Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kelionių fėjos

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelionių fėjos

Atsiliepimai apie UAB "Kelionių fėjos"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kelionių fėjos"

Mes per rekomendacijas iš pažįstamų sužinojome apie šią agentūrą. Sužinojome, kad gali pasiūlyti puikių variantų šeimoms su vaikais. Kreipėmės ir nenusivylėm. Bulgarija, Egiptas - viskas ką pasiūlė viršijo lūkesčius, tuo pačiu už tikrai prieinamą kainą.
Nesitikėkite rojaus mokėdami pigiausias kainas, juk patys suprantat kas pigu tas ir nebus karališki rūmai. Be to tikrai galiu pasakyti, kad šioje agentūroje visada pasakys pliusus ir minusus viešbučių, pasiūlys geriausius variantus šeimom su vaikais, be vaikų, parekomenduos, suteiks pilną informaciją.
Aš galiu būt kaip reklama šitai agentūrai - ji ištiesų labai gera. Ypač mamom, kurios nori suteikt savo vaikams nepakartojamas atostogas už lietuvos ribų rekomenduoju kreiptis -nenusivilsit.
Kodėl mūsų tauta tokia pikta, jeigu žmonės kuria verslą, atiduoda visą save darbui, neprašo iš valstybės pašalpų, stengiasi, dirba be išeiginių, bet kažkas iš verslo partnerių paveda, tai reiškia ir visi su tuo susiję yra a*******i ir melagiai. Pabandykite kažką sukurti ir niekada nesuklysti. Kelionių organizavimas priklauso nuo daugelio įmonių bendradarbiavimo ir nėra garantijos kad visi bus sąžiningi.
Asmeniškai nepažįstu "Kelionių fėjos" kolektyvo, tačiau kai susiruošiau keliauti į Turkiją per šią agentūrą, tikrai susidūriau su labai nuoširdžiu bendravimu, pasiūlė įvairius kelionių variantus, smulkiai viską papasakojo. Visi dokumentai buvo paruošti laiku, nors keliauti sugalvojom tik likus savaitei iki skrydžio. Skrydis iš Turkijos vėlavo dvi valandas, bet tuo kartu skrido keleiviai ir iš Novaturo, ir iš Tezturo, taigi tai ne kelionių agentūrų klaida. Linkiu šiai agentūrai sėkmės ir stiprybės. Ir vėliau žadu keliauti su šia agentūra.
Šunys loja - karavanas eina. Perskaičiau visus komentarus. Ir galiu pasakyti tik tiek, kad tokio malonaus bendravimo kokį gavau šioje agentūroje negavau niekur. Esu jau pusamžis vyriškis ir per savo gyvenimą, išmaišęs tikrai daug pasaulio. Paskutinius kelerius metus keliauju tik per Kelionių Fėjos, prisiekiu, tikrai niekada neteko nusivilti.
O visiems kitiems besiskundžiantiems galiu pasakyti, kaip sako mano sūnus - graužkit pagalį. Jei jau perkat, kažkokį neaiškų produktą už trečdalį kainos, tai patikėkit manim, niekada negausit pilno komplekto paslaugų. Ką mokat, tą ir gaunat. Skupūs moka du kartus. Nusiperka kelione už kelis šimtus litų ir dar norit, kad jus nuskraidintų, pašertų, pajuokintų ir laiku parskraidintų. Nebejuokinkit! Už dyką - tik sūris pelėkautuose. Jei jums dar nedaėjo, kad už produktą reikia mokėti, tai lai būna tai jums pamoka! Asmeniškai džiaugiuosi dėl tokių jūsų nesėkmių. vargOlei :) :) :)
manau pavyktų kažką prisiteisti kaip moralinę žalą:

