Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA INVEST LT, UAB

Atsiliepimai apie KIKA INVEST LT, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie KIKA INVEST LT, UAB

Greta 2020-11-19 22:36:05
Pramones maxima, Kaunas. Esu labai nepatenkinta prekėmis nusipirktomis, kurios buvo rekomenduotinos kaip labai puikiomis ir kurios galinčios padėti šuniui turinčiam jautrų skrandį. Papasakojau ko reikia šuniui, kad yra blogai ir reikia pakeisti maistą į gerą, kad šuo neviduriuotu, nepūstų pilvuko. Nusipirkau išgirtą "kikos" gaminamą nature's protection Lamb adult. Gaila, kai ieškai prekės kuri yra kokybiška ir galinti padėti šuniui išpresti problemas, o tau ikiša prekę kurią reikia "prastumti" tik ir dar labiau pablogina gyvūno sveikatą...
Siūlyčiau pabandyti hill's produkciją. Jie turi ir įprastų pašarų ir gydomųjų. Turėjau vestuką, kuris buvo alergiškas ir turėjo jautrų skrandį, tai pradėjus vartoti hills d/d ir hill's z/d viskas susitvarkė. Dabar auginiu jorkšyrą ir taip pat šeriu hill's, bet įprastu maistu, kadangi kol kas alergija nepasireiškė
Greta 2020-11-19 22:36:05
Augintinio virškinimo sistema, kaip ir žmogaus yra sudėtinga, todėl reikia labai atidžiai parinkti maistą augintiniui. Panašu, kad jūsų augintinio jautri virškinimo sistema ir būtina ją stebėti kam augintinis yra alergiškas. Deja alergijos tyrimai įprastai yra labai brangūs ir sudėtingi, tad geriausias būdas atrinkti ingredientus kam augintinis gali būti alergiškas yra - imti pašaro sudėtį ir žiūrėti kokie vienodi ingredientai buvo pašaro sudėtyje, rinktis kitą pašarą būtent be šių ingredientų, tai gali būti grūdinės kultūros, baltymų šaltinis ar kiti. Tokiu būdu testuodami parinksite tinkamiausią variantą. Mūsų rekomendacija būtų: https://www.kika.lt/katalogas/nature-039-s-protection-superior-care-hypoallergenic/?item=2543 ir papildas: https://www.kika.lt/katalogas/sunims/vitaminai-ir-papildai/?search=microzeo

Šis pašaras skirtas itin alergiškiem augintiniams ir papildas kuris valo organizmą, toksinus ir padeda virškinimui.
Julius 2020-11-16 11:24:36
2020.10.29 pramonės 6 Šiauliai pirkta šviečianti apykaklė šuniukui, parsivežus namo pakrovus ji dirbo tik 12 min buvo bandyta dar krauti keliata kartu, nuo to jos darbo laikas ne pailgėjo. 2020.11.03 buvo kreiptasi į parduotuvę kad būtų pakeista prekę į kitą tokia pat, pardavėjas pareiškė kad negali nes turi siųsti prekę patikrai, sutikome su tuo, užpildėme dokumentą kuriame buvo nuroditas terminas iki kada gausime atšaukimą, atvykus nustatytų laiku į parduotuvę atsakimo pardavėja pareiškė kad atsakimo jokio nėra, o kad prekia pirkome patys kvaili esame nes tos prekės yra visos prastos. Tai klausimas tada kodėl prekiaujate prastos kokybės prekėmis....

