Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Atvykus pasiteirauti apie siuntą (kada bus), dirbo labai nemalonūs darbuotojai 2021-01-08 Vilniaus autobusų siuntose. Labai nusivyliau, kad tokie nepatenkinti gyvenimu ir susiraukę žmonės dirba su žmonėmis-klientais, siuntų atsiėmimo punkte.
Valerij ustinovic
2021-01-09 14:49:14 IP 2ju3l003
Atvykes i siuntu skyriu Vilniuje 14.40, difba 1 priemeja i zmoniu eile 21 zmogus.... visai ne kokia paslauga, teko pralaukti 45 min.. gaila
Labas vakaras. Šiandien, gruodžio 28, išsiunčiau siuntą į Klaipeda. Siunta turėjo atvykti 19.00 val. bet atvykus sutobusui jos nebuvo, nors buvo irašyta i saraša. Bandžiau paskambint visa valanda, bet niekas nekėlė. Prašau išsiaiškint kur dingo siunta, ir kas dėl to kaltas. Kaltus prašau nubaust, ir mane informuot, kadangi tai buvo dovanis anukui. Iš siuntu skyrizuz man pas kambino po 20 val., bet tiksliai pasakyt kur siunta jie negalėjo, pasiulė ieškot ryte.Pridedu siuntos kvita.
Šiandien šeštadienį prie Akademijos Kauno r. pagal nurodytą grafiką internete autobuso nr.157 nebuvo nei 12val, nei 12.20val. Ilgiau laukti negalėjau, nes teko važiuoti 18 miesto autobusu.
Jei keičiate grafikus-tai keiskite ne tik sau bet ir būkit malonūs pakeisti juos trafi programėlėje. Taupykite ne tik savo bet ir kitų laiką.
Laba diena.noriu pranesti apie nusiskundima autobusu nr. 12U alytaus mieste.vaziavau siuo autobusu is verslo stoteles 2020.10.31 d. 10.05 val..noredamas islipti stoteleje turgaviete atsistojau prie islipimo duru ir esant keliems simtams metru iki sustojimo paspaudziau mygtuka stop.isgirdau jog pas vairuotoja supypsejo pranesimas apie stop signala bet autobusas nemazino greicio.tuomet paspaudziu antra karta vel girdejau signala stop.autobusas nesustojo.priejau prie vairuotojo o jis man pasake per paskutines duris neislaipinami keleiviai.pasakiau tuomet nuimkite lipduka ant duru "ISLIPIMAS" islipau sekancioje stoteleje ir svaisciau savo laika eidamas atstuma tarp stoteliu uzmiestyje.o uzmiestyje atstumai bidesni.pareiskiau jog rasysiu nusiskundima vairuotojas atsake pasisaipydamas jog rasyti be klaidu.tikuosi i tai bus atsizvelgta.dekuj geros dienos
turiu dideliu nusiskundimu kautrai negana veluoja tai dar vsiruotojas pareiske nera vietu nors buvo matyt kad ju yra gipsuota koja tai dar turiu valanda laukt kito
Sveiki, kiekvieną dieną tenka važiuoti Kauno 148 autobusu po 15val. Autobuse visiems keleiviams neužtenka vietos. Kelis kartus mačiau, kai žmonės buvo palikti stovėti prie stotelės. O ką dar ir kalbėti apie 1 metro atstumą tarp kiekvieno žmogaus. Gal būtų įmanoma įterpti daugiau laikų šio autobuso tvarkaraštyje, nes taip būti neturėtų (ypač tokiu metu).
Lina 2020-10-20 07:04:30
Labas rytas. Šiandien 2020 - 10 20d. Mes vykome maršrutu Alytus - Kaunas iš Alytaus išvykome 5:55 Turėjome išvykti 5:50, Vairuotojas vėlavo ir manau iš kome tarų, kad jau nebe pirmas kartas. Kauno autobusų stotyje buvom 7:08 Vos suspėjome į darbą!!! Kodėlper kažkomį idijotą turime visur bėgte bėgti. Blogas vairuotojas visiškai jokio punktualumo nėra!!! Jis nesiorentuoja turbūt laike! Baudą gerą uždėt ir viskas žinotų kitą kartą, kad vėluot negalima!!! Ankščiau lai išvažiuoja idijotas!!!!

Dėkojame už pranešimą, Jūsų minimą situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Palmera 2020-09-16 16:34:10
Išlydėjau man brangų svečią iš Šilutės į Kauną autobusu Klaipėda - Kaunas 15.20val. rugsėjo 16d., tokio grubaus, rėkiančio vairuotojo per savo netrumpą gyvenimą dar nebuvau sutikusį. Jis pradėjo šaukti, kodėl nenusipirkom bilieto kasoje, o ten kompiuteris jau buvo uždaręs kasą, kaip turi jaustis pagyvenęs žmogus kai jį apšaukia, išvadina visokiais žodžiais ir sėdėti 3val. 25min....matyt Šilutė per mažas miestas, kad reikėtų gerbtų keleivius...pasidomėjau vairuotojas Stanevičius, gal jam reikėtų išklausyti keletą mandagumo pamokėlių....mes visi žmonės....nesinorėtų, kad tokio lygio vairuotojai gadintų nuotaiką išlydint artimą....

Karolis 2020-10-18 13:23:11
Turiu vaikeli, kad velkasi jis važiuotų bent 100 už moesto, o ne 80
Tai vaziuok su savo Automobiliu, o nerašinėk čia dėl 5 minuciu velavimu. Visiem neitiksi, kitam gal but 1 min anksciau isvaziuos ir irgi rašis čia. Be to jis pagal taisykles važiuoja 80km/h Autostrada gali važiuoti iki 100km/h. Ir neverk čia rašydamas, o eik kita karta pasikalbėk su vairuotoju. Kodėl taip o ne kitaip.
Anonimas 2020-10-16 11:33:26
Turbut vyriokas neturi nei teisiu vairuotojo nei supratimo. Tiesiog pats sau tobulas žmogus. O dėl iki 5 minučiu velavimo verkt čia reikia...
Turiu vaikeli, kad velkasi jis važiuotų bent 100 už moesto, o ne 80
sveiki noriu pasakyti kad sita firma kautra yra pati geriausia nei kitos kaip toks arba Rokiškio autobusai kautros vairuotojai tvarkingai apsirenge ir bendrauja graziai nors buna nesusipratimu bet lengvai išsiaiškinome ačiū kautros darbuotojams
Karolis 2020-10-16 06:04:52
Labas rytas. Šiandien 2020 - 10 - 16d. Kautros Autobuso vairuotojas vėl vėlavo išvykti maršrutu 5:50 Alytus - Kaunas. Išvyko 5min vėliau. Per tokius aslilud Žmonės į darbus laiku nenuvyksta! Darykit kažką su savo vairuotojais, nes bus skundai ne čia, o žurnalistams!
Labas rytas. Noriu pasiteirauti kodėl kiekvieną rytą autobusas Alytus - Kaunas iš Alytaus išvykstantis į Kauną 5:50 visada vėluoja atvykti į Kauną tai 2min tai 4min tai 5min. Ar amt tiek kaušas nesupranta, kad laiku reikia atvažiuot visiškai jokio punktualumo nėra kažkoks žioplys už vairo. Šiandien ir vakar vėl tas pats datos: 2020:10:14 - 2020:10:15
Sveiki, 2020-10-15 vykau atobusu Kautra maršrutu Lazdijai - Kaunas 15:10, per Alytų. Šventežerio sustojime, stotelėje lauke SENYVO amžiaus moteris, kadangi lijo stiprus lietus, atvažiavus autobusui, ji pajudėjo jo link, tačiau vairuotojas joa nelaukęs išvažiavo, aikštelėje esantys automobiliai pradėjo jam signalizuoti, o mes (keleiviai) pradėjome jam sakyti, kad jis paliko moterį, tačiau jis vistiek išsuko į pagrindinį kelią sakydamas, kad “aš buvau sustojęs, nieks nelaukė”, tačiau susiprotėjo, sustoti bent