Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelpa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelpa

Atsiliepimai apie Kelpa, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kelpa, UAB

Teko "prasidėti" su Kelpa ir nuoširdžiai, labai likau patenkinta, vairuotojai labai malonūs ir paslaugūs, siunta atkeliavo laiku. Toliau naudosiuosi Jūsų paslaugomis.
Ačiū kad esate!
Gintare 2021-06-07 20:52:43
Sveiki, noriu įspėti rinktis kitą kompaniją! (Nes jų yra tikrai daug). Kelpos paslaugomis naudojausi 2 kartus. Pirmąjį karta viskas buvo puiku. Antrąjį kartą kitas vairuotojas, tai pasirodo ir kitos taisyklės. Vežėme automobilį už iš anksto sutartą 750€ kainą. Tada netikėtai vairuotojui paėmus automobilį kaina paaugo, nes mano automobilyje vairuotojas pamatė dėžę (kas yra normalu, jog mano mašinoje yra mano dėžė su mano daiktais) ir pranešė, jog prideda 50€, nes mašinoje yra daiktų!!! Labai pikta, tačiau sutikau, nes mašina jau pakeliui.
Galiausiai 2 valandos prieš mašinos pristatymą vairuotojas vėl pranešė faktą, jog kainos viskas nebe 800€, o dar daugiau, nes jie nekreipia dèmesio í valiutos kursą ir skaičiuoja 1:11.. tai kiek kaina išaugo???
Gėdingi pasipelnymai vairuotojų iš savo tautiečių.
Rekomenduoju visiems kreptis į bet kurią kitą kompaniją :)
Sveiki Gintare, susisiekite su mumis prasau mes taip pat, tokiu pat budu nukentejome nuo UAB Kelpa [email protected] Aciu
Gėdingi pasipelnymai vairuotojų iš savo tautiečių.
Rekomenduoju visiems kreptis į bet kurią kitą kompaniją :)
Sutariau paimti siunta is Norvegijos. Visa savaite zadejo kad paims, taciau nepaeme. Tai laiko neturejo, zodziu la, la, la. Del nepaimto siuntinio patyriau nuostiu. Kreipsiuos i VVTAT del zalos atlyginimo. Geriau su jais nesusidekit. O kam jus dar sukciams mokate daugiau. Jei neatiduoda siuntos tuoj kvieskite policija. Papurtytu juos taip, kad maza nepasirodytu.
Norėčiau pasidalinti labai nemalonia patirtimi su šia įmone. Anksčiau teko bendrauti su vežėjais „Skandinavijos kelias.“ Šiai firmai jokių pretenzijų neturiu. Bet prieš praėjusių metų Kalėdas reikėjo įdėti siuntinį į Norvegiją, bet netiko siuntinio paėmimo diena ir pradėjau ieškoti kito vežėjo. Suradau „Kelpą“. Visų pirma nustebino, kad jų tinklalapyje nėra siuntų vežimo įkainių kaip pas kitus vežėjus. Parašiau elektroninį laišką, paklausiau, kiek kainuos. Kaina tenkino, užregistravo siuntą, perdaviau, nuvežė, viskas gerai. Praėjusią savaitę taip pat suruošiau siuntą į Norvegiją, susirašiau elektroniniu paštu, sutarėme kainą, kad siuntinys kainuos 30 Eur. jei gavėjas pasiims pats arba 35 Eur., jei siuntą pristatys į adresą. Siuntą užregistravo. Kitą dieną manęs marti paprašė, kad įdėčiau mažą dėžutę (išmatavimai 24x17x11, vaikiškos batų dėžutės dydžio) į Švediją. Pasiskambinau tel. 860082299, paklausiau, ar galės paimti, ar reikės registruoti? Pasakė, kad registruoti nereikės, įduosiu tam pačiam vairuotojui, kuris veš siuntą į Norvegiją. Sutarėme kainą: jei gavėjas pasiims pats kainuos 20 Eur, jei nuveš į nurodytą adresą 25 Eur. Gavėjas sutiko tiek mokėti. Dar priimantis siuntą vairuotojas pajuokavo, ar negaila už tokią mažą dėžutę bus tiek mokėti.
