Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelista, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelista

Atsiliepimai apie Kelista, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Kelista, UAB

2019-04-15 12.25 mikroautobusu HOD 190 važiavau "Kretinga-Klaipėda". Biliete nurodyta UAB "Kelista", vadovas Sigitas Keblys. Atsisėdau labiau gale. Važiuojant ėmė dikonfortą kelti vairuotojo garsiai leidžiama muzika, paprašiau pritildyti. Nesureagavo. Pakilau iš vietos, nuėjau prie vairuotojo, paprašiau. Jis atsakė, kad keleiviai turėtų balsuoti, čia nesanti bažnyčia ir aš viena joks ne rodiklis muzikai reguliuoti. Pasakiau, kad čia yra viešasis transportas ir muzika neturėtų trukdyti kelionei. Keleiviai nesikišo. Garbaus amžiaus nekultūringas vairuotojas bambėjo, kad čia ne bažnyčia ir pan. Išlipdama pasiteiravau, ar jis skaitė pareiginę instrukciją ir keleivių vežimo taisykles? Tačiau "seniokas' buvo užtikrintas savo teisumu, o išlipančiai kitai keleivei tarsi argumentavo, kad "čia ne bažnyčia" ir t.t... Kelionės metu plyštančia galva naršiau telefone, gal tikrai aš neteisi (kadangi labai dažnai važinėju viešuoju transportu, su tokiu naglu vairuotoju susidūriau pirmą kartą. Ir štai atsakymai.

Atsakymas:
„Neabejotinai teisus buvo keleivis. Tarpmiestiniais autobusais keleivius vežantis vairuotojas būna ne uždaroje kabinoje, o bendroje erdvėje su visais keleiviais, kuriems kelionės metu turi būti sukurtas maksimalus komfortas. Tad, jei vairuotojas per garsiai leido muziką, jis privalėjo radiją patildyti arba jį visai išjungti. Tai numatyta ir keleivių pervežimo taisyklėse, ir vairuotojų pareiginėse instrukcijose“, - sako R. Petukauskas.
Šiuo atveju, priemonių gali imtis valstybinės įstaigos vadovai. O ką daryti, kai UAB? Darom ką norim, nusispjaut į keleivių konfortą, patogumą. Pasiskambinau internete nurodytais telefonais. Atsiliepus vyriškiui ir pasiteiravs ar jis yra Sigitas Keblys, balsas informavo, jog net jis. Žodžiu, rinka laukinė.
Kas belieka? Niekada nevažiuoti šia Kelbio paslaugas teikiančia įmone ir perspėti kitus. Geriau jau palaukti kokį pusvalandį ir važiuoti autobuo parko. Apsilankius šioje skiltyje paaiškėjo, kad nusiskundimų ne vienas, įmonė dirba it tarybiniais laikais, apie keleivių pervežimo taisykles nieko negirdėję ir ko gero nė girdėt nenori.
Iš tiesų, nuėjus į priekį, muzika girdėjosi ne taip stipriai, ji labiau girdėjosi gale, tačiau pilna buvo žmonių, nebuvo galimybės persėsti. Panašu, kad tos muzikos labiausiai reikėjo pačiam vairuotojui. Pone viršininke, suistvarkykite su savo vairuotojais, o jeigu tą mikriuką vairavo pats ponas keblys, įsigykite ausinukus ir klausykite muziką privačiai.
Nesitikėjau, kai šiais laikais, kai visas verslas stengiasi, kad keleiviui, klientui būtų suteikta kuo geresnė paslauga ir tas klientas norėtų juo važiuoti ar net nuomotis savo privačiai šventeis, klasės ekskursijai, gali būti toks "chamavotas" vairuotojas, kuris apie įstatymus, taisykles, keleivių pervežimą reglamentuojančius dokumentus gali būti visai negirdėjęs ir apskritai, įsivaizduoja, akd vežė gyvulius, ir matai, balsuoti reikėjo, kiek žmonių norintys muzikos. Nuo kada balsavimai vyksta autobusuose???Esu labai nustebinta, kad šiais rinkos ekonomikos laikais dar taip būna. Ne veltui įmonė registruota Raguviškių kaime... Ten ko gero viskas atsilikę šviesmečiais...
Rašau šį atsiliepimą, nes klientai turi žinoti ar verta nuomotis autobusą ir gauti tokį vairuotoją, kuris ne tik kad nuotaiką sugadina kelionei nei neprasidėjus, bet ir būdamas netgi nenormaliai nervuotas, labai nesaugiai vairuoja. Pirmą kartą susidūriau su šiuo vairuotoju (beje pats įmonės vadovas) kai vaikus mokykla vežė į ekskursiją. Tai ant vaikų tiesiog šaukė. Tokiems vairuotojams griežtai negalima leisti vežti žmones. Būtinai pasidomėkit prieš užsisakydami paslaugas, kas jums jas suteiks. Kad kelionė būtų maloni ir saugi.
Šiandien maršrute Palanga-Kretinga vairuotojas tiesiog praleido stotelę Kretingoje (Tuopa). Kaip supratome, vairuotojas norėjo "nukirsti kampą". Važiavo ne tokiu maršrutu, kaip visada, todėl atrodė keista. Teko namo grįžti pėstute, praeinant pro pusę miesto...
2015.07.09 14.10 val.
2014 metų gruodžio 31d.16 val. teko pasinaudoti UAB Kelista transporto paslaugomis, vykti iš Palangos į Kretingą.
Tik įlipus į mikroautobusą, susidarė nekokia nuomonė, apie vairuotoją, kadangi stovėjau prieš jį, atkišęs banknotą ir laukiau, kada šis, užsiėmęs savais skaičiavimais, teiksis parduoti bilietą.
Kadangi nesulaukiau jokios reakcijos, paklausiau, gal vairuotojas teiksis mane aptarnauti, o savo skaičiavimais užsiims vėliau, juolab, kad mikroautobusas buvo jau apypilnis. Sulaukiau atsakymo, kad eičiau sėstis, o bilietą, parduos vėliau.Klusniai nuėjau ir atsisėdau. Po kiek laiko baigęs savo reikalus vairuotojas riktelėjo, kas dar ten be bilietų, ateikite ir susimokėkite.
Pasakiau, kad vairuotojau, dabar būkite malonus, pats prieiti ir parduoti bilietą, kadangi, pats iš pradžių mane pasodinote.Išgirdau, kad jis neprivalo vaikščioti po autobusą ir pardavinėti bilietus ir jei nenoriu mokėti, lipk lauk, arba jis kviesiąs policiją.
Kadangi, taip pavarinėtas šio įžūlaus vairuotojo, visai nesijaučiau neteisus, pasakiau, kad galime palaukti policijos, kuom sukėlėm didelį kitų keleivių nepasitenkinimą, nes visi skubėjo, ant nosies naujūjų sutikimas.
Sulaukus policijos, niekas nepasikeitė, vairuotojas ir toliau nesutiko prieiti ir paimti pinigus, motyvuodamas, kad tai neįeina į jo pareigas.
Paimti pinigus ir paduoti bilietą ir grąžą, teko atvykusiam policijos pareigūnui.
Kyla klausimas, kai UAB Kelista dirba, tokie "paslaugūs", vairuotojai, ar nereikėtų šiai bendrovei primokėti policijos pareigūnams, už atliekamas konduktoriaus pareigas ir bendrovės gero vardo išsaugojimą.
Šiuo metu tenka gyventi Vokietijoje ir naudotis vietiniu maršrutiniu transportu. Nereikia niekam aiškinti, kokią nuomonę, apie mus susidaro užsieniečiai, susidūrę, su tokiu "paslaugumu".
Manau tąkart, šventinė nuotaika sugadinta buvo ne tik man, bet ir kitiems keleiviams.
Čekio nr.0099 EKA# 1 KASININK 4 Palan-Kret 16:02, LF IK 0001642

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%