Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA INVEST LT, UAB

Atsiliepimai apie KIKA INVEST LT, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie KIKA INVEST LT, UAB

Monika 2019-03-19 23:26:28
Mes į mindaugo kika irgi daugiau nevažiuojam nebėra mūsų patarėjos pas kurią įėjome su malonumu, su jūsų mineta Gintare teko ir mums su ja susitikti kai žmogus ateina po darbo ir nori greitai apsipirkti su ja tai padaryti neįmanoma su mumis buvo maloni bet labai impulsyvi ir kyšanti savo teisė ir nuomonė kaip mes turim aukliti šunį.ir kuria pasakas apie savo augintinius apie ką man neįdomu klausyti, mes atėjome pirkti po darbo ir 2 valandos gaišti su jos kalbom nėra laiko, nejaučia visai kliento ir neklauso ko žmogus nori.remi kika puikios mergaitės dirba mes dabar važiuojame tenai siūlome ir jums daryti tą patį.;)
dėkojame už Jūsų pateiktą informaciją, būtinai perduosime regiono vadovei. Tik Jūsų pagalba, mes galime tobulėti.
KIKA 2019-03-18 09:53:49
Ačiū už pastebėjimus, mums svarbi klientų nuomonė. Mandagus klientų aptarnavimas, mums prioritetas, tad būtinai šią situaciją aptarsime su vedėja.

Gabriele 2019-03-18 18:08:27
Vilniaus Akropolio KIKA!!
Noreciau pateikti GERA atsiliepima, daznai lankausi Kikos parduotuvese:)
Akropolyje dazniausiai, (nes jame dirbau) ir labai noriu pasidziaugti, jog turit nerealias ir labai malonias darbuotojas :) visada pasisveikina, pataria ir paklausia ko ieskau ir apie nuolaidas papasakoja! 100balu akropolio KIKOS mergaitem !!!!!!!
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
Zina 2019-03-17 18:33:20
Norėčiau pateikti skundą ir pabrėžti esant žmogaus kultūros stokos, o apie klientų aptarnavimą nė kalbos negali būti! Atėjus į Jūsų „Kika parduotuvę, esančioje Mindaugo g 11. Kovo 16 d. darbuotoja, vardu Gintare pasireiškė itin nemaloniu elgesiu, tiesiog neišprusęs žmogus, kuris negali dirbti su žmonėmis, tuo labiau skelbtis vadovu! Atėjus man į parduotuvę aš nuėjau prie man reikiamos prekės, prie higieniniu prekiu kaciukam.kurie yra netoli kasos, Suradus to, ko reikėjo aš atidariau pakuotę pasižiūrėti ar yra viduje parašymo, nes pakuotės panašios ir nenorėjau suklysti, kad nereikėtų daryti grąžinimo ir negaišti nei mano nei pardavėjos laiko. Darbuotoja vardu Gintare, momentaliai nubėgo paskui mane. Ji pradėjo tiesiog rėkte, užsipuolė mane, ką aš ten darau su dėžutė, maždaug, kad aš juos plėšau vos ne dantimis. Aš jai paaiškinau, kad atidariau pasižiūrėti ar viduje yra aprasymo! Žinau, kad atidarinėti pakuočių negalima.kad ji apsiramintu pasakiau kas prekia pirksiu.ir nupirkau.Norėčiau pateikti skundą ir pabrėžti esant žmogaus kultūros stokos, o apie klientų aptarnavimą nė kalbos negali būti! Paklausiau jia, kas ji tokia yra, atsakė, kad vadove.Aš jai pasakiau, kad nera ko čia rėkti, kad su žmonėmis reikia kultūringiau šnekėti, kad galu gale pardavimo srityje yra auksinė taisyklė „Klientas visada yra teisus“, tuo labiau aš nepadariau jokio nusikaltimo, kad kažkoks nervuotas ant manęs rėktų per visą esamą parduotuvę!

Situacija tom nepasibaigė pavalgius vyras prisimene kad dar ne nupirkome kraiko, turėjom grįžti nosr galvojau gyvenime negrįšiu į šitą parduotuvė sutiko mus kitą pardavėją viską
isrinkome kraiko konservų nes sužinojau apie nuolaidas gavom dovanų katitei jį liko labai patenkinta ačiū,
priėjus prie kasos atėjo ta pati, , vadove Gintare, , liepė eiti pardavėjai kad ji viską padarys ir pradėjo mušti viską į kasą.pardaveja atsisveikino išėjo nuo kasos su ašaromis akyse.atmasfera atėjus Gintarei pasikeitė ir tikrai neateisim daugiau į šitą parduotuvė, o pardavejos gaila kad turi dirbti su tokia ragana!
Šiuo skundu aš norėjau pasakyti, kad gerbkime vieni kitus ir galu gale, pačius save!
Dėja, bet ne visada klientas yra teisus. Pasenęs jau šitas prietaras.
Vilniaus Akropolio KIKA!!
Noreciau pateikti GERA atsiliepima, daznai lankausi Kikos parduotuvese:)
Zina 2019-03-17 18:33:20

Jūsų KIKA

Niekada nepirkit gyvūnų iš šios parduotuvės. Labai nuvylė, kad sumokėję už jūrų kiaulyte ir jos kraitį 100€, ji numirė po mėnesio... Mėnesis laiko kančių ir vežiojimu pas veterinarus. Pasirodo turėjo problemų su sąnariais įgimtų, poto po poros savaičių paaiškėjo kad įgimti kreivi dantys, dėl kurių sunku valgyti. Neskaitant problemų su plaučiais. Mat dirba dar ir veterinarai kikoj. Nebejuokinkit. Gyvenime nebeisim į kika. Pasiūlė nesveika gyvūną... Beto palinkėčiau dar ir amžiaus nemeluoti!!! Kadangi kai pirkome sakė kad pusę metų, deja nuvežėme pas veterinarus ir paaiškėjo, kad jai daugiausia 3 mėnesiai. Didžiulis minusas Kikai!!!
Vilma 2019-03-01 16:00:15
Vasario 27 d, 16:18 val, mus aptarnavo sunu kirpeja Simona. Anyta atvede Maltos bisonu garbanota suniuka kirpimui, buvo paaiskinta kaip kirpti. Grizusi po ~2 h kaip pasakojo “ man pradejo tik rankos drebeti, susijaudinau visa, nes pamacius suni gavau soka”. Bandziau nuraminti kiek imanydama. Po dar kiek laiko gaunu skambuti kad suo pristatytas i veterinarija, is ausyciu pradejo begti kraujas, taip pat suniui suleista vaistu nuo streso. Sekancia diena nuvykau pas anyta, nes suslubavo sirdis, eme sirdi permusineti, galvojau siek tiek perdeta bus, bet, as pati likau soke..kas taip sunis kerpa? musu Bosas nepanasus i Bosa, suo nuliudes. Toks kirpimas nera pritaikytas suniui tokiu oru. Jo kailis buvo auginamas nuo spalio men, visada sukuojamas, jeigu kaip veliau teige sunu kirpeja kad buvo “ veltiniu”, turejo su seimininku pasitarti, vietoj priemusi savavaliska sprendima viena. Kirpimas yra be jokio grazaus perejimo, kuno ir galvos nukirpimas neatitinka proporciju. Rasome /pasakojame sia istorija su skaudancia sirdimi. Gaila kad galima tik tiek mazai nuotrauku ikelti bet ikeliu kaip buvo nukirpta, ir paskutine nuotrauka kaip visada mus apkirpdavo kitos sunu kirpyklos palyginimui. Juolab jusu puslapyje yra daug nuotrauku su siais suniukais kaip kerpama, net nekylo abejoniu kad Kika neispildys musu pageidavimu. Uz kiepima atsiskaityti kai reikejo, kirpeja Simona pasiule padaryti “ nuolaida” ir liepe dar susimoketi 14, 24 eur. Bet cia jau nera esmes piniguose, suniukas isjuoktas, seimininkei sutrikdytasveikata.
Nejusu kazkas 2019-03-02 11:36:19
Jeigu ceki turite, kika turetu atsakyti uz savo veiksmus: 'Jusu kika', o jei neturite.....