jau ant pagrindinio kelio ir palaukti kol per lietų ir per kelią, kuriame vyksta nemažas judėjimas SENYVO AMŽIAUS MOTERIS. Moteris įlipusi iškart pradėjo reikšti vairuotojui pretenzijas ir sakyti, kad rašys skudną ir aiškinsis šią istoriją. Tačiau vairuotojas jai atšovė “rašykit ką jūs norit”, toliau moteris tęsė, kad kadangi lijo lietus ji laukė stotelėje (manau normalu, kad lyjant lietuj žmonės laukia stotelėje, nes nenori būti sulyti), tačiau vėl gi puikusis vairuotojas atšovė “nors ir perkūnas, aš buvau sustojęs ir nieko nebuvo, duokit greičiau pažymėjimą, nustokit kalbėt ir sėskit”. Taigi, manau ir labai viliuosi, kad atsižvelgsite į šią situacija, kadangi kiekvienas, kuris dirba aptarnavimo srityje žmogus, privalo mokėti bendrauti su klientais ir apsižvalgyti, kas vyksta aplink jį ir išviso tokiems žmonėms ne vieta dirbti tokį darbą.
Labas rytas. Noriu pasiteirauti kodėl kiekvieną rytą Autobusas: Kaunas - Alytus neišvažiuoja laiku? Išvažiuoja 5min vėliau ir šiandien 2020 - 10 - 14 turėjo išvykti 5:50 išvyko 5:55 Kame reikalas? Įsoėkit vairuotojus, kad laikytūsi grafiko kas čia vyksta? Autobuso valstybiniai numeriai LCE - 103 Žmonės paskui nespėja laiku į darbus per tokius vairuotojus kurie sustoję rūko ir kalbasi, o Žmonės laukia. Nes už tai taip pat yra atsakomybė.
Autobusas 100 priemiestis užveže žmonės ant Pagynės kalno nors ten stotelės nėra. 2020-10-08 apie 14.00h
Šiandiena, autobusu Kaunas-Klaipėda, per Šilutę 9.44 įsėdom iš Juknaičių km., Šilutės raj.į Jūsų įmonės mikro autobusą. Vairuotojas vežė labai neatsakingai, baisiau nei vežtų "bulves". Aš pati važiavau ir esu turinti neįgalumą. Galvą skauda dar dabar. Savijauta labai nekokia.
Palmera 2020-09-16 16:34:10
O kodel just tiesos neparasot?Kodel meluojat?Parasykit teisybe, ne su keleiviu konfliktas buvo o su jumis su lydinciu asmeniu.Gaila kad negalima nubaust tokius rasinetojus kurie priraso tai ko nebuvo.
Raimondas Guobis
2020-08-27 10:20:04 IP 2juc7d7o
Sveiki, jau kelis metus veik kasdien keliauju jūsų kompanijos autobusais maršrutu Kaunas - Rokiškis iš Svėdasų į Anykščius ir atgal. Ryte ir vakare. Labai patenkintas vairuotojų Vytauto (ypatingai) ir Rimanto darbu. Autobusai patogūs, visuomet tvarkingi. Padėka. Tuo pačiu pageidauju, ne aš vienas, kad būtų nuolatinis, gal net šiokią tokią nuolaidą suteikiantis bilietas. Jis užtikrintų Jums nuolatines pajamas ir būtų labai patogus keliaujantiems. Dėkoju.Sėkmės Jums. Laukiu greto ir gero atsakymo.
Raimondas Guobis iš Svėdasų
Ingrida 2020-08-10 07:09:52
2020-08-09 atvežus mamą į stotelę paskutiniam autobusui Alytus-Vilnius, laukiant Vazgirdonyse autobusas tiesiog pravažiavo, nesustojo, nors pagal grafiką turėjo ir buvo atvežta mama žymiai anksčiau laiko. Labai nemaloni situacija, nes žmogui reikia į darbą ir turi spėlioti ar vairuotojas teiksis sustoti.

