Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KIKA INVEST LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KIKA INVEST LT

Atsiliepimai apie KIKA INVEST LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie KIKA INVEST LT, UAB

Asta 2020-05-26 15:43:52
Laba diena.taurageje jusu parduotuvej.esanti maksimoje.pirkau savo augintiniui.Tickless.esu labai nusivylusi.pinigai ismesti y bala niekam tikes daiktas.dar daugiau erkiu yra.neveiksmingas jusu daiktas.tik isiuliti sugeba.gerai kad sau dar nepirkau.viska dariau pagal taisykles.ir nieko tik man labai idomu kaip ji pakrauti ir per kur.niekam nerekomenduociau.tokio pirkinio.labai nusivyliau jusu parduotuve
Jei turite klausimų, pastebėjimų ar nusiskundimų rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
rotveileris 2020-05-16 14:22:53
Turim maza suniuks tad reikejo nusupirkti maistelio o Kika pardaveja raudondvario pl Maximoje pasiule sauso edesio nuo kurio suniukas dvi sav. viduriavo. Kol nepasiteiravome pas tikrai gerus veterinarus. Ir esme tame, kad maistas visai netinka ir neturi jokios mastines vertes. Nebent patys zinot ko jums reikia, nes klausti patarimo Kikoje Jau NEREKOMENDUOJU. Aciu

ačiū už Jūsų žinutę, norime išspręsti visus kilusius nesklandumus bei išsiaiškinti situaciją, tad prašome susisiekite su mumis šiuo el. paštu - atsiliepimai@kika.lt
Aukse 2020-05-09 21:07:48
Šiandien, apie 17:00 Klaipėda, BIG 2 Kika parduotuveje tokia maloni konsultante, dar niekad nesu sutikusi tokio malonaus zmogaus prekybos srityje, padejo issirinkti suniui antkakli, labai maloniai bendravo, nu tikrai super mergina
Džiaugiamės galėdami patenkinti klientų poreikius, visada laukiame sugrįžtant. Jūsų KIKA
Kristina 2020-05-05 22:55:09
Labai noriu padekoti Kaune PC SAVAS KIKOS darbuotojai Ingai! Ačiū Jums, labai likau patenkinta ♥️
Malonu, kad apsilankę KIKA parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius :) Jūsų KIKA
As 2020-04-30 01:33:06
Sveiki, Nesuprantu kodel pas jus kainos reguliuojamos kaip tik norima? Kalbu apie jorkšyro kirpimą, visa laiką kirpo kosmetini kirpimą ir mokėjau iki 17 eur, o vakar sumokėjau 25 eurus! Nei ausys išvalytos, nei analinės liaukos! Šuo net nebuvo maudomas, byrėjo pukai nuo kirpto plauko, esu nusivylusi, nes 1- atliktas ne iki galo darbas. 2- jis nera kokybiškas. 3- uz ka tokios sumos?

KIKA 2020-04-22 13:38:04
Išties turėjome didelių problemų su logistika, bei techninių nesklandumų su atnaujinta internetine svetaine, tačiau panašu, jog visas problemas išsprendėme ir galėsime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus laiku.

Dar kartą atsiprašome visos komandos vardu už nesklandumus.
Taip ir negavau iš Kikos savo užsakymo L040200314 sekančios dalies. 7 savaitės praėjo. Maitina pažadais. Jokios informacijos neteikia apie užsakymą. Pinigus pasiėmė ir baigta. Absurdas ir gėda.
Vilma 2020-04-21 18:03:03
Labai nusivyliau Kika klientų aptarnavimo specialistais. Per 6 sav. Gavau tik dalį prekių 3 pakus pakratų iš užsakymo L040200314. Kitos dalies 20 kg.maisto Josera taip ir nesulaukiau iki šiandien. Nelogiška to pačio užsakymo prekes pristatinėti dalim, reikalauti pinigų dar kartą. Nors sumokėti nemaži pinigai pervedimas buvo padarytas e.bankininkyste nusiųsta kopija prieš 6 sav, bet Kika reikalavo susimokėti dar kartą. Kikos vadybininkams skambinta daug kartų. Tačiau jie rodė nepasitenkinimus. Ar sunku žmogui pristatyti tai už ką jis susimokėjo. Ir dar seną svetainę asmeninę, kur likę užsakymo duomenys užblokavo. Vadybininkai žadėjo duomenis į naują perkelti, tačiau taip ir neperkėlė į naują. Gėda. Globoju katytes ir tas maistas labai man reikalingas. Teks kreiptis į patį įmonės vadovą ar rašyti skundą vartotojų teisėms. Aš nenoriu pinigų gražinimo, nes pirkau akcijos metu, aš reikalauju savo prekių 20kg kačių pašaro Josera.

Dėl priekiu 2020-04-19 10:37:12
Nupirkau prieke internetu balandžio 3d, bet ikį balandžio 19 d jos negaunu. Atsiejimas parduotuvei. Prieke ira parduotuvei bet ant jos nėra mano pavardės. Klientų numerių prisiskambinti neįmanoma. Per emeila atrado per 4dienos. Ir tik žado. Nepirkite internetu

Diana P. 2020-04-21 09:07:49
Labiai nusivylusi Kikos darbų. Klientų aptarnavimu ypač. Užsisakiau prekės internetu nuo 04.01. Iki šiandien 04.21 jų negavau. Į klientų aptarnavimą skambinau ir rašiau kelis kartus. Jie traktavo, kad prekės neturi sandėlyje ir negali pristatyti. Nors internetu tą prekę buvo galima užsisakyti vistiek. Paskui sužinojau, kad Megos kika tą prekę gavo ir turi. Paskambinus į aptarnavimo skyrių pasakius. Man pasiūlė nuvažiuoti ir nusipirkti prekę brangiau. Nesutikus ir pareikalavus, gauti prekę už tą pačią kainą, Kikos klientų aptarnaujantis darbuotojas parašė, kad prekė bus pristatyta į namus. Laukiau visą savaitę. Šiandien pamačiau, kad kika grąžino pinigus. Taip ir prekės nepristačiusi. Gėda su tokiu darbo organizavimu. Matosi, kad jums ant klientų nusispjauti.
Išties turėjome didelių problemų su logistika, tačiau panašu, jog visas problemas išsprendėme ir galėsime toliau sėkmingai vykdyti užsakymus laiku.

Danutė 2020-04-11 14:31:44
Pirkome katinui priemonę, apsaugančią nuo erkių. Su baterija. Prietaisiukas... Mokėjom 30 eur. Jau nuo pirmos dienos radom ant katino erkių. Kitomis dienomis ne kiek ne geriau... Net ir isisiurbę.
Pardavėja labai gyrė ir rekomendavo. Mėnesiui nepraėjus, jau net ir išvis nebeveikia... Žodžiu, ne priemonė, o ŠLAMŠTAS. Taigi, neapsigaukite su naujovėmis.
Aleksandra 2020-03-26 15:20:06
Metus laiko uzsakom per interneta maisteli ir nei karto neatveze laiku, visada uztrunka ilgiau nei savaite (tai nematom uzsakymo, po to nematom uzsakymo numerio tokio nera, po to nematom laisko el.paste, atsiuskite dar katra, pagal ta pacia sistema dirba kiekviena karta, oj nematom oj negavom).
Buvo uzsakytas maistas kovo 18 diena. Iki siol negali sutvarkyti uzsakymo. Buvo rasyta praeita savaie, uzvakar ir rasyta ir skambynta, vakar, siandien paskambinau, dar ruosia.

labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Šiuo metu užsakymų srautas gerokai išaugęs, todėl siuntų tenka laukti ilgiau, taip pat greitu metu turėsime atnaujintą internetinę svetaine ir tikimės užtikrinsime greitesnį aptarnavimą.

