Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Atsiliepimai apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga

2022-11-23 7maršruto troleibuso vairuotoja visą laiką kalbėjo telefonu. PRISPAUDĖ durimis 2 kartus keleivius!!!
Lėkė dideliu greičiu, į žiedus įvažiuoja pažeisdama taisykles.
Viešajame transporte netvarka, vairuotojai važinėja kaip nori, kalba telefonais. Niekas į žmonių skundus nereaguoja.
Kaip vairuotojas, kuris kalba vairuodamas jaustųsi, jei pvz. jo artimą chirurgas operuotų plepėdamas su draugu apie bala žino ką...., tegul ir su laisvų rankų įranga.
Ir visai manęs neįtikina pačių vairuotojų komentarai, kad jie su laisvų rankų įranga kalba.
Ir šis atsiliepimas bus tik paviešintas, bet vadovybė nesiima jokių priemonių situacijai viešajame transporte panaikinti
Šiandien, lapkričio mėn.09 d. 07val.16 min įsėdau Geležinkelio stoties stotelėje į autobusą Nr.42, valst. Nr. ANA 105, autobusas 625, kuris važiavo link Technikumo g. Autobusui sustojus, priėjau prie pirmų durų. Vairuotojas jas atidarė ir pradėjo šaukti, kodėl lipu per priekį, jeigu jis atidarė galines duris. Jis vėluoja ir kaip aš drįstu trukdyti, kad noriu įlipti, kaip reikalauja keleiviui taisyklės, per priekines duris.Turiu būti dėkinga, kas Jis dirba.
Tai labai nemaloni situacija. Svarsčiau ar verta rašyti, nes matau skundų daug, bet vairuotojų grubumui nėra ribų. Tai galima daryti išvadas, kad niekas į tai nereaguoja.
Važiuojant iš Petrašiūnų kapinių su trimis mažais vaikais praejau pro pikta vairuotoją kuri rėkė ne savo balsu kad pirkciau bilieteli arba lipciau lauk, aš jai ramiai paaiškinau kad esu su vaikais ir pasodinsiu vaikus ir nusipirksim bilieteli, tačiau jinai rėkė be perstojimo ir kaip nuėjo žmona nupirkti bilieteliu vairuotoją ją išvadino snargle, labai keista kaip tokios psichikos moteris gali vairuoti troleibusą, prašau išsiaiškinti kilusi vakarykščio insidento reikalą ir nubausti nemandage vairuotoją, važiavome 12 troleibusų kurio numeris 117 ačiū.
2022 10 30 19:44 min 13 maršruto troleibusas Baršausko g Pašilės stotelėje važiuojant link Islandijos plento nesustojo, pravažiavo lyg neprivalėtų sustot. Aišku viskas išardytą, nėra skiriamųjų ženklų, bet kažkaip kitų maršrutų viešasis transportas stoja. Labai nemalonu likti " ant ledo". Dar žinant kad savaitgalį važiuoja retesniu grafiku...
Vairuotojas matyt ne tuos nuotaikos buvo, neįleido su gertuve, jo dėka vėlavau į darbą, 6 autobusas, 9:12 nuo L. Sapiegos g. stotelės, MR05 bilieto kodas. Labai nemalonu, jog jeigu vairuotojui sunkus rytas, jis išsilieja ant keleivių, to dar nebuvę.
Neatvyko troleibusas Vilijampolej iš Kaniūkų 17v28 min-17v44min ir 17v57min 2022 09 19 dieną
Šiandien t.y. 2022-09-26 troleibusas (11) nr. 020 apie 12:56 minutės važiuojant trasa KANIŪKAI -Islandijos pl.
Vairuotojas pastovei prie visų kabinėjosi ir rėkė. Prie manęs ir girdint kitiems keleiviams aprekė nepilnametį berniuką, kuris sunkiai nešdamas kuprinę nespėjo laiku pažymėti bilieto. Ant vaiko rėkė tol kol šis išsigandęs pamėtė visus daiktus ir puolė žymėti bitietą.
NEŽMONIŠKA ŠITAIP ELGTIS, GĖDA, ATRODO KAD VISUR TIK v***s, NESPĖJAI LAIKU KADA NORI VAIRUOTOJAS PAŽYMĖTI BILIETO ESI NEŽMOGUS.
KUO MAŽIAU TOKIŲ NEADEKVAČIŲ VAIRUOTOJŲ!
Šiandien keliavau 18 Autobusu (Griunvaldo g. - Universiteto g.) 16 val. ir susidūriau su ypatingai nemandagiu vairuotoju. Įlipus parodžiau pažymėtą bilietą “žiogo” programėlėje, kurioje užstačiau sąlygą “parodyti vairuotojui”, tačiau šis vaizdas vairuotojui netiko, todėl buvau aprėkta žodžiais “rodyk bilietą, atversk bilietą b**t”. Nežinodama ką daryti, “apverčiau” bilietą ir, jam parodžius, buvau įsakyta sėsti. Apart to, vairavo labai pavojingai: visos kelionės metu suskaičiavau 3 avarines situacijas. Tikrai buvo nemalonu.
Teda 2022-09-24 02:16:16
Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia, ar Kaune randates ar raseiniuose.jeigu naudojates programėle žiogo, tai ir taisyklės pasiskaityk, ir informacinį lipduka tik įlipus į troleibusą-pazymeta bilietą PRIVALOMA parodyti vairuotojui.
Jei kiekvieną kartą už menką klaidą tave vadintų visokiais žodžiais, kažin ar jaustumeis gerai:) sutinku, sakai teisybę, neatleidžia, tačiau visi padaro klaidų, troleibuso vairuotoja galėjo gražiai paprašyti, pasakyti, kad tai PRIVALOMA, kaip Jūs sakot, o ne išvadinti žodžiais, kurių nedera sakyti ir pažystamiems, o ką kalbėti apie praeivį;)
Teda 2022-09-24 02:16:16
galima ir gražiai paprašyti parodyti, o ne aprėkti ir negražiai išvadinti ;)
Karolina 2022-09-23 21:53:52
23.09.2022 21.45, troleibusas 15 (lipta nuo kęstučio g.). Troleibuso vairuotoja buvo nemaloni (išvadino mane ir drauge čiūkčėmis) vien dėl to, nes važiuojant troleibusu, neparodėm žiogo talonelio, nors Kaune randamės pirmą kartą:)
Šiandien 22/09/23, 21.45val., troleibusas 15 (įlipta kęstučio g.). Troleibuso vairuotoja su žmonėmis nemoka bendrauti, už tai, kad neparodėm talonėlio (ko tikrai nežinojom su drauge, kad reikia padaryti, nes viešuoju transportu nevažinėjam), išvadino negražiais žodžiais, kėlė balsą. Pasirodo, tai ne tik mums atsitiko, nes vėliau, kai kitoje stotelėje įlipo kiti asmenys, taip pat elgėsi, nesistengė klausyti ką turi pasakyti keleivis. Suprantu, kad kiekvienas žmogus turi blogų dienų, bet nereiškia, kad visiem tą dieną turi sugadinti.
Pig 2022-09-22 20:36:15
Šita vairuotoja visada kalba su laisvų rankų įranga, to daryti kelių taisyklės nedraudžia.nepatinka klausyti, tokiu laiku tikrai yra vietos troleibuso gale, o ne svetimų pokalbių prie stiklo prilipus klausytis.
Tai tegul ta vairuotoja savo automobilį vairuodama ir kalba su laisvų rankų įranga, o ne žmones veždama.

Ši vairuotoja visada kalba... Nieko sau...
Nėra vairuotojų elgesio taisyklių ?
O jos pokalbis buvo girdėti visame troleibuse, nereikėjo net prie stiklo prilipti

Tikriausiai ir komentarą pati vairuotoja parašė, nes gerai žino kad visada kalba vairuodama. Ir nieko čia tokio
Tokios vairuotojos durimis keleivius prispaudžia ir avarijas padaro
Giedrė 2022-09-21 22:56:33
Rugsėjo 19d 12val 24 min įlipau Kauno Pilies stotelėje į 10 maršruto troleibusą (134)
Vairuotoja nuo Pilies iki Krėvės stotelės kalbėjo telefonu apie šeimos narius, maisto gaminimą. Keleiviai buvo priversti klausytis jos istorijų, nes vairuotoja kalbėjo labai garsiai. Kelionė truko 20 min.
Šiaip tai vairuotojus policija baudžia, jei pamato už vairo kalbančius telefonu.
Visuomeninio transporto vairuotojams tai negalioja???
Visuomeninio transporto vairuotojams tai negalioja???
Šiandien 2022-09-15 | 09:16 įlipau į pirmą troleibusą (numeris viduje, kur reikia žiogo programėlei buvo 140). Mane šiltai nudžiugino troleibuso vairuotoja. Tik įlipus į troleibusą, su manimi pasisveikino daili, truputį vyresnė moteris, cituoju, , labas rytas” ir tada Jos veide pasirodo maloni, priverčianti nusišypsoti šypsena. Ji taip sveikinosi ir su visais kitais keleiviais, visose stotelėse. Mačiau, jog dauguma keleivių buvo nustebę, bet su džiaugsmu akyse. Vėliau, išlipus stotelėje atsisveikinau ir palinkėjau geros dienos. Taigi, viliuosi, kad su šia vairuotoja susitiksiu dar ne kartą :) Ačiū Jums geroji ponia!
Studentu skveras st. 18:36 13 troleibuso vairuotoja uždarė prieš nosį duris, dabėgau iki kitų durų-atidarė ir pasipiktinusi atšovė "REIKIA JUDĖTI O NE MIEGOTI" Miela ponia, neuždarinėkit dūrų prieš nosį žmonėms ir pati išsimiegokit negadinus nuotaikos su savo išsišokimais. Ar taip galima išvis bendraut su keleiviais? Praveskit kokius bendravimo kursus savo darbuotojams, nes pas daugumą akiplėšiškumas aukšto lygio pasidaręs. Dauguma mes dirbantys, pavargę, be nuotaikos, nu, bet sorry, replikuoti nereikia žmonių.
Goda 2022-06-07 14:01:26
Visada už troleibusą susimoku per žiogo programėle. Bet laukiuosi ir mieliau, tai darau kai prisėdu. Įlipu į troleibusą, ir vairuotojas pradeda įžūliai rėkt “KUR TU EINI”, sakau man sunku stovėt, prisėsiu susitvarkysiu. Nenorėjau daugiau lįsti į konfliktą. Pradėjau ieškot programėlės, o vairuotojas staigiai pradėjo spaust, susimokėjau. Jau man nueinant dar kažką sumykė, bet jau nieko nesakiau. Kiek teko važiuoti troleibusais, taip dar nėra buvę. Stebėjau ar tikrina kitus, tai neatrodė, kad taip stipriai tikrina. Nežinau, kodėl užkliuvau.
Visiškai sutinku su jumis! Man buvo identiška situacija tik 6 autobuse su moterimi vairuotoja.. buvau su knygomis rankoje tad norėjau prosedusi susitvarkyti. Taip pat pradejo rekti, taciau nemandagiau: mergaite grizti susimoket.
Buvo šokas, nes nepratusi, kad taip grieztai tikrintu
19:47 6 autobusas nuo studentų skvero link savanorių. Labai nemandagi vairuotoja! Negana to, kad neatidarė žmonėms arčiau jų buvusių durų, dar ir pradėjo priekaištauti, kad bilietą pasirinkau pasižymėti programėle. Labai nemandagiai šnekėjo prie kitų žmonių ir gaišo keleivių laiką. Tikiuosi, kad vairuotoja pasidarys išvadas kaip reikia mandagiai bendrauti su keleiviais ir kitiems tokių situacijų nepasitaikys :)
Irena Butkienė 2022-08-13 15:58:21
Turiu svarbų nusiskundimą jūsų parko vairuotoju LEU 748, kuomet rupj.12d 14v07-8 min laiku įsědau į 4 troleibusą.norědama nuvažiuoti į autobusų stotį, iš Žemynos stotelěs, priějau prie kabinoa pirkti bilietą, bet vairuotojas, užuot stotelėje su manimi atsiskaitęs, staigiai truktelėjo troleibusą ir aš aukštielninka atsidūriau ant grindų, trenkdama užpakalinę dalį ir galva į grindis.Keleiviai sušuko stoti, mano daiktai iš rankiněs mėtěsi salone, žmonės.mane pakělė, rinko daiktus, man svaigo galva, šiaip taip atsisědau.Gi vairuotojas lyg niekur nieko kaltino mane, kodėl aš neįsikibaunį rankenas, vietoj to, jog pasiteirautų mano savijauta.Aš stotelěje, kaip pridera, priějau prrkti bilieto, bet šiam vairuotojui, matyt, negalioja taisyklěs bilietuoti stovint troleibusui, todėl prašau labai atidžiai reaguotinįi į mano skundą, prašau, kad atlygintų man sveikatos sutrikimą ir moralinę žalą
Nereikia vaikščioti po judančią transporto priemone.bilietas perkamas įlipus per priekines duris, ir su pasiruošta pinigų suma, neuzlaikant kitų keleiviu, kurie laukia įlipti.
Noriu patikslinti, jog į troleibusą LEU 748 įlipau Topolių stotelěje 14v.7-8 min ir vairuotojas staigiai pradějo važiuoti, mane partrenkě salone aukštielninką ir tik Žeimenos stotelěje sustojo, užuot man pardavęs bilietą stovint troleibusui mano įliptoje stotelěje, kai keleiviai sušuko apie mano pargriovimą.Visa kita ankstesniame tekste.
Raudono autobusiuko 54 (Šančiai) važiavau iš Urmo link migracijos departamento skyriaus. Laikas (2022-08-12.... 12:15h) labai nemandagus vairuotojas (žilas, su nuo saulės akiniais) bendravimas 0/10
Autobuso nr 715 laikas 2022-07-01 autobuso vairuotojas laksto gatvėmis ir tada staigiai stabdo mergina kuri nėščia vos ne nukrito jam bestabdant aš pats vos taip pat nenukritau
Važiavome nuo Gervių g. stotelės su 48 autobusu į Kauno pilies sustojimą (birzelio 30d. 18:22 sustojimo laikas pilies stotelėje). Vairuotojas grubiai vairavo. Įsibėgėdamas ir staigiai stabdymas. Pačiai teko tvirtai įsikibus laikytis. Bet dar buvo tiek to. Bet ties Jurbarko sustojimu vairuotojas taip staigiai pasuko autobusą, kad mergaitė nuvirto su prisegtu ir diržais pritvirtintu triračiu šonu. Laimė baigėsi tik išgąsčiu. Kultūros vairavimo vis dėlto žmones veža...
Mama vaziavo troleibusu Nr 4, vairuotojui truktelejus is vietos, neatsilaike ir parkrito ant nugaros, labai susimuse stubura. vairuotojas net akiu nepasuko, keleiviams emus gedinti, toliau vairavo kaip niekur nieko... Isejusi sveika, grizo ligonis, vos paeinanti, dar neaisku kuo baigsis tas nugaros sutrenkimas. Ir labai daznai pastebimas reiskinys, kad arba staigiai sabdo arba uzgazuoja netiketai, kad kai kurie vairuotojai vairuoja lyg malkas vezdami, vis tik zmones vezate
Birželio 27d.vaziavau su 13 Nr.128 troleibusu, įlipau į troleibusą, tai toks šlapimo tvaikas, kad čiut neapsivemiau.Ir kas įdomiausia, jau nepirmą kartą ta smarvė.Kodėl vairuotojai neišlaipina pasmirdusius bomžus?A?
Sveiki jus bent žiūrit kokius debilus prijiemat į darbą mano sūnus 3metu už nugaros stumtelėjo su galva netyčia o tas asilas kas čia tranko rėkė kaip kaskoks ligonis muzika garsą klauso šneka negražiai kasko dedule su akiniais tai darykit išvadas nes kitaip išvadas mes padarysim jai serga tai tegu gydosi nuo nervų o ne darbe laido savo žodyną troleibuso 14 žiogo kodas-19 2022-05-19 ryte
Jonas Litkauskas
2022-04-26 15:20:39 IP 2ju3l1vs
32 Autobusas 04/26/2022 15:15 įlipęs piktas vairuotojas, uzreke ant manes kad ilipt norejau kai jis normaloai bus sustojes autobusu stoteleje. Vaziuoja kaip paseles, vaikas vos nenukrito kai per stabdzius spaudzia kai per greit vaziuoja, sedyneje normaliai sedet neimanoma, pastoviai laikytis Komentarai is kitu keleiviu: "Kažkas nenormalaus, kas jam yra"
kovo 13d sekmadienį apie 14val.važiavau iš Megos. Gatvėse mašinų beveik nebuvo. Vairuotojas lėkė kaip akis išdegęs, o paskui stotelėse ilgiausiai stovi, laukia neaišku ko. Stabdo mašiną taip, kad slysti ant sėdynės, posūkiuose irgi įsikibus laikytis reikia. Kažkodėl vairuotojas atidaro vienas dureles. Įlipo į autobusą mergina su vežimėliu, tai malonėjo abejas duris atidaryt. Bet išlipti irgi reikėtų dviejų atidarytų durų, nes kūdikis dideliame vežimėlyje. Tai vairuotojas pradėjo aiškinti, kad pro vienas duris gal tilpsi, po keleivių replikos atšovė, galėjai iš karto pasakyt, kad lipsi. Mergina rodė į duris ir visiems aišku buvo, kad išlipti su vežimėliu nori. ir kokia gėda autobuso vairuotojui! Mergina buvo NEBYLĖ... Gėda man už Jūsų vairuotojus, kurie yra seni, nepakantūs pensininkai. Tokie vairuotojai kaip šio autobuso vairuotojas gal tik bulves gali vežioti. 54 mikriuko Nr. 343
Ir kodėl tokia vairuojų mada vienas duris atidaryt? Kartais jei didesnį pikinių krepšį turi, labai nepatogu įlipti per vienas atidarytas duris.
Manau, kad keleivių vežimas yra paslauga ir mokama paslauga, todėl reikėtų tinkamai paslaugą ir suteikti.
Daugiau gyvenime nevažinėsiu troleibusais. Visada buvo gerai. Atėjo karas tai jūsų vairuotojai ieško bereikalingų problemų, kabinėjasi prie keleivių.
Ssta 2022-02-28 15:18:44
Šiandien įlipau į 5 marš.troleibusą (LFO 602)apie 14-45 val.petrašiūnose, vairavo nemokanti vairuoti mergina, sudarydama avarines situacijas, su durim žmones prispaudinėjo, vienu žodžiu, be orentacijos.
Reikėjo kviesti greitąją, policija, turbūt pati labai gerai mokanti vairuoti, kad naudojies viešuoju transportu.o apie avarinės situacijos sudarymą tai iš viso nulis.kaip sėdi nugara į priekį, svarbu tik parašyti, kaip nematai visos situacijos.
Vasario 19 d.įlipau į 9 troleibusa (LHI 043) girstučio stotelėje, apie 15-30 val.Vairuotojas buvo neadekvatus, šaukė ant keleivių, kad nemokate įlipti kaušai jūs, ir sklido nemonus kvapas iš jo kabinos.
Alma Vsisviliene
2022-02-15 09:51:51 IP 65eejbn4
Sveiki, siandien vaziavau nuo Megos 63marsrutu, 9:19h ir ilipant i autobusa dar nespejus atsizymeti ziogo, suskambo tel.labai svarbus trumpas skamutis.Tik pradejus kalbeti isgiradau baisu vairuotojo riksma, kad kuo greiciau atsizymeciau zioga, net issigandau, nes niekada nepiktnaudziauju, vairuotojas isvadino mane apgavike, sako zinau as cia tokius, na zodziu sugadino is pacio ryto nuotaika, prasymas perspeti vairuotojus, del mandagesnio elgesio, nes is sono klausant, labai zemo kulturos lygio darbuotojas, jis neturi teises uzgaulioti keleiviu.Tikiuosi bus atsizvelgta i sia informacija.Pagarbiai, Alma
1 troleibuso vairuotojas (nuo centro iki Panemunės 9.07 val.) lipant uždarė dureles, prignybė pirštą. Jokia čia bėda, bet kultūra pas vairuotoją papiktino. Ar normalu rėkti ant keleivio, kad nespėjau įlipti? Palinkėjau ne tik mokėti vairuoti, bet ir pasimokyti kultūros. Labai nemalonu, kai nuo pat ryto yra gadinama nuotaika. Būkime vieni kitiems mandagesni.
2021.12.22
6 maršruto nr 934 vairuotojas nemandagiai bendrauja su keleiviais, 8 :09 nelukterėėjo moteriškės dariaus girėno stotelėj, o julijanovos stotelėje iš viso vaikinams neatidarė nei vienų durų. Patikslinu: stotelėje nebuvo iš viso atidarytos nei vienos durys.Vytauto didžiojo stitelėje, jur nebuvo nei vieno žmogaus, stivėjo atidarytom durim 1, 5 min
Važiavau 11troleibusu 22:22 i kaniuku puse 11-01 vairuotojas neadekvaciai elgesi išvadino mane durne už tai kad norejau islipti man reikiamoje stotele mar sake kad isleis tik paskutineje stotele o jo darbas jug atidaryti duris kiekvienoje stotele
Dienos metu jau ketvirtą karta tiesiog neatvažiuoja 57g autobusas (Jotvingių st.), o 37 autobusas dažnai veluoja, neišleido stotelėje (Radvilų dvaro g.). Tragedija reikia išeiti labai anksti jei nenori veluot, nes arba autobusas veluos arba iš viso nepasirodys.
157 vairuotojas, vairavęs autobusą 09-21 Ežerėlis- Kauno autobusų stotis 7:45 - 8:35 nepriėmė mokykloje išduoto pažymėjimo, leidžiančio važiuoti nemokamai. Jis yra pasibaigęs, bet mokykla sakė turi galioti visą mėnesį, kol dar nepagaminti nauji. Vienintelis dalykas, ką vairuotojas pasakė, tai nepūsti jam arabų į akis ir nemeluot, taip, kad jau ne pirmas kartas, kuomet nusiviliu šiuo vairuotoju.
46 autobuso velavimai po 20 30min tiek ryte tiek vakare gal susitvarkykit grafikus arba pakeiskite vairuotojus
Kodėl autobuso vairuotojas koliojasi gavęs eurą centais.. Yra numatyta oficiali direktyva, pagal kurią J tai negali atsiskaityt tam tikromis monetomis (smulkioms monetom).????. 23 autobusas nr 973, 2021 07 27...15:01, rokai.
2021.06.24 37 Autobusas, reisas kryptimi Juozo Grušo meno gimnazija, gėlių rato sustojimas. 15.47. Vairuotojas prispaudė mane su daiktais durimis, vos spėjau koją įžengti, iškart uždarinėjo. Kai paprašiau atidaryti duris, drėbtelėjo, kad reikia greičiau judėti. Taip pat nedėvėjo kaukės tvarkingai. Kauno autobusai, tikiuosi pakontroliuosit savo skubantį vairuotoją.
2021-06-15, 15:00, Girstučio stotelė. Kasa nespausdino bilietų. Vairuotojas prieš mane pakėlė balsą ir prieš akis mosavo kumščiu, kuriame laikė mano pinigus. 41 autobusas.
Labai nemalonus vairuotojas važiuojantis su priemestiniu autobusu 175 kaunas-Ežerėlis ar suprantu kad maršrutai išimti kažkurio metu kad tarpai tarp laukimo vakaro metu yra dideli, bet iš žmogiškos pusės vairuotojas yra labai nemalonus.Šio mėn. 16d.20:30 bandžiau stabdyti ne stotelėje autobusą prie karo ligoninės nes nespėju nueiti iki stoties, bet jau kelintą kartą šis vairuotojas ignoruoja mano stabdymą. Suprantu pas šį vairuotoją žmogiškumo nėra.
2021-04-15. 18:18 Čėčėnijos aikštė. 3 autobusas važiuojantis į Kauno ligoninę (Šilainius). Labai mandagus, pagarbus ir pilietiškas vairuotojas. Atsakingai tikrino bilietus, mergaitei pasakė, kad jai reikėtų pirkti bilietą už pusę kainos (buvo moksleivė), palaukė atbėgančios moters, nors jau buvo šiek tiek pavažiavęs. Gera, kad yra tokių žmonių. Ačiū.
2021 - 04 - 07. Valanda - 18:18H Valstybiniai numeriai LEU 972. 16 troleibuso vairuotojas Vairuotojas man įlipus ir norėjus susimokėti jis agresyviai atidarė langelį ir šaukė ant manęs naudojamas necenzūrinius žodžius "Pi*k N*" (pasiuntė ant dviejų raidžių). Man pateikus jam 2€ ir paprašius pilnos bilietėlio kainos jis atrėžė, kad neturi grąžos ir iš kur jam gaut. Tikrai nebuvo maloni visa likusi kelionė.
54 autobuso kikriuko vairuotojas tragedija!! Šiandien 18.10 atvažiaves i baldų parduotuvę stotelę, drasko akis kad nepasižymęjau bilieto, nors 4 kartus atsukus telefoną jam rodžiau jog jis pažymėtas per ŽIOGAS programėlę! Tragedija kažkokia.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų PRIVATAUS DETEKTYVO...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
"Swedbank" pristato Tvarių inovacijų programą – kvies startuolius kurti inovacijas verslui
"Swedbank", bendradarbiaudamas su finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centru "Rockit", pristato Tvarių inovacijų programą. Šia programa siekiama ankstyvosios stadijos startuoliams padėti...
"Vilnius Coding School": nuo šiol pilnai finansuojami IT mokymai visų įmonių darbuotojams
Keisti karjerą į technologijų sritį toliau išliekant populiariu pasirinkimu, darbo rinkos žaidėjai ieško sprendimų, ir kaip išspręsti darbuotojų trūkumo problemą, ir kaip suteikti žmonėms įrankius...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Meta 123,49 +2,53%
Wells Fargo 45,94 -1,98%