Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Sinonija 2022-06-17 07:34:03
Kėdainiai, darbuotoja Ilona (lyg toks vardas) dirba vakarais su savo vyru (matyt šiaip ateina), kai ateini bilieto nusipirkti, tas vyras būtinai kažkokių replikų turi pasakyt, jau tikrai nemalonu tiek man tiek mano draugėm. Kai koks maniakas žiūri, labai nejauku.. O darbuotoja tyli, dar ir nuolaidų nesumuša.
dėkojame už informaciją. Su darbuotoja jau susisiekta.
Pasipiktinęs 2022-06-15 14:47:56
Autobusas turėjo išvažiuoti iš stoties 14:20. Stotyje buvau lygiai 14:00. Autobusas išvis neatvažiavo. Kito teko laukti iki 16:30. Ačiū Kautrai už sugadintą dieną ir planus.

prašome nurodyti el. p. [email protected] daugiau informacijos: išvykimo stotis, į kur ketinote vykti, diena?
Laba diena. Reisą Antakalnis- Nemenčinė 6.25 savaitgaliais gal galit pakeisti nors į 6.30. Nes atvažiuoja į Antakalnį pirmas 5G miesto autobusas tik 6.30. Ačiū.
Laba diena. Vakar birželio 25 dieną 9 val. 25 minutės iš Skaudvilės važiavau į Tauragę. Porą kartų man buvo baisu važiuoti su jūsų vairuotoju, nes jis pralenkęs kitą mašiną ir išvažiavęs į priešingą eismo juostą, neskubėjo grįžti į į savo juostą. Grįžtant namo iš Tauragės 14 val. 40 min. tas pats vairuotojas ant manęs rėkė kaip išprotėjęs, nes porą sekundžių kalbėjau telefonu (pokalbį iškart nutraukiau, bet vairuotojas vis tiek nenurimo ir rėkė ant manęs girdint visiems keleiviams). Dar pasakė, kad jei nepatinka, galiu važiuoti su kitu autobusu.
Retorinis klausimas: ar į adekvačių vairuotojų rankas mes patikime savo gyvybę keliaudami su 'Kautra"? Kaip ten su tais ilgais išvažiavimas į priešingą eismo juostą? Ar jūsų vairuotojai visada dėl blogos nuotaikos išsilieja ant keleivių rėkdamai ant jų?
Gaila, kad mažuose miesteliuose nėra kito pasirinkimo nei "Kautra".
Kautra 2022-06-06 13:37:59
su Jumis susisiekta el. p.
Laba diena, aš šiandien irgi užsiroviau ant neadekvataus "Kautros" vairuotojo važiuojant iš Tauragės į Skaudvilę. Kaip išprotėjęs šaukė ir rėkė, nes vos porą sekundžių kalbėjau video skambučiu, kažkoks neadekvatus vairuotojas, man jau bus baisu važiuoti su "Kautra".
Laba diena grazinkite reisus Alytus Vilnius per Onuški Rūdiškes Trakai ryte kur buvo puse is alytaus jis išvažiodavo i ta puse kažkur 7.20.žnones dabar ipac vasaros metu neturi kuom vaziuoti i darba.
Laba diena. Jūs kreipiate dėmesį į tai ką mes, paprasti žmonės čia rašome ar ne?

06.19 netilpo visi norintys važiuoti žmonės 13.25 Vilnius - Vilkaviškis.

Jei Jūs nereaguojate į skundus, tai bent lai kiti mato kaip Kautra elgiasi sus savo keleiviais.
Laba diena.

