Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

11.men.08d.vaziavau 43-cio marsruto autobusu.Nei autobuso nr. nei garazo nr.isidemeti nepavyko, taciau galiu pazymeti, kad autobusas vyko is Viciunai i Kauno pienas.Talino stoteleje ilipau 8val.13.min.Labai noreciau kad perduotumete padeka vairuotojui uz zmogiska poelgi.Malonu, kad yra savo darba ir zmones mylinciu vairuotoju. Su didele pagarba Jusu kolektyvuj.
3 autobusas, nesvarbu, savaitgalis ar šiokiadienis, rytas, diena ar vakaras, beveik niekada neatvyksta laiku, visada vėlavimai 10-15 min.
patricija vizgirdaitė
2019-09-19 17:06:06 IP 28ma1ffc
23 autobuse 15:30 galutinėje stotelėje (Domeikava) palikau, , Triumph'' maišiuką, gal radot?
Suandien is stoteles autobusu stotis lipau i autobusa 57G nuo 12.45 iku 23.00 tam tarpe lipau su vaiku ir vezimu i autobusa ikelus vezima man dar neilipus i autobusas uzdare durys ir mane prispaude, visa laime kad dukryte buvo vezime ir as ji spejau ikelt. Noriu pasakyt kad autobusu vairuotojai labai neatsakingi net bepaziuri ar kas lipa ar islipa pro durys prispaudzia zmonea. Manau vairuotojai labai neatsakingi siais laikais.
Kodėl tik vasarą troleibusai važiuoja iki kauno marių. Galėtų ir rudenį ir žiemą važiuoti iki kauno marių, pažaislio vienuolyno, nes manau, kad prailginti maršrutą viena stotele nėra nuostolinga. Bent žiemą savaitgaliai iki kauno marių galėtų važiuoti, nes žmonės nori paslidinėti, žvejoti.
Šiandien apie 14-40val.5, maršruto troleibuso vairuotoja pensininkė neadekvati, žmones durim prispaudžia, durų neatidaro kai reikia.BEZ369
2019-07-25. 513 autobuso numeris ant autobuso galo, 740 numeris pagal žioga, 45 autobusas. 16:45. Į žiedą vairuotojas važiuoja nežiūrėdamas ar jį praleidžia ar ne, nors pats iš šalutinio, tiesiai prieš nosi važiuojančiom mašinom, kurios tik pypina ir stabdo kaip begalėdamos.
Vakar 07-17 važiavau iš Pašilės gatvės su 16 troleibusu.Maloniai pasisveikinau su vairuotoja ir padaviau jai 2€, nes smulkiau neturėjau. Vairuotoja i pasisveikinimą neatsakė ir 1, 50€ gražino po 10 ir 5centus. Labai pasipiktinau ir paklausiau ar dar smulkiau negalėjo grąžinti grąžą. Ji atsakė nepatinka palik. Esu labai nusivylusi šią vairuotoja. Ji neturėtų taip elgtis!!
2019.07.11 ~21:30 (+-1min) 7 troleibusą (gale numeriukas 255) vairuojanti ponia atidaro ir uždaro duris dar net nespėjus autobusui galutinai sustoti. Situacija : važiuojam link 6-ojo forto stotelės, atsidaro durys, laukiu prie durų kol autobusas galutinai sustos, jog galėčiau stabiliai išlipti. Tačiau dar nespėjus jam sustoti autobuso durys buvo uždarytos. Aš staigiai pažvelgiau į veidrodį, kuriame matosi vairuotoja, ir paprašiau, jog atidarytų duris. Ji duris atidarė, bet vėl gi nespėjus man galutinai išlipti, durys jau užsidarinėjo ir buvo man užgauta ranka. Esu labai nepatenkinta šia vairuotoja ir tikiuosi, kad su šia vairuotoja išsiaiškinsite ir bus padarytos tinkamos išvados.
Kaune 12 maršruto troleibusu (bee 128)važinėja neadekvati pensininkė.Grašius moka, nėra kam dirbti.Kol neatsitiks nelaimė, tol vairuos pensininkai.
Tadas 2019-06-10 15:14:49
Šiandien apie 15-30val.5 maršruto troleibuse bee388, įlipes viriškis norėjo susimokėti, bet vairuotojas pasakė kad iš 20eu.neturi gražos, ir liepė išlipti.Paskui 6-forto sustojime atidares vidurines duris staigiai uždarė, viriškis lipdamas ranka susitrrnkė.Ar gali tokie nervoti pensininkai dirbti vairuotojais?
O tu medikas kad konstatuoji diagnoze. Tokiu su 20 eu.visa diena vazinejasi, zino kad vaziuos viesuoju transportu tegul pasikeicia.toks keleivio elgesys yra piktybiskas. O beto tegul skundus raso kas nukentejo.
Laura 2019-06-05 14:24:04
2019-06-05 14:14 nuo ašigalio g stotelės 2 troleibuso vairuotojas (plikas vyras)!elgėsi neadekvačiai. Neišgirdęs, jog buvo prašoma bilieto už 0, 50 centų įmušė už 1, 0. Elgėsi nepagarbiai, nenorėjo ištaisyti savo klaidos, rėkė. Meskit lauk tokius neadekvačius darbuotojus. Plius sustojo gal 10 metrų nuo stotelės. Tai nėra normalu.
Eikit dyrbi adekvatus rasytojai, juk truksta vairuotoju, tai galesit ir iki laiptines privaziuoti, matai 10 metru per toli sustojo. Kaip galėjo taip ir sustojo pagal galimybes.
Neradau kur pateikt ne skundą, o galbūt pagalbinį laišką tai rašau čia.

Šiandien, 05-26 apie 20-tą valandą 30-šimt minučių važiavo 13 troleibusas pro eigulius link centro. Jame buvo neadekvatūs 3 vyrai, kurie išlipę Čečėnijos aikštės stoteleje palaukė kol truputį pavažiuos troleibusas ir paleido į troleibusą stiklinį bokalą. Pataikė tiesiai į troleibuso duris, kurios stiklas visiškai įtrūko. Kadangi autobusas buvo beveik tuščias nieks nenukentėjo. Bet rašau tam, kad juos sugauti. Jie niekur nepabėgo, o toliau nuėjo gerti kitoje gatvės pusėje nuo iki parduotuves esančiame parke. Jie nuėjo į medinį restoraną ar kavinę esantį tame parke (priešais fontaną). Vienas vyras buvo šiek tiek stambesnis už kitus du. Galėjo sverti virš arba apie 120kg. Kiti du buvo normalaus ūgio bei svorio. Ūgis galėjo būti visų apie 1.80m. Dėl detalesnės informacijos galėtumėte klausti pas restorano darbuotojus. (medinis pastatas prie fontano). Tikiuosi sugausit tuos girtuoklius
Sveiki, 2019.05.24 21:20val., troleibuso vairuotojas, maršruto Nr.7, valst.nr. CGN119, stotelėje "Geležinkelio stotis", neatidarė priekinių durų ir neleido įlipti neįgalam asmeniui. Atidarytos buvo tik galinės durys. Neįgalus asmuo beldė į priekines duris, tačiau vairuotojas jų vistiek ne atidarė. Pribėgus neįgalam asmeniui prie galinių durų, vairuotojas jas uždarė prieš pat nosį ir nuvažiavo. Manau tokie vairuojojai ne turėtų taip elgtis.
Karolina Buožiūtė
2019-05-08 08:47:14 IP 2ju3l4os
1 troleibusas, jau antrą dieną iš eilės vėluoja >10 min atvažiuoti į Ašigalio gatvės stotelę, laiku 8:33. Neįmanoma teisingai planuotis laiko, kai vėluoji ne dėl savo kaltės. Tikiuosi sutvarkysite iškilusius neskalndumus. Ačiū ir geros dienos.
2019-04-26. 16:30 val. 12 troleibuso vairuotojas (valstybiniai numeriai - BEZ 378) elgėsi neadekvačiai. Jis vairuodamas koneveikė, rėkė ant kitų vairuotojų. Vairuotojo vairavimo manieros vertė žmones griuvinėti. Negana to, jis pažeidė vairavimo taisykles: 1) 6to forto žiede kirto ištisinę liniją, blokuodamas kelią pirmumo teisę turinčioms mašinoms;
2) prie kaustos stotelės, jau prieš kelias sekundes užsidegus raudonam šviesoro signalui, jis po stabdymo vėl padidino greitį ir vos nepartrenkė per pėsčiųjų perėją einančios moters.
Vairuotojo apibūdinimas: vyras, apie 35 m. amžiaus, užsidėjęs didelius stačiakampio formos juodus akinius nuo saulės. Jo vairuotojo pažymėjimas nebudo įstatytas į jam skirtą vietą ant viduje esančio troleibuso durų stiklo.
Labai tikiuosi, kad bus imtasi kokių nors sankcijų. Toks žmogus negali vairuoti viešojo transporto, rizikuodamas sveikata bei gyvybe nekaltų žmonių.
Veiksmas vyko Girstučio stotelėje. Kadangi kelkraštis (bent jau aš taip suprantu) yra tvarkomas kelyje stovi darbuotojų masina bei kranas. Visi autobusai ir troleibusai apvažiuoja tas mašinas ir tik tada sustoja. O 45 autobuso vairuotojas (14:27 min) sustojo prieš tas mašinas. Aš jo nemačiau, nes laukiau ten kur stoja visas viešasis transportas. Apvaziavęs mašinas jis pamatė kad aš laukiu ir pavaziavęs porą metrų sustojo. Ne gana to kad būtų atidaręs galines duris (kaip daro dauguma) jis atidarė priekines ir mane visaip iš keikė, pradėjo per visą autobusą rėkti, kad aš esu išlepusi princesė ir dar akla. Realiai nenutiko nieko baisaus, bet jaučiausi labai nemaloniai prieš žmones buvusius autobuse. Taip pat panašus įvykiai 45 autobuse nutinka nebe pirmą kartą.
Laba diena, išlipant iš 47 autobuso 755 numerių, vairuotojas privėrė mano vaiko vežimėlį, be lipant iš autobuso, kol nepradėjau rėkti šis žmogus, vairuotojas nereagavo. Prašome į tai atkreipti dėmesį, jis rėkė iš kabinos, man išlipus iš autobuso.
4 troleibuso maršruto vairuotojo elgesys yra netoleruotinas. Įlipant ne tik apkeikia, kad netinkamai pasižymėjai bilietą, bet dar pakeltu tonu, vairuotojas plūsta piktais įžeidžiančiais žodžiais. Troleibuso numeris 345. Prašau į tai reaguoti, kol neįvyko dar panašių įvykių! Nėra jo dokumentų įrodančių jo tapatybę!
Į savo 2019.03.30 d. Skundą dėl viešojo transporto kontrolės nederamo, aplaidaus darbo, gavau 2019.04.05 d. atsakymą, kuris skamba taip: informuoju, kad Keleivių aptarnavimo centre neturiu galimybės stebėti kontrolierių funkcijų, pasirašo Roma Matulevičienė. Atsakymas buvo tikrai apgailėtinas, kadangi autobuse yra vaizdo registratorius ir t.t., vaizdžiai matosi, kad neobjektyviai buvo patikrinti mano faktai dėl viešojo transporto kontrolės netinkamo darbo.
Alina Navickiene
2019-04-04 09:56:56 IP 66eus3v1
Vakar 2019.04.03........ 12.30 - 13.00 laiku troleibusas 13-uoju numeriu troleibuso indentifikacinis nr 305 vaziuota buvo nuo stoties turgaus iki pat Luksio gatves.....keleiviai buvo vezami kaip Buratinai ty '' malkos ''.....buvo staigiai gazuojama ir staigiai stabdoma, skubama kazkur bele kur.....patirti ir nuostuoliai nulauzyti geliu ziedai. Kas vyksta gal jau reiktu atkreipti demesi kas i darba ateina be nuotaikos......visi keleiviai ne tik rankomis bet ir dantimis buvo isikabine i laikiklius kad issilaikyti....Kas cia vyksta...
15 troleibuso vairuotoja (038nr.)16:53 kauno kolegijos stoteleje. Nesugeba leisti sulipti visiem keleiviam, uzdarinejant duris prispaude!jau geriau buciau net nelipus! Troleibuso durys turi uzsidaryti man atrodo tik keleiviam sulipus. Atkreipkite demesi i savo darbuotojus.
Vairuotojai nustokite prispaudineti zmones su troleibuso durimis!! Buvo atvejis kai islipinejant is troleibuso prispaude mano koja su durimis. Siandien norejau ilipti i troleibusa pro galines duris, pries nosi uzdare vos spejau patraukti koja kad neprispaustu. Ejau link priekiniu duru o troleibusas eme ir nuvaziavo. Neturejau jokios galimybes ilipti! As per galines duris norejau ilipti nes priekyje buvo zmoniu ir buvau netoli troleibuso galo.
Šiandien (2019.03.30) 14 troleibuso vairuotojas stotelėje, , Čečėnijos aikštė” kryptimi Islandijos pl.-Centras 16:57 neįleido vieno keleivio į troleibusa uždaręs duris prieš pat nosį. Esu pasipiktinusi tokia prasta vairuotojo darbo kokybe.
13: 57 gedimino stoteleleje, nepilnamete moksleive ilipo i 14 troleibusa. Vairuotojos elgesys sokiravo. Buvo nepatenkinta gavusi euro centu uz bilieteli. Atiduodama bilieta vartojo necenzurinius zodzius, taip isgasdindama nepilnamete. Ar toks elgesys priimtinas?
2019 03 04, 13:38 15 troleibuso vairuotoja valst.nr BEE 374 ne tik kad keleivius islaipino net ne stotelei, o beveik ant gatves, lipant dar ir prispaude durimis, mazdaug, kad greiciau lipciau. Ir tikrai mane mate, paziurejo net. Bjaurus elgesys!
P. S. Vairuotojas turėjo išvažiuoti 7:43, bet išvažiavo 7:40-7:41
Negana to, kad maršruto 23 Domeikava - Rokai vairuotojas išvažiavo keliomis minutėmis per anksti, bet ir vos pajudėjęs iš stotelės ir matydamas, kad norim įlipti, tik piktai pažiūrėjo ir pagrūmojo ranka. Taip pat tai ne pirmas atvejis, kai šis vairuotojas su keleiviais elgiasi nemandagiai. Prisegu nuotrauką kaip mini įrodymą. Tačiau ji dar pagražina situaciją, nes užtruko laiko kol sugalvojom padaryti nuotrauką ir užfiksuoti laiką. Niekada nerašau atsiliepimų apie Kauno vairuotojus, tačiau šį kartą trūko kantrybė.
2019 vasario 18d. Vaziuodamas 14.15 T.Masiulio g. Gektono troleibuso vairuotojas sudare avarine situacija, kirsdamas kelia sukant i zieda tiesiai man atvaziuojant su krovinine masina. Kaip tokius vairuotojus laikot, jie zmones veza ne bulves. Jeigu atsitenkciau manau 3 jaunuoliu galejo nebelikt kurie sedejo tam troleibuse
Vasario 8d. Vaziavau 23 autobusu Rokai-Domeikava 21:46h Griunvaldo sustojime ilipau. Vairuotojas belipant isvadino invalidais ir perkant bilieteli ji meste numete. Esu nusivylus, kad tokiu dar darbuotoju yra. Mandagumo nulis. Sekmes su tokiais darbuotojais ;)
Laba diena, kartas nuo karto turiu važiuoti troleibusu/autobusu nuo stotelės "Partizanų g" ir visus kartus kiek laukiau toje stotelėje troleibusai/autobusai pro tą stotelę pravažiuoja nė nestaptelėję! Apsurdas! Kam tuomet ta stotelė reikalinga, jei joje nieko nelaipinama? Nugriaukime ją! Esu labai pasipiktinusi tokia tvarka ir laukiu atsakymo, kaip ši situacija bus sprendžiama.

Pagarbiai Laura Juodsnukytė
Elena 2019-02-05 11:31:13
Per klaida ilipau ne i to marsruto atobusa. Galvojau koks skirtumas, kai pabaigs marsruta vis tiek vaziuos atgal (ten kur norejau). Kai pasiekem marsruto gala, ziauriai nemaloni vairuotoja sako ko tu cia sedi (labai piktai). Cia mums laikas skirtas, ne tau. Ar as jai labai trukdziau gale sededama? Nemanau. Net slyksciai pasijutau. Gal reiketu vairuotojams pravest pamokeles kaip bendraut su zmonem? Nes slykstesniu nei vairuotojai jau nebera. Be to vaziavau su 7 troleibusu.
Gale jų laikas ir keleiviai turi išlipti. Šitą manau kiekvienas keleivis turi suprasti, jie nori pailsėti nuo žmonių. Tu nematei tikrai šlykščių žmonių, jie dar malonūs ;)
Nuo Molo prekybos centro marti važiavo troleibusu. Lipant šis ja nukrėtė. Nesuprantu čia laukiama kol seni troleibusai kanors myriop pasius ar kaip? Mergaitė net nukrito.
Renata Igoninienė
2019-01-18 06:53:49 IP 5f4soebi
2019-01-18 ryte Smėlio g nebuvo 1 toleibuso 6 43, kuris turėjo važiuoti link Klinikų.
Labas vakaras kuri laika jau buvo susitvarkes 12 marsruto grafikas nuo Kauno kliniku 7h57min ir 8h10min sendiena tai yra 2019.01.17d.siu troleibusu nebuvo as velavau i kautros autobusa uzsakyta i darba kur yra problea as labai piktas jaei nesusitvarkys as kreipsiuosi i aukstesnes pareigas uzimancius darbuotojus Aciu
Laba diena, siandien vaziavau 6 marsrutu 14:11 autobusu link garliavos, autobuso vairuotojas ne supranta kas yra atsakomybe, kitu sveikata ir apskritai moralnines vertybes. Ilipau prie Kauno kolegijos vairuotojas sustojo po keliu stoteliu atseit taisyti kondicioneriu, nes nesilde, net neispejes keleivio atidare dangti ir smalkes pabiro ant galvos, net ne kalbu apie apgadintus rubus ir bijau pagalvoti kas galejo atsitikti jeigu kokia detale butu nukritus ant galvos.Prasyciau atsakomybes ir pagarbos kitam!!!
Labas rytas, šį ryt 7 troleibuso vairuotojos kompetetingumas peržengė ribas (6.46 pašilės stotelėje). Be to, kad vairuotoja kalbėjo telefonu, ji neatidarinėjo troleibuso durų (atidarė tik priekines), moteriai paprašius išleisti keleivius, vairuotoja jai atrėžė "ne neatidarysiu durų", taip ji visose stotelėse, bent iki autobusų stoties neatidarinėjo durų. Aš nežinau ar jūsų vairuotojai tiesiog sunkus rytas, ar paišlijusi psichologinė sveikata, bet manau, kad kalbėti telefonu atliekant tokį darbą, ir draskyti keleiviams akis ir rodyti principus (o ne informuoti apie netikėtus techninius nesklandumus, jei tokie iš vis šį ryt egzistavo) yra neprofesionalus ir nekompetetingas elgesys.
Vaida 2018-11-28 07:06:43
Laba ryta. Ar autobuso vairuotojai turėtų laikytis grafiko? Suprantu kad nėra taip paprasta, bet pastovus 23 rytinis vėlavimas o paskui tenka laukti ne po kelias minutes.
Pora dienų grafikas atitiko laiką o dabar vėluoja dar ilgiau aš apie 23 rytinį
Ingrida 2018-11-12 07:13:30
Siryt 5 troleibuso vairuotojas, 5.58 h, Ketaus liejyklos sustojime kantriai lauke keleivio.Sis, nakvynes namu klientas, ilipes iskart atsisedo.Pasklido"gaivus" aromatas.Vaziavo, aisku be bilieto.Keleiviai atsizymeje bilietus, ieskojo vietos kur dvokas silpnesnis.Viesasis transportas tampa asocialiu asmenu pervezimo priemone.Jie nemoka, didinamos bilietu kainos ir t.t.O ir uzsikresti atsisedus ant tos pacios sedynes, tikrai galima.Sis atvejas, tikrai, ne vienetinis.Vaziuoju ir "kaifuoju".Pirmadienio rytas prasidejo puikiai.Aciu.
Vairuotojas tai vienas, o jusu keleiviu tai daugiau vairuotojas visada pritars daugumos nuomonei ir islaipins.kaip pasako vairuotojas visada atsiranda pasakanciu-kad jis vistiek zmogus, o po darbo supranti kad dar ir skunda gavai....
Labas rytas aš noriu apskųsti vairuotoją troleibuso šiandien ryte 7.29 vazevau su 16 troleibusų reikėjo išlipti su vaikais iš troleibuso mano sūnus viršesnis išlipo iš troleibuso o man su vežimėlių kuri turu iškelti mazuka savo uždarė duris ir pradėjo vazuoti aš rekau kiek įmanoma kad atidarytų duris galinas o ji atidaro vidurinės ir vėl vazuoja kaip 3 kartą uzrekau tada atidarė ir paleido moteriškė ir su vaiku bandė ją susistabdyti ir pasakyti ką ji daro o ji nuvazevo ir viskas jai atsibodo jai vairuoti tegul nedirba nes as jau antrą kartą su ja vazuoju ji pirma ir vazuoja panele norėjo įlipti ir nuvazevo kitoje reikia išlipti stoteleje pravažiuoja ir rekti reikia kad sustotų skuba leka ir neatidirba savo darbo už ką tokiai vairuotojai mokėti jai jau ne vieni žmonės skundžiasi ja ir kuluoja už tokį darbą kad kojas sudaužo jai nenuraminsite vairuotojos tai su ja bijos žmonės vazuoti ji ne aukštą stamboka ir pagyvenusi plaukai iki kaklo blandine aš nespėjau nufotkiti nes paskui kitas 16 trulikas atvazevo o man vaikai rūpėjo kad viskas jiems gerai
Sveiki. Prašome pamokyti savo troleibusų bei autobusų vairuotojus, ka reiškia geltonas tinklas prie sankryžų!!!!
Kelių eismo taisyklėse jau seniai numatytas sankryžos ženklinimas pieštu geltonu tinklu arba geltonu keturkampiu su X viduryje. Į šią vietą draudžiama įvažiuoti, jei joje ar už jos stovi kiti automobiliai, dėl kurių vairuotojas liktų stovėti pažymėtame plote. Tai aktualiausia piko metu, kai spūstyse automobiliai juda itin lėtai. „Prašokti“ sankryžą bandantys vairuotojai įvažiuoja į ją dar degant žaliam šviesoforo signalui, bet jei priekyje automobilių grūstis juda itin lėtai, jie lieka stovėti sankryžoje ir užsidegus raudonai. Tada vairuotojai iš statmenai esančios gatvės nebegali pervažiuoti sankryžos ir formuojasi dar ilgesnė spūstis.
Išvažiavimo iš S.Žukausko 1, 3, 5 ir 7 namų į S.Žukausko gatvę susikirtimas taip ir yra pažymėtas, bet troleibusų ir autobusų vairuotojai jį ignoruoja!!!!!!!!!!!!!!!
Šiandien 2018 10 22, 21 autobusu vairuotojas tikriausiai nepastebėjo stotelės kurioje turėjo sustot 7:13. Tai ne pirmas kartas kaip tiesiog pravažiuoja pro stotele.
Gintare Lekaviciene
2018-10-04 17:21:34 IP 2h859lmn
Labai ne maloni vairuotoja papuole 9 troleibuso vietoj 20cnt 50 imuse nors turejo vaikas invalido pazymejima ne esme pinigai o esme kultura, Siteip elktis negalima
Spalio 2d., 9:24val. 6 autobusas, autobuso numeris 606, valstybiniai numeriai AFH 413, 6 autobuso vairuotojas galinėje stotelėje stovėjo ne sustojimo vietoje, o pradėjęs važiuoti neatvažiavo į sustojimo vietą. Man pradėjus vytis autobusą ir jį stadyti, šis sustojo ir autobuso vairuotojas mane išvadino debile, durne, kuri nesupranta, kad reik pačiai ateiti į autobusą. Nors aš stovėjau sustojimo vietoje. Jis toliau mane vaidino visokią durnę ir nenormalia. Nesuprantu kaip tokie žmonės gali dirbti. Prašau išspręsti šį reikalą, nes man nuotaika jau sugadinta visai dienai.
Evelina 2018-09-19 12:56:03
Šiandien 2018 09 19 12:40val kauno klinikose troleibuso 12 vairuotoja neįleido su vežimėliu vaikišku į vidų uždariusi duris prieš nosį nuvažiavo. Labai gaila, kad diskriminuojamos mamos su vaikais!
Yra priekines durys ilipimui.prie kliniku kiek bestovesi vistiek visada atsiras nespejanciu, ir sakanciu kad duris pries pat nosi uzdare, juk traukinys sik...
..nelaukia.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
"Akropolis" ruošiasi "Jamam"
"Akropolis" ruošiasi "Jamam" 11-18 17:31
Lapkričio 22-23 dienomis keturių didžiųjų miestų prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" vyks didžiųjų nuolaidų akcija "Jamam". 700 parduotuvių ir paslaugų vietų tikisi pritraukti pirkėjų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%