Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelionių kompanija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelionių kompanija

Atsiliepimai apie Kelionių kompanija, UAB

KELIONES.LT

Visos kelionės vienoje vietoje!
Parašyk savo nuomonę apie Kelionių kompanija, UAB

Milda 2023-01-28 13:40:15
Man ši agentūra padėjo išsirinkti pačią geriausią kelionę ir tikrai geriausia kaina. Labai džiaugiuosi, kad yra tokia konkurencinga agentūra. Darbuotoja Lina (Vilnius) atsakė man į klausimus net ne darbo metu. Geriausios jiems sėkmės ir linkiu gerų klientų!!!!
Sveiki, man ir teko naudotis paslaugomis šios agentūros.Tik patys geriausi atsiliepimai apie agente - Vita.Visada pasiekiama ir po darbo valandų.Visada maloniai išklauso ir padeda pasirinkti labai gerus viešbučius.Perka keliones ir mano draugai, nei vienas neturi jokių priekaištų.Sekmės darbuose ir nekreipkite dėmesio į linkinčius blogo.
Gražina.
Milda 2023-01-28 13:36:19
Kas čia per pletkai? Tai ar turit pagrįstų įtarimų, kad taip rašot?????
Pasiskaitykit žmonių atsiliepimus ir bus aišku, jau nuskambėjus ši agentūra????
Aliux 2023-01-07 20:15:04
Kalba, kad ši agentūra, su savo nerealiai pigiais pasiūlymais, kaip lochatronas tikintiems mažomis kainomis.
Nei viena iki šiol patikima kelionių agentūra nesiūlo tomių kelionių kainų pigesnių 300/400€.Tai kelia įtarimų????
Kas čia per pletkai? Tai ar turit pagrįstų įtarimų, kad taip rašot?????
Pliusai imones veikloje tai pilno paketo is aviabilietu, viesbucio, pavezejimo sudarant savarankiskos keliones paketa ne per turizmo agentura uz konkurencinga kaina ir gerom salygom.
Minusai problemos su komunikacija tarp imones darbuotoju, arba atsainus atliekamos pareigos vykdimas, kas privercia pasijausti nepatogiai ar viskas bus sklandziai, ar visus popierius atsius laiku, ar nebus nesklandumu.
Niekam šios kelionių agentūros nerekomenduoju!!!!
Vasario mėnesį įsigijome kelionę pas juos. Spalio mėnesį turėjome išvykti į savo norimą viešbutį, bet nelikus nei savaitės laiko iki mūsų suplanuotų atostogų stebuklingai savo norimame viešbutyje vietos nebegavome. Nors kiek teko bendrauti su kitais vykstančiais asmenimis visi vyko į šį viešbutį per kitas agentūras nusipirkę kelialapius.
Buvo pasiūlytas pakeitimui labai blogos būklės viešbutis, neatitinkantis mūsų įsigyto viešbučio ir sumokėtų pinigų, susikalbėjimo trūkumas, visai nesidomi savo klientais. Vos ne paskutinę dieną buvo pasiūlytas šiek tiek normalesnis viešbutis kurį teko pasirinkti nes atostogos buvo suplanuotos ir norėjome vykti.
Bandant susisiekti su šios kompanijos direktorę, buvo atsakyta kad perskambins, bet per 2 dienas iki šio atsiliepimo rašymo niekas su manim nesusisiekė.
Todėl taupykite savo nervus ir rinkitės patikimą kelionių agentūra.
2019-11-26 17:18:54 IP 66holq0e
Birute 2019-07-26 10:25:12
Teko labai nusivylti šia kompanija, nepranešė dėl atidėto 6 valandų skrydžio, nors oro linijos juos buvo apie tai informavę prieš 2 dienas, o jie savo klietams nesugebėjo pranešti, teisinosi kad negavo informacinio laiško, nors oro linijos įrodė, kad pranešimą jie tikrai gavo, vienintelis ką jie mums praleidusiems 6 val. oro uoste su vaiku, galėjo pasiūlyti tai 100 eur. nuolaidą ateityje :))) kokia gali būti ateitis su tokia kompanija.
Laba diena, Gerb. Birute,

Pirmiausia dėkojame, kad naudojatės mūsų agentūros paslaugomis.
Minėjote, kad pats poilsis Jums patiko ir likote patenkinti parinktu Jums viešbučiu - tuom labai džiaugiames.
Suprantame Jūsų nepasitenkinimą, kad teko praleisti oro uoste daugiau laiko nei turėjote. Su Jumis ilgai apie šią situaciją bendravome. Bendravimo metu, mes neneigiame, kad galėjome dar geriau pasistengti, tam kad išvengti šio laukimo dėl atidėto skrydžio. Kaip ir minėjome Jums, mes turime oficialų patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus, kad informacija apie pakeitimą nebuvo įdėta į rezervacinę sistemą, gautas tik bendrinis laiškas. Taip pat, norime priminti, kad kartu su kelionės dokumentais mes atsiuntėme nuorodą, kurios pagalba Jums rekomendavome pasitikrinti skrydžio informaciją prieš kelionę, netgi tą pačią dieną - prieš pat išvykimą į oro uostą.

Labai tikimės, kad ateityje galėsime pasiūlyti Jums tikrai gerus kelionių variantus ir kokybišką aptarnavimą, ir taip įrodyti, kad ši situacija tiesiog nesusipratimas.

2019-11-26 16:57:15 IP 66holq0e
Tomas 2019-11-26 12:08:17
Negražu ir nelegalu siuntinėti reklamas, kai to aš neprašiau.
Sveiki, Gerb. Tomai,

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Nepraktikuojame naujienlaiškių siuntimo nesuinteresuotiems asmenims. Prašome, susisiekite su mumis [email protected] ir nurodykite el. pašto adresą, kuriuo gavote naujienlaiškį. Patikrinsime kokiu būdu šis kontaktas atsirado tarp naujienlaiškio prenumeratorių ir imsimės atitinkamų veiksmų.

Kelionių Kompanija
Negražu ir nelegalu siuntinėti reklamas, kai to aš neprašiau.
Galiu tik pasidžiaugti sklandžiu ir operatyviu kelionių agentūros, o tiksliau Vilniaus skyriaus vadovės Rūtos darbu. Negavus išsirinkto viešbučio, operatyviai surado kitą dar geresnį, poilsis buvo puikus, kelionė be trukdžių.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Tropi Tour
Kelionių agentūra

Adresas: Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; pramogos ir poilsis.
Tropi tour, UAB kelionių agentūra Patraukliausi atostogų pasiūlymai Viešbučiai geriausiomis kainomis Pažintinės ir poilsinės kelionės Skrydžių bilietai Viešbučių rezervavimas Apartamentų nuoma Atostogų namelių nuoma Kelionių draudimas Parkingas oro uostose
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

"KG Constructions Group" į naują gamyklą kraustosi su ambicija: metų planas – 85 mln. Eur apyvarta
16 veiklos metų – tiek šiemet skaičiuoja Lietuvoje seniausia, didžiausią patirtį fasadų gamybos srityje sukaupusi aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintoja "KG Constructions Group". Po savo sparnu...
Filmo heroje tapusi Rose Namajunas: "Tai, ką apie mane girdėjote iki šiol, tebuvo ledkalnio viršūnė"
Rose Namajunas vaikystėje svajojo apie užraktą ant durų. Tapusi smurto auka ji buvo per silpna atsakyti tuo pačiu. Praėjo pora dešimčių metų, kol jauna moteris sugebėjo stoti į sąžiningą kovą su...
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Prarasti duomenys, neveikianti interneto svetainė ar e. parduotuvė, dėl IT sutrikimo suparalyžiuota įmonės veikla. Tokie įvykiai šiandien jau lyg ir nestebina, tačiau toleruoti tokias veiklos...

Kiek užsienio kalbų mokate?

American Express 172,31 +10,54%
Meta 151,74 +3,01%