Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kelionių centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kelionių centras

Atsiliepimai apie Kelionių centras, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Kelionių centras, UAB

Buvo kelionė 2022 08 13 i Tartu. Visi turistai buvome pikti, kadangi niekas is agentūros neperspejo, kad grįšime i Šiaulius ne 22h kaip žadėta, o 03h nakties. Visą parą praleidome kelionėje, kai programoje buvo parašyta 18 val.trukmė. vairuotojas Tartu mieste pasake, kad mikriuko negalės pajudinti iki 20.30h...turi išlaukti net 9val. Nevažiavęs.Kodėl nepranešė agentūra? Buvome pikti..Būtume nevaziavę jei būtumem žinoję, kad grįštant mikro vairuotojas stos kas pusvalandi pusvalandziui ir nuiminės tuos skaičiukus dačike..Naktį kelionė buvo baisi, dažnai atrodė, kad vairuotojui kažkas blogai.važiavom su stresu. Užtrukome visą parą kelionėje !! Ir niekas nebuvo pranešta
O kalbant apie Tartu, miestas puikus..o dar puikesnis buvo gidas Gintas !!! Jis rūpinosi keleivių saugumu, pergyveno...nuostabiai pravedė ekskursiją, su šypsenom, įdomiai pasakodamas.Tokio gido dar neteko sutikti...Ačiū Gidui Gintui !!! Jam taip pat nebuvo prabešta, kad taip kelionė užsitęs....tiesiog tai buvo paskutinis kartas keliavimo su šia agentūra..... niekas nesikeičia, kaip seniau buvo taip ir tas pats. LIŪDNA. KAD NEGERBIAT SAVO KLIENTŲ.
Patikslinimas. Kelionė į Salaspils 2022m. Rugpjūčio mėn. 13 d.
2021m.rugpjūčio mėn.13d.
Kelionė į Salaspils. Prieš įlipant į mirkroautobusą buvome iš karto nuvylti, kad mūsų užsakytos vietos užimtos. Gidė Irena paaiškino, kad jau kažkas taip "susodino". Niekas neinformavo ir nepranešė, jokios komunikacijos.Už kelionę buvo sunokėta iš anksto. Teko "sedėti po vieną ". Tuomet kam pirkti kelionę iš anksto ir rezervuoti pasirinktas sėdimas vietas ?
Jokios pagarbos klientui.Tikrai nerekomenduojame.
Jeigu ne iš anksto pirkta kelionė tikrai būtume apsisukę ant kulno.
P.S. buvo kažkokie pasiteisinimai, neva "mikriuką" keitė, bet kieno čia problema, keliautojo ? Pagal "kelionių centrą " pasirodo taip.
Šlamšto siuntinėtojai, kad išvengti atsakomybės naudoja snail.lt adresą. Šiukšlės, venkit jų
Nerekomenduoju, nes agentūrą užsakę kambarį visai kitokį nei norėjome (Turkijoje), tad nuvyke i turkija labai nusivylem, pralauke puse dienos kol išsiaiskins, galiausiai turejome damoketi 360e., kad gautume kambari, kurio norejome. Tikrai nesugrisim i šia agenturą. Beje minėjo, kad bandys mums padengti dalį, tačiau jokių žinių nesulaukėme. Žodžiu tik moka šnekėti gražiai.
