Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelionių laikas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelionių laikas

Atsiliepimai apie Kelionių laikas, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Kelionių laikas, UAB

Nors kelionė buvo seniai, liko neparašyta, kad esu dėkinga ”Kelionių laikui” už nuostabią kelionę į Karaliaučių.Viskas buvo l.gerai sustyguota, nuostabi vadovė Almina.Ačiū!
Dėkui už puikiai suorganizuota kelionę į Pakruojo dvarą "Didieji Kinijos žibintai". Kėdainių senamiestis jaukus ir mielas, virtinukų degustacija - naujų skonių atradimas, žibintai - ryškiomis spalvomis papuošė mūsų tamsius vakarus.
Dėkui Jūsų kolektyvui, sėkmės darbuose ir iki kito karto...
Esame dėkingi už nuostabią kelionę-edukaciją "Kalėdų džiaugsmas Mozūruose" 2019m. lapkričio 20 dieną. Puikus gidas ir vertėjas Raimondas buvo labai kantrus su triukšminga kompanija iš Trakų raj. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos. Dėkojame vairuotojams už saugią kelionę.
Noriu padėkoti uz gerą kelionę į Augustavą 2019.10.05 Ačiū gidei Genutei uz puikiai pravesta ekskursiją ir vairuotojams uz sklandzią kelionė
Edita Petrulienė
2019-10-02 22:02:04 IP 28mer4c2
Noriu didžiausias pagyras perduoti gidei Nijolei.Ką tik grįžom iš kelionės Ryga-Stokholmas -Jūrmala.Dzintars apsiprekinau ir tik vakare pamačiau pardavėjų klaidas.Nuostolis buvo 78eur.Ir čia Nijolės pasirodė tikras profesionalumas, žmoniškumas.Pinigėlius atgavau grįžus iš kelionės iškart.Dar buvom susimaišusios ir nenuėjusios pusryčių.Nijolė susitarė ir kitą rytą pusryčiavome, nors jau buvo nebe tos dienos kuponas.Jau nekalbu apie žinias, kurias perteikė mums.Buvau gidais ilgai nusivylusi, bet Nijolės dėka supratau, kad visgi yra nuostabių gidų.
Labai nuostabi vadovė Virginija Ševelienė.Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime.
Sveiki. Praėjusį savaitgalį keliavome į Malborką, Sopotą, Gdanską. Maršrutas įdomus, visos šios vietos tikrai vertos aplankyti. Ypač nuostabus miestas Gdanskas. Tik per 5 valandas jo apžiūrėti neįmanoma. Penkios valandos tokiame mieste!!! Viskas prabėgom. Gidė rekomendavo keletą muziejų, kuriuos verta aplankyti. Mielai aplankytume, tik kada? Per dvi valandas laisvo laiko? Norisi bent kiek apžiūrėti miestą, pagaliau ramiai prisėdus išgerti kavos. Išvažiavom iš Gdansko anksti (2 valandą) nors tikrai dar galima buvo bent porą valandų pabūti. Paaiškino, kad vėliau bus kamščiai. Per jokį didesnį miestą nevažiavom, tai neaišku kur tie kamščiai turėjo būti. Ir į Vilnių grįžome palyginti anksti (24 valandą). Ir nieko nebūtų atsitikę, jei būtume grįžę pirmą ar antrą valandą. Daugybę kartų tokiu laiku teko grįžti iš kitų kelionių. Šita kelionė vienareikšmiškai turėtų būti trijų dienų. Labai gaila 9 valandas sėdėti autobuse pirmyn ir tiek pat valandų atgal ir turėti ekskursijoms tik puse dienos šeštadienį ir puse dienos sekmadienį. Kelionė užėmė daugiau valandų negu gėrėjimasis šiom puikiom vietovėm. Gidė Danutė puiki, turi daugybę žinių ir įdomiai jas pateikia. O su vienu vairuotoju mums nelabai pasisekė. Ypač grįžtant mus pribloškė jo atsakomybės jausmo stoka. Jau visiškai sutemus prasidėjo siaubinga liūtis, griaustinis, plieskė žaibai. Lijo taip, kad nesimatė kelio, važiuojam per mišką ne autostrada, o keliu, kuriame leistinas greitis ne didesnis kaip 90 esant normalioms eismo sąlygoms. O mūsų vairuotojas varo sau 90-100 km per val. Autobusas šokinėja, o mes jau meldžiamės :). Deja, čia nejuokinga. Nesuprantu, kaip žmogus, laikantis savo rankose 20-ies žmonių gyvenimus gali taip neatsakingai elgtis. Kur skubėjo? Geriau 10 minučių vėliau, negu visu gyvenimu per anksti. Na, dar jeigu pridursime, kad kai šeštadienio rytą 4 valandą mes visi keliautojai susirinkę laukėme prie Spaudos rūmų, mūsų vairuotojas dar miegojo :). Išvykome valanda vėliau.
