Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Rasa 2018-05-23 16:32:06
Na teisme irodineti turesiu ne aš, o mano advokatas, o irodymų pakanka, tai ir fiksuotas važiavimas ir liudininkaiir kur ivyko trauma.Vairuotojo nepažystu, bet aš kaip ir kiti keleiviai moku už paslaugą ir turiu ją gauti SAUGIAI, o ar tai elektros problema ar vairuotojo ne mano reikalas, juk Jūs nebūtumet patenkinta, jei koks odontologas kuriam sumokejot už paslaugą sužalotų žandikauli sakydamas, kad tai elektra kalta.Gyvenam teisinej valstybeje ir įstatymai galioja visiems.Otrauma rimta nedarbinga busiu mažiausiai du mėnesius, jei nebus komplikacijų, o tai jau ne lengvas kūno sužalojimas.ir dar visi kekeiviai važiuojantys visuomeniniu transportu yra draudžiami, tik apie tai labai nori nutyleti parkas.
Jei jūs grasinate teismais, būtų laikas paduoti į teismą. Liudininkų iš to maršruto drįstu abejoti, jog rastumėte. Sulyginote nesulyginamus dalykus, pas odontologą tokios problemos yra apgalvotos. Parkas netyli apie tai ir visi tai žino, tik pats žmogus kaltas, jei nepasidomi. Aš pati daug važinėju ir tais troleibusais. Žinau, kaip koe važiuoja.
Rasa 2018-05-21 16:36:12
Vairuotojui pasakiau, bet jis matydamas, kad ranka suzeista net nestabde, manau kai bet kam iš mano šeimos ar pažystamų nutiks tokia situacija kvies greitaja ir policija, nes važiavau su nepilnamete dukra, dėl jos išlipau, nes jai šokas buvo, Pagal istatymus galiu ir dabar paduoti i teismą, dėl moralinės kompensacijos nepilnametei ir man, o reikejo tik paprasto žmogiskumo iš vairuotojo, paklausti kuo padėti atsiprašyti.Manau mano situacija parodys kitiems keliaiviams ką daryti nutikus kaip man, o dar tikiu, kad blogi darbai visada grizta bumerangu.
Įdomiai skamba, kiek teko važiuoti šiuo troleibusu, tai vairuotojas tikrai draugiškas. Dažnai tenka važinėti tokiu troleibusu, trukčioja, bet ne taip stipriai jog griūti reikėtų. Šiaip iš teismo nieko negausite, nes būtų jūsų žodis prieš vairuotojo. Aš pati griuvau skaudžiai troleibuse ir į avariją vos nepakliuvau, tačiau visada sulaukiu vairuotojo atsiprašymo. Reiktų būti supratingi ir jiem, nes jų darbas atsakingas, ne tik į kelią žiūrėti, bet ir bilietus pardavinėti, saugiai mus visus vežti.
Rasa 2018-05-20 10:31:09
Taip Jūs teisi reikia laikytis, aš ir laikiausi, bet kaip reikia važiuoti, kad griutum nuo kėdės.Mes keliaiviai važiuojam sumokeje už paslaugas ir norim, kad tai būtų saugu, tai beje užtikrina teise aktai.Kitą kartą iškart kviesiu policija.
Šįkart reikėjo iškart vairuotojui sakyti ir būtų stapdęs troleibusą, iškviestų greitąją. Tai yra tinklas ir nebus sklandus važiavimas troleibusų.
