Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelpa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelpa

Atsiliepimai apie Kelpa, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kelpa, UAB

a*******i sako kad atves sekmadienį siuntinį paskui kai pajeme sako nepakeliuj atvaziuokit pasijimt arba tik antradienį, sako aš susimaisiau negalėjau sakyt kad atvesiu sekmadieni arba sako parvesim atgal į Lietuva.sako tu nori už 20euru kad atvestume į vietą tau!!!!
Sukciu kontora! Veze man masina is Oslo i Kauna sutarem 450euru, turejo pristatyti i vieta kita diena. Kai buvo Lietuvoje tai pasake kad masina pristatys uz savaites, atseit ten vairuotojus girtus is kelto isvaziuojant pagavo. Kita diena pats nuvaziavau is Kauno i Klaipeda ir pasiemiau masina, tai l****s tik 50euru nuleido! Jei butu normali firma pats butu sedes uz vairo ir isveziojas krovinius zmonems! Tik nesi firma!!! Firmu tikrai daug kurios veza krovinius ir rupinasi savo klientais!
Viską padarė laiku. Krovinį pristatė nepažeistą, nors jis buvo gan jautrus. Malonus kolektyvas :)
Keleta kartu naudojausi <<Kelpos>> paslaugomis, jokiu nusiskundimu neturiu, viskas gerai!
Pigiu apgaviku, sukciu firma. Is Vilniaus mano mamos kuriai 82 metal, paime siunta su pomidorais ir susitare paimti mokesti 1 kg -1€. Siuntinukas sveriantis 18 kg. pas juos pasunkejo iki 38 kg. uz kuri sumokejau 600kr. Mes su jais susisiekem ir pareiskem pretenzijas del “Auksiniu pomidoru”. Atsiprase ir pazadejo grazinti 30€.mano mamai. Tai veza 30€ (300kr) iki siol. Primena kalejimu nieko svento neturincius sukcius.
Teko vaziuoti i Stavangeri ir tikrai nesigailiu. Fainas kolektyvas ir kelione buvo idomi
Viskas buvo puikiai pristatyta ir laiku, jokiu problemu su komunikacija
REKOMENDUOJU !!!
Nuvežė į Norvegiją saugiai ir gerai.Vairuotojai malonūs ir supratingi
nesiulyciau niekam su ju kontora susidet.sutari kaina viena, atveza pasako kad kita, veluoja ne dienom atvezt, o savaitem...zodziu....aplenkti ta saraskinu biura kuo toliau, susiduriau su jais pirma karta, bet tikrai paskutini
Su jais daugiau reikalu nebenoriu turet, kai skambinau atsiliepe kazkos vadybininkas suderinau kad siuntini tikrai nuves iki syvde o finale gavos kad mes ten nevaziuojam atwaziuokit pasiimt i alesund, nesuprantu kam apsiimt siuntini jai nevaziuoji ten
Atsargiai su Kelpa tai Melagiu kontora!!! Vairuotojai grubus, siuntu neveza i vieta!
Ne kažką jie. Krovinį iš siuntėjo (langai) paėmė supakuota pagal siuntėjo nurodytus reikalavimus.Manes ne informuoja, kur pristatymo adresas nesidomi, kryptis tinka Bergen link, No. Atvežė laiku, vairuotojas tvarkingas Evaldas.
Nuo čia ir likau nustebintas, krovinys iš pakuotas, durys kurios turi būti transportuojame stačios padėtos kartu, nors pervežimo faktas kaip ne gabaritai, tik keliauja kaip gabaritai. Tokiu poelgių likau nepatenkintas, Edgaras čia jis vadovas, dar ginčijasi, kad teisus.
Neturėtų jis transportu užsiimti.
Pati nepatikimiausia firma!!! Buvo sutarta, kad siuntini pristatys i vieta ir laiku, taciau is sestadieninio pristatymo isejo antradienio vakaras, siuntini i vieta taip ir nepristate, reikejo vaziuot pasiimti, nors pinigai buvo sumoketi iki vietos ir galu gale net neatsiprase uz patirtus nepatogumus.Labai nemalonus personalas, kuris net neprisiema savo kaltes. Nerekomenduoju!
Donatas 2016-08-20 00:39:26
Na paziuresim kaip jie dirba. Tada ir parasysiu rimta nuomone apie KELPA. Man turi traktoriu parvest. Lauksim
Saunuoliai viska padare laiku ir pristate i vieta be jokiu problemu.
Puikus servisas, mandagūs vairuotojai. Siunta paémê ir pristate laiku.
Dekoju
Noreciau pasidalinti labai nemalonia patirtimi su sia imone. Nors pries tai su draugu vezeme su jais kelis siuntinius, ir viskas buvo gerai, taciau paskutini karta be galo sunervino.. Mums buvo svarbu, kad siuntini atveztu iki namu Osle, nes neturime masinos, o norejome ideti kelis sunkius paketus. Paskambinus jiems is karto paklausiau, ar paimate ir nuvezate iki namu. Operatorius pasake, kad is namu Lietuvoje (tiksliau Siauliu) paimtii negalime, taciau Norvegijoje pristatome i namus, vieno paketo kaina 30 euru. Viskas atrode puiku.. Po dvylikos nakties, penktadieni, gauname skambuti, kad jie yra netoli Oslo ir prasom atvaziuoti pasiimti siuntinio i kita gala Oslo, nei mes gyvename. Bandem aiskintis gera puse valandos pakelti is miegu, jog sake, kad pristatys i namus.. bet veltui. Galiausiai vairuotojas pasiule mums "palanku kompromisa" - atvezimas iki namu + 15 euru, laukite iki 2 nakties skambucio. Sutikom :/ Po pusvalandzio skambina, kad atves kita diena. Atvyko, taciau iki pat namu neatveze. Man reikejo ta diena isvykti, tad draugui vienam teko tempti dar 400m i statu kalna. Labai nusivyliau sia kompanija bei niekam nerekomenduoju su ja tureti reikalu... : (
Aciu uz puiku servisa.
Siunta is NO paimta numatyta diena ir pristyta adresatui i LT uz sutarta kaina. Israsytas siuntos dokumentas.
Mandagus vairuotojas Haris
Esame patenkinti
Labai nusivyliau sios imones paslaugomis.... pradangino brangios vertes siuntini, o kompensuoti zalos net nenori.... gyvenime nebesinaudosiu kelpa.lt paslaugomis.....
Seniai ir pastoviai naudojuosi Kelpos paslaugomis. Puikiai organizuotas darbas, puikus kolektyvas, puikus bendravimas. Aciu Jums, vaikinai! Linkiu asmenines laimes kiekvienam ir finansines sekmes imonei!
L. Z.
Ziauriai nusiviliau sia firma.siunciau siuntini i Lietuva, tai vaziavo beveik savaite.kaina sutariama viena, o atvezus, dar praso pinigu, reketuoja gaveja....kazkokia driskiu kompanija, siuntimas pabranksta.iki namu NEPRISTATO, is namu NEPAIMA.gyvenime i juos nebesikreipsiu.s*******o kontora....
Ruslanas Puskepanis
2015-11-07 16:35:59 IP 5f4sp6ma
Na nežinau kas kam nepatinka, bet keliavau su šia kompanija. Paimė laiku, parvežė greitai. Lankstus apmokėjimo būdas. Kelionė neprailgo.
Kai nusiunčiau savo adresą ir duomenis, su manimi greitai susisiekė vairuotojas.Pranešė laiką ir tikrai jokių vėlavimų nebuvo. Parvežė tiesiai iki namų.
Jokių nusiskundimų apie šią kompanija negaliu pasakyt. Viskas buvo atlikta sąžiningai ir laiku.
Didelis ačiū šiai įmonei.
Galiu drasei sakyti, kad imone neatlieka savo darbo. Susitarem, kad paims is Norvegu seimos man svarbu siuntini, bet vis N priezasciu del ko nepaima. Su melu Kelpa toli nepavaziuosi... Nusivyliau ir daugiau jusu paslaugomis tikrai nesinaudosiu. Ir kitiem patariu nesvaistyti laiko su jais. Vistiek paves, kad ir kaip grazei ciulbes.
Nepatikima imone. Skambinau, viska sutariau, o nuvezus siuntini kaina padvigubejo.
Verta apgailejimo ta kelpa. Nutariau i Norvegija atsisiusti dvirati paprase 45 eurus is vietos nepasiima reikejo vest i Klaipeda, nuvezus paprase bvigubai nes jis sunkus atseit. 90 euru uz dviracio atvezima :D Jau geriau nauja Norvegijoje nusipirkti.
Pirma karta is Norvegijos veze musu tases, tai tiesiog viskas idialiai.Kada beskambintum, visa laika atsiliepia, informuoja.Labai patenkinti ir toliaunaudosimes Kelpa paslaugomis.Paskaicius komentarus, jau buvau truputi issigandusi, gal cia pries kelis metus kas ir vyko. Aciu jums uz paslaugas
Paskaicius komentarus, kur negana to kad juos sumeitrava konkurentai, tai tuveikeju frajeriu nuomone jie pasaulio bambos ir ner niekad vazeve su kelpa ar dar su kuo zodziu šikardiagos-kodlos frajeriai, ne neisivaizduoj tu vairuotoju darba specifikos, ne sudetinguma-čiudylos! As su kelpa gegužes 1d.pats atplaukiau i svedija vykau i karlstada, kad ir su pavelavimu atplaukem, del tam tikru priezasciu velavo keltas-kazkam amzina atilsi.Tai pasakysiu taip nuo pat pirmos minutes kelpos vairuotojai buvo demesingi, rupnos ar i kelta praejom ir panasiai, o vaziuojan atmosfera tokia lyg vaziuotum su draugu, pokalbiaiapie viska, itin taktiski supratingi, komunikabilus ir operatyvus, net vardo vairuotojo nepamenu su juodi vivaru buvo, sau us zmogelis, o dabar man prireike darbuotojo, ti jam besvarstant kaip atsigaus ce i svedija pas mane, sakiau nieko negalvok, idaviau kelpos duomenis, ir rytoj jis jau su kelpa pajudes is lietuvos link karlstado, ir jam bendravimas patiko tegul kolkas ir telefonu, kai atvyks paprasysiu jo parasyt komentara atvirair kelpai reklamosnereik, jos darbai uz save kaba☺ir hrinovina rasleva jie neturi laiko uzsiiminet, atsiduoda darbui kuri dirba itin gerai.......Prierasas snargletems konkurentams šikardiagoms-čiudyloms! KELPAI BUT PAPRASTAI SAVO DARBA DIRBANCIAI IMONEI NEGEDA, UZTAT BUT PIGIEMS KAIP KAD JUS GEDA!
turiu ir as problemu su kelpa. pries pora savaiciu siunciausi tasia su maistu. susikroviau pats namuose, issiunciau su kelpa o pats atskridau lektuvu. issiunciau draugo adresu nes pats atskridau diena veliau. gaves tasia pastebejau, kad nukrautas sokoladas (tik pieniskas, juodas paliktas) paimtas pokelis kavos (aroma platinum, aroma gold palikta) paimta arbatos deze (100pokeliu 50lt) suriu rukytu visa maseli paeme, liko tik lasinei ir rukytos desros (matyt riebei nevalgo). taigi paskambinau kelpai, papasakojau, atsakymas pirmas tai tau nedadejo, sakau pats sau dejaus, tai sako tavo draugas nueme, sakau jis sokolado ir kavos nevalgo. galutinis atsakymas, kad ju vairuotojai pakankamai uzdirba, kad tasiu nekraustytu. likau muse kandes, kelpa padare mane kalta del ktasies praretinimo. nesakau, kad vairuotojas butinai paime, gal keleivei kai vairas miegojo, ar kelte masinos nerakino, nesvarbu, vcairas atsakingas uz krovini. o dar labiau nustebino kaip tas issigimelis suregavo i papasakota mano problema. NESINAUDOSIU KELPOS PASLAUGOMIS
http://www.pinigukarta.lt/skundai-2/nekokybiska-paslauga-skundai-2/pervezejai-zala-zada-kompensuoti NEPASIMAUKIT, PATENKINTU KLIENTU BEVEIK NERA, MELAGIAI
Sveiki, teko man susidurti su isita firma, taigi reikejo pervesti baldus is svedijos i lietuva.pasiskambinau jiems pries 2men iki suplanuoto baldu pervezimo datos pasiteiravau ar gales pervesti mano baldus, sutarem data kaina ir kad perves.nu nukrito rupesti kaip pargabenti baldus, laikas eina pasiskambinu dar karta jiems likus 2 sav.iki sutrartos datos pasiteirauti ar nepamirso manes ir ar nebus jokiu nesklandumu, nes baldu buvo nemazai...atsakymas jokiu problemu nekils.likus 2 dienoms darkarta pasiskambinu, nuramina kad viskas OK.past isvykstu i lietuva ir laukiu baldu.
Sulaukiu skambutcio is Kelpos:zinai ten tralas vaziuoja is Norvegijos, perdauk prisikroves negalim paimti tavo baldu.
Taigi nedekit dauk vilciu i sita firma.NEPATIKIMA FIRMA !
Pastoviai naudojuosi jų paslaugomis. Esu patenkintas
Apgailetina firma.Laukiau siuntinio 2 savaites i stavangeri.Dingo su visais galais.Rageliu nekelia.Baisu kaip jie dirba.
Sveiki, teko naudotis Kelpa paslaugomis.Likau patenkinta.Siuntinys laiku buvo paimtas ir pristatytas.Darbuotojai Imantas ir Jonas saunuoliai.
visai gera firma, du kartus vaziavau istavangeri ir nesiskundziu.

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Technologijų era
Siųsk pigiau

Adresas: Veiverių g. 142, LT-46353 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; importas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
„Siųsk pigiau“ – viena didžiausių internetinių siuntų siuntimo platformų išsiilgusiems patogumo, operatyvumo ir gerų kainų. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu. Bendradarbiaudami su geriausią reputaciją turinčiomis ir pasaulyje pripažintomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip TNT, VENIPAK...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Vilniaus vandenų" valdyboje – keturi nepriklausomi nariai
"Vilniaus vandenų" valdyboje – keturi nepriklausomi nariai 12-11 19:43
Į didžiausios Lietuvoje vandentvarkos bendrovės "Vilniaus vandenys" valdybą išrinkti keturi nauji nepriklausomi nariai.
"Amber Grid" valdyba pritarė sutarčiai su "Alvora"
"Amber Grid" valdyba pritarė sutarčiai su "Alvora" 12-11 19:43
Gamtinių dujų perdavimo bendrovės "Amber Grid" valdyba trečiadienį pritarė 79,85 mln. Eur (be PVM) vertės sutarčiai su bendrove "Alvora" dėl Lietuvos ir Lenkijos magistralinio dujotiekio (GIPL)...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 167,66 -1,28%
Hewlett-Packard 20,20 -1,32%