Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA INVEST LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KIKA INVEST LT

Atsiliepimai apie KIKA INVEST LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie KIKA INVEST LT, UAB

šiandiena, sekmadienį, 21. 04.25 d., apsilankėme Vilniaus Zirmunu g. Rimi esančioje Kika parduotuvėje, labai nustebino pardavėjos aptarnavimas... Pardavėja pasitiko mus, lyg būtume kalti, kad užsukome į parduotuvę Kika apsipirkti... Ieškojome šuniukui minkštos būdos ir maisto... Būdą patys išsirinkome, o dėl maisto, pardavėja buvo labai nepatenkinta, kad pradėjom klausinėti apie maistą šunims.. Stovėjo šalia ir nieko nieko nepasiūlė... Tiesiog laukė, kada mes kuo greičiau iš eisim, nors žmonių nebuvo, niekas nelaukė, buvome vieninteliai pirkėjai, todėl patys išsirinkę maistą, be pardavėjos pagalbos, kurios tikrai reikėjo, net labai... Išėjome pasiėmę maistą.. Kuris tikimės bus geras mūsų augintiniui...Eidami į namus kalbėjome, jog anksčiau visos pardavėjos dirbo nepaprastai gerai, maloniai... O dabar interjeras pasikeitęs, bet darbuotojų darbas nepriimtinas...Paliko labai bloga nuomonę. Prašau, atkreipti dėmesį į tai...
Laba diena.Skaitau komentarus, vieni giria, kiti peikia pardavėjus.Mano istorija tokia.Esu Jūsų klientė daug metų, bet Kika dar taip nebuvau nusivylusi.Nevertinate Jūs savo klientų. Šiuo metu auginu katiną ir gekoną.Problemų kilo, kai prasidėjo pirmas karantinas.Gekonui maisto (svirplius pirkdavau iš Šiaulių akropolio) iki karantino.Prasidėjus karantinui ir atvažiavus eilinį sykį nusipirkti svirplių, pardavėja pasakė, kad jų nėra ir nebus iki vasaros vidurio. O tai yra apie 3 mėnesius.Gekoną pirkau prieš 8m.iš Šiaulių akropolio Kikos.Pardavėja visiškai nesileido į kalbas, tik pasakė ne mūsų problema. Niekam neįdomu kuom tu dabar maitinsi savo augintimi.Va tau ir klientų vertinimas!Radau aš žmonių kurie augina svirplius ir šiuo metu perku tik iš jų. Na o katinukui maistą perku tik iš Saulės miesto Kikos, nes priešingai nei akropolio Kikoje, ten laiko skiria daugiau išklausyti kliento bėdoms, norams ar šiaip gali pasidalinti savo patirtimis auginant gyvūną.Tiksliai nepamenu pardavėjos vardo, ji ilgais tamsiais plaukais lyg ir Ingrida.Nu labai maloni ir šilta pardavėja! Ačiū už patarimus ir aptarnavimą.
Paulina 2021-04-17 00:17:24
2021-04-16 teko lankytis Saulės miesto Kikoje. Paklausus pardavėjos ar turi nurodytus eterinius aliejus, pasakė, kad neturi. Paprašiau duoti pauostyti kitokių aliejų parodė tik ką turėjo ir liepė rinktis iš jų. Pasakius, kad jie nepatiko ir noriu sužinoti ar kitoje Kikoje jų yra.Paprašius paskambinti į Akropolio Kiką supyko ir pradėjo sakyti, kad kažin ar atsilieps, jau visi pavargę (buvo 20:10) Susisiekus su Akropolio Kika ir paklausus ar jie turi eterinių aliejų, kurių reikėjo, pradėjo nepatenkintai ir piktai sakyti “čia va klientei reikia, stovi laukia”. Akropolyje pranešė, kad turi. Po pokalbio pradėjo siūlyti kitokius eterinius aliejus ir sakyti, kad juos labiau apsimoka imti, nors jau sakiau, kad jų kvapas nepatiko ir nenoriu pirkti. Tai po visko piktai sake greitai važiuot į Akropolį, nes tuoj uždarys parduotuvę (buvo 20:20, o parduotuvė 21 užsidaro :)) Pati dirbu aptarnavimo srity, bet tokio kokio sulaukiau bendravimo tikrai nėra priimtinas. Visi suprantam, kad nors ir esame pavarge, negalime viso nuovargio ir pykčio išsilieti ant klientų. Tikiuosi darbuotojus labiau apmokysite kaip reikia bendrauti su klientais.

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, būtinai šią informaciją perduosime regiono vadovei ir tikimės tai daugiau nepasikartos.
Karolina 2021-04-11 01:00:40
Šiaulių Akropolio Kika. Manau, jog visoje lietuvoje yra ta pati problema. Žuvytės. Iš aplinkinių buvau gavusi labai daug patarimų, jog nepirkti iš kikos žuvyčių, nes nežinia kuo jos ten juos maitina, visos tiesiog miršta. Bet nepaklausiau ir prisipirkom gupijų. Gupijos neatlaikė nė savaitės, visos išmirė. Sąlygos dar geresnės nei pačioje kikoje, temperatūra, vanduo, maistas, geriausias filtras, viskas ko reikia žuvytėm.... Reikėjo paklausyti patarimu, nebūčiau bereikalingų pinigų išleidus.
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
Rima Blazeviciene 2021-04-08 18:37:28
Nuostabios kirpejos Emilija ir Giedre.
Ypac Emilija.šuniukas sudetingas.pyksta kai ji liecia.bet Emilija tiek turi istvernes.švelnumo.begalo dekinga jai.
Dėkui už pasidalintą patirtį KIKA gyvūnų kirpykloje. Malonu, kad apsilankę KIKA kirpykloje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Rima Blazeviciene
2021-04-08 18:37:28 IP 2e7r446s
Nuostabios kirpejos Emilija ir Giedre.
brigita 2021-01-22 07:09:49
Sveiki. Esu labai nusivylusi kika. Įsigijus difuzoriu po savaitės per apačią pradėjo bėgti vanduo, nunešiau atgal ir buvau informuota, kad po 2 savaičių arba atgausiu pinigus, arba pakeis kitu, nes turi patikrinti, ar gedimas tikrai įvykęs. Praejo mėnuo, o difuzoriaus vis dar ne atgavau. Paskambinau i parduotuve po 2 savaičių, man pranešė, kad jo i ofisa vis dar ne išsiuntė.

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, dėl besitęsiančios pandemijos viskas užtrunka ilgiau, prašome susisiekti su mumis asmeniškai dėl šios situacijos el. paštu - klientams@kika.lt
Erika 2021-01-20 08:47:48
Jau kelias dienas mėginu susisiekti su Kika, bet atsako jokio. Užsakius prekes, prekės buvo gautos ne tos. Skirias net ir kainos maisto kurį gavau.