Vėl netilpome į Vilkaviškio autobusą. 06-12 13:25 iš Vilniaus. Dar kartelį prašau išgirsti prašymą didesniam autobusui. Ačiū.
Pasipiktinęs
2022-06-15 14:47:56

39 miesto autobusu keleivius veža UAB "Kauno autobusai".
Šiandien 14:25 ateities stotele važiuojant 4 numeriu druskininkų miesto maršutu islipinant įžeidinėjo nemaloniais žodžiais vien dėl to kad vaikas užkliuvo koja. Seknatys jaunuoliai važiavo vėl buvo įžeidinėjimai. Suprantu kada yra tam tikra priežastis ar situacija nemaloni bet dabar pulti visus iš eiles ir kelti stresą pačiam ir keleiviams vairuojant nėra nei malonu nei saugu.
Daina 2022-06-04 12:34:18
Turėjome iš anksto įsigiję bilietus į Druskininkus, tačiau atvykus į autobusų stotį vairuotojas nepriėmė į autobusą nes jau nebebuvo laisvų vietų. Nesuprantu kaip taip galima su klientais apskritai elgtis. Bilietus turėjome nusipirkę iš anksto, apie autobuso gedimus nebuvome informuoti, atvykus vairuotojas nieko normaliai paaiškinti irgi nesugebėjo, padoriai informacijos gauti apie bilietų keitimus ar gražinimą irgi vargo vakarienė gauti atsakymus. Esu labai nusivylusi Kautros teikiamomis paslaugomis ir tikrai planuoju visiem kam tik netingėsiu pasakot apie jūsų “nuostabų” klientų patirties valdymą.
su Jumis susisiekta el. p.
Padėčiau įsidarbinti autobusų vairuotojams Vokietijoje. Atlyginimas NETTO- 2200- 2500 (200-220 darbo valandų), priklausomai nuo mokesčių klasės. Be žalingų įpročių, vokiška sutartis, be gyvenamos vietos, bet, jei domina- yra galimybių. Frankfurtas arba Diuseldorfas. EU rezidentams. Kalbos- rusų arba anglų, su NORU mokytis vokiečių kalbos. Yra galimybė gauti vaiko pinigus- apie 200 Eur./ mėn. 8 657 53986
Miglė 2022-05-13 16:13:33
Maršrutas Kaunas-Šiauliai 13:15 eilinį kartą veluoja. Per ilgai užsistovi Kaune ir todėl Šiauliuose paveluoji įsėsti į kitą autobusą. Bilietai jau iš anksto nusipirkti, o dienos planas griūva. Liūdna ir pikta
apgailestaujame dėl nepatogumų.
Romas 2022-05-18 14:14:11
Laba diena. Jau ne pirmą kartą rašau čia, bet reakcijos nėra. Autobusas 13.25 Vilnius - Vilkaviškis, sekmadieniais amžinai trūksta vietos autobuse, pina stovinčių, autobusas mažas, kodėl niekaip nesugebama išleisti didesnio? Kur man kreptis dar, kad sureaguotumėte? Į LTSA?

dėkojame už pranešimą. Situacija analizuojama. Tiesioginis atsiliepimų el. p. yra [email protected]
Kamilė 2022-05-09 13:48:31
Esu pasipiktinusi Kaunas Anykščiai autobuso vėlavimo laikas 13:30 turėjo išvažiuoti iš Ukmergės o išvažiavo 13:45, yra žmonių kurie apskaičiavo laiką nuvykti
atsiprašome dėl vėlavimo.
Samanta 2022-05-12 07:36:50
Nepirmas kartas kai KAUTRA 180 autobusiukas (Girininkai-Kauno autobusu sritis) (Tabarišiai-Kauno autobusu stotis) vėluoja 5-20min, atvažiuoja per anksti ir nuvažiuoja arba išviso neatvažiuoja, dažnai tenka vėluoti į tam tikras vietas, kur reikia nuvykti tuo metu. Pavyzdžiui: šiuo metu turėjo autobusiukas į Ringaudus atvykti 07:12, atejau į stotele ankščiau, apie 07:08, o jau 07:33 ir autobuso nematyt. Prašau, būkit malonus ir sutvarkykit vairuotojus ar kad ir kas už tai atsakingas, nes sunkumus daro žmonėms, kadangi daugelis vaikų važiuoja į mokyklą, kiti į darbus ar savais reikalais. Dėkoju.
atsiprašome dėl nesklandumų. Detaliai aiškinamės kiekvieną situaciją.
Dovilė 2022-05-09 20:46:05
Neturiu žodžių, pastovus melavimai, arba naujokas dirba, kiek gali tęstis taip? Siunta turėjo būti sekmadienį, pirmadienį jos nėra vėl, pamiršo įdėti vėl. Už ką žmonės gauna algą, jai neatlieka savo darbo pilnumoj, esu pasipyktinusi tiek Kauno tiek Vilniaus siuntimu. Norėčiau paaiškinimo iš jų pusės, kodėl taip elgiasi

