Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kėdbusas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kėdbusas

Atsiliepimai apie Kėdbusas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kėdbusas, UAB

Puikus bendradarbiavimas su įmone, paslaugumas ir lankstumas.
Ačiū už Jūsų paslaugumą.
Siandien važiavau 2 autobusu 7/20 i Lifosa buvo baisu vairuotojas negana kad pravažiavo posuki paklausus kur važiuojam jis pradėjo suktis ir sako kur reikia ten važiuojam ne tavo reikalas paskui apsisuko ir nuvažiavo tilto gatve bardamasis pasakiau kad skambinsiu jūsų valdžiai sake man nusisikt Nežinau ar gali tokie vairuotojai dirbti aisku ne man spręsti bet tokio chamo niekur nesutikau nors atsiprašyti as tik paklausiau kur važiuojam gal apylanka ar kas o jis kaip laukinis.
Sveiki kodel siandien 18:17 neatvaziavo autobusas jau nepirmas kartas kaip taip ivyksta..
Turiu skunda. Šiandien važevau į miesta su Nr.4 mikriuku. Bet šis vairuotojas buvo nemalonus. Kas su juo vazevo juo skundėsi. Jis pradėjo ant kai kuriu žmonių rėkti. Todėl norim, kad jis daugiau nedirbu. Nes su žmonėmis kalbėjo nekultūringi.
Laba diena, kodėl jau kelinta ryta 2marsrutu i lifosa važiuojantis autobusas net nesivargina sustoti, ir matanti visai salia katik atbegusi i stotele zmogu net nesivargina sustoti, nereikia pralėkti anksčiau laiko...stabdant net nestoja ir nuvažiuoja toliau.visada važiuoja arba per anksti arba per vėlai savo laiko, bet niekada laiku, nori stovek pries puse valandos is anksto nes nežinai kada vaziuos????????????
Apšvieskit Kedbuso visus vairuotojus ką reiškia studento pažymėjimas. Kad ir kiek kartų važiuoju, klausia ar čia Kėdainių pažymėjimas????????‍♀️ Aiškink neaškines, kad tai LIETUVOS studento pažymėjimas, vistiek klaus ar Kėdainiu. Su Lietuvos studento pažymėjimu, bet kokiame Lietuvos mieste autobusu galima važiuoti su 50% nuolaida.
Gal galima tvarkaraščius Kėdainių miesto pateikti taip, kad būtų aiškūs ir suprantami. Šiuo metu kažkoks kratinys, kodėl nenurodyti nr. autobusų, stoteles sunumeruoti, privažiavus nesupranti kokia stotelė. Ką tai reiškia stotelė autobusų stotis ir stotis arba prekybos centras koks ir kur. Dar nei viename mieste neteko tokių nesąmonių matyti, net ir Baltarusijoje aiškiau žymiai.
KODĖL TOKIE NEMALONŪS, NEKULTŪRINGI VAIRUOTOJAI.VAKAR TEKO VAŽIUOTI AUTOBUSU, KURIS VAŽIUOJA Į LABŪNAVA, TAI NIEKO NEĮMANOMA APIE MARŠRUTĄ PAKLAUSTI, LABAI JAU NEKULTŪRINGI SU KLIENTAIS.
Šiandien važiavau su drauge kelis kartus autobusu. Norėjom grįžti namo kažkur 5:08. Atidarėme duris į 4nr. Mikriuko nr buvo 36. Vairuotojas labai šiurkščiai pasakė kad per daug važinėjame ir kad mūsu neveš.Bet labadiena ar jusu darbas vežiot žmones ar dejuot.
Sveiki. Šiandiena važiavau 13.19 ar kada neprisimenu. Kėdainiai-Šventybrastis. Vairavo Valdas Labutis. Atsiprašau kad taip parašysiu bet negaliu susilaikyti. Aš vaikas 13-14m. įlipau iš Jaunatvės. Aš parodžiau mokinio pažymėjima. Vairuotojas labai šiurkčiai elgėsi. Aš vos nesusigraudinau.Vairuotojas pasakė: kur važiuoji, o aš pasakiau iki centro, Vairuotojas:tai ir sakyk b**t kad iki centro. Nežinau ar tokie vairuotojai gali dirbti? Daugiau tikrai su juo nevažiuosi, geriau vėluosiu bet tikrai nevažiuosiu.
Kazimieras Lazauskas
2021-02-19 10:44:38 IP 2e7r3scr
Laba diena. Šįryt važiavau maršrutu Nr, 4, (Garažo - 81). Įlipęs tariau, , pusę''. Vairuotojas, nieko netaręs duoda man grąžą ir. bilietą... pilna kaina (!). Pasteiravus, piktai atšovė, , reikia pažymėjimą rodyti !'. Dar pridūrė -, , tai ką, dabar aš pats tą biletą turiu nusipirkti ?!' Na, manau, ko gero reikėjo ne tik žodžiu pasakyti...Jeigu ne kituose sustojimuose, keleiviams tarus, , nuolatinis'' vairuotojas nieko parodyti neprašė. Kažkuri keleivė tąm storžieviui net priminė, jog nuo pat ryto derėtų būti geresnės nuotaikos.. kiti tik pečiais patraukė..Kilo noras viešai pagarsinti, kokius mes turime, , mandagius'' vairuotojus. Bet, manau, pakaks ir administracijos priminimo, jog neprivalu keleiviams nusišypsoti, tik šitaip elgtis, tarsi Brežnevo laikų, , šoferis'' irgi garbės nedaro.. Sakau, gal žmogus jau pavargo dirbti su žmonėmis, arba, gal jis šito taip ir neišmoko ?
Gal reiktų kada pažiūrėti, ar patikrinti kaip vairuotojai dirba? Bendrauja su zmonem? Ar kokius kursus veskit bendravimo.
As suprantu viską, su zmonem sunku dirbi, ir dar vairuoti!
Bet atsiprašau... Retai stengiuos važiuoti, bet tenka su kedainiu autobusais mieste. Sudėtinga jiems sustoti prie pat šaligatvio kelkrascio? Jie įsivaizduoja išlipti su vezimu, gulinčiame vaikų lengva? Negano to reik ji pasikelti ir persikelti sunkuma visa ant šaligatvio dėl tarpeklio kurio neišeina paprastai nuvažiuoti. O jei dar blogai jautiesi, sergi, silpna.. Ir nuo tų kvapų, žmonių autobuse.. Jau ir taip ekstra atvejais važiuoju...
O tvarkaraštis tai katastrofa.. Kažkoks jovalynas! Man iš didesnio miesto susigaudyti jame iki šiol sunku. Tai veluoja autobusas tai per anksti atvažiuoja ir nespeju.
Teko iš traukiniu stoties važiuoti vakare. Vairavo mikriuka moteris jei neklystu, tai net nesustojo stotelese, nes mat žmonės nestojo. O kaip man su vaiku ant ranku ir tase išsilaikyti, kol davaziuos ir sustos iki stotelės.
O jei dar paklausiu ar važiuoja iki poliklinikos.. Ar kaip davaziuoti is galinės autobusu stotelės iki poliklinikos.. Gausi atsakymu 10, tonų nemandagiu ir neteisingų.
Žodžiu, tobulėti yra kur. Sėkmės
Aš nesuprantu kodėl mokimosi dienomis maršrutu Kėdainiai - Šėta per Liukšius yra siunčiami tokie apgailėtini autobusai, kuriuose vaikai beveik netelpa, kurie dulka, kad išlipus iš autobuso visi vaikai yra balti nuo dulkių, autobusuose karštą nėra, kuo kvėpuoti, vairuotojai pikti, vieniems visai negalima leisti vairuoti autobuso, nes benkada gali padaryti avariją.
Sveiki, 2019 04 01, autobusu numeris 7, vaziavau is ligonines 16:03 val. Vairuotoju esu pasipiktinusi, kadangi jis gal užmiega prie vairo? Nesuprantu. Prieš sankryžas, prieš šviesoforus stabdo didžiausia jėga, žmonės stovintys griūna, aš šiuo atveju norėdama atsisėsti labai užsigavau koją, tai kaip vairuotojas isivaizduoja, kad malkas veža? Moteriškė kuri stovėjo griuvo. Atsiprašau, bet jeigu vairuotojai nesiskaito kaip su žmonėmis, tai kam tada dirbti tokį darbą? Sėdai į kamazą su malkomis ir važiuoji!
Vytautas Greičius
2018-07-09 12:04:29 IP 2g5vhmit
Širdingai dėkojam puikiam vairuotojui Gintarui Zukui, už kultūringą, paslaugų, na, labai labai nuoširdų mūsų aptarnavimą Vilniuje, dainų šventėje. Vytautas Greičius
Laba diena, norėjau pasakyti, kad šiandien atvažiavus autobusui nr.4 (7, 41) autobusas buvo perpildytas ir to pasekoje turėjau vėluoti į darbą, nes tiesiog dalis žmonių netilpome. Kiekvieną ryta tenka grūstis, o mano padėtyje man tai yra pavojinga, nes aš laukiuosi ir jei taip tesis ir toliau kas atsakys man dėl grūsties įvykus nelaimei?
Sveiki, mes gyvenam babėnuose ir turim problemą, šiemet mergaitei kasdien šešios pamokos po pamokų autobuso laukia apie valanda, orai šąla, ir ji ne viena, tokiu vaikų daug ir iš kitų mokyklų, mes norėtume, kad būtu pakoreguotas autobusų grafikas.

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Visas transportas
Cargobooking.lt

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Pirklių g. 5, Žemaitkiemio k., LT-54310 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. UAB Hegelmann transporte - pirmoji transporto ir logistikos imonė Lietuvoje, sertifikuota...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?