Mes vykome į tą pačią kelionę į Gardiną 08 17. Aš kaip tik norėjau padėkojau gidei Alminai už puikų laiką ir įdomius ne sausus faktus, o išgrynintus istorijos perliukus. Tiems kas turi normalią klausą viskas buvo pasakyta ir parodyta. Puikiai buvo informuota kur pavalgyti, kur nusipirkti šokolado, suvenyrų, zefyrų ir pan. Laisvas laikas buvo centrinėje miesto gatvėje, kurioje gal 17 restoranų, kaviniu, užkandinių ir dar tiek pat parduotuvių.Kadangi turėjome tik 1 d. ekskursijoms, tai tempas buvo nemažas, bet visada galima buvo prieiti prie vairuotojo ir paprašyti sustoti gamtinių reikalų. Vienam dalykui turėčiau priekaištų, tai autobusas. Kelionių laikui turėtų būti labai gėda su tokia seniena vežioti turistus.
2019 08 10-11 vykau į kelionę "Ir Latvijoje yra Venecija". Labai patiko. Ypač noriu padėkoti gidui Raimondui už profesionalumą ir puikų jumoro jausmą. Sėkmės!
Vykome 2018.08.03 į kelionę "Lietuviškoji Venecija". Kelionė patiko, tik nuotaiką sugadino kelionės vadovas Vytautas. Kelionės aprašyme rašoma, "dovanojama skruzdėlyno degustacija", tačiau noriu perspėti keliautojus, jei grupei vadovaus Vytautas, tai "dovanojamoje" degustacijoje dalyvauja tik tie keliautojai, kurie užsisako pietus. Paklausus, kodėl taip yra, buvo atsakyta " tai, kad jums prie stalo vietos nebuvo" ir pasiūlyta pasiimti ant stalo dar likusius skruzdėlyno likučius. Tokiu vadovo elgesiu likome šokiruoti.
08.03 keliavome į Augustavą. Atsiliepimai puikūs. Šauni gidė Nijolė, puikūs vairuotojai ir nuostabūs Lenkijos vaizdai. Likome patenkinti. Ir tikimės kad keliausime su jūsų organizatoriumi tikrai dar ne kartą.
Sveiki, noriu pasidalinti ispudziais is 6dienu keliones "Ukrainos lobynas - Karpatai-Uzkarpate". Surasysiu padieniui ka ir kur veikem, gal busimiems keliautojams bus siokia tokia pagalba:
1 diena. Pajudam is Kauno 5.15 I viesbuti Lvovo priemiestyje atvaziuojame 20 val. (3 val.sugaistos pasienyje). Vakarienes galima su taxi vaziuoti i miesta ar valgyti sumustinius is Lietuvos, nes viesbutyje ar netoli tokios galimybes nera. Viesbutis toks pobaisis, yra trarkingesniu kambariu ir tokiu gerai nusmurgusiu su pelesiais apaugusiomis plytelemis. Salia gatves ir gelezinkelio, tai ramus miegas salyginis dalykas.
2diena. nuo 9 iki 14 val. vaziuojame iki parko. Parkas - miskas, su keliomis uolomis, ekskursija 2 val. vietinis gidas pasakoja idomiai apie vietini Tada Blinda. Pasakojimas idomus, parkas nelabai, ima siutas, vaziavau 1.5 paros, kad po miska pasivaiksciot...toliau "kriokliai" cha cha cha, na geriausiu atveju siokie tokie upes slenksciai, 1 val.su apsipirkimu vietiniame turgelyje. Vakariene pas Guculus ~ 17 eur., maisto pakako, gerimai - 1 taurele vyno, 1 - samagono, kiekvienam. Gerai vyrai dainavo…
Nakvyne privaciam viesbutyje...nesvarbu su kuo keliauji, su drauge, su kaimynu, su sunumi ar panasiai, bet jei uzsakyme kambarys dviems, tai miegoti teks vienoje nelabai placioje (max 140 cm.) dviguleje lovoje. Kitokiu NERA!
