Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kavos Bankas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kavos Bankas

Atsiliepimai apie UAB "Kavos Bankas"

Aukščiausios prabos kava iš viso pasaulio
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kavos Bankas"

Sveiki, geriu kava kavos banke jau keleta metu, bet kuri esu sokiruota jusu darbuotoja, blondine! Ir beja ne as viena! Aptarnavimas pasibjauretinas, kava taipogi (kitos merginos - skani), nelabai suprantu kodel taip gali skirtis.
Tiesiog kaip dirba sviesi mergina nesinori pas jus lankytis!
Jau ilgokai kasdieniniam vartojimui pirkau tik Kavos banko kavą Brasil. Sakykim, kainos ir kokybės santykis tenkino. Tačiau, šiandien nusipirkau ir esu ir pasipyktinusi, ir apstulbusi. Bjauri kava. Matyt, išfasuota pati prasčiausia, kokia tik begalu būti. Kvapas baisesnis, kaip aromų ir etc. Visas kabinetas "pakvipo". Pamaniau, kad čia su mano uosle ir skoniu kažkas nebegerai, tačiau bendradarbiai, vos duris pravėr:-KOKIO Š..... ČIA ĮSIPYLEI?. Taigi, nusprendėm oficialiai pasiaiškinti, kas nutiko Kavos bankui. Gal jau laikas pasiskaityt apie neatitikimus kokybei, reklamai pasekmes. Paieškosim "riešutų ir šokolado tonų" "uogų skonio" ir kitų gėrių, pažadėtų pakuotės apraše.
UAB Kavos bankas
2020-09-21 16:54:32 IP 2i24uoot
XL 2020-09-21 16:25:23
Nesupratau veino dalyko, , parasiau elektroni laiskia "kavosbankui", bet atsakymo negavau, kazkodel tai?
Tai tikriausiai tokia internetine parduotuves net eegzistuoja?Norejau uzsisakyti kavos, parasiau keleta klausima elektronini laiska i kavosbanka, tai nelabai supratau, kam reikalingas ju elektoninis pastas, jai atsakymo nesugeba atrasyti?Nusivyliau, nes tikejau, kad cia galima nusipirkti gera, kokybiska kava, bent jau is zmoniu atsiliepimu, taip pamaniau, bet pasirodo klydau!
Sveiki Ramūnai,

Jūs mūsų klausiate, mes Jums šalia atsakome:
1.Ar malate pupeles kavos, nes mane domina tik svieziai maltu pupeliu kava!
Taip Ramūnai kavą sumalame. Jeigu užsakysite maltos kavos, ji bus šviežiai sumalta.
2.Mano organizmas nepriima juodos kavos, dar su pienu skiesta siaip ne taip priima
organizmas, bet kart nuo karto geriu ir juoda kava, bet nemegstu rugscios ir karcios kavos, kokia kava galetumet pasiulyti pirkti, zinau labai kokybiskos yra braziliskos ar Columbijos arabicos kavos, noreciau gerti kokybiska, sviezia arabicos kava, kuria butu galima gerti juoda ir maisyti su pienu.
Ramūnai, siūlome Jums išbandyti Brazil Bourbon, India Plantation AA, Guatemala Roble kavas
3.Ar tiesa kad i kava reikia deti kuo maziau cukraus?
Mes rekomenduojame į kavą cukraus nedėti visai.
4.Pries geriannt kava zinau reikia isgerti stikline vandes, nes kava is zmogaus organizmo istraukia daug skysciu, ar tai tiesa?
Vanduo geriamas praskalauti burnoje esančius skonio receptorius. Kava žmogaus organizmą veikia labai skirtingai, vandens per dieną stenkitės suvartoti tiek kiek esate ipratęs.
5.Geriant kava rytais girdejau yra negerai gerti ant tuscio skrancio, reikia buti kazkiek uzvalgius, gal del to man sudirgina kava skrandi, atsiranda rugstis skrandyje?
Rytą pradėti geriausia nuo kambario temperatūros stiklinės vandens, ją išgeriant lėtai, neskubant.Išbandykite šviežiai skrudintą kavą, daugumai vartotojų nuo jos rūgštis nekyla.
6.Tai kokia kava siulytumet, rekomenduotumet uzsisakyti ir kaip taisiklingai ja gerti rytais?
Visų žmonių organizmai labai skirtingi ir skonį jaučiame labai skirtingai, todėl siūlome ragauti ir atsirinkti Jums tinkančią kavą. Jūs nepaminėjote kaip ruošiate kavą namuose, ar plikote, ar naudojate kavos aparatą.

Lauksiu Jusu atsakymo!

