Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

13.08 nusipirlsu 2 bilietus i Druskininkus 17.08. 12 Val.
Siandiena 16.08 atsoausdinau ir paaiskejo kad isvikad 13.08. Ta pacia diena kai pirkau..,
Nutatiau kad mano klaida.. labai nepatogus puslapis.. nes kai pirki bilitus i lektuva pries mokeja..kartuojasi uzsskas. Ir gala patikslinti. Bilietaiautobusu.lt tuod funkcijps ne turi
Ir as bsndziau nusipirlti naijus bilirtus ta pacia data ir laila 17.08 12val. Keleta karts bietoje skaiciaus 17. 08. But ruodavp 16.08 pagaliai pavyko. Bet as jau nesitikejau saitui ir islarto patikrinau data. Net na nustebau. Data buvp klaidinga 16.08

Ilgao ne galejau surasto tel.numeri, turejau sugrizti o rasyti e.mails, nes uz pusvalandi galejo baigtis termimas. Paprasiau duoti kontaktus stsakingo bet nielo ne gavau
Daug meti viska perku internetu ir jokios abrjones si karta me mano klaida. Reikslajukad man grazintu pinigus. Ir butina atkreipti demesi i saito kolybr
arunas 2018-08-09 12:00:36
sveiki, norejau pasiteirauti ar jusu miriukuose filmuojamas eismas. vakar rugpjucio 8 diena mikriukas garazinis nr 880 apie 18 valana sankryzoje donelaicio g parodos g ir vytauto pr labai stipriai pazeide ket ir sukele avarine situacija. is donelaicio g trecios juostos kur galima sukti tik y kaire link parodos kalno, jis uzblokavo antra eismo juosta link kalno vaziavusiam autobusui ir nusuko y desine y vytauto pr. labai tikiuosi kad kautros valdzia imsis atitinkamu veiksmu ir tokiu sumaheriu gatvese neliks. gaila kad pas mane nera video registratoriaus, tikrai vaizdo yrasa perduociau policijai

Dėkojame už pranešimą, situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
Grafikas 2018-08-09 17:41:44
Arunas nukritai? Ar sedyne apsisiojai? Jai taip tau teks ja isvalyti cheminiu budu turbut uz pazeidimus neturi ponas teisiu ir dabar ant visu piktas ir nori buti K******S...
nei as ponas nei ka. paprastas viesojo transporto vairuotojas kuris 24 metus turiu teises ir kazkada jaunysteje kelias baudas uz greiti sumokejes. labai nedaug truko iki nelaimes per toki tavo ar tavo kolegu vairavima. grafikas jai galvoji kad cia paprikolinsi pazvengsi ir tuo viskas pasibaiks. visi turim grafikus bandom y juos tilpti, bet cia jau buvo paskutinis lasas. teks apsilankyti kautroj ir su jusu valdzia pasikalbeti.. sekmes toliau prikolinant
arunas 2018-08-09 12:00:36
Laurynas 2018-08-08 20:37:52
Bet toks žąsinas vairuotojas 08-08 20:33 nesustojo grigiškėse.

Dėkojame už pranešimą, mums situacijai nustatyti reikia daugiau duomenų, detaliai aprašykite situaciją el. laiške ir atsiųskite jį į kokybe@kautra.lt.
Bet toks žąsinas vairuotojas 08-08 20:33 nesustojo grigiškėse.
Rita Namikiene 2018-07-21 17:14:05
Laba diena, esu tikrai patenkinta Kautros apratnavimu, dažnai važiuoju į kitus miestus ir visuomet vairuotojai malonūs ir paslaugūs.
Bet, va su mikro autobusais mieste.... Vairuotojai turi vairuotojų teises, bet ar jie turi gebėjimų vežti žmones? Didžioji dauguma visiškai nesirūpina keleivių saugumu- staigūs posūkiai, stabdymai ir vėl "gazas"...Šm liepos 19 d po pietų (17val)važiavau iš Šilainių į Ž Šančius 54 maršrutiniu, garažo nr 863...Mes, keleiviai laikėmės kaip kas galėjom, viena senučiukė apsikabino atlošą abiem rankom ir išsigandus dairėsi, kiti slysčiojo nuo sėdynių, bet linksmoji dalis dar laukė...išvažiavus iš Klinikų vairuotojas akseleratorių paspausdavo 20sek, po to visai atleisdavo ir 20 ir vėl...ir t/t iki Aklųjų sankryžos, jautėmės lyg elektros kratomi, o vėliau staigūs viražai..ties Molu moteris vos pėjo susigriebt...nieks nedrįso pasikelt nesustojus...bet tie, kurie nespėjo atsisėst įlipus pasvirinėjo kaip reikiant...
Esu vairuotija su 40metų stažu...bet tokio vairavimo dar nebuvau patyrus....Kodėl gi Kautroje nepadarius gero vairavimo konkursų, ar dar ką sumastytumėt....nes Kautros mikriukai tampa panašūs į dušmaniškus.......

