Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ketora, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ketora

Atsiliepimai apie Ketora, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ketora, UAB

Nepatariu pirkti, nes lauksit kaip iš Kinijos siuntos. Baisiausia patirtis su klientu aptarnavimu. Labai daug melo. Buvo pirkta iš šios įmonės lenkijosbaldai24 svetainės.
Mūsų atveju, viskas gerai.Užsakėm Provanso virtuvę, Lietuvoj kainos kosminės. Kiek skambinomės, rašėm įmonėms el. laiškus su pavyzdžiais ir užklausom siuntėm, reikiamus išmatavimus surašėm, tai su akcijom, Lietuvoje kainos buvo dvigubai didesnės, nei siūlė "KETORA". Todėl "surizikavom" ir užsisakėm "Ketoroje". Užsukom į jų ofisą Kaune, pasižiūrėti stalviršių pavyzdžių. Paklausiau darbuotojos apie užsakymų vėlavimą, nes čia prisiskaičiau, tai ji patvirtino, kad vėlavimų būna, nes ne nuo jų priklauso gamyba, o nuo lenkų. Taigi internetu suvedžiau visų reikiamų spintelių kodus ir kiekius, pervedžiau 20% avansą. Žadėjo, kad iki 6 savaičių. Laukėm 6, 7, 8, 9, 10 savaitę pranešė, kad baldai atvyko. Pristatė mandagus vairuotojas, pasisiūlė padėti susinešti visą virtuvę (į 4 aukštą). Kiek skambinomės pasiteirauti ar rašėme, kol laukėme savo baldų, visada bendravo, visada atsakė, vieną kartą, berods, tik už 3-jų ar 4-ių dienų atsakė. O šiaip, jokių konfliktinių situacijų nebuvo. Atvyko baldai, po poros savaičių surinkinėjau, instrukcijos nebuvo tobulos, bet esu kelis mėn. dirbęs su baldais, tai susirinkau viską be problemų. Reikėjo dar 6 skyles papildomai išsigręžti. Buvo neišgręžtos ir medžio plaušų plokštės atskirai pirkausi poros spintelių nugarėlėms, nes buvo pagaminta ne taip, kaip man reikėjo. Ir viskas! Baldai nuostabaus grožio, mediniai fasadai (o ne plokštė, kaip siūlo daugelis už kosminius pinigus), sendinti, tvirti. Varžtų ir vinių, pora saujų daugiau įmesta. Rankenėlės tik neįėjo į komplektaciją, tai užsisakėm (žalvarines) iš AlliExpress. Visumoje sutaupėm apie 2000 Eur. (lyginant su liet. kainom) ir likom labai patenkinti. Tik kad užtruko apie 1, 5 mėn. ilgiau, bet jei nedega, tai tikrai vertėjo, bent jau mūsų atveju...
Bėkit kuo toliau!!!!
Pirkom stalą, pervedem avansą, likusią dalį mokėjom grynais, negavom jokio kvito... Stalo kokybė...Graudu....
Bet čia dar nieko po mėnesio sulaukiame skambučio kad nesumokėjome pinigų.... Ir taip ramybės neduoda jau pusę metų
Apeikite šio įmonės skelbimus iš tolo kas ieškote darbo. Kas norite pirkti irgi. Tik bėdų prisidarysite ir įsivelsite į ginčus su arogantišku niekšeliu.
Nepirkit, a*******i nei stalo, nei pinigų. Susiekti nepavyksta
NEI PIRKTI, NEI DIRBTI. Atzagarus, grubus, nemandagus, susireiksmines, ieskantis neandartalieciu ir manantis esas VISKA zinantis smulkus niekselis ; pabendravus su a. w. apima slogus yspudis kaip tau nepasiekiamai toli iki sio sviesuolio.neadekvatus tipelis, fenomenas... neprasidekite, PASINAUDOS IR ISSPJAUS...
Užsakiau sofą iš Lenkijosbaldai24.lt, tai ką atsiunte tai buvo blogiau nei apgailėtina. Surinkimo instrukcija pilna klaidų, neaiški nei seka nei kokios detalės kir dedasi. Pats baldas visiška šiukšlių krūva ir labiau panašu į butaforinį daiktą ant kurio geriau nesisėsti. Po kelių dienų naudojimo išsitampė medžiaga. Labai gailiuosi kad nepaskaičiau atsiliepimų apie šitą pardavėją prieš pirkdamas. Padariau klaidą kad negražinau šio prekės atgal.
Pritariu visų neigiamai komentavusių nuomonei - tai nerimta įmonė. Patariu neprasidėti.
O aš pasidžiaugsiu. Komunikacija tenkino, susisiekė iškart telefonu po užsakymo pateikimo. Gavom pranešimą, kad vonios spintelės bus pristatytos per 2-6 savaites. Tiek laukti nereikėjo, gavome po 1 savaitės ir poros dienų. Super, ačiū.
Prakeikti melagiai. Kitaip nepavadinsi.
Valdo portalus www.apsipirklenkijoje.lt, www.lenkijosbaldai24.lt ir www.baldina.lt - NEREKOMENDUOJU TURĖTI JOKIŲ REIKALŲ. UŽSAKYMAS VĖLUOJA JAU 6-IAS SAVAITES. Teko ne vieną kartą skambinti ir rašyti bendraisiais kontakais. Niekada pažadėję neperskambina (bent jau man). Į griežtus mailus vengia atsakyti. Rinkitės patikimus pardavėjus, o ne šiuos melagius.
www.apsipirklenkijoje.lt, www.lenkijosbaldai24.lt, www.baldina.lt
Bėkit nuo visų šių jų el parduotuvių!!!!
LENKIJOSBALDAI24.lt Užsakėm miegamojo lovą sausio mėn. Žadėjo atvežti per 2-6 savaites. Dabar jau balandžio 25d. Nei lovos, nei atsakymų kada bus. Pažadai ir tiek. Dabar reikalaujam užstato gražinimo. JEI TIK GALIT - APEIKIT ŠIĄ ĮMONĘ KIEK ĮMANOMA DIDESNIU RATU!
Kompetencijos ir supratingumo bendravime nerasta. Iškilusių problemų spręsti nenori, pasiūlymų neturi, pelika pačiam pirkėjui suktis iš padėties. Pirkau pirmą ir paskutinį kartą. Nepatariu niekam pirkti iš šios įmonės.
Baldus uzsakiau 2017m. Sausio 30. Siandien jau balandžio 29, baldu nėra. Meluoja, tai krauna, tai veža, tai rytoj atves, ir taip jau visas ketvirtis praėjo. Nematau jokios kompetencijos atsiliepiancios moters kalboje. Net neprisistato nei kokia įmonė, nei koks vardas, viena diena pasake:nu, kai pasakiau kad dėl baldu skambinu. Atsakiau irgi nu nu. Buvau paskaiciusi atsiliepimus darbuotoju buvusiu, bet neemiau dėmesin, o reikėjo. Taigi, nežinau, ka po švenčių man uzgiedos mergina, kuri atsiliepia, ar vel bus-nu. Iškart rašysiu FNTT ir Vartotojų teisėms, nes kažkaip reikia pajudinti mano reikalą. Taip nesiskaityti su pirkėju, tik pas mus ir galima.
buvę ir esami darbuotojai prisijunkit prie facebook grupės "BUVĘ ir ESAMI ketoros darbuotojai"

Niekam nerekomenduoju cia dirbti. Direktorius vaiksciojantis negatyvas! Jums tik gadins nervus. Jokio tobulejimo, tik bukejimas.
Iš esmės net direktorius nemoka bendrauti el. paštu, tai ką jau pasakyti apie pačią įmonę. Linkiu sėkmes su tokiu bendravimo pasiekti verslo "aukštumų".
Daugiau atsiliepimų apie šią įmonę rasite čia:
paziurekite i darbuotoju atleidimo - priemimo fakta, kuris cia yra rodomas viesai ir zinosite, kas tai per imone.

Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: Vilniaus g. 37, Karmėlava, LT-54449 Kauno r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: Žalioji g. 1, Eišiškės, LT-17176 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...

JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą
JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą 08-14 20:52
JAV teisingumo departamentas penktadienį patvirtino konfiskavęs degalų siuntas iš keturių tanklaivių, pasiųstas Teherano į krizę išgyvenančią Venesuelą, o pačius krovinius susiejo su Irano...
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė 08-14 20:26
Degalinių tinklas "Circle K" atidarė naują degalinę šalia Kryžkalnio. Šiai plyno lauko investicijai tinklas skyrė beveik 2,8 mln. Eur ir išsiplėtė iki 89-ių degalinių.
"Thermo Fisher" nepavyko įsigyti Nyderlandų koronaviruso testų gamintojos "Qiagen" 08-14 19:40
Jungtinių Valstijų laboratorinės įrangos gamintojai "Thermo Fisher Scientific" nepavyko įsigyti Nyderlandų bendrovės "Qiagen", kuri gamina įvairius medicininius diagnostinius testus, įskaitant...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 208,60 +2,33%
Hewlett-Packard 18,18 -1,09%