Ramūnas
Tiesą sakant, buvau sunerimusi, nes pirma pirkau, o po to perskaičiau atsiliepimus. Ir gerai, kad taip. Labai kokybiška ir švieži kava. Tapsiu sugrįžtančiu pirkėju, nes man atrodo, jog čia, ko gero, šviežesnė nei kitur.
Labai greitas pristatymas. Ačiū!
Puiki kava ir gera kaina.
asmeniskai skaniausia kava lietuvoje
Pirkėjas1 2018-12-11 13:49:47
Labai bloga kava: (Išmesti pinigai
Laba diena, kur pirkta ir kokia kava nepatiko?
Labai bloga kava: (Išmesti pinigai
Tragedija o ne kava...
Labai gaila, kad maltos kavos kokybė LABAI skiriasi pardavinėjamos internetu ir prekybos centruose. Beje, tos pačios rūšies kava skiriasi ne tik pakuote, kaina, bet ir turinio spalva... Kyla natūrali abejonė, kad PC savo tinklams iš Kavos banko užsakinėja trečiarūšę kavą. Stebina kitkas, ką galvojaapie savo reputaciją pati įmonė? Juk eilinis vartotojas, pabandęs tokios, PC pirktos kavos, tikrai antrą kartą jos nepirks. Nebent jam nesvarbi turinio kokybė. Ypač kai tokia konkurencija ir be problemų galima pakeisti vieną kavos pardavėją kitu.
Užsisakiau iš UAB "Kavos Bankas" kavą Nicaragua Talia AAA 1000 g, pupelėmis.
Aprašyme buvo nurodyta, kad ji labai aromatinga ir priskiriama geriausioms kavoms pasaulyje. http://www.kavosbankas.lt/Kava/Kilmes-salis/Nikaragva/Nicaragua-Talia-AAA-1000-g-Pupelemis.html

Atidarius gautą pakelį paaiškėjo, kad kava visiškai neatitinka aprašymo.
Vietoje puikaus aromato buvo juntamas silpnas, abejotinos kokybės kavos kvapas, o skonis prilygo prasčiausiai kavai kurią tiktai teko pirkti Lietuvos maisto parduotuvėje už 3 kartus mažesnę kainą.

Parašiau jiems laišką ir prašiau paaiškinti kodėl jų atsiųsta kava visiškai neatitinka aprašymo.
Paaiškinimas apstulbino - pasirodo kaltas mano skonis.
Jiems visiškai normalu, kad jų "ale šviežiai" skrudintos ir labai aromatingos kavos aromatas yra silpnesnis ir prastesnis už parduotuvėje pirktų kavos pupelių, skrudintų net prieš 1, 5 metų. Ir dar pridūrė, jog parduotuvėje pirkta kava yra pasenusi ir nebetinkama naudoti.

Dabar suprantu kodėl žmonės šviežiai skrudintą kavą siunčiasi iš Italijos ar Vokietijos, bet niekada neperka iš vietinių "ale skrudintojų".

Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Tauperiai
AMWAY produktai

Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Visi AMWAY produktai parduotuvėje >>> www.AmerikaNamuose.lt AmerikaNamuose.lt tai greitas ir patogus būdas įsigyti mėgstamus AMWAY produktus tiesiai į namus, paštomatą ar paštu. AmerikaNamuose.lt tai Jūsų vartai į AMWAY pasaulį
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Mes, Coffee Address UAB, esame kavos įmonė, kurios misija – paprasta ir aiški: pasiūlyti jums tokį kavos puodelį biure ar išsinešti, kokį patys norėtume gerti. Bendrovės paslaugomis naudojasi valstybinės institucijos, švietimo, sveikatos priežiūros įstaigos, susisiekimo bendrovės, įvairios pramonės, prekybos ir...
Ambertonas
Didmeninė prekyba, tiekimas

Adresas: Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas.
Veiklos sritys: higienos reikmenys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...

Dėl diskriminacijos smulkieji kreipėsi į Konkurencijos tarybą
Dėl diskriminacijos smulkieji kreipėsi į Konkurencijos tarybą 01-25 17:33
Dėl karantino įvesti įmonių veiklos apribojimai turi būti proporcingi ir nesuteikti nepagrįstų privilegijų vieniems verslo atstovams, diskriminuodami kitus, sako Konkurencijos tarybos vadovas.
D. Trumpo apkaltos straipsnis siunčiamas Senatui, kuris pradės teismą
D. Trumpo apkaltos straipsnis siunčiamas Senatui, kuris pradės teismą 01-25 17:31
JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi pirmadienį atsiųs Senatui apkaltos Donaldui Trumpui straipsnį dėl riaušių Kapitolijuje kurstymo. Taip oficialiai inicijuojamas pirmasis JAV istorijoje...
Dėl viso pikto: "Moderna" imasi kurti mutacijas pažaboti galinčią vakcinos versiją 01-25 17:07
"Moderna" skelbia, kad jos kuriama vakcina bent artimiausiu metu nuo viruso mutacijų apsaugos, tačiau baiminadamasi mažesnio jau turimo skiepo efektyvumo bendrovė jau imasi naujos vakcinos...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%