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, prašome susisiekti su mumis asmeniškai dėl šios situacijos el. paštu - klientams@kika.lt
Justina 2021-01-09 20:52:00
Sveiki, esu labai nusivylusi kikos vyduno g. 4 parduotuves darbuotoja, vardo neprisimenu, bet vyresnio amziaus moteris. Tai buvo vakar vakaras, kai vyras atvyko apsiziureti prekiu, paprase atideti kitai dienai 15kg pasara, kadangi tuo metu nebuvo galimybes transportuoti. Atvyke kitai dienai, pasirodo, jog pasaras buvo parduotas tapati vakara. Noreciau bent jau negirdeti tusciu pazadu ir jog nebutu apgaudinejami klientai, esu labai nusivylusi. Viliuosi tai nebepasikartos.
Dėkojame, kad parašėte. Iš tiesų, situacija nėra maloni, ir atsiprašome dėl to, bet pardavėja šiuo atveju pasielgė taip ne iš blogos valios, nes apmokėta nebuvo, o atėjo pirkėjai, kuriems tos prekės reikėjo ir jie sumokėjo iš karto. Apmaudu, kad Jums sugrįžus prekės nebuvo, bet paprastai klientai apsimoka ir paprašo pasaugoti prekę iki kitos dienos, kai galės atsiimti.
2020 12 26 ryte buvo pirktas triušis Kauno Megos Kikoje. Parvezus namo pastebėjom, kad jo akys paraudusios, vokai primerkti. Kitą dieną pradėjo smarkiai čiaudėti, sunkiai kvėpuoti, kas dieną vis blogiau. Nors ir pardavėjos tikino, kad jam 2 mėnesiai, tačiau tikrai taip nėra, jis šiek tiek didesnis nei 4 savaičių, atskirtas per anksti nuo motinos. Nuo 27d. važinėjama pas veterinarą, bandom gydytis, dėja jam tik blogėja. Veterinaras įtaria triušių marą arba virusinį susirgimą. Labai nerekomenduoju pirkti gyvūnų iš ten.
Greta 2020-11-19 22:36:05
Pramones maxima, Kaunas. Esu labai nepatenkinta prekėmis nusipirktomis, kurios buvo rekomenduotinos kaip labai puikiomis ir kurios galinčios padėti šuniui turinčiam jautrų skrandį. Papasakojau ko reikia šuniui, kad yra blogai ir reikia pakeisti maistą į gerą, kad šuo neviduriuotu, nepūstų pilvuko. Nusipirkau išgirtą "kikos" gaminamą nature's protection Lamb adult. Gaila, kai ieškai prekės kuri yra kokybiška ir galinti padėti šuniui išpresti problemas, o tau ikiša prekę kurią reikia "prastumti" tik ir dar labiau pablogina gyvūno sveikatą...
Siūlyčiau pabandyti hill's produkciją. Jie turi ir įprastų pašarų ir gydomųjų. Turėjau vestuką, kuris buvo alergiškas ir turėjo jautrų skrandį, tai pradėjus vartoti hills d/d ir hill's z/d viskas susitvarkė. Dabar auginiu jorkšyrą ir taip pat šeriu hill's, bet įprastu maistu, kadangi kol kas alergija nepasireiškė
Greta 2020-11-19 22:36:05
Augintinio virškinimo sistema, kaip ir žmogaus yra sudėtinga, todėl reikia labai atidžiai parinkti maistą augintiniui. Panašu, kad jūsų augintinio jautri virškinimo sistema ir būtina ją stebėti kam augintinis yra alergiškas. Deja alergijos tyrimai įprastai yra labai brangūs ir sudėtingi, tad geriausias būdas atrinkti ingredientus kam augintinis gali būti alergiškas yra - imti pašaro sudėtį ir žiūrėti kokie vienodi ingredientai buvo pašaro sudėtyje, rinktis kitą pašarą būtent be šių ingredientų, tai gali būti grūdinės kultūros, baltymų šaltinis ar kiti. Tokiu būdu testuodami parinksite tinkamiausią variantą. Mūsų rekomendacija būtų: https://www.kika.lt/katalogas/nature-039-s-protection-superior-care-hypoallergenic/?item=2543 ir papildas: https://www.kika.lt/katalogas/sunims/vitaminai-ir-papildai/?search=microzeo

Šis pašaras skirtas itin alergiškiem augintiniams ir papildas kuris valo organizmą, toksinus ir padeda virškinimui.
Julius 2020-11-16 11:24:36
2020.10.29 pramonės 6 Šiauliai pirkta šviečianti apykaklė šuniukui, parsivežus namo pakrovus ji dirbo tik 12 min buvo bandyta dar krauti keliata kartu, nuo to jos darbo laikas ne pailgėjo. 2020.11.03 buvo kreiptasi į parduotuvę kad būtų pakeista prekę į kitą tokia pat, pardavėjas pareiškė kad negali nes turi siųsti prekę patikrai, sutikome su tuo, užpildėme dokumentą kuriame buvo nuroditas terminas iki kada gausime atšaukimą, atvykus nustatytų laiku į parduotuvę atsakimo pardavėja pareiškė kad atsakimo jokio nėra, o kad prekia pirkome patys kvaili esame nes tos prekės yra visos prastos. Tai klausimas tada kodėl prekiaujate prastos kokybės prekėmis....

