Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Kautros eismo tarnybos vadovas vištgaidis Periokas vis dar krapštosi subinę ir slampinėja po parką su savo subinlaižiu paršeliu Komisaraičiu... ir jiems vis dar nerūpi jusu skundai.... geriau jau nesinaudokit Kautros paslaugomis
ar dar ilgai bus tikia betvarke su 52 narsrutiniu, snd 12.15 d kur turejo but 19.28 prie sanciun poliklinikos, pro gelezinkelio gatves sustojima praleke 19.22 ir su vejaliu...ier kiek tai dar tesis
Labas vakaras.Turiu labai dideli nusiskundima.Pirma kart gyvenime.Ilipau Garliavoj i autobusa.6A.-618, siandien t.y.gruodzio 10diena.16.O8val.Zmoniu pirkosi daug taloneliu.Kad nestovet gatveje praejau siek tiek uz vairuotojo kabinos.Prasidejo puolimas, kad nenoriu pirkt bilieto ir t.t..1eu rankoj laikiau.Jis matot nustate pagal mano judesius, kad as vaziuot noriu be bilieto.Nu atsiprasau.Gerbiamoji Kautros vadovybe.Gyvenime neesu be bilieto vaziavus.Labai buvo nesmagu ir geda klausyt tokius zodzius.Sory...Sudirbo man sekmadienio vakara.
2017 - 12 - 09, 18h kelionė Vilnius - Alytaus. Noriu pagirti vairuotoją, kad labai maloni ir turinti humoro jausmą. Su visais maloni. Pakėlė nuotaiką. Ačiū
o tuo tarpu Kautros eismo tarnybos vadovas vištgaidis Periokas krapštosi subinę ir vaikšto po parką su savo subinlaižiu paršeliu Komisaraičiu... ir jiems visai nerūpi tie jusu skundai.... geriau jau nesinaudokit Kautros paslaugomis
Sis marsrutinis taksi vazineja bet kaip, , diena vos velkasi, net troleibusai ji lenka., Retai kada laiku atvaziuoja prie sanciu polikliNikos ir diena, o vakar vakare gruodzio 7 d prie sanciu poliklinikos turejo but 20.00, bet jo nebuvo, Vienas 52 pravazevo 20.05 bet pasuko i garaza, Isejau laukt 19.55 ir pralaukiau iki 20.10, taip ir nesulaukes.Teko sest i troleibusa ir vaziuot iki stoties, o po to laukt 39 autobuso, Aciu uz kokybiska paslauga, Anksciau kai buvo privatininkai, tai paskutinis isvaziuojantis visada vaziuodavo, jei negaledavo ar sugedes, jis pakeisdavo kitas, nenoredavo prarast pastoviu klijantu. o dabar totali betvarke su tais grafikais
Eglė 2017-12-01 20:25:45
Labai esu pasipiktinusi mikro autobusų darbu, nesuprasi kur gali išlipti, kur gali įlipti, visada būna blogai
Internete skundu portala surasti pavyko o pasidomet keliu eismo taisyklemis kur gali stoti transporto priemones o kur ne nepavyksta? Marsrutiniam transportui kaip ir lengviem automobiliam galioja KET istisines linijos zenklai draudziantys sustoti ir t.t
Donatas 2017-12-05 07:11:10
Gruodzio 5 diena ryte 6.17 Kaunas Vilnius per jonava autobusas prie savo net nesustojo. Nors buvo zmoniu. Ir pagal grafika jis turetu buti 6.10.

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Ir vel 2017-12-06 06:18:17
Eilinis rytas ir eilinu karta 51 mikriukas pralekia pro stotele "dvarcioniu keramika" 6:01, nors pagal grafika jis turetu cia but 6:07. Nejau taip sunku grafiko laikytis? Nesuvokiu kaip autobusu, troleibusu vairuotojai gali jo laikytis, o jusu vairuotojs negalioja jokios taisykles. Jau minim metai taip yra ir nematau kad vadovyne bandytu bent kazkaip sudrausmint vairuotojus.