Beabejo turime ceki, laukiame is ju koks bus priimtas sprendimas, bet mes ne tai kad kazko norime, reikalaujame, bet tiesiog toks kirpejos elgesys tiek pridare rupesciu. Suo po to karto visiskai kardinaliai pasikeite, niekur neina, ir pasikavojas tupi.
Vilma 2019-03-01 16:00:15
Anželika 2019-01-22 16:25:57
Esu pasipiktinusi kikos parduotuvės darbuotojais PC "Maxima" (Tiškevičiaus g., Trakų Vokėje). Jei pavyksta rasti parduotuvę atidarytą, tai aptarnauja maloniai. Tačiau paskutiniu metu, neteko nė karto į ją užeiti, nes pastoviai kabo lentelė "atsiprašome dirbsime vėliau". Matyt, man nesiseka, nes per 1, 5 savaitės važiuoju kas antrą dieną, skirtingu laiku ir vis randu tą lentelę. Daugiau "laimės" nebandysiu ir rinksiuos kitas parduotuves.
Informacija perduota regiono vadovei. Tikimės, kad ateityje tokių nemalonių situacijų nepasikartos.
Anželika 2019-01-22 16:25:57
Pasirinkimo laisve.
Pirkejas 2019-01-20 11:31:49
Kaunas MEGA superine pardaveja IEVA P. Tik geriausi ir silciausi atsiliepimai.
Malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
Kaunas MEGA superine pardaveja IEVA P. Tik geriausi ir silciausi atsiliepimai.
Negaliu suprasti Kikos savininkų ir vadovų, tiek atsiliepimų ir daugima neigiami. Aš ir apie šią parduotuvę galiu aysiliepti tik neigiamai. Kainos aukštos, pardavėjos neprafesionalios. Parduotuvė labai reikalinga, bet dauguma užsuka tik bėdos atveju.
Deimantė 2018-12-15 16:09:00
Esu pasipiktinusi po paskutinio apsilankymo Kikoje. Lankiausi Šiaulių akropolio Kikoje 2018.12.15. Bendrai tariant visi gyvūnai ten tiesiog sugrūsti, vietos apsisukti vos turi, tačiau kalbėsiu apie jūsų kiaulytes. Vienai jūrų kiaulytei reikia kaip minimum 0.8 kvadratinių metrų. Čia sugrūsta daug jūrų kiaulyčių į vieną ypač mažą narvelį, jos ten net nebe gūvios, akytės apsiblaususios, neturi kur judėti. Sąlygos jūrų kiaulytėms gyvent ten yra visiškai absurdiškos. Pridedu nuotraukas, kad patys aiškiai pamatytumėte situaciją.
Dėkojame už Jūsų pastebėjimą, mums Jūsų nuomonė labai svarbi. Šiai dienai narveliuose jūrų kiaulytės gyvena laisvai, ši situacija buvo dėl laikino narvelių atnaujinimo.
Ieva 2018-11-29 18:44:44
Po paskutinio apsilankymo Kikoje netekau kantrybės, nesuprantu kodėl pardavėjoms liepiama taip įkyriai viską siūlyti prie kasos (jau net Drogas taip įkyriai nebesiūlo prekių prie kasos kaip kad Kika). Atsibosta mandagiai atsakinėti "ačiū, nereikia" į visus pardavėjų pasiūlymus, kai jau tavo banko kortelė būna įkišta ir lauki, kad greičiau galėsi susimokėt už perkamas prekes, bet pardavėja dar nespaudžia mygtuko, kad galėtum atsiskaityt, nes ne visko išklausinėjo.
Klientas turėtų "išsinešti" malonius įspūdžius iš jūsų parduotuvių ir norėti sugrįžti, o ne pradėti svarstyti, kad gal verta apsipirkti kitoje vietoje.
Ramunė 2018-12-03 21:02:23
Atsiprašau, bet turiu papeikti kaip jūs laikote žiurkėna. Vienam žiurkėnui reikia minimaliai 2800 cm2 ploto narvelio arba galima naudoti terariuma arba galima pagaminti narva iš plastikinės dėžės. Minimalus ratelio skersmuo Sirijos žiurkėnui 25-30cm ir negali būti metalinės grotos, nes ant letenėlių atsiranda pūslės. Reikia pakankamai puraus pakrato, kad galėtų kapstytis ir pakrato turi būti minimaliai 8-10 cm. Butinai reikia medžio kramtymui, kad dantys nelauktų.
Ramunė 2018-12-03 21:02:23
Na turetumem padekoti Kikos darbuotojams, kurie mums pasiule pirkti si narveli. Bet kad ir kaip ten bebutu, mes padovanojome ziurkenus tad dabar kita seima rupinasi mazaisiais augintiniais.
Elena 2018-05-15 21:29:02
Balandzio 28d. mano atvaziavome i Kika Megoje nupirti mazajam broliukui ziurkeno. Brolis issirinko Sirijos ziurkena. Ant kainos korteles buvo nupiestas patino zenklas ir tai buvo vienintelis ziurkenas arve. Jis buvo gan storas tingus, mano broliukui jis labai patiko tad nusipirkome. praejus 4 dienoms pastebejome, kad musu "PATINAS" atsivede 3 ziurkeniukus :D puikios akcijos Kikoje, perki viena auni 3 dovanu :D
Gerda 2018-10-29 17:34:34
Pasiskambinus ir pasiteiravus į KIKA parduotuvę (taikos pr. 61, Klaipėda) dėl transportavimo krepšių matmenų (ar turėtų parduotuvėje būtent tokių, kokių ieškome), buvo nemandagiai atsakyta kad darbuotoja neturi laiko, kažkur lipti ir ieškoti būtent tokių matmenų krepšio, buvo parekomenduota tiesiog patiems atvažiuoti ir išsirinkti reikiamą krepšį. Važiuoti iš kito miesto, ir turbūt nerasti reikiamo dydžio krepšio, ne ačiū, KIKA. Tiesiog pasijautė jūsų darbuotojų "paslaugumas". Pasiskambinus į kitą mieste esančią gyvunų prekių parduotuvę gavome reikalingos info ir nusipirkome krepšį. Daugiau į jus nesikreipsime, geros dienos.
su Jumis susisiekėme asmenine žinute.
Jolanta 2018-10-30 11:11:19
Vilniuje Rygos g. 2 esanciame rimi parduotuve kika parasyta kad dirba nuo 11 valandos.siandien 2018-10-30 diena.pralaukrme prie duru iki 11:15 bet joks darbuotojas nepasirode ir parduotuves neatidare.laukeme ne mes vieni.kur tvarka? Kodel pirkejai turi laukti ir veltui.jokiu skelbimu jog nedirbs ar veluos nera.esame be galo nepatenkinti.
su Jumis susisiekėme asmenine žinute.
Beata 2018-10-22 00:45:26
Sveiki, jūsu parduotuvėse apsilankau dažnai ir esu patenkinta jūsu aptarnavimu daugumoje parduotuviu, bet vienoje parduotuvėje teko labai nusivilti. Šiauliuose, Aido g 8 esančioje Kikos parduotuvėje įėjus į parduotuve pardavėja kalbėjo telefonu. Žinoma tai normalu, pradžioje pagalvojome, kad darbiniais reikalais. parduotuvėje mes užtrukome ir laukėme kol pardavėja pabaigs kalbėti telefonu, kad suteiktu mums pagalbos. Pralaukėme nemažai laiko ir tuomet priėjome prie kasos, bet pardavėjai tai nerupėjo ir toliau tesė pokalbi ne darbiniais reikalais ir visiskai mus ignoravo. Del šios priežasties mes išėjome is kikos tusčiomis.
ačiū už jūsų atsiliepimą. Su šios parduotuvės darbuotojais Šiaulių regiono vadovė jau aptarė Jūsų laišką. Tikimės, kad ateityje tokių problemų nekils.
Dėkojame už galimybę tobulėti.
Romas 2018-10-08 11:03:55
Čia banginio pc Klaipėdoje viskas vyko..
apmaudu, kad po apsilankymo mūsų parduotuvėje išsinešėte ne pačius geriausius įspūdžius, tad už šią nemalonią patirtį atsiprašome, beje, su Jumis susisiekėme asmenine žinute.
Romas 2018-10-07 21:17:18
Man visai neįdomu jūsų supistoss nuolaidos ar kainos.kas ir kur..
As nesu i*****s kaip jus. Ir jus man nekompensuosit mano vaikų nusivylimo. Ir kas čia bando atrašyti tas visai nesigilina į mano susirūpinimą mano šeimos gerovę.kur tos nuolaidos dingo?
Reikia laukti ar si imone prisiims jusu jai taikomus kaltinimus. Retai sakys: "oi mes kalti" nes tai atsakomybe.

Imones-pelno siekiancios tikrai ne labdaros fondas ar psichologine organizacija.
Jei klientas turi irodymu (kad ir liudininku) gali kreiptis ir i teisma. Jeigu neturi tai yra smeiztas.

Prasome neapsigauti ponas Romai, nesu igaliotas atstovauti KIKOS interesams, tai tik mano piliecio asmenine nuomone del jusu situacijos.Del to ir rasau "Greiciausiai".
Gintare 2018-05-12 15:23:16
Kaune, Megos kikoje suniuka, atsiemiau visa supjaustyta, papilve kraujuoja, suniukas visa diena cypia, sunkiai vaiksto, nerekomenduoju niekam vesti savo gyvunu i sia kirpykla.
Laba diena, gal galite pasakyti
pas kurią kirpėja jūs kirpote šuniuką ir taip sužalojo?
Romas 2018-10-07 21:27:23
Laukiu atsakymo nes aš nesiruošiu niekam daryti nuolaidų. Ir kuo greičiau...nebeturiu laiko tokioms jūsų nesamonem
Čia banginio pc Klaipėdoje viskas vyko..
Man visai neįdomu jūsų supistoss nuolaidos ar kainos.kas ir kur..
Romas 2018-10-06 15:47:16
Norėjau nusipirkti narvelį su 25% nuolaidą kuri kabėjo ant jo, paklausius kaina, nuolaidą prie mano akių nuėmė ir pasakė jog akciją baigėsi vakar.manau jog taip daryti yra visiškas apsurdas.nusivyliau, diena sugadinta... kas darosi toje Lietuvoje su tom kainom, ar žmogus visai nebeskaitomas už gebantį mastyti ? Prarado klientą.. niekam nerekomenduoju
Greiciausiai imones skelbiama akcija (suvesta programiskai) baigesi vakar. Siandien nebegalioja, nes darbuotojai nespejo, gal uzmirso nuimti ta akcijos zymejima. Pirkejas turejo teise nusipirkti produkta su 25% nuolaida tik tokiu atveju, jeigu butu spejes uzfiksuoti pazeidima ir imonei nebutu kitos iseities kaip parduoti su nuolaida.Greiciausiai butu susimokejes tas darbuotojas kuris nespejo nuimti tos nuolaidos zymejimo, nes oficialiai kasoje zymetu pilna kaina.
Profesionalus poziuris ir savalaikis pristatymas nekasdieniski dalykai, nuosirdus dekui jusu kolektyvui!
Jurgita 2018-08-29 12:41:22
Noriu padekoti konsultantei Julijai, kuri dirba prekybos centre Rimi Žirmunu g. 64, Vilniuje isikuriusioje parduotuveje Kika. Pirkausi savo katytei furminatoriu. Labai gerai pakonsultavo ir suteike visa reikiama informacija. As dvejojau ar daiktas tikrai vertas demesio, bet isklausiusi mano skundus del kailiuko, ji parekomendavo tokia preke, kuria likau labai suzaveta ir issprende iki siol besitesusias problemas su kailiuku. Dabar laiminga esu as ir mano gyvunelis
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Džiaugiamės galėdami patarti bei išspręsti problemą. Lauksime sugrįžtant ir būtinai perduosime Jūsų atsiliepimą darbuotojai! Gražių akimirkų su augintiniu!
KIKA 2018-07-23 14:37:31
Kompetetingi darbuotojai, savo srities profesionalai yra mūsų komandos tikslas, todėl mums svarbi kiekvieno darbuotojo, kliento nuomonė.
Jeigu norėtumėte suteikti daugiau informacijos apie konkrečią situaciją, parašykite el.paštu:personalas@kika.lt.
