Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno techninės apžiūros centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno techninės apžiūros centras

Atsiliepimai apie Kauno techninės apžiūros centras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno techninės apžiūros centras, UAB

2021-05-05. Raudondvario plente buvo tikrintas benzinio automobilio CO kiekis, kadangi katalizatorius nebuvo pasiekes darbinės temperatūros (užtrunka apie 2min.) norma buvo viršyta 10 kartų. Ko pasekoje nepraeita TA. Nuvykus i servisa, iškarto pasakė kurioje stotyje buvau ir aš ne pirmas atvažiavęs, dėl darbuotojų nemokėjimo išmatuoti CO. Pamatavūs automobilis atitiko gamintojo intervalus.
Kam ta registracija varant TA jei uzsiregistruoji 12:15, priima 12:43 ir dar po visko falsifikuoja dokumentus ir uzraso priemimo laika 12:09 ? Dar papildomai pradeda kabinetis kad lemda rodo 1.91V (suprask per daug) bet pasiziuri autodatoj ir randa kad ribos nuo 0.7 iki 4.0 ir tada pareiskia kad pasiseke man... klaunai
Jurgita Urnižienė
2021-04-16 08:11:29 IP 65hihanl
2021-04-15 buvo atlikta TA Kaune, Taikos pr. 116h. (200/4, TA atliko2112). Labai noriu padėkoti kontrolieriui, kurio nei vardo, nei pavardės nežinau. Labai mandagus, paslaugus ir kultūringas darbuotojas. Anksčiau tokio aptarnavimo man neteko sutikti. Ačiū ir sėkmės darbe.
Visada i tech apziura keliauju kaip i egzamina. Bet sikart is apziuros Iskeliavau tik su geromis emocijomis. Didelis aciu uz puiku aptarnavima Taikos pr TAC kontrolieriui 212.
Nepagarbus elgesys su klientais, neadekvatus šaukimas. (Veiverių g. 144 C, Kaunas)
Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti Vilijampolės techninės apžiūros stoties vadovui Gediminui Mickevičiui už malonų bendravimą bei puikiai atliktą darbą. Ačiū.

Nuvariau automobilį tech.apžiūrai. Buvau užregistravęs elektroniniu būdu, tačiau prieš 2 val iki apžiūros skubiai reikėjo vykti į laidotuves. Stojau į gyvą eilę likus 1h iki mano laiko, kurioje nebuvo nei vieno auto.
1) Priėjęs tikrintojas pažėrė pastabų, kad sumaišiau visą dienos grafiką ir gyvų eilių nėra. Pradėjo tikrinti automobilį: dūmų išmetimas-geras, stabdžiai-geri, važiuoklė-be priekaištų, šviesos šviečia nei aukštai, nei žemai.
2) Pasirodo toks automobilis netinkamas eksplotuoti: liepė pasikeisti stabdžių diskus ir kaladėles (jos nesusidėvėję, tikrai jos naujos), tačiau prispaudimas liečiasi ne 100 procentų. Liepė pasikeisti faras, nes viduje pastebėjo musę
Kaip manot: ar normaliai elgiasi tikrintojas?
Laba diena, žinote visko ten jus pas būna visokių tenka žmoniu sutikti bet ši kartą jau mano kantrybė išseko juk galu gale kad ir kokie jūs ten karaliai dedatės (nes paprasto seviso darbuotojai didesni specialistai nei jūsų ir tai lengva patikrinti) bet mes paprasti vairuotojai kaip ten bebūtu esame jūsų klientai todėl mano manymų ir elgtis jūsų „ale specialistams“ reikia kaip su klientais o ne kaip su antrarūšiais kažkokais tai kaimiečiais.
Atėjo laikas varyti į tech, apžiūrą lengvojo autmobilio priekaba paprasta lenkiška „Neptun“ N7-202svw.
Atvažiavau 06-10 dieną apie 8:30 val. nuėjęs į kasą susimokėjau ten moteriškė pasakė kad talonu jokių nereikia reikia tik nuvažiuoti prie 6 vartu ir palaukti (šiaip tai stovėjau bendroje eilėje ir niekur be eilės nelindau).
Praėjus kokia 10 min, pradėjo jau visi dirbti tai ir prie manes priėjo „specialistas“ aš labas rytas sakau man liepė čia atvažiuoti o jis tai kas kad liepė tai o bulviu galėjo ir liepti atvežti (čia gal toks bajeris nežinau nesupratau) tada paėmęs dokumetus pradėjo priekabos numerio jieškoti nerades pradėjo manes klausti o kadangi man tai neidomu aš jam taip ir pasakiau (nes niekada tai nedomino) tada specialistas pradėjo jau pakeltu balsu man aiškinti kaip aš galiu nežinoti tu privalai žinoti tai pala sakau ar aš ar jus ta darba dirbų ir kas ką turi žinoti tada pradėjo man aiškinti kad aš nesiginčyčiau jam jau atsibodo ir jis yra labai pavarges labai pabrėžė (ir toliau ta pati vis kartojo kad jam viskas atsibodo ir jis baisiai pavarges ir kad jam naiškinčiau) pala o kas jis toks kad aš nieko pasakyti jam negaliu. Toliau liepė ijungti šviesas ok gerai priešrūkinius žibintus op nedega jau jis apsidžiaugė bet čia aš jam vėl sakau juk gamintojo yra nenumatyta ir jis taip gamina kad priešrūkiniu šiai prikabai nėra (tarp kitko pas elektrikus kruva pinigu sukišai kol tai kitas išssprendėme) nors manau kad tai ir vėl yra jūsų „specialisto“ darbas ir jis tai turi žinoti o ne aš nes specialistas žiurėk ir motoro dar užsimanys, tada jis vėl pradėjo šukalioti kad aš jam neaiškinčiau jis pats viska žino yra tokia tvarka ir kadangi dabar karantinas yra tipo daug lengvatu tai praleis tai bet po dvieju metu turės priešrūkiniai degti aš jam sakau tai gerai bet aš galiu priekabos dokumentus ir dabar atnešti tik prašome einame pas jūsų valdžia ir išsiaiškinsime, tada jis vėl pradėjo šūkalioti kad aš atsibodau kad jam neaiškinčiau ir panašiai ir panašiai ir jis yra teisus ir labai pavarges. Ok aš patylėsiu bet mano manymu šitaip dirbti toki darba tokioje vietoje negalima tuo labiau neturint jokio komunikabilumo darbui su žmonėmis.
Žinau kad pas jus dirba ir tikrai geri specialistai pavasari per pačia karantino pradžia variau auto ir neturėjau jokiu pretenziju bet šis jūsų specialistas na atsprašau bet aš tokius vyčiau lauk kuo toliau arba siuskite juos mokytis komunikabilumo su klientasi, apie automobilius daugiau mokytis nes manau kad tai yra jų pagrindinis darbas apie juos išmanyti o ne vairuotojo, ir nekoliotis su klientais na vis dėlto čia ne kokie garažėliai o kaip ten bebutu tai yra „Kauno techninės apžiūros centras“
Ateityje matanau teks viska filmuoti ir įrašinėti nes dabar aš jaučiuosi tikrai pažemintas kažkokio tai Kauno techninės apžiūros centro santechniko butens gerai supratote.
Man jokių jūsų tolimesniu jūsų diskusiju nereikia ir nedomina čia jūs patys tvarkykitės.
Gražios dienos.
Klientas ir nuolatinis

P. S. viskas vyko Kauno techninės apžiūrosc entre, Raudondvario pl. 2020-06-10d. 8;30 val. apžiūros specialisto anspaudo nr. 271 manau kad susirasite kuris taip dirba.
Kažkodėl nesimato čia jokio atsakingo asmens atsiliepimo į nusiskundimus matyt ir jiems per žema atsakinėti i skundus paprastu žmogelių-įgnoruoja liaudi o kas jiems nereikia sukt galvos nori nenori vistiek važiuosi ir jie vistiek isidirbinės dėl to ir nenori kad leistu eiliniams servisams tech apžiuras atlikti juk karvė iš karto užtrukti.
Taikos pr. esanti technine apziura kaune. Ne tik kad prisikabino mano manynu del juokingu defektu kurie visiskai nesuteikia jokio saugumo ar sumazina jį. Nesisigincysiu del 20 minuciu tikrintos vaziuokles. Matyt ieskojo tiesiog prie ko prikibt labai uoliai. nu bet nulupti dugno danga tikrai nederejo, manau. Jei nulupinejat tai tada paspakliuokit ir uzpurskit atgal. Iskiles bamperis kuris atseit pritvirtintas taip kad kelia saugumui pavoju - avarijai kilus. Neisivaizduoju kaip taip imanoma. Ar klibantis truputi veidrodelis juokingai skamba. Tiesiog ir sakykit kad vazinekit be tech apziuros. Realiai taip ir ketinu daryti ba i darba neturiu su kuo nukeliauti. O gal tikejosi kaip visada kysio...
Danius Kazlauskas 2019-09-16 12:53:37
Šiandien teko apsilankyti Jonavos TAC pagal išankstinę registraciją techninei apžiūrai mano auto AUDI A4 JZK 584.
Esu labai patenkintas maloniu aptarnavimu visų kolektyvo darbuotojais.Mane aptarnavęs kontrolierius buvo labai taktiškas, mandagus, nežiūrint į tai, kad aš jau pagyvenęs pensininkas.
Dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbuotojams Jonavoje.
Dėkojame Jums už gražų atsiliepimą.
Danius Kazlauskas
2019-09-16 12:53:37 IP 28mepamc
Dėkoju ir linkiu sėkmės Jūsų darbuotojams Jonavoje.

EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Manvalda
SUNKVEŽIMIŲ SERVISAS VOKIETIJOJE

Adresas: Zietelos g. 3, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
"HANSA SERVICE" siūlo sunkvežimių, autovežių antstatų bei priekabų serviso paslaugas Vokietijoje, Hanoveryje adresu: Apollostraße 1, 30952 Ronnenberg, Vokietija (nuoroda: https://goo.gl/maps/bMQ93oFqzSGYBVCE8) Vežėjams siūlome profesionalias remonto ir aptarnavimo paslaugas, lanksčias kainas ir kokybišką...
Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...

Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau
Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau 05-17 20:00
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tarptautinės Muziejų dienos, minimos gegužės 18-ąją, proga kviečia saugiai, nemokamai ir ilgiau apžiūrėti nuolatines...
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių 05-17 19:56
Per ilga darbo diena kasmet tampa šimtų tūkstančių žmonių mirties priežastimi, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje. Tai pirmasis tokio pobūdžio tyrimas, kuris buvo atliktas...
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre 05-17 19:18
Pasaulio ekonomikos forumas pirmadienį paskelbė atšaukęs metinį pasaulio politikos, ekonomikos ir verslo elito susitikimą, planuotą rugpjūčio mėnesį Singapūre.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%