Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kavos meistrai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kavos meistrai

Atsiliepimai apie Kavos meistrai, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Kavos meistrai, UAB

UAB Kavos meistrai
2019-10-08 17:36:30 IP 28ma382c
Klaipeda 2019-09-18 15:09:20
Aptarnavimas baisu, negali atsakyti telefonu i nei viena klausyma, sako kreiptis el pastu i ji nieko neatsako, prastas aptarnavimas, draugas kuris taise kavos aparata taip pat nusivyle paslaugomis kainos milziniskos darbai atlikti prastai. Nerekomenduociau niekam.
Laba diena, Į užklausimus dėl kavos aparatų detalių atsakome 1-2 darbo dienų bėgyje. Yra didelė tikimybė, kad Jūs mūsų laiško negavote dėl to, kad jis nukeliavo į "spam" skiltį arba Jūsų užklausimas nepasiekė mūsų pašto dėžutės. Pakartokite užklausimą iš kitos pašto dėžutės. Kaltinant, kad darbus atlikome prastai ir brangiai turėtumėt pateikti daugiau detalių, visiems darbas suteikiame garantija, naudoje tik originalias detales.
Barbara 2016-10-07 05:58:30
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais, kurie man paliko po bendravimo su šitos įmonės darbuotojais. Sugedo mūsų mylimas kavos aparatas AEG Cafamosa. Nunešėme i „Kavos meistrus“. Pasirodo, niekas ten neįvyko. Mums, moliams, reikėjo tik pasukti nugarinimo ratuką ir nugarinti sistemą. Tiesa, už paslaugą teko sumokėti 15 eurų. Nes, tokios jau nustatytos kainos. Nieko čia tokio. O prie progos, darbuotojas nugarino ir nukalkino mūsų aparatą.
Aš visai apie kitą. Likau pritrenkta meistro padorumu, kuris tiesiai šviesiai pasakė, kad nieko nekeitė. Juk kitas, kurių pilna skelbiu.lt pripasakotų man apie kapitalinius mašinos gedimus, apie sudėtas importines detales ir nugręžtų kokių 50-70 eurų. Ir juk mes sumokėtume, nes nieko kavos aparatuose neraukome. Taip darė niekšai šaldytuvų/televizorių meistrai sovietmečiu. Laimei yra „Kavos meistrai“.
Užsienyje įmonėms yra svarbus toksai žodis „reputacija“. Sugadinus ją, įmonė gali ramiai užsidaryti, nes nieko padoraus jai jau neišeis, ir niekas su ja reikalų turėti nenorės. Girdėjau apie „Kavos meistrus“ gerus atsiliepimus, bet netikėjau. Mes gi Lietuva, o ne užsienis, kaip galima „nenugręžti“ jei pasitaiko tokia galimybė? Pasirodo galima. Ačiū jums. Jus atgaivinote man pasitikėjimą Lietuvos verslu. Ir juo padorumu.
P.S. O darbai atlikti labai kokybiškai. Kas rytą mėgaujamės savo mėgstamiausiu gėrimu - kava.
Kazkoks keistas reklaminis komentaras :) - sakot kad meistrai saziningai pripazino kad NIEKO NEDARE. bet paskutinis jusu sakinys skamba taip "P.S. O darbai atlikti labai kokybiškai.". tai taip iseina - KOKYBISKAI NIEKO NEDARE? :)
ar cia kokybiskai rankenele pasuko? ar nukalkino kokybiskai?
Saunu kai pacios imones sau komentarus rasosi :) bet kas belieka, kai neturi nei vieno gamintojo autorizacijos... tik kurti pasakas apie save...
Galiu tik pagirti šios įmonės darbuotojus. Kavos aparatą sutaisė greitai ir nebrangiai. Ir net greičiau nei žadėjo. Šaunuoliai, taip ir toliau :)
Man patiko, jog darbus atliko greitai, kokybiskai, bei suteike konsultacija kaip ateityje isvengti aparato gedimu. Man remontas kainavo pakankamai nebrangiai, keiciau boileri. Aciu. Vytautas
Labai malonus aptarnavimas. Greitai suremontavo kavos aparata ir labai patrauklios kainos. Aciu. Pranas

Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Audores
Restoranų, kavinių ir barų įranga

Adresas: J. Kazlausko g. 21, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai.
AUDORES – tai tarptautinė kompanija, kurios specializacija – kokybiškos restoranų įrangos tiekimas bei priežiūra. Savo veiklą įmonė vykdo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone. Kiekviename regione dirba profesionalų komandos, užtikrinančios operatyvų užsakymų priėmimą ir atlikimą bei visapusišką pagalbą ir...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...

Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas?
Šildymas dujų balionais arba kodėl dujinis šildymas vėl madingas? 10-14 14:04
Šaltuoju metu opiausia apkalbų tema tampa - šildymo sąskaitos. Ir tai galioja tiek gyvenantiems butuose, kas mėnesį mokantiems pateiktą sumą, tiek gyvenantiems nuosavuose namuose...
Dantų implantavimas ir protezavimas: panašumai, skirtumai ir individuali galimybė rinktis 10-14 09:00
Apsilankius odontologijos klinikoje ar savarankiškai besidomint įvairiomis dantų gydymo procedūromis (plombavimu, implantavimu, protezavimu ir kt.), natūralu ir įprasta, kad dažnai kyla...
Baltarusijos KGB: žala dėl "nesąžiningų tarpininkų" siekia 1,5 mlrd. USD
Baltarusijos KGB: žala dėl "nesąžiningų tarpininkų" siekia 1,5 mlrd. USD 10-19 12:50
Baltarusijos Valstybės saugumo komitetas (KGB) įvertino, kad nepagrįsto tarpininkavimo mastai sudaro apie 3% šalies bendrojo vidaus produkto – tarpininkų kišenėse per metus nusėda apie 1,5 mlrd...

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Coca-Cola 54,78 +1,84%
AT&T 38,47 +1,75%