Aurelija 2020-08-08 20:44:42
Nors Kautrą bendrai mėgstu, bet turiu nusiskundimų, kaip ir Marius tuo pat klausimu. Jei vežiesi dviratį, daugiau nei pusė Kautros vairuotojų pradeda priekaištaut, dėl ko dalies kelionių tenka atsisakyt važiuot į kitą miestą pasivažinėt su draugais. Vykau iš Alytaus į Vilnių, tai vairuotojas nieko nesakė ir leido įsidėt dviratį į lagaminų skyrių, bet kitą dieną grįžtant kitu Kautra autobusu vairuotojas pradėjo rėkt "Kur aš tau dėsiu tą dviratį, ar nematai, kad vietos nėra?" (perkant bilietą buvo nurodytos 5 vietos dviračiams) "Pati sėdi ir važiuoji, sportininkė baisi" "Pamatysi, pamesi dviratį ties (kažkokį miestelį paminėjo), nedavažiuos Alytaus" ir panašius komentarus laidė rėkdamas garsiai. Buvo dar viena mergina, kuri buvo smulkaus sudėjimo, tai aš dar užsikėliau dviratį ant to kablio, bet jai bent žmogiškai galėjo pasisiūlyt užkelt, o ne stovėt šone vairuotojas. Nuimant dviračius pradėjo ant tos kitos merginos rėkt, kad vairą dviračio pasuktų, kai ji už galinės dviračio dalies laiko visą dviračio svorį dviem rankos, o vairuotojo viena ranka laisva, bet vistiek ant jos rėkė, tai priėjau ir pasukau, nors pats vairuotojas galėjo.
Pernai, taip pat ir prieš 3m, važiavau į Kauną, tai irgi panašiai nepatenkinti komentuoja vairuotojai, tik jau ne taip baisiai.
Dėl ko nesuprantu pačios politikos - reklamuot ir propaguot dviračių vežimą, bet tuo pačiu žiūrėt į vežančius žmones kaip į nusikaltėlius.

Marius 2020-07-14 20:21:11
Vairuotojas vien tik pamatęs dviračius, iškarto parodė nepasitenkinimą. Priėjom prie priekinio autobuso stiklo ir parodėm, kad mes su dviračiais. Vairuotojas sėdėdamas prie vairo, vienas pradėjo pikta veido pozą kažką niurzgėti, nors aplink nebuvo žmonių. Nuėjus pritvirtinti dviračius liepė patiems juos užkelti ant kablio, jei būtų paprašęs pagalbos, tikrai nebūčiau sureagaves neigiamai. Toliau visus dviračio pritvirtinimo veiksmus atliko pats vairuotojas.

