Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kestata, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kestata

Atsiliepimai apie Kestata, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kestata, UAB

Nepadės Rimut rašinėjimas, G.R. dirba ir "Salvana" firmoje, ten tie patys nusiskundimai. Ko neturi šis žmogus, tai sąžinės. pasiskaitykite Salvanos komentarus ir susisiekit su Violeta.
Rugpjūčio mėnesį bus metai, kaip negražina dalies paimtų pinigų avanso. Žada. Tačiau paskambinus - adresatas šiuo metu nepasiekiamas, bus informuotas trumpąja SMS žinute. Neskambina. Skolos negražina.Laukiu. Tikiuosi atsilieps ir gražins likusius pinigus.
Sveiki, neturekite reikalu su imone Kestata neatsiskaito uz darbus nuo 2017metu rudens, darbai baigti ir priduoti.
Sveiki nedirbkit su sia imone apgaus kaip ir mus apgavo darbai padaryti, jis sekmingai prisidave darbus, pinigus paeme ir mums nesumokejo, pasisaugokite imones KESTATA
Sveiki visi, nesusidekite su UAB KESTATA, nes jie nesumoka uz darbus mums skolingi 13400 euru nuo praeitu metu darbai senai padaryti ir priduoti, bukite budrus jei dirbsite su sia imone patirsit nuostolius kaip ir mes patyreme.
Vengia atsiskaityti už suteiktas statybinės įrangos nuomos paslaugas.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti
Nelegalių televizijos paslaugų teikėjai bando gudrauti 02-17 16:51
Nelegaliai interneto televizijos paslaugas teikiančios bendrovės siekia pergudrauti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją – užblokavus jų svetaines, pakeitus keletą simbolių atidaromos naujos.
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos
Savivaldos rinkimuose – 244 teisti kandidatai, daugiausiai – iš Darbo partijos 02-17 16:28
Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžysis 244 teisti kandidatai, tai sudaro beveik 2 proc. visų rinkimuose dalyvaujančių politikų.
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos
Jūsų namai toli nuo namų: "Ritz-Carlton" ir "Sheraton" viešbučių istorijos 02-17 15:07
Keliauninkams skirtos užeigos egzistavo jau ankstyvosiose civilizacijose ir yra minimos net Biblijoje. (Pabaiga. Pradžia – "Verslo klasė" 2018 m. Nr. 9)

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%