Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno vandenys, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno vandenys

Atsiliepimai apie Kauno vandenys, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Kauno vandenys, UAB

Žaneta Šimkienė
2020-08-27 11:43:31 IP 5juc1t6q

vykstant remontams Stakių 4 name, Stakių 8 name nebuvo vandens nuo 08, 26 iki 08, 26 d.Nebuvome įspėti apie remontą, nepasiruošėm vandens. Vakar vakare atsiradęs vanduo Stakių 8 namo 5 bute buvo gelsvas, bėgo ir bėga visiškai maža srovele.
Bute gyvena 94 metų dimensinė mano mama, kuriai vandens buvimas yra būtinas.
Prašau reaguoti į esamą padėti ir padėti 5 butui. Kituose butuose spaudimas atsistatė
Nuolatos dingsta geriamas vanduo A. Mackevičiaus g.
Tarnybos nuolatos tikina, kad vanduo netrukus atsiras.
Vandens neturime po keliolika valandų, o kartais ir net paros.
Atsiradus vandeniui reikia kelis kūbus leisti juodą vandenį kol bus tinkamas naudoti.
Šeimos su mažamečiais vaikais ir kūdikiais.
Kodėl negauname jokio pranešimo, dėl tiekiamo vandens sutrikimo?
Kas kompensuos geriamo vandens pirkimą iš prekybos centrų?
Kas kompensuos 2-3 kūbus vandens, kurį nuolat reikia nuleidinėti kol jis bus tinkamas vartoti?
Evaldas Karalius
2020-03-13 17:40:50 IP 2e7r437e
Norėčiau, kad vadovybė perduotų padėką skaitiklių keitėjui, kuris keitė kovo 13 dieną įvadinį Laisvės al 89 namo vandens skaitiklį ir paliko užsuktą visai dienai. Visas namas buvom be vandens kol suradom priežastį, kad jokio gedimo nėra. Negalėjo normaliai funkcionuoti name esančios įmonės. Skaitiklis randasi laisvės al 87 namo “101 kepyklėlė” rūsyje.
Esam baisiai pikti.
situacija-skambuti is nepazistamo numerio, "kauno vandenys, as prie slakbaumo ileiskit patikrai".Namie nieko nera, bet galejau priavziuot greit ir ileidau.Tai cia pirmas niuansas ka pakomentuociau-o kur isankstinis perspejimas, sutarimas kada busim namie, kada gali atvykt?????atvyksta vyrukas su "neformine"masina, jokiu kauno vandenu logotipu, darbo rubus galima isigyti betkur tokius ryskius kombinezonus.Jokio pazymejimo neparode (tiesa vyrukas bendrauja maloniai, nekilo pradinio ir ituzio), idraske skaitlika, kazka sugadino-kviecia avarine.... "ponia-teks palaukti"-isvaziuoja...
Sedziu laukiu avarines, valanda...dvi....trys....atvyksta trys vyrai, autobusiukas su oranzine lempute, baltas (per tvora nemaciau ar yra koks logotipas), niekas jokio pazymejimo nerodo, suguzejo juokaudami trys vyrai ziuret kaip varsta atsukt.... Nesigauna.... Pakalba jog gali kazkas sprogt, pasipilt vandenys, jei taip nutiks teks trinkeles kast ir t.t..... "ponia teks palaukt, skambinam rangovams"...laukiu
valanda, dvi....neiskentus pasidalinau ispudziais su vyru, jis ryztingiau susisiekia su avarine, ten matyt piktai jau ir kalba, jog kaip isdraskyt tai cia ir dabar jus ileisk metus darbus ir planus, o sutvarkyt ka pridirbat tai jau lauk!!!! Avarinej atsiliepes zmogus numeta rageli! Zodziu eikit....neburbekit...sedekit laukit nes paburbesi dar ir per sestadieni sekmadieni tarps savo s.... skesi.