Visos dienos racionalus-pazintinis laikas ~ 5 val.
3diena. Pagaliau kelione i kalnus...Bukovelyje su pakilimu ir nusileidimu, pasivaiksciojimu kalnu takeliais lygiai 2 val. (norisi verkti, kodel taip trumpai...), keliaujam toliau iki Europos centro...vel turgelis, WC ir su viskuo 45 min.vel I autobusa ir kratomes iki vynu degustacijos (apsipirkimo), renginys ~ 2 val., baseinai 3 val.
Viso gero laiko ~ 7 val.
I viesbuti, kur nakvojome 2 naktis. Viesbutis Mukacevo pakrastyje, prie greitkelio, mums pasiseke langai i kiemo puse.
Ryte teko su muiluota galva laukti pusvalandi - dingo vanduo, nei silto nei salto, pataise.
4 diena. po pusryciu su vietine gide (labai puiki) i Mukaceva, grazus miestas su grazuole pilimi - viso 3 val., vaziuojame i Uzgoroda, vietine gide, uzsakomi pietus (pigu, greitai ir nedidele kaina) dar ~ 3 val.
Vakare dar porai val. gryztame i Mukaceva - laisvas laikas lauktuvems ar pasivaiksciojimui. Vakarieniauti nepavyksta - nera kur, uzteko kavos ir pyragaicio.
viso ~ 8 val.
5 diena. Vadovas pamirso (gal?)susitarti del ankstyvesniu pusryciu, tai i Lvova isvaziuojam tik 9. Ekskursija Lvove ~ 4 val. iskaitant ir laisva laika pietums. Grazus miestas...vaziuojam i ta pati viesbuti kur nakvojom 1 nakti, kambarys baisus, bet su kondicionierium, pasiseke. Pasidedam daiktus ir vel i miesta nuo 6 iki 9 t.y.3 val. tiesa, norintys galejo likti ir parvaziuoti taxi.
Vel tik 7 val.
6 diena. Namo… pusryciai vel velai. Is viesbucio pajudam 8.30. Kaune - 2.15. Kelyje beveik 18 val. is ju 5.30 pasienis.
Manau situo marsrutu turetu pravaziuoti vadybininkas kuris ji suplanavo, nes tai nesuvokiama kai keliaudamas 6 dienas, laiko ekskursijoms-pazinimui yra ~ 27val.cia jau su visu laisvu laiku, pietavimu ar apsipirkimui skirtu laiku. Kelione, kurioje sali mateme pagrinde pro autobuso langus. Dar niekada neteko tureti tokios neracionalios keliones, labai gaila savo atostogu laiko. Sekmes kitiems keliautojams, o agenturai gerai pagalvoti apie marsrutu planavima.
Laba dieną. Noriu padėkoti už gerą kelionę į Saksoniją.Tikrai buvo nepakartojama, daug pamatėm.Nuoširdžiausias AČIŪ kelionės vadovui Raimondui.Dėkui vairuotojams. Pagarbiai Nijolė
Geguzes men.vykome i ZAVUJI LVOVA.Kelione pasiseke.Vadove Danute daug ir idomiai pasakojo, kuo mums artimas Lvovas, palaike gera nuotaika, buvo paslaugi mums, Vilniaus pagyvenusiu zmoniu asociacijos Zirmunu poskyrio keliautojams.
Dekojame KELIONIU LAIKUI.
Ruta 2019-06-25 18:00:25
Sveiki, keliautojai, ka tik grizau is keliones ''Zavusis Lvovas''.Ispudziai puikus, vadove Danute maloni, turinti jumoro jausma.
Visa kelione gadino tik AUTOBUSAS, valst.Nr, KZH 846 melynos spalvos.Siame autobuse ant prieky esanciu sedyniu nuplesti tinkleliai daiktams pasideti, nera staleliu pasistatyti puodeli ar buteli mineralinio (vaziavome lauke esant 30 laipsniu silumos temperaturai), kondicionierius veikia prastai (del to viduje arba per salta, arba per karsta), o baisiausia-visiskai nera uzuolaidu!!!
Zmones juk keliauja su vaikais,
Kaip parasyta programoje, nuvaziavome is viso 1800 km.jausdmiesi lyg siltnamyje.Geda!
Sveiki, mes jūsų bendrakeleiviai šioje kelionėje. Pirmiausia, save ir savo klientus gerbianti kelionių agentūra nevežtų tokiu atgyvenusiu autobusu. Ko gero daug sutaupė mūsų sąskaita...? Kelionė buvo be galo varginanti vien dėl aukščiau išvardintų nepatogumų. Keleiviai nuo saulės ant langų kabino ką turėjo (bus nuotraukų). Kai kurios sėdynės neatsilošė.
Didelė padėka vairuotojams, kurie savo darbą atliko nepriekaištingai. Manau, seną autobusą vairuoti jokio malonumo ir jokio patogumo, o dar kai pasipiktinę ir su priekaištais keleiviai, tai visai ne kas. Bet vairuotojai atlaikė, šaunuoliai.
Niekam nelinkiu net ir netolimos kelionės tokiu nekomfortabiliu autobusu.
Zmones juk keliauja su vaikais,
Pirmaja vasaros diena vykome i vienos dienos ekskursija Lietuviskoji Venecija. Gide Genute pateike daug ir idomios informacijos, visa keliones laika rupinosi mumis, tarsi savo vaikais. Matyti vaizdai, keliones metu, tiesiog uzbure... Kokia visdelto grazi ta musu Lietuvele... Gryzome pilni ispudziu, kelione, nors ir trumpa, bet pranoko lukescius. Padeka ir ramiajam vairuotojui Karoliui.
Laba diena. Gegužės 11 d. vykome į vienos dienos ekskursiją į Gardiną. Gidas Raimondas labai gerai išmano savo darbą, yra apsiskaitęs, malonus. Jo dėka ekskursija labai patiko. Šaunuolis. Ačiū jam. Ramunė ir Loreta.
joana 2019-05-12 20:25:52
prytariu
Taiptaip, taip ir dar k arta taip! Patiko rekomenduociau ir pati dar vaziuociau,.
Jesica 2019-05-12 20:08:39
KELIAVOME I VOKIETYJA. LABAI PATYKO, KARTOCHIAU MARSHRUTA. NORIU PASAKYTI DIDELI ACHIU GIDEI AUDRONEI UZ NUOSTABU PASAKOJIMA APIE VOKIEC ISTORIJA, TACIAU NELABAI GIRDEJOSI DEL PRASTU KOLONELIU. KELIONIU LAIKAS - REKOMENDUOJU VAIRUOTOJUS ALEKSEJU IR ZBIGNEVA. TACIAU GERIAU VAIRUOTOJUS IR GIDE ATSKIRAI, NES KARTU PESHASI KAIP KATE SU SUNIU.
prytariu
Prieš Naujus Metus turėjome vienos dienos kelionę į Gdanską. Nepaprastai šaunus gidas Raimundas, kaip jis pats save įvardijo labai mylinčiu Gdanską ir tuo buvo visiškai teisus. Įdomūs pasakojimai, pagarba keliaujantiems, paprastas ir nuoširdus bendravimas, nuostabiai įtaigus aktorinis balsas. Trumpa, bet įdomi kelionė. Norisi sugrįžti į Gdanską pavasarį ar vasarą ir viską vėl apžiūrėti.
Visos šeimos vardu nuoširdžiai dėkoju už nuostabią kelionę po Neringą 2018, 09, 29-30.Ypatinga padėka gidei Alminai už nuostabius pasakojimus ir puikiai pravesta ekskursiją.AČIŪ!
Ačiū už kelionę į Lietuviškąją Veneciją. Kelionė nuostabi, kaip ir gidė Laimutė, kuriai atskiras ačiū už piliakalnius, netikėtus Kuršių marių purslus bei pastangas per ribotą laiką parodyti ir atiduoti maksimumą. Dar ilgai bus ką prisiminti!
Kelione i Augustava buvo sauni, itin profesionalus ir malonus vairuotojas Ricardas ir vadove Virginija
Albertas 2018-04-23 12:00:01
Tik ką grįžome iš kelionės " Belovežo giria, Brestas" įvykusios 2018-04-21-22 d. Įspūdį padarė Belovežo girioje esantys medžio statiniai, programa su vietiniu gidu, skulptūros, muziejus su eksponatais, autentiškas maistas kavinukėje (iš žverienos). Pats Bresto centras - taip pat šiuolaikiškas. Įspūdi daro ir Bresto tvirtovės ekspozicijos, 13 a. gyvenvietė. Gido Simono realistiški pasakojimai. Patiko taip pat ir galimybė apsipirkti.
Truputi nuotaiką gadino tai, kad Organizatorius, nepasiteirauja ir siunčia autobusus be reikalingų draudimo dokumentų, ko pasekoje sugaišom muitinėje daug laiko ir grįžom l. vėlai. Be je pats autobusas - daugiau tinkantis smulkiems žmonėms, nes sedynių eilės sugrūstos ir didesniems - kojos remiasi, tenka taikytis su nepatogumais.
Visumoje kelionę vertinu teigiamai. Rekomenduoju aplankyti visiems. Manau nenusivilsite.
Albertas
Turiu pridurti, kad tokioje kelionėje, nuo Lazdijų iki Baltarusijos autobusas važiuoja beveik 5 valandas be sustojimo. Tualetas, žinoma, užrakintas. Šiuolaikiškas sadizmas...
Tik naktį grįžę iš kelionės KROKUVA-VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLA-ZAKOPANĖ.Kelionė nereali.Turėjome nuostabų gidą Raimondą.Jis savo srities žinovas.O jau istorinių žinių bagažą sukaupęs, tik spėk klausyti.Ačiū tau, Raimondai.Įspūdžių daug, kelionė lb.turininga.Viešbutis geras.Visiems rekomenduočiau.
Aciu Kelioniu laikui uz organizuota kelione i Ventspili (latvijos Venecija 08, 18-19d.)maloni gide Virginija, taktiskas paslaugus vairuotojas.Programa isties idomi, kiek turistiniu tiek meniniu poziuriu.Rekomenduociau visiems sia kelione:-)
Labai dėkojame UAB Kelionių laikas už puikiai suorganizuotą kelionę Lietuviškoji Venecija liepos 28 dieną-ačiū puikiems vairuotojams, puikiam ir atsakingam gidui Rolandui.Sugrįžome pailsėję daug pamatę.Ačiū
Labai dėkojame vairuotojams, kurie mus vežė liepos 13-15 d.d. kelionės po Estijos salas ir Taliną metu, gidei Jolantai - ačiū Jums už profesionalumą, taktą ir toleranciją, didelę kantrybę, ramybę ir šiltą bendravimą Pailsėjome, daug pamatėme, maloniai praleidome laiką.
Dėl kelionės į Gardiną ir kanalas, 2018-07-14. Kelionė būtų gera, jeigu ne Baltarusijos muitininkai. Tyčia tempia laiką. Ekskursijos vadovas Simonas malonus, domisi istorija. Tik nesupratome kodėl ekskursija į muziejų ir sinagogą taip brangiai kainuoja net 10 Eur.Vairuotojas ramus. Autobusas normalus, bet jautiesi tualeto kvapas, nors tualetas uždarytas.
Noriu padekoti "Kelioniu laikui" uz puikiai organizuota kelione i Panemune (Panemunes piliu kelias, liepos 14 d.).Viskas buvo krupsciai suplanuota ir organizuota, net pietus. Keliones metu mes pamateme net daugiau, negu buvo parasyta keliones programoje.Buvo labai patogus autobusas, puikus vairuotojas -Almantas, kuris pravaziuodavo net ten, kur visada turistai eidavo pesciomis- viskas keleiviu patogumui -ACIU! Noriu padekoti ir labai atsakingam, pareigingam gidui ARVYDUI, su juo tikrai nepasimesit ir nepasiklysit. Keliones metu tikrai daug pamatem ir suzinojom. Daznai keliaujam autbusu, su iv. kelion.org., bet siandien galiu drasiai teigti- Jus geriausi! ACIU! ACIU! ACIU!
Laba diena.Norime padėkoti gidei Alminai už įdomią ekskursiją Panemunės dzūkų keliais.Gidė tikras profesionalas,
gavome daug istorinių žinių, ekskursija nenuobodi.Ačiū už puikiai praleistą dieną, turiningą poilsį gražiausiose Lietuvos vietose.
Nusivylusi, daugiau nenoriu jokių reikalų turėti su šia firma, nerekomenduoju.nes bendrauti reikia vien tik per gmail.o kai skambini visados užimta. Informacijos turi laukti 5val kai nieko nežino. Net alimentariu dalykų kas turi būt budinga. Ir likau be keliones. Pinigai į balą. Operatyvumo trūksta, abejingos. O pinigus skuba pasiimti.
Prieš kurį laiką vykome į šios agentūros organizuota vienos dienos kelionę į augustavą. Mršrutas neblogas, bet gidei, matyt nusibodę keleivia. Gidė Danutė nemaloniai atsakydavo į užduodamus klausimus, nepateikė dienotvarkė, kada stosi, kad ilsėsimės, kada valgysim. Uždavus porą klausimų, daugiau to nenorėjom daryti.
2018-06-16 vykome su šia kompanija maršrutu: Potsdamas-Amsterdamas-Berlynas. Labai gaila sumokėtų pinigų ir sugaišto laiko. Nakvynės vietos baisios, purvinos. Vokietijoje svečių namų šeimininkė išbarė, kad per daug valgome, o išvykstant privalėjome nuvilkti patalynę, sunešti į vieną patalpą ir išplauti kambarius. Jei būčiau žinojusi iš anksto, tikrai nebūčiau vykusi. Vairuotojai pikti, lietuviškai nekalba, tualetas autobuse užrakintas. Gido Raimondo žinios gana paviršutiniškos, informacija monotoniška, neįdomi. Programa sudėliota taip, kad nuolat turėjome bėgti. Nebuvo laiko kada žvalgytis aplinkui. Laisvo laiko max 1val. Ir vėl nuolatinis bėgimas. Su "kelionių laiku" keliavau pirmą ir paskutinį kartą.
2018-06-15 su Kelionių laiku vykome į trijų dienų kelionę po šiaurinę Lenkiją - aplankėme Griunvaldą, Malborką, Gdanską, Sopotą, Lindzbarg Varminski, Šv.Lipką ir Vilko guolį. Norim padėkoti gidei Danutei už gerą kelionės organizavimą, už puikias istorijos žinias, kuriomis ji visos kelionės metu mielai dalinosi. Kelionė nenuvargino, nes programa buvo sudaryta labai profesionaliai. Viešbutis, kuriame dvi naktis gyvenome, yra saloje, puikiame gamtos kampelyje netoli Gdansko. Norintys galėjo išsimaudyti jūroje. Oras buvo puikus, sugrįžome pailsėję, pilni geriausių įspūdžių. Ačiū vairuotojams Mindaugui ir Vladimirui už sklandžią kelionę. Visiems rekomenduoju šį maršrutą su Kelionių laiku. Tikrai nepasigailėsit.
Antano Vienuolio progimnazija
2018-06-05 16:26:58 IP 2ber9ifb
važiavome su mokiniais į ekskursiją į Latviją (Pure šokolado fabrikas, "Holivudo miestelis" ir t.t.).
Kelione nusivylėme, objektai neįdomūs, gidai mokinių nesudomino
Geguzes 12-19 dienomis 42 draugu ir pazistamu burys aplankeme nuostabios Siaurines Italijos perliukus, nuostabi kelione, nuostabiai suorganizuota, viskas sklandziai be jokiu nesusipratimu. Kaip sios keliones subureja, noriu visu keliautoju vardu padekoti Kelioniu laikui uz pamatytus Italijos perliukus, uz nuostabia gide Audrone, uz super gerus vairuotojus. Autobusas patogus, viesbuciai, kuriuose gyvenome geri, o ir nuotaika visa kelione lydejo nuostabi. Aciu tariame Jums ir iki susitikimo sekanciose jusu organizuojamose kelionese.
Pagarbiai Viktorija
Albertas
lapkričio 18-19 dienomis su kolektyvu vykome į Malborką-Sopotą-Gdanską.
Dėkojame darbuotojai Danutei už gražai suplanuotą kelionę, nuostabų viešbutuką ir nepakartojamą gidą Raimondą.
Jų dėka mes praleidome tikrai įdomų, turiningą savaitgalį. Tai, ką pamatėme, kur pabuvojome, - nuostabu!
Turėjome puikų viešbutuką poilsiui, o ir pusryčiai buvo karališki, net su 3-mis karštais patiekalais. Švaru, jauku ir malonu.
Gidas Raimondas - be žodžių... Superinis... Tolerantiškas, kantrus ir labai paprastas. Tikras profesionalas. Pasakoja labai įdomiai, nenuobodžiai, paprastai ir suprantamai. Paperka savo žiniomis ir nuoširdumu. Sėkmės Jums visiems ir geros kloties. Stipriai visus apkabiname. Ačiū.
Vis neprisiruošėme padėkoti už puikią 2017-09-23 vykusią vienos dienos kelionę į Aukštadvarį, Birštoną bei Prienų Harmony Parką. Viskas patiko, gidas (vaikinas su į kaselę surištais plaukais buvo labai sumanus, tikslus ir korektiškas). Ekskursija po Harmony parką buvo nepakartojama. Dar kartą ačiū visai Kelionių laiko komandai ir sėkmės !
Aplankyta 2017-09-02 Lietuvos Venecija.Ačiū gidei Reginai (Kelionių laikas) už nuotaiką, nuoširdų bendravimą, gebėjimą vaizdžiai perteikti istorines, mitologines, žinias. Kelionės diena buvo lietinga, bet norėjosi, kad kelionė tęstųsi. Ačiū iki kito karto. Virginija
Dėkojame už puikią kelionę į Rygą - Jūrmalą (2017 08 26) bei gidei Alminai ir vairuotojui.
Labai ačiū už puikią poilsinę kelionę į Lenkiją (Gdanską). Ypač ačiū kelionės vadovei Audronei už nuoširdų rūpestį, už naudingus patarimus, įdomias ekskursijas, šiltą malonų bendravimą. Puikiai pailsėjome, daug pamatėme, maloniai praleidome laiką. Ačiū ir sėkmės visam Kelionių laikas kolektyvui! Tikrai dar keliausime su jumis :)
4 keliautojai iš Klaipėdos
2017-08-07 14:49:41 IP 28mcs2n0
Dėkingi jūsų agentūrai už puikiai suorganizuotą kelionę "Augustavo kanalas-Gardinas". Labai dėkingi vairuotojui, kelionės vadovei Alminai už įdomius pasakojimus apie kaimyninę šalį, visam jūsų kolektyvui. Geros nuotaikos, gerų turistų Jums linki turistai iš Klaipėdos Vilma, Dalia, Valerijus, Mantas
Keliavome į Gardiną, Balstogę, Supraslę. Kelionė suplanuota gerai: pakako laisvo laiko, nebuvo didelio skubėjimo, įdomūs objektai, geras viešbutis. Gidas Simonas irgi patiko. Labai taktiškas, mandagus ir ramus žmogus. Visą kelionę stengėsi atsižvelgti į grupės norus. Rekomenduoju.
Vienintelis minusas, kad buvo pasakytas ne tas autobuso numeris. Kilo nemaža sumaištis laukiant prie Spaudos rūmų, nes žmonės nežinojo, kur lipti ir ar tai jų autobusas.
Liepos 15 dieną važiavom į kelionę: Jotvingių gyvenvietė, vienuolynas, plaukimas Augustavo kanalu, eskursija likom patenkinti. Ačiū agentūros darbuotojams, autobuso vairuotojui, kelionė vadovei Danutei.
Labai dėkojame gidei Jolantai, kuri mus kuravo kelionės po Estijos salas metu. Ačiū už profesionalumą, taktą ir toleranciją, už ramybės ir saugumo jausmą, net už gerą filmą autobuse,
Vakar gryzome is keliones Plaukimas Augustavo kanalais ir kitos idimybes ir llikome labai patenkinti, labai noretumem pagyrti keliones vadova Simona nustabus gidas ir siltas zmogus!Labai daug keliauju tikrai retai buna tokie puikus vadovai, Didelis ACIU jam!Ko negaliu pasakyti apie vistas dyrbancias ofise tokio bukumo neteko sutikti.O kelione labai patiko!

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai
Per parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai 07-12 11:11
Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti keturi nauji koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1869, sekmadienį informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę
JAV užregistravus naują pandemijos rekordą, D. Trumpas pagaliau užsidėjo kaukę 07-12 11:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį pagaliau pasidavė spaudimui ir pirmą kartą viešumoje dėvėjo kaukę, Jungtinėms Valstijoms užfiksavus rekordinį užsikrėtimo koronavirusine infekcija...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%