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, prašome susisiekti su mumis asmeniškai dėl šios situacijos el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Jurate 2020-10-28 13:37:28
Esu tikrai nusivylusi. Ismeciau 6 indelicate maistelio, jie buvo pakeite spalva. Sumokejau uz jorkuciu gydyma, ir negavau jokios nuolaidos ar kompensacijos is Kikos. Mano giminej day jorku, daba visi nepasitiki ir pradejom apsipirkineti kitose kompanjjose. Galvoju kad buvau verta kazkokios kompensacijos.
Jurate
Jūrate, jei dar turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
KIKA 2020-10-28 11:58:09
Dėkojame už pateiktą informaciją, kurią perdavėme ir konservų gamintojui. Atsitiktine tvarka atidarėme kelis indelius konservų, nuokrypių nepastebėjome, tačiau neatmetame prielaidos, jog pakuotė buvo pažeista, dėl kurios galėjo kisti konservų kokybė. Atkreipiame dėmesį, kad jeigu produktas turi nebūdingus spalvos, kvapo pokyčius jokiu būdu neduoti gyvūnui tokio produkto ir informuoti platintoją nemokamu kokybės telefonu, kuris nurodytas ant produkto pakuotės.
KIKA 2020-10-28 11:58:09
Ne viena pakuote buvo pakeitusi spalva. As ismeciau 6 pakuotes, tai matyt buvo is vienos partijos. Aisku daugiau nebeturiu pasitikejimo. Ir nors ta maisteli labai negu mano ir mano seimos jorkai, daugiau nebeperkam. Ir aplamai pakeitem apsipirkimus, maziau perkame Kikoje. Kai sumoki uz dvieju suniuku gydyma, ir turi ismest tiek maistelio, negavau jokios nuolaidos ir kompensacijos is Jusu. Tikrai esu nepatenkinta. Juk kazkokia kompensacija tikrai galejo Jusu Kikos kompanija pasiulyti. As ir nuotraukas sugedusip maistelio atsiunciau. Per visa seima turim 9 jorkius. Patikekit pasitikejima prarado visi.
Jurate 2020-10-10 22:07:49
Esu labai nepatenkinta. Savo mažom 4 men jorkutem perku konservukus, visad tuos pacius. Prieš kelias dienas atidarius dėžutę, buvo pilkesnis paviršius. Dėžutes galiojimo data galiojanti. Sumaitinus abi jorksyrytes susirgo, veme viduriavo. Veziau pas veterinoriu, statė lašines. Tikri esam, kad tai nuo maisto. Kokybe nelabai tikrinama matau.
KIKA 2020-10-27 10:17:42

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, jei dar turite pastebėjimų dėl internetinės KIKA parduotuvės, susisiekite šiuo el. paštu - klientams@kika.lt

Susisiekusi gausite asmeninį pasiūlymą už patirtus nepatogumus.
Na būtų malonu iš jūsų pusės, kad grąžintumėte pinigus už nepristatytą prekę, kuriuos pažadėjote, bet iki šiol nesulaukiu.
Dalia 2020-10-20 14:15:09
Labai apmaudu, kai užsisakai siunta jos lauki ir skubi atsiimti, bet sumokėjus visą sumą atsiimant paštomate gauni ne visas prekes. O ir prisiskambinti kaip į polikliniką... Tik tiek, kad pagaliau pavyko ir iš karto pasiūlė grąžinti pinigus už neatsiųstą prekę.

Susisiekusi gausite asmeninį pasiūlymą už patirtus nepatogumus.
Erika 2020-09-23 23:11:28
Esu labai nepatenkinta, kad apgaudinėjate klientus. Kikoje rugsėjo 23d. adresu Veiveriu g. 150B, Kaune pirkau šuniukui megstuką už 9.99€, o tik grižusi namo pamačiau, kad per ta kaina 9.99€ persišviečia kaina 7.99€. Taip tuo metu buvo akcija ir realiai nuo tos kainos buvo pritaikyta nuolaida ir megstukas kainavo 6.49€, tai kodėl nėra pritaikoma nuolaidos tikrai kainai? Jei jau taip elgiates tai bent idėkite pastangu nulupti senas kainas....