Rasa 2018-05-17 17:09:01
Laba diena.Geguzes men. 7 dieną važiavau su nepilnamete dukra troleibusu nr.5 troleibuso nr.052 nuo gelezinkelio stoties.Pavažiavus norejau atsisesti nestroleibusas važiavo trukčiodamas atsisedus nuo truktelėjimo griuvau, keliausi atsisedau dar griuvau.Skaudejo ranka nugara dukra verkė išsigandusi.Priejau prie vairuotojo sakydama, kad kaip jis gali taip važiuoti, atsakė, kad jis nekaltas tai elektra ir besišypsodamas pasakė-laikytis reikia.Islipau prie Molo, nes reikėjo apraminti dukrą, pajutau, kad praejus šokui, man skauda galvą, nugarą.Atvažiavęs vyras nuvežė į traumų punktą, lūžių nerado, bet nustatė kaklo slankstelių ir raiščių patempimą, turiu nedarbingumą, o paskambinus ir parašius i parką, atskambinęs vyras pasakė, kad pakalbės su vairuotoju ir tyla...viena išeitis rašyti pareiškimą policijai, nes iš parko jokio kontakto, pagalbos,..Negalvojau, kad ši trauma tokia skausminga tenka gerti vaistus ir galvoti kokios bus tokio važiavio pasekmės.
Laikytis reikia iškart ilipus į troleibusą, jei yra vieta ir atsisėsti. Nebus tokių traumų. Vairuotojas teisus, jog troleibusai trukčioja dėl elektros, tikrai taip netrukteli, jog griūti reikia, jei ir laikais.
Noriu pasidalinti gražia patirtimi. Šiandien (2018-05-18), 17:03 Urmo stotelėje link Kauno kolegijos, pasitaikė itin maloni ir supratinga vairuotoja, 15 troleibusas. Rusakalbiams keleiviams paklausus kelio, atsakė kelios stotelės prieš, o būtent Urmo stotelėje pati susirado keleivius, paprašė parodyti kur jiems reikia atsidurti, ir nuosekliai paaiškino kelią :) pagarba!
Atkreipkit demesi i Nijoles Rinkevicienes darba, kol dar nieko nepriplojo.vairuotoju psichine bukle privalo buti tikrinama.
Super ;) smagus tu žmogus “Mindaugai” - tikiuosi savo srityje esi tobulas profesionalas, apie kurį visi tik gerai kalba ;) negaišinsiu tavo brangaus laiko, nes tikriausiai bėgioji po miestą su kamera fiksuodamas viską, ir rašydamas skudus REKVIZITUOSE :) laikykis, Lietuvai tokių žmonių labai reikia :D
Ponas nesupykite, bet jūs akivaizdžiai “susipykęs su protu”. Visiems keleiviams taisyklės autobuse vienodos, bet atsiranda koks vienas “Europos bamba”, pagal kurį visi turi šokti... Civilinio kodekso žinovas mat... būčiau aš tose nuotraukose, paduočiau jus į teismą už privataus asmens atvaizdo viešinimą be sutikimo viešojoje erdvėje!
Sveiki. 2018-04-12 apie 06:56, 6-ojo forto stotelėje važiuojant link Petrašiūnų vairuotoja - Eglė Andžiulienė (berods, teisingai pavarde užsirašiau, nes paslėpta buvo, vos matėsi). Vairuotoja man prie pat veido uždarė duris, ko pasėkoje mane prispaudė ir vietoje to, kad atsiprašyti ir atidaryti duris, kelias sekundes žiūrėjo į mane ir šypsojosi, vos nesišaipydama. Ar tai normalus vairuotojos elgesys? Ar bulves mes vežam, ar žmones galu gale? Atsiprašymo iš jos aš taip ir nesulaukiau, tik kreivą žvilgsnį į savo pusę. Vadovybė tikrai turėtų atidžiau žiūrėti ką priima į darbą. Mandagumo 0, vairavimo įgūdžiai irgi ne kokie. O mes dar ir už kelionę mokam, gi ne už dyka važiuojam! Tik kaina kosmosinė, o patogumu jokiu! Gėda...
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Norėčiau, kad atkreiptumėt į 9 troleibuso maršrutą. Kievieną rytą iš Ašigalio sustojimo važiuoju į darbą (klinikos-petrašiūnai). Yra troleibuso grafikas, bet jo visiškai nesilaikoma, ko negaliu pasakyti apie kitų troleibusų ar autobusų tvarkaraščius.Lauksiu atsakymo, ar tai bus sutvarkyta ar tiesiog 9 troleibuso maršruto troleibusai važinės kaip jiems patinka? Ir kam tada yra rašomas tvarkaraštis? Ačiū
Pritariu! Nuolat vėluoja, ypač vakare. Jei dar važiuojama su persėdimais, iš vis negalima nieko suplanuot.
