Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kilminė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kilminė

Atsiliepimai apie Kilminė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kilminė, UAB

Sveiki, pirkau vienkartine elektronine cigarete, , Whoop's". Kasininke po prekiu apmokejimo nedave cekio, o ji tiesiog ismete i siuksliadeze. Po poros valandu norejau naudoti elektronine cigarete, pasirodo ji buvo brokuota (nesitrauke nei vienas dumas). Nuejus atgal i ta pacia parduotuve, kasininke teige prisimenanti ta pardavima, taciau pakeisti i kita nebrokuota preke net nesiruose. Pokalbis buvo is tuscio i kiaura. Ne karta esu keitusi brokuota elektronine cigarete kituose parduotuviu tinkluose, niekada nereikedavo aiskintis situacijos apie 15min, visur si problema su vienkartinemis elektroninemis cigaretemis buvo zinoma ir greitai bei efektyviai issprendziama, pasirodo tik ne express market parduotuvese. Aptarnavimas visiska tragedija, daugiau niekada nesilankysiu tokio prasto aptarnavimo lygio parduotuvese. Viskas vyko Kaune, petrausko g. 6 parduotuveje.
Vėl Mėta
2022-06-16 16:03:56
Vežimėlių Sapiegos g. Vilniuje vis tiek NĖRA. Gal UAB "Kilminė" neskaito atsiliepimų? Gal nemoka ir skaityti? Labai keista...
Nuo 2022 m. kovo mėnesio rašau ir prašau. Nei vežimėlių, nei atsakymo...
Kiek kartų užeinu į Expres market parduotuvę Sapiegos g. Vilniuje, tiek kartų prašau stumiamo vežimėlio, nes rankose sunkius pirkinius nulaikyti tiesiog sunku. Visi vežimėliai po remonto dingo ir naudojami tik darbuotojams prekių atvežimui į salę. Tačiau yra ir pirkėjai, į kurių nuomonę visai neatsižvelgiama...
parduotuveje, esancioje A.Krisciukaicio 14 kainos neatitinka. didzioji dalis nurodyta viena kaina o kasoje rodo kita, kasininkes juokiasi is klientu kad kainos neatitinka...manau reikes kreiptis kazkur auksciau jaigu administracija nesugeba dirbti savo darbo.aciu
Klientė 2022-04-11 13:10:49
Pardavėja Sandra Gerasimova dirvos g. 13 parduotuvėje necenzūriniais žodžiais įžeidinėja klientus, juos diskriminuoja dėl išvaizdos, aptarnaudama klientus keikiasi ir plūstasi. Nesulauksi nei laba diena, nei viso gero, akivaizdžiai demonstruoja savo nepasitenkinimą, jei klientas pasimeta, kur pinigus paduoti. Pats laikas apsvarstyti, ar ši darbuotoja tinkama darbui su žmonėmis, nes akivaizdu, jog bendravimo manierų nerasta. Galbūt teks pradėti pareiškimus policijai rašyti dėl įžeidinėjimų ir leksikono, tikintis, kad situacija pagerės, ar darbutotoja nuspręs pakeisti darbovietę.
Laba diena nesmeiskite manęs vien dėl to kad pati nemokejote dirbti, o atėjus karetes ant kiekvieno vyro kaklo panelė Viktorija Juškevičiūtė.Darete gėda expressmarketui.Pati skelidete apkalbas ir grasinote per trečius asmeninis susidorojimui.
Sapiegos g. Vilniuje esančioje parduotuvėje dingo visi vežimėliai... Turim rankose laikyti sunkius krepšius, nes po remonto susidaro didžiulės eilės. Kasos išdėstytos vienoje eilėje, tai tikrai blogai, visi grūdasi, eilės užsisuka... Ankščiau buvo šimtą kartų geriau. Ir eilių nebuvo ir kasininkės buvo draugiškesnės.