Sestadienio rytas-kita diena, laukiam rangovu.neuslauke 9.30 kazkur skambinam i avarine kada cia vizito is prezidentu laukt... isgirstam pasiteisinimu kazka apie tai jog ten dirba ukrainieciai (cia taip suprask, jog nebus arba kokybes arba spartos arba isvis nezinia ko tiketis nes mat ukrainieciai), jie jau pas mus isvyke tai greit bus. Praeina trys valandos-nera nei lietuviu nei ukrainieciu...matyt nuo Ukrainos vaziuoja.... Vel bandom klaust pas avarine, vel kvailas nustebimas "o tai dar nera???matot ukrainieciai dirba"...perskambina zmones, pasiteisina jog bus uz 1-1.5valandos mat jie katik uzduoti gavo!
NU ZODZIU!
Isvada-geriau nieko neisileist, mat ileist turi cia ir dabar, o kai pridaryta jovala sutvarkyt reik tai mat "ponia teks palaukti"
Kauno vandenys tik sugeba greitai išrašinėti sąskaitas ir rinktis pinigėlius. Kodėl kaip akmens amžiuje neįdiegta pranešimų apie avarijas sistema? kodėl prie nuosavų namų (konkrečiai Rokuose) kasinėjamos gatvės, nieko nepranešus gyventojams. Darbininkai (deja ukrainiečiai nieko nežino). Gal laikas būtų Kauno vandenų valdybai pagaliau susirūpinti!. Darželyje dingo vanduo, 120 vaikų ir tai po ilgos paieškos, kas galėtų ką žinoti, atsakymas - O KĄ MUMS DARYTI AVARIJA!
Kumetynas o ne imone.Atsiunte i Vilijampoles daugiabuti drambli keisti salto vandens skaitliuko tai Einsteinas neprieidamas atsijunge ir isvilko i koridoriu skalbimo masina ir zinoma viska taip ir paliko.Skestanciu gelbejimas ju paciu reikalas.50 metu atgal.Akmens amzius
Domeikavos gyventojas
2019-06-12 21:56:10 IP 6a3jju22
Lauke 35 laipsniai karščio, vos kvėpuojam, vandens namie nėra, nes pasak Kauno Vandenų jo tiesiog nėra!!! Ačiū!!!
Kai Lietuvoje šitokie karščiai ir visur akcentuojama vartoti kuo daugiau vandens, mes, beveik centrinėje miesto dalyje - Vilijampolėje, esame palikti sausroje. Jau beveik mėnesį laiko, Varnių g. 39 name, 7 aukšte gyvename visiškai be vandens, arba jo būna tik tiek, kad lašas po lašo būtų galima pripildyti stiklinę per parą. Kauno vandenys ir visos kitos įmanomos tarnybos nesugeba išspręsti šios problemos. Nuolat atsakymas yra vienas - vandens jums neužsukom, jo ir neatsuksim. Kodėl esame verčiami mokėti už paslaugas, kurių neturime ? Kodėl esame palikti vieni ir neišgirstami ? Prašome pagalbos, nes gyventi darosi jau nebeįmanoma. Situacija yra kritinė, tačiau apmaudu, kad tai atrodo tik mums, kurie tai turi patirti, o ne tiems, kurie turėtų tuo pasirūpinti ir viską išspręsti. Ar vanduo, už kurį mokame, dar kadanors mus pasieks ?
Nuo pat ryto beveik nėra jokio vandens. Skambinant, niekas neatsiliepia, parašiau į el. paštą irgi jokio atsako.
Aptarnavimo jokio, tik mokestį ima.
Sveiki, Kauno vandenys jau dvi savaites nieko nedaro nors vanduo bėga ištisai, dalis gatvės apsemta, nusibodo skambinti ir prašyti sutvarkyti. Ačiū vandenims ir užtai, kad nereaguoja. P. S. Ar jiems tikrai nerūpi, kad nuolat bėga vanduo....
Laba diena.
Gyvenam daugiabutyje, pastoviai kanalizacijos šuliniai pilni ir pastoviai namuose nepakeliama kanalizacijos smarvė.Skambučiai nepadeda, skambinu į savaitę bent kartą.Atvažiuoja, pažiūri ir išvažiuoja.Kiek galima???
Problema yra "Kauno hidrogeologijoje". Mūsų namo kanalizacijos vamzdžiai, šuliniai yra susiję su "Kauno hidrogeologijos"šuliniais, vamzdžiais.
Spręskit, darykit kažką, nes aš kreipsiuos į gamtos apsaugą, kadangi visa fekalinė kanalizacija bėga į lietaus kanalizacija, teršia gamtą.
Laukiam sprendimų.
Adresas:Jiesios g.3-6, Rinkūnų km., Garliavos sen., Kauno r.
Pagarbiai Vilma Dapkienė
Trečia diena skęsta rūsys fekalijomis, adresas Partizanų 29i
Avarinė buvo iškviesta, sakė, kad čia jūsų, , vandenų" bėdos. Šeštadienį, sekmadienį darbai nepajudėjo, tikiuosi, kad šiandien sutvarkysite. Kvapas pirmame aukšte baisus. beliko, kad butą apsemtų. Tikimės, kad rūsyje fekalijas nepaliksite, ištrauksite, sutvarkysite.
Ačiū. Virginija
ačiū u
Nelaiko pagrindinis salto vandens vintilis kuris yra pries apskaita ir ji reikia keisti.Paskambinus i Kauno vandenis ir pranesus apie gedima nuo 2019 vasario 26 dienos iki 2019 kovo 11d niekaip nesulaukiu kad butu sutvarkyta.Atvziavo viena diena ir pasake kad nezino kur yra sklende ir atvaziuos kita diena.Per ta laika buvo skambinta 6 kartus, bet darbai neatlikti.Kaip suprantu teks imtis kitu veiksmu, kad butu visks sutvarkyta?
Dainavos rajone, Krėvės pr. vanduo tragiškas. Visas bendrabutis skundžiasi bėrimais, vandens skonis šlykštus, vanduo šviesiai rudas, matosi kad kažkoks ne toks. Bėrimai tęsiasi jau 2 metus, bendrabutyje gyventys žmonės skundžiasi net viso kūno bėrimais, būnant atostoge kitame mieste, bėrimai dingsta po kelių dienų, grįžus vėl bėrimai atsiranda. Gal tikrinkit ar bendrabučiuose išvis galima gert tokį vandenį, ką jau kalbėti apie prausimąsi.
Siaubo filmas, avarinės tarnybos veikia iki 17val. Gatvėje įvyko avarija apie 16val, tai padirbo iki 17val užsuko visoje gatvėje vandenį ir išvažiavo. Visi likom be vandens. Nei nusipraust į darbą, nei atsiprašant į wc nueiti. Paskambinus į avarinę pareiškė, kad avarinė tarnyba panaikinta ir samdomi rangovai naktimis nedirba. Darbus pratęs rytoj. Siaubo filmas, tai gal meras galėtų ne tik savo kiemą prižiūrėt, bet ir Kaino miesto gyventojais pasirūpinti, kad neliktų be vandens parai laiko.
Linas 2018-11-29 10:40:10
Vanduo juodas, kvieciu visus gaminti maista savo vaikams, kauno vandenys sako kad cia nieko tokio!
Veiksmas miesto senamiestyje visiskai naujame name!
Kodėl Kauno vandenys neinformuoja apie planinius darbus, kaip tai daro elektros tinklai. Tarp Kalėdų ir Nauju metų Rokuose tekėjo juodas vanduo ir net buvo dingęs. Pasekmės, sugadinti balti skalbiniai ir kavos aparatas.Jeigu būtu įspėta dėl vykdomų darbų problemų nekiltu. Kiek nuleista vandens kol atitekės normalus vanduo. Kas visa tai kompensuos. Trasai yra tik keli metai.Dar labai įdomu už ką mes mokame 2 eur sąskaitos eilutėje / Pard. kaina šalto vandens./ I ši klausimą skambinus valdžios atstovams niekas konkrečiai nepaaiškino. Apiplėšimas. El. tinkluose ką sunaudoji ta ir moki.
Veiksmas miesto senamiestyje visiskai naujame name!
Penkta val.vakare Žiburių g. dingo vanduo, paskambinau avarinei tarnybai tai pasakė, kad rytoj ryte pradės darbus nes prakiuro vamzdis, tai kam reikalinga avarinė jeigu žmonės priversti parą laiko laukti kol sutaisys vamzdį, labai nepatinka Kauno vandenų darbas.
Esu labai pasipiktinus, Kauno vandenų veikla lapkričio 14 dieną. Dėl vandentiekio remonto darbų Mateikos gatvėje visai dienai neįspėjus buvo atjungtas vanduo. Mateikos gatvėje buvo pakabinti keli lapeliai, kad nebus vandens Moniuškos gatvėje jokio įspėjimo nebuvo.Manau, kad pritrūko popieriaus informacijai atspausdinti, galėjote manęs paprašyti, visą poką būčiau padovanojus.Bet esmė ne tame, kad vandenio nebuvo o ta, kad likau su 6 mėn kūdikiu ant ledo tikrąja to žodžio prasme. Nuprausti kūdikio negaliu maisto pagaminti taip pat, nes virdulyje tik lašelis likęs. Kreipiausi į Kauno vandenis davė suprasti, kad tai mano pačios problema, vėliau prižadėjo, kad parūpins nors porą litrų vandenio. Deja...pažadas ir liko pažadu.
Su baisesniu klientų aptarnavimu dar nebuvau susidūrusi.
Paskambinus pasitikslinti, ar yra kokių nesumokėtų sumų ir už kokius mėnesius, konsultantė (perskambinusi, nes buvo užimtas centras tuo metu) ne tik kėlė balsą, bet ir aiškino, kad ji dirbanti čia 20 metų viską žinanti, ką gali sakyti, ko ne. Nes sakiau, kad ne savininkas skambina.
O reikėjo tik patikslinti, ar tikrai nemokėta už du mėnesius ir viskas, net neįvardinant sumų :)
Iš esmės reikalingą informaciją gavau, bet ji buvo pateikta labai jau nemaloniai ir piktai.
Baisu, kad dar išvis egzistuoja tokie Klientų aptarnavimo centrai.
Vieninteliai, kurių sąskaitos negalima apmokėti per Manogile.lt. Apmaudu, kad kliento patogumas paskutinėje vietoje...
Laba diena, noreciau kad Kauno vandenys atidziau dyrbtu...kam skirti telefono numeriai jei jau antra diena neprisiskambinu jiems..uz ka moka jums alga ???ir su vandeniu problemu buna ir su telefono nekelimu!!!! Cia gal reik kreiptis pas Mera?
Be jokio pranešimo Tvirtovės al. 24 neturime vandens. Avarinė tarnyba 12;16 2018.06.18 informavo, kad už valandos avarija bus likviduota, deja 14:51 vandens neturime, o atsakymas - "nežinom"
Kam tokia "tarnyba" ir meluojantys "specialistai"?????? O Kauno vandenys, UAB - gėda pradedant meru, baigiant tuo nevykėliu "didspečeriu".K A U N A S T V A R K O S I :):):):)
„..neišvalytos nuotekos nelegaliu išleistuvu į upę buvo leidžiamos nuo 2013-ųjų iki ministerijos inicijuoto patikrinimo šių metų kovo 21 dieną. Per tą laiką į Nemuną pateko dešimtys tonų teršalų: 84 tonos azoto, 30 tonų BDS7 (bendrasis deguonies suvartojimas) ir beveik 15 tonų fosforo.“
Pranešus apie gatvelėje bėgantį vandenį, sureaguota greitai. Bet... pradėjus kasti, tvarkyti darbuotojai labi nemandagūs... užstatė taip savo mašinas, kad nebuvo įmanoma pravažiuot. O kai paprašėme truputi patraukt mašiną, visiškai ignoravo. O buvo vietos patraukti!
Galiausiai sutvarkė... tačiau paliko tokį bardaką... prie vartelių išeinant į gatvelę paliko daug smėlio. Praeiti neįsmigus į smėlį neįmanoma, nes ir iš šonų ant žolės užversta. Pradėjus patiems kasti smėlį, pamatėme, kad pusę plytelių dingo!!!! Kas čia per darbuotojai?????
Asta Kereviciene
2017-10-05 23:30:35 IP 2bh3q42d
Aptarnavimas baisus. Puse metu, neprisiprasau, kad siustu saskaitas visas 3, kurios priklauso. Rasiau laiskus, skambinau, neitikinau, kad gaunu viena vietoj 3. Rekia, kad isiustos, bet, kur jas issiuncia, pacios turbut nezino. Ar ne laikas bendrovei susimastyti ir pakeisti, tas jusu neadekvacias darbuotojas, kurios nesugeba atlikt savo pareigu, bent bendraut mandagiai. Toli jums iki Kauno energijos ar Kauno busto.
P.s. Ne vien su manim nemandagios. Skambino seserei, nurodytu nr, nes gyvenu uzsienyje, klause kas jums neaisku su saskaitom, ne klause, o isreke. Sesuo mandagiai ta pati paaiskino, kad turi but 3 saskaitos. Nieks nuo to nepasikeite, toliau gaunu 1 saskaita.
Darykit isvadas.
Kodėl niekada nėra informuojama apie atjungiama vandenį??Tik Kaune toks bardakas. Atsikeli o vanduo nebėga, nei dantų išsivalyti nei pavalgyti, nei nusiprausti. Bent iš anksto informuotų, galima vandens pasiruošti, o čia niekada nieko nepraneša, kaip akmens amžiuje. Košmaras ne įstaiga. Eso apie gedimus ar elektros atjungimus žinutes siunčia. Atrodo, kad ne 21 amžiuje gyventumėne.
vandenis neptunauskas
2017-09-28 00:18:58 IP 28merj3m
Kazin koks eilinio darbuotojo atlyginimas sitame valstybiniame uab'e?!
Dalia 2017-08-09 14:44:34
Kaip Kauno vandenų darbuotojai slepia mokesčius
Kauno vandenų avarinės tarnybos darbuotojai atvyke pagal iškvietimą reikalauja nelegalaus užmokescio už atliktą darbą kuris jiems priklauso. Kadangi esu mokesčių mokėtoja pareikalavus saskaitos paslaugos negavau. O pakartonai paskambinus avarinei tarnybai kad jų darbuotojai reikalauja nelegalaus atlygio gavau atsakymą kad paslauga bus atlikta tik už nelegalų atlygi. Na tai todėl is skęsta KAUNAS IŠMATOSE
Didelis Ačiu Kauno vandenų vadovybei už išspresta problemą.
Kaip Kauno vandenų darbuotojai slepia mokesčius
Labai pikta, kai jau kelintą kartą yra išjungiamas vanduo be jokio pranešimo. Atsikeliam ryte su vaikučiais, o BAM nėra nė lašelio vandens namuose. Šiandien yra Birželio 6 d. O kaip tik šandien yra kabinami pranešimai, kad vyks darbai Birželio 1-2 dienomis (kuriomis taip pat vanduo buvo atjungtas be pranešimo). Tai kaip ten pas jus vyksta darbai? Pati tai aš galėčiau pakenteti, bet turiu du mažus vaikučius. Juo labiau, dar tai daroma ne pirmą kartą... Man vaikučių savo gaila, kai ryte atsibudę alkanus juos turiu tąsytis po parduotuvę, kad vandens nusipirkti, o ne pusryčius ruošti.. Labai prašyčiau bent jau normaliai pranešimus kabinkite, kad būtų galima iš vakaro apsirūpinti vandens atsargomis.
Pikta, kai jau n-tajį kartą išjungiamas vanduo ir gyventojams apie tai nepranešama. Plius jau ne vienas žmogus dėl to skundžiasi, tad mano manymu, būtų pats laikas daryti kažkokias išvadas! Nesėdime Jūsų internetinėje svetainėje kasdien ir netikriname, kada išjungsite vandenį. Plius pastarajame atliekamų darbų sąraše gatvė, kurioje gyvename net nepaminėta.
Paskaiciau Kauno vandenu puslapyje, kad generalinis direktorius baisiai pasipiktino, kad zmones nejungia savo nuotieku i miesto nuoteku kolektoriu...Garbusis direktoriau, gyvenu aleksote, nuotiekos miesto, bet ka mes turime, po vakarykstes liuties, t.y 8.22 si vakara, tai yra 8.23, nuotieku suliniai dar pilnut pilnuteliai....jei dar stipriau palis, visos nuotiekos paprasciausiai versis i kiemus, namus...nes pagrindinis kanalizacijos kolektorius, neatitinka siu dienu poreikiu...jis elementariai uzsikisa po liuciu, po pavasarinio atlydzio...Tai, butu grazu is jusu puses, jei pradetumete spresti sia problema, sumontuojant siai dienai adekvatu, pralaidu kolektoriu, o, nesvaiciojant, apie pseudo ekologija, nes zmones nesijungia prie Kauno vandenu centralizuoto nuotieku tinklo...
Sveiki, noriu pareiksti didziuli nepasitenkinima Jums. Siandien, 2016.05.27, grizus namo pamaciau, jog nera vandens. TAI KUR JUSU PRANESIMAI, SMS ZINUTE AR KAS NORS, KAD NEBUS VANDENS? Skambinau i imone, tai pareiske, jog pranesimu nera, nes neturi laiko. Kaip taip gali buti? JUMS TAI YRA PRIVALU, ISPETI ZMONES, DEL VANDENS NEBUVIMO. Aciu uz skirta laika, lauksiu atsakymo.
Daug darbuotoju sedinciu, bet neaptarnaujanciu, jos tik atsiliepineja skambucius o tik viena priimdineja. O kitos snekuciuojasi.
2016.03.03 atvažiavo Kauno vandenys be jokio išankstinio įspėjimo ar pranešimo užsuko vandenį. Tuo metu buvau plaukų dažais išsitepusi galvą. Visai nejuokinga buvo kai turėjau eiti į kirpyklą, kad išplautų plaukų dažus. Manau turėtumėte perspėti gyventojus iš anksto. Taip pat po jūsų "remonto" sumažėjo vandens srovė virtuvėje ir vonioje.
Ne aptarnavimas o nukvakusiu bobu issibumbejimas ant klientu, mat pervargusios nuo darbo ne tik kad nemoka atsakyti i klausymus o ir su pasicepsejimais su pasizvengimais akis drasko!jau antra karta nuo pykcio net rankos virpa!esu sokiruota aptarnavimu! pries menesi paskambina puse 9ryto darbuotoja ir saukt pradeda i rageli nesuprasi ko nori, vardina datas skaicius-net neklausia ar gali zmogus kalbeti, ar taip buvo ar taip rasete deklaravote, tik rekia kazaka ka mato kompiuteryje diktuodama...cia taip ir is lovos isvirst gali nesupratus kas vyksta!dar pogalbio gale saukdama-"ar aisku"?pasijutau lyg mama dirzo butu davus uz gauta dvejeta mokykloj nors pati jau auginu vaikus kuriems morala gali atskaityt.dabar vel neaiskumas skambini su nerimu kaip pavyks pokalbis... kitam ragelio gale vel su pasicepsejimais nepatenkinta "bobele"pervargus "nu ko cia nesuprast!", jau nenutylejau atsikirtau kad cia necepsekit ir paaiskinkit kas jums priklauso, atsakymas su juoku ir pagiezingu tonu"nu jau man neaiskinkit ka turiu dirbt"!ar cia bendravimas?????esu begalo pikta....paklausus su kuo kalbu vel tas pats tonas su "pasimandravojimu"mazdaug na ir ka tu man gi padarysi-"klientu aptarnavimu specialiste Alfreda".
Tai gal kas patikrinkit pagaliau tas specialistes ar jos tikrai zino ka reiskia zodis specialistas?Gal suorganizuokit koki etiketo seminara?
Baisu!
skambinau i kauno vandenis del skaitiklio plombavimo, pradejau skamb 12val 25min.nepatikesit, pavyko prisiskambyti 13val 02min.ar taip is klijantu eikvojama tel saskaita?sugadinta nuotaika ir nesulaukiau paprasciausio zodzio atsiprasom uz ilga laukima, nors paaiskinau, kiek laukiau...atsove, kad ji nieko deta....tikrai isitikinau ju :mandagu aptarnavima: aciu
sveiki, norėčiau paklausti kaip čia gaunasi, jūs pakeitet šalto vandens skaitliuką labai ačių, lyg ir viskas tvarkoje, bet po menesiuko gero reikiant priduoti pažiurime į rodmenys, o ten vienuolika (11)m3 vandens pavaryta.Labai gražu, nuvažiuojame pas jus o ten pareiškia mokšk 111 lt berots ir darysim ekspertize, o ten bus aišku, kas čia kaltas ar skaitliukas ar jūs, (o gal aš neturiu tų 111 litų).Sako gal bakelis leidžia gal pro kraną laša, bet nepykit čia turi upeliais begti kad per mėnėsi 11m3 išleist.Kas svarbiausia kad nieks nežiūri kad 10metų ten gyvena niekad nebuve skolų niekad daugiau 2-3m3 apytikriai per mėn išleista vandens į tai visiems NUSISPJAUTI, žodžiu tavo bėdos ne jų apsurdas kažkos.Nėra čia tokie dideli pinigai kapeikos gi tokiai įmonei Jeigu taip paimk atsius specialistą gerą one- kontoros kabinitinį, per 10 min pasakys kas čia gali buti, bet ne mokėk tada ir pakalbėsim apgailėtinas ir skurdus jūsų moralinis pasaulis tik SUPUVUSIAIS įstatymais ir derektyvomis dankstoties, o žmogiškumo ir logikos vietai nebelieka.Ačiu

Buiteka LT
Nuotekų valymo įrenginiai

Adresas: Andriaus Gustaičio g. 25, Pažėrų k., LT-53325 Kauno r.
Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; projektavimas; statyba.
Buiteka LT, UAB yra Buiteka valymo įrenginių gamintoja. Valymo įrenginiai. Nuotekų valymo įrenginių Buiteka gamyba Kaune bei buitinių nuotekų valymo įrenginių prekyba Lietuvoje. Tipinių ir netipinių nuotekų valymo įrenginių pagal užsakovo pageidavimus gamyba. Aerobiniai nuotekų valymo įrenginiai, riebalų ir naftos...
Vandens kodas
Vandens gerinimo filtrai

Adresas: Rinkūnų k., Kauno r.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Vandens Kodas, veiklos sritis vandens gerinimo (geležies šalinimo,minkštinimo,geriamojo vandens) filtrų montavimo darbai.Įmonė atlieka vandens tyrimus,parenka vandens filtrus.Projektuoja ,montuoja tiek buitinius,tiek pramoninius vandens filtrus.Įmonė profesionaliai sprendžia vandens gerinimo filtrų,bei vandens...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...

Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė
Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė 09-25 20:08
Lietuvoje kuriasi JAV bendrovė "GPS Capital Markets", teikianti valiutos keitimo paslaugas verslui.
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai 09-25 20:08
8.700 Eur bauda vaistinių tinklui "Eurovaistinė" už klaidinančią reklamą skirta pagrįstai, nusprendė teismas.
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje 09-25 20:00
Lietuvoje kuriamas skaitmeninių inovacijų centras sieks vidurio ir vakarų Lietuvos regionuose paskatinti pramonės, žemės ūkio, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%