Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kautra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kautra

Atsiliepimai apie Kautra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kautra, UAB

Šiandieną pasitaikė labai nemandagus vairuotojas. skubino išlipti iš autobuso, ko pasekoje paikau ausines. Labai ilgai bandžiau prisiskambinti į Kautrą. Prisiskambinus administracijai - atsakymas, kad jie negali prisiskambinti prie vairuotojo. Paslaugų teikimas žemiausiame lygmenyje. Grąžinkite prašau man ausines.
Keleive 2019-02-03 17:52:34
Alytuje 4A sekmadieni (02-03)vairavusi vairuotoja ziauriai, pabreziu, ziauriai nemandagi ir pikta. Nesisveikina ir neatsako pasveikinta, nekalba su keleiviais, svarbiausia nesustoja stotelese, praleke pro pora stoteliu nors zmones atsistojo islipti ir pravaziavus stotele klause kodel nesustojote? Ir taip pora kartu. Plius vairuodama atrasineja i mesendzerio zinutes. Juk pasikeitus vezejams Alytuje buvo rengiami vairuotoju kursai, visi miestelenai tai zino ir per zinias buvo giriamasi del to. Tai kaip tokia vairuotoja cia dirba?

Dėkojame už pranešimą, Jūsų minimą situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: Alytus@kautra.lt
sveiki ponai sedintys savo siltuose kaibinetuose ir galvojantys vis nujas nesamones kad atseit palengvinti keleiviu gyvenima.Siandien (02, 12)11, 48nesulaukiau 67autobuso is galines Tirkiliskiu stoteles o kai po 15 min dabridau susalusi iki sekancio sustojimo vairuotojas pareiske kad jam darpusvalandi pertrauka ir jiems toliau vaziuoti uzdrausta valdzios nes viienas jau uzklimpo, o kaipzinoti kaimo zmogeliams kurie stypso ten gale ir tikisi kad atvaziuos bent pavelaves.sustojime apie tai jokios info nera.vakare kelio atkarpa jau buvo pataisyta irvaziavo net lengvieji automobiliai bet 67autobuso vairuotojas vaziuoti atsisake. (16, 15 mazdaug)tipo kaimieciams ir taip bus gerai.apie tai jau pranesta savivaldyes transporto skyriui kuris uztikrino kad autobusas privalo vaziuoti aplinkeliu kaip ir anksciau.tikiuosi kad rytoj padetis bus pataisyta ir transportas kursuos normaliai.kad nereiktu daugiau vargti.MES IRGI ZMONES!!!
Laba diena šiandien maršrutu Kybartai-Vilkaviškis vairuotojas išvažiavo 08.40 nors jo išvykimo laikas 08.45 atėjus stotelėj laukė 4 žmonės kurie taip pat norėjo važiuot tuo laiku. Išsišnekėjus su laukiančiais žmonėmis iš kurių 3 pagyvenę žmonės pasirodo ir 06.40 nespėja žmonės. Gal komentarą apie tai Kautra pateiks?
sveiki, kam iš vis sudaryti tie maršrutinių taksi tvarkaraščiai? dėl grožio ar kaip čia išeina? maršrutinis taksi numeriu - 52, niekada neatvažiuoja pagal jam priklausantį laiką, šiandien ryte belaukiant 52, stovint pusvalandį laiko lauke, pagal laiką, turėjo pravažiuoti maršrutu: (Romainiai-Vaišvydava) 3 maršrutiniai, bet nebuvo nei vieno, greičiau atvažiavo autobusas, norint suspėti į darbą, reikia iš namų išeiti turbūt valanda ankščiau! Brangioji Kautros valdžia, duokit "velnių" savo samdomiems darbuotojams, nes tikrai nėra smagu laukti tiek laiko ir panikuoti, suspėsi į darbą ar ne.
p.s 9-10 valandomis kamščių ir spūsčių tikrai nebūna!!!!
Vaziuoju nuo Kliniku i Silainius 55 mikriuku. Gerbiamieji, duokit vairuotojui arba atostogu, arba vaistu nuo nervu. Pasitikslinau ar i Silainius vaziuoja. Ir prasidejo. Ar nematau kur vaziuoja. Ir isvis, kai stabdau ranka reikia pakelti, nors jis pats sustojime stojo. Paprastai visi ten stoja... Gal yra kazkokios taisykles kaip elgtis su jusu vairuotojais? Atrodo, jei klausiu, tai mandagiai, ilipusi pati pasisveikinu, mandagiai paprasau, kad isleistu... Bandysiu kita karta vos ilipusi iskart rekti, gal tai pades man isvengti negatyviu vairuotoju nuotaiku.