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, prašome susisiekti su mumis asmeniškai dėl šios situacijos el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Jurate 2020-10-28 13:37:28
Esu tikrai nusivylusi. Ismeciau 6 indelicate maistelio, jie buvo pakeite spalva. Sumokejau uz jorkuciu gydyma, ir negavau jokios nuolaidos ar kompensacijos is Kikos. Mano giminej day jorku, daba visi nepasitiki ir pradejom apsipirkineti kitose kompanjjose. Galvoju kad buvau verta kazkokios kompensacijos.
Jurate
Jūrate, jei dar turite papildomų klausimų ar pastebėjimų, parašykite mums - atsiliepimai@kika.lt
KIKA 2020-10-28 11:58:09
Dėkojame už pateiktą informaciją, kurią perdavėme ir konservų gamintojui. Atsitiktine tvarka atidarėme kelis indelius konservų, nuokrypių nepastebėjome, tačiau neatmetame prielaidos, jog pakuotė buvo pažeista, dėl kurios galėjo kisti konservų kokybė. Atkreipiame dėmesį, kad jeigu produktas turi nebūdingus spalvos, kvapo pokyčius jokiu būdu neduoti gyvūnui tokio produkto ir informuoti platintoją nemokamu kokybės telefonu, kuris nurodytas ant produkto pakuotės.
KIKA 2020-10-28 11:58:09
Ne viena pakuote buvo pakeitusi spalva. As ismeciau 6 pakuotes, tai matyt buvo is vienos partijos. Aisku daugiau nebeturiu pasitikejimo. Ir nors ta maisteli labai negu mano ir mano seimos jorkai, daugiau nebeperkam. Ir aplamai pakeitem apsipirkimus, maziau perkame Kikoje. Kai sumoki uz dvieju suniuku gydyma, ir turi ismest tiek maistelio, negavau jokios nuolaidos ir kompensacijos is Jusu. Tikrai esu nepatenkinta. Juk kazkokia kompensacija tikrai galejo Jusu Kikos kompanija pasiulyti. As ir nuotraukas sugedusip maistelio atsiunciau. Per visa seima turim 9 jorkius. Patikekit pasitikejima prarado visi.
Jurate 2020-10-10 22:07:49
Esu labai nepatenkinta. Savo mažom 4 men jorkutem perku konservukus, visad tuos pacius. Prieš kelias dienas atidarius dėžutę, buvo pilkesnis paviršius. Dėžutes galiojimo data galiojanti. Sumaitinus abi jorksyrytes susirgo, veme viduriavo. Veziau pas veterinoriu, statė lašines. Tikri esam, kad tai nuo maisto. Kokybe nelabai tikrinama matau.
KIKA 2020-10-27 10:17:42

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, jei dar turite pastebėjimų dėl internetinės KIKA parduotuvės, susisiekite šiuo el. paštu - klientams@kika.lt

Susisiekusi gausite asmeninį pasiūlymą už patirtus nepatogumus.
Na būtų malonu iš jūsų pusės, kad grąžintumėte pinigus už nepristatytą prekę, kuriuos pažadėjote, bet iki šiol nesulaukiu.
Dalia 2020-10-20 14:15:09
Labai apmaudu, kai užsisakai siunta jos lauki ir skubi atsiimti, bet sumokėjus visą sumą atsiimant paštomate gauni ne visas prekes. O ir prisiskambinti kaip į polikliniką... Tik tiek, kad pagaliau pavyko ir iš karto pasiūlė grąžinti pinigus už neatsiųstą prekę.

Susisiekusi gausite asmeninį pasiūlymą už patirtus nepatogumus.
Erika 2020-09-23 23:11:28
Esu labai nepatenkinta, kad apgaudinėjate klientus. Kikoje rugsėjo 23d. adresu Veiveriu g. 150B, Kaune pirkau šuniukui megstuką už 9.99€, o tik grižusi namo pamačiau, kad per ta kaina 9.99€ persišviečia kaina 7.99€. Taip tuo metu buvo akcija ir realiai nuo tos kainos buvo pritaikyta nuolaida ir megstukas kainavo 6.49€, tai kodėl nėra pritaikoma nuolaidos tikrai kainai? Jei jau taip elgiates tai bent idėkite pastangu nulupti senas kainas....

atsiprašome visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos, susisiekėme su Jumis asmeniškai dėl šios situacijos.
Austeja 2020-08-25 15:45:01
Kauno Islandijos pl, , PC mega, , kikos parduotuvėje aptarnavimas kažkoks tragiškas. Pardavėjos nemoka elgtis su kažkokia nauja programa. Plius nusipirkti prekės teko laukti kol aptarnaus 30min. Košmaras kažkoks

