Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Sveiki. Šiandien 2021-06-11 dieną 11:50-12:20 maršrutas į Kaunas-Alytus. Buvo vežami keleiviai ne pagal reikalavimus. Autobuso vietos buvo visos “užkištos” su žmonėmis, bet vairuotojas nepabūgo ir įleido papildomus keleivius, kurie važiuodami stovėjo.
Autobusubilietai.lt nurodyta, kad autobusas veža dviračius (5 dviračiai). Atvykus į Kauno autobusų stotį švieslentėje taip pat nurodyta, kad autobusas išvykstantis 12:50val veža dviračius. O realybė kita. Atvyksta didelis tarpmiestinis autobusas. Įlipa visi keleiviai. O piktas bendrauti nemokantis vairuotojas atšauna, kad neveš. Ačiū už sugadintus dienos planus. Ačiū už sugadintą nuotaiką dėl burnojančio vairuotojo. P.s. Būtų malonu, kad Kautros vairuotojai išmoktų pasisveikinti ir bendrauti kultūringai. Gal įmonei reikėtų suorganizuoti darbuotojų su klientais bendravimo kursus. Nes bendros žinios labai prastos.
1, 66 mln. eurų gavusi keleivių vežimu autobusais mieste ar priemiestyje užsiimanti „Kautra“ - „Range Rover Evoque“ ir „Tesla Model S“. DELFI
Karantinas laisvėja, o autobusų daug lieka nuimta. Tai kelia nepatogumus keleiviams. Tenka laukti sekančio autobuso 2 valandas. O atvažiavus autobusai yra perpildyti, dalis keleivių netgi stovi, apie atstumų laikymąsi nėra net kalbos. Tvanku, alpsta žmonės.
Konkrečios kelios situacijos.
Kaunas Elektrėnai (Vilnius) nėra autobusų tarp 7-8 valandos. Keliaujantiems į darbą labai aktualu.
Elektrėnai-Kaunas 12.42, kitas autobusas tik 14.58, atvažiuoja iš Vilniaus perpildytas. Kokie dar karantino atstumai? Juokaujat?
Į Lazdijus nevyksta nė vienas Kautra autobusas per Marijampolę. Apie grįžimą iš Lazdijų net nekalbu. Labai aktualūs žmonėms savaitgaliai, kuomet norisi išvykti į Kauną vakare, realiai palikta vienas autobusas 10.00, kitas 15.10. Kiekvieną savaitę jau Lazdijuose įlipa apie 10-12-15 žmonių. Šį sekmadienį dar neprivažiavus Alytaus autobusas buvo pilnas su stovinčiais žmonėmis iki Kauno. O kur dar tarpinės stotelės su keleiviais. Nesaugu, autobusai seni, ventiliacijos nulis, tvanku nežmoniškai. Labai reikalingas anksčiau buvęs maršrurtas Lazdijai - Kaunas per Marijanpolę, apie 17 val, bent sekmadienį. Kalbu visų nepatenkintų keleivių vardu, nes nusiskundimų važiuojant - apstu.
Laba diena. Dažnai tenka naudotis Jūsų paslaugomis. Iki šiolei niekada neturėjau nusiskundimų. Net ir šiuo sunkiu laikmečiu pastebėdavau gerai užtikrinamą keleivių saugumą. Truputį teko nusivilti vakar. Su drauge keliavome į Kėdainius, iš karto pirkome ir atgalinį bilietą. Sunerimome, kai Kaune teko persėsti. Bet esmė tikrai ne tame. Persodintos buvome į perpildytą mikroautobusą, kuriame laikytis saugumo tiesiog neįmanoma. Galbūt, aš kažko nežinau, gal jau pasikeitė taisyklės? Būsiu dėkinga, jeigu atsakysite į šį klausimą.
Autobusas turėjo išvažiuoti 18valandą, atėjus lygiai 18 valandą autobuso nėra. Bilietas pirktas internetu, vairuotojai mato ir skaičiuoja keleivius, du keleivius paliko ant ledo, nes neatėjo anksčiau. Kelionė Vilnius - Alytus 2021-05-14
Norėčiau padėkoti vairuotojui 189 Maršruto Kaunas-Batėgala, skubėdama į sustojimą vairuotojas jau pradėjo važiuoti ir pamates, kad nespėjau atbėgti, toliau pavažiaves apsisuko ir grįžo paimti manes, gaila, kad nei vardo nei pavardės nežinau, didelis Ačiū ir pagarba tam vairuotojui :)
irgi dar dirbu Kautroje
2021-05-06 14:00:22 IP t0v427b
Bet salerką iš autikų traukt labai jau daug terlionių, kanistrus ir šlangą reik slapstyt, apsilaistai dyzeliu, reik kad praeiviai ir keleiviai nepamatytų, o kur dar atkatas Periokšliui ir jo padlyzai Ramuniukui....aš tai iš bilietų ir siuntų prisiduriu prie algos - daug lengviau ir paprasčiau, tik čpok ir yra euriukai kišenėj, ZJB tiesiog, per 8 metus pasidariau apie 15000 eurų ir nereik su niekuo dalintis.... teisingai sakai - kai iš taves vagia Kautros vadovai tai ir tu tą patį esi priverstas daryt
04-18 Šilalė- Tauragė-Vilnius - Kaunas 12:23 Elektrėnų stotelėj, vairuotojas renkasi matyt pagal veidą ką priimti, visus priėmė, o manęs vienos ne, nors eilėje stovėjau ne paskutinė.
Važiuojant autobusu "Vištytis- Kybartai- Vilkaviškis- Marijampolė- Kaunas" 2021.03.07 19:40- 20:45 Buvo netaikoma moksleivio 50% nuolaida, bandydami aiškintis kodėl tokia situacija yra, vairuotojas įžūliai bei pakeltu balso tonu bandė aiškinti, jug ji nėra niekada taikoma.
13:45 raseiniai-ariogala buvau neprimtas I autobusa skubejau, begte begte begau likau slapias siuliau 100 euru neturejo grazos buvo pasiulyta ar nori problemu nuo pacio vairuotojo, teko pasikeisti pinigus stoti jam teko palaukti bet jis matesi kad yra agresyvus mane istume is autobuso ir nuvaziavo noreciau susitikti su paciu vairuotoju arba kitaip kreipsiuos kitur
Puikumelis dirbt Kautroj, gali traukt salerką iš autobusu kiek tik nori, bet viską turi dalintis su Perioku ir Komisaru, nes viskas vyksta su Perioko žinia. Aš per 2 metus ištraukiau 8 tonas, būtų aišku geriau jei nereiktų dalintis su Perioku bet kū padarysi, traukiau beveik kasdien, bet dabar aišku sunkiau, nes daug maršrutų panaikino, bet užtat su savo dyzeliuku važinėju nemokamai.... šoferiukai Kautroi visi iki vieno siurbia kurą - toks gyvenimas - kai iš tavęs vagia per algą, tai ir tu turi kažkaip kompensuoti savo nuostolius, a ne tep Skardžiuk ?
Buvau uzsirasiusi 15h pas gydytojus, tačiau 154 maršruto vairuotojas juodais plaukais sustojo atraminė ir nuėjo į gėlių parduotuvę ir stovėjo apie 15min.
Sveiki, labai daug autobusų nebevažiuoja. Vilnius - Paluknys važiuoja keli autobusai ir tai vairuotojai dažniausiai nepaima keleivių, nes jau per daug žmonių ir vis pabrežia rašykite skundus, kad paleistų daugiau autobusų. Ir kaip į darbą/iš darbo nuvykti kai vairuotojas neįma kelevių??? Galėtumet paleisti bent didelius autobusu arba dažnesnius maršrutus.
