Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Siandien 2017.03.27d. 07:48 val. Ant vilijampoles tilto, vaziuojant nuo centro, as vaziavau su masina antra juosta troleibusas pirma. Prie sviesoforo troleibusas nebuvo nusukes i kaire, is pirmos juostos tik i kaire yra sukama, blokavo mane ir nuvaizvo tiesiai i jurbarko gatve. Vaziavo 11nr pazymestas troleibusas kurio valstybiniai nr BEZ 375. Jai ne greita reakcija buciau atsitrenkusi i troleibusa. Ne gana to pirmoje jurbarko gatves stoteleje, nors yra ivaziavimas prie pat stotele, vairuotojas sustojo voduri gatves kad niekas jo neaplenktu.
Cia jau ne pirmas toks atvejis yra. Tegul praeina pakartotinai vairavimo kursus, nes jau jie pamirso kaip reikia vairuoti.
Audrius 2017-03-09 08:02:00
Siandien is ryto (dainavos stotelej) 7.06 val troleibusas nr 16 turi atvaziuot (partizanu g.-centras) bet velavo daugiau nei 5 min todel nespejau persedet i kita autobusa. Ir pavelavau i darba. Vakar viskas gerai buvo. :-/
O nepagalvojat kad kazkur gal kamstis gal pravaziuot negalejo, sparnu trulikai dar neturi kad galetu skristi....
Šiandien ryte 8, 01 val. Žukausko gatvėje 14 troleibusas sustojime sustojo maždaug 1m nuo šaligatvio. Troleibuso laukė neįgalus vaikinas vėžimėlyje. Vairuotoja išlipo labai nepatenkinta, kad turi padėti jam įvažiuoti į troleibusą. Atlenkė platformą įvažiavimui, bet ji neatsirėmė į šaligatvį, vaikinui reikia didelių pastangų, kad įvažiuoti į troleibusą, pagaliau vairuotoja suprato, kad turi pastumti vežimėlį, padėti jam. Vaikinui įvažiavus, ji iš aukščio paleido tą platformą, ir dulkių debesys apgaubė keleivius. Tai troleibusai jau ryte būna pilni dulkių. Atvažiavus iki Kovo 11-osios gatvės, ji neišleido sustojime keleivio vežimėlyje, o išleido už kokių 30 m nuo sustojimo. Ši vairuotoja visada taip elgiasi, burba, kad neįgalieji turi būti su palydovu, arba keleiviai turi padėti. Keleiviai irgi padeda, kiek tenka matyti, bet vairuotojas nuleidęs platformą, gali kažkiek padėti, kad vežimėlyje sėdintis žmogus neapsiverstu aukštelnikas, bėje 2 kartus jau taip buvo.
Važiavimo paslaugos gana brangios, todėl norime, kad važiuotume švariose troleibusuose ir autobusuose, kad vairuotojai laikytusi taisyklių, sustojimuose privažiuotų prie šaligatvų, ypač žiemą. Tikimės daugiau supratingumo.
2017.03.08. 14 troleibuso vairuotojas Darius Burlingis - blogiausias vairuotojas, kokį esu mačiusi per 15 metų važinėjimosi viešuoju transportu, patirtį. Moters dienos proga visos senyvos moterys buvo vežamos kaip bulvių maišai, nežinau, kur darbuotojas taip skubėjo, bet rekomenduočiau jį darbinti nebent kaip tralo vairuotoją, nes jis nelabai supranta, kad veža žmones. Iš stotelės pradeda judėti staigiai, dar nespėjus užsidaryti durims, net nekalbu, kad žmonės nespėja pasižymėti nuolatinių bilietų ir turi su mažais vaikais ar senyvo amžiaus keleiviais griuvinėti vairuotojui pavojingai ir greitai manevruojant. Išstovėti buvo neįmanoma, o taip tikrai neturėtų būti. Didelis minusas už šitą darbuotoją.
Henrikas Maciukas-pensininkas
2017-01-30 08:26:04 IP 2ivrqd94
Jau kuris laikas, neveika informacinis tablo Vytauto gt.priešais naują autobusų stotį.Gedimas paprastas ir lengvai pataisomas t.y.nutrukes laidas nuo ant trolejos esančio gnybto, nes per trumpas laidas, akyvaizdžiai matosi.Bukit malonus pašalinkit gedimą.
Laba diena. Rašau skundą apie 1 troleibuso vairuotoją, maršrutu Vaidoto gatvė-Islandijos plentas troleibuso Nr. 027. Tai nutiko šiandien 7.15. Rašau dėl to, kad susimąstytų, tokia vairuotoja, ar ji tikrai tinkama tokiam darbui. Ryte skubėjau į darbą Smėlio g. troleibuso atvykimo grafikas 7, 17, o jinai atvažiavo 7, 15 ir man pribėgus prie galinių durų nors troleibusas iš vietos nepajudėjo tik uždarė duris, o keleivių nebuvo daug man durų neatidarė.
Stovi zmogus su roletoriumi ties viduriu autobuso, bet vairuotojas nesugeba duru atidaryti, ar jis nemato per veidrodelius savo, ar jis neatidaro tycia ju, zmogus turi negalia, ir jam yra patogiau per vidurines duris ylipti su vezimeliu.
Siandien18.26v zukausoko st, kryptis i asigalio, troleibusas nr.13 vairuotojas islipant tik atidare duris ir vel uzdare ir man prispaude ranka, tase liko lauke, pradejau saukti duris atidarykit, jau pradejes vaziuoti sustojo, islindes pro kabina pardejo rekti ant manes, , ko reki'', tai gerai, kad viduj likau, o jei bezengiant is troleibuso, tai po ratais garantuotai buciau atsidurus
Lina 2016-12-13 09:37:01
Gruodžio 6 d., ryte, truputis po 8, 30, mano dukra lipo į 13 troleibusą pro priekines duris. Įkėlus 1 koją, jai nespėjus įlipti, vairuotojas uždarė duris ir pradėjo važiuoti. Dukra šokinėdama ant 1 kojos daužė duris, žmonės pradėjo šaukti, vairuotojas sustojo už 3-4 m. Dukra įlipo į troleibusą, buvo labai išsigandusi ir atsisėdo. Vairuotojas neatsiprašė ir nepaklausė kaip ji jaučiasi. Išlipo Ožeškienės stotelėje, nuėjus į paskaitas dukrą ištiko nervinis šokas.
Prašom įsivaizduoti, kad taip atsitiko jūsų vaikams, žmonai ar mamai...
Šiandien perskaičiau kitų nuotykius. Dieve, Dieve...
Perskaičiau eilę nutikimų ir galvoju, puiku, kad žmonės gali parašyti apie jiems nutikusius skaudžius ir nemalonius įvykius. Tačiau, labai gerai būtų sužinoti, ko ėmėsi įmonės administracija ar ta pati, nurodoma, profesinė sąjunga.
Prašom įsivaizduoti, kad taip atsitiko jūsų vaikams, žmonai ar mamai...
Šiandien perskaičiau kitų nuotykius. Dieve, Dieve...
Šiandien (12-08d.) 16-as troleibusas turėjęs atvažiuoti 07:22 atvažiavo 07:29 (!), niekaip negaliu suprasti kodėl kai kuriems vairuotojams yra taip sunku sekti savo grafiką. Be to, visą kelią atrodė taip, kad šis vairuotojas vairuoja troleibusą pačią pirmą darbo dieną. Lekia, lekia ir beprotiškai greit stabdo, lekia ir vėl stabdo. Negana to, jis rėkė ant kai kurių keleivių liepdamas, cituoju:
"-Pasispauskit, suglauskit kojas, nebelipkit kiti, nes gi matot, kad netelpat!!"
Kodėl jie vis dar turi darbo vietas? Manau, kad ne aš viena esu pasibaisėjusi tokiais vairuotojais.
Vakar, t.y. lapkričio 29 dieną apie 21:17 įlipau Kėdainių gatvės stotelėje į 11 maršruto numeriu pažymėtą troleibusą vykstantį link Kauno pilies. Vos spėjau atžymėti el. bilietą vairuotojas mynė greičio pedalą iki dugno ir aš kūliais pabučiavau troleibuso grindis. Pagal laiką troleibusas nuo grafiko neatsiliko, tad skubėti nebuvo kur. Būtų malonu žinto ar Jūsų darbuotojams bent kažkiek rūpi keleivių saugumas? Norėčiau pranešti apie neatsakingą šio vairuotojo elgesį, tačiau jokios identifikavimo kortelės ar darbo pažymėjimo prie kabinos nebuvo. Vairuotojas buvo plikas arba stipriai praplikęs, vairavo 341 žalią, 11 maršruto troleibusą. Tikiuosi bus imtasi kažkokių sankcijų neatsakingo ir nekompetentingo darbuotojo atžvilgiu. Laimei sužalojimų išvengiau, bet jeigu mano vietoje būtų buvęs pensijinio amžiaus asmuo?
Sveiki, šiandien (2016 11 26) 11:01 Dainavos stotelėje, įlipau į 15 troleibusą (garažo nr.293). Prieš mane įlipo trys vaikinai, kurie atsistojo į eilę pirkti vienkartinių bilietėlių, tik spėjo įlipti mano vaikas į troleibusą, vairuotoja užtrenkė duris, mergaitei truputį priverdama kojos pėdą. Pradėjau belsti į duris, kad troleibusas su mano mergaite nenuvažiuotų. Vairuotoja atidarė duris. Aš jos paklausiau, gal ji nemato, kad stoviu ir ruošiuosi įlipti. Supykusi ir atidariusi duris, dar kartą belipant privėrė mane. Kai paklausiau, kodėl ji taip įšsidirbinėja, ji pradėjo pašiepiančiai juoktis sakydama:
- Tik žiūrėk, kad nepriverčiau.
Manau tokie neatsakingi vairuotojai negali turėti teisės vairuoti viešojo transporto priemonių, kadangi neturi pagarbos sau ir nerodo jos kitiems.
2016-11-24 21:52:12 IP 28mes3j6
Rūtelė 2016-11-11 17:08:55
Man taip pat buvo užtrenktos durys prieš nosį kelis kart, bet visada atidaro. Vairuotojai taip pat žmonės, gal skubėjo, nes labai velavo ir užtrenkė, gal koks principas. Priežasčių daug, Bet vairuotojai tikrai nėra blogi. Jei reikia tikrai palaukia ir įleidžia. Prieš susiraukusius žmones, kaip šiuo atveju prieš Jus, durys yra užtrenkiamod, o aš laiminga važiuodama viešuoju transportu manęs laukia ;)
tai tegu uždaro duris prieš tokius susiraukėlius kaip aš, o ne prieš pensijinio amžiaus žmones, kurie ir taip vos pajuda ;)
Gertrūda Rugytė 2016-11-11 14:43:54
ta močiutė ir norėjo lipt per priekines duris!! ai, tai jūs nieko blogo nematot, kad prieš pat nosis žmonėms yra užtrernkiamos durys?? tada nėr apie ką su jumis ir diskutuoti
2016-11-11 14:43:54 IP 28mes3j6
Rutele 2016-11-11 09:30:12
Pagal taisykles reik lipt pro priekines duris. Nematau nieko blogo, jog jums išlipus iškart uždarė duris. O jei darytų visiem išiimtis tvarkos viešajame nebutu.
Gertrūda Rugytė 2016-11-10 18:51:54
sveiki. šįvakar 2016-11-10 18:10 išlipau savo stotelėje (Ašigalio) iš troleibuso Nr.4, vyresnio amžiaus, tamsesnių trumpų plaukų vairuotoja iškart uždarė troleibuso duris ir pradėjo važiuoti, nekreipdama dėmesio į stotelėje laukiančius žmones, nors troleibusas buvo visiškai tuščias. Sena močiutėlė apsikrovusi sunkiais maišais bandė pasivyti, šūktelti, bet, nors ir su mano pagalba, vairuotoja nestojo. Nepaisant to, kad 4 troleibusas dažnai laaabai nepunktualus, tai dar ir vairuotoja šlykščiai elgiasi su žmonėmis. Taip, troleibusas patyrė nesklandumų kelionės metu ir šiek tiek vėlavo, tačiau tai nesuteikia privilegijos vairuotojai taip elgtis. Net ašara nuriedėjo, pagalvojus apie laukiančią bei lauke šąlančią močiutėlę. O "nepastebėjau" irgi nepasiteisinimas, nes ta vairuotoja lyg specialiai uždarė duris vos man spėjus išlipti, nors stovėjau prie pat durų. Kaip sakoma- lazda turi du galus, mieloji vairuotoja.
2016-11-10 18:51:54 IP 28mes3j6
Norėčiau padėkoti, kad Kauno autobusų įmonė išgirdo keleivius ir beveik visuose troleibusuose ir autobusuose šildo.
2016-11-07 apie 17:30 važiavau 14 troleibusu namo po darbo ir vairuotojas specialiai uždarė duris moteriai prieš akis ir apsimetė, kad jos nemato. O kai pasakiau, jog palikot moterį piktai pasakė: eikit n... užpi.....
2016.10.04 Troleibuso maršruto Nr4 BEE 391 vairuotoja Kaunakiemio g. kirtusi ištisinę liniją sudarė avarinę situaciją ir maža to atsidarius savo inkilo langą pasakė visus "žinomus" rusų kalbos žodelius o ant galo pasiuntė "NX" :D Kultūros ir ket. taisyklių stokos reiktu pasimokyti!
Šiandien kauno kolegija stotelėje2016.10.05 9, 43 val 9 troleibusas neileido i troleibusa net nebuvo atsidaręs dureliu ilipimo. Ir vos tik išlipo žmonės nuvažiavo, taip ir likau stoveti. Ir vėluoti į darbą. Ar taip turi dirbti vairuotojai? ???
Labas vakaras. Rašau atsiliepimą apie 43 autobuso vairuotoją. Tai nutiko maždaug 12.30val 2016 09 21. Rašau dėl to, kad truputi susimąstytų, tokie vairuotojai, ar jie tikrai tinkami tokiam darbui. Po mokslų teko važiuoti per pramonės žiedą esantį prie prekybos centro, , Urmas". Važiuodama sava mašina antrąja juosta norėjau persirikiuoti į pirmą juostą ir išvažiuoti 3-jame išvažiavime (važiuojant nuo kolegijos pusės), tačiau man sukliudė 43 autobuso vairuotojas neturėdamas teisės pirma juosta važiuoti toliau žiedu ir privalėdamas iš jo išvažiuoti. Tačiau jis susigaudė per vėlai ir kai jau nebegalėjo per juostas persirikiuoti, kad neišvažiuotų iš žiedo vairuotojas žiedu važiavo toliau. Negana to toliau važiuodamas žiedu bandė persirikiuoti į antrąją juostą ir vos manęs neprispaudė. Visa laimė, kad galėjau greitai pristabdyti, kad manęs neprispaustų autobuso galas. Tai gerai, kad už manęs nevažiavo kita mašina, nes avarija tikrai būtų buvusi didelė ir toliau nuvažiavo lig niekur nieko. Norėčiau, kad tokie vairuotojai susimąstytų ar jiems tikrai verta dirbti tokį darbą dėl savo, keleivių ar kitų vairuotojų saugumo. Kas geriau, šiek tiek pavėlavęs autobusas ar nukentėję žmonės?
Šiandien, rugsėjo 4 d., Kaune T. Masiulio gatvėje, troleibuso vairuotoja, apie 20.00 val., troleibuso reg. Nr. CFD963 elgėsi tarytum būtų (galimai) apsvaigusi. Tris kartus sudarė avarines situacijas. Jos manevrų atlikimas, sudarė girto ir neadekvataus vairuotojo įspūdį. Manau, kad reikia įsitikinti, ar vairuotoja (vairavo moteris), tikrai gali toliau atlikti savo, kaip vairuotojo pareigas, nes jos veiksmai sukėlė tikrai labai didelių abejonių..
Š.m liepos mėn 27d apie 19val 25 min Kaune netoli L Žemkalnio stotelės pėsčiųjų perėjoje vos nebuvau parblokšta autobuso! Antroje eilėje automobilis sustojo praleisti pėsčiųjų (buvau ne viena- priešpriešiais ejo žmonės). Jeigu būčiau šokusi atgal, o ne į priekį dabar vaikai pirktų vainikus !!! Dirbu naktinėje pamainoje tai bendradarbės sirdies lašų turejo duoti ! Autobuso nr 812 !
2016m. 07. 04 13val 40 Min. Dainutė Petruševičienė vairavo troleibusą (349) 16nr. Su durimis priekyje privėrė laukiančius pirkti bilietą žmones, negana to... Padaviau apibraižytą 50 eurocentų monetą.. Vairuotoja atsisakė priimti monetą ir dar puolė man drąskyti akis. Tokie žmonės neturėtų dirbti žmonių aptarnavime.
evelina girzadaite
2016-02-12 16:15:56 IP 2devmam1
Begau i 13nr troleibusa kuri vairavo Valentas adomaitis. Skubejau todel lipau per galines duris. Vairuotojas mane privere jomis. Nors kitos dvejos durys liko atidarytos. Kol pasinaudojau bilietu akylai stebejo per veidrodeliar atsidkaitysiu el. Bilietu. Kreipsiuos i spauda uz toki slykstu elgesi su keliaiviais.
2016-02-11. Rytas. 07:20. Apitikriai. Inkaro sustojimas link centro. Skubu į darbą. Atvažiuoja 11 maršruto troleibusaa. 265 garažinis. Kontroleriai tikrina biletus. Po patiktrinimo išlipa. Vairuotojas užtrenkua duris ir nuvažiuoja. Lueku it musę kandus. Ryte kiekvieba minutė svarbi.
Sveiki, važiavau su 13 troleibusu nuo baldu stoteles apie 9.13 Kazkas tokio vos tik įlipus vairuotojas pradėjo įžeidinėti blondinuke pasitraukit. Žinoma as pasitraukiau mandagiai ne atsakydama nieko i tokį kreipinį. Ilgai laukiau eilėje kad paduoti pinigus. Stambiau neturėjau tai padaviau gana smulkiais netgi supakuotus, kad jam nereiketu rankioti tuomet jis pradėjo man skaityti moralą ir kad sitaip sugeba tik blondines.... Toks jausmas, kad mano pinigai kitokie... Jeigu valstybe prieme įstatymą kad tokie pinigai turi buti tai kodel as turiu klausytis moralo už tai kad moku pinigus nejaugi jam butu geriau jeigu bučiau padavusi 100 euru kupiūra ?!!! Juolab jeigu yra parašyta kad pinigus duoti lygiai. Esu labai nusivylusi tokiu aptarnavimu ir įžeidinėjimais. Valstybinis numeris bee320. Tikiuosi i mano skundą bus atsižvelgta, nes kitaip imsiuosi grieztesniu priemoniu, kad zmones daugiau nebutu įžeidinėjami.
Šiandieną sausio 18d. 7 maršruto troleibuso vairuotoja Vyžuonos sustojime sustojo, bet durų net neatidarė, taip uzsiemus buvo pliurpe su vyriškiu kuris buvo uzsigules ant vairuotojos kabinos, taip ir nuvaziavo, liko neilipe keleiviai tarp jų ir sušalę mokinukai, žiema saltoka vėl laukti 20min kol kitas atvažiuos...gaila kad sėdėdama už vairo vairuotoja užsiima pasaliniais reikalais, baisu ir dėl saugumo juk žmones veža, bet visiem vienodai...
Š.m sausio 15d.apie 7val50min Pašilės g.sustojime dabėgau iki troleobuso ir netgi norėjau žengti į jį man panosėj uždarė duris ir nuvažiavo. Tokius vairuotojus reikėtu šalinti iš mūsų visuomenės.grubiau pasielgti vargu ar įmanoma.Gaila.bet neužsirašiau maršruto nr.bet dabar praėjus valandai.dar negaliu aprimti.Svarbiausia.kad panašiai atsitinka ne pirmą kartą.Gėda.bet čia iš tikrųjų tokiems vairuotojams reikalingos nuobaudos.ir nemažos.
Sveiki.As ne is tu, kad rasytu skundus ar skustis, bet si karta jau uzkniso.Pastoviai vaziuoju su troleibusu i darba o jame salta beveik kaip laukia.Vairuotojai vadinas rupinasi tik savim, kad jiems butu silta.Sendien ryte vaziavau su 271 garaziniu buvo labai salta belekaip.prasau pasirupinkit, kad vaziuoti butu silta.su autobusais buna kitaip.o juk jau viena firma esat.As vaziuoju i darba moku pinigus ne tam, kad susirgti.
2015.10.23 Kaune, Urmo stotelėje pagal grafiką 20:11 val. turėjo atvažiuoti 12 troleibusas. Laukiau nuo 20:00 val. troleibusas neatvažiavo ir jau ne pirmą kartą. Manau žmonės kažkaip turėtų būti informuoti apoe pasikeitimus. Juolab, kad tai vienintelis troleibusas tinkantis man nuo Urmo stotelės iki namų.
2015-09-17 10:43 1-ame troleibuse Žeimenos g. stotelėje pirkau bilietą. Paprašiau bilieto už pusę kainos, turėjau 1 e, neturėjau smulkiau. Pasakiau, kad noriu bilieto už pusę kainos, vairuotoja dar atsisuko į mane kažką pamosikavo su mano 1 euru, aš pakartojau, kad už 0, 35 e, ir bilietą pardavė už pilną kainą, nors tikrai turėjo grąžos. Kai pradėjau sakyti, kad prašiau už pusę kainos, vairuotoja apsimetė, kad manęs negirdi. Vairuotoja VITA PAŠKEVIČIENĖ 1 troleibuso valstybinis numeris BEZ 363. Tikiuosi, kad bus imtasi kažkokių priemonių ir vairuota bus nubaustas, kad elgiasi žeminančiai su keleiviais. Norėčiau atgauti savo pinigus.
Lina Gineikienė
2015-09-07 08:10:22 IP 5f4sossk
Pasibaisėjau 12 maršruto troleibuso (garažinis nr.278) vairuotojo važiavimu, kuris įsivaizdavo, kad veža ne žmones, o malkas. Šeštadienį t.y. rugsėjo 5 dieną 20 val 20 min sustojime " Centrolitas" aš su sūnumi ir draugu įlipome į troleibusą. Sūnus įlipo pirmas, paskui lipo draugas, tada aš, nes reikėjo atsižymėti el. kortelę. Nespėjus atsižymėti, troleibusas su tokia jėga truktelėjo iš vietos, kad aš neišlaikiau pusiausvyros ir nuo staigaus judesio griuvau parblokšdama ir draugą, o mano rankinukas nuskriejo į troleibuso vidurį. Aišku susitrenkiau nugarą, šoko būsenoje skausmo nejutau, o naktį negalėjau užmigti. Gale sėdėję keleiviai išsigandę stebėjosi, kad vairuotojas nekreipdamas jokio dėmesio į mūsų nugriuvimą (jau nekalbant apie jokį atsiprašymą) toliau važiavo greitai ir staigiai "šokdamas" iš vietos. Nesuprntu ar jis nemoka ar nesupranta, kaip reikia važiuoti vežant žmones, o ne malkas. Dabar aišku man kainuos mano sveikata, bet bent būtų supratęs ir atsiprašęs vairuotojas už savo netinkamą elgesį.
Norėčiau sulaukti atsakymo apie netinkamo vairuotojo elgesio įvertinimą.
Pagarbiai Lina Gineikienė
Sveiki, siandiena 13:00 is Kaniuku sustojime paprasiau troleibuso vairuotojos, kad mus su kudikiu 11 men pirmos grupes invalidu priimtu su vezimu ilipti tai ji musu neprieme ir pasake yra sustojimas, na o mes tiesiog buvom nustebe nes ji buvo tokia pikta tokia nelaiminga mes nieko blogo nepagalvojome, nes kiek praseme vairuotoju tiek visi su sypsena mus priimdavo ir dar padedavo, tiesiog sunku mamai vienai vaziuojant su kudikiu.Tai buvo 7 troleibuso vairuotoja.Na o uz 9 min atvaziavo 11 troleibusas taip pat ji vairavo moteris tai su sypsena mus prieme i troleibusa ;-)
Pratesiant minti..daugumoje Europos miestu-valstybinis transportas yra prioritetinis, arba siekiama, kad tai butu.Net Brazilijoje...viesasis transportas yra nuostabus.Kodel?Kodel kitur sugeba susitvarkyt su siluma, salciu, -randami budai jaunima suvaldyt (anglijoje atimami vaiku nemokami bilietai, jei vaikas neuzleido vietos vyresniems.Dabar..pradejo Kaune leisti pamokymus gergzdzianciu seneles balsu...aciu anukeli....prasom, -negirdejau, esu su ausinukais.Globali problema.paprasto pilietiskumo reikia...visi kontrolieriai-privalo, ne tik bilietus tikrint ir tyciotis is vaiku ir seneliu isvilkdami juos i gatve, kad namie paliko pazymejima...Klausimas-10ies metu mergaite gal dirbanti gali but?ar mociute 80-ies?Vadinasi-i valstybes izda surinkt pinigus..priemones pateisinamos visokios, bet kokybei pagerinti-priemoniu nera?Taciau-tai reprezentuoja musu sali taip pat..Troleibusais vaziuoja uzsienieciai, o vaizdai kartais apverktini.Ir manes niekas neitikins, kad vairuotojas ar kontrolieriai negali issprest tos problemos...primint jaunimui ir pareikalaut, kad taisykliu privalu laikytis visiems..ir invalidu vietos yra skirtos...seniems..neigaliems..tevams su maziukais vaikais.
sveiki!...rasau ne tik savo, bet ir daugelio tu, kurie negali...nemoka...nezino vardu..Apie paslaugu kokybe.net ner ka kalbet..vasara mirsti is karscio...ziema is salcio.Amzina nepataisoma problema.Ubagu, trecios klases zmoniu vezecios.Mes vartotojai turim susimoket, kaip uz puikia paslauga, beveik pasaulinem kainom...pvz.Vilniuj..kaina kaip visuose Europos didmiesciuose...o gaunam...-ka gaunam.JOKIOS pagalbos senukams, kurie turi stovet, kai jaunimas okupuoja kedes su ausinukais ir mobiliaisiais.Kodel?Kodel Londonas kuo puikiausiai susitvarko su sia problema, kodel pas mus ne?Kodel vairuotojas kontrolierius, kuris gali iskoliot tave kad ne tokius centus padavei, kodel jis negali viena kart sustojes..pakelt jaunima is invalidu kedziu ir primint kad tai neigaliuju, nesciuju ir senuku vietos, mamu su vaikais vietos?Kodel, nekondicionuojamas oras per karscius, kuomet zmones alpsta?Kodel ziema nesildomi troleibusai?Kodel zmones turi jaustis, kad jie nenormalus, kad naudojasi valstybiniu transportu?
Roma 2015-02-01 08:11:32
Sveiki. Kaip suprasti 15 troleibusą? Nesilaiko grafiko ar kaip yra? Į stotelę atėjau ganėtinai anksti, pralaukiau 12 min iki to laiko kai turrėjo atvažiuoti, neatvažiavo, gerai galvoju, vėluoja pasitaiko, praėjo dar 10 min, nieko. Teko namo grįžti su taxi. Jei jau taip nesilaikoma grafiko, tai gal tokį maršrutą padarykite ne vieną, nes tikrai yra abydna kai tinka tik vienas ir tas neatvažiuoja. Arba būna taip, kad bėgi visą kelią iki stotelės, atbėgi ir telieka tik įlipti į troleibusą, vairuotojas neatidaro nei vienų durų. Tai negi nelikę jokio žmogiškumo, naktį atidirbus norisi greičiau namo, o dar vat susiduri su tokiu troleibusistų elgesiu. Kitu maršrutu 15 nėra tekę skųstis, na bet kai reikia važiuoti nuo utenos g, stotelės iki s.daukanto vidurinės mokyklos stotelės, čia ir prasideda smagumai.
Tai kad jus ir siauraprociai zmones labai kriteriju mazai yzvelget.gal avrija kele uzblokavo, ogal troleibusas sugedo.ogal laidus kanors nutrauke.visokiu nuoancu gali buti o jus iskarto apie marsrutu dadejima paleidima ir taip toliau parastas posakis pajuk smegenis :D
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Kauno m. troleibusų parko vairuotojai gerb. Vidai Stankienei (297) Nr.2, kurios dėka šiandieną ne tik. kad nepavėlavau į darbą, bet ir neturėjau nemalonumų.Jau pradėjusi važiuoti vairuotoja ne tik, kad sustojo, bet ir maloniai nusišypsojo, o tai nedažnai pasitaiko. Kadangi neradau namuose mobilaus telefono ir apie vėlavimą būčiau negalėjusi pranešti mane pastoviai iš pilies vežančiam į Kauno rajoną vairuotojui, kur aš ir dirbu. Dabar troleibusų grafikas nuo Topolio sustojimo 6 val 10 min. yra nelabai palankus. Jeigu pavėluoji į man reikalingą troleibusą, tai turi ilgokai laukti, kadangi visi iš eilės maršrutai pravažiuoja vienas paskui kitą beveik, vienu metu. Kas toks protingas. Anksčiau galima buvo su persėdimu pavažiuoti Nr.1 ar Nr. 4, dabar deja...
Norėčiau kad daugiau būtų tokių supratingų vairuotojų. Nors ir anksčiau nei vienu vairuotoju neturiu nusiskundimų, yra palaukę manęs atbėgančios ne vienas Nr. 2 vairuotojas ar vairuotoja, bet šiandieną man buvo labai svarbu. Linkiu ko geriausio sėkmės ir angelų palydos gerb. Vidai Stankienei.

Pgarbiai, Aldona.
ilgai galvojau rasyti ar ne bet nusprendziau parasyti, nes tokio elgesio vairuotoju netoleruoju.vaziavau 06.02 su 11 troleibusu (garazinis numeris 245) nuo kalnieciu poliklinikos link kaniuku apie 11 val. stoteleje buvo daug zmoniu ir dauguma lipantys i troleibusa pirko pas vairuotoja biletelius, taip susidare eile, ir as pirkau, po manes stovejo moteriske o uz jos gal dar trys zmones kurie nebuvo ilipe i troleibusa, tai vairuotojas kaip pradejo ant ju saukti tai lipsit jau ar dar ilgai as cia stovesiu, vaziuot man reikia.uz manes stovejusi moteriske jam sako ko jus rekiate negalite ramiai pasakyti, vairuotojas jai atkirto-tu atsisesk mano vieton tai paziuresiu ar tu nesauksi, moteris jam sako jeigu jums nervai nelaiko tai reikia keist darba, vairuotojas jai vel atkirto-kad pavargsta visa diena (tai jei pavargsta reikia atostogu arba keist darba), as nusipirkau bileteli, po manes ta moteris padave vairuotojui 5 eurus, o jis vel ant jos saukt pradejo-kokius cia pinigus man duodi, kiek as cia laiko grazos ieskosiu, na ir as neiskentusi klausytis tokio grubaus vairuotojo elgesio nuejau i gala troleibuso atsisest. vairuotojo pavarde berods Motiejaitis bet galiu ir klysti gal ne taip nuziurejau susinervinus
Laba diena, tiesiog iškilo toks klausimas, kaip yra su 7 troleibuso grafiku, Griunvaldo sustojime i miesto pusę, 17 :04 val. Nebūna 7troleibuso, gal grafikai pasikeitę ir nepakabinti nauji? Bet tenka sulaukti tik 17:19 val. Nors prie keletą dienų sulaukiau 17:10val. Tai iš vis nesuprantama pagal komį grafiką važiuoja. Nežinoma ar ilgiau darbe pabūti ar skubėti į transportą.
Kodėl niekur nebuvo skelbiama, kad jeigu perki talonėlį troleibuse jis jau kainuoja 2, 42 LT.
Buvau labai nustebusi, kaip manęs paprašė vairuotoja dar 2cnt.
Į darbą, kaip į Sibirą.
Nuo 2013-ų metų pradžios buvo ne kartą skambinama dėl 7 numerio troleibuso (važiuojančio maršrutu Partizanų g. - Kaniūkai). Sureaguojama dienai, o kur dingsta visas kitas laikas? Esminė problema - šaltaisiais metų mėnesiais troleibusu važiuoti 45 minutes į darbą ir iš jo yra tik peršalimo ir/ar rimtų ligų tiksinti bomba.
Langai atidaryti, pro stogą lyja/sninga (kadangi liukas taip pat atidarytas), šildymas neįjungtas arba jeigu "įjungtas" - šilto oro niekur nerasta. Vairuotojai, kurie yra ne tik vairuotojai, bet ir asmenys teikiantys mums paslaugas, net nesivargina prieš pradedant darbą patikrinti jų vairuojamo troleibuso būklės (mat langai neužsidaro arba nesilaiko), apie šildymo įjungimą dažnai pamirštama (kam jį jungti kitiems, jeigu užtenka tik sau...?) ir prie viso to, reiškia savo didelį nepasitenkinimą dėl pasakytų pastabų.
Galima būtų pabrėžti, kad šis maršrutas važiuoja ~53 minutes. Jeigu nėra naujų troleibusų, kuriais galima būtų pakeisti senus, susimąstykite apie tai, kad tokie troleibusai turėtų važiuoti trumpesniais maršrutais. Nes važiuojantiems nuo pradinės iki galinės stotelės tai daug reiškia. Mes, paslaugų vartotojai, mokame pinigus už suteikiamą paslaugą ir norėtume matyti ne tik mikro autobusus naujus, su tvarkingais vairuotojais, bet ir įlipti į troleibusus, kuriuose nereikėtų apsirengti skrandos, nervuotis dėl visiško vairuotojų abejingumo, neišsilavinimo. O ir viršininkai nesivargina kuo nors padėti.
Tikimės pokyčių.
Diana 2014-10-21 23:41:20
Laba diena.norejau pranesti del ivykio tokio kad sendiena spalio 21d.vaziavau is darzelio su mazais vaikais namo nuo sauletekio sustojimo iki utenos sustojimo.vairuotojas vairaves 16troleibusa valstybinei numerei bez 396 vardo ir pavardes neisidemejau veze visus kaip malkas kokes.sedeti buvo neimanoma nes kaip stabdydavo taip vos nekrenti is kedes.utenos g.sustojime mums reikejo islipti bet vairuotojas nekreipe demesio is vaziuojancio troleibuso atidare duris trumpam sustojo spejo tik 6m.dukra islipti ir durys uzsidare mergaite liko beveik ant vaziuojamos dalies kur galejo vairuotojas troleibuso mergaite prazudyti.po keliu sekundziu troleibusa sustabde ir vel ant stabdziu sunus 4m.vos galvytes nesusitrenke spejau sulaikyti nuo smugio.tai kaip dyrba jusu vairuotojai atsizvelkit!!!Utenos stoteleje seip ne taip islipome 18:37.
Be to liko mano vaikai soko busenoje o pati likau isvadinta necenzuriniais zodziais.

Rugsėjo 29d., pirmadienį važiavau 16 maršrutu, troleibuso numeris CFO 935 (apie 17 - 17 40val.), vairavo vyras (vardo ir pavardės nepavyko įsidėmėti). Vairuotojas vairavo tragiškai - labai greitai lėkė, po to staigiai stabdė, važiuojant nuo S.Daukanto g. iki A.Baranausko g. signalizavo kokius 6 kartus, vairavo kaip nestabilios psichikos žmogus. Kai į troleibusą įlipo labai daug žmonių ir vienas senas vyras norėjo išlipti iš troleibuso per priekines duris, vairuotojas jo neišleido, kaip kartu neįleido stotelėje stovinčių žmonių, vėliau, šiaip ne taip, vyriškis išprašė vairuotojo, jog atidarytų duris ir išleistų, nes per tokią begalę žmonių neįmanoma prasigauti prie kitų durų. Galiausiai, kai išlipau iš troleibuso ir telefone užsirašinėjau troleibuso valstybinį numerį, vairuotojas tai pamatęs per stiklą ėmė man grūmoti ir, manau, šūkauti (per stiklą negirdėjau, bet vairuotojas atrodė itin supykęs). Nekreipiau dėmesio ir nuėjau savais reikalais.
Tikiuosi, jog bus imtasi priemonių sudrausminant troleibuso vairuotoją, kad tokie atvejai daugiau nepasikartotų.

Liepos 10 d., 2014 m., apie 12.30 val., Siaures pr., ties Maxima, izenges du zingsnius i pereje maciau i mane atvaziuojanti troleibusa. Gerai, kad troleibusa stebejau, nes jis visai nestabdydamas vaziavo i mane, vos spejau "atsokti" ant saligatvio atgal. Troleibuso garazinis numeris 023, marsrutas 2. Troleibusa vairavo moteris. Tokiu atveju maciau ne viena su kitais zmonemis. Pasibaisejes tokiu troleibusistu elgesiu.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės 11-18 18:31
Valstybės valdoma energetikos grupė "Ignitis grupė" (buvusi "Lietuvos energija") patvirtino pakvietusi plėtotojus teikti pasiūlymus deryboms dėl naujos centrinės būstinės nuomos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%