Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

2019-01-18 ryte Smėlio g nebuvo 1 toleibuso 6 43, kuris turėjo važiuoti link Klinikų.
Labas vakaras kuri laika jau buvo susitvarkes 12 marsruto grafikas nuo Kauno kliniku 7h57min ir 8h10min sendiena tai yra 2019.01.17d.siu troleibusu nebuvo as velavau i kautros autobusa uzsakyta i darba kur yra problea as labai piktas jaei nesusitvarkys as kreipsiuosi i aukstesnes pareigas uzimancius darbuotojus Aciu
Laba diena, siandien vaziavau 6 marsrutu 14:11 autobusu link garliavos, autobuso vairuotojas ne supranta kas yra atsakomybe, kitu sveikata ir apskritai moralnines vertybes. Ilipau prie Kauno kolegijos vairuotojas sustojo po keliu stoteliu atseit taisyti kondicioneriu, nes nesilde, net neispejes keleivio atidare dangti ir smalkes pabiro ant galvos, net ne kalbu apie apgadintus rubus ir bijau pagalvoti kas galejo atsitikti jeigu kokia detale butu nukritus ant galvos.Prasyciau atsakomybes ir pagarbos kitam!!!
Labas rytas, šį ryt 7 troleibuso vairuotojos kompetetingumas peržengė ribas (6.46 pašilės stotelėje). Be to, kad vairuotoja kalbėjo telefonu, ji neatidarinėjo troleibuso durų (atidarė tik priekines), moteriai paprašius išleisti keleivius, vairuotoja jai atrėžė "ne neatidarysiu durų", taip ji visose stotelėse, bent iki autobusų stoties neatidarinėjo durų. Aš nežinau ar jūsų vairuotojai tiesiog sunkus rytas, ar paišlijusi psichologinė sveikata, bet manau, kad kalbėti telefonu atliekant tokį darbą, ir draskyti keleiviams akis ir rodyti principus (o ne informuoti apie netikėtus techninius nesklandumus, jei tokie iš vis šį ryt egzistavo) yra neprofesionalus ir nekompetetingas elgesys.
Vaida 2018-11-28 07:06:43
Laba ryta. Ar autobuso vairuotojai turėtų laikytis grafiko? Suprantu kad nėra taip paprasta, bet pastovus 23 rytinis vėlavimas o paskui tenka laukti ne po kelias minutes.
Pora dienų grafikas atitiko laiką o dabar vėluoja dar ilgiau aš apie 23 rytinį
Ingrida 2018-11-12 07:13:30
Siryt 5 troleibuso vairuotojas, 5.58 h, Ketaus liejyklos sustojime kantriai lauke keleivio.Sis, nakvynes namu klientas, ilipes iskart atsisedo.Pasklido"gaivus" aromatas.Vaziavo, aisku be bilieto.Keleiviai atsizymeje bilietus, ieskojo vietos kur dvokas silpnesnis.Viesasis transportas tampa asocialiu asmenu pervezimo priemone.Jie nemoka, didinamos bilietu kainos ir t.t.O ir uzsikresti atsisedus ant tos pacios sedynes, tikrai galima.Sis atvejas, tikrai, ne vienetinis.Vaziuoju ir "kaifuoju".Pirmadienio rytas prasidejo puikiai.Aciu.
Vairuotojas tai vienas, o jusu keleiviu tai daugiau vairuotojas visada pritars daugumos nuomonei ir islaipins.kaip pasako vairuotojas visada atsiranda pasakanciu-kad jis vistiek zmogus, o po darbo supranti kad dar ir skunda gavai....
Labas rytas aš noriu apskųsti vairuotoją troleibuso šiandien ryte 7.29 vazevau su 16 troleibusų reikėjo išlipti su vaikais iš troleibuso mano sūnus viršesnis išlipo iš troleibuso o man su vežimėlių kuri turu iškelti mazuka savo uždarė duris ir pradėjo vazuoti aš rekau kiek įmanoma kad atidarytų duris galinas o ji atidaro vidurinės ir vėl vazuoja kaip 3 kartą uzrekau tada atidarė ir paleido moteriškė ir su vaiku bandė ją susistabdyti ir pasakyti ką ji daro o ji nuvazevo ir viskas jai atsibodo jai vairuoti tegul nedirba nes as jau antrą kartą su ja vazuoju ji pirma ir vazuoja panele norėjo įlipti ir nuvazevo kitoje reikia išlipti stoteleje pravažiuoja ir rekti reikia kad sustotų skuba leka ir neatidirba savo darbo už ką tokiai vairuotojai mokėti jai jau ne vieni žmonės skundžiasi ja ir kuluoja už tokį darbą kad kojas sudaužo jai nenuraminsite vairuotojos tai su ja bijos žmonės vazuoti ji ne aukštą stamboka ir pagyvenusi plaukai iki kaklo blandine aš nespėjau nufotkiti nes paskui kitas 16 trulikas atvazevo o man vaikai rūpėjo kad viskas jiems gerai
Sveiki. Prašome pamokyti savo troleibusų bei autobusų vairuotojus, ka reiškia geltonas tinklas prie sankryžų!!!!