Norėčiau pranešti, kad kažka turite daryti su kasininkėmis Vilniuje Paribio gatvėje! Dar tokiu niekur neteko matyti per visa Lietuva! Dar tik mėnesis laiko kaip šioje vietoje apsigyvenau ir teko gal 10 kartu apsilankyti būten šiame markete tai žodžiu trūksta nei laba diena nei prašau nei viso gero nesivargina nei viena iš dirbančiu kasininkiu ištarti, jei pasisveikini ar atsisveikini tai pasižiūri kaip į koki padara iš kitos planetos, prie viso šito dar ir miega kasoje prekes sknuoja kaip per “slow motion video” Gal jos svaiginasi kažkokiomis medžegomis kurios taip sulėtina kordinacija???? Siūlau patiems šio marketo tinklo atstovams apsilankyti kaip civiliams ir pažiurėti, garantuoju, kad tokio “dirbamo darbo” dar nebūsit mate, net fantastiniam filme!!!!!!
Express parduotuvei prie geležinkelio stoties pirkau alkoholio, pardavėja teigė, kad mano.pasas negalioja ir nepardavė alkoholio, nors man 20metu
Ne pirmą kartą susiduriu su kainų neatitikimu, kur viena kaina prie prekės. o kasa įmuša visai kita, daug didesnę. Kaip pvz express krėvės 72 A, prie chrustik kukurūzų kaina 0, 72 cnt. kasa išmušė 0, 95 cnt. Ir pagal apsipirkinėjimo patirtį ir kaip matau kitus atsiliepimus, tai pas juos čia įprasta. Kai pasakiau, kad kaina neatitinka, tai pasakė, kad čia tai normalu ir visose express market taip yra:) Parašiau, kad kti pirkėjai būtų akylesni.
Sveiki gal galite pakeisti kaina, Nagetsai po 3.50 o kasa muša 3.99. Gal pradėkite dirbti. Močiutės koldūnai negalioja nuo spalio 30. Iki šiol galima rasti
Snd apsipirkau express smėlio 7 Kaune koldūnai kaip ir vakar galioja iki spalio 1 d Pardavėja pasakė kad ji dirba pirmą dieną ir jai tas pats.klausimas. Kas kiek laiko perkratomos prekės jeigu jau 41 dieną niekas nieko nedaro ir visiems dzin
Apsipirkinejau spalio 24 diena kovo 11 osios 31a Kaunas. Darbuotoja kalbėjo telefonu prie žmonių. Paėmiau nealkoholini gėrimą nors nematė ką imu. Sako jau po 15h. Sako buvot paėmęs alkoholini gėrimą. Sakau atsukit kameras parodykite, sako tik įrašo jos. Ir sakau nekaltinkit žmonių kurie to nepadarė. Nedevejo kaukės tinkamai.
Darbuotojai visiškai nevertina klientų laiko, buvo dedamas depozitas kai proceso viduryje užsipildė dešinioji pusė. Salės darbuotoja buvo priėjusi ir matė, kad reikia problemą spręsti, tačiau priėjus tik pasižiūrėjo ir pasakė, kad dabar negali, nes krauna šaldytus. Reikia laukti apie 20min su mažu vaiku, kad tą problemą išspręstų. Viskas vyksta Kovo 11-osios gatvėj Kaune esančioje express market parduotuvėje.
Nagla jai paprasai maisiuko prekem pasako kad rankose gali parsinest ir jau esu girdiėjas neisvieno kurie eina apsipirkinėt i jusu parduotuvia visokiu atsiliepimu. Vardas lyk renata.
Kovo 11-osios 31A, Kaunas. ExpresMarket parduotuvėje nusipirkau neveikiančia Whoop elektronine cigarete, grižau su čekiu ir preke į parduotuvę, paaiškinau situacija. Kasininkai paskambino vadybininkei ir vadybininkė man pasakė, kad jie neatsako, negrazina pinigų ir nekeičia nieko jei yra brokuota prekė. 21 amžius :) pardavinėk ką nori, jei neveikia pats kaltas? Patarė kreiptis į gamintojus ieškot tiesos... Dabar turiu gaišti savo laiką ieškodamas gamintojų kontaktų, per naują rašyti laišką ir aiškinti viską nuo pradžių, nes ši žemo lygio parduotuvė, pardavinėja ką nori be jokios atsakomybės. ????
Karmėlavos Express market prekiauja supuvusiomis daržovėmis
Klausimas: kada Išlauže esančioje parduotuvėje uždrausit prekiauti gėlėmis (kurios NĖRA šio tinklo prekės) kasininkėms, kai yra pirkėjų??? Ir kaip atrenkat tokias nachališkas pardavėjas, kurios sugeba pakomentuoti, kad ko ir kada man pusei minutės nereikia palikti automobilyje? Ir negana to, padrasko akis, kad neva "aš nespeju dviejose vietose, nes dirbu dviem etatais"??? Ta prasme, dirbti vienu metu galima vienije darbovietėje, o ne keliose. Ar aš klystu???
Dirbu 2021-03-26 13:54:23
Šiaip komentarų nerašau, bet tikrai nusprendžiau netylėti pamačius tiek neigiamų išsireiškimų apie ExpressMarket. Pati čia dirbu daugiau nei du metus ir galiu pasakyti, kad į darbą einu kaip į švente. Kolektyvas šaunus, visuomet laiku moka darbo užmokestį, pati darbo specifika tinka ir patinka. Vien teigiami ir geri atsiliepimai.
Laba diena norejau suzinoti, Ar prekybos sentrouse gali stebi vaizdo kameromis persirengimo, bei valgomojo rubines kai tau yra pertrauka, nes negali net valandzike ramiai pasedeti nes stebi net telefono negali naudotis nes viska mato per kameras ka veiki telefone tai vyksta Kilminese....
Aleksoto Express Market pastoviai smirda rūkalais, vaisiai ir daržovės visad atrodo nekaip. Kartais čia tenka užsukti, tai įspūdis lyg būtum patekęs 20 metų atgal. Nėr net lyginti su kuo. Šiais laikais keista matyti tokio lygio PC.
Donatas 2020-10-25 20:20:48
Dirbau Exprese per vasaros atostogas. Viskas buvo gerai, jaunas merginų kolektyvas, darbo valandas suderino pagal mano poreikius, savaitgaliai buvo laisvi. Už dirbtas valandas sumokėjo normaliai. Kitą vasarą įsidarbinsiu vėl pas Jus.
Tai Jūs tik per tas vasaros atostogas ir dirbote, būtumėte padirbus/es ilgiau pamatytumėte visą tikrają sistemą. Jie laikė ir liaupsino tol kol buvote naudingas/a, nes vasaros sezonu labai reikia žmonių pakelti apyvartai, kas ten kuo toliau tuo mažiau įmanoma darosi, atsižvelgiant į kainas, darbo krūvį ir ypač algą. Jie ten jos nežada kelti
Esu pastovi jūsų klientė. Bet, jau neįmanoma Polocko g. darbuotoją Aurika nebandagiai bendrauja su klientais. Jauna mergina, bet ateina žmonės vyresnį už ją, ji jiems "Tukina". Mano nuomonė, darbe su klientais, neturėtų sakyti tų! O ypač vyriasnėms ir dar prie kitų pirkėjų. Ne vieną kartą pastebėjau, kad jei jai pirkėjas nepatinka, jis deda prekes kad susimokėti, ji užverčia akis ir išeina nieko nepasakiusi.
Dirbu jau daugiau kaip metai, ir labai patenkinta, administratorės puikios su kuriomis teko dirbt, kolektyvas draugiškas, kas nebijo darbo gali papildomai užsidirbti, atlyginimas visada laiku apmokamas, ir kiekvieną išdirbta papildoma valandą taip pat apmokama, taigi rekomenduoja express market
Šiandien Sapiegos g. pirkau sūrį Camembert ir fasuotų salotų. Parsinešus mano pamačiau, kad sūris taip sugedęs, kad iš balto pavirtęs į pilkšvai geltoną, o salotos - pradėjusios pūti. Bandžiau prisiskambinti jų nurodytu kokybės telefonu, nekelia. Rekomenduoju aplenkti šią parduotuvę.
Šaunus ir labai draugiškas kolektyvas, greitai priėmė į savo ratą. Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju
Pastovi klientė
2020-10-23 09:48:18 IP 2cfq7cfs
Laba diena, esu susidomėjusi dėl šaldytų produktų??? (Klaipėda, Kalotė) kažkokia įdomi sutuacija, koldunų pakuotė praplėšta, sudėti į Jūsų marketo permatomą maišelį ir užklijuota etiketė, kad už pusę kainos. O taip galima? iš kur mums žinoti koks tų koldūnų svoris, ar nebuvo nukritę ant žemės, norėjosi foto padaryti bet kaip ir privačiam sektoriuje fotografuoti daudžiama. Ir tai dar ne viskas, tam pačiam šaldytuve yra ir kepsniukai su įdarų su didžiausia skyle, padėtas į pati priekį, jau kelinta dieną ten stovi, akis bado, ar neturėtų tokie produktai su praplėstom pakuotėmis būti išimti iš apyvartos? Kolektyvas ten taip pat jokių aptarnavimo standartų nesilaiko (nei pasisveikina, nei atsisveikina, eina pro tavo lyg nematomas butum, juk esam pastovūs klientai, šalia jokios parduotės tai nera, būtų malonu, jei įėjusi pasitiktų tave su žvilgsniu ir pasisveikinimu, tuo labiau kai kasa šlia durų, manau su maloniu aptarnavimu ir klientas norės gryšti dar ir dar kartą.
Didelis kolektyvas bet labai draugiskai prieme. Darbas pradzioj nelengvas bet kai isidirbi viskas paprasxiau. Kolektyvas padeda
Dirbau Vilijampolej, , patiko. Geros merginos, draugishkai prieme apmoke net gaila atsisveikint buvo. Laukiu kol iKedainiuose atsidarys parduotuve
Baisi vergovė čia, pamaina 12 valandų, pertraukų ant popieriaus parašyta dvi valandos, už jas ir nemoka, bet verčia dirbti per traukų laiką, viso per dieną tos petraukos trunka po 30min, o moka tik už 10 valandų. Siuntinėja iš vienos parduotuvės į kitą (pokalbio metu buvo sakyta, kad tai bus sutikus extra atveju nuvykti) dar pasakyk, kad mašiną vairuoji, tai ir pasinaudos tuom, o už kurą neapmokės. Apiforminta kaip kasininkė ir gauni ta minimuma, dirbi kaip vergas tas dežes tampant sunkiausias. Per dieną turi padaryti krūvą darbų už minimumą. Dar sakyčiau vergauji ten dėžes tampant tai dar sumasto, kad turi dirbti už vyr. Kasininką ir jų dokumentacijas tvakyti. PJuokdariai apsaugos net negali pastatyti, kai visi kiemo veikėjai sueina į parduotuvę “apsipirkti”. Čia tik tais bėgti kuo toliau nuo tokios įmonės. Maža to verčia dirbti net ir po 13 valandų, kai neturi darbuotojų, nenuostabu kodėl darbo skelbimų milijonas, visi tik bėga iš čia. O jau tų administratorių elgesys, patyliu. Tikrai yra geresnių darbų nei čia, po darbo pokalbio ir darbo čia, supratau kokia katė maiše čia buvo.
Laba diena. Vakar rugsėjo 20d. Kipro Petrausko g..likau labai nepatenkinta darbuotoja kasininke. Buvau apie 19:50.Su draugais nutarėme pavakaroti atėjau į parduotuvę alaus nusipirkti.Na moteris esu tikrai stambi. Bet netikėjau kad kasininkė mane išžeis. Matydama mane su alumi pasakyt kad man nevertėtų pirkti alaus budamai nėščiai nors aplinkybių nežino ir to net nėštumo nėra. Labai liūdna kad pas kai kuriuos žmones toks siauras mąstymas ir nelaiko liežuvio už dantu
Matas 2020-07-24 13:59:01
Akademijoj žiauriai kietas bičas dirba. Toks tamsaus gymio! Duokit jam premiją!
BLM!
Labas Vakaras, Matai, dėkojame už pagyrimą.

Linkime jums gražios dienos.

Jūsų UAB KILMINĖ.
Egle 2020-08-09 16:45:32
Express market Krisciukaicio g 14 tai kazkokia klaiki skyle. Pirkau ledus - istirpe ir vel is naujo uzsaldyti. Ir tai ne pirmas karatas. Kaina uzrasyta 4.49, o kasoj musa 4.99. Darzoves visada supuvusios. O su pardaveju isvis neimanoma susikalbeti. As jam sakau kad jeigu kaina parasyta 4.49, tai uz tiek ir turi parduoti. Jis net nesiteikia reaguoti. Kai as jam dar karta sakau kad su juo kalbu, jis sako nieko nezinau - ismeciau kainas. Gal ismeskit ta imebecila is darbo, negi normalesniu nera???
Labas Vakaras, Egle,

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, kad galėtumėme greičiau ir operatyviau išspręsti šią situaciją, aprašykite ją mūsų el.pašte http://www.expressmarket.lt, linkime jums gražios ir įspūdžių kupinos likusios dienos.

Jūsų UAB KILMINĖ.
Dirbu šioje įmonėje ir esu patenkinta. Per metus laiko negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio apie juos. Alga visada laiku, taip pat realios skatinimo priemonės dėl kurių verta pasistengti, darbas nėra toks sunkus palyginus su kitais tinklais, administracija taip pat lanksti ir visada padeda išspręsti iškilusias bėdas net po darbo valandų.
Akademijoj žiauriai kietas bičas dirba. Toks tamsaus gymio! Duokit jam premiją!
BLM!
Dirbau. Tikrai viskas gerai. Prie manęs buvo kuriuos išmetė už vagystes, tai tie mažiau patenkinti buvo.
Nedirbkit čia gink dieve, tegu greičiau bankrutuoja šita įmonė visiem geriau bus. :))
Būtų dar geriau, jei išgražėjusį pastatą suptų atitinkama aplinka..L.krenta į akis esantys šiukšlynai šalia exspreso.Penkių metrų atstumu, šalia baltų plytų neleistinai pastatytų statinių, išsikerojusių slyvynų, pilna polietileninių atliekų. Nepastebėjau, kad nors vienais metais būtų ši aplinka sutvarkyta..
Ačiū, jei padarysite tvarką ir šioje vietelėje.
Teko prieš 5 min lankytis šio tinklo parduotyvėje esančioje Taikos g. 3 Domeikava Kauno raj. Visur karantinas tik ne šioje parduotuvėje, žmonės visi su kaukėmis, bet panelė kasininkė be, nei atitvaro nuo kasos. Paklausus kodėl be kaukės atsakymas pribloškė, neprivaloma o tik rekomenduojama kaukę dėvėti, gal ir taip bet gerbkit pirkėjus. Jei vienai dzin nenoriu kad užsikrėsčiau nuo jos. Manau vadovai sureaguos į tai.
Noriu padėkoti UAB KILMINĖ, Expressmarket parduotuvių vadovams (D.) už rūpestį Šios pandemijos metu, bei pagalbą, įsiklausymą į pirkėjų norus, pasidalinimą mintimis, gražų dialogą, greitą sureagavimą, dėmesio parodymą bei tai, ką retai daro kiti prekybos tinklai - tiesiog apmastymą, apgalvojimą ir geriausio sprendimo ieškojimą bei dialogą, nepalikimą pirkėjų nežinioje bei stengimąsį, kad visi pirkėjai būtų patenkinti, kad būtų išgirstas kiekvienas pirkėjas.
