Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno techninės apžiūros centras

Atsiliepimai apie Kauno techninės apžiūros centras, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno techninės apžiūros centras, UAB

Danius Kazlauskas 2019-09-16 12:53:37
Šiandien teko apsilankyti Jonavos TAC pagal išankstinę registraciją techninei apžiūrai mano auto AUDI A4 JZK 584.
Esu labai patenkintas maloniu aptarnavimu visų kolektyvo darbuotojais.Mane aptarnavęs kontrolierius buvo labai taktiškas, mandagus, nežiūrint į tai, kad aš jau pagyvenęs pensininkas.
Dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbuotojams Jonavoje.
Dėkojame Jums už gražų atsiliepimą.
Danius Kazlauskas
2019-09-16 12:53:37 IP 28mepamc
Dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbuotojams Jonavoje.