Kelių eismo taisyklėse jau seniai numatytas sankryžos ženklinimas pieštu geltonu tinklu arba geltonu keturkampiu su X viduryje. Į šią vietą draudžiama įvažiuoti, jei joje ar už jos stovi kiti automobiliai, dėl kurių vairuotojas liktų stovėti pažymėtame plote. Tai aktualiausia piko metu, kai spūstyse automobiliai juda itin lėtai. „Prašokti“ sankryžą bandantys vairuotojai įvažiuoja į ją dar degant žaliam šviesoforo signalui, bet jei priekyje automobilių grūstis juda itin lėtai, jie lieka stovėti sankryžoje ir užsidegus raudonai. Tada vairuotojai iš statmenai esančios gatvės nebegali pervažiuoti sankryžos ir formuojasi dar ilgesnė spūstis.
Išvažiavimo iš S.Žukausko 1, 3, 5 ir 7 namų į S.Žukausko gatvę susikirtimas taip ir yra pažymėtas, bet troleibusų ir autobusų vairuotojai jį ignoruoja!!!!!!!!!!!!!!!
Šiandien 2018 10 22, 21 autobusu vairuotojas tikriausiai nepastebėjo stotelės kurioje turėjo sustot 7:13. Tai ne pirmas kartas kaip tiesiog pravažiuoja pro stotele.
Labai ne maloni vairuotoja papuole 9 troleibuso vietoj 20cnt 50 imuse nors turejo vaikas invalido pazymejima ne esme pinigai o esme kultura, Siteip elktis negalima
Spalio 2d., 9:24val. 6 autobusas, autobuso numeris 606, valstybiniai numeriai AFH 413, 6 autobuso vairuotojas galinėje stotelėje stovėjo ne sustojimo vietoje, o pradėjęs važiuoti neatvažiavo į sustojimo vietą. Man pradėjus vytis autobusą ir jį stadyti, šis sustojo ir autobuso vairuotojas mane išvadino debile, durne, kuri nesupranta, kad reik pačiai ateiti į autobusą. Nors aš stovėjau sustojimo vietoje. Jis toliau mane vaidino visokią durnę ir nenormalia. Nesuprantu kaip tokie žmonės gali dirbti. Prašau išspręsti šį reikalą, nes man nuotaika jau sugadinta visai dienai.
Evelina 2018-09-19 12:56:03
Šiandien 2018 09 19 12:40val kauno klinikose troleibuso 12 vairuotoja neįleido su vežimėliu vaikišku į vidų uždariusi duris prieš nosį nuvažiavo. Labai gaila, kad diskriminuojamos mamos su vaikais!
Yra priekines durys ilipimui.prie kliniku kiek bestovesi vistiek visada atsiras nespejanciu, ir sakanciu kad duris pries pat nosi uzdare, juk traukinys sik...
..nelaukia.
Labas vakaras, 09.06 apie pietus, stovėjau kauno pilies stotelėje ir laukiau 101 autobuso į Giraitę. Po 15 minučiu vėlavimo, pamačiau atvažiuojanti autobusa pradėjau mojuoti, kad jis sustotu, bet dėja jis man tik nusišypsojo ir pamojavęs atgal su cigarete dantyse nuvažiavo. Kita diena, paprašiau, kad mane nuvežtu su mašina draugė, nes nepasitikėjau autobusu, kad gali vėl neatvykti, pavažiavus giliau i Giraitę pamačiau 101 autobusa griovyje ir tapati autobusista. Pakraupau. Šiandien 09.18 norėjau vykti atgal i namus su 168 autobusu. Autobusas turėjo atvykti į giraitės darželio stotele, bet vėlavo, o pamačius, kad jis atvyksta pamojavau, bet jis tiesiog pro mane pralėkė nesustojęs. Esu labai ipykusi ir nepatenkina, dėl tokios sistemos, nėra jokios tvarkos ir drausmės, dar pridursiu tai, kad esu moksleivė ir neturiu galimybės sau isigyti automobilio, o važiuoju i Giraitę, nes prižiuriu vaikuti už pinigus, tad manau prarasiu darba del sito autobuso.