Liepos 6 d keliavome po Pamario krastą, labai norečiau padekoti nuostabiai gidei Monikai, tai labai nuoširdi savo darbą puikiai išmananti gidė t.y savo srities profesionalėKelione buvo labai įdomi, nes gidė visą kelią pasakojo Norėčiau Monikai ir toliau dirbant šį nelengvą darbą, kurį tikrai matosi Jus tikrai labai mylite palinkėti didelės didelės sėkmėsGide Monika turi labai daug žinių, todel labai rekomenduoju šią nuostabią gide kelionėms į Pamario kraštą, labai gerai, kad Šiaulių kelionių centras turi tokią nuostabia gide Monika
Liepos 19 d buvau užsisakiusi kelionę po Biržų kraštą, programoje buvo parašyta, kad bus programa Senoji aludaryste, taciau isvažiavus jau iš Siaulių važiuojant link Pakruojo gidė tik tada pasake, kad tos programos nebus tai kodel gerbiamoji gidė neišdriso pasakyti, kad nebus tos programos kaip įlipome į autobusą prie Akropolio, aš bučiau tikrai nevažiavusi, aš važiavau tik del tos programos, buvo ir daugiau žmonių, kurie buvo labai nepatenkinti, tai suprasdama, kad gali daug žmonių nevažiuoti, todel gide ir pasake jau išvažiavus is Siaulių, tai kaip daugiau pasiekti Akropoli kur pasistateme automobilį manau labai geda turetų buti tokiai gidei, kad taip meluoja, galejo paskambinti ir pranesti, kad nebus tos programos, bet paskambino ir klause ar alų ar gira užsisakysite o, kad nebus tos programos neužsimine nei žodžioVažiavau pirma ir paskutinį kartą su UAB kELIONIŲ CENTRŲ ir noriu kitiems perspėti, kad įlipus į autobusą patys paklaustumete ar viskas bus kas programoje parašyta
Šiandien keliavome po Rygos senamiestį, Babitės rododendrų parką ir Jūrmalą.Kelionė buvo puiki-autobusas patogus, oras nuostabus, maršrutas įdomus.O šios kelionės gidas Rokas-nerealus!Šitaip pasiruošusio kelionei gido, taip įdomiai pasakojančio ir nuoširdžiai bendraujančio dar neteko sutikti.Sėkmės, Rokai, jūsiškiame darbe, lauksim kelionių su jumis.AČIŪ.
Noriu padėkoti už naujametinę kelionę į Taliną kelionė labai patiko gidė Aida buvo labai maloni, supratinga.Na apie vairuotojus tik patys geriausi atsiliepimai jumoristai teko keliauti nepirmą sykį, bet tokių vairuotojų neteko sutikti sėkmės jiems darbe.Vairuotuojai iš Klaipėdos Valdas o kito nežinau vardo.
Vita 2019-10-26 00:46:07
Su gidu Sauliumi keliavome po Lenkiją. Kelione likome nusivylę, nors, atrodo, gavome nemažai informacijos ir daug pamatėme. Džiaugsmą temdė įtampa dėl gido kategoriškumo, nelankstumo, nepakantumo jaunuolių klausomai muzikai. 17.30 val.kartu su vairuotoju Ramūnu uždraudė septyniolikmečiams jaunuoliams klausytis muzikos - neva ji per garsi, nors taip nebuvo. Vieną jaunuolį, kuris turėjo garso kolonėlę, antrą valandą nakties grasino išlaipinti, kai laiką leidome autobuse. Kitą dieną įsižeidęs, kad jį aplenkėme, tiesiog paliko keletui minučių, o kai susigaudėme, kad esame vieni, sugrįžome, o gidas pasiūlė ekskursiją mokytojai vesti pačiai. Žodžiu, ne kažką... Daug keliaujame, bet to nėra buvę ir, tikimės, nebebus.
As manau gidas yra teisus kad bande sudrausmint vaikus. Ir nei vienas gidas nebenores su jumis vaziuot.
Rugpjūčio 31 d. vykome į Augustovą-Vygrius- Suvalkus. Noriu padėkoti vadovui Sauliui ir vairuotojui Ramūnui. Tai nuoširdūs, savo darbą puikiai išmanantys žmonės. Dėl pačios kelionės organizavimo. Pirmiausia prieš kurį laiką buvau parašiusi dėl keliautojo paėmimo iš Kelmės. Autobusas važiavo per Kelmę, tačiau "Kelionių centro" darbuotoja telefonu informavo, kad jokių "šansų" sustoti Kelmėje. Kelionės programa sutrumpinta, apie apsilankymą vandens pramogose ar laisvą laiką Suvalkuose jau nebeliko net minties. Apie tai, kad bus mažasis autobusas ir įlipantiems prie Akropolio bus vietos, kurios liko, taip pat nebuvome informuoti, nors paprastai važiuodami su "Kelionių centru" jau iš anksto vietas žinodavome.Aišku, gal tai ir nėra labai dideli nesusipratimai, tačiau vis tiek norėtųsi didesnio dėmesio keliautojui. Keliauju jau ne pirmus metus. Linkiu "Kelionių centrui" kuo daugiau sklandžių kelionių ir gerų keliautojų. Su pagarba, Violeta
Prieš keletą dienų 08, 25 grįžome iš mažojo kuizo Ryga -Stokholmas, Stokholmas-Ryga. Kelionė tikrai buvo labai įdomi, turininga.
