Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Šiandien 2018 10 22, 21 autobusu vairuotojas tikriausiai nepastebėjo stotelės kurioje turėjo sustot 7:13. Tai ne pirmas kartas kaip tiesiog pravažiuoja pro stotele.
Labai ne maloni vairuotoja papuole 9 troleibuso vietoj 20cnt 50 imuse nors turejo vaikas invalido pazymejima ne esme pinigai o esme kultura, Siteip elktis negalima
Spalio 2d., 9:24val. 6 autobusas, autobuso numeris 606, valstybiniai numeriai AFH 413, 6 autobuso vairuotojas galinėje stotelėje stovėjo ne sustojimo vietoje, o pradėjęs važiuoti neatvažiavo į sustojimo vietą. Man pradėjus vytis autobusą ir jį stadyti, šis sustojo ir autobuso vairuotojas mane išvadino debile, durne, kuri nesupranta, kad reik pačiai ateiti į autobusą. Nors aš stovėjau sustojimo vietoje. Jis toliau mane vaidino visokią durnę ir nenormalia. Nesuprantu kaip tokie žmonės gali dirbti. Prašau išspręsti šį reikalą, nes man nuotaika jau sugadinta visai dienai.
Evelina 2018-09-19 12:56:03
Šiandien 2018 09 19 12:40val kauno klinikose troleibuso 12 vairuotoja neįleido su vežimėliu vaikišku į vidų uždariusi duris prieš nosį nuvažiavo. Labai gaila, kad diskriminuojamos mamos su vaikais!
Yra priekines durys ilipimui.prie kliniku kiek bestovesi vistiek visada atsiras nespejanciu, ir sakanciu kad duris pries pat nosi uzdare, juk traukinys sik...
..nelaukia.
Labas vakaras, 09.06 apie pietus, stovėjau kauno pilies stotelėje ir laukiau 101 autobuso į Giraitę. Po 15 minučiu vėlavimo, pamačiau atvažiuojanti autobusa pradėjau mojuoti, kad jis sustotu, bet dėja jis man tik nusišypsojo ir pamojavęs atgal su cigarete dantyse nuvažiavo. Kita diena, paprašiau, kad mane nuvežtu su mašina draugė, nes nepasitikėjau autobusu, kad gali vėl neatvykti, pavažiavus giliau i Giraitę pamačiau 101 autobusa griovyje ir tapati autobusista. Pakraupau. Šiandien 09.18 norėjau vykti atgal i namus su 168 autobusu. Autobusas turėjo atvykti į giraitės darželio stotele, bet vėlavo, o pamačius, kad jis atvyksta pamojavau, bet jis tiesiog pro mane pralėkė nesustojęs. Esu labai ipykusi ir nepatenkina, dėl tokios sistemos, nėra jokios tvarkos ir drausmės, dar pridursiu tai, kad esu moksleivė ir neturiu galimybės sau isigyti automobilio, o važiuoju i Giraitę, nes prižiuriu vaikuti už pinigus, tad manau prarasiu darba del sito autobuso.
Troleibusas Nr. 15 2018.09.16 17.15val. nesustojo Kauno sauletekio stoteleje.
Šiandien, 2018-09-12, apie 14.48val. 20 autobuso vairuotojas (maršrutas į Partizanų g.) Krėvės prospekto stotelėje durimis prispaudė išlipančią senolę, o keleiviams sušaukus sustoti, atrėkė atgal "tai gal padėk nešūkavus". Tai man ką, reikėjo ant rankų iškelti išlipančius žmones...? Sugadinta nuotaika visai dienai.
Šiandien, 2018.09.11, apie 7.13 važiavome 23 autobusu. Įlipus jau nebuvo vietos kur pasitraukti nuo durų.. Vairuotojas nemandagiai pradėjo šūkauti, kad eitume "gilyn". Paklausus "kur?", jis pasakė, kad "...jei nepatinka, važiuok su troleibusais...!", ir dar pareiškė ".. Gausi per ausį..".
Aš manau, kad tai nėra normalu.
Paskui sustojo stotelėje, pusė žmonių nespėjo išlipti, uždaręs duris pradėjo važiuoti.. Keletą kart žmonės prašė atidaryt duris. Nepatenkintas sustojo, sako: "..buvau atidaręs, reikėjo greičiau lipt..."...
Manau, kad toks vairuotojo, Pavelo Saiko (kiek matėsi), elgesys yra nederamas kitų atžvilgiu..
Teisingumas 2018-09-05 10:20:24
Laba diena, perskaičiau tuos juokingus atsakymus į skudus..tiesiog pasiteisinimas, kad vairuotojas privalo žiūrėti į kelią ir daugiau nieko nematyti, vairuotojas privalo sustoti kiekvienoje stotelėje, išmušti bilietukus kuriuos paprašo keleivis, ir tikrai nežaloti žmonių. Kam tam taip išbranginote pravažiavimą jei neatliekate savo pareigų. Ir aplamai apie kultūrą tų vairuotojų aš tyliu. Nesakau yra ir normalių vairuotojų kurių aišku mažumą. Ir daugiau nesiteisinkite žmonėms taip juokingai.
Šiaip reiktų ir keleiviams priminti jų pareigas. Dauguma įvykių nelaimingų atsitinka, būtent dėl keleivių kaltės. Todėl yra parašyta būti atsargiem, o keleiviai dauguma galvoja, o kam ? Juk manim turi pasirupinti vairuotojas.
Šiandien apie 11, 35 prie autobusų stoties stovėjimo aikštelė 15 maršruto troleibusas sustojes netinkamoj vietoje, prie grandinėlės, prispaudės durim moterį, pradėda važiuoti, pagyvenusi moterys po širdies operacijos, jai ištyko šokas, sugadinta avalynė ir rankinuke. Kaip galima taip dirbti? Ar bulves veža, ar žmones galu gale?
Vakar 9 maršruto troleibusistas prispaudė durim moterį, važioja be orentacijos, ir kaip tokie pensininkai be orentacijos gali vežti žmones.Vairuotojas buvo Euliogijus Trapenskis.
2018.08.20 važiavau iš Gudų g. stotelės 4 troleibusu 13.08 laiku. Įlipus vairuotojas nereagavo kokias 2 min į mano prašymus lengvatinio bilieto. Kelis kartus kartojau kokio bilieto man reikia ir laikiau pridėjusi prie stiklo studento pažymėjimą. Vairuotojui tai buvo nusispjaut. Jis paėmė 1 eurą (smulkiau neturėjau) ir išmušė pilnos kainos bilietėlį. Aš dar kartą garsiai pakartojau kad man priklauso 50% lengvata tačiau jis abejingai nutėśkė biletą ir tiek žinios. Jaučiuosi nusivylusi ir labai pasipiktinusi. Tai labai nesąžinga mano atžvilgiu.
Jau uzkniso, tai veluoja, tai neatvaziuoja. Va dabar laukiu stoteleje "dainavos poliklinika", 13:10 turejo atvaziuoti 12 troleibusas. Spekite ar atvaziavo, o kito laukti uz beveik 15 min.
dalija 2018-06-26 21:11:57
Siandien birzelio 26 d. 11 valanda 15 min. is sustojimo Klinikos, ilipau i devinto marsruto troleibua per priekines duris. Nespejus ilipti vairuotojas Robertas Jasaitis uztrenke duris ir prispaude man ranka. Paklausiau ar neturi akiu, atsake, kad neturi. privaziavus prie sustojimo Akiu klinika neatidare duru ir vaziavo toliau, sustojo tik kai zmones pradejo saukti. Toluiau vaziavo tokiu greiciu, kad visi zmone galvojo, kad jis pamiso. Gailiuosi, kad iskarto nepaskambinau i policija.
Pirma, nėra gerai, jog suspaudė, tačiau vairuotojas turi daug pareigų, pavyzdžiui, saugiai pajudėti iš stotelės, teisingą grąžą atiduoti ir t.t. Jei jau grasinate policija, tai jums iškilo grėsmė galėjote kviesti policiją, kai kiti keleiviai išsigando, o ne po laiko prisiminti. Yra daug situacijų, kai vairuotojai žiūrėdami į kelią nepamato stotelės ir ją pravažiuoja, tikrai ne tam, jog keleivių neišleistų.
Šiandien 11.40 38 autobusas važiuojantis į Megą Šarkuvos stotelėje net nesustojo, o tiesiog prašvilpė pro šalį, plius dar ir taip vėlavo.
Suprantu, kad lauke karsta, taciau savo darba privalote dirbti vistiek. Pamaniau gal pinigu nereikia, kad nestojat???????????juo labiau mane mate!, , Dainava, , ~17.10h. Hhk:667 lyg
Rasa 2018-05-23 16:32:06
Na teisme irodineti turesiu ne aš, o mano advokatas, o irodymų pakanka, tai ir fiksuotas važiavimas ir liudininkaiir kur ivyko trauma.Vairuotojo nepažystu, bet aš kaip ir kiti keleiviai moku už paslaugą ir turiu ją gauti SAUGIAI, o ar tai elektros problema ar vairuotojo ne mano reikalas, juk Jūs nebūtumet patenkinta, jei koks odontologas kuriam sumokejot už paslaugą sužalotų žandikauli sakydamas, kad tai elektra kalta.Gyvenam teisinej valstybeje ir įstatymai galioja visiems.Otrauma rimta nedarbinga busiu mažiausiai du mėnesius, jei nebus komplikacijų, o tai jau ne lengvas kūno sužalojimas.ir dar visi kekeiviai važiuojantys visuomeniniu transportu yra draudžiami, tik apie tai labai nori nutyleti parkas.
Jei jūs grasinate teismais, būtų laikas paduoti į teismą. Liudininkų iš to maršruto drįstu abejoti, jog rastumėte. Sulyginote nesulyginamus dalykus, pas odontologą tokios problemos yra apgalvotos. Parkas netyli apie tai ir visi tai žino, tik pats žmogus kaltas, jei nepasidomi. Aš pati daug važinėju ir tais troleibusais. Žinau, kaip koe važiuoja.
Rasa 2018-05-21 16:36:12
Vairuotojui pasakiau, bet jis matydamas, kad ranka suzeista net nestabde, manau kai bet kam iš mano šeimos ar pažystamų nutiks tokia situacija kvies greitaja ir policija, nes važiavau su nepilnamete dukra, dėl jos išlipau, nes jai šokas buvo, Pagal istatymus galiu ir dabar paduoti i teismą, dėl moralinės kompensacijos nepilnametei ir man, o reikejo tik paprasto žmogiskumo iš vairuotojo, paklausti kuo padėti atsiprašyti.Manau mano situacija parodys kitiems keliaiviams ką daryti nutikus kaip man, o dar tikiu, kad blogi darbai visada grizta bumerangu.
Įdomiai skamba, kiek teko važiuoti šiuo troleibusu, tai vairuotojas tikrai draugiškas. Dažnai tenka važinėti tokiu troleibusu, trukčioja, bet ne taip stipriai jog griūti reikėtų. Šiaip iš teismo nieko negausite, nes būtų jūsų žodis prieš vairuotojo. Aš pati griuvau skaudžiai troleibuse ir į avariją vos nepakliuvau, tačiau visada sulaukiu vairuotojo atsiprašymo. Reiktų būti supratingi ir jiem, nes jų darbas atsakingas, ne tik į kelią žiūrėti, bet ir bilietus pardavinėti, saugiai mus visus vežti.
Rasa 2018-05-20 10:31:09
Taip Jūs teisi reikia laikytis, aš ir laikiausi, bet kaip reikia važiuoti, kad griutum nuo kėdės.Mes keliaiviai važiuojam sumokeje už paslaugas ir norim, kad tai būtų saugu, tai beje užtikrina teise aktai.Kitą kartą iškart kviesiu policija.
Šįkart reikėjo iškart vairuotojui sakyti ir būtų stapdęs troleibusą, iškviestų greitąją. Tai yra tinklas ir nebus sklandus važiavimas troleibusų.
Rasa 2018-05-17 17:09:01
Laba diena.Geguzes men. 7 dieną važiavau su nepilnamete dukra troleibusu nr.5 troleibuso nr.052 nuo gelezinkelio stoties.Pavažiavus norejau atsisesti nestroleibusas važiavo trukčiodamas atsisedus nuo truktelėjimo griuvau, keliausi atsisedau dar griuvau.Skaudejo ranka nugara dukra verkė išsigandusi.Priejau prie vairuotojo sakydama, kad kaip jis gali taip važiuoti, atsakė, kad jis nekaltas tai elektra ir besišypsodamas pasakė-laikytis reikia.Islipau prie Molo, nes reikėjo apraminti dukrą, pajutau, kad praejus šokui, man skauda galvą, nugarą.Atvažiavęs vyras nuvežė į traumų punktą, lūžių nerado, bet nustatė kaklo slankstelių ir raiščių patempimą, turiu nedarbingumą, o paskambinus ir parašius i parką, atskambinęs vyras pasakė, kad pakalbės su vairuotoju ir tyla...viena išeitis rašyti pareiškimą policijai, nes iš parko jokio kontakto, pagalbos,..Negalvojau, kad ši trauma tokia skausminga tenka gerti vaistus ir galvoti kokios bus tokio važiavio pasekmės.
Laikytis reikia iškart ilipus į troleibusą, jei yra vieta ir atsisėsti. Nebus tokių traumų. Vairuotojas teisus, jog troleibusai trukčioja dėl elektros, tikrai taip netrukteli, jog griūti reikia, jei ir laikais.