Troleibusas Nr. 15 2018.09.16 17.15val. nesustojo Kauno sauletekio stoteleje.
Šiandien, 2018-09-12, apie 14.48val. 20 autobuso vairuotojas (maršrutas į Partizanų g.) Krėvės prospekto stotelėje durimis prispaudė išlipančią senolę, o keleiviams sušaukus sustoti, atrėkė atgal "tai gal padėk nešūkavus". Tai man ką, reikėjo ant rankų iškelti išlipančius žmones...? Sugadinta nuotaika visai dienai.
Šiandien, 2018.09.11, apie 7.13 važiavome 23 autobusu. Įlipus jau nebuvo vietos kur pasitraukti nuo durų.. Vairuotojas nemandagiai pradėjo šūkauti, kad eitume "gilyn". Paklausus "kur?", jis pasakė, kad "...jei nepatinka, važiuok su troleibusais...!", ir dar pareiškė ".. Gausi per ausį..".
Aš manau, kad tai nėra normalu.
Paskui sustojo stotelėje, pusė žmonių nespėjo išlipti, uždaręs duris pradėjo važiuoti.. Keletą kart žmonės prašė atidaryt duris. Nepatenkintas sustojo, sako: "..buvau atidaręs, reikėjo greičiau lipt..."...
Manau, kad toks vairuotojo, Pavelo Saiko (kiek matėsi), elgesys yra nederamas kitų atžvilgiu..
Teisingumas 2018-09-05 10:20:24
Laba diena, perskaičiau tuos juokingus atsakymus į skudus..tiesiog pasiteisinimas, kad vairuotojas privalo žiūrėti į kelią ir daugiau nieko nematyti, vairuotojas privalo sustoti kiekvienoje stotelėje, išmušti bilietukus kuriuos paprašo keleivis, ir tikrai nežaloti žmonių. Kam tam taip išbranginote pravažiavimą jei neatliekate savo pareigų. Ir aplamai apie kultūrą tų vairuotojų aš tyliu. Nesakau yra ir normalių vairuotojų kurių aišku mažumą. Ir daugiau nesiteisinkite žmonėms taip juokingai.
Šiaip reiktų ir keleiviams priminti jų pareigas. Dauguma įvykių nelaimingų atsitinka, būtent dėl keleivių kaltės. Todėl yra parašyta būti atsargiem, o keleiviai dauguma galvoja, o kam ? Juk manim turi pasirupinti vairuotojas.
Šiandien apie 11, 35 prie autobusų stoties stovėjimo aikštelė 15 maršruto troleibusas sustojes netinkamoj vietoje, prie grandinėlės, prispaudės durim moterį, pradėda važiuoti, pagyvenusi moterys po širdies operacijos, jai ištyko šokas, sugadinta avalynė ir rankinuke. Kaip galima taip dirbti? Ar bulves veža, ar žmones galu gale?
Vakar 9 maršruto troleibusistas prispaudė durim moterį, važioja be orentacijos, ir kaip tokie pensininkai be orentacijos gali vežti žmones.Vairuotojas buvo Euliogijus Trapenskis.
2018.08.20 važiavau iš Gudų g. stotelės 4 troleibusu 13.08 laiku. Įlipus vairuotojas nereagavo kokias 2 min į mano prašymus lengvatinio bilieto. Kelis kartus kartojau kokio bilieto man reikia ir laikiau pridėjusi prie stiklo studento pažymėjimą. Vairuotojui tai buvo nusispjaut. Jis paėmė 1 eurą (smulkiau neturėjau) ir išmušė pilnos kainos bilietėlį. Aš dar kartą garsiai pakartojau kad man priklauso 50% lengvata tačiau jis abejingai nutėśkė biletą ir tiek žinios. Jaučiuosi nusivylusi ir labai pasipiktinusi. Tai labai nesąžinga mano atžvilgiu.
