Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Labai nemalonus vairuotojas važiuojantis su priemestiniu autobusu 175 kaunas-Ežerėlis ar suprantu kad maršrutai išimti kažkurio metu kad tarpai tarp laukimo vakaro metu yra dideli, bet iš žmogiškos pusės vairuotojas yra labai nemalonus.Šio mėn. 16d.20:30 bandžiau stabdyti ne stotelėje autobusą prie karo ligoninės nes nespėju nueiti iki stoties, bet jau kelintą kartą šis vairuotojas ignoruoja mano stabdymą. Suprantu pas šį vairuotoją žmogiškumo nėra.
2021-04-15. 18:18 Čėčėnijos aikštė. 3 autobusas važiuojantis į Kauno ligoninę (Šilainius). Labai mandagus, pagarbus ir pilietiškas vairuotojas. Atsakingai tikrino bilietus, mergaitei pasakė, kad jai reikėtų pirkti bilietą už pusę kainos (buvo moksleivė), palaukė atbėgančios moters, nors jau buvo šiek tiek pavažiavęs. Gera, kad yra tokių žmonių. Ačiū.
2021 - 04 - 07. Valanda - 18:18H Valstybiniai numeriai LEU 972. 16 troleibuso vairuotojas Vairuotojas man įlipus ir norėjus susimokėti jis agresyviai atidarė langelį ir šaukė ant manęs naudojamas necenzūrinius žodžius "Pi*k N*" (pasiuntė ant dviejų raidžių). Man pateikus jam 2€ ir paprašius pilnos bilietėlio kainos jis atrėžė, kad neturi grąžos ir iš kur jam gaut. Tikrai nebuvo maloni visa likusi kelionė.
54 autobuso kikriuko vairuotojas tragedija!! Šiandien 18.10 atvažiaves i baldų parduotuvę stotelę, drasko akis kad nepasižymęjau bilieto, nors 4 kartus atsukus telefoną jam rodžiau jog jis pažymėtas per ŽIOGAS programėlę! Tragedija kažkokia.
2021 03 23 diena, 09:43 val, 57G autobusas, girstucio stotele ir pc molo, kuris vaziuoja link miesto. Vairuotojas grubus, neileidzia senu zmoniu i autobusa, kurie nespeja ateiti. jokio zmogiskumo!!! mato kad zmogus skuba ar bega i autobusa, nepalaukia arba pries duris uztrenkia duris. prispaude uzsienieti kuris soko i autobusa kad spetu. linkiu tokiems vairuotojams pastatyti save i tokia situacija ir siek tiek atsigauti, nes baisu ziureti i vairuotojus neturincius supratimo, zmogiskumo ir tolerancijos!!!!
2021-03-02 15:51 40 autobusas L.Sapiegos stotelė. Vairuotojas sustojo stoteleje atidarė priekines duris, as stovejau prie ju ir pries lipdama i autobusa norejau uzsideti kauke (nes pagal visus istatymus keleiviai i autobusa be kaukes yra neileodziami arba islaipinami) jis man pries pat nosi uztrenke duris, o paskui vel atidarė ir pasakė : dar čia stovėk puse valandos ir dėkis ta kaukę. (dėjaus dėl to, kad saugau savo ir kitų sveikatą, kaip numato įstatymai). Įlipus pastebejau kad pata vairuotojas sedi tik uzsidenges burna su kauke, o juk turi buti uzdeta kad dengtu ir burna ir nosi. Ilipus norejau nusipirkti bilieteli, sakau man uz puse kainos ir padaviau 50 centu, pasake kodel as tau turiu uz puse kainos parduot parodziau studento pazymejima tada pardavė. Labai nemalonus vyras, kad butu tokiu tik maziau. niekam nelinkeciau su juo susidurti ir tokius tikrai reikia mesti lauk is darbo.
38autobusas 22:10. Nr.774. FZR373 Vairuotoją reikėtų šalinti iš darbo. Visų pirma nepagarbus elgesys su keliaiviais, greičio viršijimas (buvo specialiai matuota su programa telefone), garso signalo naudojimas (kas yra draudziama, bereikalingai) avarijos sukėlimo nebuvo, kad reikėtu naudoti signalą. Siūlyčiau vairuotojui permąstyti savo klaidas ir nueiti pas nervų daktarą. Pagarbiai Autobuso keliaivis
Laba diena. vasario 12d.Vytauto pr. gelezinkelio st. sustojime laukiau autobuso i Panemune. Apie 14.30 atvaziavo aut.nr.3. (parko nr.553).Sustojo apie metra nuo saligatvio.Esu pensininke, turiu judejimo negalia (2 invalidumo gr.), Tad susukau vairuotojui, kad privaziuotu arciau, nes as nuo gatves neilipu. Vairuotojas mate, kad stoviu su ramentu-vezimeliu. Jis pajudejo net neuzdares duru, tai as pagalvojau, kad jis pavaziuos i prieki ir tada atbulas privaziuos. Deja, jis uzdare duris ir nuvaziavo. Neuzilgo atvaziavo 1troleibusas ir kuo puikiausiai sustojo prie pat saligatvio, -bet man nuo Vaidoto g. iki Smetonos al. per toli eit, tad likau laukti sekancio autobuso. Nejaugi nebera jokios pagarbos senam zmogui ir dar invalidui.
Sveiki. Šiandien vos ylipus y 9 maršruto troleibusą iškart nemalonus incidentas. Kadangi lauke sninga troleibusò grindys slidžios bet vairuotojai tai nei motais, net nepalaukia kol žmonės bent jau ysikibs kurnors. Ko pasekoje gulėjau ant šlapiu grindu, bet galiu pasakyt vairuotoja to tikriausiai net nepastebėjo.
Sveiki.kaip visada jūsų troleibuso varuotojos nemandagios grubios su keleiviais ipač su senjorais rėkia skubina kad mikliau lipti.nežiūri kad keleivis dar neilipo o jau uždarinėjamos durys.šiuo metu vaziuoju su 15 maršrutų.pakraupusi vairuotojos elgiasiu.ir tai nepirmas kartas toks elgesys su keleiviais
9 troleibusas buvo netoliese, mačiau per traffi, bet neatvažiavo. Vėl turbūt sumaišė maršrutą, teko laukti pusvalandį kito. Įsidėkit navigacijas po nosiai, jei maišot maršrutus, nes jau ne pirmas kartas. Ir tenka vėluot į darbą.
Troleibusuose nuolat rodomos reklamos apie kaukių dėvėjimą, apie jų svarbą ir pan. Tačiau didžioji dalis vairuotojų patys be kaukių arba kaukės po nosim.Pvz. 2021m.sausio 13d. vaziuojant nuo Klinikų 12troleibusu (nr 072) apie 14val. vairuotojas buvo be kaukės, o vėliau dar ir užsirūkė elektoninę cigaretę. Turbūt nedera rūkyti vežant keleivius nes kvapas pasklido visame troleibuse. Taip, jie sėdi kabinoje atitvertoje stiklu, tačiau atitvara nėra iki transporto lubų tad sėdėti be kaukės nedera. Tuo labiau rūkyti nors ir elektroninę cigarerę.
Sveiki, vaziuoju autobusais i darba ir is jo. Labai gaila matyti dauguma vairuotoju, kurie nekreipia demesio i ilipancius keleivius be kaukiu ar netaisyklingai devincius ju. Suprantu, kad kiekvieno nesuziuresi, bet jei jau ilipdamas keleivis nedevi kaukes tai kai vairuotojas patikrinia ar atzymejo bilieta, galetu paprasyti keleivio ir kauke uzsideti. Klausiate kodel pati nepasakau to keleiviui? Paprasciausiai bijau, as jauna zema mergina, vaziuojanti po darbo velai vakare, kas jei islips su manimi ir dar kazkaip nuskriaus? Gal kazkam ir pasirodys, kad problema nera pakankamai rimta, bet kazkam tai gali kainuoti ir gyvybe, todel noreciau paprasyti skatinti vairuotojus atkreipti demesi. Juk autobusuose rasoma, kad kekeiviai be kaukiu bus islaipinti... Aciu uz demesi
Kiek galima 23autobusas į Jiesios pl.vėluoja ne 2 3min.o 10 15min... Suprantu viena karta gali pavėluoti bet ne visą savaitę... Žmonės į darbus vėluoja pagalvokit apie tai..