Važiavau 2020-08-26 autobusu 09:20 į Raseinius. Vairuotojas buvo nemandagus. Negražiai elgesi su keleiviais.
Perki vaikui autobuso bilieta per autobusubilietai portala, specialiai isrenki vieninteli kuris rodo tiesiogini reisa Alytus- Raseiniai be persedimu, o atvykus i stoti vairuotoja sako, kad tokiu tiesioginiu marsrutu nebuna!! As suprantu, kad suaugusiam gal ir nesunku rasti kita autobusu, bet 11 metu vaikui tikrai nemazas stresas vienam pakeisti autobusa Kauno autobusu stotyje. Gal laikas perziureti tvarkarascius ir atnaujinti informacija! Aciu maloniai autobuso vairuotojai, kuri padejo susigaudyti kauno autobusu stotyje.
Labai patiko vieno vairuotojo bendravimas ir draugiškumas. Jis 6.30 išvyko iš Kauno maršrutu Kaunas-Panevėžys. Smagu kai yra tokių malonių žmonių. :)
Rašau dar kartelį, esu labai nusivylus po parašyto skundo 2020.07.05 kadangi niekas nepasikeitė. Paminėsiu jog rašiau dėl Druskininku miesto autobusu vairuotojo Ž.Milučio. 2020.07.26 važiavo 4 maršrutu, atvažiavo daug ankščiau nei nurodyta grafike, vos sekundei stabtelėjo stotelėje.. čia jau ne pirmas kartas kai šis vairuotojas atvažiuoja šiuo maršrutu ankščiau nei nurodyta kadangi “skuba” baigti darba. Tuo labiau jog sekantis autobusas nr 4 tik po gero pusvalandžio. Ne karta teko pastebėti jog važiuoja ne pagal grafika. Kodėl tokius neatsakingus vairuotojus laikote! Su 5A maršrutu irgi atvažiuoja ankščiau, mano akivaizdoje buvo palikta moteris nes ponas Ž.Milutis atvažiavo daug ankščiau ir nuvažiavo. Prašau neignoruokite šios problemos, dėl tokiu vairuotoju kenčiame mes - keleiviai.
Laba diena. turiu pastaba del siuntu priemimo aiksteles. Atvezi siunta o automobilio statyti nera kur, nes stovi pilna automobiliu kurie stovi siaip sau. Gal pastatykit apsaugini kuris prakontroliuotu eisma. O jusu darbuotoja pasake jei nera kur statyti tai yra pozemine aikstele. As nezinau gal ji taip juokauja ar jei truksta kompetencijos? PVZ. daug siuntu arba didelis svoris. Tai ka is pozemines aiksteles nesioti? Aciu!
Labai patiko kelionė, Alytus - Klaipėda. Klaipėda-alytaus. Vairuotojai puikūs. Autobusai irgi konfortiški, tik gadino vaizdą neįpatingai švarūs langai
Liepos 12 d. teko važiuoti iš Kauno į Palangą jūsų autobusu 10.30. Labai malonus, paslaugus, mandagus vairuotojas. Puikus autobusas. Kelionė neprailgo. Aukščiausias įvertinimas.
Aušra 2020-07-12 14:43:09
Sveiki, noriu išreikšti pasipiktinimą vienu iš jūsų įmonės vairuotojų. Liepos 8 d. (trečiadienį) mano dukra su draugėmis 18 val. važiavo iš Palangos į Kauną, maršrutas Šventoji-Palanga-Kaunas. Mergaitės buvo iš anksto internetu nusipirkę bilietus su nuolaida. Vairuotojas iš karto grubiai ir piktai užsipuolė mergaites, kad moksleiviams nuolaida nepriklauso ir jos privalo iš naujo pirkti bilietus pilna kaina, kitaip jų neveš. Po to gąsdino, kad perduos jas į teismą, kad jį išmes iš darbo ir t.t. Viena mergaitė apsiverkė, nes nebeturėjo pinigų, tai mano dukra sumokėjo iš naujo už naujus bilietus pilna kaina, bet tuos pinigus ji labai taupė ir jai jie buvo labai reikalingi. Grįžusi namo dukra buvo labai išsigandusi, didžiuliame strese, verkė net prašė valerijono, nes negalėjo užmigti. Dažniausiai vaikai su tėvais važiuoja automobiliais ir tikrai net ir daugelis tėvų nežino, kad moksleiviams tarpmiestiniame transporte nuolaida negalioja. Mergaitės (17-18 m.) pirmą kartą savarankiškai važiavo autobusu. Į priekį (į Palangą) jos taip pat buvo nusipirkę internetu su nuolaida ir nuvažiavo ramiai, be problemų, vairuotojas nieko nesakė. Labai prašome padaryti išvadas, kad daugiau tokie dalykai nepasikartotų! Aš nesuprantu, negi taip sunku, perkant bilietus internetu, kur parašyta nuolaida, pridėti sakinį, kad Moksleiviams nuolaida negalioja?!!! Nes aš matau, kad čia ne tik mano toks skundas. Kitavertus, toks vairuotojo elgesys: grubumas, gąsdinimas - netoleruotinas. Negi nebuvo galima nusiųsti mergaites į kasą, kad susimokėtų tą kitą pusę sumos? Ar jūs taip specialiai darote, kad daugiau pinigų susirinktumėt?! Kitą kartą jau tikrai važiuos mikriuku. Ir pigiau, ir tikrai niekas neapšauks, negąsdins bei nuvažiuos ramiai ir be streso.

Mama Aušra

Mama Aušra
Čiučiundra 2020-07-05 22:15:21
Sveiki. Norėčiau pareikšti bloga nuomonę apie viena is Druskininku miesto autobusu (miestiniu) vairuotoja Ž.Milutį, jau ne pirmas kartas rašau ir jokio rezultato. Prašau tvarkykit vairuotojus. Labai grubus, pastoviai metantis nejuokingus “bajerius”. Ne karta isvares is autobuso su pareiskimu “cia ne ekskursiju biuras”. Jokios pagarbos.. ir dar šmeižia kitus vairuotojus. Prašau jusu labai.. tvarkykit sita problema!
Labas rytas,