Atsiprašome už nepatogumus.
Greta 2020-01-30 17:43:50
Sveiki, esu buvusi šios darbovietės pardavėja ir norėčiau daug daugiau išsakyti nei kad išsakysiu... ilgokai pradirbau čia ir galiu daug pasakyti apie šią bendrovę...žmogau kuris skaito šį laišką ir galbūt gali daugiau padaryti nei aš...darykit išvadas ir pagaliau veikit!
Jūs tik perskaitot žmonių komentarus ir gražiai atsiprašot, o iš tiesų tik bandot tempti gumą ir toliau pelnotės iš gyvūnų gyvybių ir dar akivaizdžiai aš nesuprantu kokius kyšius kikos savininkė moka tiem kurie šitą įmonę vis laiko ir nemeta iš šio verslo...čia tik įsidarbinusi aš pagalvojau kad noriu čia būti dėl gyvūnų nes jiems manęs reikia aš su jais būdavau net neaptarnaudavau klientų nes jiems irgi reikia dėmesio, būdavo labai daug ligoniukų kuriems reikėjo slaugymo tačiau tai irgi nepadedavo nes jų tiesiog sąlygos buvo per prastos nes jie neturi pakankamai medžiagų jau ten atvežti ir augdami kikoje jie ėda patį prasčiausią maistą, neišleidžiami pasivaikščioti, gertuvės apipelijusios, narvai nekruopščiai išvalyti, pvz yra ”Klaipėdos Banginis” Kika parduotuvėje gyvena papūga Ara gražuolė tačiau ji taip pat baisiai ten gyvena neturi vietos išskleist sparnų, narve šakos apgailėtinos ir krenta, o su jom ir Ara, ji pastoviai klykdavo, o tai reiškia kad ji nepatenkinta gyvenimu, ji isterikė palikus, nors Aros tokios nebūna jei geroj aplinkoj auga. Tiek Vilniui, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje matau, kad gyvūnai negyvena turningai, jie tiesiog yra kikos meilučiai veideliai, kurie šildo žmonių širdis kai jie ten apsilanko ir taip jie į kiką pažiūri iš gerosios pusės bet kaip ir mes visi matome ir jau žinome, tų gyvūnų sąlygos antihumaniškos, kad ir ta idėja globotiniai...matėte už kokio stiklo jie laikomi? Ar tai žmogiška? O ką dar galiu kalbėti apie visus kitus ten gyvenančius gyvūnėlius tiek mažuosius tiek didžiuosius. Tas pats kaip Kinija! Žudo gyvūnus šunis, kates, bei kitus gyvūnėlius, kad pasipelnytų! KIKA GAME OVER!
Eikit iš šio verslo jei nesugebat jo turėti tokio, kad visi būtų laimingi tiek išorėj tiek viduje.
Jei neveiksite šis laiškas bei veiksmas nebus paskutinis.
Ačiū, kad pasidalinot savo patirtim. Kadaise norėjau eiti dirbti KIKA, nes labai myliu gyvūnus ir pati turiu šunį, tačiau pasiskaičius komentarų, geriau laikysiuos kuo toliau nuo jų.
Erika D 2020-02-27 17:12:14
Sveiki, Palangoje, Malūnu gatveje jūsu KIKA parduotuveje lankausi beveik kasdien, nes auginu kelis pudeliukus.Nieko negaliu blogo pasakyt apie aptarnaujančias dvi pardavejas, kurios visuomet pataria, pasiūlo nauju maisto produktu, bet...Teko labai nusivilti jūsu atveżta produkcija, kainos konservu labai aukštos, o atidarius skardine, smarve baisiausia.Gal jūs patikrinkite, ka siunčiate i savo prekybos vietas.Konservu bankes kitos net išsipūtusios.Aš suprantu pardavejos čia nekaltos, ka gauna, tuo prekiauja.O kodel mes pirkdami, nesame apsaugoti nuo nekokybišku prekiu.Pinigu juk negrażinsite.
Jei neveiksite šis laiškas bei veiksmas nebus paskutinis.