Dėkojame už laišką, Jūsų paminėtą situaciją dėl važiavimo per anksti aiškinamės. Ateityje kreipkitės į kokybe@kautra.lt.
Ir vel 2017-12-06 06:18:17
Nejaugi taip sunku išeiti keliomis minutėmis anksčiau ir laukti stotelėje žinant, kad minimum metus, autobusas atvažiuoja kiek anksčiau? Ar laiko užtenka tik skundui parašyt rekvizituose?
Autobusas kuris turi stoti Vievyje 17:09 nuolatos veluoka
Laba diena.Nelabai suprantu ar Jusu vairuotojai save vezioja ar zmones veza nes patys sedi su marskiniais ir kiek galima kaitina su paltais islipi kaip is pirties cia as kalbu apie 57marsrutini autobusa ir taip visi vairuotojai, nera oro visai.
Rytis 2017-11-29 06:59:25
Sveiki kiek galima taip jau nebe pirmas kartas kada ateini i sustojima ir mikriukas arba nuvaziaves arba veluoja tai yra snekama apie 54 mikriuka sargenai-plento gatve siandien ryte i sustojima atejau 6:45 o mikriukas jau nuvazinejo nors tvarkarasti parasyta 6:51 kiek mrs turesim tai kentet ir veluot i darba per jusu darbuotoju aplaiduma

Sveiki, 167 autobusas, maršrutas Vilkija-Padauguva-Kauno autobusų stotis.
Prastas vairuotojų Komunikabilumas, visiškai neatsižvelgiama į Maršrutui nustatyta tam tikrą laiką, taip pat, labai prastai atsižvelgta į tai jog kaimuose taip pat gyvena jaunimas, o savaitgaliais maršrutų kiekis tik iš pačio ryto ir vakare, prašau labiau atsižvelgti į komunikabiluma, maršrutų laikus savaitgaliais arba jų padidinimą.
Nesuprantu, jau ne pirmas kartas jūsų autobusas nesustoja Grigiškėse važiuojant Vilnius-Kaunas. Labai apmaudu, kad niekas nesikeičia, ne pirmą kartą skundą rašau. Šį kart nesustojo - 12:18, 11-20.
Irena Stankevičienė 2017-11-15 18:54:58
Retai važiuoju tarpmiestiniais autobusais, bet tų "įspūdžių", kuriuos patyriau važiuodama jūsų įmonės autobusais nutylėti
negaliu.Š m spalio 29ą dieną važiavau maršrutu Vilnius- Kaunas-Raseiniai-Rietavas-Skuodas. Kelionė tolima - net 6ios valandos.Autobusas iš Vilniaus išvyko 15 10 val., o Skuode buvome jau po 21os valandos.
Nemalonūs nutikimai prasidėjo jau Kaune. Autobusui sustojus, priėjau prie vairuotojo paklausti, kiek užtruks šis sustojimas? Tada vairuotojas staiga pareiškė, kad mes, toliau važiuojantys, turėsime persėsti į kitą autobusą18oje aikštelėje. Man nusistebėjus, kodėl anksčiau apie tai nepranešta, vairuotojas atsistojo ir garsiai pareiškė, kad reikės
persėsti.. Tai kodėl negalima buvo įspėti keleivius apie tai jau kelionės pradžioje?
Toliau buvo dar smagiau. Sulipome į tą kitą autobusą (autobuso numeris GHK 584) likus 5ioms minutėms iki išvy
kimo. Išvažiavus iš Kauno sutemo. Norėjau įsijungti šviesą prie savo sėdimos vietos, bet pasirodė, kad apšvietimas visai neįjungtas. Nusprendžiau laukti iki Raseiniu, kai stovės autobusas.Taip visą valandą sėdėjome visiškoje tamsoje. Raseiniuose vėl priėjau paklausti vairuotojo, kiek stovėsim, kad galėčiau pasinaudoti tualetu.Ir štai tada vairuotojas su
pašaipia šypsena pareiškė, kad autobusas niekur nestovės, o tualeto reikalai esą mano problema.. Susigūžiau ir tik paklausiau, ar dega bent šviesos autobuse? Šviesas tuoj pat įjungė. Autobusas taip ir nestovėjo niekur, tik išleisdavo keleivius. Daugiau nenorėjau klausti ir žemintis, bet protu nesuvokiama, kad toks ilgas autobuso maršrutas sudarinė
jamas nenumatant sustojimų?! Nežinau, o gal čia vairuotojo savivalė? Tada tikrai noriu paklausti, gal vairuotojai naudoja
sauskelnes važiuodami tokiais ilgais reisais? Nejuokinga, nes negalima šitaip elgtis su keleiviais, juk jūsų įmonė sutei
kia transporto paslaugas...o dar visi deklaruoja, kokie turime būti jautrūs ir dėmesingi klientams?!!! Aš iškentėjau, bet
rašau vien dėl to, jog, atkreiptumėte dėmesi, kad kiti keleiviai nepatirtų tokių patyčių. O jums gal taip pat svarbus jusų
įmonės prestižas?