Jau uzkniso, tai veluoja, tai neatvaziuoja. Va dabar laukiu stoteleje "dainavos poliklinika", 13:10 turejo atvaziuoti 12 troleibusas. Spekite ar atvaziavo, o kito laukti uz beveik 15 min.
dalija 2018-06-26 21:11:57
Siandien birzelio 26 d. 11 valanda 15 min. is sustojimo Klinikos, ilipau i devinto marsruto troleibua per priekines duris. Nespejus ilipti vairuotojas Robertas Jasaitis uztrenke duris ir prispaude man ranka. Paklausiau ar neturi akiu, atsake, kad neturi. privaziavus prie sustojimo Akiu klinika neatidare duru ir vaziavo toliau, sustojo tik kai zmones pradejo saukti. Toluiau vaziavo tokiu greiciu, kad visi zmone galvojo, kad jis pamiso. Gailiuosi, kad iskarto nepaskambinau i policija.
Pirma, nėra gerai, jog suspaudė, tačiau vairuotojas turi daug pareigų, pavyzdžiui, saugiai pajudėti iš stotelės, teisingą grąžą atiduoti ir t.t. Jei jau grasinate policija, tai jums iškilo grėsmė galėjote kviesti policiją, kai kiti keleiviai išsigando, o ne po laiko prisiminti. Yra daug situacijų, kai vairuotojai žiūrėdami į kelią nepamato stotelės ir ją pravažiuoja, tikrai ne tam, jog keleivių neišleistų.
Šiandien 11.40 38 autobusas važiuojantis į Megą Šarkuvos stotelėje net nesustojo, o tiesiog prašvilpė pro šalį, plius dar ir taip vėlavo.
Suprantu, kad lauke karsta, taciau savo darba privalote dirbti vistiek. Pamaniau gal pinigu nereikia, kad nestojat???????????juo labiau mane mate!, , Dainava, , ~17.10h. Hhk:667 lyg
Rasa 2018-05-23 16:32:06
Na teisme irodineti turesiu ne aš, o mano advokatas, o irodymų pakanka, tai ir fiksuotas važiavimas ir liudininkaiir kur ivyko trauma.Vairuotojo nepažystu, bet aš kaip ir kiti keleiviai moku už paslaugą ir turiu ją gauti SAUGIAI, o ar tai elektros problema ar vairuotojo ne mano reikalas, juk Jūs nebūtumet patenkinta, jei koks odontologas kuriam sumokejot už paslaugą sužalotų žandikauli sakydamas, kad tai elektra kalta.Gyvenam teisinej valstybeje ir įstatymai galioja visiems.Otrauma rimta nedarbinga busiu mažiausiai du mėnesius, jei nebus komplikacijų, o tai jau ne lengvas kūno sužalojimas.ir dar visi kekeiviai važiuojantys visuomeniniu transportu yra draudžiami, tik apie tai labai nori nutyleti parkas.
Jei jūs grasinate teismais, būtų laikas paduoti į teismą. Liudininkų iš to maršruto drįstu abejoti, jog rastumėte. Sulyginote nesulyginamus dalykus, pas odontologą tokios problemos yra apgalvotos. Parkas netyli apie tai ir visi tai žino, tik pats žmogus kaltas, jei nepasidomi. Aš pati daug važinėju ir tais troleibusais. Žinau, kaip koe važiuoja.
Rasa 2018-05-21 16:36:12
Vairuotojui pasakiau, bet jis matydamas, kad ranka suzeista net nestabde, manau kai bet kam iš mano šeimos ar pažystamų nutiks tokia situacija kvies greitaja ir policija, nes važiavau su nepilnamete dukra, dėl jos išlipau, nes jai šokas buvo, Pagal istatymus galiu ir dabar paduoti i teismą, dėl moralinės kompensacijos nepilnametei ir man, o reikejo tik paprasto žmogiskumo iš vairuotojo, paklausti kuo padėti atsiprašyti.Manau mano situacija parodys kitiems keliaiviams ką daryti nutikus kaip man, o dar tikiu, kad blogi darbai visada grizta bumerangu.
Įdomiai skamba, kiek teko važiuoti šiuo troleibusu, tai vairuotojas tikrai draugiškas. Dažnai tenka važinėti tokiu troleibusu, trukčioja, bet ne taip stipriai jog griūti reikėtų. Šiaip iš teismo nieko negausite, nes būtų jūsų žodis prieš vairuotojo. Aš pati griuvau skaudžiai troleibuse ir į avariją vos nepakliuvau, tačiau visada sulaukiu vairuotojo atsiprašymo. Reiktų būti supratingi ir jiem, nes jų darbas atsakingas, ne tik į kelią žiūrėti, bet ir bilietus pardavinėti, saugiai mus visus vežti.
Rasa 2018-05-20 10:31:09
Taip Jūs teisi reikia laikytis, aš ir laikiausi, bet kaip reikia važiuoti, kad griutum nuo kėdės.Mes keliaiviai važiuojam sumokeje už paslaugas ir norim, kad tai būtų saugu, tai beje užtikrina teise aktai.Kitą kartą iškart kviesiu policija.
Šįkart reikėjo iškart vairuotojui sakyti ir būtų stapdęs troleibusą, iškviestų greitąją. Tai yra tinklas ir nebus sklandus važiavimas troleibusų.
Rasa 2018-05-17 17:09:01
Laba diena.Geguzes men. 7 dieną važiavau su nepilnamete dukra troleibusu nr.5 troleibuso nr.052 nuo gelezinkelio stoties.Pavažiavus norejau atsisesti nestroleibusas važiavo trukčiodamas atsisedus nuo truktelėjimo griuvau, keliausi atsisedau dar griuvau.Skaudejo ranka nugara dukra verkė išsigandusi.Priejau prie vairuotojo sakydama, kad kaip jis gali taip važiuoti, atsakė, kad jis nekaltas tai elektra ir besišypsodamas pasakė-laikytis reikia.Islipau prie Molo, nes reikėjo apraminti dukrą, pajutau, kad praejus šokui, man skauda galvą, nugarą.Atvažiavęs vyras nuvežė į traumų punktą, lūžių nerado, bet nustatė kaklo slankstelių ir raiščių patempimą, turiu nedarbingumą, o paskambinus ir parašius i parką, atskambinęs vyras pasakė, kad pakalbės su vairuotoju ir tyla...viena išeitis rašyti pareiškimą policijai, nes iš parko jokio kontakto, pagalbos,..Negalvojau, kad ši trauma tokia skausminga tenka gerti vaistus ir galvoti kokios bus tokio važiavio pasekmės.
Laikytis reikia iškart ilipus į troleibusą, jei yra vieta ir atsisėsti. Nebus tokių traumų. Vairuotojas teisus, jog troleibusai trukčioja dėl elektros, tikrai taip netrukteli, jog griūti reikia, jei ir laikais.
Noriu pasidalinti gražia patirtimi. Šiandien (2018-05-18), 17:03 Urmo stotelėje link Kauno kolegijos, pasitaikė itin maloni ir supratinga vairuotoja, 15 troleibusas. Rusakalbiams keleiviams paklausus kelio, atsakė kelios stotelės prieš, o būtent Urmo stotelėje pati susirado keleivius, paprašė parodyti kur jiems reikia atsidurti, ir nuosekliai paaiškino kelią :) pagarba!
Atkreipkit demesi i Nijoles Rinkevicienes darba, kol dar nieko nepriplojo.vairuotoju psichine bukle privalo buti tikrinama.
Super ;) smagus tu žmogus “Mindaugai” - tikiuosi savo srityje esi tobulas profesionalas, apie kurį visi tik gerai kalba ;) negaišinsiu tavo brangaus laiko, nes tikriausiai bėgioji po miestą su kamera fiksuodamas viską, ir rašydamas skudus REKVIZITUOSE :) laikykis, Lietuvai tokių žmonių labai reikia :D
Ponas nesupykite, bet jūs akivaizdžiai “susipykęs su protu”. Visiems keleiviams taisyklės autobuse vienodos, bet atsiranda koks vienas “Europos bamba”, pagal kurį visi turi šokti... Civilinio kodekso žinovas mat... būčiau aš tose nuotraukose, paduočiau jus į teismą už privataus asmens atvaizdo viešinimą be sutikimo viešojoje erdvėje!
Sveiki. 2018-04-12 apie 06:56, 6-ojo forto stotelėje važiuojant link Petrašiūnų vairuotoja - Eglė Andžiulienė (berods, teisingai pavarde užsirašiau, nes paslėpta buvo, vos matėsi). Vairuotoja man prie pat veido uždarė duris, ko pasėkoje mane prispaudė ir vietoje to, kad atsiprašyti ir atidaryti duris, kelias sekundes žiūrėjo į mane ir šypsojosi, vos nesišaipydama. Ar tai normalus vairuotojos elgesys? Ar bulves mes vežam, ar žmones galu gale? Atsiprašymo iš jos aš taip ir nesulaukiau, tik kreivą žvilgsnį į savo pusę. Vadovybė tikrai turėtų atidžiau žiūrėti ką priima į darbą. Mandagumo 0, vairavimo įgūdžiai irgi ne kokie. O mes dar ir už kelionę mokam, gi ne už dyka važiuojam! Tik kaina kosmosinė, o patogumu jokiu! Gėda...
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Norėčiau, kad atkreiptumėt į 9 troleibuso maršrutą. Kievieną rytą iš Ašigalio sustojimo važiuoju į darbą (klinikos-petrašiūnai). Yra troleibuso grafikas, bet jo visiškai nesilaikoma, ko negaliu pasakyti apie kitų troleibusų ar autobusų tvarkaraščius.Lauksiu atsakymo, ar tai bus sutvarkyta ar tiesiog 9 troleibuso maršruto troleibusai važinės kaip jiems patinka? Ir kam tada yra rašomas tvarkaraštis? Ačiū
Pritariu! Nuolat vėluoja, ypač vakare. Jei dar važiuojama su persėdimais, iš vis negalima nieko suplanuot.
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Reiktų tiesiai į įmonę rašyti. Jie ryte vėluoja dėl kamščių Petrašiūnuose. Jei sutvarkys grafiką, kad nevėluotų, troleibuso tikrai po 1h lauksite.
Erika 2018-03-20 08:51:28
Atsiprašau bet kiekviena vakarą spustys?? Aš suprantu gali būti tos spūstys bet ne kiekviena diena
aij nu taip zmones tik 1 diena is darbo gryzta ir sudaro tik viena diena spustis :-D
Aurelija 2018-03-20 07:19:59
nu ka jus nusisnekat? vairuotojas kaltas kad jus turit laukti 1 valanda troleibuso?, nerasykit ir nejuokinkit zmoniu, vairuotojas nekaltas, kad jus laukiat! o jei yra spustys gatvese tai jam atskristi i stotele ar kaip ?
Erika 2018-03-19 21:57:30
As nesuprantu kiek galima taip kiekviena karta vakare laukti 12arba9 troleibuso į petrasiunus kaip grįsti namo... Valanda reik laukti kol atvažiuoja nors į stotele ateini 5min anlsciau. Petrašiūnų kas ne žmonių gyvenamoji vieta kad jie taip elgiasi ne pirma karta taip ilgai laukiu punktųolumo visiskai nera kreipsiuosi aukščiau jai nebus sutvarkyta!!!!!
Rūtelė 2018-03-16 20:48:48
Pilnai pritariu Kaunietei. Gal jum g. Audra reiktų nebūti tokiai susiraukus. Mane taip pat suspaudę buvo, ir nusiridenus buvau per puse troleibuso. Bet nekaltinu vairuotojų, o bent daugelis tikrai yra žmogiški, ir ne visi rėkia ant keleivių. Šiaip kaip Jūs su jais bendraujate taip ir su jumis. Kol nebus iš keleivių pusės pagarbos jiems, tol abejoju ar jie keleivius gerbs.
Puiku kad atsiranda zmoniu kurie palaiko vairuotoja, keleivis visada yra linkes kaltinti, tik vairuotoja, o ne save paty.juk ilipus reikia laikytis, islipti saugiai juk vairuotojas neiskels is troleibuso.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...

Švedijoje užfiksuotas būsto kainų mažėjimas
Švedijoje užfiksuotas būsto kainų mažėjimas 01-20 12:37
2018 m. trečiąjį ketvirtį tarp Europos Sąjungos (ES) narių būstas buvo atpigęs dviejose valstybėse – Švedijoje ir Italijoje.
Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius
Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius 01-20 11:48
Davido ir Victorios Beckham atstovaujami aprangos prekės ženklai pastaraisiais metais patiria vis daugiau nuostolių.
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams 01-20 11:17
Anksčiau skaitmeninės technologijos buvo naudojamos daugiausia informatikos pamokose, o šiais laikais jos taikomos beveik visose pamokose. Taip pat sukurta begalė nuotaikingų programėlių, skirtų...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%