Remiantis CK 6.754 str. teigtina, jog į patirtos „žalos“, kurios atlyginimo turistas gali siekti, sąvoką šiuo atveju patenka tiesioginiai nuostoliai (faktiškai turėtos išlaidos, susijusios su netinkamu Kelionių organizatoriaus pareigų atlikimu) ir neturtinė žala (patirta moralinė žala už sugadintas atostogas, nepasiteisinusius lūkesčius, sukeltus nepatogumus ir pan.). Pažymėtina, jog atlygintinos neturinės žalos dydis šiuo atveju negali viršyti trigubos kelionės kainos (CK 6.754 str. 5 d.).
modė 2014-05-07 15:06:50
Norite sugadinti nuotaiką ir atostogas pirkite keliones Pas Kelionių fėjas. Jokios kompetencijos, apgaus ir dar į akis pažiūrėję pasakys mesgi nekalti, mes tik tarpininkai. Siūlau visiems keliavusiems atkreipti dėmesį į sutartį ir reikalauti kompensacijos. Žinokite, turite teises ir kelionėje būtinai reikalaukite, kad viskas būtų vykdoma pagal sutartį, mes išreikalavome. Be to 15 d. po kelionės galima raštu reikšti pretenzijas ir reikalauti kompensacijos. Siūlau susiburti ir tą padaryti.
Aš už:)
Parašykite savo kordinates, būtinai prisijungsime. Mums labai sugadino nuotaiką. likome be atostogų: (
Nusivylęs pirkėjas 2014-04-25 17:27:01
Teko pirkti kelione į Turkiją, tai šia kompanija labai nusivylėm. Kai atostogos jau praktiškai suplanuotos ir laukiam nesulaukiam, kada pavyks pagaliau pailsėti- gauname laišką, jog kelionė atidėta. Pasiūlo kitą datą, bet ir dėl jos nėra tikri. Labai sugadino nuotaiką: (
Mums taip ir nepavyko iškeliauti: (