Labai didelis nuopelnas grupės vadovo ROKO, kuris turi ne tik didžiulį žinių bagaža, bet ir puikų humoro jausmą, Sėkmės Tau, ROKAI, ir toliau dirbant šį darbą...darbą, kurį tikrai matosi, kad myli (čia ne vien mano nuomonė).
Nuoširdi padeka, už puikiai praleistą laiką, kruiziniu laivu Ryga -Stokholas-Ryga...2019 08.23-25.Didžiulis Ačiū vairuotojuj Aidarui už profesonalumą, paslaugumą. O kelionių vadovas Rokas, buvo tiesiog nuostabus, begalo įdomiai bendraujantis, turintis daug žinių, mielai rekomenduosiu šį vadovą...Didžiules sėkmės Jums vaikinai
2019 m.rugpjūčio 15-18 dienomis vykau į kruizinę kelionę iš Telšių. Labai noriu padėkoti UAB Kelionių centras" Šiaulių atsakingiems darbuotojams už gerai organizuotą kelionę. Ypač norėčiau padėkoti nuostabiam kelionės vadovui - gidui Rokui, gal labai nesuklysiu pavadinusi Roką eruditu. Reiklus gerbiantis save bei keliautojus, labai punktualus, mylintis tėvynę ir žmones. Smagu buvo keliauti su Lietuvos vėliava ir šauniu gidu. Taip pat noriu padėkoti ir vairuotojui Laisvūnui Stropui kukliam, nuoširdžiam, aukštos klasės vairuotojui, kuris labai taupė mūsų kojas ir jėgas. Noriu visiems patarti rinktis keliauti su UAB "Kelionių centras" Šiauliai, o jei dar jums pasiseks gauti vadovu gerb. Roką tai būsit labai laimingi ir patenkinti.
Dėkoju už kelionę į Vokietiją 2019-07-25. Ypač gidui Sauliui, kuris supažindino su šalimi daugiau negu buvo aprašyta programoje.
Kelione vyko i Liepoja, Ventspili, Engure. Gide puiki, issamiai viska pasakojo, idomiai. Bet pati kelione - ne. Sake bus normalus viesbutis, tai gyvenom pionieriu stovykloj. Sake matysim svente 2 diena, bet nematem. Tiesiog pacios keliones paruosimas labai apgailetinas.
Irena Urbonienė
2019-08-03 21:19:10 IP 2e8onhc7
Ką tik grįžome iš kelionės, , po pamarį ir laivu po Nemuno delta".Įspūdžiai patys maloniausi, vadovė Monika - savo srities profesionalė, sužinojom be galo daug naujo. Praktiškai visą kelią pasakojo.Vairuotojas Algis irgi super..., autobusas atitiko visus lūkesčius. Labai ačiū jums už puikiai praleistą dieną
Keliauju su travelcentru jau senai. Keliones ir gidai puikus. Kaip ir visur buna smulkiu nesusipratimu, bet nuotaikos vistiek islieka puikios. Isskyrus kelione kurioje vykome paskutini karta. Tai kelione i Nida! Ilipus i autobusa jau nuotaika nukrito iki 0padeties. Uzsisakinedama bilietus paprasiau vietu arciau duru t. y. autobuso viduryje. Pabreziau, kad keliaus zmogus su negalia! Tarpininke kaip ir prizadejo tai padaryti. Bet keliones diena, supratau, kad mus apgavo. Ji tiesiog nugrudo i pati autobuso gala! Va cia tai buvo sokas! Kur nusirito travelcentro kolektyvas. Apgaule ir nesiskaitymas su klientais!
sveiki dekui uz nuostabia NAUJAMETINE KELIONE, PLAUKIMU RYGA-STOKHOMAS, JURMALA, patys geriausi atsiliepimai gidui ROKUI, kuris tikrai is sirdies gelmiu papasakojo labai daug, ir nuostabiai, atvirai, idomiai, puikiai atliko savo darba, visada su sypsena.su nuotaika ir didele juoko doze, linksmino visus, SAUNUOLIS
Gitana Kazimieraitienė
2018-11-25 20:45:54 IP 2e7r3t8v
Dėkui "Kelionių centro" kolektyvui už puikiai organizuotą trijų dienų kelionę Brno - Vachau slėnis - Viena - Varšuva, kuri vyko lapkričio viduryje. Vykome su 40 gimnazistų grupe, nenuvylė nei programa, nei nakvynė viešbutyje Brno (puikiai parinkta nakvynės vieta jaunimui, prie stadiono).