Sekmadienio rytą sulaukiau sunerimusios marčios skambučio iš Norvegijos. Ji paklausė, kiek reikės mokėti už siuntą, nes draugą iš Švedijos, kaip jis pasakė „nugręžė“. Už tą mažą dėžutę, kurią turėjo važiuoti pasiimti į nurodytą vietą, turėjo sumokėti 300 SEK, vietoje 20 Eur. Man gėda prieš tą žmogų.
Marti už siuntą Norvegijoje sumokėjo protingai. Važiavo pasiimti pati, tai ir sumokėjo 300 NOK.
Tuomet parašiau “Kelpai” į elektroninį paštą. Išdėsčiau visas aplinkybes, kad vairuotojas paėme perdaug pinigų iš kliento. Vietoje to, kad kaip atsakingas verslininkas, besirūpinantis savo firmos reputacija, atsiprašęs, už nesusipratimą, pradėjo bereikalingą susirašinėjimą, kelis kartus paklausė, ar tikrai gavėjas Švedijoje siuntą pasiėmė pats.
Galų gale parašė, kad gavėjas vos ne pats kaltas, kad tiek sumokėjo. Perkopijuoju iš susirašinėjimo: (kike jis sumokejo vair cia jo reikalas jis turejo sumoketi 25 euro jeigu kronom tai 280 kr jeigu jis dave 300 tai cia jo reiklalas, galima grazinti 5 euro kaip minėjau). Davė 300 SEK, nes tiek pasakė mokėti. Niekaip nesueina galai. Kaip Norvegijoje 300 kronų yra 30 Eur., o Švedijoje 280 kronų yra 25 Eur. ir kaip už atsiėmimą pačiam nurodytoje vietoje reikia sumokėti 25 Eur., vietoje sutartų 20 Eur. (Paaiškinimui valiutų kursai Euro atžvilgiu kovo 27 d.;1 Eur =10, 1258 NOK ir 10, 1905 SEK).Taip, kad kursas tiek Norvegijoje, tiek Švedijoe beveik tas pats.
Dar bandžiau pasiginčyti dėl valiutų kursų, bet šis „verslinykas“ mane mandagiai pasiuntė. Kopijuoju iš susirašinėjimo (jus is muses darote drambli matyt tikrai neturite ka veikti. Nustokite rasineti, cia jus negeidziamas zmogus, prasau netrukdyti mums dirbti).
5 eur. verslinykas“ man pervedė ir turbūt labai praturtėjo. Supratau, kad pinigų „nugręžimas“ iš klientų šioje „firmelėje„ yra norma. O reputacija yra nulis. Čia yra net ne pinigų reikalas, o principo. Visų pirma reikia laikytis žodžio, jeigu firma nenurodo siuntų vežimo įkainių. Žmogus, kuriam Švedijoje perdavė siuntą, pats ten 15 metų turi savo verslą. Tai jam toks žmonių išdūrinėjimas, vis dar sukelia emocijas, kad gal ir gerai, kad jo verslas Švedijoje. Nes už tokius atsiprašant „kolegas“ gėda. Kad Lietuvoje vis tik mažai kas per 15 metų tarp tokių „versliukų“ pasikeitė. Persiunčiau jam savo susirašinėjimą su „verslinyku“ iš Lietuvos. Gardžiai pasijuokė, palinkėjo praturtėti iš tokių situacijų..
Sveiki, siunciu daznokai siuntas i norge dukriukui, (stavangeris) yra keleta imoniu Lietuvoje, kaip tik siunciu per kita imone tai tada plius muitas, ar ten kazkokia bauda sumokejo, nu zodziu. Kada siunciu per UAB Kelpa, jokiu muitu ar kazkokiu baudu, visada laiku ir pigiai. Rekomenduoju. Cia ne jokia reklama o realybe!