P.s. bet yra Kautroj ir labai mandagiu vairuotoju
keleive 2019-01-24 14:23:34
Laba diena, noreciau paklausti, kur visa si laika buvo jusu vairuotojas 550 ? Smagu, kad jus toki turit ir malonu ji vel matyti "Aronijos" marsrute. Zinokit nuotaika visai dienai pakilo, kai keleiviai ji vel pamate, mandagus pasitempes, padeda mociutem su tasem, nu nera zodziu tikrai. Dauguma keleiviu ji atsimine ir autobuse buvo snekama. As jau galvojau, jis nebedirba pas jus. Smagu buvo pamatyt, kad jis yra dar. Perduokit linkejimus jam.

Dėkojame už gražius žodžius. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
2019-01-18 kaunas-Marijampole vairuotojas kazkoks nestabilios psihikos, negana to, kad autobuse ant keleiviu rekia, tai ir islipes nerimsta, ziurekit kokius ligonius uz vairo sodinat
Stotelėje polikninikos 11mikriukas nesustoja stotelėje, nes žmonių per daug, tai palaukit kaip man iki darbo Lelijų gatvės nuvykti jei mikriukas 07:43val neatvažiuoja?????????!!???!!
Neg 2019-01-15 21:48:48
Ponia Inga jai zvilkteltumete i grafikus pamatytumete kad mikriu laikai piko metu ir paprastomis valandomis skiriasi tik keliom minutem, niekad negali tiksliai ivertinti visko nes eismo salygos nenuspejamos. Jus man neaiskinkite ka as turiu veikti, kaip ir as jum siuo metu neaiskinu kur jums reiketu eiti.. Matau esate konfliktiskas zmogus ir tai greiciausiai teikia jums malonuma tad teks diskusija nutraukti.. Linkiu kad jums daugiau neveluotu nei 1 mikriukas. Ponia Inga nusisypsokote linkiu jum grazaus vakaro :)
Nieko keisto... koks atsakymas - toks zmogus. Sekmes tiek, kiek nusipelnet. O as turiu teise reikalaut kokybes, nes perku sia paslauga. Ir jus man neturit teises taip atsakinet. Geda darot savo imonei.
Inga 2019-01-15 19:52:30
Ponas, mikriuku laikas sudeliojamas įvertinant viską - keleivių kiekius, eismo intensyvumą ir t.t., o ekstremalios sąlygos nepastovios gi.
Užsiimkit aiškinimusi ką kolegos daro ir kaip, o ne tiradas atrašinėdami save ginant. Pagarbos elementarios!!!!
Neg 2019-01-15 19:40:26
Gerb. Inga neesu as ponas as tik paprastas vairuotojas. Jai nepasivargintumete ir paskaitytumet truputeli zemiau turetumete atkreipti demesi kad si diskusija uzvire kai 2 klientes parase atsiliepimus paminedamos butent vakar ir siandiena, ir i tai as atsakiau. Dabar atsirandate jus ne su skundu o su "Varnas Varnui" poto "problemos jau puse metu" tai gerb. Inga kur jus anksciau buvote? Iskart reikejo rasyti kokybe@kautra.lt. bet gerai pabandykim atsakyt i jusu komentara del problemos jau apie puse metu.. mazdaut apie pusmeti atgal buvo rugsejo 1 baigesi mokiniam atostogos gryzo studentai suintensivejo eismas.. dar pries apie puse metu pasikeite 52 trasa is jonavos g i neries krantine ir dabar mes stringame kriksciukaiciu sankryzoje. Sakote nepatinka jum vairuotoju pokalbiai o ar bent pamastote aciu pasakote kai vairuotojas stoja po zenklu "Sustoti draudziama" kad jus paimtu arba isleistu. Jis rizikuoja jusu patogumui gauti bauda arba padeti teises ir taip kiekviena diena mum galioja tos pacios eismo taisykles musu vairuotojo atmintinej raso keleivius ilaipinti islaipinti tik ten kur galima viesa paslaptis kad stojam visur jusu patogumui kai veluoji mum pasakyta nelekt islaikyt atstumus laikytis taisykliu irgi viesa paslaptis kad mes lekiam kad pagaut laika nes jai vaziuosim kaip visi nei vienas mikriukas nebevaziuos savu laiku nes neimanoma pavyti laiko laikantis visu taisykliu ir mes zinodami kad taip negalima daryti zinodami kuo rizikuojam o rizika didele pinigine bauda policijai ir teises (darbas pajamu saltinis) irgi policijai i stalciu mes stengemes del jusu kad jus nekeiktumet vos tik ilipe i mikriuka kad spetumet visur laiku ir kad nereiktu salt lauke musu laukiant ar jus apie tai pagalvojat kai rasot skunda del to kad per plikledi pavelavo mikriukas? As net nebezinau ka i jusu komentara atsakyt daugiau kai jus galvojat tik apie save..