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, susisiekėme su Jumis asmeniškai dėl šios situacijos.
Austeja 2020-08-25 15:45:01
Kauno Islandijos pl, , PC mega, , kikos parduotuvėje aptarnavimas kažkoks tragiškas. Pardavėjos nemoka elgtis su kažkokia nauja programa. Plius nusipirkti prekės teko laukti kol aptarnaus 30min. Košmaras kažkoks

Atsiprašome dėl sugaišto laiko, bei visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos.
Martyna 2020-08-26 12:09:23
Sveiki, neapsikentusi tokio įžūlumo nusprendžiau parašyti apie Marijampolės Kika parduotuvę Kudirkos gatvėje. Nežinau kokia ten tvarka su pertraukomis, bet labai dažnai uždaryta, va ir šiandien 11:40 vartai užverti, pardavėjos neaišku ką veikia. O man būtinai reikia apsipirkti ir neturiu kada laukti ir tai jau ne pirmas kartas. Pardavėja vardo nežinai tokia ilgų tamsių plaukų neaukšto ūgio aplamai esa pasiūliusi eiti apsipirkti į Maxima nes ten pigiau pvz tos saulėgražos graužikams Kikos nes tuo metu sakė jų neturi, nors aš jas priėjus radau jog yra. Nu nesusipratimas kažkoks su ta Kika. Jei taip ir toliau prarasit

ačiū už Jūsų žinutę, visos administracijos vardu atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Šią situaciją būtinai išsiaiškinsime su darbuotoja ir regiono vadove.
Gbr 2020-07-30 23:02:41
Klaipedos prekybos centro Big 2 kikos parduotuveje dirba labai maloni jauna konsultante. Ne tik padejo issirinkti preke, bet is konteksto pasidomejo koki konkreciai gyvuna turiu. Gaila, kad girdejau labai algos mazos, todel tikiu, kad sunku rasti geru darbuotoju :) bet sita konsultante saunuole, gaila nezinau vardo.
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
O tai kur ziurkenas dingo, kad vaikas asarojo? Lauke narva laiket kad nera ziurkeno?
LTom 2020-07-12 20:09:26
Pries 2 sav. buvo atliktas KIKA parduotuveje, liepkalnio g. 112 suns kirpimas. Kirpeja taip nuskute suns uzpakaliuka, koja, ausi iki mesos, kad net kraujas bego, suniukas negalejo atsisesti 2 sav ant uzpakaliuko, koja vis aukstai laike, pastoviai urzge. Neimanoma jam buvo padeti, asaros net rede, kaip jam skaudejo.
Kirpeja kerpa 2 val, tikrai manau per toki laika, maza suniuka galima butu kruopsciai, atsargiai atlikti kirpima.
ir tai jau 3 kartas, vis kazkas yra.
Niekada daugiau nekirpsiu liepkalnio g. 112 suniuko.

ačiū už Jūsų žinutę, norime išspręsti visus kilusius nesklandumus bei išsiaiškinti situaciją, tad prašome susisiekite su mumis šiuo el. paštu ir suteikti daugiau informacijos - atsiliepimai@kika.lt
ir tai jau 3 kartas, vis kazkas yra.
Niekada daugiau nekirpsiu liepkalnio g. 112 suniuko.
Jūratė 2020-06-08 10:45:39
Tokio blogo elgesio su klientais seniai neteko matyti. Atvykau 2020 m. birželio 8 d. į ŠIAULIUOSE AKROPOLYJE esančią Kika parduotuvę 10:05. Parduotuvę radau užrakintą nors dirba nuo 10 val., pakabintas laikrodis kad dirbs nuo10:30. Specialiai važiavau, todėl nusprendžiau palaukti. Viduje susėdusios 4 moterys kalbasi. 10:25 išlindo viena iš pardavėjų ir pasakė, kad pas jas susirinkimas. Ir tada perstatė laikrodį, kad pradės dirbti tik 11 val. Nesupras tu tokio elgesio 20 min. stovėjau ir laukiau, o likus 5 min per suka laikrodį dar pusvalandžiui. Ar negali Jūsų įmonė organizuoti pasitarimus prieš darbo valandas, o ne darbo metu, kai klientai laukia.
Asta 2020-05-26 15:43:52
Laba diena.taurageje jusu parduotuvej.esanti maksimoje.pirkau savo augintiniui.Tickless.esu labai nusivylusi.pinigai ismesti y bala niekam tikes daiktas.dar daugiau erkiu yra.neveiksmingas jusu daiktas.tik isiuliti sugeba.gerai kad sau dar nepirkau.viska dariau pagal taisykles.ir nieko tik man labai idomu kaip ji pakrauti ir per kur.niekam nerekomenduociau.tokio pirkinio.labai nusivyliau jusu parduotuve
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
rotveileris 2020-05-16 14:22:53
Turim maza suniuks tad reikejo nusupirkti maistelio o Kika pardaveja raudondvario pl Maximoje pasiule sauso edesio nuo kurio suniukas dvi sav. viduriavo. Kol nepasiteiravome pas tikrai gerus veterinarus. Ir esme tame, kad maistas visai netinka ir neturi jokios mastines vertes. Nebent patys zinot ko jums reikia, nes klausti patarimo Kikoje Jau NEREKOMENDUOJU. Aciu