Šiandien gavau siuntą iš Klaipėdos i Stavangerį. Esu patenkintas pristatymu. Viskas gerai, tvarkingai. Dėžė nesuspausta, kaip buvo supakuota taip ir pristatyta. Dėl kainos už vežimą, kiek buvo sutarta tiek ir sumokėjau. Dėkoju
Labai dėkojame vairuotojui Viliui, kuris visą ilgą kelionę gražiai ir atsakingai rūpinosi mūsų naujuoju šeimos narių.Samojedų veislės šuniukų.Pristatė mums sveiką ir prižiūrėtą. Sėkmės jums-Viliau, saugių kelionių ir gerų žmonių aplinkui. Ačiū ir už kantrybę priimant mūsų skambučius
SAULIUS 2020-06-16 13:32:50
Nesusidekite su vezejais KELPA, s*****i !!!, sutari viena kaina telefonu, atvezus siunta vairuotojas reikalauja kita kaina, pristatyti turi viena diena, pristato po dvieju paru veliau, be viso sito puse siunciamu leistinu daigtu nerasta, nors tase kruopsciai uzklijuota ir tai pamatai kai namie atidarai!paskambinus i biura ar vairuotojui jie atsisako komentuoti, siuntinedami vienas nuo kito, o imones vadovas Tomas is vis zodziu kiseneje neiesko ir siuncia tave toli toli.Sutari kad bus pristatyta pagal adresa, atveza i kolonele, uz 5 km nuo namu ir liepia atvaziuoti pasiimti.Zodziu jei norite ramiu nervu ir saugios siuntos nepatarciau KELPOS paslaugom naudotis, beje atsidarius atsiliepimus apie imone, baisus komentarai, ko net nesitikejom ir nepaskaitem pries tai kai uzsisakem ju paslaugu.
Sveiki Saulius, prasome susisiekti su mumis. Mes inicijuojame UAB Kelpai byla del sukciavimo atveju, labai idomu isgirsti Jusu istorija. [email protected]
UAB Kelpa apgavo, ieskau daugiau nukentejusiu nuo UAB Kelpa, kolektyviniam pareiskimui, sutariam viena kaina o atvezus reikalauja daugiau pinigu, tai sukciavimas. Ne pinigu, o proincipo reikalas prasau susisiekite su manimi [email protected] Aciu
uzsakiau siuntos pervezima is Norvegijos i Vilniu. Kaina pradzioje buvo 25 eur. Pristacius siunta, is gavejo buvo "paprasyta" 45 eur!!!!. Nesutikus su kaina, vairuotojas siunta atsisake atiduoti. Susiskambinus su imones vadovu, sis pareiske, kad pradzioje buvo nurodyta neteisinga kaina (nors uzsakymas buvo daromas "mesendzer" programoje ir kaina buvo aiskiai PARASYTA....Gavejas aisku sumokejo dvigubai, kad galetu atsiimti siunta. VENKITE SITOS KONTOROS....
a*******i sako kad atves sekmadienį siuntinį paskui kai pajeme sako nepakeliuj atvaziuokit pasijimt arba tik antradienį, sako aš susimaisiau negalėjau sakyt kad atvesiu sekmadieni arba sako parvesim atgal į Lietuva.sako tu nori už 20euru kad atvestume į vietą tau!!!!
Sukciu kontora! Veze man masina is Oslo i Kauna sutarem 450euru, turejo pristatyti i vieta kita diena. Kai buvo Lietuvoje tai pasake kad masina pristatys uz savaites, atseit ten vairuotojus girtus is kelto isvaziuojant pagavo. Kita diena pats nuvaziavau is Kauno i Klaipeda ir pasiemiau masina, tai l****s tik 50euru nuleido! Jei butu normali firma pats butu sedes uz vairo ir isveziojas krovinius zmonems! Tik nesi firma!!! Firmu tikrai daug kurios veza krovinius ir rupinasi savo klientais!
Viską padarė laiku. Krovinį pristatė nepažeistą, nors jis buvo gan jautrus. Malonus kolektyvas :)
Keleta kartu naudojausi <<Kelpos>> paslaugomis, jokiu nusiskundimu neturiu, viskas gerai!
Pigiu apgaviku, sukciu firma. Is Vilniaus mano mamos kuriai 82 metal, paime siunta su pomidorais ir susitare paimti mokesti 1 kg -1€. Siuntinukas sveriantis 18 kg. pas juos pasunkejo iki 38 kg. uz kuri sumokejau 600kr. Mes su jais susisiekem ir pareiskem pretenzijas del “Auksiniu pomidoru”. Atsiprase ir pazadejo grazinti 30€.mano mamai. Tai veza 30€ (300kr) iki siol. Primena kalejimu nieko svento neturincius sukcius.
Teko vaziuoti i Stavangeri ir tikrai nesigailiu. Fainas kolektyvas ir kelione buvo idomi
Viskas buvo puikiai pristatyta ir laiku, jokiu problemu su komunikacija
REKOMENDUOJU !!!
