Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Vakar pasibaisejau 1 troleibuso vairuotojo GEDIMINO VEGELEVIČIAUS elgesiu, kai sumokejau pinigus uz bilieteli jis man padave kazkoky suglamzyta jau panaudota bilieta su nuplestu laiku, kai paprasiau atspausdint man taloneli kuris man priklause, jis pasake-nieko nezinau vaziuok su situ man nuplyso talono galas ir nesileido i kalbas, o bilietas matesi tikrai kad jau panaudotas nes buvo visas suglamzytas ir butent laikas jam nuplyso beduodant man bilieta, uz toky elgesi kreipsiuosi visur, to taip nepaliksiu!
Vakar pasibaisejau 1 troleibuso vairuotojo GEDIMINO VEGELEVIČIAUS elgesiu, kai sumokejau pinigus uz bilieteli jis man padave kazkoky suglamzyta jau panaudota bilieta su nuplestu laiku, kai paprasiau atspausdint man taloneli kuris man priklause, jis pasake-nieko nezinau vaziuok su situ man nuplyso talono galas ir nesileido i kalbas, o bilietas matesi tikrai kad jau paudotas nes buvo visas suglamzytas ir butent laikas jam nuplyso beduodant man bilieta, uz toky elgesi kreipsiuosi visur, to taip nepaliksiu!
Labai norėčiau sužinoti...kodėl maršrutu - Kauno klinikos -Petrašiūnai...stotelė Kauno aklųjų ir silpnaregių centras laikas 17.25.nesvarbu..vasara..žiema...karšta ar šalta...nesilaikoma grafikų arba išvis neatvažiuoja...ar tai tik sutapimas, kad kai aš laukiu niekada nebūna troleibuso.....tai kam tada tie grafikai jei jų nesilaikoma...suprantu kad galima vėluoti truputį, bet ne atvažiuoti 10 min anksčiau arba iš vis neatvažiuoti..kai pats pikas ir visi skuba namo.Kadangi vairuotojams mokama iš mūsų sumokėtų mokesčių tai manau turėtų atsakingiau žiūrėti į darbą, o jei nesugeba laikytis grafikų tada manau tie darbuotojai turi būti........ iš darbo. Kas kompensuos man vaistus kuriuos turi naudoti, kai sušali belaukiant troleibuso žiemos metu.
Negaliu patiketi kad nuo birzelio 17d bus nuimti 15 ir 16 troleibuso marsrutai kurie vaziuoja savaitgaliais.as ir dar nemazai pazystamu is savanoriu prospekto vaziuojame y darbus kurie yra pramones pr, gal galit pasakyt kaip mum iki tu darbu nusigaut?o kaip gryst savaitgaly is darbu 22 valanda vakaro kai nuimtas 16 troleibusas?ar kauno valdzia turi proto?kaime greiciau zmones iki miesto nuvaziuoja negu mes kaune y darbus, geda!!
04.08 is galine stoteles Kaniukai 8.55 vairuotoja taip skubejo isvaziuoti savo laiku, kad nesulipus visiems keleiviams i troleibusa, uzvere likusiems eileje ilipti duris pries nosi ir nuruko:) Kur zmogiskumas, vairuotoja, kad ziedo stoleleje snaudei iki isvaziavimo, o sulaipinant keleivius neuzteko laiko palaukt., kol visi sulips?
Futtile Essentia
2012-10-10 21:07:13 IP 28m95avs
VIENĄ KART IŠMOKYKIT SAVO VAIRUOTOJUS NEPRIVĖRINĖTI KELEIVIŲ DURIMIS.
kauno autrolyje , troleibusų parke atseit yra dvi profsąjungos tik viena balčaičio vadovaujama gina tikrovėje vairuotojų teises , ževžikovienės vad profsąjunga yra specialiai sukurta , kad sudarytų konfliktinęs situacijas tarp vairuotojų , kad vairuotojai vienas kitą pardavinėtu , būtų nepakanti darbo atmosfera ir tarnautų administracijai kauno troleibūsų vairuotojų darbo sąlygos tragiškos , vairuotojai važinėja su tragiškos būklės troleibusais , širvinskas su čirkelyte visokiais būdais stengiasi apiplėšinėti vairuotojus , finansiškai , primeta jiems nepilnavertiškumo kompleksą , gabius vairuotojus šantažo būdų išmeta iš darbo .širvinskas ir čirkelytė patys nemokėdami vairuoti troleibusą , bei vargu ar sugebėtu išlaikyti eismo taisykles , nurodinėja vairuotojams kaip jie turi dirbti .štai dėl ko yra sudaužomi troleibusai , vyksta nesklandumai , nes širvinskas \, kuris nesugeba parašyti sakinio be klaidų , kuris nesugebėtu net troleibuso vairuoti nors vieną dieną , stengiasi kad troleibusų parke dirbtų , jo pakabinti , prisidirbę , kyšius jam nešantys , vairuotojai .

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Su interneto banku apsieitų kas trečias, tačiau skyriais tebesinaudoja 40% gyventojų 11-18 18:11
Maždaug kas trečias (31%) šalies gyventojas jau dabar būtų pasirengęs naudotis vien tik skaitmeninio banko paslaugomis, parodė "Swedbank" užsakymu atlikta Baltijos šalių gyventojų apklausa. Tokių...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%