Jei norite pateikti daugiau informacijos ar suteikti informacijos apie konkretų atvejį, rašykite mums el. paštu atsiliepimai@kika.lt
Jei neveiksite šis laiškas bei veiksmas nebus paskutinis.
Gerai čia pavarei ! Tai ir taip aišku pelnas ir tik pelnas, nei gyvūnų ar darbuotojų gerovės, nesistebiu, kad greitu metu už patirtas materialines ir nematerialines kančias mokės pinigines išmokas viesiems išeilės, o teroras tęstųsi nes taip pelningiau! Pritariu tiems kurie čia rašė: "Tai buvo pati laimingiausia diena šioje įmonėje ir pats geriausias mano sprendimas išeiti iš šios įmonės". Tai va. Pabaigai noriu pasakyti įmonės galva vairuoja ne į tą pusę.
Eiva svetinine 2019-12-23 21:51:57
Esu labai nepatenkinta jau nebe pirma karta mane neaptarnauja vilniaus gatve viena pardaveja kam tokias prijamate.

Justina 2019-12-23 01:54:46
PC Ozo kikoje dirba labai įžuli pardavėja. 12.22 Pirkau savo šuneliui prekes, na ir kaip visada sulaukiau pasiūlymų, gal jum reikia šampūno, kremo pėdutėm ir t.t.. Pasakiau, kad visą tai turiu, sulaukiau iš jos pasisakymo, , Aha, patikėjau.``
Tačiau nieko neįsiūlius ji paiimė ir nuskanavo kažkokio maisto mėginį. (net nepaklausus ar skaičiuotu, sako išmėginsite) na, Pagalvojau, kad nemokamas ir išėjau. Veliau pažiūrėjus į čekį, tas mėginukas kainavo 20 centų. Čia ne piniguose ėsmė, tačiau labai nuvylė toks įžulus, , darbuotojos''elgesys. Manau reikėtų apmokyti darbuotojus, kad taip elgtis negalima.

dėkojame už Jūsų pateiktą informaciją. Šią situaciją būtinai išsiaiškinsime su darbuotoja ir regiono vadove.

Zoja 2019-11-18 16:20:54
2019.11.17 diena buvome nuvaziave i Kika parduotuve esancia Mindaugo maksimoje.nusipirkom gyvunam vitaminu. Pamate akcijas norejo pajimti 3 guolius gyvunam ir zaislu dukra isrinkinejo ir saude ant zaisliuku jie cype ji tiesiog abziurinejo zaisliukus. Pardaveja pribegus prie musu mazos dukters grubiai su ja snekejo kad taip nebe darytu nes parduotuveja neaisku is kur yra katinas uzdarytas namelyje ir jis bijo visas noras nuejo kazka pirkti kai pardaveja izuliai sneka su mazu vaiku ir dar kai iseidinejom baresi nu cia nera normalu...
Mažai dukrytei reikia paaiškint, kad čia ne vaikų žaislų parduotuvė ir pirmiausia rūpinamasi gyvūnėlių gerove ir apsaugojimu nuo streso, o ne vaikų žaidimais...
Triušiuko savininkė 2019-11-27 20:38:50
Labas vakaras. Labai nusivylėme Šiaulių akropolio kikos parduotuve. Labai norėjome dekoratyvinio triušiuko. Šioje parduotuvėje kaip tik buvo jų nemažas pasirinkimas. Visi buvo mažučiai, paklausus kiek jie dar augs, pardavėja pasakė kad nebe labai daug... Pasakėm jog nenorim kad augtų didelis. Pardavėja užtikrino, kad tikrai toks nebus... Triušį įsigijom gegužės mėnesį, o jis jau vos telpa narve. Narvą pardavėja dar siūlė mažesnį pirkti, nes tikrai pakaks. Bet nusprendėme jog imam didįjį, kad jam būtų daugiau laisvės. Dar rekomendavo medinį namelį, kad turėtų kur pasislėpti (už kurį ir sumokėjom ne mažai), tad triušis po kelių menėsių tiesiog tam namelį nebetilpo... Na ir kaip minėjau triušiui nėra dar nei metų, o jis tooookio didumo, kad jam jau reikia ir narvo naujo. Labai apmaudu, kad atėjus pas profesionalus tikiesi jog bus suteikta informacija, o žmonės šitaip apgaudinėjami. Toks jausmas, kad pardavėjų tikslas, kad tik tu pirk... Dabar aplamai visas kikų parduotuves aplenkiame...

Šią situaciją analizavome su specialistais bei veterinarais, kurie suteikė įvairios informacijos apie triušiuko mitybą, dydį ir veisles. Triušiukas auga priklausomai ir nuo genetikos, ir nuo to, kiek šeriamas jis bus (rekomenduojama šerti du kartus per dieną - ryte ir vakare). Prie viso to, galime išskirti ir dar daugiau faktorių, kurie gali lemti triušiuko dydį. Verta paminėti ir fizinį aktyvumą ir kuo gyvūnėlis maitinamas. Jei triušiuko veislė nėra priskiriama MINI triušiukams, o dar dekoratyvinis augintinis yra patinėlis, tikrai bus linkęs užaugti didesnis. Žmogiška, kad sunku nuspėti kokio dydžio užaugs gyvūnas, nes suaugusio triušiuko svoris gali siekti nuo 1 iki 8 kg. Labai apmaudu, kad nebuvote tinkamai ir plačiai informuoti apie gyvūnėlio auginimo ypatumus prieš jį perkant. Norime atsiprašyti ir patikinti, kad įdėsime visas pastangas tobulindami pardavėjų kompetencijas, kad tokie atvejai nepasikartotų.
Triušiuko savininkė
2019-11-27 20:38:50 IP 2ju3kquq
Zoja 2019-11-18 16:20:54

Gražios Jums dienos!
Laba diena. Noriu pagirti Klaipedoje dirbusia mergaite ir paklausti kur dingo viena jusu pardaveju? Perkuosi kikoje jau 5 metai bet dar neteko pas jus matyti tokios geros darbuotojos. Atejau nusipirkti maisto, uztaikiau ant nuolaidos geros ir pasiemiau didesni kieki nei planavau, labai dziaugiuosi nes kita menesi kaina didesne buvo smarkiai. Labiausiai mane nustebino nuolatine jos sypsena ir rupestis net tik mano suniuku, bet ir manim. Kadangi perkuosi daznai visada pasiteiraudavo kaip sekasi, kaip jauciuosi. Nuostabi pardaveja. Visada malonu budavo sugrizti. Apsipirkinedavau Akropolio maximoje ir visada uzsukdavau i ta maza kikos parduotuve priesais kasas. Tik jau nuo vasaros vidurio jos ten nebematau, blondine vardas iš I raidės Inga ar Inesa, gaila nepamenu. Gal dirba kitoje jusu parduotuveje? Noreciau vel pas ja papulti
Aušra Lagunavičienė
2019-11-19 09:07:49 IP 2i250n9n
P R E T E N Z I J A
Laba diena, lapkričio 17 dieną, sekmadienį kaip kaskart nuvežiau savo augintinę jorkšyrų veislės kalytę Deizę į Kikos parduotuvę, esančią PC "Savas" eilinei grožio procedūrai kirpimui 9 val. ryto. Nuvykus pasiimti augintinės, kaip visada pirmiausiai užėjau susimokėti, tačiau pardavėja mane nukreipė pas kirpėją. Nuėjus pas kirpėją, kirpėja vardu Vaiva (pavardės nežinau) ji pasakė, kad netyčia įkirpo į kalytės kojytę. Vaizdas buvo nekoks, kalytė tikra ta žodžio prasme buvo nuskusta pirmu numeriu, jeigu galima taip išsireikšti, kojytė stipriai kraujavo, kirpėja pasakė, kad būtinai reikia kreiptis į veterinarą, kadangi žaizda gili, o kraujavimo neįmanoma sustabdyti, pati jau su kalio permenganatu tai bandė daryti. Kadangi tai buvo sekmadienis, tai pati kirpėja puolė ieškoti dirbančių veterinarų. Suradus dirbančią vet.kliniką, kuo skubiau pasiėmiau kalytę, buvo liepta sumokėti 13 Eur, sumokėjau, tačiau čekio negavau ir nuskubėjau ieškoti pagalbos. Vet klinikoje, apžiūrėjus veterinarui kalytė buvo ekstra operuota, kadangi buvo konstatuota achilo sausgyslės visiškas nukirpimas ir audinių nudeginimas kalio permenganatu. Esu labai pasipiktinus tokiu kirpėjos elgesiu ir suteiktomis kančiomis pirmiausiai mano augintinei, paskui man ir mano šeimos nariams, bei išlaidomis susijusiomis su operacija bei pooperaciniu laikotarpiu. Veterinarijos klinikoje buvo konstatuota: achilo sausgyslės nukirpimas, audinių nudeginimas ir pilvo ertmės pažeidimas odoje, kerpant kalytės pilvuką. Šiuo metu kalytė gydoma, statomos lašelinės, naudojami vaistai, kasdien vežiojama į veterinarinę kliniką. Dėl kirpėjos pažeidimų ir galutinės diagnozės klinika ruošia pažymą apie suteikus pažeidimus, kurią artimiausiu metu galėsiu pridėti kartu su čekiais apie patirtas gydymo išlaidas. Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytą, prašome susipažinti su esama situacija ir susisiekus su manimi atlyginti bent jau materialinę žalą. Priešingu atveju, pasilieku teisę kreiptis dėl žalos atlyginimo į teismą.
Jolanta 2019-10-24 12:24:15
Sveiki, š.m. spalio 23d. Mindaugo g. Maxima atvažiavau į Kika parduotuvę, kurios darbo laikas internete paskelbtas iki 21 val. 20.30 val, parduotuvė buvo uždaryta, šviesos išjungtos. Ar darbo laikas nurodytas teisingai? Jei taip, labai gaila, kad yra tokia betvarkė. Gerbkime save ir branginkime klientų laiką.

atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos, KIKA parduotuvės esančios Mindaugo g. 11/ T. Ševčenkos g. 2, Vilnius, PC Maxima dirbo laikas - I-VII: 09.00-20.00
Evelina 2019-10-26 17:09:34
Šiandien pirkome narvelį bei papildomas prekes žiūrkėnukui, pardavėja konsultantė Raimonda - super! Matosi myli savo darbą, puikiai konsultuoja ir pataria, padeda pasirinkti geriausius variantus bei maloniai šypsosi !
PC MADA
Ačiū už pasidalintą patirtį KIKA parduotuvėje. Malonu, kad apsilankę parduotuvėje išsinešate gerus įspūdžius! Jūsų KIKA :)
PC MADA
nesvarbu 2019-09-24 11:12:04
gryna tiesa.as kikoje isdirbau apie 3 men, nes buvo didelis spaudimas is vedejos puses, kodel mazai parduodi, kodel nekisi zmonems ko jiems visai nereikia, kodel nesiulai to, ano. stengiausi, bet vis tiek neitikau. skundziausi taip pat regiono vadovei, bet jos labai geros drauges su ta vedeja, tai viena kita uzstoja. darbas butu gal ir idomus, jei vedeja tiek nesikistu i darbuotojo bendravima su klientu. be to reikia tampyti sunkias prekes, kai atveza. su kolege net kelias sekundes negalima persimest zodziais, nes stebi ir iskart duoda milijona pastabu. isejimas is tokios "prestizines" darbo vietos buvo geriausias mano sprendimas
+++ Patvirtinu, vadovybei tik $ terūpėjo apie DSS patyliu.
Kamle 2019-09-18 17:58:44
Galeciau 110 % pritarti nuomonei... Baisu kas darosi kikoje tarp darbuotoju. Esu eiline pardaveja konsultante, kuri turbut zymiai trumpiau dirbdama daug daugiau nusimano nei 'vedeja' kuri gauna alga tik uz ta varda. Pamaciusi kas vyksta bandziau tai paaiskinti regiono vadovei su irodymais. Buvo kviesti susirinkimai, i kuriuos vedejai buvo nusisvilpt, nes ji turi vadoves uznugari. Skundesi be manes dar 3 darbuotojos, dauguma is ju-jau buvusios, nes vedejos neina pastumti. Esu baisiai nusivylusi ir nebezinau kur kreiptis, kad buciau isklausyta. Regiono vadovei nieko sakyti nebesinori, nes tas pats butu kalbeti su siena.
Kamle 2019-09-18 17:58:44
Sveiki, ačiū už informaciją.
Jeigu norėtumėte suteikti daugiau informacijos apie konkrečią situaciją, parašykite el.paštu: personalas@kika.lt
Saule 2018-07-23 10:10:30
Imone, kurioje kiekvienas vadovas jauciasi kaip savo karalysteje ir nera nei noro, nei intelektiniu sugebejimu suprasti, kad butent darbuotojai uzdirba pinigus ir bendrauja su klientais. Darbuotojai uzdirba minimuma ir del mazareiksmiu dalyku yra nuskaiciuojama nuo algos, neduodamas normalus grafikas ir ivairiai pazeidziamas darbo kodeksas (cia jau po to, kai nustota moketi vokeliuose). Niekas nenori matyti, ar girdeti, jog ta pacia preke salia esanciame prekybos centre galima nupirkti dvigubai pigiau ir savamokslems vedejoms, tai atrodo pardaveju kalte (uz ka galima siek tiek numinusuoti nuo algos, kad finansiniai rodikliai atrodytu geresni). Regionu vadoves terorizuoja darbuotojus, rodo absoliucia etikos ir issilavinimo stoka. Pvz. naujoji vadove Kaune yra visiskas nekompetencijos ir darbo per pazistamus pavyzdys, kuris nesigaudo nei kokioje srityje dirba, nei ka daro. Kadangi darbuotojams jau taikomi ofisu metodai, slapti filmavimai ir kitos nesamones, galbut pradekite mokyti Ukrainiecius lietuvius kalbos - prireiks, kai nebus, kam dirbt (idarbintos pazistamos nelabai diba, bet ka cia..).
aiste 2019-09-13 19:18:11
nupirkau juru kiaulytei gardesi, kuris turejo galiot iki 2020/12, bet atidarius viskas apipelije:)
Dėkojame už informaciją, su kliente buvo susisiekta asmeniškai.
Marija 2019-09-11 09:52:47
Banginis Klaipėda:
Kika elgiasi baisiai su gyvūnais kas apskritai sugalvojo idėją pardavinėti gyvūnus tokioje maisto parduotuvėje... vien dėl biznio??? Toliau kalbant apie globotinius gyvūnus jie uždaryti parų parom toje mažoje dėžutėje už stiklo, vien ten jie gali greit susirgti ir net numirti tai nežmogiška!!! Beje maistas prasčiausios kokybės tačiau pardavėjom liepiama apie maistą kalbėt taip lyg jis būtų aukščiausios kokybės.
Laba diena, p. Marija,

Dėkojame už Jūsų pateiktą informaciją.

Banginis Klaipėda:

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...

Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia
Biudžeto pajamos gegužę smuko 29,6%, birželį atšokimo nelaukia 06-02 13:22
Preliminariais duomenimis, gegužės mėnesį valstybės biudžetas pajamų gavo apie 29,6% (257,3 mln. Eur) mažiau nei prognozuota ir apie 19,9% (151,9 mln. Eur) mažiau nei praėjusių metų gegužę...
FNTT: prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių 06-02 12:56
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) skelbia įtarianti, jog prabangių automobilių prekeiviai galėjo nesumokėti kelių milijonų eurų mokesčių.
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos
Taršioms technologijoms keisti pramonės įmonėse – 10 mln. Eur paramos 06-02 12:46
Aplinkos ministerija iš Klimato kaitos programos šiemet skyrė 10 mln. Eur paramos taršioms technologijoms keisti mažiau taršiomis ES apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemoje dalyvaujančiose...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%