ačiū už Jūsų žinutę, norime išspręsti visus kilusius nesklandumus bei išsiaiškinti situaciją, tad prašome susisiekite su mumis šiuo el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Aukse 2020-05-09 21:07:48
Šiandien, apie 17:00 Klaipėda, BIG 2 Kika parduotuveje tokia maloni konsultante, dar niekad nesu sutikusi tokio malonaus zmogaus prekybos srityje, padejo issirinkti suniui antkakli, labai maloniai bendravo, nu tikrai super mergina
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA
Kristina 2020-05-05 22:55:09
Labai noriu padekoti Kaune PC SAVAS KIKOS darbuotojai Ingai! Ačiū Jums, labai likau patenkinta ♥️
Malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
As 2020-04-30 01:33:06
Sveiki, Nesuprantu kodel pas jus kainos reguliuojamos kaip tik norima? Kalbu apie jorkšyro kirpimą, visa laiką kirpo kosmetini kirpimą ir mokėjau iki 17 eur, o vakar sumokėjau 25 eurus! Nei ausys išvalytos, nei analinės liaukos! Šuo net nebuvo maudomas, byrėjo pukai nuo kirpto plauko, esu nusivylusi, nes 1- atliktas ne iki galo darbas. 2- jis nera kokybiškas. 3- uz ka tokios sumos?

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Omberg
NT plėtra Vilniuje

Adresas: Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
OMBERG – nekilnojamojo turto plėtotojas. Po vienu stogu sujungiame didelę patirtį sukaupusius statybos profesionalus bei polėkį ir inovatyvių idėjų turinčius marketingo ir pardavimų specialistus. Daugelis mūsų komandos kurtų projektų yra nominuoti prestižiniame, LNTPA organizacijos rengiamame, konkurse „Už darnią...

"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį
"Eika" investavo į Jungtinės Karalystės startuolį 05-17 17:38
Nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė "Eika" investavo 116.000 Eur į būsto pardavimo platformą kuriantį Jungtinės Karalystės startuolį "Movewise".
URM: Minsko kaltinimai Lietuvai – bandymai pateisinti totalitarinius sprendimus
URM: Minsko kaltinimai Lietuvai – bandymai pateisinti totalitarinius sprendimus 05-17 17:04
Minskui pareiškus apie neva turimus duomenis dėl Lietuvoje veikusio SS bataliono nusikaltimų vykdant "baltarusių genocidą", Lietuvos Užsienio reikalų ministerija teigia, jog tai yra "apgailėtini...
A. Lukašenka plečia jėgos struktūrų galimybes veikti prieš protestuotojus
A. Lukašenka plečia jėgos struktūrų galimybes veikti prieš protestuotojus 05-17 16:41
Baltarusijos neteisėtas prezidentas Aliaksandras Lukašenka pasirašė įstatymą, suteikiantį vidaus reikalų organams teisę naudoti kovinę ir specialiąją techniką malšinant masinius neramumus.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%