Inga 2019-01-15 18:50:47
Žinot, ponas, su 52 problemos ne 2 dienos... o pusė metų. Tą ir akcentuojam. Ne tik nevažiavimas ! Nes gale atvažiavę stovi. Mes tai matom kada atvažiuoja ir t.t. Nuo vairuotojų kalbų - ausys linksta. Yra tokių, kurie pastoviai kalba telefonu. Keleiviams visai neįdomu klausyt ką su kuo gėrė, kokią sriubą virė ir nuo ko bloga buvo. O keleivių prašančių išleist net negirdi.
Reikia tvarkos visapusiškos šiame maršrute!
Mes esam klientai - mes mokam už paslaugas.
Neg 2019-01-15 18:42:23
Inga cia gali rasyti kas tik nori :) jus puolate vairuotojus visai be reikalo nes velavimai yra normalu kai mieste kamsciai :) as neginu tu apie kuriuos raso kad "reik kariaut kad isleistu stotelei" pasiunte ant keliu raidziu ar anksciau laiko pravaziavo.. kalba buvo apie vakar ir siandien velavimus o velavo visi ne tik 52 nes buvo plikledis :) ir nereikia cia varnu prikisineti tiesiok isiskaitykit kas rasoma:)
Reikia tvarkos visapusiškos šiame maršrute!
Mes esam klientai - mes mokam už paslaugas.
Inga 2019-01-15 18:07:19
Vairuotojas... Va ir atsakymus patys rašot!!! Nuostabu!!! Varnas varnui irgi akies nekerta!
Dabar įrašinėsim, filmuosim ir viešai dalinsimės info. Nes kitaip nebus tvarkos.
Neg 2019-01-15 16:37:46
Gerb. Giedre niekas nesiteisina blogomis salygomis, jus esate Kautros kliente/keleive jus paklausete kodel nebuvo mirkiuko vakar ir siandien. As esu Kautros vairuotojas dirbu visais marsrutais as jum tik realia situacija parasiau vakar ir siandien dienos. Matau jus esate ismani naudojate trafi tai kita karta jai nebus mikriuko atsidarykite interneta google paieskoje suveskite "KVT REALIU LAIKU" ir spauskite pirma nuoroda ten labai lengvai pasirinksite marsruta krypti ir matysite realiu metu kur yra visi mikriukai kiek laiko veluoja ir kaip juda arba stovi spustyse. Gal tada suprasite kad visai bereikalo tokiu klausimu cia rasote..Grazaus jums vakaro.
Neg 2019-01-15 12:28:34
Sveiki Rūta as esu mikriuko vairuotojas, pats dirbdamas seku trafi programeleje eisma kad zinociau kokia situacija kur spustis ir pan. Trafi daznai rodo neteisinga laika nors mikriukas stovi kamsti programeleje rodo kad jis juda toliau o poto dingsta. Visuose mikriukuose yra kameros taip pat yra gps.. Kautra mus pastoviai mato kur esam ir ka veikiam, baudzia uz maziausias klaidas.. jai vairuotojas velavo tai bukit rami kad tikrai ne miegojo galutineje stoteleje, buvo kamstis/eismo ivikis ar galu gale gedimas, kai mikriukas veluoja ir ji pasiveja jo (galas) tada veluojantis vairuotojas stengiasi islaikyti atstuma tarp mikriuku kad nevaziuotu traukinuku vienas paskui kita nes is to naudos nebus nei mum nei keleiviam kurie ilgai laukia mikriaus. Mes vairuotojai irgi esame zmones stengiames dirbti savo darba gerai bet mes dirbame ne ofise o kelyje kur eismo salygos pastoviai keiciasi ir turime prie ju prisitaikyti todel labai atsiprasau jusu ir visu buvusiu ar busimu nepatenkintu keleiviu del velavimu, jie vyksta ne del to kad mes taip norime.. mes neturime garso signalo ir svytureliu kaip greitoji ar policija mes judame kaip ir visas paprastas transportas.. kada jus zmones suprasit..
Ačiū už paaiškinimą, bet:trafi rodo mikriuko važiavimą realiu laiku ir jei jis stovi spūsty, aš tai matau pagal nekintantį atvažiavimo laiką.Be to 0, 5 val.vėluojantis mikrius ne tik ištisai važiavo mūsų priekyje, bet, kaip sužinojom iš paimtų keleivių, daug kam nestojo ir važiavo pustuštis.O laiku važiuojantis buvo sausakimšas!Vėlavusio mikrio vairuotojo elgesys nepateisinamas-bent būtų keleiviais pasidalinęs
Giedrė 2019-01-15 15:54:33
Vadinasi - fiksuosim ir rašysim toliau, nes kai vairuotojas skambina kolegai - ir sako, , bl... tai kur tu? Kodėl nevažiavai - keleiviai pikti... Tai eik miegot anksčiau " - aišku kur ir kodėl nebuvo... Į blogas eismo sąlygas rudenį nepanašu.
Tiesiog matom mes puikiai kaip ten kas vyksta- patikėkit. Gale sustoją pamiega ir t.t. Visko būna ir tik blogomis sąlygomis pasiteisinti negalima.
Neg 2019-01-15 15:43:45
Giedre pirmame komentare jus minejote ne rudeni o butent vakar ir sia diena.. as jum paaiskinau kodel taip yra. Paaiskinkite miela Giedre ka reiskia "ne apie laiku atvaziavima kalbama- o apie tai kad tiesiog neatvaziuoja" visi mikriukai atvaziuoja, jai yra kamstis mikriukas gali veluot ir 5min ir 50min. Dar minejote kad poto lekia stabdo. Vairuotojas tiesiog stengias kad jus mieli keleiviai kuo maziau veluotumet i darbus. Pvz jai mikriukas veluoja 15 min ir jis vaziuos ramei jis visa marsruta tiek veluos jai ne daugiau ir jus busite pikta, nes paveluosite 15 min i darba, jai mikriukas veluoja 15 min ir jis bando ta velavima sumazinti ir grysti i grafika kad jus neveluotumet arba kad trumpiau lauktumet salti mikriuko jums vel negerai nes "lekia stabdo veza kaip malkas" as suprantu jus esate pikta nes pavelavote i darba ir norisi ant kasko isiliet, bet nuo to juk eismo salygos nepasikeis.. visuose stotelese grafiku apacioje yra parasyta kad marsrutinio transporto laikas gali keistis del nuolat besikeicianciu eismo salygu.. Dar karta pasikartosiu atsiprasome jusu labai kad vakar ir siandien buvo plikledis..
Giedrė 2019-01-15 15:13:09
Ši situacija buvo ir rudenį, o ne tik šiomis dienomis, bet tiesiog jau nebeįmanoma ilgiau tylėt. Ne apie laiku atvažiavimą kalbama - o apie tai, kad tiesiog neatvažiuoja. Piknaudžiavimas toks rytinis ne pirmą kartą.
Neg 2019-01-15 14:41:44
Giedre ir vakar ir siandien Kauno mieste kelininkus "ziema uzklupo netiketai sausio menesi" gatves uzsale visur ledas transportas stoja lengvos nepavaziuoja miestas uzsikises tai kaip jum 52 atvaziuos laiku?
Giedrė 2019-01-15 13:08:13
Tiesiog nemalonu, bet... Kažkokia betvarkė pasidarius su 52 maršrutu. Vakar 2019 01 14d. iš Vaišvydavos nebuvo rytinio 8:23 (kur prie Vaišvydavos IKI sustojimo panašiu 8:27 laiku būna)... Ir sekančiu važiuoti teko stovintiems jau nuo ten, nes buvo sausakimšas. Vairuotojas vežė visus kaip malkas. Lekia, o po to stabdo.
Lygiai ta pati situacija šiandien - šiuo laiku NEBUVO vėl. Laukti teko sekančio.
Ne visi žmonės dirba nuo 8, yra kas dirbam ir nuo 9. Kaip aiškintis darbe antrą dieną iš eilės - nebuvo numatyto transporto? Mes mokam už paslaugą, perkam nuolatinį bilietą ir paslauga ne tik nekokybiška, bet dar ir nesavalaikė.
Vaišvydavos krašte daug žmonių naudojasi 52 mikro autobuso paslaugomis, namo tenka važiuoti stovint sausakimšam iš centro iki pat Vaišvydavos. PASLAUGA REIKALINGA IR BŪTINA. Bet būtina ir kokybiška.
Rūta 2019-01-14 19:10:42
Sveiki.2019.01.14 stotelėje Baltų pr.laukiau 52 mikriuko, vykstančio link Vaišvydavos.Jis turėjo būti 16/38.Trafi programėlėje parodžius, kad bus po 4 min., jis dingo iš eterio.Parodė, kad sekantis bus 16/58.Šis irgi vėlavo (ką rodė trafi)apie 10min.Važiuojant Baltų pr.mus aplenkė prieš tai turėjęs būti mikr.ir ištisai važiavo priešais mus.Kaip paaiškėjo, jis (16/38val.)net nestojo prie stoties, nors buvo pustuštisPrašom išsiaiškinti, kur pusę val.buvo dingęs šis mikrius ir ką veikė jo vairuotojas!Automobilio nr.HHK 670.Ačiū
Violeta 2019-01-14 12:42:30
Sveiki.
Liūdna, bet turiu papasakoti apie savo patirta nemaloniai situaciją (beje jau ne pirmą kartą, bet buvo šeštadieniš, tai tai pamaniau, kad toks grafikas.)
2019 01 11 (penktadienį) 19, 20 val.atėjau į Ozeskienes sustojima laukti 52 m/a į Vaisvydava. Oras buvo ne iš maloniausių- pustė.
Pravažiavo trys m/a- visi į geležinkelio stoti.
Kas tai?? -vairuotojų savivale ar tokie nurodimaį?

Dėkojame už pranešimą, Jūsų minimą situaciją aiškinamės. Ateityje kreipkitės el. adresu: kokybe@kautra.lt
gg 2019-01-14 19:34:52
stops.lt ir trafi.lt rode kad bus 52 mikriukas Studentu skvere 19:24, taciau tokio mikriuko nebuvo ir iskart rodo kad bus po 20 minuciu, aciu jums uz sugadinta diena ir papildoma laukima kito mikriuko

Rūta 2019-01-14 19:10:42

Irma Juškevičienė 2019-01-15 08:23:48
Kada Vairuotojai nustos terorizuoti Keleivius?

2019-01-15, maršrutas 57, veiksmo vieta Šilainiai 9-ojo Forto g. (galutinė stotelė), atvykimo laikas 7:18 val, mikroautobuso Nr. HOP 904 (ties geležinkelio stotimi buvo 7:05)
Vairuotuojas apie 45-48 m. šviesaus gymio, trumpai kirptais plaukais, vidutinio sudėjimo vyriškis, pagrasino, kad buvęs policininkas.
Vairuotojas, iš anksto paprašytas išlaipinti stotelėje, sustojo kitoje gatves pusėje ir pasiūlė pereiti judrią 4 eismo juostų gatvę, kurioje nėra perėjos, dėl oro sąlygų bei ankstaus laiko tamsu ir slidu. Bet kokiu atveju, perėjimas per gatvę nesaugus, o sustojimo vieta, kiek jau aiškintasi su „Kautra“ yra galutinė stotelė, būtent kitoje gatvės pusėje.
Visą kelią Vairuotojas buvo mandagus, bet susidariaus šiai nejaukiai situacijai, ėmė kelti balsą ir įrodinėti, kad iki išvykimo jam dar 8 min. ir dėl to turiu kulniuoti per gatvę pati arba laukti. Vyko lyg ir derybos, kurių metu taip pat mandagiai dar sykį paprašiau išlaipinti stotelėje, o ne priešais esancioje tuščioje aikštelėje, kurioje mikroautobusų vairuotojai poilsiauja. Juolab, kad prašymą išlaipinti stotelėje pasakiau iš anksto ir garsiai. Vairuotojas ėmė kelti balsą ir įrodinėti, kad nėra robotas, todėl jam reikia papusryčiauti, kad nori nusišlapinti ir dabar į krūmus turėsiu važiuoti drauge su juo ir žiūrėti, kaip tai vyksta, nes jis tai jau tikrai automobilio neapsuks ir į stotelę neveš. Kadangi esu vidutinio amžiaus, tokie grąsinimai nė kiek neveikia ir nemanau, kad šis vyras galėtų kuo nors nustebinti. Tačiau moralinis spaudimas jau buvo jaučiamas ir Vairuotojas, patvirtindamas savo žodžius ėmė vežti 9-ojo Forto gatve tolyn nuo stotelės bei jau pakeltu balsu teigdamas, kad turėsiu su juo praleisti 8 min. laiką iki kol reikės išvykti. Ėmė šaukti, kad mokyčiausi kelių eismo taisykles, nes jis, buvęs policininkas, jas puikiai išmano. (Manau, kad net ir buvę policijos pareigūnai turetų mus ginti, o ne gąsdinti, lygiai taip, kaip ir vyrai moteris globoti, o ne terorizuoti.) Važiuodama 57 maršrutu jau tapau atspari Vairuotojų isterijai maršruto pabaigoje Šilainiuose, tad ir šis Vairuotojas, pastebėjęs, kad ramiai elgiuosi, staiga apsuko automobilį ir nemandagiai šūktelėjo „Lipkit!”
Dabar situacija ir vėl kurioziška - Vairuotojas bandė išlaipinti keleivį jau visu kvartalu gerokai toliau už stotelės. Kantriai ir mandagiai pakartojau prašymą “Prašau išlaipinkite stotelėje”. Be abejo, suerzinau itin vyrišką buvusį pareigūną, bet, galiausiai, jis teikėsi pavežėti į priekį arčiau stotelės, tuo pačiu pasistengdamas, kad išlipčiau į sniego pusnį ir palinkėjo man “Paslysti”.
Tiesa, dar pagrasino, kad dabar tai jis mane “Tikrai prisimins”. Ir…? Kas bus tada - nesustos, kai stabdau…?:)

Kada Vairuotojai nustos terorizuoti Keleivius?

56 mikriuko laukiau visą pusvalandį. Jau buvo vėlu, šalta. Vairuotojas išleidžia savo pyktį ant keleivių. Norėčiau, kad taip daugiau nenutiktų;)
Laba diena. Noriu parašyti pageidavimą, kad autobusuose vairotojai nekabintu buteliuku su kvepalais, todel kad yra žmonių, turinčiu alergiją arba astmą. Ir jiems sunku kvepuoti. Dėkoju.
Sveiki.
Pravažiavo trys m/a- visi į geležinkelio stoti.
Kas tai?? -vairuotojų savivale ar tokie nurodimaį?
kvt.lt puslapyje nieko nerašoma. Kai čia parašiau atsiliepimą, bent jau parašė kaunas.lt/kvt/. Kitur dar nieko nežinau. Bet tavo toks atsakymas ar reagavimas į mano komentarą yra netinkamas. Nes maršrutais važinėja įvairaus amžiaus (važinėju dažnai ir matau kokių keleivių būna). Ne visi moka naudotis išmaniaisiais telefonais. Kiti įpratę sužinoti skaitant internetiniuose naujienų puslapiuose. Dabar retas, kuris perka laikraščius. Aš pats kai kur dirbu, jei žmonės tokie protingi būtų, nebūtų jokių problemų kiekvieną savaitę, tą pačią dieną, kai kas nors keičiasi. Didžioji dalis kaip iš dangaus nukritę pirmą kartą girdėdami ar sužinodami tokius dalykus. O tai daug metų vykstą. Žmonės turėtų galų gale įsiminti. Stebina, kad taip nėra. Taip, kad ne visi žmonės yra vienodi. Ir nėra visi proto bokštai ar sugebantys naudotis šiuolaikine technologija. Taip, kad tavo nuomonė, komentaras neturi jokios vertės ir prasmės.
Kokybė prasta ir neapsimoka naudotis
2019-01-11 08:51:02 IP 84.15.191.159
Gintautas 2019-01-08 16:39:15
20 min. Laukem 54 marsrutinio, jam pasirodzius vairuotojas pravazevo pro Kauno kolegijos sustojima padidindamas greity, net nepasiziuredamas, kad mes iskele rankas stabdom. Ir tai jau ne pirmas kartas. Ir koks gali butu tokios, , darbo kokybes'' vertinimas???
Iš viso siūlau pereiti prie nuosavų automobilių, nes viešojo transporto kokybė labai silpna, prasta. Apskritai vertinu mažu balu. Ne vien Kautra, bet ir Kauno autobusai neteikia normalių sąlygų ir kokybės. Ir tie kišdami, kad pereiti iš nuosavų automobilių į viešąjį transportą mažinant taršą, tegu eina jie...Kol nepradės teikti normalių, palankių ir gerų sąlygų žmonėms, tol geriau likti ties savo automobiliais. O, kad Kautra skundžiasi, jog nuostolingi jiems maršrutai, tai labai pikta darosi man matant kaip jų darbuotojai dirba. Net nesiteikia surinkti žmonių. Kad žmonės stabdo, nemato, nežiūri, spaudžia greitį, nesilaiko grafiko ir t.t.
Man labai įdomu, kodėl nėra keleiviai informuojami, kad keičiasi 52 ir 53 maršruto tvarkaraščiai nuo sausio 12 dienos? Šitą dalyką žinau, nes dažnai tikrinuosi ir žiūriu kada kokiu laiku būna maršrutai. Tai yra nurodyti tų maršrutų nauji tvarkaraščiai. Bet labai stebina, kad niekur apie tai nerašoma. Kurie žmonės bus įpratę tam tikru laiku laukti, daugumai bus chaosas. Daug kur vėluos ir t.t. Negalės kitaip planuotis laiko. Nesuprantu aš šito. Kaip taip galima?
Laba diena, esu Alytaus miesto gyventoja. Musu mieste labai bloga situacija su marsrutinias autobusiukais, Jie vaziuoja labai retai, i puse valandos vienas reikiama kryptim, todel buna pilnut pilnuteliai ir kai kuriose stotelese zmones net nebetelpa. Todel vaziuoti i darba yra labai sudetinga, bloga situacija. Jauciames, kad gyventum kaimo zonoj. Gyventojai yra pasipiktine. I Pramones rajona, ir Izomega nuvaziuoti i darba ir gryzti is jo yra tikrai sudetinga. Ir visa tai prasidejo kaip Kautra pradejo teikti savo paslaugas.
Laba diena, šiandien (2019-01-10) turėjau važiuoti iš Raseinių į Klaipėdą 12:55h laiku. Į stotį atvažiavau 12:46 h.. nusipirkau bilietą ir laukiau autobuso. Pralaukus ilgiau nei 25 min, mane autobusų stoties darbuotojos informavo kad autobusas jau seniai išvažiavo.. Paklausiau kada? Nes aš jo laukiau lauke ir nebuvo jokio autobuso pažymėto į Klaipėdą.. Jos atsakė kad ir neturi būti pažymėta.. Dėje pinigai sumokėti buvo ir niekas man jų net nesiteikė grąžinti, tuomet teko važiuoti į Kryžkalnį ir iš ten važiuoti su kitu autobusu, kuris važiavo 14:05.. atvažiavus į Klaipėdą pamačiau dviaukštį autobusą kuris atvažiavo būtent iš Raseinių.. Reiškias autobusas iš Raseinių išvažiavo daug anksčiau nei jam rodo grafikas...TAI LEISKIT PAKLAUST, KAM JUMS TIE GRAFIKAI JEI VAŽIUOJAT KADA NORIT?.. Reikalauju, kad į šį skundą būtų atsižvelgta.
Sveiki, norėčiau padėkoti Kautros mikroautobuso vairuotojui uz paslaugumą, mandagumą, šypseną veide.Šiandien ryte teko važiuoti 57 mikriuku kurio nr 805 labai mažai tokiu vairuotoju dirba jūsų įmoneje kurie pakelia nuotaiką visai dienai o ne sugadina.Ačiū, šaunus vyrukas.
jonavietis 2019-01-03 17:02:22
Sveiki. Vakar nesulaukem marsrutinio nr 54 Kauno respublikine ligonine, turejusio isvykti 20.56 link Kalnieciu, atejome 20.53, pasiziurejus i trafik jo nerode kad net vaziuoja, nors ta kur buna 20.41 rode kad vaziuoja, bet mes laukeme ir salome iki 21.30, ir nesulaukeme tikrai matosi kad kautra gerbia savo keleivius, o kalba kad nera keleiviu jei nesugeba atvaziuot, aciu uz paslauga nors turime nusipirke nuolatini
Jei tai ne pradinė/galutinė stotelė, tuomet įprastiniuose stotelėse reikia būti 10-15 minučių anksčiau. Nes čia pastovi problema su jais, kad anksčiau pravažiuoja. Jei važinėtų arba laikytųsi griežto grafiko, tai ir žmonių būtų daugiau ir visi būtų patenkinti. Kiek man pravažiuoja, nors dar to laiko lieka 3-5 ar daugiau minutes. Nespėju iki kelio (ar stotelės nueiti) tik iš toli matau kaip pravažiuoja. Tas labai erzina. Jau geriau man jie vėluotų, o ne pravažiuotų anksčiau.
Alytuje mikriuko vairuotojas 11 numeriu buvo šykštus, nemandagus, nepagarbus. Vos tik įlipus apšaukė, kad neturime mokinio pažymėjimo (nors buvau pasiruošusi mokėti pilną kainą). Išvadino vos ne debilais, visą kelią mums 'skaitė' moralą apie tai, koks blogas jaunimas šiais laikais.Jokios pagarbos klientui. Liūdna, kad tokį darbuotojai dirba tokį darbą.
jonavietis 2019-01-03 17:02:22

Sveiki. Šiandien važiavau 57mikriuku, 846 numeriu buvau labai patenkintas. Ilipdamas buvau maloniai primtas, o kelione baigdamas dar ir geros dienos palinkejo. Tvarkingai vairuoja, pakalbina žmones. Liuks vairuotojas ! Tokiu reikia daugiau nes kiti būna nei mandagūs ir dar nepatenkinti kai paprašai išlipti ne stoteleja. Reiketu stengtis daugumai vairuotoju iki jo lygio. !
Kamilė 2018-12-26 15:18:57
Šiandien važiavau reisu Radviliškis-Kaunas 13.40h, vos atvažiavus autobusui vairuotojas pareiškė kad autobuse nėra vietos ir jei norime galime stovėti. Vairuotojui priekaištų neturiu, ne jis kaltas kad išpardavė visus bilietus, bet tuomet kyla klausimas kaip iš vis jūsų ofisas taip leidžia? Antra Kalėdų diena, žmonės keliauja o reisai likę tokie patys kaip įprastą dieną. Visą kelionę teko stovėti ankštame autobuse su dar daugybę žmonių, kuriems taip pat teko stovėti įlipdamiems kituose miestuose iki Kauno. Kelionė ant kojų 2.20h. Ne tokios kelionės tikėjausi namo, o važinėju autobusais dažnai. Liūdna, kad nesugebėjote susižiūrėti šventiniu laikotarpiu.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu ir oru...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams
Karaliaus Mindaugo taurė dosni žaidėjams ir žiūrovams 02-16 13:26
Šį savaitgalį keturi stipriausi šalies krepšinio klubai Vilniaus "Siemens" arenoje stos į kovą dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Du dešimtmečius rengtą LKL Žvaigždžių dieną prieš keletą metų pakeitęs...
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai?
Kaip pavogti šimtą milijonų skaitant vogtus pranešimus žiniasklaidai? 02-16 12:40
Komunikacija yra labai vertinga. Laiku pavogta ji gali būti dar vertingesnė. Kūrybiškiausia visuomenės dalis neretai yra nusikaltėliai. Talentingi piktadariai visuomet ras būdų prasimanyti pinigų...
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams
Valstybės apdovanojimai – NATO sekretoriui ir Lietuvos teisėsaugininkams 02-16 12:03
Valstybės atkūrimo dienos proga prezidentė beveik keturioms dešimtims Lietuvos ir užsienio piliečių skyrė ordinų ir medalių.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

AIG 42,32 +5,30%
Moody's 169,26 +3,38%