Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kilminė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kilminė

Atsiliepimai apie Kilminė, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Kilminė, UAB

Klausimas: kada Išlauže esančioje parduotuvėje uždrausit prekiauti gėlėmis (kurios NĖRA šio tinklo prekės) kasininkėms, kai yra pirkėjų??? Ir kaip atrenkat tokias nachališkas pardavėjas, kurios sugeba pakomentuoti, kad ko ir kada man pusei minutės nereikia palikti automobilyje? Ir negana to, padrasko akis, kad neva "aš nespeju dviejose vietose, nes dirbu dviem etatais"??? Ta prasme, dirbti vienu metu galima vienije darbovietėje, o ne keliose. Ar aš klystu???
Dirbu 2021-03-26 13:54:23
Šiaip komentarų nerašau, bet tikrai nusprendžiau netylėti pamačius tiek neigiamų išsireiškimų apie ExpressMarket. Pati čia dirbu daugiau nei du metus ir galiu pasakyti, kad į darbą einu kaip į švente. Kolektyvas šaunus, visuomet laiku moka darbo užmokestį, pati darbo specifika tinka ir patinka. Vien teigiami ir geri atsiliepimai.
Laba diena norejau suzinoti, Ar prekybos sentrouse gali stebi vaizdo kameromis persirengimo, bei valgomojo rubines kai tau yra pertrauka, nes negali net valandzike ramiai pasedeti nes stebi net telefono negali naudotis nes viska mato per kameras ka veiki telefone tai vyksta Kilminese....
Aleksoto Express Market pastoviai smirda rūkalais, vaisiai ir daržovės visad atrodo nekaip. Kartais čia tenka užsukti, tai įspūdis lyg būtum patekęs 20 metų atgal. Nėr net lyginti su kuo. Šiais laikais keista matyti tokio lygio PC.
Donatas 2020-10-25 20:20:48
Dirbau Exprese per vasaros atostogas. Viskas buvo gerai, jaunas merginų kolektyvas, darbo valandas suderino pagal mano poreikius, savaitgaliai buvo laisvi. Už dirbtas valandas sumokėjo normaliai. Kitą vasarą įsidarbinsiu vėl pas Jus.
Tai Jūs tik per tas vasaros atostogas ir dirbote, būtumėte padirbus/es ilgiau pamatytumėte visą tikrają sistemą. Jie laikė ir liaupsino tol kol buvote naudingas/a, nes vasaros sezonu labai reikia žmonių pakelti apyvartai, kas ten kuo toliau tuo mažiau įmanoma darosi, atsižvelgiant į kainas, darbo krūvį ir ypač algą. Jie ten jos nežada kelti
Esu pastovi jūsų klientė. Bet, jau neįmanoma Polocko g. darbuotoją Aurika nebandagiai bendrauja su klientais. Jauna mergina, bet ateina žmonės vyresnį už ją, ji jiems "Tukina". Mano nuomonė, darbe su klientais, neturėtų sakyti tų! O ypač vyriasnėms ir dar prie kitų pirkėjų. Ne vieną kartą pastebėjau, kad jei jai pirkėjas nepatinka, jis deda prekes kad susimokėti, ji užverčia akis ir išeina nieko nepasakiusi.
Dirbu jau daugiau kaip metai, ir labai patenkinta, administratorės puikios su kuriomis teko dirbt, kolektyvas draugiškas, kas nebijo darbo gali papildomai užsidirbti, atlyginimas visada laiku apmokamas, ir kiekvieną išdirbta papildoma valandą taip pat apmokama, taigi rekomenduoja express market
Šiandien Sapiegos g. pirkau sūrį Camembert ir fasuotų salotų. Parsinešus mano pamačiau, kad sūris taip sugedęs, kad iš balto pavirtęs į pilkšvai geltoną, o salotos - pradėjusios pūti. Bandžiau prisiskambinti jų nurodytu kokybės telefonu, nekelia. Rekomenduoju aplenkti šią parduotuvę.
Šaunus ir labai draugiškas kolektyvas, greitai priėmė į savo ratą. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju
Pastovi klientė
2020-10-23 09:48:18 IP 2cfq7cfs
Laba diena, esu susidomėjusi dėl šaldytų produktų??? (Klaipėda, Kalotė) kažkokia įdomi sutuacija, koldunų pakuotė praplėšta, sudėti į Jūsų marketo permatomą maišelį ir užklijuota etiketė, kad už pusę kainos. O taip galima? iš kur mums žinoti koks tų koldūnų svoris, ar nebuvo nukritę ant žemės, norėjosi foto padaryti bet kaip ir privačiam sektoriuje fotografuoti daudžiama. Ir tai dar ne viskas, tam pačiam šaldytuve yra ir kepsniukai su įdarų su didžiausia skyle, padėtas į pati priekį, jau kelinta dieną ten stovi, akis bado, ar neturėtų tokie produktai su praplėstom pakuotėmis būti išimti iš apyvartos? Kolektyvas ten taip pat jokių aptarnavimo standartų nesilaiko (nei pasisveikina, nei atsisveikina, eina pro tavo lyg nematomas butum, juk esam pastovūs klientai, šalia jokios parduotės tai nera, būtų malonu, jei įėjusi pasitiktų tave su žvilgsniu ir pasisveikinimu, tuo labiau kai kasa šlia durų, manau su maloniu aptarnavimu ir klientas norės gryšti dar ir dar kartą.
Didelis kolektyvas bet labai draugiskai prieme. Darbas pradzioj nelengvas bet kai isidirbi viskas paprasxiau. Kolektyvas padeda
Dirbau Vilijampolej, , patiko. Geros merginos, draugishkai prieme apmoke net gaila atsisveikint buvo. Laukiu kol iKedainiuose atsidarys parduotuve
Baisi vergovė čia, pamaina 12 valandų, pertraukų ant popieriaus parašyta dvi valandos, už jas ir nemoka, bet verčia dirbti per traukų laiką, viso per dieną tos petraukos trunka po 30min, o moka tik už 10 valandų. Siuntinėja iš vienos parduotuvės į kitą (pokalbio metu buvo sakyta, kad tai bus sutikus extra atveju nuvykti) dar pasakyk, kad mašiną vairuoji, tai ir pasinaudos tuom, o už kurą neapmokės. Apiforminta kaip kasininkė ir gauni ta minimuma, dirbi kaip vergas tas dežes tampant sunkiausias. Per dieną turi padaryti krūvą darbų už minimumą. Dar sakyčiau vergauji ten dėžes tampant tai dar sumasto, kad turi dirbti už vyr. Kasininką ir jų dokumentacijas tvakyti. PJuokdariai apsaugos net negali pastatyti, kai visi kiemo veikėjai sueina į parduotuvę “apsipirkti”. Čia tik tais bėgti kuo toliau nuo tokios įmonės. Maža to verčia dirbti net ir po 13 valandų, kai neturi darbuotojų, nenuostabu kodėl darbo skelbimų milijonas, visi tik bėga iš čia. O jau tų administratorių elgesys, patyliu. Tikrai yra geresnių darbų nei čia, po darbo pokalbio ir darbo čia, supratau kokia katė maiše čia buvo.
Laba diena. Vakar rugsėjo 20d. Kipro Petrausko g..likau labai nepatenkinta darbuotoja kasininke. Buvau apie 19:50.Su draugais nutarėme pavakaroti atėjau į parduotuvę alaus nusipirkti.Na moteris esu tikrai stambi. Bet netikėjau kad kasininkė mane išžeis. Matydama mane su alumi pasakyt kad man nevertėtų pirkti alaus budamai nėščiai nors aplinkybių nežino ir to net nėštumo nėra. Labai liūdna kad pas kai kuriuos žmones toks siauras mąstymas ir nelaiko liežuvio už dantu
Matas 2020-07-24 13:59:01
Akademijoj žiauriai kietas bičas dirba. Toks tamsaus gymio! Duokit jam premiją!
BLM!
Labas Vakaras, Matai, dėkojame už pagyrimą.

Linkime jums gražios dienos.

Jūsų UAB KILMINĖ.
Egle 2020-08-09 16:45:32
Express market Krisciukaicio g 14 tai kazkokia klaiki skyle. Pirkau ledus - istirpe ir vel is naujo uzsaldyti. Ir tai ne pirmas karatas. Kaina uzrasyta 4.49, o kasoj musa 4.99. Darzoves visada supuvusios. O su pardaveju isvis neimanoma susikalbeti. As jam sakau kad jeigu kaina parasyta 4.49, tai uz tiek ir turi parduoti. Jis net nesiteikia reaguoti. Kai as jam dar karta sakau kad su juo kalbu, jis sako nieko nezinau - ismeciau kainas. Gal ismeskit ta imebecila is darbo, negi normalesniu nera???
Labas Vakaras, Egle,

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, kad galėtumėme greičiau ir operatyviau išspręsti šią situaciją, aprašykite ją mūsų el.pašte http://www.expressmarket.lt, linkime jums gražios ir įspūdžių kupinos likusios dienos.

Jūsų UAB KILMINĖ.
Dirbu šioje įmonėje ir esu patenkinta. Per metus laiko negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio apie juos. Alga visada laiku, taip pat realios skatinimo priemonės dėl kurių verta pasistengti, darbas nėra toks sunkus palyginus su kitais tinklais, administracija taip pat lanksti ir visada padeda išspręsti iškilusias bėdas net po darbo valandų.
Akademijoj žiauriai kietas bičas dirba. Toks tamsaus gymio! Duokit jam premiją!
BLM!
Dirbau. Tikrai viskas gerai. Prie manęs buvo kuriuos išmetė už vagystes, tai tie mažiau patenkinti buvo.
Nedirbkit čia gink dieve, tegu greičiau bankrutuoja šita įmonė visiem geriau bus. :))
Būtų dar geriau, jei išgražėjusį pastatą suptų atitinkama aplinka..L.krenta į akis esantys šiukšlynai šalia exspreso.Penkių metrų atstumu, šalia baltų plytų neleistinai pastatytų statinių, išsikerojusių slyvynų, pilna polietileninių atliekų. Nepastebėjau, kad nors vienais metais būtų ši aplinka sutvarkyta..
Ačiū, jei padarysite tvarką ir šioje vietelėje.
Teko prieš 5 min lankytis šio tinklo parduotyvėje esančioje Taikos g. 3 Domeikava Kauno raj. Visur karantinas tik ne šioje parduotuvėje, žmonės visi su kaukėmis, bet panelė kasininkė be, nei atitvaro nuo kasos. Paklausus kodėl be kaukės atsakymas pribloškė, neprivaloma o tik rekomenduojama kaukę dėvėti, gal ir taip bet gerbkit pirkėjus. Jei vienai dzin nenoriu kad užsikrėsčiau nuo jos. Manau vadovai sureaguos į tai.
Noriu padėkoti UAB KILMINĖ, Expressmarket parduotuvių vadovams (D.) už rūpestį Šios pandemijos metu, bei pagalbą, įsiklausymą į pirkėjų norus, pasidalinimą mintimis, gražų dialogą, greitą sureagavimą, dėmesio parodymą bei tai, ką retai daro kiti prekybos tinklai - tiesiog apmastymą, apgalvojimą ir geriausio sprendimo ieškojimą bei dialogą, nepalikimą pirkėjų nežinioje bei stengimąsį, kad visi pirkėjai būtų patenkinti, kad būtų išgirstas kiekvienas pirkėjas.
NUSTEBINOT! ŠAUNUOLIAI! Esate puikus pavyzdys. !
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Pirkau obuolius Kalniečių g.172. - prie obuolių kaina 0, 69 ct., kasoje - 0, 79 ct. Pirkau nekartą ir nekartą pastebėjau tą neatitikimą, bet tik kartą nuėjau išsiaiškint, kodėl tokia apgaulė. Kasininkė - jauna mergina, išsigando, nežino ką daryt-ji nekalta dėl kainų neatitikimo-skambina atsakingai poniai-ta neatsako-kasos programa, kad permokėtą skirtumą grąžint nedirba... - kažkoks chaosas. Ir svarbiausia - toks įsibaiminimas darbuotojų, nors aš tikrai ramiai ir nepiktai paklausiau kodėl tokia nesąžininga situacija su ta obuolių kaina.
Tikrai didelė darbuotojų kaita, vaisiai, daržovės - prastos kokybės, bet parduotuvė - arti namų, tai užeinu. Vis tik aišku viena - kaip visur - darbdaviai personalą uja - akivaizdu. Na ir sukčiauja žaisdami kainomis.
Liatuvyškas byznys...:D
Nemoka laiku atlyginimu. Parduotuveje nera apsauginio, tenka patiem gaudyti apsvaigusius nuo narkotiku, ar alkoholio v***s. Uz virsvalandzius nemoka. Grafikas tragiskas, ant popieriaus parasyta 4 dirbi 4 laisvos, o gaunas kad dirbi po 4 su viena laisva. Iformina kaip pardaveja konsultanta, bet dirbi vyr kasinki darbus.
Olga 2019-09-07 21:13:47
Labai apgaudineja darbuotojus, nemoka algos tokios kokia turi but. Pazistama dirbo po 7 dienas su viena dvi laisvom, algalapio neduoda, sako reikia rasyti prasyma kad duotu, kazkokia totali nesamone.sumokejo 350 uz visa darbo men, mato kad naivi, pasitikinti kitais jauna panele. Niekada negalvojau kad taip gali but. Pogalais apsisprende iseit is darbo, tai pasake, kad atsiskaitys su ja po 10 dienu nuo isejimo. Liko dirbt paskutine sav. Jeigu neatsiskaitysite laiku, ta pacia diena kreipsiuos ne tik i tam tikras instancijas, bet ir atvazuuosiu su ja i parduotuve. Neiseisiu rol kol nebus atsiskaityta. Nedriskite versti jaunas panas begti ir stabdyti vagiu, tam turi but apsauga, ir gasdinti darbuotojus kad isskaiciuos is algos uz pavogtus daiktus. a*******i, nagli melagiai!!!!
Pritariu apgaudinėja ir net labai. Ant popierių rašo 0, 5 etato o beveik visą mėnesį dirbi kaip už pilną. Siaubas.
Norejom ateiti i kipro petrausko express market bet parduotuve jau buvo uzdaryta 21:50 nor dirbate kaip skelbete iki 22:00 ir ne pirma karta usidarote anksiau.kaip suprasti?
Kovo 11 g. po apsipirkimo prekes smirdi kazkokia chemija: arba nuo kasos takelio, arba nuo kasininkiu ranku kremu. Susitvarkykit kitaip kreipsiuos i maisto ir veterinarijos tarnyba.
Labai didelis nusiskundimas expressmarket darbuotojomis dirbancioms kulautuvos parduotuveje. Sedi dvi prie kasu, nemaloniai priimineja zmones, kalbasi kartu, tuo labiau kasa padaryta ale savarankiška (klientas pats imeta smulkius pinigus) negali normaliai paaiskinti ka daryti tiem kas nesupranta ir pakeltu balsu, nemaloniai sneka. Nesuprantu uz ka zmogui gali moketi pinigus kai taip dirba
Sveiki, siandien parduotuveje (Paneriu g.)norejau sumoketi mokescius-atsakymas-nemoku.Paskui pasitaise, kad programa, ne ta" (ka cia reiskia nezinau)taigi mokesciu neprieme.Tai gal reklamas nuimkit, kad tokiu paslaugu neatliekat.
Kainos lentynoj mažesnės nei kasoj. Beveik dvigubai.
Prašiau grąžinti pinigus, nes tik ant čekio pamačiau, tai aprėkė, nes kasos aparatas neveikia, negali iš kasos išimt.
Pusę valandos kol grąžino centus ir liepė daugiau ten negrįžti.
Nuolatinis pirkejas Paneriu g ir matau stipru isnaudojima dirba dvi moterys, tai kt ne kasoje laksto i priemimus pildo lentinas ir su popiereis laksto.Nesuprantu is kur pas jas tiek sveikatos.Pakraupau pamatis kad dar sunkias alaus pokuotes meto.O ten tai vergija.Nematau niekur parduotuve pildancio trecio zmogaus
Dirbau tik viena diena. darbo sutarti parasyta kad esu paprasta kasininke pardaveja o ateinu i darba sako busi vyr kasininke klausiu ar nenori pakeist man sutarties sako kad nusipelnysi tada pakeisim ir mantas nepatiko reiketu dirbti vyr kasininkes darbus o moketu kaip paprastai kasininkei uz 400 eur ir dirbti reikt nuo 8iki 21 val bet aisku ateiti reiktu kokia 7 kol galiojimus sutikrini ir t.t o pailseti gali per visa diena vos 30 min pavalgai ir vel dirbti.. Apsurdas but ten dirbti cia pati blogiausia parduotuve...
Dirbau tris metus ir daugumai komentuojaciu galiu pasakyt kad nedirbot turbut niekur kitur panasaus darbo. nueikit pas konkurentus idomu ka tada snekesit. Kilminej dirbau tris metus tai kaip cia pasakius, darbas tikrai netoks kur gali atsisedes nosi krapstyt bet ir nepavadinciau vergove kaip kazkas cia pasake. aisku jeigu norit nieko neveikti tai tada tikrai geriau namie sedet bet bendrai paemus tai parduotuves nedideles, zmoniu srautas irgi ne maximinis, atitinkamai prekiu vezami kiekiai taipogi mazesni. dirbant papildomas valandas uz jas sumokama. per tris darbo metus NEI KARTO nevelavo atlyginimas
Mano nuomone, Neikit ir nedirbkit ten niekada. s*****i, v***s, a*******i!!! Visiems skirtingai viską sako... Vyr kasininkėm užrovė visus parduotuvės darbus, atlyginimas centai ir prie to pačio sugeba ir nugręžt pinigus, Suoke įpatingas pasakas o iš tikro visiškas melas. a*******i!! Patys kasininkai ir vyr kasininkai turi gaudyt v***s... o apsauga sėdi prie kamerų ir nosis krapšto, kabinėjasi prie darbuotojų tai kelnės ne tos spalvos, tai batai netinka.. o patys vagių nemato, kai v***s atvirai prekes kraunasi.. Kam tada išvis ta tipo vadinama apsauga? Nuo 9vakaro lieka vyr kasininkas vienas ant visos parduotuvės. Visiškas apsurdas vakarais visiškai nesaugu o čia dar vieną palieka ant PC. Apie darbuotojų saugumą net kalbos nėra, jiems vienodai, gerai dirbantiems darbuotojams spaudimą darė, kol išėjo iš darbo, priėmė invalidų kurie sudaro dideles eiles, ateini nusipirkt 3 prekes lauki, vos ne kaip hiper maksoj eilės, nes dirba visiški nemokantys darbuotojai. Prie daržovių skraido musės net nemalonu praeit pro daržovių skyrių, daug higienos normų neatitinka, pjausto daržoves bet kur, higienos visiškai nėra. PATARIMAS: NEIKIT IR NEVERGAUKIT Į ŠIĄ ĮMONĘ....
dar algos nenori sumoketi uz kuria pradirbau pas juos
Pradirbau ten neilgai nes ten neimanoma to padaryt, turi vos ne uz visus ten dirbti dar ir prekes priiminet, vyr kasininkes neskaito su tavimi jei pamato kad tu dirbi ten stenges maziau dirbti savo darba kad tu uz jas pradirbtum. O jei nedirbi uz visus tai greit is vadoves gauni papeikima kad nedirbi liepe ziureti kameras apsaugos per pertraukas, kas yra didziausia nesamone. Uz vagystes tai vos ne tu turi atsakyti kas yra apsurdas ir tai viskas uz minimuma, o kolektyvas visur nedraugiskas ka kalbeti apie vezejus kurie mustis lenda, nepatariu ten dirbti
Koks atlyyginimas expres market ar moka laiku ar viskas tvarkoje su atsiskaitymu?
Teko padirbt expres market Žirmūnų gatvei, tai kai atėjau tai visai gan neblogai atrodė lyg ir savo skyriuje o paskui po visus ir prekes teko priimti kas man nelabai patiko, kaikurie kai pradėjai tikrint ar svoris tas tai muštis lizdavo kažkokie neadekvatus, taip davė per nervus ir prasidėjo įtampa depresija tai nenorėjau ten dirbti, be to kai atėjau tai ten buvo didžiulė netvarka tai po kol sutvarkiau viską ką prieš mane buvo palikę kiti
Buvęs darbuotojas
2017-11-16 09:51:29 IP 2e7r412a
Išdirbau vos kelis mėnesius, vyr kasininkės nesiskaito su tavim, pastovus mėtymas iš centro į centrą, pusė pirkėjų švelniai tariant įkaušę... Nerekomenduoju..
Labai nepagarbiai elgiasi su pirkejais, pinigus tiesiog sveicia ant lentelės, šaukia ant pačiu pirkeju, o paprašius elgtis mandagiau liepia neaiskinti. Daugiau nesilankysiu exspress market parduotuvėje esančioje Palemone.
