Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Agnė 2018-12-17 12:26:41
Laba diena, norėčiau pasidžiaugti vairuotoju, kuris šiandien 2018-12-17 važiavo maršrutu Druskininkai - Kaunas 10.30val. Gera naudotis Kautros paslaugomis, kai jaunas vairuotojas yra malonus, ramus ir atsakingas žmogus viename! Didžiausios sekmės :)

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Laba diena. Kautros autobusais važinėju nedažnai, bet pasitaiko. Maloniai nuteikia ne tik pilnas komfortas, bet ir jau ne vienas puikus vairuotojas. Šiandien į Kauną parvežė iš Visagino vykęs Vladimiras. Tokiu žmogumi neįmanoma nesižavėti - linksmas, mandagus, labai atsakingas už jam patiketus keleivius. Su juo važiuojant tampa aišku, kada atvyksime, kur sustosime ir panašiai. Tikra bendrovės vizitinė kortelė! Oro sąlygos buvo tikras išbandymas, bet vairuotojas parvežė visus saugiai ir laiku. Noriu dar kartą jam padėkoti ir tikėtis, kad Kautra taip pat vertina tokius darbuotojus, atitinkamai skatina jų pastangas. Ačiū
Sveiki, 2018/12/16, 16:16 autobusas Mažeikiai-Kaunas, stoteleje sustojus autobusui, ir norint patiem atsidaryti bagazo skyrių nepavyko ir paprašius vairuotojo tai padaryti, jis pradėjo šaukti ant merginos, kad negalima daryneti patiems bagazo. Gėda, kad tokie žmones dirba tokį darbą.
Labas vakaras, noriu pareiksti skunda vairuotojui, kuris sendien vaziavo i Kauna marsrutu. "Varena, Daugai, Alytus, Kaunas.
Sio autobuso laukiau Daugu stoteleje. Jis turejo atvaziuotii Daugus 15: 59. Daugu stoteleje jis atvyko 16 val ir net nestabtelejes, nuvaziavo toliau. Kodel, jis nesustojo ir nepaeme keleives. Tai mate ir du mane atveze i stotele, zmones.
Per ji as patyriau sunkumu. Mat kito tiesioginio autobuso nera, o i Alytu kitas marsrutas buvo tik uz 50 min. 16: 50. Atvykus i Alytu, paaiskejo, kad autobusas i Kauna bus vel tik uz 55 minuciu. Tai yra 18: 15.
Tai kodel tokie zmones dirba su viesuoju transportu, jei nemato noro sustoti, jiems priklausancioje stoteleje.
Laba diena norejau pasiteirauti del 52 mikriuko eina gandai kad mikriukas bus panaikintas norejau paklaust kaip zmones vaziuos i darbus o zmoniu tikrai nemazai ipac rytais ner net vietu kur atsistot kas musu laukia po nauju vairuotojai sneka kad 52 neliks labai noreciau suzinot nepalikit Vaisvydavos be mikriuko aciu
Sveiki, rasau skunda del nemokamos Maximos autobusu vairuotojius {Vilniuje}, kurie visiskai nesilaiko nustatyto laiko marsruto tvarka. Kada nori, tada ir isvaziuoja. Is centro veluoja 5-20min., o is Maximos bazes stengesi isvaziuot anksciau. I Maxima bazes dauguma vaziuoja senjorai, kuri kartais ne speja apsipirkt, arba eiles didelis. Dabar marsruto grafikas pakeistas sumazinus atvaziavima ir isvaziavima, ir jeigu nespesi reika laukti ne 30 min., kaip ansciau, o1 valanda, netgi 2val. Penktadiieni 2018.12.07d., taip su manim ir atsitiko.Is prekybos centros as isejau 16v 12min., lauke pamaciau kad autobusas ligktai vaziuojai i stotele, bet jis padare rata aplynk viso parkavimo aikstele ir pasuko i centra be joku soniniu rodikliu. Buvo 16v17min., stoteleje as likau ir dar dvi mociutes.Mes buvom soke, tada kad sekantis vaziuos 18v45min., tai 2val.30min.reike laukt. Jie ka KARALIAI, kada noriu, tadair vaziuoju? Nejaugi nekas ne kontrolioja ju? Truksta vadovu?
Šiandien Panevėžyje buvo tokia situacija kad vairuotojas nueina i pati stoti atsižymėti ir uždaro duris, tai ne tik nuėjus vairuotojui atėjo moteris su raudonu striuke ar paltu pati nuspadei kur nereikia duris atsidare ir lyg niekur nieko nuėjo atsisėst nežinau ar ji dar bileta turėjo nusipirkus kasoje, bet man tai nesuprantamas elgesis kai moteris su metais taip elgiasi, tada grižo vairuotojas ir pasake savo nuomone apie tokius poelgius, aš kaip sedėjau pačioj pirmoj sedynėse tai viska puikiai mašiau ir paskui pasakiau kas atidare durys tai gerai kad dar nera dideliu šalčiu butu koks -20 tai ir šaltum tam autobuse, nieko dar taip neteko matyti, o vairuotojui pagarba labai malonus žmogus, aš tik ne iškarto pasakiau vairuotojui išlipau pirmas bet vairuotojas važiavo i pasvaly ir biržus, but idomu kaip ten baigesi visas tas dalykas
Sveiki, noriu padėkoti vairuotojui, koks šaunuolis!!!Siandien Pašiles g.laukeme 56 mikro, pustė, snigo, stabdėm mikriukus ir visi vėlavo važiavo tik iki Palemono, tai vienas 11.21 sustojo ir sutiko davešt iki Neveroniu (nors reikejo jam iki Palemono)didelis jam Aciu!!!Tikiuosi nenukentės jisai per mus, kad truputi toliau nuvaziavo
Mikroautobusai Kaune važiuoja kaip nori., konkrečiai kalbu apie 57 maršrutą. Pro kovo 11 osios g vaziuoja ne pagal grafika, arba apskritai nebūna tiesiog pagal nurodyta laiką. laukiant anksčiau net išėjus neatvažiuoja. Beje laikas būtų jūsų įmonei pagalvoti apie kultūrą senų vairuotojų. Geros dienos.
Eulelija Česnaitienė
2018-12-06 21:39:26 IP 88.119.54.100
Dėkojame autobuso (reisas 3-336 5/333605 1 Kaunas-Rokiškis) vairuotojui radusiam ir operatyviai perdavusiam paliktą autobuse telefoną.
O jūs kada sužiūrėsit 55 mikriuko grafikus ir kaip vairuotojai važiuoja, nes važiuojant nuo Palemono link Šilainių, regitros stotelėje mikriukas turi būti 16.21, o pravažiuoja pastoviao 16.16. Arba keiskit grafikus arba važiuokit pagal laiką, kiek galima susidurt vis su ta pačia problema, ir jau nebe pirmą kartą rašomas skundas
keleive 2018-11-28 16:16:51
2018-11-27 Kaunas Sb'Aronija važiuoja labai fainas vairuotojas.Smagu kad yra tokiu vairuotoju ir kad saugiai galima važiuoti.