NUSTEBINOT! ŠAUNUOLIAI! Esate puikus pavyzdys. !
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Pirkau obuolius Kalniečių g.172. - prie obuolių kaina 0, 69 ct., kasoje - 0, 79 ct. Pirkau nekartą ir nekartą pastebėjau tą neatitikimą, bet tik kartą nuėjau išsiaiškint, kodėl tokia apgaulė. Kasininkė - jauna mergina, išsigando, nežino ką daryt-ji nekalta dėl kainų neatitikimo-skambina atsakingai poniai-ta neatsako-kasos programa, kad permokėtą skirtumą grąžint nedirba... - kažkoks chaosas. Ir svarbiausia - toks įsibaiminimas darbuotojų, nors aš tikrai ramiai ir nepiktai paklausiau kodėl tokia nesąžininga situacija su ta obuolių kaina.
Tikrai didelė darbuotojų kaita, vaisiai, daržovės - prastos kokybės, bet parduotuvė - arti namų, tai užeinu. Vis tik aišku viena - kaip visur - darbdaviai personalą uja - akivaizdu. Na ir sukčiauja žaisdami kainomis.
Liatuvyškas byznys...:D
Nemoka laiku atlyginimu. Parduotuveje nera apsauginio, tenka patiem gaudyti apsvaigusius nuo narkotiku, ar alkoholio v***s. Uz virsvalandzius nemoka. Grafikas tragiskas, ant popieriaus parasyta 4 dirbi 4 laisvos, o gaunas kad dirbi po 4 su viena laisva. Iformina kaip pardaveja konsultanta, bet dirbi vyr kasinki darbus.
Olga 2019-09-07 21:13:47
Labai apgaudineja darbuotojus, nemoka algos tokios kokia turi but. Pazistama dirbo po 7 dienas su viena dvi laisvom, algalapio neduoda, sako reikia rasyti prasyma kad duotu, kazkokia totali nesamone.sumokejo 350 uz visa darbo men, mato kad naivi, pasitikinti kitais jauna panele. Niekada negalvojau kad taip gali but. Pogalais apsisprende iseit is darbo, tai pasake, kad atsiskaitys su ja po 10 dienu nuo isejimo. Liko dirbt paskutine sav. Jeigu neatsiskaitysite laiku, ta pacia diena kreipsiuos ne tik i tam tikras instancijas, bet ir atvazuuosiu su ja i parduotuve. Neiseisiu rol kol nebus atsiskaityta. Nedriskite versti jaunas panas begti ir stabdyti vagiu, tam turi but apsauga, ir gasdinti darbuotojus kad isskaiciuos is algos uz pavogtus daiktus. a*******i, nagli melagiai!!!!
Pritariu apgaudinėja ir net labai. Ant popierių rašo 0, 5 etato o beveik visą mėnesį dirbi kaip už pilną. Siaubas.
Norejom ateiti i kipro petrausko express market bet parduotuve jau buvo uzdaryta 21:50 nor dirbate kaip skelbete iki 22:00 ir ne pirma karta usidarote anksiau.kaip suprasti?
Kovo 11 g. po apsipirkimo prekes smirdi kazkokia chemija: arba nuo kasos takelio, arba nuo kasininkiu ranku kremu. Susitvarkykit kitaip kreipsiuos i maisto ir veterinarijos tarnyba.
Labai didelis nusiskundimas expressmarket darbuotojomis dirbancioms kulautuvos parduotuveje. Sedi dvi prie kasu, nemaloniai priimineja zmones, kalbasi kartu, tuo labiau kasa padaryta ale savarankiška (klientas pats imeta smulkius pinigus) negali normaliai paaiskinti ka daryti tiem kas nesupranta ir pakeltu balsu, nemaloniai sneka. Nesuprantu uz ka zmogui gali moketi pinigus kai taip dirba

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai.
UAB Delikana – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgūs, HoReCa. UAB Delikana klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, išplėtoti...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%