Deimantė 2018-07-22 17:52:21
Šiandien liepos 22 dieną važiavau reisu Druskininkai-Lazdijai-Marijampolė-Vilkaviškis. Mano kelionės pradžia buvo nuo Veisiejų 15.33, autobusas atvažiavo laiku, tačiau paprašius vairuotojo, kad atidarytų bagažą, nes buvau su dideliu lagaminu, jis iškart pradėjo kažką po nosimi kalbėti ir nepasitenkinimo perkreiptu veidu išlipęs atidarė bagažo skyrių. Įlipus paprašiau bilieto su studento nuolaida ir pateikiau savo studento pažymėjimą. Vairuotojas į jį bežiūrėdamas piktai leptelėjo "Ar čia veikiantis?", pasimečiau, pradėjau klausti ar gali neveikti čia. Tada jis dar kartą manęs paklausė "Ne, aš klausiu ar jis veikiantis?" Galvoju, ką jis čia šneka, nes mano pažymėjimo galiojimas iki 2019 metų. Atsakiau, kad veikiantis, ką daugiau ir besakysi. O jis atšovė "Tai taip ir reikėjo sakyt." Tada iškart pareikalavo pinigų, padaviau pinigus ir atsisėdau. Galvoju gal žmogui prasta diena ir ne ta koja išlipo iš lovos. Bet kelionės eigoje, kai sustojo paimti kitų keleivių, jis visiškai nustebino savo elgesiu. Viena moteris labai linksmai nusiteikusi su šypsena veide paprašė bilieto į Vilkaviškį ir paminėjo, kad yra su dviračiu. Mūsų "nuostabusis" vairuotojas vėl su baisiausia agonija veide jai atrėžė "Tai galit važiuot su dviračių į tą savo Vilkaviškį." Moteris kukliai nusišypsojo, buvo šiek tiek pasimetusi. Vėliau kai autobusas atvažiavo į Marijampolę išlipau. Vairuotojas tiesiog išbėgo iš autobuso ir kažkur dingo. Galvoju pati atsidarysiu bagažo skyrių ir pasiimsiu savo lagaminą, nes su tuo vairuotoju nenoriu nieko bendro, tačiau bagažo skyriaus man nepavyko atidaryti. Aplink vaikščiojo kiti vairuotojai, paprašiau vieno iš jų, kad padėtų man atidaryti nes mano "paslaugusis" vairuotojas kažkur dingo. Vyras pabandė atsargiai atidaryti bagažo skyrių, bet matyt nenorėjo kažko sugadinti, pasakė, kad geriau palaukčiau savo vairuotojo, nes ir jam atidaryti nepavyko. Po kelių minučių pamačiau savo vairuotoją rūkant cigaretę už autobuso. Nuėjau jo paprašyti, kad padėtų man atsidaryti bagažo skyrių. Šis žiūrėjo į mane paniekos kupinu žvilgsniu, dantyse įsikandęs cigaretę, kažką tyliai po nosimi burbėjo ir žiūrėdamas į mane mosikavo ranka, lyg priekaištaudamas, kad sutrukdžiau jo rūkymą. Išėmė daiktus dar kažką bambėdamas ir nuėjo. Kelias akimirkas norėjau grįžti ir jam pasakyti, kad tokie žmonės kaip jis negali dirbti paslaugų skyriuje, jei su savo keleiviais elgiasi, kaip su nieko nereiškiančiais asmenimis. Be keleivių nebūtų ir vairuotojų, todėl žmogui vertėtų susitaikyti, kad keleiviai jam pačiam padeda užsidirbti pinigus. Po tokios kelionės nesinori dar kartą važiuoti "Kautra" firmos autobusais, maža ką gal kitą kartą vairuotojas tiesiog išvažiuos su mano daiktais, arba pasiūlys eit pėsčiomis iki kito miesto.

Inga 2018-07-10 15:59:02
Sveiki, važinėju viešuoju transportu kartu su savo mažu vaiku (vežimėlyje-lopšyje), važinėjime beveik kiekviena diena ir labai dažnai į Druskininkus ir atgal į Jaskonis, pastaruoju metu siunčiat mums mažus autobusus, prisegu nuotrauka (kaip aš turiu viena persinešti vežimėlį kartu su vaiku?? Ir dar jeigu esu apsipirkusi ir vežimėlyje yra nelengvų prekių). Čia dar tiek to.... norėčiau paprašyti savaitgalį pakeisti autobusų grafiką nes papildomas autobusas 4 atsiprašant be ryšio, nespėji atvažiuoti į Druskininkus, jau turi bėgti į autobusą, nes mieste būni tarkim 9, o jau sekantis į namus (Jaskonis) važiuoja 9.23, negana to jis vė l mažiukas, stovim visi, trinamės užpakaliais ir negana to kad nėra net kuom kvepuoti... prašau sutvarkykite balagana ir pridėkite papildomų grafikų savaitgalį, juk ir dirbančių yra savaitgaliais.Druskininkai

Keleivė 2018-07-04 16:21:31
Sveiki, šiandien 19 autobusas (maršrutinio taxi) turejo 14:12 val. buti, , Kitron" stotelėje, važiuojant nuo Palemono link, , Skubios pagalbos centro" bet vėlavo 17 minučių ir buvo 14:29 val.! Savo stotelę pasiekiau 15 minučių vėliau, nes vairuotojas visiškai nesilaikė grafiko, net nesistengė paskubėti, o kaip tik labai lėtai važiavo, net lėčiau negu yra leistinas greitis, nors tam jokių kliūčių nebuvo!
Kaip suprasti, tokį vairuotojo darbą? Dargi sumastė pasigarsinti radiją, vietoj to, kad užmestų akį į laiką, kaip stipriai jis vėluoja... Ne pirmas kartas būtent su 19 autobusu, bet šįkart jau privertė ir skundą parašyti.
CIA NE KAUTROS O AUTOBUSU PARKUI PRIKLAUSO TAS NR 19
Keleivė 2018-07-04 16:21:31

Sveiki! Emocijų tiek daug, kad net nebežinau nuo ko pradėti. Kalbėsiu apie Druskininkus apie kurortą, juk kurorto įvaizdis priklauso nuo visų ir taip pat labai svarbus vairuotojų elgesys su keleiviais. Čia gyvenu labai senai, tačiau paskutinius du metus tiesiog tragiškas :)) Įlipusi gali sveikintis ar nesisveikinti visiškai nesvarbu juk vistiek nebus tau atsakyta tik liksi nuskursta nepasitenkinimo pilnu žvilgsniu, jeigu kažko mandagiai paklausi buna atsakyta grubiai ir šaltai, autobusai paskutiniu metu pradėjo vėluoti nenormaliu laiku, na jeigu Jums normalu 10 miničių tai tada taip :)) Dar kas labai įžūlu, jog autobusas pravažiuoja pro stitelę ir nesustoja, nes mat jie nepastebi žmogaus nors žmogus laukia autobuso... Galėčiau pagirti tik vieną vairuotoją iš viso jūsų kolektyvo, tai moteris trumpais rudais plaukais :)) Dažniausiai vėluoja 4 nr autobusas ir 2 nr autobusas, o ypač 2 autobusas mėgsta nepastebėti žmonių. Susitvarkyti ir pasitempti jums būtinai reikia
Irma Juškevičienė 2018-07-04 08:20:28
Sveiki, dauguma mūsų kreipiamės, kai esame nepatenkinti ir pykstame, tad būtinai

NEPAMIRŠKIME PADĖKOTI UŽ MALONŲ ELGESĮ IR TINKAMAI TEIKIAMĄ PASLAUGĄ.

Ačiū, kad problema dėl mikroautobusų Vairuotų elgesio galutinėje 57 maršruto Šilainių stotelėje 9-ojo Forto g. (Kaune) išspręsta. Džiaugiames, nes dabar visada, kai prašome, Vairuotojai be problemų perveža į kitą gatves pusę, išleidžia stotelėje ir geros dienos palinki.
Vairuotojas, dėl kurio veiksmų buvo kilęs incidentas, už netinkamą savo elgesį atsiprašė asmeniškai. Apskritai, pagirtina, kad šio Žmogaus elgesys pastebimai pasikeitė - bendravimas tapo mandagus, aptarnavimas puikus, o paslaugumą, atidumą ir dėmesį visiems keleiviams galima vertinti 100% teigiamai. Kiti Vairuotojai taip pat akivaizdžiai pasitempė.
Ir atminkite, Mieli Vairuotojai, kad mes, Keleiviai - ne priešai, o tie patys kasdien Jus supantys žmonės, tos pačios Mamos, Seserys, Kaimynai, Draugai, todėl prašome - būkite mandagūs:)
Linkiu sėkmes!

Dėkojame už padėką. Džiugu, kad mūsų pastangos duoda rezultatus. Tikimės, kad ir ateityje visos Jūsų kelionės bus malonios :)

Ateityje kreipkitės tiesiai į mus el. adresu: kokybe@kautra.lt

NEPAMIRŠKIME PADĖKOTI UŽ MALONŲ ELGESĮ IR TINKAMAI TEIKIAMĄ PASLAUGĄ.

Linkiu sėkmes!
Sveiki. Šiuo metu važiuoju Raseiniai - Kaunas. Nežinau kiek autobuso viduje laipsnių, tačiau galima spėti, kadangi už lango +30 beveik, o viduje neveikia kondicionerius, ir keleiviai vežami nedideliam autobuse. Kad kondicionieriai neveikia senuose miestiniuose troleibusuose tai nenaujiena, tačiau kai žmonėms po 2 valandas reikia važiuoti gaudant orą viduje yra baisu. Negi tokius didelius pinigus kainuoja, jog nebūtų pajėgu sutvarkyti.. varva visa nugara. :)
Egidija Žvaliauskaitė 2018-06-27 16:10:33
Norėčiau pasiteirauti ar gali vairuotojas stumdyti įlipusį keleivį, nemandagiai kalbėti, užtrenkti duris tiesiai prieš nosį, jeigu čia toks aptarnavimas, tai šiandien birželio 27 dieną vairuotojas sėdintis su naujo mokiniu, taip ir pasielgė, linkiu būt malonesniam, o jeigu taip užknisa darbas, tai nedirbk jo.

Egidija Žvaliauskaitė
2018-06-27 16:10:33 IP 90.131.40.200
keleivė 2018-06-23 15:10:03
Laba diena šiandien Panevėžys-Kaunas kur vairavo Liudas labai malonus vairuotojas padėjo močiutem sulipti į autobusą sukele tašes į autobusą. Labai fainas ir visada su šypsena būna kiek teko važiuoti į kauną visada saugiai jaučiuosi. Ačiū kad kautroj yra tokių vairuotojų kaip Liudas.

Dėkojame už padėką. Džiugu, kad Jūsų kelionė buvo maloni, jūsų padėką perduosime vairuotojui.

Cecilija 2018-06-22 14:50:36
Laba diena, šiandien t.y. birželio 22 dieną išsiuntėme siuntinuką į Kauną, kuris svėrė iki 2kg 192 gramai, ten buvo tik šokoladas, ir uogų braškių anūkėliui. Sumokėjom net 4, 50 eurų. Nors praeitą sekmadienį taip pat siuntėm siuntinuką uogų, kuris svėrė 2 kg.370 gramų o tuomet sumokėjom tik 1, 50 eurų. Be to sekmadienio vairuotojas buvo labai mandagus, o šiandiena ne neatsakė į pasisveikinimą. Todėl noriu žinoti nuo ko priklauso siuntinio kaina - nuo vairuotojo nuotaikos, savaitės dienos ar svorio, o gal nuo oro prognozės. Siuntėme iš Visagino į Kauną autobusu, kuris išvažiuoja 13, 10 val.
Dėkoju už atsakymą
Pagarbiai Cecilija Mišinienė

Dėkoju už atsakymą
Pagarbiai Cecilija Mišinienė
Oksana 2018-06-14 11:34:13
Laba diena, šiandiena ryte su kautros vairuotoju Jonu Ališausou maršruto nr.388300 buvo labai nemalonus incidentas..Autobusas Vilkaviškis-Šiauliai atvykes i šakius 08.35 val. Nenorejo isileisti i autobusa su augintiniu, Augintinis šuniukas buvo isodintas i tam specialia taše, Susiginčinus su vairuotoju kad šuniukas turi buti uzdarytas i tam tikra narva..paskaicius kautros taisykles yra parasyta, kad gyvunu pervezimas galimas spec.tašese.Niekada nebuvo man kile problemu vežant šuniuka tašeja, Labai nemandagus, grubiai šnekantis vairuotojas matosi kad su nervais jam negerai nemoka su zmonem bendrauti...Butu malonu, kad vairuotojus ispetumet ar supazindintumet su gyvunu pervežimu kokiuose tašese, narvuose, ar kuprinesi galima vežtis.Dar pasitikslinsiu gyvunu teisese kaip kas yra...

Emilija 2018-05-30 08:10:39
54 mikriukai visiškai neatsakingai važinèja.
Stotelėje turėjo būti 7:57, bet kaip laukiu taip laukiu, o jau 8:14. Dar nei vienas nepravažiavo. Pikta darosi nes tai jau ne pirmą kartą. O ir einu anksciau tam nes zinau kaip buna. Bet kaip matau valanda anksciau reiks eit y laukt mikriuko.
"O jau 8:14" Emilija sale jusu vardo rodo data ir laika. Jus parasete zinute ir dar ja turejote patvirtinti nuspaudziant nuoroda el paste. Zinute ikelta 8:10.. kai laukiant mynkot telefonus sedit fb ar rasot nepagrystus skundus patys pramiegat mikrus o poto asarojat :/ arba kitas variantas pasitikrinkit ar jusu laikrodis tikslu laika rodo..
Karolina 2018-05-04 16:31:45
Esu pasipiktinus 52mikriuko vairuotojais!!! Iš Vilniaus gatves kad pajimtų be šansų jaigu atvažiuoja 2autobusai vosada persirikiuoja ir nuvažiuoja! Tai kaip dirbate savo darba! Šendien 05-04 16:26val lygiai tas pats nuvažiavo bėgau iki kelio ir vistiek nuvažiavo kaip nemate nieko!!! Baisu jeigu taip ir tuoliau niekada nesinaudosiu jūsų paslaugomis!!!
Miela Karolina jai teigiate kad VISADA autobusai jus uzstoja ir vairuotojas jusu nematydamas persirikiuoja ir nuvaziuoja kodel jus ir toliau sekmyngai slepiates uz autobusu vietoj to kad paeitumet kelis zingsnius pries stotele? Juk mikriukai stoja tik tada kai juos stabdo..
Laba vakara jau ne pirma kartą tenka važiuoti su 550 vairuotoju. Labai fainas visada su šypsena. Visada pasitinka malonai. Ačiū, kad yra tokių vairuotojų.
2018-05-03 važiavau 159 Kaunas- SB Aronija Po 17:25 iš stoties. Labai fainas vairuotojas visada su šypsena. Malonu, kad kautroj dirba tokie vairuotojai. Ačiū už saugę kelionę
Zina Gontiene 2018-06-02 08:12:53
Vakar birželio 1 diena važiavau Kaunas-Skuodas autobusu 7.40 val. Vairuotojas buvo įjungęs kondicionierius turbut iki 16 C nors lauke dar tebuvo +18
Saule švietė i autobuso stogą ir jokio tikslo taip šaldyti nebuvo. Kai kelione trunka 3, 5 val būti su vasarinė bliskute -16 laipsniu temperatūroje neįmanoma. Buvome 4 keleiviai ir visi su striukemis ir šiltais megstukais. Kryzkalnyje paprašiau vairuotojo kad sumažintų šaldymą, sako visiems neįtiksi, sako karšta. Aš paklausiau, kuriems is jų su striukemis čia per karšta ? Vairuotojas pajuokavo, kad 100 gr reikia įkalti ! Šaldyma atjungė, bet pasekmė aš jau sergu. Gerkle skauda, sloga, Kosiu ir turiu temperatūros. Šiandien šeštadienis, gydytojai nedirba. Ar aš noriu tokiu atostogų? Atvažiavau padeti tėveliams, dabar turiu gulėti ant lovos, kai lauke + 28 C.
Pažiūrėjau atsiliepimus Jūsų puslapyje. Kaunas-Skuodas 7.40 reisas kovo mėnesį, taip pat saldėsis savo keleivius! Čia kas pas jus dirba ? Šaldymo maniakas ?
Bučiau labai dekinga, kad pašnekėtumetė su vairuotojais, kad keleiviai ne malkos o gyvi žmones, ir ne kiekvienas keleivis išdrįsta paprasyti vairuotojo pajudinti pirštą ir išjungti kondicionierių.
Su pagarba.
Zina.

Su pagarba.
Zina.
Kautra nepatikima 2018-05-29 14:11:06
Autobusas vykstantis marsrutu Kaunas - Klaipeda M-387 nestojo Silainiu poliklinikos stoteleje. 2018-05-29

Kasjazino 2018-05-29 19:38:23
Kaunas. 54 mikroautobusas. Aprašoma, kad modernūs ir t.t.auto. Bet kad żmones veža "saunos" salygomis. Kur kondicionieriai?!?
Plius- ne vieną keiksmažodį girdėjau iš vairuotojo lūpų, kai žmonės stabdė 'mikriuką'.
Taigi...
Bet žiūriu į teigiamus komentarus sureaguoja kažkas, parašo atsaką, bet į blogus 0 emocijų

Genovaitė 2018-05-28 17:12:47
Laba diena, dažnai važiuoju UAB, , Kautra" autobusais maršrutu Šilalė - Vilnius, Šilalė - Kaunas. Kelionė netrumpa, važiuoju penkias ar tris valandas. Malonu kai už vairo sėdi vairuotojas Alvydas Pinikas. Jis visada maloniai sutinka ir išlydi keleivius, suteikia norimą informaciją. Todėl noriu jam nuoširdžiai padėkoti už jo nuoširdumą, paslaugumą, supratingumą ir gerumą ir puikiai atliekamą darbą.

Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
54 mikriukai visiškai neatsakingai važinèja.
Taigi...
Sveiki. Vasaros metu žmonės vežami kaip gyvuliai...tiesiogine ta žodžio prasme- ne auto, o važiuojantis "šiltnamis".
Ar taip sunku įjungti kondicionierių tokiu karštu laukotarpiu?? Žmonės kas į rankivę valosi prakaitą, kas su servetėlėm..
Žiauru..
Niekas nieko nesako vairuotojui, bet.. galėtų susiprasti pagaliau.
Asmeniškai aš išlipu 3-4 stotelėmis anksčiau, kadangi jau nebeimanoma vaziuoti....
Aušra 2018-05-18 22:37:50
Laba diena, važiavau šiandien, gegužės 18, reisu 8.40 DRUSKININKAI-KAUNAS, labai malonus vairuotojas, aukštas aptarnavimo lygis, saugus važiavimas kely.Noriu padėkoti Jam už saugias ir malonias keliones, ačiū KAUTRAI uz tokius gerus vairuotojus.

Sniega 2018-05-18 10:53:16
Laba diena. Vaziavau Kaunas Birstonas marsrutu geguzes 18 diena. Vykau is Kauno vairuotojas Bendinskas buvo paslaugus mandagus atliekantis savo darba gerai suteikiantys visa informacija keleiviams. Jau senai jauciausi taip saugiai vaziuodama mikriuku.Noreciau padekoti siam vairuotojui uz jo darbo kokybe. Aciu uz malonia suteikta kelione i Birstona

Giedre 2018-05-10 17:32:24
Siandien 05.10 laukiau ukmerges g. Stoteleje sustojime autobuso kuris vaziuoja i anykscius. Bet deje po 1.30min. Jo nesilaukiau pralaukiau dar valanda nepravaziavo joks autobusas ta kryptimi. Kyla klausimas kodel po 3val laukimo ant didziules kaitros nesulaukiau jusu autobuso?????? Nors autobusu tvarkarastyje buvo toks... kas per klaidinimas zmoniu. Katastrofa.

Karolina 2018-05-04 16:31:45

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda