Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelionių panorama, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelionių panorama

Atsiliepimai apie Kelionių panorama, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kelionių panorama, UAB

Labai aukšta aptarnavimo kultūra. Norėčiau pagirti Agnę, viskas buvo atsakyta laiku ir aiškiai. Žmogus atsidavęs ir neskaičiuoja savo laiko. Jau 6 metus perkam ir esame patenkinti.
Kelionių panorama - geriausia keliatuojų darugė. Jei nusprendžiame, kad jau laikas atsipūsti - iš karto kreipaimes čia. Aukščiausio lygio aptarnavimas ir patys geriausi kelionių pasiūlymai. Ačiū visam kolektyvui už patarimus ir pagalbą!
Labai gerbiu sia agentura, nes visada stovi kliento puseje. Jeigu kas atsitiks ir nakti pakels rageli. Mazai tokiu imoniu belike, teko pirkti is kitur, tai toks jaismas, kad klientas jiems trukdo ir jie patys sau faini. Aciu uz laiku grazintus pinigus ir rupestu.
Fantastiska agentura! Dirba nerealios agentes! Visada pasitinka su puikia nuotaika. Atostogos Gural viesbutyje buvo nerealios! Norim padekoti su visa kompanija uz pagalba ir supratinguma susirgus vaikui. Viskas buvo pakeista be jokiu papildomu mokesciu. Lenkiu galva uz toki poziuri i klienta. ACIU!
Paskaičiau atsiliepimus, kurie tikrai neatitinka esamos tikrovės. Visiems suprantama esama situacija su kelionėmis, bet..
Informuoti savo klientus apie tai, kad kelionė atšaukiama tikrai turėtų ir ką daryt toliau taip pat, nekalbam apie vusąpusišką informacijos suteikimą.Tai turbūt šitoje įmonėje yra didžiausias minusas, nes niekas nieko nežino, nukreipia į kelionių organizatorių, kuris teigia, kad visą informaciją suteikti privalo tarpininkas pas kurį kelionė pirkta. Tikrai ilgą laiką laukiau iš Jūsų pusės nors kažkokių veiksmų, bet dar iki šiol pati turi Jums skambinti ir rašinėti kaip ir kas vyksta, ir kiekvieną kartą tas pats atsakymas: nežinome kada ir kaip kas bus, kreiptis reiktų į organizatorių. Palinkėsiu ateityje daugiau bendradarbiavimo su klientais ir rūpinimosi jais !
nereali įmonė, paslaugūs ir savo darbą išmanantys darbuotojai, konkrečiai Viktorija! tobula! grįšim su šeima ne kartą!
Visu pirma labai noreciau padekoti uz puikias rekomendacijas issirenkanr viesbuti!:-) Viskas buvo super! Kantriai atsake i musu visus klausimus ir padejo iskilus nesklandumams keliones metu
Norėčiau padėkoti Kėlionių Panoramai, o ypač Donatai už malonų bendravimą, gerą darbą bei pagalbą su kelionės pasirinkimu. Tikrai geras kėlionių pasirinkimas, bei kainos. Skridome į JAE (Dubai) ir likome tikrai patenkinti mūsų poilsiu. Rekomenduosiu visiems pažistamiems ir draugams, o taip pat planuosime kitas atostogas su šia įmone. Sėkmės Jums, Donata
Jau 3 metus mūsų šeimos atostogom rūpinasi ši agentūra. Pasitikim ir labai rekomenduojam rinktis vasaros atostogas rudeni (gausit išties pasiūlymus kuriu kaina sezonų metų išaugs dvigubai, o ir viešbučiu pasirinkimas platesnis).
Norėčiau padėkoti UAB "Kelionių panorama" darbuotojai Donatai už puikiai parinktą kelionę, kuri atitiko visus mano ir mano draugių lūkesčius. Būsimas keliones planuosiu tik su šia firma.Sėkmės Jums, Donata, ir Ačiū.
Norėčiau padėkoti Kėlionių Panoramai už malonų bendravimą bei gerą darbą. Jūsų darbuotoja - Viktorija Glavinska tikra savo srities profesionalė, greitai reaguoja, supranta kliento norą ir sugeba parinkti geriausius kelionės variantus. Kelionė patenkino visus lūkesčius, tikrai kreipsiuos pas Jūs dar ne kartą. Nuoširdžiai dėkoju.
Labai labai visiems rekomenduoju! visada sulauksite zmogisko paziurio, jei nutiks kas netiketo. Problemas sprendzia greitai ir be kompromisu. plius geriausios kainos! Aciu Ziedunei! Grisim dar ne karta
Puiki agentūra, o ypač agentė Giedrė! Visada greitai išsprendžia visas problemas. Greitai reaguoja. Labai rekomenduoju. Tikrai saugo klientus. Vaikas susirgo, gražino pinigus be problemú, dar ne karta teiravosi ar jau pasveikome, nors pagal sutarį nepriklausė gražint.
Geriausia agentura Vilniuje! Visada greitai reaguoja i problemas. Klientas tikrai jiems rupi. Parenka geriasiu pasiulymus, nes kitos agenturos akivaizdziai atstovauja tik teztur arba novatur. Visada geriausia kaina gaunu. Visiems rekomenduoju. Dar karta aciu uz greitus problemos sprendimus
Esu suzavetas sios agenturos agentes Ziedunes darbu. Pirkome teztour kelione, keliones metu iskilo nesklandumu, tai ju atstovai labai atsainiai sprende visas situacija. Niekas nereagavo i musu skundus. Kartu su mumis buvo ir Megaturo ir Makaliaus klientu. Taciau niekas taip greit i musu problema nesureagavo kaip Kelioniu panorama. Ziedune musu isklause, suprato problema, greitai reagavo ir rado sprendima. Jei ne ji butumem like prie suskikusios geldos kaip ir kitu agenturu klientai. REKOMENDUOJU ir ypatingas aciu Ziedunei!
Visada geriausios kainos, nepriekaištingas aptarnavimas! Rekomenduoju!
Aneta Razinskiene
2017-08-02 21:34:41 IP 5f4sof5v
Skridome i Turkija su seima per sia agentura. Norejau nuosirdziai padekoti uz pagalba keliones metu. Iskilus klausims labai operatyviai viska issprende.
Tiesiog geriausia turizmo agentura! Su Kelioniu panorama keliaujame jau nesuskaiciuojama karta! Geriausios kainos, nepriekaistingas aptarnavimas! Sekmes darbuose!
Sandra Kernauskiene
2017-07-05 21:57:18 IP 2jud7s96
Puiki agentura! Geros kainos! Skridome tiek mes, tiek daugybe draugu ir likome patenkinti!
Keliavome 30 asm. grupe i Turkija viskas buvo puiku!
Ka tik is Turkijos Side miestelio:)) puikus smelio papludimiai, servisas ir aisku dabartines kainos:))))) Dekui uz musu atostogas Kelioniu Panoramai:)))) kurios buvo organizuotos zaibishkai greitai, atsizvelgta i visas smulkmenas:)))) Kitas atostogas butinai planuosime su Jumis:))

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. ir tęsiantis veiklą pandeminėmis aplinkybėmis. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%