Miela Kikos atstove, darbuotojams yra sakoma, jog bedarbiu pilna birzoje ir jie gali savo nuomone pasilaikyti sau - ar Jus tikrai manote, kad zmones kreipsis i Jus el. pastu? Apszvelgus komentarus, daugiausia nusiskundimu yra butent ofiso ir regionu darbuotoju kalte, kuriems turetu buti smarkiai numinusuota is algos. Pardavejos neskiria ziureno lyties? Taip, tie kurie skyre buvo priversti iseit. Keista, kad tie is birzos atskiria suni nuo katino, bet ne visada, jei pasnekesite su paciasi klientais. Mokymai? Kam to reik, svarbu ikist preke is krepselio (net jei klientas po to niekada neis i Kika, nes ji suklaidino). Regionu vadoves zino, kaip aptarnauti klientus? Nelabai, nes cia ne Maxima, cia gyvunu parduotuve, kur zmones iesko asmeniniu patarimu apie gyvunus, asmeninio aptarnavimo ne pagal Jusu sablona ir 'savos' pardavejos, kuri zino, ka jo gyvunas megsta. Ateina ir specialistai, kurie tiksliai zino, ko ju gyvunui reikia ir nenori, kad jiems zystu i ausis. Pardavejos, kurios ryte suzino, kurioj parduotuvej dirbs, nezino nei prekiu isdeliojimo, nei klientu, nei gali sukurti kazkoki gristamaji rysi. Galbut vietoj eksperimentu vadoves galetu savaite pastoveti kasoje filmuojamos, sneketi pagal savo scenariju ir isivertinti savo sekme - pvz. ateina mociute pirkti katinukui maisto uz metalines monetas ir jai reikia isiulyti sunio zaisla. Nepavyko? Numinusuokit is algos. Manau, pardavejoms butu didele pramoga, galetu net pazaisti slaptus pirkejus.
Jolanta 2018-07-26 07:52:25
Sveiki, esu nuolatine Kikos kliente. Atkreipiau demesi, kad darbuotojos taip dirba, del to kad turi
dideliu aptarnavimo reikalavimu, dirbdami kaip robotai su klientu turi bendrauti, snekieti vienodai, tai galima suprast kodel po puses dienos jos jau pavargusios....ir nenori net eit prie musu
Kiekvienas klientas individualus ir jam turėtų būti suteikta konsultacija pagal konkrečius išsakytus poreikius bei skiriant maksimalų dėmesį.
Dėkojame už grįžtamąjį ryšį ir apgailestaujame už patirtus nepatogumus.
Angele 2018-06-10 12:37:18
Buvau nepersenai užėjus i Kika zirmunuos. 64.apsipirk pasikonsultuot, ir tuo metu ten dirbusi mergina (mazo ugio, tamsus plaukai) labai jau chamiskai, ir neprofesionalei aptarnavo, lygtai jai nuotaikos nebut buve.Kotik paklausdavau atsakymai iš jos nesijaute malonūs, tipo greičiau tik dinkit. Atsiprašau, bet kodel klientai turi matyt tokius surauktus, perkreiptus darbuotoju veidus, kad kazkas jiem negerai yra? Ar mes kažkuo kalti? Nemanau.tiesiog reikia kaikuriem manierų pasimokyt.
Saule 2018-07-23 10:10:30
Imone, kurioje kiekvienas vadovas jauciasi kaip savo karalysteje ir nera nei noro, nei intelektiniu sugebejimu suprasti, kad butent darbuotojai uzdirba pinigus ir bendrauja su klientais. Darbuotojai uzdirba minimuma ir del mazareiksmiu dalyku yra nuskaiciuojama nuo algos, neduodamas normalus grafikas ir ivairiai pazeidziamas darbo kodeksas (cia jau po to, kai nustota moketi vokeliuose). Niekas nenori matyti, ar girdeti, jog ta pacia preke salia esanciame prekybos centre galima nupirkti dvigubai pigiau ir savamokslems vedejoms, tai atrodo pardaveju kalte (uz ka galima siek tiek numinusuoti nuo algos, kad finansiniai rodikliai atrodytu geresni). Regionu vadoves terorizuoja darbuotojus, rodo absoliucia etikos ir issilavinimo stoka. Pvz. naujoji vadove Kaune yra visiskas nekompetencijos ir darbo per pazistamus pavyzdys, kuris nesigaudo nei kokioje srityje dirba, nei ka daro. Kadangi darbuotojams jau taikomi ofisu metodai, slapti filmavimai ir kitos nesamones, galbut pradekite mokyti Ukrainiecius lietuvius kalbos - prireiks, kai nebus, kam dirbt (idarbintos pazistamos nelabai diba, bet ka cia..).
agne 2018-06-30 19:08:36
Laba diena, noriu pateikti skundą dėl darbuotojos KIKA (Ukmergės g. 233, Vilnius 07156), tokia moteris metuose, pamaina 2018-06-30 (po pietų), darbuotoja arogantiškai bendrauja su klientais, visiškai nesigaudo tarp prekių, net nesistengia, sakyčiau labiau tingi pagelbėti, patarti, pakonsultuoti..net parduoti..KAM LAIKOTE TOKIA DARBUOTOJA???
kas įdomiausia - perkant prekes neduoda šunų ėdalo mėginukų (NORS JIE YRA), skirtų pirkėjams, ko gero, savinasi sau.. apgailėtina...gyvenime TEN NEEISIU..
Ačiū už jūsų atsiliepimą. Apmaudu, kad po apsilankymo mūsų parduotuvėje išsinešėte ne pačius geriausius įspūdžius, tad už šią nemalonią patirtį atsiprašome. Su šios parduotuvės darbuotojais Vilniaus regiono vadovė jau aptarė Jūsų laišką. Tikimės, kad ateityje tokių problemų nekils.
Dėkojame už galimybę tobulėti.
Dmitrijus 2018-06-26 12:43:39
Pradirbau ymonej netrumpa laika, pacia ymone visumoj patenkintas ir atlyginimus jie moka laiku ka sutariau ta ir gavau, buciau dirbes ir toliau.dirbau apsaugoj bet isejau kaip ir dauguma mano kolegu del protu nesuvokiamu apsaugos vadovo edmundo Petkeviciaus veiksmu ir jo nora paversti darba savo pavaldiniu pragaru.norintiems dirbti su tokiu vadovu linkiu gelezines kantrybes
Sveiki, ačiū už informaciją.
Jeigu norėtumėte suteikti daugiau informacijos apie konkrečią situaciją, parašykite el.paštu: personalas@kika.lt.

Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...
Vanaginė
Gamybinių ir komercinių patalpų nuoma

Adresas: Prašiškių g. 53, Vanaginės k., LT-08469 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma.
ŽŪB „Vanaginė“ yra įsikūrusi 11 – ąjame Molėtų plento kilometre, t.y. tarp Santariškių ir Riešės. Pagrindinė įmonės veikla – įvairios paskirties patalpų nuoma. Bendras įmonės sandėliavimo, gamybinių bei biurų patalpų plotas daugiau nei 20 000 kv. m. Bendrovė turi dvi elektros pastotes, savą vandentiekio sistemą, į...
Kalnėnų slėnis
Adresas: Mėnulio g. 11-101, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: investicinė veikla; nekilnojamasis turtas; statyba.
„Kalnėnų slėnis“ – namai šalia gamtos. Gyvenvietėje kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės: žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo...

Ukraina renka prezidentą
Ukraina renka prezidentą 04-21 14:57
Ukrainoje sekmadienį prasidėjo balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture. Dvikovos tarp dabartinio prezidento Petro Porošenkos ir politkos naujoko Volodymyro Zelenskio nugalėtojas, anot...
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga 04-21 11:09
Šalies vadovai sveikina gyventojus su Šv. Velykomis ir linki energijos, šilumos, vienybės, atsinaujinimo.
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas 04-21 10:46
Įsisiūbuoja balandžio 12 d. prasidėjęs 29-asis tarptautinis "Kaunas Jazz". Po visą Lietuvą šiemet pasklidęs festivalis artėja prie gimtojo Kauno, kur džiazo ir tiesiog geros nuotaikos mėgėjų lauko...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%