iš dviejų užsakytų lieknėjimo kokteilių, pakuotėje buvo tik vienas. Ant siuntos lapelio informacija išvis iš kosmoso- įdėta dėžutė sveria 500 g.- parašyta, jog siunta sveria 3 kg. Jeigu ir būtų "nepamiršę įdėt" vienos dėžutės, galutinis svoris būtų buvęs 1 kg. LP EXPRESS tarnyba paaiškino- ką gavome, tą atvežame ir įdedame į siuntinių paštą. Prisiskambinti į kilo.lt tarnybą beveik nėra šansų- po pusdienio atakavimo telefonu atsiliepė moteris, pažadėjo perduot informaciją tiems, kam reikia ir tyla... Daugiau prisiskambint nepavyksta, nes matyt telefono nr. įtrauktas į "juodąjį sąrašą", o klausytis visą dieną "prašome palaukti, netrukus atsiliepsime" kas dvi sekundes, tiesiog fiziškai neįmanoma. Nieko nesiruošiu įžeist ar pažemint, už savo paršytus žodžius atsakau. Skambinausi ir konsultavausi su VTAT. Labai nenorėčiau pasinaudot jų rekomendacijomis, bet jeigu nepavyks išsiaiškint su kilo.lt darbuotojais, atsakingais už prekių siuntimus- teks, bent jau kad kiti žinotų apie galimus nesklandumus.
Pritariu tau Vaida, išbandžiau ir aš nieko gero apie juos pasakyti negaliu taip pat. Pinigai išmesti kaip į balą. Valgiaraščiai panašu, kad visiems vienodi ir sudaromi atsižvelgiant tik į tam tikrą kalorijų skaičių. Atsakymo taip pat sulaukti iš jų neimanoma.....
Karta tiesiog perziurejau ju puslapi, po to pradejo skambinet man darbo metu kad pirkciau ju programas, manau jei man ju reiktu pati nuspresciau o ne ju skambutis lemtu tai. Nelabai pasitikiu tuo ka siulo per prievarta.
kaina iš pirmo žvilgsnio didoka... bet kai išdalini per visus mėnesius, tai ne taip skaudžiai atrodo... asmeniniam treneriui ir dietologui būčiau daug daugiau sumokėjęs ir tai tik už vieną kartą, o čia konsultuoja visą laikotarpį. aš esu patenkinta...
rekomenduoju si projekta. sekmingai atsikraciau 7 kg ir nereikejo daug vargti. bet labiausiai patiko tai, kad labai patogu. pati namie auginu tris mazylius, tad laiko vykti i sporto sale neturiu. o cia viskas imanoma neisieinant is namu.
Keisti neigiami komentarai, ypac tu, kurie nesinaudojo. As pati pasiekiau puikiu rezultatu -10kg Ir viena to tikrai nebuciau padariusiu, zinau, nes daugeli metu skaiciau ka raso visokie portalai, bandziau atkartot ir nieks nepadedavo. Kilo man buvo atradimas ir tikrai esu nuosirdziai dekinga tiek dietologei tiek Andriui Pauliukeviciui, kurie visa laika padejo.
nezinau, tiesiog keista matyti tiek daug piktu komentaru. panasiau i konkurentu drabstyma purvais nei realius atsiliepimus. pats naudojau, pazistami naudojosi, kitur pilna teigiamu atsiliepimu (net ir cia ju yra), tik kaip visada islenda visokie viska peikiantys... As asmeniskai buvau patenkintas ir gavau koir tikejausi.
as naudojuosi savaite ir daug valgydamas numeciau 1kg ir manau toliau kris taip kas savaite potruputi. labai gera svetaine nes man asmeniskai su mityba jie palengvino ir nereikia virtuveje valandu valandas taisytis valgyti.
Esu Kilo LT registruota narė. Jų paslaugomis naudojuosi jau apie 1 mėn. ir turiu rezultatus -5Kg. Esu patenkinta viskuo 100%. Džiaugiuosi, kad jie atsirado ir lai gyvuoja kuo ilgiau. Kilo LT ne liekninanti piliūlė, tai darbas su savimi, kurį turi atlikti patas, o prizas pasiektas rezultatas.
Naudojuosi svetaine dar tik savaite. Pati gyvenu Danijoje. Manau, kad tai geneali ideja teikti paslaugas. Tiek sporto planas, tiek dietos planas dziugina. I uzduotus klausimus visada gaminu atsakymus :) supper!

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

I. Šimonytė: po prezidento filtro partijoms gali tekti iš naujo dalytis ministerijas 12-01 22:15
Prezidentui Gitanui Nausėdai atmetus kurį nors kandidatą į ministrus, centro dešinės koalicijos partijoms gali reikėti keisti jau pasiskirstytas atsakomybių sritis, teigia Ingrida Šimonytė.
Estijos prezidentė: su Rusija Europa turi tvirtai laikytis savo pozicijų
Estijos prezidentė: su Rusija Europa turi tvirtai laikytis savo pozicijų 12-01 21:11
Baltijos šalys yra saugesnės ir geriau ginamos nei tuomet, kai Rusija 2014 m. aneksavo Krymą, nes Europa suprato, kad turi tvirtai laikytis savo pozicijų bendraudama su Maskva, interviu "Financial...
Valstybės kontrolė: paramą gavo ir nenukentėjusios įmonės
Valstybės kontrolė: paramą gavo ir nenukentėjusios įmonės 12-01 21:00
Valstybės kontrolė skelbia, jog nuo koronaviruso krizės nukentėjusiam verslui skirtą valstybės paramą per "Invegą" gavo ir kai kurios įmonės, kurias Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI)...

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%