Atsiprašome dėl sugaišto laiko, bei visos administracijos vardu dėl susiklosčiusios situacijos.
Martyna 2020-08-26 12:09:23
Sveiki, neapsikentusi tokio įžūlumo nusprendžiau parašyti apie Marijampolės Kika parduotuvę Kudirkos gatvėje. Nežinau kokia ten tvarka su pertraukomis, bet labai dažnai uždaryta, va ir šiandien 11:40 vartai užverti, pardavėjos neaišku ką veikia. O man būtinai reikia apsipirkti ir neturiu kada laukti ir tai jau ne pirmas kartas. Pardavėja vardo nežinai tokia ilgų tamsių plaukų neaukšto ūgio aplamai esa pasiūliusi eiti apsipirkti į Maxima nes ten pigiau pvz tos saulėgražos graužikams Kikos nes tuo metu sakė jų neturi, nors aš jas priėjus radau jog yra. Nu nesusipratimas kažkoks su ta Kika. Jei taip ir toliau prarasit

ačiū už Jūsų žinutę, visos administracijos vardu atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Šią situaciją būtinai išsiaiškinsime su darbuotoja ir regiono vadove.
Gbr 2020-07-30 23:02:41
Klaipedos prekybos centro Big 2 kikos parduotuveje dirba labai maloni jauna konsultante. Ne tik padejo issirinkti preke, bet is konteksto pasidomejo koki konkreciai gyvuna turiu. Gaila, kad girdejau labai algos mazos, todel tikiu, kad sunku rasti geru darbuotoju :) bet sita konsultante saunuole, gaila nezinau vardo.
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
O tai kur ziurkenas dingo, kad vaikas asarojo? Lauke narva laiket kad nera ziurkeno?
LTom 2020-07-12 20:09:26
Pries 2 sav. buvo atliktas KIKA parduotuveje, liepkalnio g. 112 suns kirpimas. Kirpeja taip nuskute suns uzpakaliuka, koja, ausi iki mesos, kad net kraujas bego, suniukas negalejo atsisesti 2 sav ant uzpakaliuko, koja vis aukstai laike, pastoviai urzge. Neimanoma jam buvo padeti, asaros net rede, kaip jam skaudejo.
Kirpeja kerpa 2 val, tikrai manau per toki laika, maza suniuka galima butu kruopsciai, atsargiai atlikti kirpima.
ir tai jau 3 kartas, vis kazkas yra.
Niekada daugiau nekirpsiu liepkalnio g. 112 suniuko.

ačiū už Jūsų žinutę, norime išspręsti visus kilusius nesklandumus bei išsiaiškinti situaciją, tad prašome susisiekite su mumis šiuo el. paštu ir suteikti daugiau informacijos - atsiliepimai@kika.lt
ir tai jau 3 kartas, vis kazkas yra.
Niekada daugiau nekirpsiu liepkalnio g. 112 suniuko.
Jūratė 2020-06-08 10:45:39
Tokio blogo elgesio su klientais seniai neteko matyti. Atvykau 2020 m. birželio 8 d. į ŠIAULIUOSE AKROPOLYJE esančią Kika parduotuvę 10:05. Parduotuvę radau užrakintą nors dirba nuo 10 val., pakabintas laikrodis kad dirbs nuo10:30. Specialiai važiavau, todėl nusprendžiau palaukti. Viduje susėdusios 4 moterys kalbasi. 10:25 išlindo viena iš pardavėjų ir pasakė, kad pas jas susirinkimas. Ir tada perstatė laikrodį, kad pradės dirbti tik 11 val. Nesupras tu tokio elgesio 20 min. stovėjau ir laukiau, o likus 5 min per suka laikrodį dar pusvalandžiui. Ar negali Jūsų įmonė organizuoti pasitarimus prieš darbo valandas, o ne darbo metu, kai klientai laukia.
Asta 2020-05-26 15:43:52
Laba diena.taurageje jusu parduotuvej.esanti maksimoje.pirkau savo augintiniui.Tickless.esu labai nusivylusi.pinigai ismesti y bala niekam tikes daiktas.dar daugiau erkiu yra.neveiksmingas jusu daiktas.tik isiuliti sugeba.gerai kad sau dar nepirkau.viska dariau pagal taisykles.ir nieko tik man labai idomu kaip ji pakrauti ir per kur.niekam nerekomenduociau.tokio pirkinio.labai nusivyliau jusu parduotuve
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
rotveileris 2020-05-16 14:22:53
Turim maza suniuks tad reikejo nusupirkti maistelio o Kika pardaveja raudondvario pl Maximoje pasiule sauso edesio nuo kurio suniukas dvi sav. viduriavo. Kol nepasiteiravome pas tikrai gerus veterinarus. Ir esme tame, kad maistas visai netinka ir neturi jokios mastines vertes. Nebent patys zinot ko jums reikia, nes klausti patarimo Kikoje Jau NEREKOMENDUOJU. Aciu

ačiū už Jūsų žinutę, norime išspręsti visus kilusius nesklandumus bei išsiaiškinti situaciją, tad prašome susisiekite su mumis šiuo el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Aukse 2020-05-09 21:07:48
Šiandien, apie 17:00 Klaipėda, BIG 2 Kika parduotuveje tokia maloni konsultante, dar niekad nesu sutikusi tokio malonaus zmogaus prekybos srityje, padejo issirinkti suniui antkakli, labai maloniai bendravo, nu tikrai super mergina
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA
Kristina 2020-05-05 22:55:09
Labai noriu padekoti Kaune PC SAVAS KIKOS darbuotojai Ingai! Ačiū Jums, labai likau patenkinta ♥️
Malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
As 2020-04-30 01:33:06
Sveiki, Nesuprantu kodel pas jus kainos reguliuojamos kaip tik norima? Kalbu apie jorkšyro kirpimą, visa laiką kirpo kosmetini kirpimą ir mokėjau iki 17 eur, o vakar sumokėjau 25 eurus! Nei ausys išvalytos, nei analinės liaukos! Šuo net nebuvo maudomas, byrėjo pukai nuo kirpto plauko, esu nusivylusi, nes 1- atliktas ne iki galo darbas. 2- jis nera kokybiškas. 3- uz ka tokios sumos?

KIKA 2020-04-22 13:38:04
Išties turėjome didelių problemų su logistika, bei techninių nesklandumų su atnaujinta internetine svetaine, tačiau panašu, jog visas problemas išsprendėme ir galėsime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus laiku.

Dar kartą atsiprašome visos komandos vardu už nesklandumus.
Taip ir negavau iš Kikos savo užsakymo L040200314 sekančios dalies. 7 savaitės praėjo. Maitina pažadais. Jokios informacijos neteikia apie užsakymą. Pinigus pasiėmė ir baigta. Absurdas ir gėda.
Vilma 2020-04-21 18:03:03
Labai nusivyliau Kika klientų aptarnavimo specialistais. Per 6 sav. Gavau tik dalį prekių 3 pakus pakratų iš užsakymo L040200314. Kitos dalies 20 kg.maisto Josera taip ir nesulaukiau iki šiandien. Nelogiška to pačio užsakymo prekes pristatinėti dalim, reikalauti pinigų dar kartą. Nors sumokėti nemaži pinigai pervedimas buvo padarytas e.bankininkyste nusiųsta kopija prieš 6 sav, bet Kika reikalavo susimokėti dar kartą. Kikos vadybininkams skambinta daug kartų. Tačiau jie rodė nepasitenkinimus. Ar sunku žmogui pristatyti tai už ką jis susimokėjo. Ir dar seną svetainę asmeninę, kur likę užsakymo duomenys užblokavo. Vadybininkai žadėjo duomenis į naują perkelti, tačiau taip ir neperkėlė į naują. Gėda. Globoju katytes ir tas maistas labai man reikalingas. Teks kreiptis į patį įmonės vadovą ar rašyti skundą vartotojų teisėms. Aš nenoriu pinigų gražinimo, nes pirkau akcijos metu, aš reikalauju savo prekių 20kg kačių pašaro Josera.