Šiandien vykau kautros autobusu, iš Garliavos į Marijampolę. Pasibaisejau vairuotojo grubumu, arogancija. Visą kelią teko klausyti gan garsios pūko radijo muzikos, Sasnavoje stotelėje sustojęs paimti besilaukiancia keleive, iškart liepė jai lipti kuistis kuo greičiau, pareiškė kad geriau tegul važinėjasi su vietiniu transportu. Manau kautra turėtų atkreipti dėmesį į priimamų vairuotojų elementaria kultūra
Dalia Adomauskienė
2021-02-08 09:52:48 IP 65fr7e16
Laba diena.Norėčiau padėkoti vairuotojui, kuris vežė iš Kauno į Alytų (maršrutas Palanga-Druskininkai).Autobusas atvyko 2021 02 06 20:50val.Išlipau vienintelė keleivė į tamsią aikštelę.Kol neatvažiavo taksi, vairuotojas laukė ir nevažiavo iš aikštelės.Nežinau vairuotojo pavardės, tikiuosi administracija perduos jam mano padėką už parodytą supratingumą ir dėmesį, kad galėjau saugiai vykti į namus.Džiaugiuosi, kad yra žmonių, darančių gerus darbus, net jų neprašant.Geros kloties, saugaus kelio.Dar kartą ačiū.
Pagarbiai, keleivė Dalia
Maršrutas Kaunas-Alytus. Važiuoju tankiai, tačiau kodėl nesilaikoma elementarių karantino reikalavimų? Jokio atstumo nesilaikoma, žmogus prie žmogaus, visos vietos užimtos o dar kartais ir stačių priima. Važiuoju iš Šiaulių, tai perspėja kad nesėstume prie kito žmogaus, laikytumėmės atstumo!
Noriu pradeti nuo to, kad esu pasibaisejusi, kaip siuo pandemijos laikotarpiu nera atsakingumo. Nezinau ar tai vairuotojo kalte, ar pacios imones, taciau teko turet labai nemalonia kelione, kai autobusas buvo visiskai uzpildytas ir vairuotojas visiskai nieko del to nedare. Kiekviena vieta uzimta, zmones net stovejo kaikurie, reikejo grustis ir liestis vezamame mazame autobuse, aisku puse zmoniu nedevi kaukiu, taigi patyriau tikrai daug streso beveik 4 val. trukusioje kelioneje. Cia jau tikriausiai ne i imones puse, bet nesuprantu kodel pasalinti autobusai arba vezama mazu autobusu, kai tenka prigrust likusius autobusus iki perpildymo, kai pagal istatymus tokioje erdveje tikrai galetu but tik ketvirtadalis buvusiu zmoniu. Esu labai nusivylusi ir pasipiktinusi, rinksiuosi kitiems kartams kita vezeja, galbut atsakomybes bus daugiau
O tarp visų blogų atsiliepimų, noriu parašyti nuoširdžią padėką KLAIPĖDOS siuntų skyriaus darbuotojai Ernestai už nuoširdų aptarnavimą ! Tikriausiai niekada nesu sutikęs jos piktos ar pakėlusios balsą ! Visada su šypsena ir begalo mandangi ! Vertinkite tokius darbuotojus, nes begalo malonu sutikti tokį aptarnaujantį personalą!
Atvykus pasiteirauti apie siuntą (kada bus), dirbo labai nemalonūs darbuotojai 2021-01-08 Vilniaus autobusų siuntose. Labai nusivyliau, kad tokie nepatenkinti gyvenimu ir susiraukę žmonės dirba su žmonėmis-klientais, siuntų atsiėmimo punkte.
Valerij ustinovic
2021-01-09 14:49:14 IP 2ju3l003
Atvykes i siuntu skyriu Vilniuje 14.40, difba 1 priemeja i zmoniu eile 21 zmogus.... visai ne kokia paslauga, teko pralaukti 45 min.. gaila
Labas vakaras. Šiandien, gruodžio 28, išsiunčiau siuntą į Klaipeda. Siunta turėjo atvykti 19.00 val. bet atvykus sutobusui jos nebuvo, nors buvo irašyta i saraša. Bandžiau paskambint visa valanda, bet niekas nekėlė. Prašau išsiaiškint kur dingo siunta, ir kas dėl to kaltas. Kaltus prašau nubaust, ir mane informuot, kadangi tai buvo dovanis anukui. Iš siuntu skyrizuz man pas kambino po 20 val., bet tiksliai pasakyt kur siunta jie negalėjo, pasiulė ieškot ryte.Pridedu siuntos kvita.
Šiandien šeštadienį prie Akademijos Kauno r. pagal nurodytą grafiką internete autobuso nr.157 nebuvo nei 12val, nei 12.20val. Ilgiau laukti negalėjau, nes teko važiuoti 18 miesto autobusu.
Jei keičiate grafikus-tai keiskite ne tik sau bet ir būkit malonūs pakeisti juos trafi programėlėje. Taupykite ne tik savo bet ir kitų laiką.
Laba diena.noriu pranesti apie nusiskundima autobusu nr. 12U alytaus mieste.vaziavau siuo autobusu is verslo stoteles 2020.10.31 d. 10.05 val..noredamas islipti stoteleje turgaviete atsistojau prie islipimo duru ir esant keliems simtams metru iki sustojimo paspaudziau mygtuka stop.isgirdau jog pas vairuotoja supypsejo pranesimas apie stop signala bet autobusas nemazino greicio.tuomet paspaudziu antra karta vel girdejau signala stop.autobusas nesustojo.priejau prie vairuotojo o jis man pasake per paskutines duris neislaipinami keleiviai.pasakiau tuomet nuimkite lipduka ant duru "ISLIPIMAS" islipau sekancioje stoteleje ir svaisciau savo laika eidamas atstuma tarp stoteliu uzmiestyje.o uzmiestyje atstumai bidesni.pareiskiau jog rasysiu nusiskundima vairuotojas atsake pasisaipydamas jog rasyti be klaidu.tikuosi i tai bus atsizvelgta.dekuj geros dienos
turiu dideliu nusiskundimu kautrai negana veluoja tai dar vsiruotojas pareiske nera vietu nors buvo matyt kad ju yra gipsuota koja tai dar turiu valanda laukt kito
Sveiki, kiekvieną dieną tenka važiuoti Kauno 148 autobusu po 15val. Autobuse visiems keleiviams neužtenka vietos. Kelis kartus mačiau, kai žmonės buvo palikti stovėti prie stotelės. O ką dar ir kalbėti apie 1 metro atstumą tarp kiekvieno žmogaus. Gal būtų įmanoma įterpti daugiau laikų šio autobuso tvarkaraštyje, nes taip būti neturėtų (ypač tokiu metu).
Lina 2020-10-20 07:04:30
Labas rytas. Šiandien 2020 - 10 20d. Mes vykome maršrutu Alytus - Kaunas iš Alytaus išvykome 5:55 Turėjome išvykti 5:50, Vairuotojas vėlavo ir manau iš kome tarų, kad jau nebe pirmas kartas. Kauno autobusų stotyje buvom 7:08 Vos suspėjome į darbą!!! Kodėlper kažkomį idijotą turime visur bėgte bėgti. Blogas vairuotojas visiškai jokio punktualumo nėra!!! Jis nesiorentuoja turbūt laike! Baudą gerą uždėt ir viskas žinotų kitą kartą, kad vėluot negalima!!! Ankščiau lai išvažiuoja idijotas!!!!

Dėkojame už pranešimą, Jūsų minimą situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Palmera 2020-09-16 16:34:10
Išlydėjau man brangų svečią iš Šilutės į Kauną autobusu Klaipėda - Kaunas 15.20val. rugsėjo 16d., tokio grubaus, rėkiančio vairuotojo per savo netrumpą gyvenimą dar nebuvau sutikusį. Jis pradėjo šaukti, kodėl nenusipirkom bilieto kasoje, o ten kompiuteris jau buvo uždaręs kasą, kaip turi jaustis pagyvenęs žmogus kai jį apšaukia, išvadina visokiais žodžiais ir sėdėti 3val. 25min....matyt Šilutė per mažas miestas, kad reikėtų gerbtų keleivius...pasidomėjau vairuotojas Stanevičius, gal jam reikėtų išklausyti keletą mandagumo pamokėlių....mes visi žmonės....nesinorėtų, kad tokio lygio vairuotojai gadintų nuotaiką išlydint artimą....

Karolis 2020-10-18 13:23:11
Turiu vaikeli, kad velkasi jis važiuotų bent 100 už moesto, o ne 80
Tai vaziuok su savo Automobiliu, o nerašinėk čia dėl 5 minuciu velavimu. Visiem neitiksi, kitam gal but 1 min anksciau isvaziuos ir irgi rašis čia. Be to jis pagal taisykles važiuoja 80km/h Autostrada gali važiuoti iki 100km/h. Ir neverk čia rašydamas, o eik kita karta pasikalbėk su vairuotoju. Kodėl taip o ne kitaip.
Anonimas 2020-10-16 11:33:26
Turbut vyriokas neturi nei teisiu vairuotojo nei supratimo. Tiesiog pats sau tobulas žmogus. O dėl iki 5 minučiu velavimo verkt čia reikia...
Turiu vaikeli, kad velkasi jis važiuotų bent 100 už moesto, o ne 80
sveiki noriu pasakyti kad sita firma kautra yra pati geriausia nei kitos kaip toks arba Rokiškio autobusai kautros vairuotojai tvarkingai apsirenge ir bendrauja graziai nors buna nesusipratimu bet lengvai išsiaiškinome ačiū kautros darbuotojams
Karolis 2020-10-16 06:04:52
Labas rytas. Šiandien 2020 - 10 - 16d. Kautros Autobuso vairuotojas vėl vėlavo išvykti maršrutu 5:50 Alytus - Kaunas. Išvyko 5min vėliau. Per tokius aslilud Žmonės į darbus laiku nenuvyksta! Darykit kažką su savo vairuotojais, nes bus skundai ne čia, o žurnalistams!
Labas rytas. Noriu pasiteirauti kodėl kiekvieną rytą autobusas Alytus - Kaunas iš Alytaus išvykstantis į Kauną 5:50 visada vėluoja atvykti į Kauną tai 2min tai 4min tai 5min. Ar amt tiek kaušas nesupranta, kad laiku reikia atvažiuot visiškai jokio punktualumo nėra kažkoks žioplys už vairo. Šiandien ir vakar vėl tas pats datos: 2020:10:14 - 2020:10:15
Sveiki, 2020-10-15 vykau atobusu Kautra maršrutu Lazdijai - Kaunas 15:10, per Alytų. Šventežerio sustojime, stotelėje lauke SENYVO amžiaus moteris, kadangi lijo stiprus lietus, atvažiavus autobusui, ji pajudėjo jo link, tačiau vairuotojas joa nelaukęs išvažiavo, aikštelėje esantys automobiliai pradėjo jam signalizuoti, o mes (keleiviai) pradėjome jam sakyti, kad jis paliko moterį, tačiau jis vistiek išsuko į pagrindinį kelią sakydamas, kad “aš buvau sustojęs, nieks nelaukė”, tačiau susiprotėjo, sustoti bent jau ant pagrindinio kelio ir palaukti kol per lietų ir per kelią, kuriame vyksta nemažas judėjimas SENYVO AMŽIAUS MOTERIS. Moteris įlipusi iškart pradėjo reikšti vairuotojui pretenzijas ir sakyti, kad rašys skudną ir aiškinsis šią istoriją. Tačiau vairuotojas jai atšovė “rašykit ką jūs norit”, toliau moteris tęsė, kad kadangi lijo lietus ji laukė stotelėje (manau normalu, kad lyjant lietuj žmonės laukia stotelėje, nes nenori būti sulyti), tačiau vėl gi puikusis vairuotojas atšovė “nors ir perkūnas, aš buvau sustojęs ir nieko nebuvo, duokit greičiau pažymėjimą, nustokit kalbėt ir sėskit”. Taigi, manau ir labai viliuosi, kad atsižvelgsite į šią situacija, kadangi kiekvienas, kuris dirba aptarnavimo srityje žmogus, privalo mokėti bendrauti su klientais ir apsižvalgyti, kas vyksta aplink jį ir išviso tokiems žmonėms ne vieta dirbti tokį darbą.
Labas rytas. Noriu pasiteirauti kodėl kiekvieną rytą Autobusas: Kaunas - Alytus neišvažiuoja laiku? Išvažiuoja 5min vėliau ir šiandien 2020 - 10 - 14 turėjo išvykti 5:50 išvyko 5:55 Kame reikalas? Įsoėkit vairuotojus, kad laikytūsi grafiko kas čia vyksta? Autobuso valstybiniai numeriai LCE - 103 Žmonės paskui nespėja laiku į darbus per tokius vairuotojus kurie sustoję rūko ir kalbasi, o Žmonės laukia. Nes už tai taip pat yra atsakomybė.
Autobusas 100 priemiestis užveže žmonės ant Pagynės kalno nors ten stotelės nėra. 2020-10-08 apie 14.00h
Šiandiena, autobusu Kaunas-Klaipėda, per Šilutę 9.44 įsėdom iš Juknaičių km., Šilutės raj.į Jūsų įmonės mikro autobusą. Vairuotojas vežė labai neatsakingai, baisiau nei vežtų "bulves". Aš pati važiavau ir esu turinti neįgalumą. Galvą skauda dar dabar. Savijauta labai nekokia.
Palmera 2020-09-16 16:34:10
O kodel just tiesos neparasot?Kodel meluojat?Parasykit teisybe, ne su keleiviu konfliktas buvo o su jumis su lydinciu asmeniu.Gaila kad negalima nubaust tokius rasinetojus kurie priraso tai ko nebuvo.
Raimondas Guobis
2020-08-27 10:20:04 IP 2juc7d7o
Sveiki, jau kelis metus veik kasdien keliauju jūsų kompanijos autobusais maršrutu Kaunas - Rokiškis iš Svėdasų į Anykščius ir atgal. Ryte ir vakare. Labai patenkintas vairuotojų Vytauto (ypatingai) ir Rimanto darbu. Autobusai patogūs, visuomet tvarkingi. Padėka. Tuo pačiu pageidauju, ne aš vienas, kad būtų nuolatinis, gal net šiokią tokią nuolaidą suteikiantis bilietas. Jis užtikrintų Jums nuolatines pajamas ir būtų labai patogus keliaujantiems. Dėkoju.Sėkmės Jums. Laukiu greto ir gero atsakymo.
Raimondas Guobis iš Svėdasų
Ingrida 2020-08-10 07:09:52
2020-08-09 atvežus mamą į stotelę paskutiniam autobusui Alytus-Vilnius, laukiant Vazgirdonyse autobusas tiesiog pravažiavo, nesustojo, nors pagal grafiką turėjo ir buvo atvežta mama žymiai anksčiau laiko. Labai nemaloni situacija, nes žmogui reikia į darbą ir turi spėlioti ar vairuotojas teiksis sustoti.

Aurelija 2020-08-08 20:44:42
Nors Kautrą bendrai mėgstu, bet turiu nusiskundimų, kaip ir Marius tuo pat klausimu. Jei vežiesi dviratį, daugiau nei pusė Kautros vairuotojų pradeda priekaištaut, dėl ko dalies kelionių tenka atsisakyt važiuot į kitą miestą pasivažinėt su draugais. Vykau iš Alytaus į Vilnių, tai vairuotojas nieko nesakė ir leido įsidėt dviratį į lagaminų skyrių, bet kitą dieną grįžtant kitu Kautra autobusu vairuotojas pradėjo rėkt "Kur aš tau dėsiu tą dviratį, ar nematai, kad vietos nėra?" (perkant bilietą buvo nurodytos 5 vietos dviračiams) "Pati sėdi ir važiuoji, sportininkė baisi" "Pamatysi, pamesi dviratį ties (kažkokį miestelį paminėjo), nedavažiuos Alytaus" ir panašius komentarus laidė rėkdamas garsiai. Buvo dar viena mergina, kuri buvo smulkaus sudėjimo, tai aš dar užsikėliau dviratį ant to kablio, bet jai bent žmogiškai galėjo pasisiūlyt užkelt, o ne stovėt šone vairuotojas. Nuimant dviračius pradėjo ant tos kitos merginos rėkt, kad vairą dviračio pasuktų, kai ji už galinės dviračio dalies laiko visą dviračio svorį dviem rankos, o vairuotojo viena ranka laisva, bet vistiek ant jos rėkė, tai priėjau ir pasukau, nors pats vairuotojas galėjo.
Pernai, taip pat ir prieš 3m, važiavau į Kauną, tai irgi panašiai nepatenkinti komentuoja vairuotojai, tik jau ne taip baisiai.
Dėl ko nesuprantu pačios politikos - reklamuot ir propaguot dviračių vežimą, bet tuo pačiu žiūrėt į vežančius žmones kaip į nusikaltėlius.

Marius 2020-07-14 20:21:11
Vairuotojas vien tik pamatęs dviračius, iškarto parodė nepasitenkinimą. Priėjom prie priekinio autobuso stiklo ir parodėm, kad mes su dviračiais. Vairuotojas sėdėdamas prie vairo, vienas pradėjo pikta veido pozą kažką niurzgėti, nors aplink nebuvo žmonių. Nuėjus pritvirtinti dviračius liepė patiems juos užkelti ant kablio, jei būtų paprašęs pagalbos, tikrai nebūčiau sureagaves neigiamai. Toliau visus dviračio pritvirtinimo veiksmus atliko pats vairuotojas.

Važiavau 2020-08-26 autobusu 09:20 į Raseinius. Vairuotojas buvo nemandagus. Negražiai elgesi su keleiviais.
Perki vaikui autobuso bilieta per autobusubilietai portala, specialiai isrenki vieninteli kuris rodo tiesiogini reisa Alytus- Raseiniai be persedimu, o atvykus i stoti vairuotoja sako, kad tokiu tiesioginiu marsrutu nebuna!! As suprantu, kad suaugusiam gal ir nesunku rasti kita autobusu, bet 11 metu vaikui tikrai nemazas stresas vienam pakeisti autobusa Kauno autobusu stotyje. Gal laikas perziureti tvarkarascius ir atnaujinti informacija! Aciu maloniai autobuso vairuotojai, kuri padejo susigaudyti kauno autobusu stotyje.
Labai patiko vieno vairuotojo bendravimas ir draugiškumas. Jis 6.30 išvyko iš Kauno maršrutu Kaunas-Panevėžys. Smagu kai yra tokių malonių žmonių. :)

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Marbusas
Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Adresas: Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; perkraustymas; sandėliavimas.
Mes jau 10 metų kelyje! Trumpai apie mus: Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...

J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino
J. Bidenas jau Ženevoje ir laukia V. Putino 06-15 19:39
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienio vakarą atvyko į Ženevą – trečiadienį šiame Šveicarijos mieste jis susitiks su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu, kuris į susitikimą atskris trečiadienį.
Interneto programinį kodą išradėjas parduoda aukcione kaip NFT
Interneto programinį kodą išradėjas parduoda aukcione kaip NFT 06-15 19:02
Britų kompiuterių mokslininkas ir išradėjas Timas Berners-Lee aukcione parduoda pirmąjį pasaulinio kompiuterių tinklo (angl. World Wide Web) – internetą įgalinančios technologijos – programinį...
"Microsoft" "Windows 10" palaikymą nutrauks 2025 m.
"Microsoft" "Windows 10" palaikymą nutrauks 2025 m. 06-15 18:58
Technologijų milžinė "Microsoft" teigia, kad nuo 2025 m. lapkričio nebeatnaujins operacinės sistemos "Windows 10". Ją pakeis nauja "Windows" versija, kurią ketinama išleisti šį birželį.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%