Nuvežė į Norvegiją saugiai ir gerai.Vairuotojai malonūs ir supratingi
nesiulyciau niekam su ju kontora susidet.sutari kaina viena, atveza pasako kad kita, veluoja ne dienom atvezt, o savaitem...zodziu....aplenkti ta saraskinu biura kuo toliau, susiduriau su jais pirma karta, bet tikrai paskutini
Su jais daugiau reikalu nebenoriu turet, kai skambinau atsiliepe kazkos vadybininkas suderinau kad siuntini tikrai nuves iki syvde o finale gavos kad mes ten nevaziuojam atwaziuokit pasiimt i alesund, nesuprantu kam apsiimt siuntini jai nevaziuoji ten
Atsargiai su Kelpa tai Melagiu kontora!!! Vairuotojai grubus, siuntu neveza i vieta!
Ne kažką jie. Krovinį iš siuntėjo (langai) paėmė supakuota pagal siuntėjo nurodytus reikalavimus.Manes ne informuoja, kur pristatymo adresas nesidomi, kryptis tinka Bergen link, No. Atvežė laiku, vairuotojas tvarkingas Evaldas.
Nuo čia ir likau nustebintas, krovinys iš pakuotas, durys kurios turi būti transportuojame stačios padėtos kartu, nors pervežimo faktas kaip ne gabaritai, tik keliauja kaip gabaritai. Tokiu poelgių likau nepatenkintas, Edgaras čia jis vadovas, dar ginčijasi, kad teisus.
Neturėtų jis transportu užsiimti.
Pati nepatikimiausia firma!!! Buvo sutarta, kad siuntini pristatys i vieta ir laiku, taciau is sestadieninio pristatymo isejo antradienio vakaras, siuntini i vieta taip ir nepristate, reikejo vaziuot pasiimti, nors pinigai buvo sumoketi iki vietos ir galu gale net neatsiprase uz patirtus nepatogumus.Labai nemalonus personalas, kuris net neprisiema savo kaltes. Nerekomenduoju!
Donatas 2016-08-20 00:39:26
Na paziuresim kaip jie dirba. Tada ir parasysiu rimta nuomone apie KELPA. Man turi traktoriu parvest. Lauksim
Saunuoliai viska padare laiku ir pristate i vieta be jokiu problemu.
Puikus servisas, mandagūs vairuotojai. Siunta paémê ir pristate laiku.
Dekoju
Noreciau pasidalinti labai nemalonia patirtimi su sia imone. Nors pries tai su draugu vezeme su jais kelis siuntinius, ir viskas buvo gerai, taciau paskutini karta be galo sunervino.. Mums buvo svarbu, kad siuntini atveztu iki namu Osle, nes neturime masinos, o norejome ideti kelis sunkius paketus. Paskambinus jiems is karto paklausiau, ar paimate ir nuvezate iki namu. Operatorius pasake, kad is namu Lietuvoje (tiksliau Siauliu) paimtii negalime, taciau Norvegijoje pristatome i namus, vieno paketo kaina 30 euru. Viskas atrode puiku.. Po dvylikos nakties, penktadieni, gauname skambuti, kad jie yra netoli Oslo ir prasom atvaziuoti pasiimti siuntinio i kita gala Oslo, nei mes gyvename. Bandem aiskintis gera puse valandos pakelti is miegu, jog sake, kad pristatys i namus.. bet veltui. Galiausiai vairuotojas pasiule mums "palanku kompromisa" - atvezimas iki namu + 15 euru, laukite iki 2 nakties skambucio. Sutikom :/ Po pusvalandzio skambina, kad atves kita diena. Atvyko, taciau iki pat namu neatveze. Man reikejo ta diena isvykti, tad draugui vienam teko tempti dar 400m i statu kalna. Labai nusivyliau sia kompanija bei niekam nerekomenduoju su ja tureti reikalu... : (
Aciu uz puiku servisa.
Siunta is NO paimta numatyta diena ir pristyta adresatui i LT uz sutarta kaina. Israsytas siuntos dokumentas.
Mandagus vairuotojas Haris
Esame patenkinti
Labai nusivyliau sios imones paslaugomis.... pradangino brangios vertes siuntini, o kompensuoti zalos net nenori.... gyvenime nebesinaudosiu kelpa.lt paslaugomis.....