Dėl priekiu 2020-04-19 10:37:12
Nupirkau prieke internetu balandžio 3d, bet ikį balandžio 19 d jos negaunu. Atsiejimas parduotuvei. Prieke ira parduotuvei bet ant jos nėra mano pavardės. Klientų numerių prisiskambinti neįmanoma. Per emeila atrado per 4dienos. Ir tik žado. Nepirkite internetu

Diana P. 2020-04-21 09:07:49
Labiai nusivylusi Kikos darbų. Klientų aptarnavimu ypač. Užsisakiau prekės internetu nuo 04.01. Iki šiandien 04.21 jų negavau. Į klientų aptarnavimą skambinau ir rašiau kelis kartus. Jie traktavo, kad prekės neturi sandėlyje ir negali pristatyti. Nors internetu tą prekę buvo galima užsisakyti vistiek. Paskui sužinojau, kad Megos kika tą prekę gavo ir turi. Paskambinus į aptarnavimo skyrių pasakius. Man pasiūlė nuvažiuoti ir nusipirkti prekę brangiau. Nesutikus ir pareikalavus, gauti prekę už tą pačią kainą, Kikos klientų aptarnaujantis darbuotojas parašė, kad prekė bus pristatyta į namus. Laukiau visą savaitę. Šiandien pamačiau, kad kika grąžino pinigus. Taip ir prekės nepristačiusi. Gėda su tokiu darbo organizavimu. Matosi, kad jums ant klientų nusispjauti.
Išties turėjome didelių problemų su logistika, tačiau panašu, jog visas problemas išsprendėme ir galėsime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus laiku.

Danutė 2020-04-11 14:31:44
Pirkome katinui priemonę, apsaugančią nuo erkių. Su baterija. Prietaisiukas... Mokėjom 30 eur. Jau nuo pirmos dienos radom ant katino erkių. Kitomis dienomis ne kiek ne geriau... Net ir isisiurbę.
Pardavėja labai gyrė ir rekomendavo. Mėnesiui nepraėjus, jau net ir išvis nebeveikia... Žodžiu, ne priemonė, o ŠLAMŠTAS. Taigi, neapsigaukite su naujovėmis.
Aleksandra 2020-03-26 15:20:06
Metus laiko uzsakom per interneta maisteli ir nei karto neatveze laiku, visada uztrunka ilgiau nei savaite (tai nematom uzsakymo, po to nematom uzsakymo numerio tokio nera, po to nematom laisko el.paste, atsiuskite dar katra, pagal ta pacia sistema dirba kiekviena karta, oj nematom oj negavom).
Buvo uzsakytas maistas kovo 18 diena. Iki siol negali sutvarkyti uzsakymo. Buvo rasyta praeita savaie, uzvakar ir rasyta ir skambynta, vakar, siandien paskambinau, dar ruosia.

labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šiuo metu užsakymų srautas gerokai išaugęs, todėl siuntų tenka laukti ilgiau, taip pat greitu metu turėsime atnaujintą internetinę svetaine ir tikimės užtikrinsime greitesnį aptarnavimą.