Šiandien 2017.08.02 apie 18:02 apsipirkau Ekspress Market parduotuvėje Vilniuje A. Kojelavičiaus g. 170 kasa nr 2 pardavėja elgėsi tikrai bjauriai. Pirmiausia kai padaviau daug smulkiu pinigų po 1, 2, 5, 10, 20 centu ir 1 eurą ji man pasake kad negaisinciau jos nes matote ir kiti klientai skuba. Kitas dalykas ji aptarnavo kitus o mano pinigus nusveite nuo lėkštutės ir liepe paciai susiskaiciuot pasakydama kokia suma turi buti. Sake kad ji turi greitai aptarnauti nes čia iskviete market o as neturiu teises lėtinti darba. Veliau ji iskviete kege kad mane aptarnautų nes jos kasa neskenavo tu prekiu. Elgesys su klientais turi buti kitoks. As laukiuosi jau 7 men bet nesu kalta kad kasininkes bloga nuotaika.
Negana to kad taromato nebuvo puse metu, tai kai atsirado stovėjo net neišpakuotas apie 2 men. Galų gale švente, išpakavo is celofano bet uzklijavo A4 formato lapa, kad del tehniniu kliučiu laikinai nedirba.TAI jis ir nedirbo nei vienos minutės. Kito kelio nėra kaip tik kreiptis i tam skirtas tarnybas. P.S aplamai ne parduotuvė o kažkoks haosas. Vilnius. Žirmūnų g. Express market.
Laba diena. Buvau vienai iš Jūsų parduotuvių, ir labai man nepatiko, polocko g. Žodžiu tariant, ten buvo konfliktas, tuo metu buvo vadovė ar atsakinga darbuotoja vardu Ina, vargšele vyriausia kasininkė nežinojo kur dėtis nuo tokio rėkimo ant jos. Jūs gal apraminkite savo vadovės, nes kur čia matosi, žmonės vaikšto, o jinai rėkia, taip pat ir ant kasininkės. Nežinau kas ten įvyko, bet Ji neturi teisės taip save vest su darbuotojais. Jaigu Ji ir vyresnė pareigom, bet tu ne rek, o viską gražiai išsiaiškink. Tokios vadovės aš dar gyvenime nemačiau, kad prie žmonių įžeidinėti darbuotojas. Jūs gal ją pareigom pažeminkite, gal tada supras kad taip elgtis negalima... Nikolaj :-)
Laba diena labai negražiai elgiasi jūsų kasininkė kuri dirba Skuodo gatvėje esančia Kaune parduotuvėje kasininkė Rita esu girdėjusi kaip apšaukia klientą, netgi yra buvusi atėjusi į darbą smirdėdama alkoholiolių kur tikrai negražiai atrodo iš jos pusės ir aisku atsargiai su ją. Nes ji sukta lapė.Vienoje parduotuvėje padarė 800lt (232eurais) tikrai negrazu kaip poto turejo dengti tą jos skola kito kasininkės... O ypač kenkia tokios kasininkes jūsų parduotuvės vardui...Apmaudu.....
sveiki, labai prasome jusu pastatyti taromata palemone nes depozita imate o taromato nera ir jums bus nauda is jo nes prekyba padydes as sita zinau labai labai prasom!!! aciu!!!!

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Prancūzijos teismas pripažino "Ikea France" kalta dėl darbuotojų šnipinėjimo
Prancūzijos teismas pripažino "Ikea France" kalta dėl darbuotojų šnipinėjimo 06-15 15:40
Prancūzijos teismas antradienį pripažino Švedijos baldų milžinės "Ikea" padalinį nuo 2009 iki 2012 m. neteisėtai šnipinėjus šimtus savo darbuotojų ir darbo ieškančių asmenų.
Premjerė: Korupcijos rizikas mažintų elektroninių paslaugų plėtra ir politikų nepakantumas 06-15 15:22
Korupcijos apraiškas mažinti padėtų elektroninių paslaugų plėtra, valstybės tarnybos prestižo didinimas bei politikų rodomas nepakantumo pavyzdys, sako premjerė Ingrida Šimonytė, tarptautiniam...
Minske gali būti apie 1.500 neteisėtai į ES norinčių patekti migrantų
Minske gali būti apie 1.500 neteisėtai į ES norinčių patekti migrantų 06-15 14:37
Baltarusijos sostinėje Minske gali būti apie 1.500 neteisėtai į Europos Sąjungą norinčių patekti migrantų, sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%