Noriu pasidalinti gražia patirtimi. Šiandien (2018-05-18), 17:03 Urmo stotelėje link Kauno kolegijos, pasitaikė itin maloni ir supratinga vairuotoja, 15 troleibusas. Rusakalbiams keleiviams paklausus kelio, atsakė kelios stotelės prieš, o būtent Urmo stotelėje pati susirado keleivius, paprašė parodyti kur jiems reikia atsidurti, ir nuosekliai paaiškino kelią :) pagarba!
Atkreipkit demesi i Nijoles Rinkevicienes darba, kol dar nieko nepriplojo.vairuotoju psichine bukle privalo buti tikrinama.
Super ;) smagus tu žmogus “Mindaugai” - tikiuosi savo srityje esi tobulas profesionalas, apie kurį visi tik gerai kalba ;) negaišinsiu tavo brangaus laiko, nes tikriausiai bėgioji po miestą su kamera fiksuodamas viską, ir rašydamas skudus REKVIZITUOSE :) laikykis, Lietuvai tokių žmonių labai reikia :D
Ponas nesupykite, bet jūs akivaizdžiai “susipykęs su protu”. Visiems keleiviams taisyklės autobuse vienodos, bet atsiranda koks vienas “Europos bamba”, pagal kurį visi turi šokti... Civilinio kodekso žinovas mat... būčiau aš tose nuotraukose, paduočiau jus į teismą už privataus asmens atvaizdo viešinimą be sutikimo viešojoje erdvėje!
Sveiki. 2018-04-12 apie 06:56, 6-ojo forto stotelėje važiuojant link Petrašiūnų vairuotoja - Eglė Andžiulienė (berods, teisingai pavarde užsirašiau, nes paslėpta buvo, vos matėsi). Vairuotoja man prie pat veido uždarė duris, ko pasėkoje mane prispaudė ir vietoje to, kad atsiprašyti ir atidaryti duris, kelias sekundes žiūrėjo į mane ir šypsojosi, vos nesišaipydama. Ar tai normalus vairuotojos elgesys? Ar bulves mes vežam, ar žmones galu gale? Atsiprašymo iš jos aš taip ir nesulaukiau, tik kreivą žvilgsnį į savo pusę. Vadovybė tikrai turėtų atidžiau žiūrėti ką priima į darbą. Mandagumo 0, vairavimo įgūdžiai irgi ne kokie. O mes dar ir už kelionę mokam, gi ne už dyka važiuojam! Tik kaina kosmosinė, o patogumu jokiu! Gėda...
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Norėčiau, kad atkreiptumėt į 9 troleibuso maršrutą. Kievieną rytą iš Ašigalio sustojimo važiuoju į darbą (klinikos-petrašiūnai). Yra troleibuso grafikas, bet jo visiškai nesilaikoma, ko negaliu pasakyti apie kitų troleibusų ar autobusų tvarkaraščius.Lauksiu atsakymo, ar tai bus sutvarkyta ar tiesiog 9 troleibuso maršruto troleibusai važinės kaip jiems patinka? Ir kam tada yra rašomas tvarkaraštis? Ačiū
Pritariu! Nuolat vėluoja, ypač vakare. Jei dar važiuojama su persėdimais, iš vis negalima nieko suplanuot.
Jūratė 2018-04-11 10:31:33
Reiktų tiesiai į įmonę rašyti. Jie ryte vėluoja dėl kamščių Petrašiūnuose. Jei sutvarkys grafiką, kad nevėluotų, troleibuso tikrai po 1h lauksite.
Erika 2018-03-20 08:51:28
Atsiprašau bet kiekviena vakarą spustys?? Aš suprantu gali būti tos spūstys bet ne kiekviena diena
aij nu taip zmones tik 1 diena is darbo gryzta ir sudaro tik viena diena spustis :-D
Aurelija 2018-03-20 07:19:59
nu ka jus nusisnekat? vairuotojas kaltas kad jus turit laukti 1 valanda troleibuso?, nerasykit ir nejuokinkit zmoniu, vairuotojas nekaltas, kad jus laukiat! o jei yra spustys gatvese tai jam atskristi i stotele ar kaip ?
Erika 2018-03-19 21:57:30
As nesuprantu kiek galima taip kiekviena karta vakare laukti 12arba9 troleibuso į petrasiunus kaip grįsti namo... Valanda reik laukti kol atvažiuoja nors į stotele ateini 5min anlsciau. Petrašiūnų kas ne žmonių gyvenamoji vieta kad jie taip elgiasi ne pirma karta taip ilgai laukiu punktųolumo visiskai nera kreipsiuosi aukščiau jai nebus sutvarkyta!!!!!
Rūtelė 2018-03-16 20:48:48
Pilnai pritariu Kaunietei. Gal jum g. Audra reiktų nebūti tokiai susiraukus. Mane taip pat suspaudę buvo, ir nusiridenus buvau per puse troleibuso. Bet nekaltinu vairuotojų, o bent daugelis tikrai yra žmogiški, ir ne visi rėkia ant keleivių. Šiaip kaip Jūs su jais bendraujate taip ir su jumis. Kol nebus iš keleivių pusės pagarbos jiems, tol abejoju ar jie keleivius gerbs.
Puiku kad atsiranda zmoniu kurie palaiko vairuotoja, keleivis visada yra linkes kaltinti, tik vairuotoja, o ne save paty.juk ilipus reikia laikytis, islipti saugiai juk vairuotojas neiskels is troleibuso.
Audra 2018-03-16 11:46:52
Pasilaikykite savo nuomonę sau :D nejuokinkit su tokiais komentarais aš jums koja pervaziuociau ar su durim priverčiau islipant ir dar naglu Žvilgsniu pasiziureciau. Patiktų ? I kvailus komentarus neatsakinesiu daugiau.
Kaunietė 2018-03-15 12:02:07
Pastoviai važinėju troleibusais ir matau žmonių reakcijas į vairuotojų darbą. Niekaip nesuprantu tų keleivių, kurių iš savo beraštingumo skundžiasi kad jiems neva duris po nosim uždarė. Juk ant durų aiškiai LIETUVIŠKAI ant galinių durų parašyta : ĮLIPTI DRAUDŽIAMA ! Tai ko nelipat pro priekines? Dar dažnai patys keleiviai atidarinėja vairuotojų kabinos duris, arba į jas barbena klausinėdami kur važiuoja. Juk viskas parašyta ir taip! Juk ne kiekvienas vairuotojas ir girdi UŽDAROJE kabinoje. O kai vairuotojas turi dar ir vairuot ne tik keleiviui aiškint kur važiuoja, tai neva avarinė situacija. Tau Audra, o ir kitiems berasčiams turbūt neįsivaizduojama kas išvis yra avarinė situacija! Juk važiuojama gatve pilna transporto eismo, o dar ir girti važinėja, o tie tai sudaro avarines situacijas.
Julija zvironaite 2018-03-15 20:48:47
Ir vaizdo kameru perziurejimo metu, matysime netgi ir zmones stovincius salia kasos, kaip minejote kad tai esate jus uzejusi kliente, tai tik leis isitikinti, ar tai nesuklydote, kaip ir su trol.garaziniu nr
Labai dziugu kad naudojates Kauno viesuoju transportu, o vairuotoja neprivalo jums sypsotis.dar buna ir keleiviu palaukia Breslaujos sustojime.
Julija zvironaite 2018-03-15 20:40:14
O tai galesim paprasyti parduotuves filmuotos medziagos, ir matysim nuo ko viskas prasidejo.nes nuo viesojo transporto iki parduotuves incidento.lb saunu kad nors trol.garazini patikslinote.o kas jus painformavo, kad tai trol.vairuotoja?
Julija zvironaite 2018-03-15 20:40:14
Niekas neviena kartą važiavau su šita vairuotoja. Vairuotoja labai pikta o ipac ant Kauno kontrolės.
Ona 2018-03-15 20:35:59
Ne neturiu filmuotos medžiagos nepagalvojau kad taip kalbės vairuotoja, o garažinis tai 027.
Julija zvironaite 2018-03-15 19:45:01
Julija zvironaite 2018-03-15 19:23:05
O gal jus turite svariu irodymu, tokiu kaip kad nufilmuota ivyki?
Julija zvironaite 2018-03-15 19:09:16
Aciu.jusu deka mes su ja susisieksime.o jus salia buvusi, ar nesate nukentejusi?
O gal jus turite svariu irodymu, tokiu kaip kad nufilmuota ivyki?

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkis, paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...

CNN paviešino vaizdo įrašą, paneigiantį Saudo Arabijos versiją dėl žurnalisto mirties 10-22 16:44
Pirmadienį CNN paskelbtame vaizdo įraše, kurį žiniasklaidos priemonė gavo iš šaltinio Turkijoje, matoma, kad iš Saudo Arabijos konsulato Stambule išeina žurnalisto Jamalo Khashoggi rūbais...
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai 10-22 16:19
Užpraeitą savaitę JAV biržose stebėtas didžiausias nuo šių metų vasario akcijų išpardavimas, panašu, nelabai turėjo tam pagrindo.
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis 10-22 16:07
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, situacijos mieste nepakeis, sako Algimantas Degutis...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%