Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kavos meistrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kavos meistrai

Atsiliepimai apie Kavos meistrai, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Kavos meistrai, UAB

Nekompetetingi. Atidavus taisymui, tempia laiką, nesutvarko, dar ir pridaro papildomų gedimu.
UAB Kavos meistrai
2019-10-08 17:36:30 IP 28ma382c
Klaipeda 2019-09-18 15:09:20
Aptarnavimas baisu, negali atsakyti telefonu i nei viena klausyma, sako kreiptis el pastu i ji nieko neatsako, prastas aptarnavimas, draugas kuris taise kavos aparata taip pat nusivyle paslaugomis kainos milziniskos darbai atlikti prastai. Nerekomenduociau niekam.
Laba diena, Į užklausimus dėl kavos aparatų detalių atsakome 1-2 darbo dienų bėgyje. Yra didelė tikimybė, kad Jūs mūsų laiško negavote dėl to, kad jis nukeliavo į "spam" skiltį arba Jūsų užklausimas nepasiekė mūsų pašto dėžutės. Pakartokite užklausimą iš kitos pašto dėžutės. Kaltinant, kad darbus atlikome prastai ir brangiai turėtumėt pateikti daugiau detalių, visiems darbas suteikiame garantija, naudoje tik originalias detales.
Barbara 2016-10-07 05:58:30
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais, kurie man paliko po bendravimo su šitos įmonės darbuotojais. Sugedo mūsų mylimas kavos aparatas AEG Cafamosa. Nunešėme i „Kavos meistrus“. Pasirodo, niekas ten neįvyko. Mums, moliams, reikėjo tik pasukti nugarinimo ratuką ir nugarinti sistemą. Tiesa, už paslaugą teko sumokėti 15 eurų. Nes, tokios jau nustatytos kainos. Nieko čia tokio. O prie progos, darbuotojas nugarino ir nukalkino mūsų aparatą.
Aš visai apie kitą. Likau pritrenkta meistro padorumu, kuris tiesiai šviesiai pasakė, kad nieko nekeitė. Juk kitas, kurių pilna skelbiu.lt pripasakotų man apie kapitalinius mašinos gedimus, apie sudėtas importines detales ir nugręžtų kokių 50-70 eurų. Ir juk mes sumokėtume, nes nieko kavos aparatuose neraukome. Taip darė niekšai šaldytuvų/televizorių meistrai sovietmečiu. Laimei yra „Kavos meistrai“.
Užsienyje įmonėms yra svarbus toksai žodis „reputacija“. Sugadinus ją, įmonė gali ramiai užsidaryti, nes nieko padoraus jai jau neišeis, ir niekas su ja reikalų turėti nenorės. Girdėjau apie „Kavos meistrus“ gerus atsiliepimus, bet netikėjau. Mes gi Lietuva, o ne užsienis, kaip galima „nenugręžti“ jei pasitaiko tokia galimybė? Pasirodo galima. Ačiū jums. Jus atgaivinote man pasitikėjimą Lietuvos verslu. Ir juo padorumu.
P.S. O darbai atlikti labai kokybiškai. Kas rytą mėgaujamės savo mėgstamiausiu gėrimu - kava.
Kazkoks keistas reklaminis komentaras :) - sakot kad meistrai saziningai pripazino kad NIEKO NEDARE. bet paskutinis jusu sakinys skamba taip "P.S. O darbai atlikti labai kokybiškai.". tai taip iseina - KOKYBISKAI NIEKO NEDARE? :)
ar cia kokybiskai rankenele pasuko? ar nukalkino kokybiskai?
Saunu kai pacios imones sau komentarus rasosi :) bet kas belieka, kai neturi nei vieno gamintojo autorizacijos... tik kurti pasakas apie save...
Galiu tik pagirti šios įmonės darbuotojus. Kavos aparatą sutaisė greitai ir nebrangiai. Ir net greičiau nei žadėjo. Šaunuoliai, taip ir toliau :)
Man patiko, jog darbus atliko greitai, kokybiskai, bei suteike konsultacija kaip ateityje isvengti aparato gedimu. Man remontas kainavo pakankamai nebrangiai, keiciau boileri. Aciu. Vytautas
Labai malonus aptarnavimas. Greitai suremontavo kavos aparata ir labai patrauklios kainos. Aciu. Pranas

Daisena
CoffeePlace.lt

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – platus kavos, kavos aparatų, arbatos, saldumynų, užkandžių asortimentas bei rutinos praskaidrinimas staigmenomis, dovanomis ar ypatingais pasiūlymais! Jau daugiau nei 25 metus mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus ar biurus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė valdo prekės ženklą „Enjoy Meistrai“ (kavos aparatų remonto centras), teikia kavos aparatų aptarnavimo ir remonto paslaugas, aprūpina savo klientus aukštos kokybės priežiūros ir kavos produktais. Daugiau kaip 6 metus aktyviai padedame savo klientams vienu tikslu - kad jų darbo vietoje ar namuose kvepėtų...
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma/pardavimas ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Coffee Address UAB yra lyderiai Baltijos šalyse, turinys 29 metų darbo patirtį ir bendradarbiauja su daugiau nei 6000 įmonių. Esame kavos ekspertai ir mūsų tikslas pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kavos puodelį biure, kavinėje, viešbutyje arba išsinešimui. Esame žymiausių pasaulyje kavos aparatų Jura...
Visiems ypatingas pasaulis
VYP

Adresas: Pramonės pr. 4A, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; didmeninė prekyba; dovanos; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; kava, arbata; konditerija, saldumynai; konsultacijų paslaugos; kosmetika, parfumerija; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; vaikų prekės; veterinarija; žaislai.
VISIEMS, nes pas mus rasite prekių vaikams, vyrams, moterims, sportininkams, norintiems sulieknėti, mėgstantiems gaminti, o taip pat augintiniams ir namams… YPATINGAS, nes mūsų parduodami produktai yra tik aukščiausios kokybės, natūralūs ir be dirbtinių priedų, ekspertų pripažinti ir pačių išbandyti… PASAULIS, nes...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walmart 139,37 +5,11%
Hasbro 82,42 +2,23%