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Kiek būta nusiskundimų dėl maršrutinių taksi, vis tiek situacija su ja prasta. Penktadienį važiuodamas maršrutiniu taksi (nesvarbu kokiu, vis tiek visuose yra tokių), kurie visiškai yra nesuinteresuoti surinkti kuo daugiau keleivių. Įmonei daryti pelną ir t.t. Rytais būna kamščiai, kelių darbai ir t.t. Bet ar žmonės laukiantys maršrutinio taksi yra kalti, kad jie vėluoja ir paskui yra neįmanoma misija jų susistabdyti, jais vykti? Paskui vėl kokiam maršrutiniam rašysite, kad nuostolingai dirba, reikia panaikinti. Su maršrutiniais taksi su jumis prasta situacija. Taip, kad tvarkykitės jei jums svarbu turėti pelną, naudą ir t.t.
Miglė 2018-11-22 23:00:24
Labas vakaras, kreipiuosi į Jus, dėl tragiško poelgio!
Šiandien t.y. 2017m. lapkričio 22d. 20:14 laiku, Varnių g., 148 kryptis link S.b.”Didžiosios Lapės”, stovėjome stotelėje su kita moteriške, autobusas vėlavo apie 10 minučių, galiausiai sulaukus autobuso, jis pravažiavo net nestabtelėjęs, bandėme mojuoti, rodyti, kad sustotu, bet galiausiai likome ant ledo. Tai yra paskutinis išvykimo laikas.
Prašau pranešti, kaip bus atsižvelgta į šio vairuotojo darbą.