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Reiktų tiesiai į įmonę rašyti. Jie ryte vėluoja dėl kamščių Petrašiūnuose. Jei sutvarkys grafiką, kad nevėluotų, troleibuso tikrai po 1h lauksite.
Erika 2018-03-20 08:51:28
Atsiprašau bet kiekviena vakarą spustys?? Aš suprantu gali būti tos spūstys bet ne kiekviena diena
aij nu taip zmones tik 1 diena is darbo gryzta ir sudaro tik viena diena spustis :-D
Aurelija 2018-03-20 07:19:59
nu ka jus nusisnekat? vairuotojas kaltas kad jus turit laukti 1 valanda troleibuso?, nerasykit ir nejuokinkit zmoniu, vairuotojas nekaltas, kad jus laukiat! o jei yra spustys gatvese tai jam atskristi i stotele ar kaip ?
Erika 2018-03-19 21:57:30
As nesuprantu kiek galima taip kiekviena karta vakare laukti 12arba9 troleibuso į petrasiunus kaip grįsti namo... Valanda reik laukti kol atvažiuoja nors į stotele ateini 5min anlsciau. Petrašiūnų kas ne žmonių gyvenamoji vieta kad jie taip elgiasi ne pirma karta taip ilgai laukiu punktųolumo visiskai nera kreipsiuosi aukščiau jai nebus sutvarkyta!!!!!
Rūtelė 2018-03-16 20:48:48
Pilnai pritariu Kaunietei. Gal jum g. Audra reiktų nebūti tokiai susiraukus. Mane taip pat suspaudę buvo, ir nusiridenus buvau per puse troleibuso. Bet nekaltinu vairuotojų, o bent daugelis tikrai yra žmogiški, ir ne visi rėkia ant keleivių. Šiaip kaip Jūs su jais bendraujate taip ir su jumis. Kol nebus iš keleivių pusės pagarbos jiems, tol abejoju ar jie keleivius gerbs.
Puiku kad atsiranda zmoniu kurie palaiko vairuotoja, keleivis visada yra linkes kaltinti, tik vairuotoja, o ne save paty.juk ilipus reikia laikytis, islipti saugiai juk vairuotojas neiskels is troleibuso.
Audra 2018-03-16 11:46:52
Pasilaikykite savo nuomonę sau :D nejuokinkit su tokiais komentarais aš jums koja pervaziuociau ar su durim priverčiau islipant ir dar naglu Žvilgsniu pasiziureciau. Patiktų ? I kvailus komentarus neatsakinesiu daugiau.
Kaunietė 2018-03-15 12:02:07
Pastoviai važinėju troleibusais ir matau žmonių reakcijas į vairuotojų darbą. Niekaip nesuprantu tų keleivių, kurių iš savo beraštingumo skundžiasi kad jiems neva duris po nosim uždarė. Juk ant durų aiškiai LIETUVIŠKAI ant galinių durų parašyta : ĮLIPTI DRAUDŽIAMA ! Tai ko nelipat pro priekines? Dar dažnai patys keleiviai atidarinėja vairuotojų kabinos duris, arba į jas barbena klausinėdami kur važiuoja. Juk viskas parašyta ir taip! Juk ne kiekvienas vairuotojas ir girdi UŽDAROJE kabinoje. O kai vairuotojas turi dar ir vairuot ne tik keleiviui aiškint kur važiuoja, tai neva avarinė situacija. Tau Audra, o ir kitiems berasčiams turbūt neįsivaizduojama kas išvis yra avarinė situacija! Juk važiuojama gatve pilna transporto eismo, o dar ir girti važinėja, o tie tai sudaro avarines situacijas.
Julija zvironaite 2018-03-15 20:48:47
Ir vaizdo kameru perziurejimo metu, matysime netgi ir zmones stovincius salia kasos, kaip minejote kad tai esate jus uzejusi kliente, tai tik leis isitikinti, ar tai nesuklydote, kaip ir su trol.garaziniu nr
Labai dziugu kad naudojates Kauno viesuoju transportu, o vairuotoja neprivalo jums sypsotis.dar buna ir keleiviu palaukia Breslaujos sustojime.
Julija zvironaite 2018-03-15 20:40:14
O tai galesim paprasyti parduotuves filmuotos medziagos, ir matysim nuo ko viskas prasidejo.nes nuo viesojo transporto iki parduotuves incidento.lb saunu kad nors trol.garazini patikslinote.o kas jus painformavo, kad tai trol.vairuotoja?
Julija zvironaite 2018-03-15 20:40:14
Niekas neviena kartą važiavau su šita vairuotoja. Vairuotoja labai pikta o ipac ant Kauno kontrolės.
Ona 2018-03-15 20:35:59
Ne neturiu filmuotos medžiagos nepagalvojau kad taip kalbės vairuotoja, o garažinis tai 027.
Julija zvironaite 2018-03-15 19:45:01
Julija zvironaite 2018-03-15 19:23:05
O gal jus turite svariu irodymu, tokiu kaip kad nufilmuota ivyki?
Julija zvironaite 2018-03-15 19:09:16
Aciu.jusu deka mes su ja susisieksime.o jus salia buvusi, ar nesate nukentejusi?
O gal jus turite svariu irodymu, tokiu kaip kad nufilmuota ivyki?
Ona 2018-03-15 19:04:17
Taip čia tos nukentėjusios moters.
Tokios vairuotojos niekur nemoka elgtis, kaip su šiukšlėms kalba gėda, gėda.
Julija zvironaite 2018-03-15 19:01:43
Jeigu gerai jus supratau tai cia nr nukentejusios pardavejos, ar salia buvusios klientes, kuri girdejo konflikta?
Taip čia tos nukentėjusios moters.
Ona 2018-03-15 18:59:09
Aš jums duosiu tos moters numerį kurio apšaukė 860830700
Julija zvironaite 2018-03-15 18:53:11
Atsiuskite savo tel nr.ir mes susisieksime su jumis kuo skubiau issiaiskinti ivykusi konflikta.
Aš jums duosiu tos moters numerį kurio apšaukė 860830700
Ona 2018-03-15 18:51:00
Gal su garaziniu suklydau, bet tai yra ne šmeižtas tai jau tikrai.
Julija zvironaite 2018-03-15 18:45:15
Onute, pagal jusu teiginius, tai yra smeistas.neatitinka nei trol.garazinis nr.nei jusu visi isdakyti teiginiai.gal galite patikslinti, su jusu pagalba aiskinsimes jusu nusiskundimus, kuo skubiau.
Gal su garaziniu suklydau, bet tai yra ne šmeižtas tai jau tikrai.
Ona 2018-03-15 18:39:36
Čia tikrai Judita Asipavicienė, vairuotoja transporto garažinis 327
Julija zvironaite 2018-03-15 18:34:55
O gal jus klystat kad ta pirkeja yra vairuotoja?gal apsipazinote?
Čia tikrai Judita Asipavicienė, vairuotoja transporto garažinis 327
Ona 2018-03-15 18:30:16
Kažkas buvo dėl grąžos, kaip pasakė kad duos metalų ir vairuotoja puolė taip šaukti, negali taip elgtis. Bet šita vairuotoja taip elgėsi visur.
O gal jus klystat kad ta pirkeja yra vairuotoja?gal apsipazinote?
Julija zvironaite 2018-03-15 17:57:56
Kauno viesasis transportas tai nera parduotuve, o jus gal zinote, ar gal nutuokiate jeigu salia buvote tai delko ivyko konfliktas parduotuveje?mes bandysime issiaiskinti si konflikta, tai gal galetumem su jusu pagalba, nes jus buvote ivykio vietoje.
Ona 2018-03-15 17:47:16
Matau kad jums vienodai kaip elgėsi jūsų darbuotojai, reiškė kad gali pravardziot visokius žodžius, aš jos nekaltinu kai važiuoja, o žmonės paklausia tik tada kaip sustoja stotelėse. Taip aš buvau parduotuvei kaip pradėjo šaukti ką Šunie plaukus nusidažėi viršininkė iš šunų tapai, aš stovėjau prie kasos viską girdėjau. Tai pasakykit tai aš jus visus taip darbuotojus vadina?
Julija zvironaite 2018-03-15 17:32:49
Kodel tik db sugalvoje rasyti, tai skirtyngi dalykai.rasote ir apie viesaji transporta, kad vairuotojos paklausti nieko negalima, o aplamai kam ja kalbinti, juk daug ir daznai vazinejat tai viska juk zinot.vairuotoja kalbinti-DRAUDZIAMA.o dar rasydama pradedat pasakoti apie incidenta parduotuveje.o jus zinote ir gal galite placiau paaiskinti?
Ona 2018-03-15 17:23:31
Kontrolė negalėjo girdėti nes ji sustodama atidarė visas duris, Kontrolerei pasakė tik kad kitą kartą užfiksuoti tai. O kovo antra diena apšaukė moterį kuri anksčiau dirbo kontrolere rėkia per visą parduotuvė "Šunie" aš pati savom ausim girdėjau. Ar taip galima??? Rašysiu tikrai anksčiau nes taip palikti negalima.
Julija zvironaite 2018-03-15 17:05:11
Tai Jus aprasykit sustojima, kur ir koks incidentas vyko.is keleiviu kontroles dirbanciu ekipazu, apie vairuotoja nusiskundimu nebuvo gauta.
Ona 2018-03-15 16:44:07
Aš važinėju troleibusų, ir čia ne pirmas kartas.Paklausti jos nieko negalima labai grubei atsako nu nemandagi labai, o kontrolės vadinti "Šunimis" tai ji negali vis dėlto tai irgi žmonės kurie dirba savo darbą. Atidaro duris kaip troleibusą stabdo kontrole, ir girdis tik replikos į jų darbą taip visada būna kaip dirba šitą vairuotoją.. Čia iš jos reikė paimti pasiaiškinima kodėl taip elgėsi.
Julija zvironaite 2018-03-15 16:25:15
Placiau aprasykit situacija.kas ir kada buvo.kas nutiko????
Ona 2018-03-15 15:30:57
Sveiki, kaip gali pas jus dirbti nestabilios psichikos vairuotoja JUDITA ASIPAVICIENE kuri nemoka kalbėtis su žmonėmis tik riekia, girdėjau kai prie žmonių vadina kontrolierius "Šunimis" ar ta yra normalu? Prašau atkreipti dėmesį į šitą vairuotoja. Žadu aukščiau rašyti apie šitą vairuotoją prašau mane informuoti. Ačiū
Placiau aprasykit situacija.kas ir kada buvo.kas nutiko????

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkio paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Kavos pupelių atliekas parduoda brangiau už pačias pupeles
Kavos pupelių atliekas parduoda brangiau už pačias pupeles 05-23 21:40
Aida Batlle, El Salvadore kavos pupeles auginanti ūkininkė, dar visai neseniai neturėjo jokios naudos iš pupeles juosiančių luobelių. Bet vieną dieną viskas pasikeitė – šiandien šias žieveles...
BBC: Už P. Porošenkos susitikimą su D. Trumpu šio advokatui sumokėta 400.000 USD 05-23 20:43
Michaelui Cohenui, asmeniniam JAV prezidento advokatui, buvo sumokėta mažiausiai 400.000 USD, kad būtų surengtas Donaldo Trumpo susitikimas su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka, rašo BBC.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda