Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Vakar (2020 m. Lapkričio 27 d) vežiau su mašina vaiką iš darželio. Važiavau Kovo -11-osios gatve. Važiavau juosta prie šaligatvio. Privažiavus prie žiedo, kur man reikėjo sukti į dešinę, į V.Krėvės pr, pirmoje juostoje prie pat posūkio dirbo kelio darbininkai, aš sustojau.Antroje juostoje šalia manęs stovėjo troleibusas.Kadangi aš negalėjau važiuoti, įjungiau kairį posūkį ir laukiau kol pravažiuos troleibusas ir kitos mašinos, važiuojančios jam iš paskos. Troleibusas, važiuodamas užkabino mano mašinos šoną. Pasigirdo baisus garsas.Darbininkai atsistojo pasižiūrėti kas atsitiko.Man buvo šokas, o troleibusas ir nuvažiavo. Aš galvojau, kad jis sustos, išlips pažiūrėti kas nutiko.O troleibuso vairuotojas ne tik, kad nubrozdino kairį mašinos šoną, bet ir nuvažiavo. Įsidėmėjau, kad tai 9 maršruto troleibusas, numeris lyg ir CHH 256.Buvo 16.20 Aš jau seniai važiuodama pastebėdavau, kaip troleibusai važiuoja per vidurį juostos, nesilaiko savo juostos, bet, kad taip nubraižyti mašiną ir nuvažiuoti? Neturiu žodžių!!!
Nina Vilkevičienė
2020-11-11 17:18:30 IP 5f4sod6d
Šiandien 23 autobusas 17.09 nesustojo Sargėnų stotelėje.
2020.10.20 Sveiki. Noriu pasdžiaugti poelgiu.Gero ir jautraus, jauno vairuotojo dėka, suspėjau įlipti į troleibusą Nr.5. LEV 553
, Breslaujos stotelėje. Dėkoju už gerumą- perduokite šiam vairuotojui, kad pastebėjo šlubčiojančią moterį ir
palaukė.Nuoširdus ačiū !
2020.10.05 dieną važiuojant troleibusu nr. 1, kurio garažo nr. 112. Visą kelią nuo šančių iki islandijos plento teko kęsti nežmonišką vairuotojo elgesį. Jis be paliovos keikėsi ir kalbėjo nepadoriai su kitų transporto mašinų vairuotojais, kurie kaip patys suprantate girdėti jo komentarų negalėjo, bet girdėjo keleiviai, tarp kurių buvo ir vaikų. Vairuotojo paprašous liautis, nes girdi vaikai, jis sakė, kad keikiasi gražiai. Tokie žodžiai, kaip i*****i, bled, kūrvos, ko čia smaukosi, d*****i - nėra toleruotina viešajame transporte, todėl ryžausi pranešti. Važiuoti buvo nesaugu, nes vairuotojas vairavo neatsakingai ir dėl nuolatinio rėkimo, kad jis atsilieka nuo grafiko kėlė įtampą keleiviams.
Birutė Sireikienė
2020-09-09 18:46:28 IP 28merj41
Šiandien, t.y rugsėjo 9d. apie 9.20, troleibuso Nr 15 (010) vairuotojas (a?) ''Vyturio ''stotelėje uždarė duris jau įkėlus koją ant laiptelio. Spėjau ištraukt, išsilaikiau nenuvirtusi, bet jaučiausi siaubingai.
.Troleibusas nuvažiavo. Norėčiau, kad būtų pravestas pokalbis su šį troleibusą vairavusiu asmeniu. Tikiuosi tokia situacija nesikartos ir nereikės kreiptis kitur.
29g autobuso pagyvenes vairuotojas, pradejo timrinti bilietus ir uzsipuole jauna vaikina kutis turejo elektroninū bilieta, apreke kad jis medituoja, paklausus ar as dar nuvyksiu siandie i darba jis mane apreke kad vaziuociau su taxi, o ne burbuliuociau.
nuo kada troleibusai pradės važioti, kaip prieš virusą važiavo?
SFY 118, 9 MARŠRUTO TROLEIBUSO VAŽIAVO AUTOBUSAS APIE 14-40 VAL.PETRAŠIŲNUOSE, VAIRAVO NEADEKVATUS PANKAS PAKRYPES, NEMAMATYDAVO GALINIŲ DURŲ, IR ŽMONES PRISPAUDINĖJO.GALIA VARIKLIS KLYKĖ, NEIMANOMA BE AUSINIŲ IŠBŪTI.
Nesu kaunietė, bet tris mėnesius kasdien tenka būti Kaune ir naudotis viešuoju transportu. Troleibusų vairuotojų vairavimo bei keleivių vežimo kultūra tiesiog pasibaisėtina! Nenormalus lėkimas, stabdymas, nepagarbus bendravimas. Kažkoks siaubas! Lyg ne žmones, o rastus vežiotų. Matau, jog toks skundas jau nepirmas - tai gal kažkaip tvarkykitės su ta bėda jau?!
2020.08.04. 16val. 32min. Sapiegos g. isedau i 6 autobusa. nuvaziavus autobusui i Ortopodijos Technikos sustojima, keleiviai sulipo i autobusa, ir vos pradejus autobusui vaziuoti is sustojimo, staiga vairuotojas sustabde autobusa, ir kaip viena is keleiviu neatlaikiusi stabdymo jegos krito viso ugiu ant zemes. Salia buvusi keleive padejo moteriai atsistoti, pasidomejo jos bukle, ir jos kartu atsisedo. is pokalbio supratau kad keleiviai nieko baisaus nenutiko. Keleiviai dar bande sugedinti vairuotoja, bet jis tik suburbejo, kad ir toliau tokiu tempu vaziuojant, nespes i galutini sustojima, vairuotojas net nepasidomejo kaip keleive jauciasi. atrodytu viskas tuom ir pasibaige, kol neprivaziavau Draugystes g. sustojimo. vairuotojas net neketino tame sustojimo sustoti, nors ir mate kad dar yra keleivis. staiga vairuotojui susukau kad sustokit, reikia islipti, vairuotojas ne jam skirtoj vietoj sustojo ir manes piktai paklause kelis kartus, , kas nepatinka''.Pasakiau kad man reikia islipti. Pries islipant buvau aprekta, kad reikia atsistoti prie duru. Vairuotojas greitai vaziavo ir staigiai stabde, todel bijojau atsistoti, kad jam staigiai stabdant ir pati nenukrisciau, buvau paskutine keleive. Daznai vaziuoju viesuoju transportu, bet toki neatsakinga vairuotojo elgesi matau pirma karta.
Važiavau į darbą 2020.07.30 nuo birželio - 23 josios su 8 troleibu 6.58 h (buvo autobusas) pakeistas. Kaip kiekvieną darbo dieną visada persėdu į 45 autobusą Krėvės g stotelėje 7.06 h įlipus į autobusą kaip visada prilieti prie skanatoriaus užsiregistruoti, supipsėjo lemputė sušvietė lyg gerai bet rodo jaroglifus kažkokius. Aparato numeris 650. Galvoju gal tik nerodo kas parašyta ekrane ir yra veikiantis aparatas. Pavažiuoju viena sustojimą įlipa kontrolė prie kolegijos, tikrina mano bilietą ir sako jūsų bilietas nenuskanuotas važiuojate be bilieto, aš kontrolei pasakau prie kokio aparato skanavausi, kontrolė priėjus prie aparato patikrino. Aparatas neveikė. Tada iš manęs paprašė dokumento ir išlipti iš autobuso. Taip man bauda išrašė. Ištikrųjų turėjo vairuotojas užklijuoti ant aparato, kad neveikiantis aparatas. Įsivaizduokit kiek žmonių skanuoja ir papuola į kontrolės rankas su tokiais skanatoriaus. Bet kontrolė galėjo tiesiog pasakyti eikit nusiskanuokit prie kito aparato, bet ne, ji apsidžiaugė kad gali prie kompo atsisėsti ir bauda parašyti. Ar teisingai pasielgė su manim ?????
2020 07 28 vaziavau 12to marsruto troleibusu apie 11.45kliniku link.vairuotojas tr.nr 075, beprotisku greiciu pradeda vaziuoti., nespejus nei atsizymeti pravaziavima, nei isikibti i tureklus del saugaus vaziavimo.to pasekoje susizalojau rankos riesa.

malonekite drausminti tokius vairuotojus!!!
Noriu pasidžiaugti, kad karštomis vasaros dienomis smagu keliauti su troleibusais. Vėsu! Vėdinimas labai geras. Atnaujinti troleibusai tikrai nenuvylė.
Ka tik islipau is 7 troleibuso breslaujos stoteleje, 103 garazinis. Ilipau apie 17 val kovo 11osios stoteleje, paskui mane lipo senyvo amziaus moteris, jai vairuotoja komentara pasake, kad girdetu visas troleibusas, kad ji veluoja 4 min ir cia ne laisves aleja. Negana to, stoteleje, paprasius atidaryti duris, vel kad girdetu viss troleibusas buvo pasakyta neaiskink, atidarysiu. Suprantu kad vairuotojo darbas sunkus ir reikalingas susikaupimas, bet mano nuomone daugeli vairuotoju reikėtų ne tik vairuoti mokyti bet ir i kalbos kulturos kursus ir mandagumo leisti. Visi dirbam ir pavargstam, bet jeigu nevaldai emociju nedirbk su žmonėmis. Tenka daznai vazineti viesuoju transportu, tad ne pirmas kartas cia.
Karantinas baigesi, kodėl troleibusai nevisi dar važioja senu grafiku, prieš karantiną kaip buvo.Pvz.Iš petrašiūnų paskutinis išvažioja į garažą, prieš 23 val.O važiavo anksčiau paskutinis apir 23-30val.?
Kodėl ištrintas komentaras dėl 40 autobuso?
Goda 2020-04-30 18:58:49
Laba diena, norėčiau pranešti apie šiandien t.y. 2020-04-30 įvykusi įvykį su gerb. kontrolės darbuotojais. Įvykis įvyko 42autobuse, Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje, 11:00h. Garbingo amžiaus močiutė, 79metų, įlipusi į 42 autobusą žymėjosi savo papildyta, tvarkinga el.bilietą tris kartus, bet autobuso komposteris el.bilieto nenuskaitė, močiutė prašė pagalbos, bet jos nesulaukė. Įlipe Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje gerb. kontrolės darbuotojai garbingo amžiaus močiutę apšmeižė ir ją nemandagiai išlaipino. Išlaipinę garbingo amžiaus močiutę paliko stovėti ir laukti prie automobilio durų. Kontrolės darbuotojos viena jų Gailutė Kreizienė elgėsi neadekvačiai. Darbuotojos dirbo be apsauginių kaukių, kurios šiuo metu yra privalomos, taip pat ir be pirštinių. Močiutei paklausus kodėl jos dirba be kaukių, darbuotojos atsakė esąs sveikos ir nesergančios. Močiutė pridūrė, jog jos liečia jos asmeninius daiktus be pirštinių ir, kad visiškai nesilaiko higienos. Darbuotojos atsakė, kad yra aukšto lygio, o garbingo amžiaus močiutė žemo. Kur šių darbuotojų pagarba kitam žmogui, o ypač vyresnio amžiaus... Taip pat jeigu jau darbuotojos nesaugo savęs ir nedėvi kaukių, tai bent dėl kitų turėtų nešioti... Gėda šitaip elgtis. Močiutė laukdama mandagiai paprašė prisistatyti, bet darbuotojos to padaryti nepanoro ir močiutei rėkiant atsakė, kad bus parašyta ant baudos lapo, močiutė gavusi baudos lapą pamatė, kad viena iš darbuotojų buvo Gailutė Kreizienė, o kitas darbuotojas Aleksandras Tinkevičius, kurio visą laiką kol močiutė stovėjo ir laukė savo baudos, net nematė šio vyro, vietoj jo buvo kita moteris, darbuotoja, kuri taip ir neprisistatė. Po viso šio įvykio močiutė paskambino artimiesiems, atsiliepus labai išsigandau, nes močiutė buvo labai susinervinusi, išsigandusi ir pažeminta. Todėl labai tikiuosi, kad šie kontrolės darbuotojai bus nubausti ir atsakys už savo elgesį ir veiksmus. Rašau tam, nes nenorių, jog šie kontrolieriai ir toliau taip negražiai elgtus su žmonėmis. Tikiuosi atsižvelgsite į tai ir daugiau tokie įvykiai nepasikartos.
Jūs galvojate jie kreipia dėmesį į tokius pranešimus? Jiems visiškai vienodai, ir galiu "kirsti" kas pažeidė šiuo atveju šią situaciją net jokių nuobaudų negaus.
Labas, norėčiau pasisakyti, kad nepastebi arba nenori pastebėti vadovai, kad sistemingai, kitaip tariant piktybiškai, troleibuso vairuotojas, garžinis Nr. 092, pažeidinėja tvarką. Žinoma neatmetu tokios versijos, gal vairuotojui ir su sveikata kas tai negerai, bet kaip minėjau aukščiau, atmestinai viskas žiūrima pakol neįvyko kas tai neatitaisoma, jog vis dėlto vairuotojas vairuoja visuomeninį transportą, kuris priklauso Kauno miesto savivaldybei. Matomai kam tai naudinga, o gal visdėlto ir yra nepastebėtas iš žmoniško faktoriaus?
labai malonus vairuotojas 15troleibuso:)
Vairuotojas Kaunas -KLAIPEDA 18:00 pasiėmė neteisėtai 5eurais daugiau, išvadino durniumi ir pasiūlė išlipti lauk. 3 valandas laukti būtų tekę tai teko susitaikyti su vagystę prieš pat nosį. vairuotojas visiskai be sąžinės ir taip iš studento paskutinius pinigus taip naglai pasimti.Gėda!
Tenka kasdien važiuoti ryte 12 troleibusu iš stotelės Kausta
Pagal pateikta grafike laiką, kad jis stotelėje turėtų būti 7.28, bet jau n...kartu atvažiuoja anksčiau 7.20/ 7.24
Suprasčiau kad lauktų iki skirto laiko bet ne jis važiuoja taip nesilaikydamas grafiko!!!
Prašau sutvarkyti šitą situaciją
Noriu pasipiktinti dėl 7to troleibuso Kaune. Iš pirmos stotelės, t.y. Kaniūkai šis troleibusas jau ne pirmą kartą išvažiuoja 1-2 minutėm per anksti. Ir jau kelis kart teko ateit minute prieš kai troleibusas jau nuvažiuoja prieš nosį. Prašau darykit ką nors kad taip nebūtų. Yra vėluojama į susitikimus ir kitus reikalus. Nenormalu kad taip yra daroma. Jei jis nuvažiuoja anksčiau tai gal tuomet pakeiskit tvarkaraščius??
Mielieji, cia tiek daug prirasyta nusiskundimu, noreciau suzinoti ar atsako i juos, ar kreipamas demesys ??? O ar jus susipazine su Rekvizitais lt. taisyklemis ? Juk mums, nukentejusius nuo vairuotoju grubumo,.chamiskumo, neatidumo, nes jie dazniausiai ''nieko nemato'' gali iskelti baudziama byla. Geriausiu atveju istrinti. Manau, jog pokalbiai su psihiatrais ir vedami instruktazai apie vairavima ir darba su zmonemis yra tik popieriuose. O jeigu dirbama svietejiska veikla, vadinasi LABAI BLOGAI dirbama, algos nezinia uz ka mokamos.