Dėkojame už pranešimą, Jūsų minimą situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Labas vakaras, kreipiuosi į Jus, dėl tragiško poelgio!
Prašau pranešti, kaip bus atsižvelgta į šio vairuotojo darbą.
Sveiki šiandien 2018-11-22 19:30 Kaunas-Sb'Aronija vairuotojas 546 labai fainas draugiškas malonu i autobusa įlipti kaip pas kitus... labai faina kad yra Kautroj tokiu vairuotoju kurie maloniai bendrauja su keleiviais malonu.... tikiuosi perduosit vairuotojiu.
Virmantas Dundulis 2018-11-15 20:53:03
Atsiprasau stotele Muzikinis teatras.
Patikslinimas.Pamirsote paminėti, kad vairuotojas "tyčia" norėjo Jus prispausti durimis, ir, kad prie Tu pirmas perejote Jūs su fraze"tu numesk gaza".Geros dienos.
Virmantas Dundulis 2018-11-15 20:43:32
Šiandien, t.y2018.11.15 apie 15.40val.pribegau prie stovicio marsrutinio autobuso Nr.52.Pries mane uzsidare durys, pabeldziau i stikla, tikrai nesmarkiai, ilipus pasipyle priekaistai is vairuotojo puses kodel as lauzau duris.Tikrai to nebuvo.Man paklausus, kodel jis taip nemandagiai ir neteisigai elgiasi, grizo atsakymas-
Kas tu toks, kad gali man aiskinti ka man daryti.Palauk ir atidarysiu.Ne tu stabdei mikruske.
Taip, ne as, stabde pries mane ilipusi moteris.As ne piemuo jau ir daug metu dirbu transporte.Man 60m.ir tokio tujinimo as nenusipelniau.Paklausiau kaip jusu pavarde, prisistate Malinausku, jei ta pavarde teisinga, sake, kad galiu rasyt ka noriu, yra kameros ir viska issiaiskins.Beje, man ilipus ir susimokejus uz vaziavima, prasidejus konfliktui jis be jokio reikalo staigai stabde, manau norejo mane paaukleti.Jeigu yra yrasai, manau matysite.
As nenoriu konfliktu ir nenoriu pakenkt vairuotojui, gal jis pervarges, gal seimoje negerai, bet tai neturi atsiliept ant vaziuojanciu jusu klijentu.
Su pagarba, Virmantas Dundulis.
P.S.Manau, kad reiketu atidziau ziuret i vairuotoju atranka.Jusu imoneje dirba tikrai daug puikiu ir paslaugiu vairuottoju.
Aciu.
Atsiprasau stotele Muzikinis teatras.
Su pagarba, Virmantas Dundulis.
Aciu.
67 autobuso trasa yra truputi neapgalvota.nuo stoties autobusas galetu vaziuoti Kestucio g ir kilti y Savanoriu pr kalna o atgal is kliniku nusileidus savanoriu pr vaziuoti Donelaicio g pro stoty..taip galima butu pasiekti senamiesti ir visa centra nepersedant ir po darbo lengviau grysti namo, o y parodos kalna ir taip daug nuo stoties vaziuoja
Laura 2018-11-13 16:27:07
Gal galit sukontroliuoti 55 maršruto vairuotojus, nes ne tik nestoja stabdomi, bet ir važiuojant nuo palemono sugeba 5minutėm ankščiau pravažiuoti. Ir tai vyksta ištisai. Arba keiskit grafikus ir nurodykit tikslų laiką

Gytis Berciunas 2018-11-09 17:07:28
11.09 15 val musu 11 metu dukra is Alytaus vyko i Liudvinava. Kasoje bilieto nepardave nors autobuso dar nebuvo. Buvo pasakyta nusipirkti pas vairuotoja. Vairuotojas islaipino kelis zmones tame tarpe ir musu dukra be jokio paaiskinimo uzdare duris ir isvaziavo. Siuo marsrutu vaziuoja ne pirma karta, vairuotojai daznai elgiasi kai neisaukleti, neispruse nepraustaburniai. Nuolat nepatenkinti, daznai kelia balsa. Truko kantrybe, kiek galima tyciotis is zmoniu, o tuo labiau vaiku. Dekojam dievui, kad telefone veikiamam salcio buvo dar 3% baterijos tai sugebejo paskambinti, kad pasiimtimem. Butu pasirinkimas isviso niekada nevaziuotumem jusu autobusais. Noriu atsakymo ir nuorodu i jusu taisykles del keleiviu vezimo. Paaiskinimo kodel musu vaikas siuo atveju paliktas viduryje gatves pasimetes ir nesuprates kas ivyko..
Su pagarba
Jusu klientas Gytis

Su pagarba
Jusu klientas Gytis
Janina 2018-10-29 15:01:42
Laba diena. norim (važiavom abu su vyru) padėkoti Jūsų aptarnaujamos įmonės vairuotojui (deja nė vardo, nė pavardės nežinome, tikiuosi išsiaiškinsite), kuris mus vežė 2018-10-28 dieną 7.00 val. iš Prienų į Vilnių. Tai tikras profesionalas, išmanantis savo darbą, kultūringas, kadangi sėdėjome netoli vairuotojo ir kalbėjomės, kad Vilniuje norėtumėme aplankyti Belmonto parką, bet nežinojome, kokioje miesto dalyje parkas yra. Vairuotojas mums pasiūlė Vilniaus miesto žemėlapį. Ačiū, už malonų aptarnavimą visos kelionės metu. Gerų, Jums, maršrutų!
Išskirtinis vairuotojo atpažinimas. Pastebėjau, kad ant vairuotojo kairės rankos netoli nykščio buvo nedidelė tatuiruotė.

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Reiškiu padėką Jūsų vairuotojui Sauliui Šniokai. Jis mandagus, kantrus ir paslaugus vairuotojas profesionaliai atliekantis savo darbą.
Reisas Druskininkai -Kaunas 2018 spalio 24d.
Vienas 57 mikriuko vairuotojas nesugeba sustoti. Važiuoja būtinai toliau negu žmogus stabdo ir atidaręs duris juda į priekį. Įlipti reikia į važiuojantį. Žiauri nepagarba žmogui ir labai netoli iki nelaimės. Nuolat aiškina KET įlipusiam, bet pats vairuodamas jų nesilaiko. Dar pastebėjimas- su vyrais elgiasi kitaip, sustoja kaip dera.
Paprašytas papildyti kortelę nuolat bamba kokie nesupratingi keleiviai, kaip jis čia dabar vėluos, kaip mums čia vienodai, kad jis vėluos, mes tik apie save galvojam ir t.t. Žodžiu važiavimas dėl nuvažiavimo, o ne dėl keleivių pervežimo.

Visi kiti 57 vairuotojai be priekaištų :)
Keliautoja 2018-10-21 08:35:57
Vakar vykau marsrutu Rokiskis -Jonava (2018-10-20).
Esu labai maloniai nustebinta vairuotojo Sauliaus paslaugumu ir supratingumu. Sustojo ir palauke manes, nes paprasiau nubegti i WC. Kiti vairuotojai laikytusi tik savo tvarkarasciu net neatsizvelgdami i zmogiskaji faktoriu.Taip pat maloniai ikele ir iskele lagamina.
Daugiau tokiu maloniu zmoniu aptarnavimo sferojd!:)

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Vakar vykau marsrutu Rokiskis -Jonava (2018-10-20).
Daugiau tokiu maloniu zmoniu aptarnavimo sferojd!:)
Šią visą savaitę autobusas vėlavo daugiau nei 5 min. maršrutas Alytus-ūdrija šiandien vėl vėluoja turėjo išvažiuoti 15.25. Atvažiavo 15.53 tvarkykite savo grafikus.
Laba rytą šiandien 2018-10-18 vėlavo tiek Byliškese tiek bijunuose. Vos ne kiekviena rytą jis vėluoja kažką darykit nes vaikai i mokykla vėluoja yra grafikas jr turi važiuoti jis pagal jį suprantu kai vėluoja 5min o kai vėluoja 10 ir daugiau ir reikia laukti artėja žiema šalčiai tai turėtu manau jis važiuoti pagal grafika. Yra nesaugu važiuoti kai vairuotojas miegodamas važiuoja. Ir kiekviena rytą galvoji ar pasieks mokykla ar ne.
Noriu padėkoti kautros vairuotojo Aisčio puikiu ir mandagiu aptarnavimu marsrutu Kaunas -Vilnius ši rytą 6.50. Labai nustebino kai buvo pranešta ir sekanti stotelė. Ačiū, jūs tobulejat
Simona 2018-10-15 09:19:56
Sveiki, per pastarąsias keletą dienų esu labai nusivylusi vairuotojų atliekamu darbu. Šį rytą bei praėjusios savaitės rytą autobusas atvažiavo 10min anksčiau, todėl nesuspėjau, bei penktadienį pamačiau, ko dar nebuvau mačiusi. Autobusas buvo užpildytas apie pusę sėdimų vietų, o kai aš išlipau savo stotelėje, atsilaisvino dar dvi vietos, tačiau vienas garbaus amžiaus senelis norėjo įlipti į autobusą, prašė vairuotojo kad įleistų, tačiau šis pasakė: laukit kito autobuso (kuris gal už 1h), nes nėra vietų. Buvau visiškam šoke, vargšas senelis turbūt nesuspėjo kur jam reikėjo, nes iš jo būsenos buvo galima spręsti, kad jam būtinai reikėjo važiuoti būtent tuo autobusu. Ir šiaip, kai kurie vairuotojai pastoviai keikiasi, nesvarbu ar autobuse yra mažamečių vaikų ar ne, skubina savo darbą, neįlaipina visų žmonių, tai šioje vietoje manau reikėtų kažką keisti. Ačiū :)

Sigita 2018-10-10 14:01:42
Laba diena kas čia vyksta 2018-10-09 ir 10-10 paleidžiat mažus kautros autobusiukus puse žmonių lieka laukti puses keturių ar sunku paleisti po 13:10 normalų autobusą o dabar paleidžiat maža autobusą ir liekam laukti 2018-10-10 puse žmonių liko laukti o vairuotojas pareiškė kad jo toks darbas ir jis negali vežti tai mes liekam laukti puses keturių esu labai nepatenkinta kautra. Darykit kažką.

Dėkojame už pranešimą. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Kas pastarosiom dienomis darosi su 53 maršrutu? Važiuoja kada nori ir kaip nori. Dažnai nerodo realaus laiko atvykimo į stotelė. Apie grafiko laikymasi net kalbos nėra, absoliučiai nesilaiko grafiko.
Prienuose pirmas autobusas į Birštoną iš Kauno 6.16, o mes iš Alytaus atvažiuojam 6.20 -6.23. Nesuprantu kodėl autobusas į Birštoną negali palaukti keleivių išlipančių iš Alytaus autobuso, visada nuvažiuoja nelaukęs ir net nesustoja kai stabdau. Nedraugiški labai vairuotojai. Ir po to reikia laukti 30 min ar daugiau kito autobuso į Birštoną.
Mireta 2018-10-09 10:31:57
2018-10-09 7:15 byliškėse turėjo būti 159 autobusas. Jis vėlavo apie 10min, dėl techninių nesklandumų. Kautra, galėtumėte labiau apžiūrėti savo autobusus, ir neišleisti sugedusių, nes žmonėms reikia parsigauti iki Kauno ir atgal. Apie autobuso vairuotoją neturiu skundų, tokioje situacijose elgėsi labai profesionaliai. Garažinis autobuso numeris 166

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Laba diena, šiandien Sb Aronija- Kaunas 7:35 kur būna Bijūnuose vėlavo kad ir vėlavo bet vairuotojas maloniai priėmė ir atsiprašė. Autobuso garažinis numeris 166. Galėtų būt daugiau tokiu vairuotoju. Kiti net neatsiprašo.

Dėkojame už pranešimą. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Už šmeižta ir melagingus parodymus taip pat galima užsitarnauti baudžiamaja byla, Jūsu vietoje atsargiai rinkčiausi žodžius, kadangi VISUOSE “Kautros” autobusuose yra irengtos vaizdo stebejimo kameros. Tokiu atveju nubausti galite likti tik Jūs.
Ieva 2018-10-04 07:15:36
Laba diena, esu labai nepatenkinta 57 maršrutinio taxi vairuotojais, važiuoja visai ne pagal grafikus, nemato kad zmones mojuoja stabdo tiesiog pravaziuoja. Susimastykit savo darbo kokybe nes žmones vaziuoja į darbus derina savo laiką ir taip toliau. Nebesinaudos jūsų paslaugomis ir kitiems nerekomenduosiu.
Ieva isigykite atsvaita ir ne ant rankinuko pasikabibkit o ant rankos, ir kelyje busite matoma :)
Rytis 2018-09-28 11:50:33
Didžiausia pagarba ir nuoširdus ačiū, už paslaugumą, geranoriškumą ir pagalbą, vairuotojui važiavusiam š.m. rugsėjo 28 d. maršrutu Kaunas-Vilnius 10.45 val. Kautra plius.
Net ir vėluodamas, gaišdamas savo brangų laika, maloniai sutiko padėti neapdairiems savo keleiviams ;)
Toks keleivių aptarnavimas, paslaugumas, turėtū būti pavyzdys daugumai vairuotojų.
Nuoširdus ačiū...
Su Pagarba
Rytis.

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Viskas iš esmės gerai su jūsų autobusais, bet 2018.09.30 18.55 Palanga-Kaunas trūksta tvarkos. Nelabai malonu įlipt į autobusą kaip į šiukšlyną. Aplinkui esančiose kėdėse neišneštos šiukšlės. Tikiuosi perspėsite vairuotojus, kad palaikytų švarą. :)

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas 12-18 16:27
Seimas antradienį ratifikavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos susitarimą, kad šių šalių aukštųjų mokyklų diplomai būtų pripažįstami automatiškai. Už vienbalsiai balsavo 86 parlamentarai.
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška 12-18 16:27
Lietuvos verslo konfederacijos atstovas pareiškė, kad ekonominė padėtis Lietuvos regionuose darosi bauginanti, kita vertus, ji nėra beviltiška. Problemas, anot Mariaus Dubnikovo, konfederacijos...

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%