Seniai ir pastoviai naudojuosi Kelpos paslaugomis. Puikiai organizuotas darbas, puikus kolektyvas, puikus bendravimas. Aciu Jums, vaikinai! Linkiu asmenines laimes kiekvienam ir finansines sekmes imonei!
L. Z.
Ziauriai nusiviliau sia firma.siunciau siuntini i Lietuva, tai vaziavo beveik savaite.kaina sutariama viena, o atvezus, dar praso pinigu, reketuoja gaveja....kazkokia driskiu kompanija, siuntimas pabranksta.iki namu NEPRISTATO, is namu NEPAIMA.gyvenime i juos nebesikreipsiu.s*******o kontora....
Ruslanas Puskepanis
2015-11-07 16:35:59 IP 5f4sp6ma
Na nežinau kas kam nepatinka, bet keliavau su šia kompanija. Paimė laiku, parvežė greitai. Lankstus apmokėjimo būdas. Kelionė neprailgo.
Kai nusiunčiau savo adresą ir duomenis, su manimi greitai susisiekė vairuotojas.Pranešė laiką ir tikrai jokių vėlavimų nebuvo. Parvežė tiesiai iki namų.
Jokių nusiskundimų apie šią kompanija negaliu pasakyt. Viskas buvo atlikta sąžiningai ir laiku.
Didelis ačiū šiai įmonei.
Galiu drasei sakyti, kad imone neatlieka savo darbo. Susitarem, kad paims is Norvegu seimos man svarbu siuntini, bet vis N priezasciu del ko nepaima. Su melu Kelpa toli nepavaziuosi... Nusivyliau ir daugiau jusu paslaugomis tikrai nesinaudosiu. Ir kitiem patariu nesvaistyti laiko su jais. Vistiek paves, kad ir kaip grazei ciulbes.
Nepatikima imone. Skambinau, viska sutariau, o nuvezus siuntini kaina padvigubejo.
Verta apgailejimo ta kelpa. Nutariau i Norvegija atsisiusti dvirati paprase 45 eurus is vietos nepasiima reikejo vest i Klaipeda, nuvezus paprase bvigubai nes jis sunkus atseit. 90 euru uz dviracio atvezima :D Jau geriau nauja Norvegijoje nusipirkti.
Pirma karta is Norvegijos veze musu tases, tai tiesiog viskas idialiai.Kada beskambintum, visa laika atsiliepia, informuoja.Labai patenkinti ir toliaunaudosimes Kelpa paslaugomis.Paskaicius komentarus, jau buvau truputi issigandusi, gal cia pries kelis metus kas ir vyko. Aciu jums uz paslaugas
Paskaicius komentarus, kur negana to kad juos sumeitrava konkurentai, tai tuveikeju frajeriu nuomone jie pasaulio bambos ir ner niekad vazeve su kelpa ar dar su kuo zodziu šikardiagos-kodlos frajeriai, ne neisivaizduoj tu vairuotoju darba specifikos, ne sudetinguma-čiudylos! As su kelpa gegužes 1d.pats atplaukiau i svedija vykau i karlstada, kad ir su pavelavimu atplaukem, del tam tikru priezasciu velavo keltas-kazkam amzina atilsi.Tai pasakysiu taip nuo pat pirmos minutes kelpos vairuotojai buvo demesingi, rupnos ar i kelta praejom ir panasiai, o vaziuojan atmosfera tokia lyg vaziuotum su draugu, pokalbiaiapie viska, itin taktiski supratingi, komunikabilus ir operatyvus, net vardo vairuotojo nepamenu su juodi vivaru buvo, sau us zmogelis, o dabar man prireike darbuotojo, ti jam besvarstant kaip atsigaus ce i svedija pas mane, sakiau nieko negalvok, idaviau kelpos duomenis, ir rytoj jis jau su kelpa pajudes is lietuvos link karlstado, ir jam bendravimas patiko tegul kolkas ir telefonu, kai atvyks paprasysiu jo parasyt komentara atvirair kelpai reklamosnereik, jos darbai uz save kaba☺ir hrinovina rasleva jie neturi laiko uzsiiminet, atsiduoda darbui kuri dirba itin gerai.......Prierasas snargletems konkurentams šikardiagoms-čiudyloms! KELPAI BUT PAPRASTAI SAVO DARBA DIRBANCIAI IMONEI NEGEDA, UZTAT BUT PIGIEMS KAIP KAD JUS GEDA!