atsiprašome dėl nesklandumų, prašome aprašyti situaciją el. p. [email protected]
Trūko kantrybė man aplamai. Pastovus siuntu vėlavimas, nors siunta turi būti pristatyta, jų pasiteisinimai pamiršo įdėti, o dabar buvo, kad naujokas dirba ir neįdėjo. Aš pinigus moku, už tai kad man siunta atkeliautu.
Emilija Mitrulevičiūtė 2022-05-03 19:06:29
Labai nemalonu, tad tylėti nesinori :)
Kauno autobusų stotis, gegužės 3 diena, autobuso reisas -
Mažeikiai - Šiauliai - Kaunas - Alytus, išvykimo laikas 18:55 (Kautros autobusas).
Vos tik įlipusi į autobusą, po vairuotojui ištartos frazės "laba diena" sulaukiau piktos replikos "iš kur čia jūsų vis atsiranda?" (Galbūt buvo pavartotas žodis "išlenda", neesu tikra, tačiau prasmės tai nekeičia) Taip pat reiktų pagalvoti ar dėti klaustuką gale, ar čia buvo malonus teiginys :). Paklaususi ką gi tai reiškia, sulaukiau atsakymo tuo pačiu piktu tonu - "namie jau seniai turėtum būt". Nesileidau į diskusijas.
Labai nemalonu. Pasijutau kaip esanti ne vietoje ir ne laiku. Buvo keista sulaukti tokio tiesmukiško nepasitenkinimo. Autobuse buvo dar 3 keleiviai.
Kadangi įrodymų neturiu, noriu tik paprašyti surasti vairuotoją - perduoti linkėjimus ir patarti nesirūpinti kokiu laiku keleiviai turi būti namuose, kadangi autobuso vairuotojo pareigos ne tokios.
Emilija

dėkojame už atsiliepimą.
Emilija Mitrulevičiūtė
2022-05-03 19:06:29 IP 2detpf8e
Labai nemalonu, tad tylėti nesinori :)
Kauno autobusų stotis, gegužės 3 diena, autobuso reisas -
Emilija
Karolina 2022-04-29 17:56:52
Sveiki, noriu pranešti nepasitenkinimą kautros vykdoma autobusų veikla. Jau ne pirmas kartas, kai kelionė Kaunas-Lazdijai vyksta su persėdimu ir persėdant į mažesnį autobusiuką nelieka sėdimų vietų, reikia stovėti. Ta pati situacija būna pasitaiko ir Lazdijai- Kaunas maršrutu. Stovėjimas vyksta ne kilometrą, o keliasdešimt. Labai tikiuosi, kad į tai bus atsižvelgta.

dėkojame už pastebėjimus. Situaciją aiškinamės.
Vesta 2022-04-25 14:03:21
Sveiki! Labai dažnai važinėju autobusu Vilnius-Nemenčinė ir mano nuomone kai kuriomis valandomis trūksta autobusų. Pavyzdžiui manau tikrai reiketu padaryti maršrutą darbo dienomis vakare 21:00, nes yra tik 20:30 ir sekantis tada tik 21:35 tai nemažas laiko tarpas, visi žmones nori namo, tenka laukti.. ir laukiu ne aš viena, bet ir daugiau žmonių.

dėkojame už pranešimą.
Vilma 2022-04-19 15:48:52
Autobusas Kybartai - Vilkaviškis nuolat nepatenkintas vairuotojas duodamais pinigais. Pasak jo negalima duoti 5, 2 ir 1 euro centų monetos, nuolat keikia ir nenori vežti kai duoti smulkiais pinigais. Labai nemalonu keliauti šiuo maršrutu.

susisiekėme el. p., laukiame jūsų patikslinimo.
Aurelija Kemežytė 2022-04-18 15:05:05

Kelionė Prienai-Vilnius balandžio 18d.13.15-15.15
Suprantu, kad diena šventinė, bet padarykit daugiau reisų, pardavinėjat bilietus, nors net nėra nei kur sėdėt, nei kur STOVĖT, NEI KUO KVĖPUOT. Reikalauju grąžinti šitos kelionės pinigus ir neabejoju, jog šį reisą ir jo saugumą turi įvertint policija, pirkėjų teisės ir visos institucijos atsakingos už ELEMNTARŲ SAUGUMĄ TRANSPORTO PRIEMONĖSE, ČIA JUM NE AFRIKA.

dėkojame už pranešimą. Situaciją aiškinamės.
Aurelija Kemežytė
2022-04-18 15:05:05 IP 2e7r3t4u

Kelionė Prienai-Vilnius balandžio 18d.13.15-15.15
Giedrius 2022-04-10 17:57:12
Autobusas Vilnius- Klaipėda (per Šilutę, Vilkyčius ir pnš.) turėjo Vilkyčiuose būti 17:51, bet jau eidamas link stotelės (17:47) mačiau kaip jis pravažiavo.

aiškinamės situaciją. Tokius pranešimus prašome siųsti el. p. [email protected]
Dovilė 2022-04-10 17:14:08
Ne pirmą kartą jau buvo, o dbr kai turėjom gauti siunta paaiškėjo, kad ji ne įdėta iš Kauno, paskambinus pasakė kad bus rytoj įdėta.Esu labai nusivylusi siuntos autobusais

dėkojame už atsiliepimą. Prašytume el. p. [email protected] nurodyti daugiau informacijos: kurią val. siunta buvo pristatyta į Kauno siuntų skyrių, į kokį miestą norėjote siųsti?
Aušra 2022-04-03 16:43:00
Dažnai važinėju autobusais ir šiaip viskas būna gana okay. Bet tada kada reikia labiausiai, aka šiandien, iš Bartninkų važiuoja vienas vienintelis autobusas ir man juo reikia grįžt į studijas (namo grįžtu nedažnai), ir šis išvažiuoja žymiai anksčiau nei reikia. Specialiai išėjau anksčiau, mat taip visada darau - autobusas turi išvažiuoti 12:48 (taip rašoma internete) arba 12:45 (kas rašyta lentelėje prie stotelės), ir tai jau yra gana didelis skirtumas tarp išvažiavimų. O čia, man tik išėjus 12:40, autobusą mačiau jau toli prie parduotuvių kelyje link Vilkaviškio (o aš gyvenu prie pat stotelės, gal 2 minutės nueit max, jei einu su lagaminu žiemą).
Tai nežinau, ar čia visi mano laikrodžiai 10 minučių atsilieka, ar kas nutiko, nors atnaujinimų tvarkaraščiuose nieko nemačiau, vėliau Vilkaviškio autobusų stoty ir tarsi į kvailutę pasižiūrėjo, tai gal tikrai visi laikrodžiai pas mane neveikia?!
Labai nefaina, kai tai yra svarbus keliavimas, ir viskas suplanuota tiksliai pagal paieškas ir senai estincias praktikas, ir pasitiki vežėjais, rodos, ir laiku, ir žmogiškumu...

dėkojame už pranešimą. Situaciją aiškinamės.
Aiste 2022-04-01 20:48:22
Noriu pagirti Kauno Kautra. Ypatingai Virgina. Tik geriausi atsiliepimai. Aciu Jums!
dėkojame! Perduosime žinutę Virginui :)
Esu pasipiktinusi maršruto laiko pakeitimu Kaunas-Vištytis. Maršrutą pakeitėte net negalvodami apie savo klientus. Labai įdomu sužinoti kodėl šitaip suvelinote reisą. Man jis buvo idealus nuvažiuoti į darbą. Dar kad 9.00 būčiau darbe turiu darbo dienomis važiuoti tuo autobusu kuris važiuoja iš Marijampolės po 7 val ryto. O apie šeštadienį iš vis nekalbu. Pirmas autobusas iš Marijampolės į Vilkaviškį važiuoja tik po 9 val ryto? Gal pasiūlysit kaip man šeštadienį 9.00 būti darbe? Galiu pasakyti tik tiek, kad jūs žiūrite tik savęs, apie eilinius žmones kurie naudojasi jūsų paslaugomis jūs negalvojate!!!!!!
Monika 2022-03-16 09:11:09
Noriu pagirti Vilniaus ir Šiaulių autobusų stoties siuntų skyrių už operatyvų darbą ir malonų aptarnavimą, JŪS ŠAUNUOLIAI, AČIŪ! Vilniaus miesto kurjerio paslaugos veikia nepriekaištingai, paslaugos reikėjo čia ir dabar, ir ji buvo suteikta, 10 balų!

DIDŽIAUSI LINKĖJIMAI VISAM JŪSŲ KOLEKTYVUI IR NUOŠIRDŽIAUSIA PADĖKA UŽ OPERATYVŲ DARBĄ!

dėkojame už įvertinimą!
Jūsų linkėjimus ir padėką mielai perduosime kolegoms.

Gabrielė 2022-02-22 12:29:35
Siuntėjas patvirtino, jog siunta pristatė sausą, o mes gavom permirkusia… Siunta keliavo 2022-02-21 pirmadienį 08:45 -12:25 maršrutu Klaipėda-Šakiai.

pagal „Bendrąsias siuntų gabenimo taisykles“ dėl pretenzijos turėtumėte kreiptis tiesiogiai į siuntėją - UAB „Klaipėdos autobusų parkas“.
Julija 2022-02-20 14:59:06
Laba diena, esu labai pasipiktinusi jūsų vairuotoju. Penktadienį (02.18) mano močiutė Alina stovėjo Veržuvos stotelėje ir laukė 172 (Vilnius - Bezdonys per Ąžuoline) autobuso. Autobusas turėjo būti stotelėje 15:19, autobusas 15:17 pralėkė stotelė ir net nepristabdė, močiutė mojavo rankomis, bet vairuotojas net neapžiūrėjo į stotelę. Paskambinus informacijos numeriu jai buvo pasiūlyta laikyti sekančio kuris važiuos tik už 3 h, kai laukė lijo lietus ir pūtė stiprus vėjas. Mano močiutei nieko kito neliko kaip tik važiuoti kitų jai netinkančiu, kadangi jis važiuoja per Balžio ežerą ir teko eiti nemažą atstumą su skaudančiom kojom per mišką ir tokį orą. Kiek esu girdėjusi ne pirmas toks atvejis, prašau spręsti šią problemą kadangi autobusas važinėja ne kas 10min reikia atsakingiau žiūrėti į savo darbą, kad daugiau nesikartotų.
dėkojame už pranešimą. Atsiprašome dėl nepatogumų.
Šiais atvejais prašome rašyti į [email protected]

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
2022 m. viešbutis „Palangos Vėtra“ savo svečius pasitinka atsinaujinęs! Vykdant viešbučio atnaujinimo projektą, orientuotasi į aukščiausios kokybės medžiagų bei stilistikos vienovės besitikinčius svečius. Išlaikant modernios klasikos stiliaus vientisumą atnaujinti viešbučio kambariai, registratūra bei įrengti 7...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...
Transporto centras
savivarčių,tentinių sunkvežim.nuoma,skalda,žvyras

Adresas: Visagino g. 25-34, LT-31102 Visaginas.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; transporto paslaugos.
Keleivių vežimas vietiniais reguliariais maršrutais (ANYKŠČIAI, PANEVĖŽYS, ŠVENČIONYS, VISAGINAS) Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais, darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo, Nuomuojame autobusus ir mikroautobusus. Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais. Turime autobusų nuo 8 iki 70 vietų. Savivarčių ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%