Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

9 troleibusas 2017-12-07 20:14:15
10 valandą nemanau, kad būna dideli kamščiai. Tuo labiau kol stotelėje laukiau pusvalandį, tiek 12, tiek 5 troleibusai atvažiavo laiku pagal grafiką.
Galėjo į galinę stotelę atvažiuoti jau vėluodamas, tai ir išvažiavo vėluodamas ir į Kausta vėlavo.
Anonimas 2017-12-07 19:12:00
Jie veluoja, nes ryte ypač prieš puse 8, būna kamščiai nuo Petrašiunų st. Vėluoja nes kamščiai dideli būna ir neatvažiuoja laiku.
9 troleibusas 2017-12-07 10:52:29
Šiandien 12-07 Kaustos stotelėje turėjęs būti 10:27, 9 troleibusas išvis neatvažiavo. 10:41 turėjo atvažiuot kitas, atvažiavo 10:46. Laukiau stotelėj nuo 10:24. Čia normalu? Ištisai visur vėluoju, kai pasiteiraujam vairuotojos kodėl vėluoja tai amžinai kalba telefonu ir nelabai teikiasi atsakyt.
Sveiki, nesuprantu kaip reik ziureti i troleibusu grafikus? Negana to, kad troleibusas velavo, kaip suprantu buvo mokinamas vyras vairuoti, suprantu kazkaip reikia atlikti praktini vairavima, bet su zmonemis? Matosi ir vyras yra issigandes, nes dar visko nemoka. Tiesa pasakius visa kelia vaziuodama jauciausi nesaugiai, o salia jo kedute pasistaciusi ir mokiusi vairuoti moteris trugde visiems zmonems praeiti toliau i troleibusa. Vienai mociutei isvis buvo sunku, ir ji tik atsove, mociute tvarkykites, ar tai normalu, ar uz tai mes turime moketi pinigus? Laukti nezinia kiek laiko ir dar jaustis nesaugiai? Labai nemaloni kelione.
Anonime 2017-12-05 21:09:12
Gal galite parasyti tiksliai kada troleibusas vėluoja?
Grafiko neatitikimai būna pastovūs, bet pvz šios savaitės: 12-04 Kaustos stotelėje troleibusas turėjo būti 7:21. 7:17 programėlėje man rodė, kad troleibusas bus už 2min. 7:21 rodo vis dar tą patį 2min. Troleibusas atvažiavo 7:26. Šiuo maršrutu daug žmonių važiuoja į darbus ir į paskaitas Klinikose, todėl visi skundžiasi, kad vėluoja ir nespėja laiku nuvykti į darbą. 12-05 9 troleibusas Kaustos stotelėje turėjo būti 8:28. Tik išėjus iš namų pamačiau, kad troleibusas jau važiuoja ir stotelėje jis buvo 8:24. Aišku nespėjau į šį troleibusą ir teko laukti kito, kuris turėjo būti 8:39. Jis atvažiavo 8:45. Čia tik pora pavyzdžių, nes tokie dalykai vyksta ištisai, kartais atvažiuoja vidury dviejų grafike nurodytų laikų ir suprask kuris čia dabar atvažiavo.
Paulina 2017-12-05 08:49:51
Kiekvieną rytą važiuoju 9 troleibusu iš Kaustos stotelės ir nuo rugsėjo galiu ant rankų pirštų suskaičiuot kada jis atvažiavo laiku. Ištisai arba vėluoja arba atvažiuoja per anksti. Net neverta žiūrėti į grafikus, nes niekad pagal juos neatvažiuoja. Ir vėluoja ne kelias minutes, o 8-10. Aš suprantu porą kartų vėluotų, visko būna, bet ne ištisai kiekvieną dieną. Pradėjau programėlėje žiūrėt realų atvykimo laiką, tai ir tas neatitinka realybės, nebesuprantu kada man išeit iš namų. Labai prašau, tvarkykit šitą reikalą.
Gal galite parasyti tiksliai kada troleibusas vėluoja?
2017-12-04 apie 14val 7 min isedau i pirmo marsruto troleibusa garazinis 348 vairavo moteris kuri necenzuriniais zodziais isvadino moteri paprasius ja isleisti ne stoteleja moteris prase nesaukti ant jos nes ji suprato to negana vairuotoja atsauke tai py...nuo duru.
Šiandien važiavau 15 troleibusu nuo Vilniaus g. (įlipau 9:55) iki S.Daukanto progimnazinos. Neveltui, kad autobusas vėlavo, vairuotoja Renata Škarnulienė nepasižymėjo mokėjimu laikytis vairavimo taisykliu. Sustojus stotelėje sukėlė kritinę situacija ir už mūsu važiavęs vairuotojas išlipo ir aprėkė Renata, dėl situacijos, kuomet nedaug trūko iki avarijos. Taip pat, ji pravažiavo ne viena karta per raudona. Galiausiai užmiršo sustoti Baranausko alėjoj ir dėl to sustojo kur kas toliau už gatvės. Tokį išsiblaškyma tikriausiai sukelia kalbėjimas telefonu.:) Labai nemalonu kai keleiviai turi jausti baimę viso maršruto metu, o vairuotoja yra neatsakinga.
Šiandien (2017.11.27) įlipusi į 37 autobusa Studentu skvere (10:15h) pirma karta naudojausi elektroniniu bilietu, nežinojau, kad jį reikia aktyvuoti. Vietoje to, kad sulaukčiau pagalbos iš šalia esančio vairuotojo, buvau aprėkta, sulaukiau repliku, kad esu beraštė ir nemoku skaityti. Labai nesmagu, kad puikia ryto nuotaika sugadino toks nemandagus vairuotojas.
2017 11 09, apie 17:40h troleibusas BEE 352 iš viešojo transporto juostos rikiavosi tiesiai į 3-ją neatsižvelgdamas kaip arti 2-ja juosta važiuoja mano automobilis ir kad man yra staigiai blokuojamas kelias. Už tai, kad troleibuso vairuotojui pyptelejau, tolimesniam kelyje jis staigiai pasuko i mano puse bandydamas išgąsdinti ir prispausti mano auto važiuojanti kraštine juosta ir negana to kai išsigandus sustojau, pradėjo rodyti įžeidžiančius ženklus. Suprantu, kad troleibusai turi pirmenybe išvažiuojant is sustojimo, bet pradėti reikia nuo to, kad ten nebuvo joks sustojimas ir ponas viršininkas vairuotojas sau tiesiog per daug leidžia :)
Jei skundą rašote reiktų ir konkretų laiką rašyt. Jūsų skundas yra bevertis. Jo trasoje nematote, kokios kliūtys būna.
Milita 2017-11-08 07:59:55
Sveiki, jau nebeiškenčiau, kiekviena ryta tenka važiuot su 12 troleibusu, nuo žeimenos stotelės. Ir dar nebuvo nė karto, kad troleibusas atvažiuotu laiku. Kiekviena karta tenka laukt daugiau nei 10 min. Darykit kažka su tvarkaraščiais arba vairuotojais. Visgi pinigus moku ne už tai, kad vėluočiau.
Nepagalvoji, jog kažkur ryte būna kamščiai ir vėluoja. Vairuotojas ne šiaip sau ne laiku atvažiuoja, dėl kliūčių kelyje.
2017.11.07. Eigulių stotelė, 11 troleibusas. Turėjo atvažiuoti 8:38, tačiau išvis nepasirodė, atvažiavo tik sekantis 8:50. Žmonės per tokius dalykus vėluoja į reikiamą vietą. Jei yra maršruto laikas, sutvarkykite taip, kad troleibusas, nors ir keliom minutėm vėluodamas, bet pasirodytų.
2017.10.30, 42 autobusas, sustojimas Karaliaus Mindaugo pr. stotelėje link centro, 07:39. Pasibaisėjau grubiu vairuotojo bendravimu - susimokėjus už bilietėlį smulkiais centais, piktai paklausė: "smulkiau negalėjai?! Sunku į parduotuvę nueit?" Visų pirma, dauguma parduotuvių tokiu metu nedirba, o antra - neprivalau dėl to aiškintis, nes kiek žinau, vairuotojai turi teisės nepriimti stambesnių nei 5eu sumų, o ne rėkt ant žmonių dėl centų, kurių prireikia jiems patiems. Sugadinta nuotaika visam rytui.
Kodėl dažnas rytas kai neatvažiuoja 9 maršruto troleibusas? Iš stotelės, , Kausta” troleibusas turėtų išvažiuoti 7.31, deja dažnas rytas kai troleibuso nėra. Nebuvo 5d.12d. neatvažiavo ir šiandien. Jau nekalbant apie kasdienius vėlavimus. Dar klausimas, jei neatvyko troleibusas, reiškia kaip kompensacija už pravažiavimą mokėti nereikia? Nes kompanija, gerbenti save ir keleiviua taip ir padarytų. O jūs ką?
Vida 2017-09-19 08:57:12
Vakar važiavau pirmojo (1) maršruto nr.254 troleibusu link centro ir pasibaisėjau.Troleibusas visiškai netinkamas eksploatacijai, nes visas kiauras tikra žodžio prasme.Pro stogą į vidų laša vanduo, trys lempos pilnos vandens, kuris važiuojant teliuskuoja ir bėga ant keleivių bei sėdynių.....O kur pagalvota apie keleivių saugumą jei įvyktų elektros iškrova irt.t.?Baisu, kur žiūri atsakingi darbuotojai, tokių nėra???
Tokių troleibusų ne viens ir ne 2 yra. Dauguma. Visi važiuoja ir visiem gerai. O jei norit skųstis, tai tiesiai į įmonę rašykite, tada gal pasikeis. Nors labai abejotina. Problema, amžina. Kai tik liutys, taip senose troleibusuose varva ant galvu ar per sienas.
Niekaip nesuprantu, kas sudarinėja grafikus. Kartais atrodo, jog tyčiojatės iš žmonių. Tarkim 38-ojo maršruto tvarkaraštis Mega- Geležinkelio stotis važiuoja 20:59, o sekantis- 21:22, visi darbuotojai darbus baigia 21h, tai nei į tą 59 spėsi, o iki sekančio dar 20 minučių žmonės trypčioja lauke, kai po darbo norisi kuo greičiau važiuot namo, pailsėt. Nepamirškit, jog Mega yra Kauno pakrašty į kurį važiuoja vos keli maršrutai, dauguma žmonių važiuoja su persėdimais, o kitiem net valandą trunka kelionė namo. Anksčiau buvo bent normalus laikas 21:12 ir niekas nesiskųsdavo.
Ir tarp kitko, šiandien t.y. 2017-08-26, Šarkuvos stotelėje 08:36 turėjo atvažiuoti 31 autobusas, tačiau jau ne pirmas kartas, kai vėlgi jo nesulaukiau. Ar autobusų vairuotojai važinėja kada nori?
9 ir 12 troleibusai per dažnai nesilaiko grafiko! Diskutavom su draugais ir giminėmis, kurie dažnai važiuoja šiais maršrutais.Būna, kad neatvažiuoja koks nors vienas pagal grafiką, praleidžiamas vienas reisas, būna, kad nesuprasi, koks aplamai grafikas jam galioja ?
Pastebėjimas.
Šiandien apie 13:35 įlipau į troleibusą prie Girstupio.Sekančioj st įlipo senyva moteriškė, padoriai, gražia suknia apsirengusi.Troleibusą 297, vairavo Vitalija Pčigockytė berots.Močiutė paprašė talonėlio už 20 cnt.Iškarto pasigirdo nepatenkintas tonas-cituoju: rodykit pirštu, kokia kaina, arba duokit pažymėjimą-bus aiškiau!Senolė neįtiko, rodydama, tad padavė pažymėjimą.Taloną pardavė už 50 cnt.Sugrįžusi močiutė prašė paaiškinti, kodėl talonas už 50cnt, jei matėt pažymėjime, kad priklauso 20cnt?Vairuotoja ilgą laiką nekreipė dėmesio, kol žinoma apsuko žiedą link sekančios st.Tuomet iškoneveikė senolę, kad visi su pretenzijom ir aiškiai girdėjo visi priekyje sėdintys, kaip močiutę vairuotoja pasiuntė n****i.Sėdėjo mažamečių.Senolė vos spėjo išlipti, savo st.nes užtrenkė paskubomis duris.Moralas tas, kad ausinukas matyt vairuotojams dažnai nepadeda išgirsti keleivių, bet dedasi viršininkais iš didžiosios O.Visko pasitaiko, reikia gal daugiau pagarbos vieni kitiems.
Dar vaikas 12 gal m pasimetęs ne savo rajone, klausė, kur važiuojate, kur galėčiau perlipti, tai aprėkė ir jį, kelią vaikui nurodėm mes-keleiviai.
Norime padėkoti troleibuso vairuotojai Dranginytei šiandien vairavusiai troleibusą 315. Vairuotoja padėjo senyvai moteriškei įlipti į troleibusą. Smagu, kad Lietuvoje yra ne tik gerų specialistų, bet ir geranoriškų žmonių.
Nesuprantu kokia logika vadovaujantis yra sudaromi autobusų grafikai??? Kada daugiausiai galimų keleivių jis nevažiuoja.
Nuo turgavietės 3 autobusas ankščiau važiuodavo kelios min po 21h. dabar 20:55... Čia tam, kad visi PC SAVAS darbuotojai negalėtų taip anksti važiuoti namo??? ir trepsėtų stotelėje 30min ?? Įsijunkite logiką mielieji!!! nes tikrai tuojau nespėsite skaityti skundų
Šių metų gegužės 22 diena apie 15 valanda sustojime Laisves aleja 14 troleibuso vairuotojas (310) uždare duris ir pradejo važiuoti ir mano dukrai suspaude koja. Sustojo tik tada kai visas autobusa pradejo šaukti.
Šiandien ryte 8:30 važiavau 11 maršrutu (278). Vairuotojui padaviau pinigus už vienkartinį bilietą, jis turėjo man paduoti grąža su talonėliu, padavė tik grąža (kaip spėju bededant jam jis tiesiog iškrito) nieko blogo tame nematydama aš mandagiai pasakiau, kad talonėlio nepadavė ir tada prasidėjo vairuotojo nepasitenkinimas - necenzūriniai žodžiai ir rėkimas, jog kam aš imu pinigus pirmiau nei talonėlį ir galiausiai kai pasakiau, kad talonėlio nepadavė vairuotojas mane tiesiog pasiuntė.... Aišku rytinė nuotaika sugadinta..
Norėtųsi tokiam žmogui tiesiog priminti ką reiškia elementarus ir mandagus elgesys...
Vakar Kaune vaziavau su 11 troleibusu... Nezinau, girtas ar siaip per senas ar isiblaskes vairuotojas per 15 minuciu suspejo neisleisti vienos moters per galines duris, kol ji nepradejo rekt tada sustojo jau uz stoteles ir isleido...O, kitai merginai truputi trinktelejo su durimis jei nespejus islipti, taip pat per galines duris... tai gal jus tikrinkit savo vairuotoju sugebejimus matyti per veidrodelius...
Siandien 2017.03.27d. 07:48 val. Ant vilijampoles tilto, vaziuojant nuo centro, as vaziavau su masina antra juosta troleibusas pirma. Prie sviesoforo troleibusas nebuvo nusukes i kaire, is pirmos juostos tik i kaire yra sukama, blokavo mane ir nuvaizvo tiesiai i jurbarko gatve. Vaziavo 11nr pazymestas troleibusas kurio valstybiniai nr BEZ 375. Jai ne greita reakcija buciau atsitrenkusi i troleibusa. Ne gana to pirmoje jurbarko gatves stoteleje, nors yra ivaziavimas prie pat stotele, vairuotojas sustojo voduri gatves kad niekas jo neaplenktu.
Cia jau ne pirmas toks atvejis yra. Tegul praeina pakartotinai vairavimo kursus, nes jau jie pamirso kaip reikia vairuoti.
Audrius 2017-03-09 08:02:00
Siandien is ryto (dainavos stotelej) 7.06 val troleibusas nr 16 turi atvaziuot (partizanu g.-centras) bet velavo daugiau nei 5 min todel nespejau persedet i kita autobusa. Ir pavelavau i darba. Vakar viskas gerai buvo. :-/
O nepagalvojat kad kazkur gal kamstis gal pravaziuot negalejo, sparnu trulikai dar neturi kad galetu skristi....
Šiandien ryte 8, 01 val. Žukausko gatvėje 14 troleibusas sustojime sustojo maždaug 1m nuo šaligatvio. Troleibuso laukė neįgalus vaikinas vėžimėlyje. Vairuotoja išlipo labai nepatenkinta, kad turi padėti jam įvažiuoti į troleibusą. Atlenkė platformą įvažiavimui, bet ji neatsirėmė į šaligatvį, vaikinui reikia didelių pastangų, kad įvažiuoti į troleibusą, pagaliau vairuotoja suprato, kad turi pastumti vežimėlį, padėti jam. Vaikinui įvažiavus, ji iš aukščio paleido tą platformą, ir dulkių debesys apgaubė keleivius. Tai troleibusai jau ryte būna pilni dulkių. Atvažiavus iki Kovo 11-osios gatvės, ji neišleido sustojime keleivio vežimėlyje, o išleido už kokių 30 m nuo sustojimo. Ši vairuotoja visada taip elgiasi, burba, kad neįgalieji turi būti su palydovu, arba keleiviai turi padėti. Keleiviai irgi padeda, kiek tenka matyti, bet vairuotojas nuleidęs platformą, gali kažkiek padėti, kad vežimėlyje sėdintis žmogus neapsiverstu aukštelnikas, bėje 2 kartus jau taip buvo.
Važiavimo paslaugos gana brangios, todėl norime, kad važiuotume švariose troleibusuose ir autobusuose, kad vairuotojai laikytusi taisyklių, sustojimuose privažiuotų prie šaligatvų, ypač žiemą. Tikimės daugiau supratingumo.
2017.03.08. 14 troleibuso vairuotojas Darius Burlingis - blogiausias vairuotojas, kokį esu mačiusi per 15 metų važinėjimosi viešuoju transportu, patirtį. Moters dienos proga visos senyvos moterys buvo vežamos kaip bulvių maišai, nežinau, kur darbuotojas taip skubėjo, bet rekomenduočiau jį darbinti nebent kaip tralo vairuotoją, nes jis nelabai supranta, kad veža žmones. Iš stotelės pradeda judėti staigiai, dar nespėjus užsidaryti durims, net nekalbu, kad žmonės nespėja pasižymėti nuolatinių bilietų ir turi su mažais vaikais ar senyvo amžiaus keleiviais griuvinėti vairuotojui pavojingai ir greitai manevruojant. Išstovėti buvo neįmanoma, o taip tikrai neturėtų būti. Didelis minusas už šitą darbuotoją.
Henrikas Maciukas-pensininkas
2017-01-30 08:26:04 IP 89.116.194.84
Jau kuris laikas, neveika informacinis tablo Vytauto gt.priešais naują autobusų stotį.Gedimas paprastas ir lengvai pataisomas t.y.nutrukes laidas nuo ant trolejos esančio gnybto, nes per trumpas laidas, akyvaizdžiai matosi.Bukit malonus pašalinkit gedimą.
Laba diena. Rašau skundą apie 1 troleibuso vairuotoją, maršrutu Vaidoto gatvė-Islandijos plentas troleibuso Nr. 027. Tai nutiko šiandien 7.15. Rašau dėl to, kad susimąstytų, tokia vairuotoja, ar ji tikrai tinkama tokiam darbui. Ryte skubėjau į darbą Smėlio g. troleibuso atvykimo grafikas 7, 17, o jinai atvažiavo 7, 15 ir man pribėgus prie galinių durų nors troleibusas iš vietos nepajudėjo tik uždarė duris, o keleivių nebuvo daug man durų neatidarė.
Stovi zmogus su roletoriumi ties viduriu autobuso, bet vairuotojas nesugeba duru atidaryti, ar jis nemato per veidrodelius savo, ar jis neatidaro tycia ju, zmogus turi negalia, ir jam yra patogiau per vidurines duris ylipti su vezimeliu.
Siandien18.26v zukausoko st, kryptis i asigalio, troleibusas nr.13 vairuotojas islipant tik atidare duris ir vel uzdare ir man prispaude ranka, tase liko lauke, pradejau saukti duris atidarykit, jau pradejes vaziuoti sustojo, islindes pro kabina pardejo rekti ant manes, , ko reki'', tai gerai, kad viduj likau, o jei bezengiant is troleibuso, tai po ratais garantuotai buciau atsidurus
Lina 2016-12-13 09:37:01
Gruodžio 6 d., ryte, truputis po 8, 30, mano dukra lipo į 13 troleibusą pro priekines duris. Įkėlus 1 koją, jai nespėjus įlipti, vairuotojas uždarė duris ir pradėjo važiuoti. Dukra šokinėdama ant 1 kojos daužė duris, žmonės pradėjo šaukti, vairuotojas sustojo už 3-4 m. Dukra įlipo į troleibusą, buvo labai išsigandusi ir atsisėdo. Vairuotojas neatsiprašė ir nepaklausė kaip ji jaučiasi. Išlipo Ožeškienės stotelėje, nuėjus į paskaitas dukrą ištiko nervinis šokas.
Prašom įsivaizduoti, kad taip atsitiko jūsų vaikams, žmonai ar mamai...
Šiandien perskaičiau kitų nuotykius. Dieve, Dieve...
Perskaičiau eilę nutikimų ir galvoju, puiku, kad žmonės gali parašyti apie jiems nutikusius skaudžius ir nemalonius įvykius. Tačiau, labai gerai būtų sužinoti, ko ėmėsi įmonės administracija ar ta pati, nurodoma, profesinė sąjunga.
Prašom įsivaizduoti, kad taip atsitiko jūsų vaikams, žmonai ar mamai...
Šiandien perskaičiau kitų nuotykius. Dieve, Dieve...
Šiandien (12-08d.) 16-as troleibusas turėjęs atvažiuoti 07:22 atvažiavo 07:29 (!), niekaip negaliu suprasti kodėl kai kuriems vairuotojams yra taip sunku sekti savo grafiką. Be to, visą kelią atrodė taip, kad šis vairuotojas vairuoja troleibusą pačią pirmą darbo dieną. Lekia, lekia ir beprotiškai greit stabdo, lekia ir vėl stabdo. Negana to, jis rėkė ant kai kurių keleivių liepdamas, cituoju:
"-Pasispauskit, suglauskit kojas, nebelipkit kiti, nes gi matot, kad netelpat!!"
Kodėl jie vis dar turi darbo vietas? Manau, kad ne aš viena esu pasibaisėjusi tokiais vairuotojais.
Vakar, t.y. lapkričio 29 dieną apie 21:17 įlipau Kėdainių gatvės stotelėje į 11 maršruto numeriu pažymėtą troleibusą vykstantį link Kauno pilies. Vos spėjau atžymėti el. bilietą vairuotojas mynė greičio pedalą iki dugno ir aš kūliais pabučiavau troleibuso grindis. Pagal laiką troleibusas nuo grafiko neatsiliko, tad skubėti nebuvo kur. Būtų malonu žinto ar Jūsų darbuotojams bent kažkiek rūpi keleivių saugumas? Norėčiau pranešti apie neatsakingą šio vairuotojo elgesį, tačiau jokios identifikavimo kortelės ar darbo pažymėjimo prie kabinos nebuvo. Vairuotojas buvo plikas arba stipriai praplikęs, vairavo 341 žalią, 11 maršruto troleibusą. Tikiuosi bus imtasi kažkokių sankcijų neatsakingo ir nekompetentingo darbuotojo atžvilgiu. Laimei sužalojimų išvengiau, bet jeigu mano vietoje būtų buvęs pensijinio amžiaus asmuo?
Sveiki, šiandien (2016 11 26) 11:01 Dainavos stotelėje, įlipau į 15 troleibusą (garažo nr.293). Prieš mane įlipo trys vaikinai, kurie atsistojo į eilę pirkti vienkartinių bilietėlių, tik spėjo įlipti mano vaikas į troleibusą, vairuotoja užtrenkė duris, mergaitei truputį priverdama kojos pėdą. Pradėjau belsti į duris, kad troleibusas su mano mergaite nenuvažiuotų. Vairuotoja atidarė duris. Aš jos paklausiau, gal ji nemato, kad stoviu ir ruošiuosi įlipti. Supykusi ir atidariusi duris, dar kartą belipant privėrė mane. Kai paklausiau, kodėl ji taip įšsidirbinėja, ji pradėjo pašiepiančiai juoktis sakydama:
- Tik žiūrėk, kad nepriverčiau.
Manau tokie neatsakingi vairuotojai negali turėti teisės vairuoti viešojo transporto priemonių, kadangi neturi pagarbos sau ir nerodo jos kitiems.
Rūtelė 2016-11-11 17:08:55
Man taip pat buvo užtrenktos durys prieš nosį kelis kart, bet visada atidaro. Vairuotojai taip pat žmonės, gal skubėjo, nes labai velavo ir užtrenkė, gal koks principas. Priežasčių daug, Bet vairuotojai tikrai nėra blogi. Jei reikia tikrai palaukia ir įleidžia. Prieš susiraukusius žmones, kaip šiuo atveju prieš Jus, durys yra užtrenkiamod, o aš laiminga važiuodama viešuoju transportu manęs laukia ;)
tai tegu uždaro duris prieš tokius susiraukėlius kaip aš, o ne prieš pensijinio amžiaus žmones, kurie ir taip vos pajuda ;)
Gertrūda Rugytė 2016-11-11 14:43:54
ta močiutė ir norėjo lipt per priekines duris!! ai, tai jūs nieko blogo nematot, kad prieš pat nosis žmonėms yra užtrernkiamos durys?? tada nėr apie ką su jumis ir diskutuoti
Rutele 2016-11-11 09:30:12
Pagal taisykles reik lipt pro priekines duris. Nematau nieko blogo, jog jums išlipus iškart uždarė duris. O jei darytų visiem išiimtis tvarkos viešajame nebutu.
Gertrūda Rugytė 2016-11-10 18:51:54
sveiki. šįvakar 2016-11-10 18:10 išlipau savo stotelėje (Ašigalio) iš troleibuso Nr.4, vyresnio amžiaus, tamsesnių trumpų plaukų vairuotoja iškart uždarė troleibuso duris ir pradėjo važiuoti, nekreipdama dėmesio į stotelėje laukiančius žmones, nors troleibusas buvo visiškai tuščias. Sena močiutėlė apsikrovusi sunkiais maišais bandė pasivyti, šūktelti, bet, nors ir su mano pagalba, vairuotoja nestojo. Nepaisant to, kad 4 troleibusas dažnai laaabai nepunktualus, tai dar ir vairuotoja šlykščiai elgiasi su žmonėmis. Taip, troleibusas patyrė nesklandumų kelionės metu ir šiek tiek vėlavo, tačiau tai nesuteikia privilegijos vairuotojai taip elgtis. Net ašara nuriedėjo, pagalvojus apie laukiančią bei lauke šąlančią močiutėlę. O "nepastebėjau" irgi nepasiteisinimas, nes ta vairuotoja lyg specialiai uždarė duris vos man spėjus išlipti, nors stovėjau prie pat durų. Kaip sakoma- lazda turi du galus, mieloji vairuotoja.
Norėčiau padėkoti, kad Kauno autobusų įmonė išgirdo keleivius ir beveik visuose troleibusuose ir autobusuose šildo.
2016-11-07 apie 17:30 važiavau 14 troleibusu namo po darbo ir vairuotojas specialiai uždarė duris moteriai prieš akis ir apsimetė, kad jos nemato. O kai pasakiau, jog palikot moterį piktai pasakė: eikit n... užpi.....
2016.10.04 Troleibuso maršruto Nr4 BEE 391 vairuotoja Kaunakiemio g. kirtusi ištisinę liniją sudarė avarinę situaciją ir maža to atsidarius savo inkilo langą pasakė visus "žinomus" rusų kalbos žodelius o ant galo pasiuntė "NX" :D Kultūros ir ket. taisyklių stokos reiktu pasimokyti!

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01127 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
Tailors
Adresas: Švitrigailos g. 11M, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; konsultacijų paslaugos; sąjungos, fondai, asociacijos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos; žemės ūkio paslaugos.
Agro verslas ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimas Viešieji pirkimai Nekilnojamasis turtas ir statybų teisė Intelektinės nuosavybės teisė Elektroninė komercija Rinkodaros teisė Įmonių teisė. Įmonių įsigijimai ir susijungimai Restruktūrizavimas ir bankrotas Darbo teisė Ginčų sprendimas Privatus ir...

KTU pradėjo rektoriaus paieškas
KTU pradėjo rektoriaus paieškas 12-11 20:18
Kauno technologijos universitetas (KTU) skelbia konkursą rektoriaus pareigoms užimti. Naujojo vadovo ieškoma po to, kai buvęs rektorius Petras Baršauskas dėl plagijavimo skandalo pasitraukė iš...
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD
"Saxo Bank": bitkoinas pabrangs iki 60.000, bet atpigs iki 1.000 USD 12-11 19:18
Danijos bankas "Saxo Bank", besikoncentruojantis į investicinių paslaugų teikimą, prognozuoja, kad populiariausios pasaulio kriptovaliutos kaina 2018 m. pakils iki 60.000 USD, tačiau vėliau leisis...
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai
Šalys, kuriose Y kartos atstovai nusiteikę optimistiškiausiai 12-11 19:17
Y kartos atstovų adresu nevengiama leisti kritikos strėlių. Esą jie išlaidūnai, negalvojantys apie ateitį, o tik apie dabarties malonumus. Atliktas tyrimas rodo, kad šios kartos atstovai...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Oracle 49,60 +2,23%
3M 238,13 -0,90%