Mes ilgai planavome atostogas. Iki atostogų padarėme vaikams pasus ir t.t. tai irgi pakankamai nemažai kainuoja ir dvi dienas iki skrydžio sužinome, jog atostogų nebus. Labai likome nusivylę. Šaraškinų kontora ir tiek. niekada daugiau į juos nesikreipsime. tik tikimės, jog pinigus pavyks atgauti
Mes taip pat esame nusivylę šios agentūros darbu... Pusę metų planavome atostogas, deja, likus 7 d. iki skrydžio mums paskambino ir pasakė, kad tą dieną skrydį atšaukė. Pasiūlė skristi 5 dienom vėliau nuo planuotos kelionės datos. Ir NEGARANTAVO, jog ir po tų 5 dienų tikrai išskrisime, taip kad išvis būtume likę be atostogų. Parašėme prašymą dėl pinigų grąžinimo, jau praėjo savaitė, vis dar negavome. Liūdna, kad agentūros darbuotojai taip atsainiai bendrauja, net neatsiprašė. Teko skolintis pinigų kitai kelionei, vis dėl to juk atostogos. Tik va dabar tenka paskutinius litus skaičiuot, kol dar pinigų negrąžino :D Daugiau tikrai nerizikuosime pirkdami iš šios agentūros :) Keliausime tik su NOVATURU :)
Su kelionių fėjomis bendraujame ne vienus metus. Viska būdavo puiku, kol jos nesusidėjo su Web Sun. Čia jau prasidėjo problemos, kurios neišsiprendė dar bet žada išspręsti.
Balandžio 13-20 skridau į Turkiją trumpoms atostogoms. Noriu padėkoti "Kelionių fėjoms" už puikiai organizuotą pasiruošimą kelionei. Ačiū Aliui, Dovilei, kurie šiltai ir nuoširdžiai bendravo, patarinėjo, rūpinosi visais pasirengimo kelionei klausimais. Turkijoje mus sutiko "Sun Web" atstovas. Pati kelionė buvo įdomi, lankomi objektai parinkti kruopščiai, viešbučiai ir maitinimas be priekaištų. Pats didžiausias atradimas Turkijoje- gidė Silvija. Tai tiesiog vaikščiojanti enciklopedija, unikumas, tikra savo srities žinovė.
Dar kartą Jums ačiū. Siųskite pasiūlymus:). Ir kuo geriausios Jums kloties.
Šiandien taip gryžome iš Turkijos. Viešbutis Meder Resort labai geras Turkijos standartams, maistas 3 kartus, bet jo buvo tiek, kad iki šiol valgyt nesinori, viskas buvo labai skanu, aptarnavimas geras. Jau kaip ir apsidžiaugėm kad per kuponus pirkta kelionė pasisekė, dėja ji sutrumpėjo maždaug 17 valandų. Pagal sutartį mes išbuvome 7 naktis, nes išvykome 27 d.5 ryto. Vietoje žadėto išvykimo laiko 22 val. Realiai netekome visos dienos poilsio, nusivylėm, kai kurie buvo sekmadieniui užsisakę pramogas, trumpas ekskursijas, taigi prarado įmokėtus pinigus. Kelionių fėjos kaip ir ne prie ko gaunasi, nes skrydžio laiką gali koreguoti Corendon vežėjas, tačiau Uab atstovės privalo žinoti ir perspėti, jog skrydis gali keistis ne tik 2-3 val.o gali sutrumpėti visai parai. Mano nuomonė tokia:vežėjas norėdamas sutaupyti sudėjo Vilnių ir Kopenhagą į vieną reisą, o žmogiškumo tame jokio :)
Sveiki. Ka tik grizome po keliones is Turkijos. 2014.04.27. Kelioniu fejos sugadino visa nuotaika. Skrydis i Turkija turejo buti pagal pirmine informacija ryte, o skrydome vakare. Visa diena praradome. O keliones pabaigoje atkeite skrydi, isskrydome visa para anksciau negu bilietuose, taigi vel praradome visa para uz kuria sumokejome pinigus. Tiesiog apgavo mus. NEREKOMENDUOJU sitos imones. Motelis buvo Meder Resort 5zv. zadejo kad bus 5 kart maitinimas, animacija, nieko nebuvo. Viesbuty pasake kad nesezonas. Turejome reikalus su Iveta Gaudiešiūte.
Taigi kreipkites i patikimas imones. Kelione isigyjome is kartu. lt portalo.
Nusivylęs pirkėjas
2014-04-25 17:27:01 IP 82.135.240.84
Vytis Juozaitis 2014-01-10 20:35:08
Sveiki, nesuprantu apie kokį informatyvumą ir greitą reagavimą Sigita kalba… Taip pat nusipirkau kelionę per grupinį pirkimų portalą ir gavau laišką, jog darbuotoja, kuri teikė pirminę informaciją, išeina iš darbo. Todėl kreipiausi į kitą darbuotoją (evelina@kelioniufejos.lt), pasitikslinti, ar turi mano duomenis ir taip užsitikrinti, jog nebus taip, kad netyčia laiku negausiu reikiamos informacijos. Tai va, iš kitos darbuotojos atsakymo vis dar laukiu ir, ko gero, greitu metu nesulauksiu :) Informatyvumo ir greito reagavimo nulis, nes pinigai jau sumokėti…
Komentaras klaidingas
Sveiki sekmingai sulaukę Naujų, šuoliuojančio arklio metų! Norėčiau padėkoti kelionių oganizatorei Ivetai Gaudiešiūtei už tikrai puikiai suorganizuotą kelionę į Turkiją, kuri buvo pernai, spalio mėn.Tai tikrai puikiai savo darbą išmananti, nuoširdi vadovė.kuri sugeba rasti išeitį iš kai kada ir keblokos padėties.Ačiū Iveta, stiprybės, kantrybės dirbant gana sudetingą ir dažnai neprognozuojamą darbą!
Sekmės visam kolektyvui, sklandžių kelionių, nekonfliktinių keleivių ir be abejo "arkliškos" sveikatos!
Rašau atsiliepimą, nes prieš kelias savaites pati jo ieškojau. Su "Kelionių Fėjų" paslaugom teko susidurti akcijų portale nusipirkus kelionę Turkijon (http://kartu.lt/akcijos/visi/akcija/15235-1299-Lt-uz-1999-Lt-vertes-atostogas-ant-juros-kranto-5-WATER-PLANET-DELUXE-HOTEL--AQUAPARK-su-viskas-iskaiciuota-TURKIJOJE-Papildomi-kambariai-spalio-6)
Kadangi tai buvo akcijos prekė, o apie "Kelionių fėjas" nieko neteko girdėti, tai buvo gan nejauku ar tikrai viskas sklandžiai pavyks. Vis tik ši kelionių agentūra labai maloniai nustebino savo informatyvumu, greitu reagavimu, bei maloniu bendravimu, Šiokių tokių nesklandumų kelionėje buvo, mat grįžimo skrydis buvo netikėtai paankstintas keliomis valandomis, bet tai nebuvo "Kelionių fėjų" tiesioginė atsakomybė, o jos savo ruožtu operatyviai apie šiuos pasikeitimus pranešė ir po kelionės nuoširdžiai atsiprašė.
Žodžiu, nuo šiol agentūros vardas "Kelionių fėjos" man kels ne nerimą, bet pasitikėjimą, todėl drąsiai rekomenduočiau ir kitiems.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-01100 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai 06-25 16:36
Pripažinimas, kad darbuotojas gerai atliko savo darbą, — vienas geriausių ir pigiausių kolektyvą motyvuojančių priemonių. Tyrimai rodo, kad daugeliu atvejų, darbuotojams tereikia išgirsti paprastą...
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis 06-25 16:35
Uostamiesčio centre, ant Danės upės kranto prie Biržos tilto projektuojamas 44 vietų viešbutis.

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%