Irena Stankevičienė
2017-11-15 18:54:58 IP 84.240.47.40
įmonės prestižas?
Nijolė 2017-11-05 13:29:44
2017.11.02 vazevome autobusu is Druskinku i Marijampole. Autobuso vairuotojas visa kelia kosejo ir skrepliavosi. Buvo bloga klausyti. Su manimi vazevo ir kitos tautybes zmones. Jiems toks vairuotojo elgesys taip pat kele ne malonius jausmus. Jokios kulturos. Atrodo kad vairuotojas serga kokia plauciu liga. Grizus namo skubejome plautis rankas. Norisi svaros autobuse ir daugiau paprastos elementarios kulturos.

Detaliau aprašykite situaciją: kokybe@kautra.lt ir pridėkite kelionės bilieto kopiją.
Keleivė 2017-11-06 16:05:05
Sveiki, turiu daug nusiskundimu 55 maršrutiniu taxi. Jau atsibodo, kad kai kurie vairuotojai nesilaiko saugaus važiavimo ir keleivius veža kaip malkas. Kas trečias vairuotojas lekia kaip akis išdegęs viršydamas greitį ir pavojingai manevruodamas ir po to staigiai stabdo, ar tai normalu?
Kas trečias vairuotojas niekada neįsitikina, ar stotelėje nėra laukiančių žmonių. Pastoviai jeigu priešais važiuoja autobusas ar troleibusas, jie nedavažiavę sustojimo pradeda tą autobusą lenkti ir gaunasi, kad autobusas mane jau užstoja ir mosikuok tu tom rankom kiek nori, nebesustabdysi tu to mikriuko, nes jis tiesiog nei manęs mato, nei aš jo!!! Per tokius neatsakingus vairuotojus aš turiu vėluoti į darbą!!!
Paskutinis nusiskundimas tai to pačio 55 maršrutinio taxi, vienas vyresnio amžiaus vairuotojas, vežantis paskutiniu grafiko laiku 22 val. nesugeba valdyti automobilio. Už kokį komfortišką važiavimą aš moku pinigus, jei vairuotojas nesugeba tolygiai laikyti greičio pedalo?? Net nežinau kaip paaiškinti, bet visą kelią jaučiau pedalo paspaudimą-atleidimą, paspaudimą-atleidimą, lyg vairuotojas bijotų ištisai laikyti tolygiai nuspaudęs pedalą ir plius važiavimo greitis turbūt siekė max 30 km/h greitį! Gal tuomet nereiktų darbinti pensinio amžiaus žmogaus, nesugebančio tvarkingai važiuoti.

Labiausiai esu pasipiktinusi lekiančiais ir staiga stabdančiais vairuotojais, taip ne vienas žmogus vos nesusižeidė, bei vairuotojais, kuriems svarbiau aplenkti priešais važiuojantį autobusą ties sustojimu, negu įsitikinti ar nėra laukiančių žmonių stotelėje ir tik tuomet nuvažiuoti!!!

Lina 2017-11-08 20:07:44
Laba diena, keliavau autobusu Kaunas- Druskininkai 2017-11-07 14;05 ir teko susidurti su nelabai maloniu tolimuju reiso vairuotoju kuris buvo zemo intelekto, labai nepagarbus ir grubus. Mano suskambus telefonui jis pradejo ant manes saukti taip kad pasipiktino ir kiti esantys keleivei.Nemanau kad jusu imoneje gali dirbti tokie nekompetetingi darbuotojau noreciau kad i mano skunda butu atsizvelgta. pridedu bilieto foto

Kaip čia yra su vairuotojais 52 maršrutinio mikriuko dauguma vairuotojų yra labai pasipiktinę kai jiems duodi pinigus smulkiais jie būna labai nepatenkinti ir kelentys balsą prieš mane ir liepentis įsigyti kortelę, o jai jos man visai nereikia, taip elgtis yra labai nepagarbu ir jie neturi jokios teisės nenorėti priimti mano pinigų.

Sveiki, 2017.11.01 Alytus-Vilnius. Autobusas ne tik vėluoja 25minutes bet ir vairuotojas labai piktybiškas atrodo. Įlipi su šypsena į autobusą, bet ji dingsta, nes kaip šuniui paduodamas bilietėlis ir grąža ne paduodama o netama į ranką (jei sugausi tai sugausi jei ne ne mano bėdos) ir nei labas rytas nei viso gero. Priiminėdami į darbą vairuotojus atsižvelkit į jų darbo etikos žinojimą ir emocinio intelekto išvystimą. Todėl vengiu Kautra autobusų, tačiau šį kartą išvengti nepavyko ir teko susigadint nuotaiką iš pačio ryto.
Daiva 2017-10-31 16:06:25
2017.10.31 mano penkių metukų sūnus su močiute važiavo iš Utenos per Zarasus į Visaginą, iš Utenos autobusas išvažiavo 9, 45. Vairuotoja moteris, atrodytų suprantamesnė vaikų atžvilgiu, bet kur tau. Akivaizdu, kad penkių metų vaikas, tai ne septynių, bet iš močiutės buvo pareikalauta vaiko gimimo liudijimo, kad vaikui nereikėtų pirkti bilieto, aišku močiutė jo neturėjo, pagaliau iš kur jai ir žinoti, kad jo reikės, todėl buvo priversta už anūką sumokėti visą bilieto kainą.Kur dingsta paprastas žmogiškumas, autobusas beveik tuščias, tai ar taip jau didelis nusikaltimas penkių metukų vaiką vežti nemokamai, kaip ir priklauso, kad ir be gimimo liudijimo, juk taip akivaizdu jo tas amžius.Labai pasipiktinusi esu ant šios autobuso vairuotojos, pagaliau pagalvokite apie savo vaikus, aišku jeigu jūs juos turite, kaip jaustumėtės jūs jeigu prie jūsų mažamečio vaiko taip pasielgtų, kaip jūs pasielgėte.Nuoširdžiai linkiu, kad tokia autobuso vairuotoja kuo greičiau baigtų savo, , karjerą, , Kautroje.Susimąstyk moterie.
Taip, kur dinksta žmogiškumas ir supratimas, kad įstatymo laikytis reikia ir jo nežinojimas nuo atsakomybės neišgelbės.
Pagal Keleivių ir bagažo vežimo taisykles:
58. Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme nustatytų kategorijų asmenys naudojasi važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) ir tolimojo reguliaraus susisiekimo transporto priemonėmis lengvatomis. Teisę įsigyti bilietą su atitinkamo dydžio nuolaida turi asmenys, pateikę tokią teisę liudijančių dokumentų originalus. Keleiviai gali naudotis ir savivaldybių institucijų nustatytomis važiavimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais ir troleibusais lengvatomis.
48. Draudžiama vežti keleivius be bilieto ar įsigijusius bilietus su Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme nustatyta nuolaida, tačiau nepateikusius reikiamų dokumentų, patvirtinančių jų teisę į transporto lengvatas.
"Susimąstyk moterie".
Vairuotoja tikiuosi dar ilgai profesionaliai darbuosis Kautros kolektyve.
Si vakara Druskininkai 18.23 autobusas 2a mates kad vaikas stovi prie pat autobuso duru tiesiog ju neatidare ir nuvaziavo ir tai nepirmas kartas. Atsiprasau negi vairuotojas neturi savo vaiku?! Dabar anksciau temsta ir tikrai nera malonu kai vaikas tokiu laiku turi laukti sekancio autobuso kadangi vienas isiziojes vairuotojas neatidare autobuso duru? Suprantu taip galima nepastebeti. Bet Druskininkuose pastoviai toki dalykai vyksta su autobusais. Ne pirmi ne paskutiniai manau esam
Atsibodo, kodel visada rasoma, kad yra elektra kautros autobusuose, bet jos niekados nepajungia!
