Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Šią visą savaitę autobusas vėlavo daugiau nei 5 min. maršrutas Alytus-ūdrija šiandien vėl vėluoja turėjo išvažiuoti 15.25. Atvažiavo 15.53 tvarkykite savo grafikus.
Laba rytą šiandien 2018-10-18 vėlavo tiek Byliškese tiek bijunuose. Vos ne kiekviena rytą jis vėluoja kažką darykit nes vaikai i mokykla vėluoja yra grafikas jr turi važiuoti jis pagal jį suprantu kai vėluoja 5min o kai vėluoja 10 ir daugiau ir reikia laukti artėja žiema šalčiai tai turėtu manau jis važiuoti pagal grafika. Yra nesaugu važiuoti kai vairuotojas miegodamas važiuoja. Ir kiekviena rytą galvoji ar pasieks mokykla ar ne.
Noriu padėkoti kautros vairuotojo Aisčio puikiu ir mandagiu aptarnavimu marsrutu Kaunas -Vilnius ši rytą 6.50. Labai nustebino kai buvo pranešta ir sekanti stotelė. Ačiū, jūs tobulejat
Simona 2018-10-15 09:19:56
Sveiki, per pastarąsias keletą dienų esu labai nusivylusi vairuotojų atliekamu darbu. Šį rytą bei praėjusios savaitės rytą autobusas atvažiavo 10min anksčiau, todėl nesuspėjau, bei penktadienį pamačiau, ko dar nebuvau mačiusi. Autobusas buvo užpildytas apie pusę sėdimų vietų, o kai aš išlipau savo stotelėje, atsilaisvino dar dvi vietos, tačiau vienas garbaus amžiaus senelis norėjo įlipti į autobusą, prašė vairuotojo kad įleistų, tačiau šis pasakė: laukit kito autobuso (kuris gal už 1h), nes nėra vietų. Buvau visiškam šoke, vargšas senelis turbūt nesuspėjo kur jam reikėjo, nes iš jo būsenos buvo galima spręsti, kad jam būtinai reikėjo važiuoti būtent tuo autobusu. Ir šiaip, kai kurie vairuotojai pastoviai keikiasi, nesvarbu ar autobuse yra mažamečių vaikų ar ne, skubina savo darbą, neįlaipina visų žmonių, tai šioje vietoje manau reikėtų kažką keisti. Ačiū :)

Dėkojame už pranešimą. Tikslią informaciją pateikite: kokybe@kautra.lt.
Sigita 2018-10-10 14:01:42
Laba diena kas čia vyksta 2018-10-09 ir 10-10 paleidžiat mažus kautros autobusiukus puse žmonių lieka laukti puses keturių ar sunku paleisti po 13:10 normalų autobusą o dabar paleidžiat maža autobusą ir liekam laukti 2018-10-10 puse žmonių liko laukti o vairuotojas pareiškė kad jo toks darbas ir jis negali vežti tai mes liekam laukti puses keturių esu labai nepatenkinta kautra. Darykit kažką.

Dėkojame už pranešimą. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Kas pastarosiom dienomis darosi su 53 maršrutu? Važiuoja kada nori ir kaip nori. Dažnai nerodo realaus laiko atvykimo į stotelė. Apie grafiko laikymasi net kalbos nėra, absoliučiai nesilaiko grafiko.
Prienuose pirmas autobusas į Birštoną iš Kauno 6.16, o mes iš Alytaus atvažiuojam 6.20 -6.23. Nesuprantu kodėl autobusas į Birštoną negali palaukti keleivių išlipančių iš Alytaus autobuso, visada nuvažiuoja nelaukęs ir net nesustoja kai stabdau. Nedraugiški labai vairuotojai. Ir po to reikia laukti 30 min ar daugiau kito autobuso į Birštoną.
Mireta 2018-10-09 10:31:57
2018-10-09 7:15 byliškėse turėjo būti 159 autobusas. Jis vėlavo apie 10min, dėl techninių nesklandumų. Kautra, galėtumėte labiau apžiūrėti savo autobusus, ir neišleisti sugedusių, nes žmonėms reikia parsigauti iki Kauno ir atgal. Apie autobuso vairuotoją neturiu skundų, tokioje situacijose elgėsi labai profesionaliai. Garažinis autobuso numeris 166

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Laba diena, šiandien Sb Aronija- Kaunas 7:35 kur būna Bijūnuose vėlavo kad ir vėlavo bet vairuotojas maloniai priėmė ir atsiprašė. Autobuso garažinis numeris 166. Galėtų būt daugiau tokiu vairuotoju. Kiti net neatsiprašo.
Lukas Kečedži 2018-10-05 17:11:14
Autobuso, važiavusio 2018-10-05 16.45 Kaunas-Šiauliai vairuotojas išvyjo iš autobuso mano merginą fiziškai ją apsukdamas ir pastumdamas iš autobuso vien dėl to, kad jame nebebuvo vietos tiems kurie pirko bilietą autobuse, prašau nubausti šį vairuotoją arba bus imtasi priemonių kad jis būtų nubaustas už darbo etikos nesilaikymą ir grubų elgesį su paslaugų gavėjais. Mes jums mokam pinigus kasdien už mandagų bendravimą ir vežimą, o ne už tokius grubius veiksmus.

Lukas Kečedži 2018-10-05 17:11:14
Už šmeižta ir melagingus parodymus taip pat galima užsitarnauti baudžiamaja byla, Jūsu vietoje atsargiai rinkčiausi žodžius, kadangi VISUOSE “Kautros” autobusuose yra irengtos vaizdo stebejimo kameros. Tokiu atveju nubausti galite likti tik Jūs.
Ieva 2018-10-04 07:15:36
Laba diena, esu labai nepatenkinta 57 maršrutinio taxi vairuotojais, važiuoja visai ne pagal grafikus, nemato kad zmones mojuoja stabdo tiesiog pravaziuoja. Susimastykit savo darbo kokybe nes žmones vaziuoja į darbus derina savo laiką ir taip toliau. Nebesinaudos jūsų paslaugomis ir kitiems nerekomenduosiu.
Ieva isigykite atsvaita ir ne ant rankinuko pasikabibkit o ant rankos, ir kelyje busite matoma :)
Rytis 2018-09-28 11:50:33
Didžiausia pagarba ir nuoširdus ačiū, už paslaugumą, geranoriškumą ir pagalbą, vairuotojui važiavusiam š.m. rugsėjo 28 d. maršrutu Kaunas-Vilnius 10.45 val. Kautra plius.
Net ir vėluodamas, gaišdamas savo brangų laika, maloniai sutiko padėti neapdairiems savo keleiviams ;)
Toks keleivių aptarnavimas, paslaugumas, turėtū būti pavyzdys daugumai vairuotojų.
Nuoširdus ačiū...
Su Pagarba
Rytis.

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Viskas iš esmės gerai su jūsų autobusais, bet 2018.09.30 18.55 Palanga-Kaunas trūksta tvarkos. Nelabai malonu įlipt į autobusą kaip į šiukšlyną. Aplinkui esančiose kėdėse neišneštos šiukšlės. Tikiuosi perspėsite vairuotojus, kad palaikytų švarą. :)
Nuoširdus ačiū...
Su Pagarba
Rytis.
Ieva 2018-09-24 18:15:24
Esu studentė, mano LSP yra gaminamas.Tol kol bus pagamintas LSP pažymėjimas yra išduota pažyma, kad esu studentė, atėjus nusipirkti bilieto gaunu atsakyma tavo pažyma negalioja varuotojui.Važiavus traukiniu nuolaida taikoma. Kodėl netaikoma nuolaida Kautros autobusuose ?

Dėkojame už pranešimą. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Regis jus visai isprotejot ir atitrukot nuo realybes panaikindami i 51 mikriuka kaip vienintele galimybe pasiekti miesta ir darba, nes iki artimiausios 26 autobuso stoteles net keli km.o kaip tiems senoliams kurie sunkiau vaiksto?gal jus atvaziuokit ir pasiziurekit realybe.ir nekalbekit kad mikriukai tusti vazineja.ypatingai po darbo valandu
2018-09-14, per sistemos klaidą buvo nuskaičiuoti du pavedimai, maršrutu Vilnius-Šiauliai. Pavyko tik iš 3karto nusipirkti bilietą. Tad gavau tik vieną bilietą (2foto) Tą patį vakarą susisiekiau per el.paštą su jūsų atstovais, pateikdama visus įrodymus, kad su jūsų puslapis buvo užstrigęs ir galiausiai atgavau tik pusę sumos iš dviejų nuskaičiuotų pavedimų. Sėkmės jums toliau su tokia vartotojų politika. Nežadu daugiau naudotis jūsų teikiamomis paslaugomis ir niekam tikrai nerekomenduosiu.
Lidija 2018-09-13 16:09:06
Laba diena.S.m.rugsejo 13 dienam 54-as mikroautobusas (kryptis Onkologijos ligonine-Sargenu link)Sustojime Vienybes g. laiku 15.42 nesustojo musu dukrai stabdant.Vaikas (10 metu)patyre dideli stresa bande vytis, nes nenorejo veluot i treniruotes.Vairuotojo nuomone jauciu, jei vaikas be suaugusio, tai galiu nestot.Noretume, kad uz tokius veiksmus atsakytu ir dirbtu atsakingai savo darba.Laukiam atsakymo.Tai labai rimta, nes liecia maza vaika.

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Rolandas 2018-09-20 13:56:09
Labai nemalonus Kautros vairuotojai, siandien 2018-09-20 10:45 vaziavau is Ukmerges, turiu 1 neigalumo grupe, parodziau kaip priklauso vairuotojui neigalumo pazymejima, jis idetas pinigines permatomame skyrelyje, man sunku ji traukioti as beveik nevaldau ir nejauciu pirstu del nuo gimimo esamos ligos, bei sanariu deformaciju, vairuotojui to pasirode maza, tiesiog pastvere visa pinigine ir istrauke man is ranku ir dar bande irodyneti, kad man 50% priklauso, nors aiskiai parasyta, jog darbingumas 20% tai yra 1 neigalumo grupe ir visada vazinejau su 80% nuolaida. Tyciotis, zeminti neigaliuosius pas jus ten fiziskai gal ir sveiki dirba, bet uztat visiski dvasios ir moraliniai invalidai. As tik noriu naudotis lengvata, kuri man teisetai priklauso, as neturiu kitu alternatyvu is miestelio nuvykti pas gydytojus ar apsipirkti tik autobusu, jau ne pirmas kartas kai kautros vairuotojai tiesiog tyciojasi is neigalumo. As nekaltas, kad gimiau su nepagydoma progresuojancia liga. Marsrutas is Kauno i Birzus Ukmergeje buna 10:45.

Aušra 2018-09-21 20:05:00
Kažkas klaikaus kai reikia važiuot po darbo Birštonas -Kaunas 16 val.atvažiuoja mikriukas į kurį telpa pusė laukiančių žmonių.Vakar t.y 09.20 prisigrūdo kaupinas mikriukas, aš ir dar 9 žmonės liko už borto laukt kito autobuso.Visi skubam.Nesuprantu, argi sunku, kad16 val būtų normalus autobusas.Reiketu atsižvelgt į tai jog nuo 15 iki 16 val nera jokių autobusų ir tas 16 val visada buna perkrautas.o va 16.30 atvažiuoja normalus...kiek galima važiuot arba perkrautu kai stovinčių keleivių daugiau nei sėdinčių arba išvis netilpt ir laukt sekančio.o bilietukai nepigūs...

nesikreipsiu i kokybe@kautra.lt, nes i pranesimus ten niekas nereaguoja. Rasysiu apie jusu kompanija viesai!.
Emilija 2018-09-05 15:21:16
Sveiki, autobuso vairuotojai atsakingumo neturi. Suprantu prienuose kliutis, bet vairuotojas pravažiavo, net nepažiurėjo ar kažkas yra stotelėje. Autobuso laukiau ilgai ir turėjau svarbų sustikimą Kaune. Prašau susitvarkykite vairuotojus, nes ne pirmas kartas kai stovi stotelėje prie pat gatvės, o vairuotojas net nežiuri į stoteles puse. Turėkite sąžinės.

Irena Dimšaitė - Cirtautienė 2018-09-03 19:45:36
Gerbiamieji,

šeštadienį, rugsėjo 1-ąją dieną, 16:40val. iš Kauno autobusų stoties vykau, , Kautros" autobusu maršrutu Vilnius- Kaunas - Šakiai -Vilkaviškis. Autobuse pastebėjau, kad praradau telefoną.Pagalbą suteikė vairuotojas Rolandas Rožas.Pasiūlė pasinaudoti savo telefonu, patarė kaip elgtis mano situacijoje.Su vairuotojo pagalba pavyko telefoną atgauti Sekmadienį atsiėmiau, , Rimi" apsaugos tarnyboje. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti p. Rolandui už nuoširdumą, geranoriškumą, dalykiškumą, profesionalumą.

Dovilė 2018-08-27 11:11:37
2018-08-27 Kaunas-Anykščiai. Negana to autobusas vėlavo 10 min. Vairuotojas nesupranta kur randasi. Išnešė siuntas į stotį priduot, tai dar autobuso savo neberanda. Moteris pirko bilietą, susimokėjo - čekio negavo. Iš senelio tyčiojosi. Žmogus asma serga, o vairuotojas " kas jums yra, pone? Gal mirštat ? ". Visada naudojuosi "Kautros" paslaugomis, bet šiandien buvo visko viršūnė !!

Irena Dimšaitė - Cirtautienė
2018-09-03 19:45:36 IP 78.63.97.141
Gerbiamieji,

Aciu su vyru gerai sutariu, esu laiminga, tik pagailo senelio, del to pagalvojau issakyti nuomone viena karta. O kad liksiu uzpulta isvadinta nekulturinga ar pan. nesitikejau. Toliau nezadu gintis. Nuomones nepakeiciau, matem kaip viskas vyko. Grazaus vakaro:)
Joana 2018-08-26 17:04:24
Gerbema, Justina, man atrodo jus kazka sumaiset, as taip pat vaziavau tuo paciu autobusu kur vairavo autobusa moteris, kas jums cia nepatiko, ir kur jus pasiticiojima pajutote, ar tai kad vairuotoja pasiule geles isinesti i autobusa, nes bagazineje gali sulauzyti, ar pasityciojima pajutot kai vairuotoja paprase bilieto, ir dokumento lengvatai, tai brangioji is senelio lupu buvo slykstu isgirsti kaip jis zemino vairuotoja, bilieta liepdamas suspringti, o pazymejima liepe nesuesti, tai kita ne vairuotoja drausmino, o keleivi sakydama, kad istatymai visiems vienodi, kad jis privalo pateikti bilieta pries ilipdamas arba isigyti, tai cia kur pasityciojimas, tai tas tavo senelis keleivius sokdino kad ne vietoj sedi, tai atsistojo ne ten nes jam trugdo matomumui, tai senelis bambejo, o ne nori suzinoti kad Vidiskese tas pats senelis buvo vairuotojai dekingas, uz gera vaziavima, uz geliu iskelima, ir kad jiedu paspaude vienas kitam ranka, tai kas cia tau blogai, as vaziavau iki pat Rokiskio, ir nemaciau nieko blogo is vairuotojos puses, taip as su sia vairuotoja ne pirmas kartas vaziuoju, tai malonus, siltas zmogus, ne vienam yra padejus ir krepsius iskelti, ir isleidzia, o vakar toks blogas oras pliaupe lietus, visus isleido, kad tik maziau sulytu, ponams kad butu patogu, kas ponia, ar panelia Justina jums netiko, ar kad isleisdavo, ar kad moteris vairavo, nes yra tokia rusis moteru kad pavydi, tai ir pila siukslias, laikas uzsiimti kazkuo vertingu o smeizti, ir kistis ten kur tikrai nereikia kistis, visi dirbam savo istatymus gerai zinom, taip kad vairuotoja nieko blogo nepadare kad paprase dokumentu, geda kai Lietuvoje yra tokiu kaip tu.
:D Matomai kokia draugė užgynė, net juokas paiemė, suprantu gal buvo ne ta diena ar panašiai. Nes paprašius atidaryti bagažinę vairuotoja atsakė, kad ji savo bagažinę išmano geriau ir ji skirta ne gelėms laikyti. Paprašius bilietuko ir seneliui pasakius kad jis pensininkas 85m. dėl lengvatos atsakymas buvo: nu ir kas? Isigyti bilieta jis ir norėjo tiesiog jam buvo sunku gėles įsinešti į vidų, gaila tik kad padėti negalėjau nes iš galo stovėjau. Nereikia manęs gėdint nes ne pirmus metus važinėju su Kautra ir žinau tikrai nuostabių kultūringų vairuotojų.
Justina 2018-08-25 13:15:38
2018-08-25 12:00. Kaunas-Anykščiai. Labai nemaloni vairuotoja. 85 m. senelis paprašė vairuotojos, kad atidarytų bagažinę gėlėms susidėti. Tai ne tik vairuotoja neatidarė bagažinės, bet dar ir išsityčiojo iš senelio. Kita keleivė bandžiusi raminti konfliktą patvirtino, kad ši vairuotoja visada tokia pikta. Gaila..
Laba diena.2018-08-24 mikroautobusu, kurio maršrutas Kaunas-Mažeikiai-Kaunas iš Kryžkalnio, bil. Nr11731, kvito Nr.298007/33, pirktas 18:30:54 vykau į Kauną. Atvykimo laikas 20.45 Noriu pagirti ir padėkoti vairuotojui vairavusiam mikroautobusą.Šaunu, kad yra tokių paslaugių, komunikabilių darbuotojų Tačiau, dėl mano pačios kaltės, tikėtina, kad mikroautobuse pamečiau man asmeniškai brangų daiktą.Norėčiau paprašyti perduoti mano kontaktus tam vairuotojui, kad galėčiau paprašyti jo paieškoti pamesto daikto, konkrečiai galėdama nupasakot kurioje vietoje sėdėjau ir ko ieškoti.Jei gerai nugirdau, jo vardas turėtų būt-Arnas.Tiksliai- nežinau.Prašau, padėkite.Iš anksto dėkoju.Geros dienos.
Vietoje to, kad gerintumėte kažką, tai viską darote atvirkščiai - bloginate.
Daiva 2018-08-21 20:43:15
Sekmadienį t.y. 2018-08-19, 51 maršruto taksi, išvykstantis iš stotelės Tirkiliškiai 10, 07 val. Norėjo išlaipinti moterį iš maršrutinio autobuso, nes ji pirkdama bilietą davė 20 eurų, o vairuotojas neturėjo grąžos. Atidarė duris ir pasityčiodamas sakė - lipti lauk. O ji iš Vilniaus atvažiavus. Manau apgailėtinai, vairuotojas pasirodė nekaip, o jai bus papasakoti ką patyrė svečiuodamasi Kaune. Visa laimė važiavo dar viena keleivė, kuri apmokėjo jei bilietą. O kaip turėtų būti??? jei vairuotojas neturi grąžos (tuo nepasirūpinęs), tai jis už dyką tegul veža. Juk ji davė pinigus, o ne uždyką prašė vežti.

Labai liūdna, dėl pakeitimų. Ypač 52 maršrutinio ne važiavimas pro onkologijos ligoninę. Su šiuo autobusiukų važiuoju iki pat baltų pr.
Kovas 2018-08-21 09:57:16

Dėkojame už pranešimą, situaciją bandysiu issiaiskinti.
Jiems neidomu. Galesim visi pestute vaikscioti. Ir dar vaikus ant ranku tempti
Agne 2018-08-21 06:52:01
Labai "gera" darba padaret kad 52 nebevaziuos pro Onkologini. Dabar i darzeli teks vaziuot per du mikriukus ir dar namo i Vaisvydava eiti pusiau pestute su vaiku. Kol teks pasiekti stotele kad ilipti i 52. Tiesiog smagu

Bela Chavkina 2018-08-16 16:27:14
13.08 nusipirlsu 2 bilietus i Druskininkus 17.08. 12 Val.
Siandiena 16.08 atsoausdinau ir paaiskejo kad isvikad 13.08. Ta pacia diena kai pirkau..,
Nutatiau kad mano klaida.. labai nepatogus puslapis.. nes kai pirki bilitus i lektuva pries mokeja..kartuojasi uzsskas. Ir gala patikslinti. Bilietaiautobusu.lt tuod funkcijps ne turi
Ir as bsndziau nusipirlti naijus bilirtus ta pacia data ir laila 17.08 12val. Keleta karts bietoje skaiciaus 17. 08. But ruodavp 16.08 pagaliai pavyko. Bet as jau nesitikejau saitui ir islarto patikrinau data. Net na nustebau. Data buvp klaidinga 16.08

Ilgao ne galejau surasto tel.numeri, turejau sugrizti o rasyti e.mails, nes uz pusvalandi galejo baigtis termimas. Paprasiau duoti kontaktus stsakingo bet nielo ne gavau
Daug meti viska perku internetu ir jokios abrjones si karta me mano klaida. Reikslajukad man grazintu pinigus. Ir butina atkreipti demesi i saito kolybr

Ingrida 2018-08-21 13:46:47
Tai kaip bus su Plento gtv gyventojais, palikot be marsrutinio nuo 08.27 dienos. Kaip reikes I darba vazinet mums?

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas 10-20 14:08
Europos Komisija ir Billo Gateso fondas "Breakthrough Energy" pasirašė susitarimo memorandumą dėl jungtinio investicijų fondo "Breakthrough Energy Europe" steigimo. Jis padės Europos bendrovėms...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%