VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Kauno technikos kolegija paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Kauno technikos kolegija paskelbti pranešimai ir naujienos

Inžinerija įkvepia inovacijas, studijos lemia ateitį
NAUJAUSI REITINGAI PATVIRTINO - KTK VIENA GERIAUSIŲ KOLEGIJŲ LIETUVOJE!
2021-08-25 10:58

Kauno technikos kolegija (KTK) naujausiuose žurnalo „Reitingai“ atliktuose aukštųjų mokyklų vertinimuose vėl užkopė į antrąją poziciją ir tapo geriausiai vertinama kolegija Kaune.

Penktus metus iš eilės Kauno technikos kolegija nacionaliniuose aukštųjų mokyklų vertinimuose patenka tarp 5-ių geriausių šalies kolegijų, o šiemet iš 4-osios pozicijos šoktelėjo į 2-ąją.

Pasak kolegijos vadovo Nerijaus Varno, stabiliai gerėjančius rezultatus užtikrina nuoseklus darbas ir noras studijų kokybės kartelę kasmet pakelti vis aukščiau.

„Džiaugiamės, kad net 5-erius metus esame tarp geriausių Lietuvos valstybinių kolegijų. Šiais metais tapome geriausiais Kaune ir labai nedaug pritrūko, tik dešimtosios balo dalies, kad būtume pirmi ir Lietuvoje.

Žurnalo „Reitingai“ vertinimuose išsiskiriame, kaip geriausia kolegija pagal studijų ir studentų kokybės vertinimo kriterijų, sėkmingai vykdomas užsakomąsias konsultacines ir taikomąsias mokslo veiklas, aukštos kvalifikacijos akademinį personalą ir šiuolaikišką studijų bazę, į kurią kartu su partneriais investuojame išties labai daug.

Taip pat mūsų stiprybe visada buvo ir yra KTK parengtų absolventų darbdavių vertinimas. Tai yra mums prioritetiniai kriterijai ir būtent čia dedame didžiausias pastangas, ir nukreipiame investicijas.

Tad tikrai labai malonu, kad mūsų pastangos buvo atitinkamai įvertintos ir tai taps paskata siekti išlaikyti pasiektą rezultatą arba jį pagerinti. Juk šiandieninėje, itin greit besikeičiančioje aplinkoje, gebėjimas užtikrinti efektyvius veiklos procesus ir gerėjančius jų rezultatus tampa ypatinga vertybe“, - sako N. Varnas.

Kolegijos vadovo teigimu, būtent tokie reitingai ir aukštųjų mokyklų nacionaliniai vertinimai padeda matyti visumą tiek moksleiviams ir jų tėvams bei pasirinkti kurioje aukštojoje mokykloje studijuoti. Kolegijoms tai motyvacija tobulinti atitinkamas sritis ir siekti maksimalaus rezultato.

Šiais metais reitingo sudarytojai kolegijų vertinimui išskyrė keturias stambias kategorijas, kurios susideda iš smulkesnių dalių: studentai ir studijos, alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai, kolegijos akademinis personalas ir studijų bazės gerovė, konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje.

Šiemet neliko studentų nuomonės tyrimo kriterijaus dėl įsigaliojusio Bendro duomenų apsaugos reglamento (BDAR).

Vietoje to, remiantis Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) siūlymu, buvo labiau sureikšminti priimamų studentų kokybės, gaunamo darbo užmokesčio, praėjus vieneriems metams po studijų baigimo, darbdavių nuomonės apie absolventų parengimo kokybę, studijų vietos pasirinkimo pirmuoju pageidavimu, studentų nubyrėjimo ir absolventų įsidarbinamumo kriterijai.

Plačiau:
https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/05/13/mokslas-ir-it/naujausi-reitingai-patvirtino-ktk-viena-geriausiu-kolegiju-lietuvoje/
Taip pat apie šią naujieną skaitykite daugiau čia: https://www.15min.lt

Kiti KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Britų energetikos bendrovės prašo vyriausybės pagalbos
Britų energetikos bendrovės prašo vyriausybės pagalbos 09-20 10:31
Didžiosios Jungtinės Karalystės (JK) energijos tiekėjos, besibaiminančios energijos kainų augimo sukeltų smulkiųjų bankrotų, su šalies vyriausybe derasi dėl galimybės gauti finansinę paramą.
Kinijos NT gigantės bėdos kelia platesnio užkrato grėsmę
Kinijos NT gigantės bėdos kelia platesnio užkrato grėsmę 09-20 10:24
Vienos didžiausių Kinijos NT plėtotojų mokumo bėdos plinta už sektoriaus ribų, pirmadienį pastebimai krentant ne tik "Evergrande" akcijoms.
EP nariai įtaria "Gazprom" manipuliuojant dujų kainomis, šioms padidėjus 170% šiemet
EP nariai įtaria "Gazprom" manipuliuojant dujų kainomis, šioms padidėjus 170% šiemet 09-20 10:02
Gamtinių dujų kainoms padidėjus 170% nuo šių metų pradžios Europos Parlamente (EP) kilo įtarimų, kad Rusijos dujų gavybos ir eksporto pramonės milžinas "Gazprom" tyčia manipuliuoja pardavimų...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Akcijų kainos

Humana 407,79 +2,16%
Manchester United 17,99 +2,10%
Ford 13,55 +1,12%
Goodyear 16,98 +1,01%
Nokia 5,50 -2,14%
Facebook 364,72 -2,24%
Western Union 20,80 -2,30%
Moody's 370,00 -2,72%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1785,28 -1,25%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Kava 4,77 +6,00%
Anglis 168,75 +11,04%
Dyzelis 2,07 -2,82%
Nafta 72,61 0,00%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Varis 9370,14 -0,85%