Skaitai ir galvoji, kokiu nieznu, zemo intelekto, vyro nuskriaustu, darbe uzguitu, arba siaip valkateliu, apsisikusiu, nes autobuso jai reikia su internetu, nes tualetini popieriu internetu atsiuncia, ir butinai tualetas, nes pastoviai apsisika, kokie cia visi gyvenimo nuskriausti, ne taip paziurejo, ne taip pasake, , , ir tik skundziasi, o paziurejus I situos vargselius, , , , arba niekur ne dirba, arba alhasai, is darbu ismesti nes teko isvyti, arba paprasciausiai valkatos, nes daugiau nieko nemoka apart skustis ir smeisti, tepti savo sudais kitus.
Siandien, spalio 26 d. 10h marsruto Kaunas-Birzai vairuotoja buvo labai nemaloni, kai atsisedau laisvoje vietoje uz jos, iskart perspejo, kad nekalbeciau ilgai telefonu uz jos nugaros, nes jai nepatinka, nors as ir neketinau to daryti, o kai paprasiau sustoti stoteleje Ukmerges miesto vidury, nes stotis dar ganetinai toli, pasake, kad nestos ir neves iki slenkscio. Nors ir vairuotojai neprivalo sustoti tarpinese stotelese, visi, su kuriais teko vaziuoti sustodavo, nors retkarciais koks vienas ir pabambedavo, bet zmogiskumas ir supratingumas nugaledavo, juolab, kad tai uzima vos kelias sekundes ir eismas nera dielis, o stoteles erdvios ir tilptu net 3 mikro autobusai. Kiti keleiviai su kuriais teko kalbeti irgi skundesi, kad ta vairuotoja labai nemaloni ir visad atsako neigiamai, kita karta, jeigu matysiu, kad ji vairuoja, tikrai nesesiu i ta autobusa, o verciau jau sugaisiu laiko ir lauksiu kito.
Laba diena, nemalonu bet kekviena ryta marsrutinis taksi 54nr i juozapaviciaus prospekta vaziuoja turbut vairuotojams norimais grafikais, nesuprantu tada kam internete skelbiami grafikai, arba pravaziuoja desimt minuciu anksciau, arba visai neatvaziuoja.Gal galima butu suzinoti pagal ka sekti ju vaziavimo grafikus pagal ora?ar is vakaro laukti mikroautobuso stoteleje?
Norejau pranesti kad siandiena 23.10.17 9:30 Birstonas-Kaunas vairuotojas nuo Prienu iki Kauno visa kelia snekejo telefonu. Vairuotojas kuri laika vairuodamas ir pliurdamas telefonu buvo tiesiog uzsiremes ant vairo! Tikrai nemaloni situacija kaip jautiesi nesaugus. Gaila kad neissaugojau bilieto...
Laba diena.
Apie Jūsų įmonę buvau labai geros nuomonės. Vakar ją pakeičiau. Spalio 22 dieną su Alytaus TAU vykome į Vilnių Jūsų įmonės autobusu, kurio valstybiniai numeriai JFF 445 (vairuotojas Rimantas). Iš pradžių galvojau, kad jis pirmą kartą išvyko į sostinę. Paaiškėjo, kad tokį užsakymą jau turėjo. Su mūsų pagalba Antakalnio kapines šiaip ne taip rado. Kiek sunkesnė užduotis buvo rasti Katedros aikštę ir Televizijos bokštą. Pavažinėjęs apsisuko ir vėl grįžo prie LRT rūmų. Teko daug važinėti. Pirmą kartą mačiau tokį piktą, visai nebendraujantį vairuotoją. Manau, kad tokie darbuotojai nepuošia Jūsų įmonės vardo...:) Q
2017-10-23 autobusas 13:17 turi važiuoti iš Išlaužo į Alytų. Vairuotojas nesustojo ir apsimetė, kad nemato, užsisuko pravažiuodamas.
Laba diena, matau, kad reaguojama į komentarus, pamaniau, galbūt pavyks... Spalio 6 d. apie 16 val. Juozapavičiaus prospekte, 'Viada" kuro kolonėlėje man labai padėjo "Kautros" vairuotojas. Taip buvau sutrikusi, kad nepaklausiau vardo, labai norėčiau atsidėkoti.864705149. Pagarbiai. Irena.
Vėlavo autobusas iš kaino į ukmergę pusę valandos. Nespėjau laiku atvykt ir persest į autobusą važiuojantį į pasvali, tad teks miegot stoty.
Labai jums ačiū už jūsų norganizuotimą
Sveiki, siandien 12.10 centre isedau i 56 mikriuka, nu sitas vairuotojas tai kosmaras, pastoviai sustoja uz 10 metru, nemalonus, nemandagus, pastoviai piktas, viskuo nepatenkintas, veza kaip malkas, o ne zmones
Moksleiviams - studentams - darbuotojams 14:00
Reikia didesnio autobuso, kadangi žmonės su jaunimu būna suspausti lyg „žuvis koncervuose”. Čia ne kiek skundas, bet labiau prašymas, didesnio autobuso šiai valandai. Mes dekinga už supratinguma ir išklausimą jūsų kompanijai. Labai dėkojam. Pagarbiai Jūsų paslaugomis besinaudojanti klientė.
Danguole 2017-10-18 08:15:48
As daznai renkuosi Kautros autobusus kadangi juos yra WIFI bei tualetai. Bet tualetai visuomet yra užrakinti!!!! Tai koks tikslas? Kai as paskambinau i įmone ir pasakiau apie šia problema, jie buvo labai nesupratingi ir situacija nepasikeitė. Kodel jie yra uzrakinti?