Atsiprašome už nepatogumus.
Greta 2020-01-30 17:43:50
Sveiki, esu buvusi šios darbovietės pardavėja ir norėčiau daug daugiau išsakyti nei kad išsakysiu... ilgokai pradirbau čia ir galiu daug pasakyti apie šią bendrovę...žmogau kuris skaito šį laišką ir galbūt gali daugiau padaryti nei aš...darykit išvadas ir pagaliau veikit!
Jūs tik perskaitot žmonių komentarus ir gražiai atsiprašot, o iš tiesų tik bandot tempti gumą ir toliau pelnotės iš gyvūnų gyvybių ir dar akivaizdžiai aš nesuprantu kokius kyšius kikos savininkė moka tiem kurie šitą įmonę vis laiko ir nemeta iš šio verslo...čia tik įsidarbinusi aš pagalvojau kad noriu čia būti dėl gyvūnų nes jiems manęs reikia aš su jais būdavau net neaptarnaudavau klientų nes jiems irgi reikia dėmesio, būdavo labai daug ligoniukų kuriems reikėjo slaugymo tačiau tai irgi nepadedavo nes jų tiesiog sąlygos buvo per prastos nes jie neturi pakankamai medžiagų jau ten atvežti ir augdami kikoje jie ėda patį prasčiausią maistą, neišleidžiami pasivaikščioti, gertuvės apipelijusios, narvai nekruopščiai išvalyti, pvz yra ”Klaipėdos Banginis” Kika parduotuvėje gyvena papūga Ara gražuolė tačiau ji taip pat baisiai ten gyvena neturi vietos išskleist sparnų, narve šakos apgailėtinos ir krenta, o su jom ir Ara, ji pastoviai klykdavo, o tai reiškia kad ji nepatenkinta gyvenimu, ji isterikė palikus, nors Aros tokios nebūna jei geroj aplinkoj auga. Tiek Vilniui, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje matau, kad gyvūnai negyvena turningai, jie tiesiog yra kikos meilučiai veideliai, kurie šildo žmonių širdis kai jie ten apsilanko ir taip jie į kiką pažiūri iš gerosios pusės bet kaip ir mes visi matome ir jau žinome, tų gyvūnų sąlygos antihumaniškos, kad ir ta idėja globotiniai...matėte už kokio stiklo jie laikomi? Ar tai žmogiška? O ką dar galiu kalbėti apie visus kitus ten gyvenančius gyvūnėlius tiek mažuosius tiek didžiuosius. Tas pats kaip Kinija! Žudo gyvūnus šunis, kates, bei kitus gyvūnėlius, kad pasipelnytų! KIKA GAME OVER!
Eikit iš šio verslo jei nesugebat jo turėti tokio, kad visi būtų laimingi tiek išorėj tiek viduje.
Buvusi darbuotoja.
Jei neveiksite šis laiškas bei veiksmas nebus paskutinis.
Ačiū, kad pasidalinot savo patirtim. Kadaise norėjau eiti dirbti KIKA, nes labai myliu gyvūnus ir pati turiu šunį, tačiau pasiskaičius komentarų, geriau laikysiuos kuo toliau nuo jų.
Erika D 2020-02-27 17:12:14
Sveiki, Palangoje, Malūnu gatveje jūsu KIKA parduotuveje lankausi beveik kasdien, nes auginu kelis pudeliukus.Nieko negaliu blogo pasakyt apie aptarnaujančias dvi pardavejas, kurios visuomet pataria, pasiūlo nauju maisto produktu, bet...Teko labai nusivilti jūsu atveżta produkcija, kainos konservu labai aukštos, o atidarius skardine, smarve baisiausia.Gal jūs patikrinkite, ka siunčiate i savo prekybos vietas.Konservu bankes kitos net išsipūtusios.Aš suprantu pardavejos čia nekaltos, ka gauna, tuo prekiauja.O kodel mes pirkdami, nesame apsaugoti nuo nekokybišku prekiu.Pinigu juk negrażinsite.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
Grand House LT
Gyvenamųjų namų statyba, pardavimas

Adresas: Širvintų g. 75-309, LT-08216 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; nekilnojamasis turtas.
UAB Grand House LT yra nekilnojamojo turto įmonė, kuri vysto ir įgyvendina naujus projektus. 2016 - 2019-ųjų metų laikotarpyje sėkmingai plėtojome veiklą statydami mažaaukščius gyvenamuosius namus bei pradėdami daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybas. Sėkmingai pastatėme bei pardavėme: Namus Smėlio g. Geležių k...

Vilniaus oro uoste – keleivinis BGS elektrobusas
Vilniaus oro uoste – keleivinis BGS elektrobusas 11-26 18:47
"Avia Solutions Group" priklausanti įmonė "Baltic Ground Services" (BGS) atsivežė elektrobusą, kurį naudos Vilniaus oro uoste. Tai pirmasis Baltijos šalyse oro uostams skirtas elektrobusas.
Didieji miestai Kalėdų egles žiebia virtualiai
Didieji miestai Kalėdų egles žiebia virtualiai 11-26 18:30
Šį savaitgalį Lietuvos didmiesčiai pagrindinėse aikštėse pradeda žiebti Kalėdų eglutes. Šventiniai fejerverkai bei kalėdiniai miesteliai keliasi į virtualią erdvę, tačiau gyvas egles, bent pro...
EP išvada: abortų draudimas Lenkijoje kelia grėsmę moterims
EP išvada: abortų draudimas Lenkijoje kelia grėsmę moterims 11-26 18:25
Europarlamentarai smerkia moterų reprodukcinių teisių ribojimą Lenkijoje ir pabrėžia Europos Sąjungos teisinį įsipareigojimą jas apginti.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%