Laba diena ar neymanoma sutvarkyti autobusu grafikus, nes nevaziuoja ne puse autobusu is Vilkaviškio y Kybartus ir is Kybartu y Vilkavišky ? Ypač važinejant šeštadieny.Nes reikia laukti autobuso neko po dvi valandas.
Sveiki, kodėl jūs klaidinate savo klientus rašydami, kad tikruose maršrutuose galima vežtis dviratį, o realybėj atvažiuoja autobusas be dviračių laikiklių ir maža bagažine?
Patys geriausi atsiliepimai apie vairuotoją Egidijų Čerą. Kai tik tenka važiuot iš Kauno į Uteną, visada iškyla šypseną pamačius Egidijų už vairo. Draugiškas, mokantis pajuokaut, paslaugus, mokantis iš blogo padaryt gera. Spaudžiu dešinę ranką ir linkiu paties geriausio, nes žmogus tikrai vertas gerų žodžių!
Gerb. Kautros vadovai, kodėl per vasaros karščius į Kulautuvą važinėja mikroautobusai be jokios ventiliacijos. Tiesiog siaubas, nėra kuo kvėpuot, galimą uzdust nuo oro trūkumo. Kodėl taip elgiasi jūsų įmonė. Siunčia tokius mikroautobusų be jokios ventliacijos. Gailit duot didesnį autobusą, kad bent langą galimą būt prasidaryt. Juk rūpi tik kad kuro mažiau išnaudoti o kad keleiviai kenčia jums nusispjauti!!!!!!
Gabija 2020-06-19 18:35:08
Norėjau pasakyti tai, jog vairuotojas privalo pagarbiai elgtis su keleiviais ir PRIIMTI MOKINIO PAŽYMĖJIMUS, KAD GAUTUME PUSE KAINOS, KAI YRA SĄRAŠE MOKYKLA. Jeigu tai vairuotojai išmoktų būtų džiugu.

Greta 2020-06-10 13:01:37
Alytuje jau ne pirmą kartą pastebiu problemą su vairuotojais. Buvę įvairiausių, bet kas įvyko vakar nebuvau mačius tokios gyvenime. Važiuojant link stotelės kur turiu išlipti iš anksto atsistojau prie durų, kad nepraleisti stotelės, bet deja vairuotojas manęs neišleido reikiamoje stotelėje ir nuvažiavo toliau. Paprašius, kad sustotų ir paleistų visiškai nereagavo į mano prašymą. Galvojau gal būt neišgirdo tad paspaudžiau "stop" mygtuką, bet ir į tą nesureagavo ir važiavo toliau. Privažiavo vietą kur autobusų vairuotojai pabaigę savo maršrutą sustoja pailsėti ir ten liepė išlipti. Turėjau grįšti atgal iki reikiamos stotelės pėsčiomis 2km. Man čia yra visiškai nenormalu ir esu pasipiktinusi Alytaus autobusų vairuotojais. (Važiavau 1 autobusu apie 16h)
Labas rytas,

Nesenei kelevome palanga kaunas/kaunas Ukmerge. Ir buvo palikta vaikuj labai brangi gertuve (Lamborgini)
Arturas 2020-05-28 23:12:51
Siaubinga prekiu vezejai niekas nesiuskite siuntu Nes Sita bendrove nenori atsakyti uz padaryta zala nors su draudimu siuntem kaip jie patare veliau issisukimeja ir nenori apmoketi zalos i pretenzijas neatsako belieka Tik su Advokatais kreiptis I Teisma kad dar ir advokatu islaidas padengtu.
Tragedija ne imone kurie veza

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...
Mobility Lietuva
Europcar Lietuva

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Lengvųjų automobilių, bei krovininių automobilių nuoma- Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje!

G. Nausėda: dėl A. Navalno sulaikymo galimų sankcijų Rusijai klausimą kelia apie pusė ES narių 01-22 12:06
Maždaug pusė Europos Sąjungos (ES) valstybių kelia klausimą dėl galimų sankcijų Rusijai dėl opozicijos atstovo Aleksejaus Navalno sulaikymo, sako prezidentas Gitanas Nausėda.
Euro zonos verslas sausį spaudė stabdžius
Euro zonos verslas sausį spaudė stabdžius 01-22 12:00
Kaip ir tikėtasi, sausį įvedus griežtus pandemijos ribojimo priemones didžiosiose euro zonos ekonomikose, verslo aktyvumas euro zonoje sumenko.
Donaldo Trumpo era baigiasi. Metas mums pasiraitoti rankoves ir atkurti demokratiją 01-22 11:57
Visus mus sukrėtė įvykiai Kapitolijuje. Tačiau turime šį šoką įveikti ir galvoti apie rytdieną. Demokratija yra trapi, jai gresia išpuoliai tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Mes, demokratijos...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%