Vakar (2020 m. Lapkričio 27 d) vežiau su mašina vaiką iš darželio. Važiavau Kovo -11-osios gatve. Važiavau juosta prie šaligatvio. Privažiavus prie žiedo, kur man reikėjo sukti į dešinę, į V.Krėvės pr, pirmoje juostoje prie pat posūkio dirbo kelio darbininkai, aš sustojau.Antroje juostoje šalia manęs stovėjo troleibusas.Kadangi aš negalėjau važiuoti, įjungiau kairį posūkį ir laukiau kol pravažiuos troleibusas ir kitos mašinos, važiuojančios jam iš paskos. Troleibusas, važiuodamas užkabino mano mašinos šoną. Pasigirdo baisus garsas.Darbininkai atsistojo pasižiūrėti kas atsitiko.Man buvo šokas, o troleibusas ir nuvažiavo. Aš galvojau, kad jis sustos, išlips pažiūrėti kas nutiko.O troleibuso vairuotojas ne tik, kad nubrozdino kairį mašinos šoną, bet ir nuvažiavo. Įsidėmėjau, kad tai 9 maršruto troleibusas, numeris lyg ir CHH 256.Buvo 16.20 Aš jau seniai važiuodama pastebėdavau, kaip troleibusai važiuoja per vidurį juostos, nesilaiko savo juostos, bet, kad taip nubraižyti mašiną ir nuvažiuoti? Neturiu žodžių!!!
Nina Vilkevičienė
2020-11-11 17:18:30 IP 5f4sod6d
Šiandien 23 autobusas 17.09 nesustojo Sargėnų stotelėje.
2020.10.20 Sveiki. Noriu pasdžiaugti poelgiu.Gero ir jautraus, jauno vairuotojo dėka, suspėjau įlipti į troleibusą Nr.5. LEV 553
, Breslaujos stotelėje. Dėkoju už gerumą- perduokite šiam vairuotojui, kad pastebėjo šlubčiojančią moterį ir
palaukė.Nuoširdus ačiū !
2020.10.05 dieną važiuojant troleibusu nr. 1, kurio garažo nr. 112. Visą kelią nuo šančių iki islandijos plento teko kęsti nežmonišką vairuotojo elgesį. Jis be paliovos keikėsi ir kalbėjo nepadoriai su kitų transporto mašinų vairuotojais, kurie kaip patys suprantate girdėti jo komentarų negalėjo, bet girdėjo keleiviai, tarp kurių buvo ir vaikų. Vairuotojo paprašous liautis, nes girdi vaikai, jis sakė, kad keikiasi gražiai. Tokie žodžiai, kaip i*****i, bled, kūrvos, ko čia smaukosi, d*****i - nėra toleruotina viešajame transporte, todėl ryžausi pranešti. Važiuoti buvo nesaugu, nes vairuotojas vairavo neatsakingai ir dėl nuolatinio rėkimo, kad jis atsilieka nuo grafiko kėlė įtampą keleiviams.
Birutė Sireikienė
2020-09-09 18:46:28 IP 28merj41
Šiandien, t.y rugsėjo 9d. apie 9.20, troleibuso Nr 15 (010) vairuotojas (a?) ''Vyturio ''stotelėje uždarė duris jau įkėlus koją ant laiptelio. Spėjau ištraukt, išsilaikiau nenuvirtusi, bet jaučiausi siaubingai.
.Troleibusas nuvažiavo. Norėčiau, kad būtų pravestas pokalbis su šį troleibusą vairavusiu asmeniu. Tikiuosi tokia situacija nesikartos ir nereikės kreiptis kitur.
29g autobuso pagyvenes vairuotojas, pradejo timrinti bilietus ir uzsipuole jauna vaikina kutis turejo elektroninū bilieta, apreke kad jis medituoja, paklausus ar as dar nuvyksiu siandie i darba jis mane apreke kad vaziuociau su taxi, o ne burbuliuociau.
nuo kada troleibusai pradės važioti, kaip prieš virusą važiavo?
SFY 118, 9 MARŠRUTO TROLEIBUSO VAŽIAVO AUTOBUSAS APIE 14-40 VAL.PETRAŠIŲNUOSE, VAIRAVO NEADEKVATUS PANKAS PAKRYPES, NEMAMATYDAVO GALINIŲ DURŲ, IR ŽMONES PRISPAUDINĖJO.GALIA VARIKLIS KLYKĖ, NEIMANOMA BE AUSINIŲ IŠBŪTI.
Nesu kaunietė, bet tris mėnesius kasdien tenka būti Kaune ir naudotis viešuoju transportu. Troleibusų vairuotojų vairavimo bei keleivių vežimo kultūra tiesiog pasibaisėtina! Nenormalus lėkimas, stabdymas, nepagarbus bendravimas. Kažkoks siaubas! Lyg ne žmones, o rastus vežiotų. Matau, jog toks skundas jau nepirmas - tai gal kažkaip tvarkykitės su ta bėda jau?!
2020.08.04. 16val. 32min. Sapiegos g. isedau i 6 autobusa. nuvaziavus autobusui i Ortopodijos Technikos sustojima, keleiviai sulipo i autobusa, ir vos pradejus autobusui vaziuoti is sustojimo, staiga vairuotojas sustabde autobusa, ir kaip viena is keleiviu neatlaikiusi stabdymo jegos krito viso ugiu ant zemes. Salia buvusi keleive padejo moteriai atsistoti, pasidomejo jos bukle, ir jos kartu atsisedo. is pokalbio supratau kad keleiviai nieko baisaus nenutiko. Keleiviai dar bande sugedinti vairuotoja, bet jis tik suburbejo, kad ir toliau tokiu tempu vaziuojant, nespes i galutini sustojima, vairuotojas net nepasidomejo kaip keleive jauciasi. atrodytu viskas tuom ir pasibaige, kol neprivaziavau Draugystes g. sustojimo. vairuotojas net neketino tame sustojimo sustoti, nors ir mate kad dar yra keleivis. staiga vairuotojui susukau kad sustokit, reikia islipti, vairuotojas ne jam skirtoj vietoj sustojo ir manes piktai paklause kelis kartus, , kas nepatinka''.Pasakiau kad man reikia islipti. Pries islipant buvau aprekta, kad reikia atsistoti prie duru. Vairuotojas greitai vaziavo ir staigiai stabde, todel bijojau atsistoti, kad jam staigiai stabdant ir pati nenukrisciau, buvau paskutine keleive. Daznai vaziuoju viesuoju transportu, bet toki neatsakinga vairuotojo elgesi matau pirma karta.
Važiavau į darbą 2020.07.30 nuo birželio - 23 josios su 8 troleibu 6.58 h (buvo autobusas) pakeistas. Kaip kiekvieną darbo dieną visada persėdu į 45 autobusą Krėvės g stotelėje 7.06 h įlipus į autobusą kaip visada prilieti prie skanatoriaus užsiregistruoti, supipsėjo lemputė sušvietė lyg gerai bet rodo jaroglifus kažkokius. Aparato numeris 650. Galvoju gal tik nerodo kas parašyta ekrane ir yra veikiantis aparatas. Pavažiuoju viena sustojimą įlipa kontrolė prie kolegijos, tikrina mano bilietą ir sako jūsų bilietas nenuskanuotas važiuojate be bilieto, aš kontrolei pasakau prie kokio aparato skanavausi, kontrolė priėjus prie aparato patikrino. Aparatas neveikė. Tada iš manęs paprašė dokumento ir išlipti iš autobuso. Taip man bauda išrašė. Ištikrųjų turėjo vairuotojas užklijuoti ant aparato, kad neveikiantis aparatas. Įsivaizduokit kiek žmonių skanuoja ir papuola į kontrolės rankas su tokiais skanatoriaus. Bet kontrolė galėjo tiesiog pasakyti eikit nusiskanuokit prie kito aparato, bet ne, ji apsidžiaugė kad gali prie kompo atsisėsti ir bauda parašyti. Ar teisingai pasielgė su manim ?????
2020 07 28 vaziavau 12to marsruto troleibusu apie 11.45kliniku link.vairuotojas tr.nr 075, beprotisku greiciu pradeda vaziuoti., nespejus nei atsizymeti pravaziavima, nei isikibti i tureklus del saugaus vaziavimo.to pasekoje susizalojau rankos riesa.

malonekite drausminti tokius vairuotojus!!!
Noriu pasidžiaugti, kad karštomis vasaros dienomis smagu keliauti su troleibusais. Vėsu! Vėdinimas labai geras. Atnaujinti troleibusai tikrai nenuvylė.
Ka tik islipau is 7 troleibuso breslaujos stoteleje, 103 garazinis. Ilipau apie 17 val kovo 11osios stoteleje, paskui mane lipo senyvo amziaus moteris, jai vairuotoja komentara pasake, kad girdetu visas troleibusas, kad ji veluoja 4 min ir cia ne laisves aleja. Negana to, stoteleje, paprasius atidaryti duris, vel kad girdetu viss troleibusas buvo pasakyta neaiskink, atidarysiu. Suprantu kad vairuotojo darbas sunkus ir reikalingas susikaupimas, bet mano nuomone daugeli vairuotoju reikėtų ne tik vairuoti mokyti bet ir i kalbos kulturos kursus ir mandagumo leisti. Visi dirbam ir pavargstam, bet jeigu nevaldai emociju nedirbk su žmonėmis. Tenka daznai vazineti viesuoju transportu, tad ne pirmas kartas cia.
Karantinas baigesi, kodėl troleibusai nevisi dar važioja senu grafiku, prieš karantiną kaip buvo.Pvz.Iš petrašiūnų paskutinis išvažioja į garažą, prieš 23 val.O važiavo anksčiau paskutinis apir 23-30val.?
Kodėl ištrintas komentaras dėl 40 autobuso?
Goda 2020-04-30 18:58:49
Laba diena, norėčiau pranešti apie šiandien t.y. 2020-04-30 įvykusi įvykį su gerb. kontrolės darbuotojais. Įvykis įvyko 42autobuse, Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje, 11:00h. Garbingo amžiaus močiutė, 79metų, įlipusi į 42 autobusą žymėjosi savo papildyta, tvarkinga el.bilietą tris kartus, bet autobuso komposteris el.bilieto nenuskaitė, močiutė prašė pagalbos, bet jos nesulaukė. Įlipe Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje gerb. kontrolės darbuotojai garbingo amžiaus močiutę apšmeižė ir ją nemandagiai išlaipino. Išlaipinę garbingo amžiaus močiutę paliko stovėti ir laukti prie automobilio durų. Kontrolės darbuotojos viena jų Gailutė Kreizienė elgėsi neadekvačiai. Darbuotojos dirbo be apsauginių kaukių, kurios šiuo metu yra privalomos, taip pat ir be pirštinių. Močiutei paklausus kodėl jos dirba be kaukių, darbuotojos atsakė esąs sveikos ir nesergančios. Močiutė pridūrė, jog jos liečia jos asmeninius daiktus be pirštinių ir, kad visiškai nesilaiko higienos. Darbuotojos atsakė, kad yra aukšto lygio, o garbingo amžiaus močiutė žemo. Kur šių darbuotojų pagarba kitam žmogui, o ypač vyresnio amžiaus... Taip pat jeigu jau darbuotojos nesaugo savęs ir nedėvi kaukių, tai bent dėl kitų turėtų nešioti... Gėda šitaip elgtis. Močiutė laukdama mandagiai paprašė prisistatyti, bet darbuotojos to padaryti nepanoro ir močiutei rėkiant atsakė, kad bus parašyta ant baudos lapo, močiutė gavusi baudos lapą pamatė, kad viena iš darbuotojų buvo Gailutė Kreizienė, o kitas darbuotojas Aleksandras Tinkevičius, kurio visą laiką kol močiutė stovėjo ir laukė savo baudos, net nematė šio vyro, vietoj jo buvo kita moteris, darbuotoja, kuri taip ir neprisistatė. Po viso šio įvykio močiutė paskambino artimiesiems, atsiliepus labai išsigandau, nes močiutė buvo labai susinervinusi, išsigandusi ir pažeminta. Todėl labai tikiuosi, kad šie kontrolės darbuotojai bus nubausti ir atsakys už savo elgesį ir veiksmus. Rašau tam, nes nenorių, jog šie kontrolieriai ir toliau taip negražiai elgtus su žmonėmis. Tikiuosi atsižvelgsite į tai ir daugiau tokie įvykiai nepasikartos.
Jūs galvojate jie kreipia dėmesį į tokius pranešimus? Jiems visiškai vienodai, ir galiu "kirsti" kas pažeidė šiuo atveju šią situaciją net jokių nuobaudų negaus.
Labas, norėčiau pasisakyti, kad nepastebi arba nenori pastebėti vadovai, kad sistemingai, kitaip tariant piktybiškai, troleibuso vairuotojas, garžinis Nr. 092, pažeidinėja tvarką. Žinoma neatmetu tokios versijos, gal vairuotojui ir su sveikata kas tai negerai, bet kaip minėjau aukščiau, atmestinai viskas žiūrima pakol neįvyko kas tai neatitaisoma, jog vis dėlto vairuotojas vairuoja visuomeninį transportą, kuris priklauso Kauno miesto savivaldybei. Matomai kam tai naudinga, o gal visdėlto ir yra nepastebėtas iš žmoniško faktoriaus?
labai malonus vairuotojas 15troleibuso:)
Vairuotojas Kaunas -KLAIPEDA 18:00 pasiėmė neteisėtai 5eurais daugiau, išvadino durniumi ir pasiūlė išlipti lauk. 3 valandas laukti būtų tekę tai teko susitaikyti su vagystę prieš pat nosį. vairuotojas visiskai be sąžinės ir taip iš studento paskutinius pinigus taip naglai pasimti.Gėda!
Tenka kasdien važiuoti ryte 12 troleibusu iš stotelės Kausta
Pagal pateikta grafike laiką, kad jis stotelėje turėtų būti 7.28, bet jau n...kartu atvažiuoja anksčiau 7.20/ 7.24
Suprasčiau kad lauktų iki skirto laiko bet ne jis važiuoja taip nesilaikydamas grafiko!!!
Prašau sutvarkyti šitą situaciją
Noriu pasipiktinti dėl 7to troleibuso Kaune. Iš pirmos stotelės, t.y. Kaniūkai šis troleibusas jau ne pirmą kartą išvažiuoja 1-2 minutėm per anksti. Ir jau kelis kart teko ateit minute prieš kai troleibusas jau nuvažiuoja prieš nosį. Prašau darykit ką nors kad taip nebūtų. Yra vėluojama į susitikimus ir kitus reikalus. Nenormalu kad taip yra daroma. Jei jis nuvažiuoja anksčiau tai gal tuomet pakeiskit tvarkaraščius??
Mielieji, cia tiek daug prirasyta nusiskundimu, noreciau suzinoti ar atsako i juos, ar kreipamas demesys ??? O ar jus susipazine su Rekvizitais lt. taisyklemis ? Juk mums, nukentejusius nuo vairuotoju grubumo,.chamiskumo, neatidumo, nes jie dazniausiai ''nieko nemato'' gali iskelti baudziama byla. Geriausiu atveju istrinti. Manau, jog pokalbiai su psihiatrais ir vedami instruktazai apie vairavima ir darba su zmonemis yra tik popieriuose. O jeigu dirbama svietejiska veikla, vadinasi LABAI BLOGAI dirbama, algos nezinia uz ka mokamos.
Sveiki siandien 12:30 vaziavau su vaiku ir drauge link namu ir vaikas vos neiskrito is vezymu delto kad jus darbuotojes leke kaip d*****s ir stabde prie pereijos jis bent proto turi jei vaiku butu nutike kaskas as jus visus iki vieno suesciau per teismus kas jem dave taip lekti kad net mes znones i prieki skrendam kas per sydas garazynis numeris 114 naujes troleibusas kita karta stiklai dus arba dantis paliks uz neatsakinguma
Gal galetumet pakoreguoti autobusa 36 iš Technikos sustojimo nes darba baigem 22.00val o autobusas atvažiuoja tik 22.37val y šilainius parvažiuojam tik 23.20val turi žmones važiuoti per kelis troleibusus ir autobusus
2020.02.08 Esu ne kaunietė dėl to stotelės tikrai nepasakysiu, bet artimiausia manau Akropolio stotelė, laukiau 29A autobuso 19.02 nurodytu laiku į oro uostą
Autobusas taip ir neatvyko ir pralaukus dar 10 min dingo net nuo švieslentės nors visą laiką rašė kad atvyks už 2 min. Kompensuosit už pavėluotus skrydžius ?
40autobusas (785) 10.35. Ilipusi i autobusa paklausus vairuotojo koks yra nr. (Ilipusi nepastebejau) likau aprėkta, pradėjo šaukti kur važiuoju. Teko klausti žmonių. Labai neadekvatus elgesys ir kelionės metu su keleiviais
12.18 19:39 isedau i 7 troleibusa S. Daukanto stoteleje iki pat galo vairuotoja garsiai kalbejo telefonu apie savo santykius, kaip visiskai neadekvati, per savo pokalbius pamirsdavo atidaryti duris arba nesaugiai stabdydavo. Vairuotoja moteris.
05/12/19 ašigalio sustojimas laukiu 13 troleibuso nuo 5:30 iki 5:48h vėlavau į darbą!
11.men.08d.vaziavau 43-cio marsruto autobusu.Nei autobuso nr. nei garazo nr.isidemeti nepavyko, taciau galiu pazymeti, kad autobusas vyko is Viciunai i Kauno pienas.Talino stoteleje ilipau 8val.13.min.Labai noreciau kad perduotumete padeka vairuotojui uz zmogiska poelgi.Malonu, kad yra savo darba ir zmones mylinciu vairuotoju. Su didele pagarba Jusu kolektyvuj.
3 autobusas, nesvarbu, savaitgalis ar šiokiadienis, rytas, diena ar vakaras, beveik niekada neatvyksta laiku, visada vėlavimai 10-15 min.
patricija vizgirdaitė
2019-09-19 17:06:06 IP 28ma1ffc
23 autobuse 15:30 galutinėje stotelėje (Domeikava) palikau, , Triumph'' maišiuką, gal radot?
Suandien is stoteles autobusu stotis lipau i autobusa 57G nuo 12.45 iku 23.00 tam tarpe lipau su vaiku ir vezimu i autobusa ikelus vezima man dar neilipus i autobusas uzdare durys ir mane prispaude, visa laime kad dukryte buvo vezime ir as ji spejau ikelt. Noriu pasakyt kad autobusu vairuotojai labai neatsakingi net bepaziuri ar kas lipa ar islipa pro durys prispaudzia zmonea. Manau vairuotojai labai neatsakingi siais laikais.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Vandens telkinių savininkų ir naudotojų asociacija
mailius.info - įžuvinimas, mailius, žuvys

Adresas: Kunkių g. 12-8, Kunkių k., LT-92382 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: žuvininkystė, žuvies produktai; sąjungos, fondai, asociacijos.
TVENKINIŲ ĮŽUVINIMAS IR PRIEŽIŪRA Įžuvinimas Konsorciumo patyrę vandens telkinių įžuvinimo specialistai, turintys ilgametę įžuvinimo patirtį, visoje Lietuvoje nuo kovo 10 d. iki lapkričio 30 d. įvairia žuvimi įžuvina vandens telkinius. Pagal išankstinį suderintą užsakymą ir laiką žuvį atveža specialioje aeruojamoje...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

KfW bankas nutraukia Astravo AE projektų finansavimą, teigia ministras D. Kreivys 06-15 18:11
Vokietijos bankas "KfW Ipex-Bank" atsisakė finansuoti su Astravo atomine elektrine susijusių projektų bei pranešė anuliuojantis anksčiau Baltarusijai pažadėtą 100 mln. Eur paskolą.
"Ryanair" vadovas: Minske nutupdyto lėktuvo pilotas neturėjo pasirinkimo
"Ryanair" vadovas: Minske nutupdyto lėktuvo pilotas neturėjo pasirinkimo 06-15 17:57
Bendrovės "Ryanair" keleivinio lainerio, kuris skrido iš Atėnų į Vilnių ir buvo priverstinai nutupdytas Minske, pilotas buvo įspėtas, kad jei tęs savo kelionę į Lietuvą, detonuos sprogmuo.
"Apple" ir "Google" – vėl prievaizdų akiratyje, šįkart tyrimo imasi britai
"Apple" ir "Google" – vėl prievaizdų akiratyje, šįkart tyrimo imasi britai 06-15 17:28
Antradienį Jungtinės Karalystės (JK) konkurencijos prievaizdai paskelbė pradėję tyrimą dėl "Apple" ir "Google" dominuojančios padėties mobiliųjų telefonų rinkoje. Britai įtaria, kad milžinės...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 556,95 +2,90%