Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno švara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno švara

Atsiliepimai apie Kauno švara, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno švara, UAB

Labai “aciu” uz naujuosius kontenerius po langais. Musiu pilni namai!!! Ar bent jau galvojat kaip mum gyventi su tokiu kvapeliu ir vaizdu per langa? Kalnieciu g. 253
Norėčiau padėkoti jaunam vairuotojui Evaldui už komunikabilų bendravimą - visuomet bendrauja maloniai ir išsamiai atsako į klausimus.Esame patenkinti atliekamu darbu
Esu nuosavo namo savininkas. Gyvenu Kaune, Pliaterytes 93. Norejau paklausti, kodel atvykus jusu masinai nustatytu laiku paimti buitiniu atlieku ispilamas ne visas pilnai konteineris ir dalis siuksliu paliekama konteineryje?Ir tai jau ne pirmas kartas.Sendiena situacija tokia pati. Ar mes mokame tik uz dali isvestu buitiniu atlieku?
Dekoju uz atsakyma.
Birutė Statkevičienė
2017-09-20 08:50:39 IP 87.247.108.92
Gyvename J.Basanavičiaus al. 62 name. Prie mūsų namo ir šalia esančio namo J.Basanavičiaus 58, 60...pastatytas šiukšlių konteineris. Jis pastatytas labai nevykusiai. Beveik dalis išlenda į pravažiuojamą keliuko dalį. Seniau jis buvo statomas tvarkingiau: lygiagrečiai su keliuku. Už šio konteinerio padarytas tikras sąvartynas. dar pavasarį nugenėtų medžių šakas numestos už konteinerio. To pasekoje dabar išaugo šiukšlynas. Prašau išvežti susikaupusias šiukšles ir konteinerį statyti tvarkingai.
Gene 2016-09-22 16:38:04
Kazkaip el nesulaukiame saskaitu uz paslaugas, pora kartu jau buvo viskas tvarkoj, o dabar ir vel nesamones su saskaitu pristatymu. Ar vel keiciasi laiskininkai?
Nori siukles veza nori neveza....Grafikai keiciasi kaip jiems patogu....Turejo siukles isvesti 20d bet neisvesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazkodel????? Gal ir, moketi kada mums patogu ? Kodel Kauno raj. Kaimynu 7 pilnas konteineris ???????? Idomu kodel neiveze siukliu?
Š.m. rugpjūčio 10 dieną, adresu Dujotiekio g.17, Kaune, 7.30 val., buvo išvežti šiuklių konteineriai prie gatvės išvežimui. Nesulaukiau iki 14 val.ir su nerimu paskambinau į Kauno Švarą. Nustebau, kad mašina neatvažiuos, jau mašina juos surinko 6 val., o šiukšlių konteinerius reikia išvežti iš vakaro. Bet kas atsakys jei juos išvers praeiviai ar paaugliai, bus konteineris pavogtas ir t.t. Kažkokia nauja tvarka, apie kurią niekas neinformuoja ir niekas neatsakingas.
Sveiki, kol kas teiraujuosi kodėl šiandien buvo neišpiltas šiukšlių konteineris s/b Šaltukas Uosių 6. Būtent šio namo konteineris paliktas neišpiltas.
norėčiau pasteikauti, gal mes gyventojai ko nors nežinome-š.m.lapkričio 9d.Kaune V.Krėvės pr. 60namo kieme buvo renkamos surūšiuotos atliekos, bet vairuotojas viską sėmingai supylė iš visų 4 konteinerių į vieną automobilį. Gal jau rūšiavimas atšaukiamas?
Kodel esate pries siuksliu rusiavima? Plastiko konteineriu neisvezate pagal grafikus, i skambucius apie neisvezima nereaguojate.Nuo siol rusiuoti siuksliu neketinu, viska dedu i buitines atliekas ir negadinu sau nervu!
Šią blatną firmą pašventino Josifas Stalinas 1944 metais. Korupcija savivaldybėje - AB Kauno svara monopolizuoja Kaune visą atliekų tvarkymo verslą - parazitai geria tautos kraują...
Nuo tokio "gero" kauno švaros darbo kaune, aleksoto rajonas skęsta šiūkšlių kalnuose. Gal vairuotojai pasimetė kur nors kitame kauno gale.
prasome nuvalyti Raudondvario pl kelkrasti kiek galima dulkemis kvepuot
Kodel Raudondvario pl. nevalomi kelkrasciai?
TIE JUSU DARBUOTOJAI PASTOVEI PALIEKA PUSE KONTEINERIO SIUKSLIU, USKA MOKAM?

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Automobilių švaros centras

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Ofnis
Aukšto slėgio plovimo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda