Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Julija zvironaite 2018-03-15 18:53:11
Atsiuskite savo tel nr.ir mes susisieksime su jumis kuo skubiau issiaiskinti ivykusi konflikta.
Aš jums duosiu tos moters numerį kurio apšaukė 860830700
2018-03-15 18:53:11 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 18:51:00
Gal su garaziniu suklydau, bet tai yra ne šmeižtas tai jau tikrai.
Julija zvironaite 2018-03-15 18:45:15
Onute, pagal jusu teiginius, tai yra smeistas.neatitinka nei trol.garazinis nr.nei jusu visi isdakyti teiginiai.gal galite patikslinti, su jusu pagalba aiskinsimes jusu nusiskundimus, kuo skubiau.
Gal su garaziniu suklydau, bet tai yra ne šmeižtas tai jau tikrai.
2018-03-15 18:45:15 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 18:39:36
Čia tikrai Judita Asipavicienė, vairuotoja transporto garažinis 327
Julija zvironaite 2018-03-15 18:34:55
O gal jus klystat kad ta pirkeja yra vairuotoja?gal apsipazinote?
Čia tikrai Judita Asipavicienė, vairuotoja transporto garažinis 327
2018-03-15 18:34:55 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 18:30:16
Kažkas buvo dėl grąžos, kaip pasakė kad duos metalų ir vairuotoja puolė taip šaukti, negali taip elgtis. Bet šita vairuotoja taip elgėsi visur.
O gal jus klystat kad ta pirkeja yra vairuotoja?gal apsipazinote?
Julija zvironaite 2018-03-15 17:57:56
Kauno viesasis transportas tai nera parduotuve, o jus gal zinote, ar gal nutuokiate jeigu salia buvote tai delko ivyko konfliktas parduotuveje?mes bandysime issiaiskinti si konflikta, tai gal galetumem su jusu pagalba, nes jus buvote ivykio vietoje.
2018-03-15 17:57:56 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 17:47:16
Matau kad jums vienodai kaip elgėsi jūsų darbuotojai, reiškė kad gali pravardziot visokius žodžius, aš jos nekaltinu kai važiuoja, o žmonės paklausia tik tada kaip sustoja stotelėse. Taip aš buvau parduotuvei kaip pradėjo šaukti ką Šunie plaukus nusidažėi viršininkė iš šunų tapai, aš stovėjau prie kasos viską girdėjau. Tai pasakykit tai aš jus visus taip darbuotojus vadina?
Julija zvironaite 2018-03-15 17:32:49
Kodel tik db sugalvoje rasyti, tai skirtyngi dalykai.rasote ir apie viesaji transporta, kad vairuotojos paklausti nieko negalima, o aplamai kam ja kalbinti, juk daug ir daznai vazinejat tai viska juk zinot.vairuotoja kalbinti-DRAUDZIAMA.o dar rasydama pradedat pasakoti apie incidenta parduotuveje.o jus zinote ir gal galite placiau paaiskinti?
2018-03-15 17:32:49 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 17:23:31
Kontrolė negalėjo girdėti nes ji sustodama atidarė visas duris, Kontrolerei pasakė tik kad kitą kartą užfiksuoti tai. O kovo antra diena apšaukė moterį kuri anksčiau dirbo kontrolere rėkia per visą parduotuvė "Šunie" aš pati savom ausim girdėjau. Ar taip galima??? Rašysiu tikrai anksčiau nes taip palikti negalima.
Julija zvironaite 2018-03-15 17:05:11
Tai Jus aprasykit sustojima, kur ir koks incidentas vyko.is keleiviu kontroles dirbanciu ekipazu, apie vairuotoja nusiskundimu nebuvo gauta.
2018-03-15 17:05:11 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 16:44:07
Aš važinėju troleibusų, ir čia ne pirmas kartas.Paklausti jos nieko negalima labai grubei atsako nu nemandagi labai, o kontrolės vadinti "Šunimis" tai ji negali vis dėlto tai irgi žmonės kurie dirba savo darbą. Atidaro duris kaip troleibusą stabdo kontrole, ir girdis tik replikos į jų darbą taip visada būna kaip dirba šitą vairuotoją.. Čia iš jos reikė paimti pasiaiškinima kodėl taip elgėsi.
Julija zvironaite 2018-03-15 16:25:15
Placiau aprasykit situacija.kas ir kada buvo.kas nutiko????
2018-03-15 16:25:15 IP 2fbasrf4
Ona 2018-03-15 15:30:57
Sveiki, kaip gali pas jus dirbti nestabilios psichikos vairuotoja JUDITA ASIPAVICIENE kuri nemoka kalbėtis su žmonėmis tik riekia, girdėjau kai prie žmonių vadina kontrolierius "Šunimis" ar ta yra normalu? Prašau atkreipti dėmesį į šitą vairuotoja. Žadu aukščiau rašyti apie šitą vairuotoją prašau mane informuoti. Ačiū
Placiau aprasykit situacija.kas ir kada buvo.kas nutiko????
Audra 2018-03-09 16:03:58
Man taip pat truko kantrybė.. nu is kur tokias vairuotojas traukiat.. 15marsrutas vairuotoja Brigita Tilinskaite.normalu žmogui prieš akis uždaryti troleibuso duris ? Išmesti tokią iš darbo ne jai su žmonėmis dirbti !! iš vis drauges vežioja savo kabinoje pasisodinus ir tdl sukelia avarines situacijas.
Pastoviai važinėju troleibusais ir matau žmonių reakcijas į vairuotojų darbą. Niekaip nesuprantu tų keleivių, kurių iš savo beraštingumo skundžiasi kad jiems neva duris po nosim uždarė. Juk ant durų aiškiai LIETUVIŠKAI ant galinių durų parašyta : ĮLIPTI DRAUDŽIAMA ! Tai ko nelipat pro priekines? Dar dažnai patys keleiviai atidarinėja vairuotojų kabinos duris, arba į jas barbena klausinėdami kur važiuoja. Juk viskas parašyta ir taip! Juk ne kiekvienas vairuotojas ir girdi UŽDAROJE kabinoje. O kai vairuotojas turi dar ir vairuot ne tik keleiviui aiškint kur važiuoja, tai neva avarinė situacija. Tau Audra, o ir kitiems berasčiams turbūt neįsivaizduojama kas išvis yra avarinė situacija! Juk važiuojama gatve pilna transporto eismo, o dar ir girti važinėja, o tie tai sudaro avarines situacijas.
Galima butu dau rasyti apie vairuotoju elgesi. Taciau, prisitaikai ir vaziuoji. Siandiena truko kantrybe. V. Landsbergio-Žemkalnio g. stoteleje vairuotojas tiek skubejo, kad net islipti nespejau. Vaikas ispilo, o mane su durim suspaude... 14 marsrutas 2017 03 05 - 14:28 laiku BEE 388. Jau senai pastebejau, kad vaikams ir letesniens zmonems tikrai sudetinga ilipti ir islipti saugiai. Pati laukiausi siuo metu, mokinu vaika vazineti viesuoju transportu, bet jokio supratimo ar zmoniskumo. Dar buna tokiu, kad rekia, jog nepasiruose!!! kaip pasiruosti, kad staigiai stabdant galima per troleibusa praskristi, ypac ziema arba vairuotojams skubant.
Partizanų galas. Suprantu, kad ir vairuotojams reikia pailsėt. Bet kai jie gerdami kavyte ir pasivaiksciodami eina i troleibusa, jau veluodami 4 minutes nuo paskirto grafiko...susiimkit :) taip pat buna, kad troleibusas paskirtu laiku tiesiog neatvaziuoja, nors stoteleje stovi net keli to numerio troleibusai.
Išmokikit mandagumo su žmonėm bendrauti. Ant vaiku rėkia, ant kitu mašinu tai pat rėkia, pro langą!!! “Birtutė Kazakevičiūtė”
Anonimas 2 2017-12-23 09:59:11
Nesvarbu, kad šiandien ųeštadienis žmonėms reikia į darbus. 9 maršrutas turėjo vykti po 7:08 ;07:35 nei vienas iš išvardintų troleibusų neatvyko. Savaitgaliais troleibusai šiuo maršrutu visada vėluoja 10 min. Jei troleibusai negalų atvykti tokiu laiku keiskit grafikus. 40 min. laukt šaltyje ir galiausiai nesulaukt autobuso bei pavėluot į darbą tikrai apmaudu. Už nuolatinį sumokėjau 76 e todėl norėčiau naudotis kokybiškom paslaugom.
Pagalvojate, kad prie bazių kamščiai didžiuliai. Mašinų daug ir tie troleibsuai stringa, vėluoja nežmoniškai. Dar karta sakau, tikrai vairuotojai nevėluoja šiaip sau, o dėl priežaščių kelyje. Šiandien mačiau "traukinukas" tarp kolegijos ir Dainavos. Viens paskui kita važiuoja, kaip tada tikėtis, kad jis laiku atvažiuos? Tai ne grafikas yra kaltas, jo neištemps tiek, kad per šventes nevėluotų, nes tada turėtumėte laukti po valandą.
9 troleibusas 2017-12-07 20:14:15
10 valandą nemanau, kad būna dideli kamščiai. Tuo labiau kol stotelėje laukiau pusvalandį, tiek 12, tiek 5 troleibusai atvažiavo laiku pagal grafiką.
Galėjo į galinę stotelę atvažiuoti jau vėluodamas, tai ir išvažiavo vėluodamas ir į Kausta vėlavo.
Anonimas 2017-12-07 19:12:00
Jie veluoja, nes ryte ypač prieš puse 8, būna kamščiai nuo Petrašiunų st. Vėluoja nes kamščiai dideli būna ir neatvažiuoja laiku.
9 troleibusas 2017-12-07 10:52:29
Šiandien 12-07 Kaustos stotelėje turėjęs būti 10:27, 9 troleibusas išvis neatvažiavo. 10:41 turėjo atvažiuot kitas, atvažiavo 10:46. Laukiau stotelėj nuo 10:24. Čia normalu? Ištisai visur vėluoju, kai pasiteiraujam vairuotojos kodėl vėluoja tai amžinai kalba telefonu ir nelabai teikiasi atsakyt.
Sveiki, nesuprantu kaip reik ziureti i troleibusu grafikus? Negana to, kad troleibusas velavo, kaip suprantu buvo mokinamas vyras vairuoti, suprantu kazkaip reikia atlikti praktini vairavima, bet su zmonemis? Matosi ir vyras yra issigandes, nes dar visko nemoka. Tiesa pasakius visa kelia vaziuodama jauciausi nesaugiai, o salia jo kedute pasistaciusi ir mokiusi vairuoti moteris trugde visiems zmonems praeiti toliau i troleibusa. Vienai mociutei isvis buvo sunku, ir ji tik atsove, mociute tvarkykites, ar tai normalu, ar uz tai mes turime moketi pinigus? Laukti nezinia kiek laiko ir dar jaustis nesaugiai? Labai nemaloni kelione.
Anonime 2017-12-05 21:09:12
Gal galite parasyti tiksliai kada troleibusas vėluoja?
Grafiko neatitikimai būna pastovūs, bet pvz šios savaitės: 12-04 Kaustos stotelėje troleibusas turėjo būti 7:21. 7:17 programėlėje man rodė, kad troleibusas bus už 2min. 7:21 rodo vis dar tą patį 2min. Troleibusas atvažiavo 7:26. Šiuo maršrutu daug žmonių važiuoja į darbus ir į paskaitas Klinikose, todėl visi skundžiasi, kad vėluoja ir nespėja laiku nuvykti į darbą. 12-05 9 troleibusas Kaustos stotelėje turėjo būti 8:28. Tik išėjus iš namų pamačiau, kad troleibusas jau važiuoja ir stotelėje jis buvo 8:24. Aišku nespėjau į šį troleibusą ir teko laukti kito, kuris turėjo būti 8:39. Jis atvažiavo 8:45. Čia tik pora pavyzdžių, nes tokie dalykai vyksta ištisai, kartais atvažiuoja vidury dviejų grafike nurodytų laikų ir suprask kuris čia dabar atvažiavo.
Paulina 2017-12-05 08:49:51
Kiekvieną rytą važiuoju 9 troleibusu iš Kaustos stotelės ir nuo rugsėjo galiu ant rankų pirštų suskaičiuot kada jis atvažiavo laiku. Ištisai arba vėluoja arba atvažiuoja per anksti. Net neverta žiūrėti į grafikus, nes niekad pagal juos neatvažiuoja. Ir vėluoja ne kelias minutes, o 8-10. Aš suprantu porą kartų vėluotų, visko būna, bet ne ištisai kiekvieną dieną. Pradėjau programėlėje žiūrėt realų atvykimo laiką, tai ir tas neatitinka realybės, nebesuprantu kada man išeit iš namų. Labai prašau, tvarkykit šitą reikalą.
Gal galite parasyti tiksliai kada troleibusas vėluoja?
2017-12-04 apie 14val 7 min isedau i pirmo marsruto troleibusa garazinis 348 vairavo moteris kuri necenzuriniais zodziais isvadino moteri paprasius ja isleisti ne stoteleja moteris prase nesaukti ant jos nes ji suprato to negana vairuotoja atsauke tai py...nuo duru.
Šiandien važiavau 15 troleibusu nuo Vilniaus g. (įlipau 9:55) iki S.Daukanto progimnazinos. Neveltui, kad autobusas vėlavo, vairuotoja Renata Škarnulienė nepasižymėjo mokėjimu laikytis vairavimo taisykliu. Sustojus stotelėje sukėlė kritinę situacija ir už mūsu važiavęs vairuotojas išlipo ir aprėkė Renata, dėl situacijos, kuomet nedaug trūko iki avarijos. Taip pat, ji pravažiavo ne viena karta per raudona. Galiausiai užmiršo sustoti Baranausko alėjoj ir dėl to sustojo kur kas toliau už gatvės. Tokį išsiblaškyma tikriausiai sukelia kalbėjimas telefonu.:) Labai nemalonu kai keleiviai turi jausti baimę viso maršruto metu, o vairuotoja yra neatsakinga.
Šiandien (2017.11.27) įlipusi į 37 autobusa Studentu skvere (10:15h) pirma karta naudojausi elektroniniu bilietu, nežinojau, kad jį reikia aktyvuoti. Vietoje to, kad sulaukčiau pagalbos iš šalia esančio vairuotojo, buvau aprėkta, sulaukiau repliku, kad esu beraštė ir nemoku skaityti. Labai nesmagu, kad puikia ryto nuotaika sugadino toks nemandagus vairuotojas.
2017 11 09, apie 17:40h troleibusas BEE 352 iš viešojo transporto juostos rikiavosi tiesiai į 3-ją neatsižvelgdamas kaip arti 2-ja juosta važiuoja mano automobilis ir kad man yra staigiai blokuojamas kelias. Už tai, kad troleibuso vairuotojui pyptelejau, tolimesniam kelyje jis staigiai pasuko i mano puse bandydamas išgąsdinti ir prispausti mano auto važiuojanti kraštine juosta ir negana to kai išsigandus sustojau, pradėjo rodyti įžeidžiančius ženklus. Suprantu, kad troleibusai turi pirmenybe išvažiuojant is sustojimo, bet pradėti reikia nuo to, kad ten nebuvo joks sustojimas ir ponas viršininkas vairuotojas sau tiesiog per daug leidžia :)
Jei skundą rašote reiktų ir konkretų laiką rašyt. Jūsų skundas yra bevertis. Jo trasoje nematote, kokios kliūtys būna.
Milita 2017-11-08 07:59:55
Sveiki, jau nebeiškenčiau, kiekviena ryta tenka važiuot su 12 troleibusu, nuo žeimenos stotelės. Ir dar nebuvo nė karto, kad troleibusas atvažiuotu laiku. Kiekviena karta tenka laukt daugiau nei 10 min. Darykit kažka su tvarkaraščiais arba vairuotojais. Visgi pinigus moku ne už tai, kad vėluočiau.
Nepagalvoji, jog kažkur ryte būna kamščiai ir vėluoja. Vairuotojas ne šiaip sau ne laiku atvažiuoja, dėl kliūčių kelyje.
2017.11.07. Eigulių stotelė, 11 troleibusas. Turėjo atvažiuoti 8:38, tačiau išvis nepasirodė, atvažiavo tik sekantis 8:50. Žmonės per tokius dalykus vėluoja į reikiamą vietą. Jei yra maršruto laikas, sutvarkykite taip, kad troleibusas, nors ir keliom minutėm vėluodamas, bet pasirodytų.
2017.10.30, 42 autobusas, sustojimas Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje link centro, 07:39. Pasibaisėjau grubiu vairuotojo bendravimu - susimokėjus už bilietėlį smulkiais centais, piktai paklausė: "smulkiau negalėjai?! Sunku į parduotuvę nueit?" Visų pirma, dauguma parduotuvių tokiu metu nedirba, o antra - neprivalau dėl to aiškintis, nes kiek žinau, vairuotojai turi teisės nepriimti stambesnių nei 5eu sumų, o ne rėkt ant žmonių dėl centų, kurių prireikia jiems patiems. Sugadinta nuotaika visam rytui.
Kodėl dažnas rytas kai neatvažiuoja 9 maršruto troleibusas? Iš stotelės, , Kausta” troleibusas turėtų išvažiuoti 7.31, deja dažnas rytas kai troleibuso nėra. Nebuvo 5d.12d. neatvažiavo ir šiandien. Jau nekalbant apie kasdienius vėlavimus. Dar klausimas, jei neatvyko troleibusas, reiškia kaip kompensacija už pravažiavimą mokėti nereikia? Nes kompanija, gerbenti save ir keleiviua taip ir padarytų. O jūs ką?
Vida 2017-09-19 08:57:12
Vakar važiavau pirmojo (1) maršruto nr.254 troleibusu link centro ir pasibaisėjau.Troleibusas visiškai netinkamas eksploatacijai, nes visas kiauras tikra žodžio prasme.Pro stogą į vidų laša vanduo, trys lempos pilnos vandens, kuris važiuojant teliuskuoja ir bėga ant keleivių bei sėdynių.....O kur pagalvota apie keleivių saugumą jei įvyktų elektros iškrova irt.t.?Baisu, kur žiūri atsakingi darbuotojai, tokių nėra???
Tokių troleibusų ne viens ir ne 2 yra. Dauguma. Visi važiuoja ir visiem gerai. O jei norit skųstis, tai tiesiai į įmonę rašykite, tada gal pasikeis. Nors labai abejotina. Problema, amžina. Kai tik liutys, taip senose troleibusuose varva ant galvu ar per sienas.
Niekaip nesuprantu, kas sudarinėja grafikus. Kartais atrodo, jog tyčiojatės iš žmonių. Tarkim 38-ojo maršruto tvarkaraštis Mega- Geležinkelio stotis važiuoja 20:59, o sekantis- 21:22, visi darbuotojai darbus baigia 21h, tai nei į tą 59 spėsi, o iki sekančio dar 20 minučių žmonės trypčioja lauke, kai po darbo norisi kuo greičiau važiuot namo, pailsėt. Nepamirškit, jog Mega yra Kauno pakrašty į kurį važiuoja vos keli maršrutai, dauguma žmonių važiuoja su persėdimais, o kitiem net valandą trunka kelionė namo. Anksčiau buvo bent normalus laikas 21:12 ir niekas nesiskųsdavo.
Ir tarp kitko, šiandien t.y. 2017-08-26, Šarkuvos stotelėje 08:36 turėjo atvažiuoti 31 autobusas, tačiau jau ne pirmas kartas, kai vėlgi jo nesulaukiau. Ar autobusų vairuotojai važinėja kada nori?
9 ir 12 troleibusai per dažnai nesilaiko grafiko! Diskutavom su draugais ir giminėmis, kurie dažnai važiuoja šiais maršrutais.Būna, kad neatvažiuoja koks nors vienas pagal grafiką, praleidžiamas vienas reisas, būna, kad nesuprasi, koks aplamai grafikas jam galioja ?
Pastebėjimas.
Šiandien apie 13:35 įlipau į troleibusą prie Girstupio.Sekančioj st įlipo senyva moteriškė, padoriai, gražia suknia apsirengusi.Troleibusą 297, vairavo Vitalija Pčigockytė berots.Močiutė paprašė talonėlio už 20 cnt.Iškarto pasigirdo nepatenkintas tonas-cituoju: rodykit pirštu, kokia kaina, arba duokit pažymėjimą-bus aiškiau!Senolė neįtiko, rodydama, tad padavė pažymėjimą.Taloną pardavė už 50 cnt.Sugrįžusi močiutė prašė paaiškinti, kodėl talonas už 50cnt, jei matėt pažymėjime, kad priklauso 20cnt?Vairuotoja ilgą laiką nekreipė dėmesio, kol žinoma apsuko žiedą link sekančios st.Tuomet iškoneveikė senolę, kad visi su pretenzijom ir aiškiai girdėjo visi priekyje sėdintys, kaip močiutę vairuotoja pasiuntė n****i.Sėdėjo mažamečių.Senolė vos spėjo išlipti, savo st.nes užtrenkė paskubomis duris.Moralas tas, kad ausinukas matyt vairuotojams dažnai nepadeda išgirsti keleivių, bet dedasi viršininkais iš didžiosios O.Visko pasitaiko, reikia gal daugiau pagarbos vieni kitiems.
Dar vaikas 12 gal m pasimetęs ne savo rajone, klausė, kur važiuojate, kur galėčiau perlipti, tai aprėkė ir jį, kelią vaikui nurodėm mes-keleiviai.
Norime padėkoti troleibuso vairuotojai Dranginytei šiandien vairavusiai troleibusą 315. Vairuotoja padėjo senyvai moteriškei įlipti į troleibusą. Smagu, kad Lietuvoje yra ne tik gerų specialistų, bet ir geranoriškų žmonių.
Nesuprantu kokia logika vadovaujantis yra sudaromi autobusų grafikai??? Kada daugiausiai galimų keleivių jis nevažiuoja.
Nuo turgavietės 3 autobusas ankščiau važiuodavo kelios min po 21h. dabar 20:55... Čia tam, kad visi PC SAVAS darbuotojai negalėtų taip anksti važiuoti namo??? ir trepsėtų stotelėje 30min ?? Įsijunkite logiką mielieji!!! nes tikrai tuojau nespėsite skaityti skundų
Šių metų gegužės 22 diena apie 15 valanda sustojime Laisves aleja 14 troleibuso vairuotojas (310) uždare duris ir pradejo važiuoti ir mano dukrai suspaude koja. Sustojo tik tada kai visas autobusa pradejo šaukti.
Šiandien ryte 8:30 važiavau 11 maršrutu (278). Vairuotojui padaviau pinigus už vienkartinį bilietą, jis turėjo man paduoti grąža su talonėliu, padavė tik grąža (kaip spėju bededant jam jis tiesiog iškrito) nieko blogo tame nematydama aš mandagiai pasakiau, kad talonėlio nepadavė ir tada prasidėjo vairuotojo nepasitenkinimas - necenzūriniai žodžiai ir rėkimas, jog kam aš imu pinigus pirmiau nei talonėlį ir galiausiai kai pasakiau, kad talonėlio nepadavė vairuotojas mane tiesiog pasiuntė.... Aišku rytinė nuotaika sugadinta..
Norėtųsi tokiam žmogui tiesiog priminti ką reiškia elementarus ir mandagus elgesys...
Vakar Kaune vaziavau su 11 troleibusu... Nezinau, girtas ar siaip per senas ar isiblaskes vairuotojas per 15 minuciu suspejo neisleisti vienos moters per galines duris, kol ji nepradejo rekt tada sustojo jau uz stoteles ir isleido...O, kitai merginai truputi trinktelejo su durimis jei nespejus islipti, taip pat per galines duris... tai gal jus tikrinkit savo vairuotoju sugebejimus matyti per veidrodelius...

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės
"Ignitis grupė" derėsis dėl naujos centrinės būstinės 11-18 18:31
Valstybės valdoma energetikos grupė "Ignitis grupė" (buvusi "Lietuvos energija") patvirtino pakvietusi plėtotojus teikti pasiūlymus deryboms dėl naujos centrinės būstinės nuomos.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%