Labai patiko išsamus, nuoseklus ir visapusiškas gidės - kelionės vadovės Kristinos Murauskienės pasakojimas.
Susidraugavome su nuostabiais vairuotojais, atrodo, jie mažeikiškiai Algimantas ir Zenonas. Vairuotojai buvo labai dėmesingi, malonūs - juk nelengva vežti 40 moksleivių grupę!
Ačiū Jums!
Keliausime kartu ir kitą kartą :)
Irena Gostautiene
2018-09-26 13:01:33 IP 1b2akm2d
Kas dar nekeliavote po Ukrainos Karpatus ir Lvova, siulyciau rinktis legendomis apipinta ir daug galimybiu teikianti marsruta. Ka tik sugrizau is sio fantastisko, gyvo, ispudingo ir surmuliuojancio miesto Lvovo, kuris ne karta ateme zada ir verte nusisypsoti. Tai tikrai ta vieta, kurioje privalo pabuti kiekvienas.Spalvingas miesto istorinis centras, prabanga alsuojantys Operos teatro rumai, idomios skulpturos ir paminklai, mazi kiemeliai, slepiantys galerijas, kavines, parduotuveles, gatves muzikantai - tai bohemiskas, romantiskas, stebinantis muziejus po atviru dangumi, tikrai nepaliksiantis abejingu.O Karpatai ir keltuvu pakilus atsiveriantys vaizdai verti milijono.
Grupe lydejo gidas Saulius Stasiunas, kuriam esu dekinga uz neskubru zingsni, demesi, pagalba, jos prireikus, ir tolerancija visiems, issamius pasakojimus ir komentarus. Dekoju Jums labai. Pasakojimai ir kitu ispudziai niekada neperteiks to, ka isvysite ir patirsite patys. Tad pirmyn!
Didelis aciu gidui Rokui uz puikia kelione Talinas-Stokholmas-Parnu.Sklandi, turininga, informatyvi kelione.Aukstas gido profesionalumas (geras jumoro jausmas irgi didelis privalumas :)).
Angelė Griniuvienė
2018-06-26 10:38:46 IP 65fkiqdt
Noriu padėkoti už kelionę Ryga Stkholmas vadovui Rokui už įdomią kelionę ir už išsamų pasakojimą apie Stokholmą.Tai žmogus mylintis savo darbą.Tikiuosi dar nekartą teks keliauti su jūsų agentūrą.Sėkmės Tau Rokai.
Apie ekskursija 2018.04.28 i Gardiną.Viskas buvo OK, tik autobusas netvarkingas-purvinos sedines, beveik nepermatomi nuo purvo langai, visiškai neprisuktas grindinis liukas autobuso gale, vairuotojas patare liuką laikiti prispausta[su koja laike pamainom keleiviai]gerai, kad niekas neikrito i ta liuka.
Ačiū už galimybę sutikti Naujuosius metus Berlyne, prie Brandenburgo vartų. Kelionės vadovė ir vairuotojai sugebėjo įvertinti judėjimo Berlyne sudėtingumą (daugybė žmonių, uždarytos gatvės). Vadovė teikė realią informaciją, planavo laiką, maršrutą, kad tokiu nepaprastu metu pabuvotume pagrindiniuose objektuose, ir svarbiausia, patektume į didžiausią ir įspūdingiausią Naujųjų sutikimą.
Kelionė vyko sklandžiai, niekur nevėluota. Varšuvoje sudaryta galimybė aplankyti Karalių rūmus, tiems kas norėjo. Vadovė pateikė profesionalią informaciją apie Vokietiją. Sustojimai buvo planuojami, informuojami keliautojai, Laiko skiriama pagal keliautojų poreikius. Pusryčiai, pagal viešbučio meniu, pateikti laiku. Alkani kelionėje nebuvome.
Labai nusivylėme Naujųjų metų kelione į Berlyną.
Nesusipratimai prasidėjo jau pirmoje stotelėje - Varšuvoje. Turėjome suplanuotą ekskursiją į Karalių rūmus. Gidė blaškėsi ir nelabai ką žinojo. Prie kasos bilietai pabrango, vietinei muziejaus gidei reikėjo mokėti papildomą mokestį, o apie tai mes nebuvo informuoti iš anksto. Nors kaip minėjo vietinė muziejaus darbuotoja, visa šį informacija buvo siųsta agentūrai ne vieną kartą. (kažkodėl antras važiavęs autobusas apie viską buvo informuotas). To pasekoje, dalis keliautojų išėjo savarankiškai ekskursijai po miestą ir į rūmus nebeėjo, likusieji liko laukti ekskursijos.
Antras šokiruojantis dalykas kelionėje - PUSRYČIAI. Apie juos buvome informuoti, jog per ilgą laiką jau agentūra „išsimušusi“ geresnius pusryčius. Deja, pirmąjį rytą nuėję pusryčiauti likome nemaloniai nustebinti ir alkani. Tie „išsimušti“ geresni pusryčiai buvo tokie: lėkštėje keli gabaliukai kumpio ir apdžiuvusio sūrio, daržovės bendroje lėkštėje ant stalo, duonos riekelės kitoje ir neaiški varškės masė trečioje lėkštėje ant stalo, taip pat gavome po vieną virtą dešrelę. Pasirodo tie kurie atėjo kiek vėliau, jiems net dešrelių pritrūko. Vienam keliautojui - viena dešrelė. Sėdėjome prie stalo ir svarstėme, jei čia yra „išsimušti“ GERESNI pusryčiai, tai kaip atrodo paprasti!?!
Nustebino gidės neprofesionalumas ir informavimo stoka, kur, kiek važiuosime, kiek laiko darome sustojimą. Daugelis keliautojų, net negavo gidės numerio iš agentūros, kaip tai buvo žadėta.
Galime pagirti tik Vairuotojus, su kuriais tikrai buvo galima susikalbėti ir jie atsižvelgdavo į prašymus.
NEREKOMENDUOJAME šios agentūros.
keliautoja 2016-10-04 21:59:16
Noriu padekoti kelioniu centrui uz nuostabia suorganizuota kelione 2016.10.01-02 d.i Varsuva i Titaniko paroda.Turejome labai gera, nuostabia gide Laimute Širvydiene, didelis jai aciū, aip pat ir autobuso vairuotojams Jonui ir Petrui.Esu labai patenkinta sia kelione.
Kelionė į Rygą.sutikti naujus metus buvo sugadinta.jau pradedant tuo.kad nebuvom sąrašuose.patiems teko susirasti vietos.nors buvom informuoti.kad važiuosim3autobusu.Gidės visai neorganizuotos.kažkokios pasimetusios.Programa tragiška.kažkoks pabėgiojimas po miestą.neaišku kur ir dėl ko.Degustacija kažkokioj nutriušusioj palėpėj su tarybinėm dainom.Šita agentūra baisiai neorganizuota.Paguoda tik nuostabi Ryga.ir tai.kad pažįstam senamiestį.Tikrai nerekomenduočiau su jais keliauti.
Bendrakeleivė 2016-06-14 22:02:22

Esu dažnai keliaujantis žmogus. Dalyvavau minėtoje kelionėje ir likau visiškai patenkinta, todėl man labai keista "T" nuomonė. Man patiko gidės gera nuotaika, ekspresija, gebėjimas bendrauti su turistais, pastangos atsižvelgti į jų pageidavimus. Informacijos apie baletą ir lankomus objektus visiškai pakako (kelios "nukąstos" galūnės nuotaikos tikrai nesugadino - juk ne čia esmė... Jei "T" trukdo kažkieno neištartos galūnės, gal reikėtų gebėti savo mintis reikšti be klaidū? :))))
Man atrodo, kad "T" tiesiog išliejo visiems savo blogą nuotaiką.
Toks ir kelionių centras, nesugeba per kelias savaites surinkti grupės kelionei. Du kartus bandžiau, pirmą į Panemunę, dabar į Lenkiją. Paskambinus sako kad kelionė įvyks, veliau paaiškėja, kad nebe įvyks. Tenka eiti atsiimti pinigų, laiko švaistymas.
T 2016-04-12 11:56:18
Kelione į Rygą į operos ir baleto teatrą 2016-04-09d kažkokia tragedija prieš leidžiant į ekskursijas žmones susiraskite normalią gidę, nes klausytis jos nesamoniu atsibodo jei žmogus net nežino ir nega normaliai paaiškinti verčiau iš vis tyletu. Autobuse sėdintys asmenia nėra kvailia ir neišprusę tai ne 1 klasės mokyklinukai, jei net nesugeba papsakoti apie baletą ir maišo konkrečiu faktus apie žmones jų pavardes tai iš vis ką ji gali žinoti baisu ir klausytis apsišvietimo visiska stoka 0..............o kalb adar baisesnė su nukastomis galūnėmis pasijutau jog būčiau tvarte prie mėšlo krūvos.. apmaudu...

Man atrodo, kad "T" tiesiog išliejo visiems savo blogą nuotaiką.
Venkite tokio kelionių organizatoriaus, kuris

1 pateikia klaidinančias lankytinų objektų kainas, nes, mano nuomone, žino, kad biliete kaina nėra nurodoma, ir mielai iš jūsų kišenės po 34 zlotus daugiau pasiimtų, jei patys tik į kainas nepasižiūrėtumėte.

2. Taip pat pažada, kad jus apgyvendins trijų žvaigždučių viešbučio dviviečiame kambaryje, o apgyvendina nakvynės namuose, kur ne visi rankšluosčius gauna, ir net ne į dviviečius kambarius visi pakliūna.

3. Pagal programą pusryčiai pateikiami viešbutyje, tai kita rytą pusryčiaujate tik 13 val. ir dar reikia vietos pusryčiams ieškotis ir laukti, kol jie bus pateikti.

4. Ramia sąžine palieka turistus 10 val. pamiškės aikštelėje stovėti ir net nesiruošia siųsti autobuso, kad kelionė būtų tęsiama.

UAB "Kelionių centras" veiklą, aš asmeniškai vertinu kaip košmarišką, sunku suvokti, taip galima ignoruoti turistus, iš jų juoktis ir jaustis teisiems.

Siūlau ieškokis kitų kelionių organizatorių...
2016 06 03 vykome į ekskursiją į Krokuvą. Tai būtų galima apibudinti keliais žodžiais, , Realybės šou - X faktorius, ,. Tik pasiekus Lenkiją sugedo autobusas. Organizatorius nesiėmė greitai išspręsti šios problemos, net paaiškėjus, kad autobuso greitai pataisyti nepavyks, nesiuntė kito autobuso, o privertė keleivius 10 valandų laukti pakelėje, nepasrūpino, kad žmonės gautų bent vandens. Kai autobusas buvo pataisytas ir pajudėjo, pasirodo nesusiprarimai ir toliau tęsėsi. Paaiškėjo, kad vietoje sutartyje nurodyto 3* viešbučio dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, mūsų laukė nakvynės namai ir po keturis kambaryje, kur net rankšluosčių nebuvo. Kad pusryčiai buvo pateikiami visai kitur ir 13 valandą, tai jau mūsų lyg ir nebeturėjo stebinti. Visa tai galima įvardinti, kaip visiška organizatoriaus nekompetencija. Nuo šiol niekada nesinaudosiu Kelionių centro paslaugomis ir kitiems patarsiu.
Norėčiau patarti keliautojams, keliaujantiems su UAB Kelionių centro autobusu, pasirūpinti raštišku dokumentu, nurodančiu sėdimą vietą autobuse kelionės metu. Kitaip gali atsitikti taip, kad iš anksto aptarta vieta pasirodys visai ne jūsų ir būsit stumdomi iš vietos į vietą, užsipirkę kelionę vieni iš pirmųjų, atsidursit autobuso gale paskutinėse vietose, kai kitu atveju minties apie kelionę (jei būtumėt žinoję, kad tik šios vietos belikę) būtumėt atsisakę.
Noriu padėkoti Kelionių centrui už puikiai atliktą darbą. Pakako nurodyt kryptį, norus ir svajonės išpildytos su kaupu.
Kada viskas apskaičiuota, sudėliota, įvertinta, paprastas miestas Ryga virsta legendomis, pasakomis bei magiškomis istorijomis apipintu miestu. Už tai turime padėkoti mus lydėjusiam gidui Dainiui Stasiui. Klausydami jo pamiršome tolimą kelią, pavargusias kojas ir vis norėjosi eiti tolyn, išgirsti dar daugiau ir viską išsaugoti atminty, kad kiek galima daugiau įspūdžių parvežti namie laukiantiems artimiesiems. Džiugu, kad yra tokių žmonių, kurie istorines datas, statistinius skaičius paverčia magiškais pasakojimais, verčiančiais suklusti, išklausyti ir įsivaizduoti lyg viskas būtų čia pat, dabar ir čia.
O vairuotojui Arūnui lieka padėkot už saugią kelionę link tikslo ir atgal į namus.
Jūsų organizuotumo dėka supratome, kad turint svajonę ir žmones, kurie geba tai daryti, patys didžiausi norai tampa tokie paprasti ir įgyvendinami.
Noreciau papriekaistauti del 2014 06 14 vykusios keliones i Dieveniškiu regioninini parka. Autobusas buvo netvarkingas (purvinos sedynes ir barskantys liukai priristi su virvutemis), langai nepermatomi (kaip tik ekskursijoms), sildymas nekontroliuojamas (vos ne kaip pirtyje).O ir gide nepasizymejo organizuotumu, bet keleivius autobuse persodinejo pagal nezinia kieno sudaryta plana...liudesys...
Klientė-šiaulietė
2014-01-07 11:42:13 IP 2be6cf90
100 proc. pritariu pirmajam laiškui, labai jau apgavo ši kelionių agentūra su naujametine kelione į Rygą, buvo žadėtas gan patrauklus meniu kavinėje, o gavome paspirgintą kaulą su lašiniais, nei alaus degustacijos nei užkandžių prie alaus, o kaina tai gan nemaža. Gidė Daiva taip pat "plaukiojo padebesiais", nesugebėjo suorganizuoti laiko. O Ryga iš ties buvo gražiai pasipuošusi, tai tuom ir guodžiamės.
Deja, šia kelionių agentūra nusivyliau. Nusipirkome naujametinę kelionę į Rygą, likus porai dienų iki išvykimo agentūra nusprendė pakeisti kelionės programą ir jau nebebuvo kitos išeities, tik važiuoti, nes jau nebeturėjom laiko ieškoti kitos agentūros (juk liko tik pora dienų iki Naujųjų!). Kelionė buvo visiškas fiasko, nes sumokėjome daug, o negavome praktiškai nieko... Vienintelis smagus dalykas buvo Naujųjų sutikimas, nes Ryga buvo tikrai gražiai tam pasiruošusi.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Tropi Tour
Kelionių agentūra

Adresas: Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės.
Kelionės, skrydžių bilietai, viešbučių rezervavimas, apartamentų nuoma, atostogų namelių nuoma, draudimas, parkingas oro uostose...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai!
Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai! 10-06 09:14
Iki spalio 7 d. laukiama paraiškų "Lietuvos Metų CTO" rinkimuose. Juose apdovanojami labiausiai nusipelnę šalies technologijų vadovai.
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų?
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų? 10-06 07:43
Dar XX a. pradžioje vadybos srityje iškilęs lyderystės klausimas svarbos nepraranda ir šiandien. Priešingai – nuolat evoliucionuojanti lyderystės samprata tapo ypač aktuali hibridinio ir...
Vilniaus oro uostas tapo Baltijos šalių lyderiu: aplinkosaugos pasiekimai pripažinti tarptautiniu lygiu 10-06 00:54
Vilniaus oro uostas skelbia pasiekęs reikšmingą tarptautinės aplinkosaugos programos "Airports Carbon Accreditation" (ACA) pripažinimą. Didžiausiam Lietuvos oro uostui per kelerius metus pavyko...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 91,10 +2,78%
Goldman Sachs 309,00 -1,86%