Esu labai nusivylus kelione is Kauno i Klaipeda, kadangi vietoj patogaus ir komfortisko autobuso, vaziavo mikroautobusas, nors kaina kaip uz auksciosio komforto autobusa.Sedynes siauros, daiktu nera kur pasideti, o dar teko sedeti gale kur salia atsisedo pora, kuri visos keliones metu gere stipriuosius gerimus, valge.Labai didelis minusas tokiai kompanijai kaip Kautra, kuri sitaip negerbia savo klientu.
Edita 2017-10-06 08:43:27
Buvo tikrai labai nesmagu ilipus i mikroautobusa buti apsauktai vairuotojo kodel ne stosteleje as jo laukiu. Visi kiti vairuotojai ne zodzio nebuvo pasake apie tai o jau metai laiko is tos vietos vaziuoju (ir ne as viena). Nuotaika sugadinta nuo pat ryto

Simona 2017-09-28 15:22:24
Sveiki noreciau suzinoti ar mokinukui su mokinio pazymejimu yra taikoma kokia nuolaida važiuojant tarpmestiniu autobusu?
Simona,

Džiugu, kad kreipiatės. Vaikams iki 7metų amžiaus galima keliauti nemokamai. Nuo 7 iki 10 metų su 50%. Vyresnio amžiaus vaikai moka pilną kainą.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%