turiu ir as problemu su kelpa. pries pora savaiciu siunciausi tasia su maistu. susikroviau pats namuose, issiunciau su kelpa o pats atskridau lektuvu. issiunciau draugo adresu nes pats atskridau diena veliau. gaves tasia pastebejau, kad nukrautas sokoladas (tik pieniskas, juodas paliktas) paimtas pokelis kavos (aroma platinum, aroma gold palikta) paimta arbatos deze (100pokeliu 50lt) suriu rukytu visa maseli paeme, liko tik lasinei ir rukytos desros (matyt riebei nevalgo). taigi paskambinau kelpai, papasakojau, atsakymas pirmas tai tau nedadejo, sakau pats sau dejaus, tai sako tavo draugas nueme, sakau jis sokolado ir kavos nevalgo. galutinis atsakymas, kad ju vairuotojai pakankamai uzdirba, kad tasiu nekraustytu. likau muse kandes, kelpa padare mane kalta del ktasies praretinimo. nesakau, kad vairuotojas butinai paime, gal keleivei kai vairas miegojo, ar kelte masinos nerakino, nesvarbu, vcairas atsakingas uz krovini. o dar labiau nustebino kaip tas issigimelis suregavo i papasakota mano problema. NESINAUDOSIU KELPOS PASLAUGOMIS
http://www.pinigukarta.lt/skundai-2/nekokybiska-paslauga-skundai-2/pervezejai-zala-zada-kompensuoti NEPASIMAUKIT, PATENKINTU KLIENTU BEVEIK NERA, MELAGIAI
Sveiki, teko man susidurti su isita firma, taigi reikejo pervesti baldus is svedijos i lietuva.pasiskambinau jiems pries 2men iki suplanuoto baldu pervezimo datos pasiteiravau ar gales pervesti mano baldus, sutarem data kaina ir kad perves.nu nukrito rupesti kaip pargabenti baldus, laikas eina pasiskambinu dar karta jiems likus 2 sav.iki sutrartos datos pasiteirauti ar nepamirso manes ir ar nebus jokiu nesklandumu, nes baldu buvo nemazai...atsakymas jokiu problemu nekils.likus 2 dienoms darkarta pasiskambinu, nuramina kad viskas OK.past isvykstu i lietuva ir laukiu baldu.
Sulaukiu skambutcio is Kelpos:zinai ten tralas vaziuoja is Norvegijos, perdauk prisikroves negalim paimti tavo baldu.
Taigi nedekit dauk vilciu i sita firma.NEPATIKIMA FIRMA !
Pastoviai naudojuosi jų paslaugomis. Esu patenkintas
Apgailetina firma.Laukiau siuntinio 2 savaites i stavangeri.Dingo su visais galais.Rageliu nekelia.Baisu kaip jie dirba.
Sveiki, teko naudotis Kelpa paslaugomis.Likau patenkinta.Siuntinys laiku buvo paimtas ir pristatytas.Darbuotojai Imantas ir Jonas saunuoliai.
visai gera firma, du kartus vaziavau istavangeri ir nesiskundziu.

Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
LINĖJA transport
Krovinių gabenimas – ekspedijavimas

Adresas: Didžioji g. 38, LT-57257 Kėdainiai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
KROVINIŲ PERVEŽIMAI Pilni kroviniai Daliniai kroviniai Negabaritiniai kroviniai Birūs kroviniai Temperatūrinių krovinių pervežimas Pabaltijo šalyse PAGRINDINĖS KROVINIŲ KRYPTYS LT – LT Baltijos šalys – PL – Baltijos šalys LT – Baltijos šalys – LT Baltijos šalys – Vakarų Europa – Baltijos šalys TRANSPORTO...
Daroda
Transporto paslaugos | Statybų darbai

Adresas: Raudondvario pl. 150, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; fasadas, fasado apdaila; logistikos paslaugos; sienos, lubos; statyba.
UAB „Daroda“- tai profesionali komanda, kasdien pasiruošusi nuvažiuoti daugybę kilometrų tam, kad pristatytume Jūsų produktus į tikslinę vietą ir užtikrintume sklandų tiekimą. Savo veiklą pervežimų srityje vykdome jau ne vienerius metus, o šiandien esame patikimas partneris daugybei kompanijų Lietuvoje ir kitose...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%