Sveiki siandien 12:30 vaziavau su vaiku ir drauge link namu ir vaikas vos neiskrito is vezymu delto kad jus darbuotojes leke kaip d*****s ir stabde prie pereijos jis bent proto turi jei vaiku butu nutike kaskas as jus visus iki vieno suesciau per teismus kas jem dave taip lekti kad net mes znones i prieki skrendam kas per sydas garazynis numeris 114 naujes troleibusas kita karta stiklai dus arba dantis paliks uz neatsakinguma
Gal galetumet pakoreguoti autobusa 36 iš Technikos sustojimo nes darba baigem 22.00val o autobusas atvažiuoja tik 22.37val y šilainius parvažiuojam tik 23.20val turi žmones važiuoti per kelis troleibusus ir autobusus
2020.02.08 Esu ne kaunietė dėl to stotelės tikrai nepasakysiu, bet artimiausia manau Akropolio stotelė, laukiau 29A autobuso 19.02 nurodytu laiku į oro uostą
Autobusas taip ir neatvyko ir pralaukus dar 10 min dingo net nuo švieslentės nors visą laiką rašė kad atvyks už 2 min. Kompensuosit už pavėluotus skrydžius ?
40autobusas (785) 10.35. Ilipusi i autobusa paklausus vairuotojo koks yra nr. (Ilipusi nepastebejau) likau aprėkta, pradėjo šaukti kur važiuoju. Teko klausti žmonių. Labai neadekvatus elgesys ir kelionės metu su keleiviais
12.18 19:39 isedau i 7 troleibusa S. Daukanto stoteleje iki pat galo vairuotoja garsiai kalbejo telefonu apie savo santykius, kaip visiskai neadekvati, per savo pokalbius pamirsdavo atidaryti duris arba nesaugiai stabdydavo. Vairuotoja moteris.
05/12/19 ašigalio sustojimas laukiu 13 troleibuso nuo 5:30 iki 5:48h vėlavau į darbą!
11.men.08d.vaziavau 43-cio marsruto autobusu.Nei autobuso nr. nei garazo nr.isidemeti nepavyko, taciau galiu pazymeti, kad autobusas vyko is Viciunai i Kauno pienas.Talino stoteleje ilipau 8val.13.min.Labai noreciau kad perduotumete padeka vairuotojui uz zmogiska poelgi.Malonu, kad yra savo darba ir zmones mylinciu vairuotoju. Su didele pagarba Jusu kolektyvuj.
3 autobusas, nesvarbu, savaitgalis ar šiokiadienis, rytas, diena ar vakaras, beveik niekada neatvyksta laiku, visada vėlavimai 10-15 min.
patricija vizgirdaitė
2019-09-19 17:06:06 IP 28ma1ffc
23 autobuse 15:30 galutinėje stotelėje (Domeikava) palikau, , Triumph'' maišiuką, gal radot?
Suandien is stoteles autobusu stotis lipau i autobusa 57G nuo 12.45 iku 23.00 tam tarpe lipau su vaiku ir vezimu i autobusa ikelus vezima man dar neilipus i autobusas uzdare durys ir mane prispaude, visa laime kad dukryte buvo vezime ir as ji spejau ikelt. Noriu pasakyt kad autobusu vairuotojai labai neatsakingi net bepaziuri ar kas lipa ar islipa pro durys prispaudzia zmonea. Manau vairuotojai labai neatsakingi siais laikais.
Kodėl tik vasarą troleibusai važiuoja iki kauno marių. Galėtų ir rudenį ir žiemą važiuoti iki kauno marių, pažaislio vienuolyno, nes manau, kad prailginti maršrutą viena stotele nėra nuostolinga. Bent žiemą savaitgaliai iki kauno marių galėtų važiuoti, nes žmonės nori paslidinėti, žvejoti.
Šiandien apie 14-40val.5, maršruto troleibuso vairuotoja pensininkė neadekvati, žmones durim prispaudžia, durų neatidaro kai reikia.BEZ369
2019-07-25. 513 autobuso numeris ant autobuso galo, 740 numeris pagal žioga, 45 autobusas. 16:45. Į žiedą vairuotojas važiuoja nežiūrėdamas ar jį praleidžia ar ne, nors pats iš šalutinio, tiesiai prieš nosi važiuojančiom mašinom, kurios tik pypina ir stabdo kaip begalėdamos.
Vakar 07-17 važiavau iš Pašilės gatvės su 16 troleibusu.Maloniai pasisveikinau su vairuotoja ir padaviau jai 2€, nes smulkiau neturėjau. Vairuotoja i pasisveikinimą neatsakė ir 1, 50€ gražino po 10 ir 5centus. Labai pasipiktinau ir paklausiau ar dar smulkiau negalėjo grąžinti grąžą. Ji atsakė nepatinka palik. Esu labai nusivylusi šią vairuotoja. Ji neturėtų taip elgtis!!
2019.07.11 ~21:30 (+-1min) 7 troleibusą (gale numeriukas 255) vairuojanti ponia atidaro ir uždaro duris dar net nespėjus autobusui galutinai sustoti. Situacija : važiuojam link 6-ojo forto stotelės, atsidaro durys, laukiu prie durų kol autobusas galutinai sustos, jog galėčiau stabiliai išlipti. Tačiau dar nespėjus jam sustoti autobuso durys buvo uždarytos. Aš staigiai pažvelgiau į veidrodį, kuriame matosi vairuotoja, ir paprašiau, jog atidarytų duris. Ji duris atidarė, bet vėl gi nespėjus man galutinai išlipti, durys jau užsidarinėjo ir buvo man užgauta ranka. Esu labai nepatenkinta šia vairuotoja ir tikiuosi, kad su šia vairuotoja išsiaiškinsite ir bus padarytos tinkamos išvados.
Kaune 12 maršruto troleibusu (bee 128)važinėja neadekvati pensininkė.Grašius moka, nėra kam dirbti.Kol neatsitiks nelaimė, tol vairuos pensininkai.
Tadas 2019-06-10 15:14:49
Šiandien apie 15-30val.5 maršruto troleibuse bee388, įlipes viriškis norėjo susimokėti, bet vairuotojas pasakė kad iš 20eu.neturi gražos, ir liepė išlipti.Paskui 6-forto sustojime atidares vidurines duris staigiai uždarė, viriškis lipdamas ranka susitrrnkė.Ar gali tokie nervoti pensininkai dirbti vairuotojais?
O tu medikas kad konstatuoji diagnoze. Tokiu su 20 eu.visa diena vazinejasi, zino kad vaziuos viesuoju transportu tegul pasikeicia.toks keleivio elgesys yra piktybiskas. O beto tegul skundus raso kas nukentejo.
Laura 2019-06-05 14:24:04
2019-06-05 14:14 nuo ašigalio g stotelės 2 troleibuso vairuotojas (plikas vyras)!elgėsi neadekvačiai. Neišgirdęs, jog buvo prašoma bilieto už 0, 50 centų įmušė už 1, 0. Elgėsi nepagarbiai, nenorėjo ištaisyti savo klaidos, rėkė. Meskit lauk tokius neadekvačius darbuotojus. Plius sustojo gal 10 metrų nuo stotelės. Tai nėra normalu.
Eikit dyrbi adekvatus rasytojai, juk truksta vairuotoju, tai galesit ir iki laiptines privaziuoti, matai 10 metru per toli sustojo. Kaip galėjo taip ir sustojo pagal galimybes.
Neradau kur pateikt ne skundą, o galbūt pagalbinį laišką tai rašau čia.

Šiandien, 05-26 apie 20-tą valandą 30-šimt minučių važiavo 13 troleibusas pro eigulius link centro. Jame buvo neadekvatūs 3 vyrai, kurie išlipę Čečėnijos aikštės stoteleje palaukė kol truputį pavažiuos troleibusas ir paleido į troleibusą stiklinį bokalą. Pataikė tiesiai į troleibuso duris, kurios stiklas visiškai įtrūko. Kadangi autobusas buvo beveik tuščias nieks nenukentėjo. Bet rašau tam, kad juos sugauti. Jie niekur nepabėgo, o toliau nuėjo gerti kitoje gatvės pusėje nuo iki parduotuves esančiame parke. Jie nuėjo į medinį restoraną ar kavinę esantį tame parke (priešais fontaną). Vienas vyras buvo šiek tiek stambesnis už kitus du. Galėjo sverti virš arba apie 120kg. Kiti du buvo normalaus ūgio bei svorio. Ūgis galėjo būti visų apie 1.80m. Dėl detalesnės informacijos galėtumėte klausti pas restorano darbuotojus. (medinis pastatas prie fontano). Tikiuosi sugausit tuos girtuoklius
Sveiki, 2019.05.24 21:20val., troleibuso vairuotojas, maršruto Nr.7, valst.nr. CGN119, stotelėje "Geležinkelio stotis", neatidarė priekinių durų ir neleido įlipti neįgalam asmeniui. Atidarytos buvo tik galinės durys. Neįgalus asmuo beldė į priekines duris, tačiau vairuotojas jų vistiek ne atidarė. Pribėgus neįgalam asmeniui prie galinių durų, vairuotojas jas uždarė prieš pat nosį ir nuvažiavo. Manau tokie vairuojojai ne turėtų taip elgtis.
Karolina Buožiūtė
2019-05-08 08:47:14 IP 2ju3l4os
1 troleibusas, jau antrą dieną iš eilės vėluoja >10 min atvažiuoti į Ašigalio gatvės stotelę, laiku 8:33. Neįmanoma teisingai planuotis laiko, kai vėluoji ne dėl savo kaltės. Tikiuosi sutvarkysite iškilusius neskalndumus. Ačiū ir geros dienos.
2019-04-26. 16:30 val. 12 troleibuso vairuotojas (valstybiniai numeriai - BEZ 378) elgėsi neadekvačiai. Jis vairuodamas koneveikė, rėkė ant kitų vairuotojų. Vairuotojo vairavimo manieros vertė žmones griuvinėti. Negana to, jis pažeidė vairavimo taisykles: 1) 6to forto žiede kirto ištisinę liniją, blokuodamas kelią pirmumo teisę turinčioms mašinoms;
2) prie kaustos stotelės, jau prieš kelias sekundes užsidegus raudonam šviesoro signalui, jis po stabdymo vėl padidino greitį ir vos nepartrenkė per pėsčiųjų perėją einančios moters.
Vairuotojo apibūdinimas: vyras, apie 35 m. amžiaus, užsidėjęs didelius stačiakampio formos juodus akinius nuo saulės. Jo vairuotojo pažymėjimas nebudo įstatytas į jam skirtą vietą ant viduje esančio troleibuso durų stiklo.
Labai tikiuosi, kad bus imtasi kokių nors sankcijų. Toks žmogus negali vairuoti viešojo transporto, rizikuodamas sveikata bei gyvybe nekaltų žmonių.
Veiksmas vyko Girstučio stotelėje. Kadangi kelkraštis (bent jau aš taip suprantu) yra tvarkomas kelyje stovi darbuotojų masina bei kranas. Visi autobusai ir troleibusai apvažiuoja tas mašinas ir tik tada sustoja. O 45 autobuso vairuotojas (14:27 min) sustojo prieš tas mašinas. Aš jo nemačiau, nes laukiau ten kur stoja visas viešasis transportas. Apvaziavęs mašinas jis pamatė kad aš laukiu ir pavaziavęs porą metrų sustojo. Ne gana to kad būtų atidaręs galines duris (kaip daro dauguma) jis atidarė priekines ir mane visaip iš keikė, pradėjo per visą autobusą rėkti, kad aš esu išlepusi princesė ir dar akla. Realiai nenutiko nieko baisaus, bet jaučiausi labai nemaloniai prieš žmones buvusius autobuse. Taip pat panašus įvykiai 45 autobuse nutinka nebe pirmą kartą.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...
FNNT ir STT žada padėti nacionalinei laboratorijai skubiai vykdant priemonių pirkimus 11-29 15:36
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) nedalyvaus Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) pirkimų procese, tačiau sako, kad...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%