Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno švara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno švara

Atsiliepimai apie Kauno švara, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno švara, UAB

Laba diena nesavalaikiai vezamos siuksles is Jazminu g. Teleiciu km, Garliavos apyl. sen. Aplink statybos konteineriai suvezami i viena vieta, kitu gyventoju prie namu. Tokia situacija kartojasi. Netenkinu jusu imones darbas, suSIDARO DAUG NEPATOGUMU del nesavalaikio isvezimo.
Suprantu, kad surenkantys šiukšles darbuotojai atlieka savo darbą, o mes, gyvenantys daugiaaukščiuose, turim nedaug vietų automobiliams palikti, bet jau antrą kartą per du mėnesius iš po nakties (pirmadienio ir šįkart trečiadienio rytą) randu automobilį subjaurotą, apdrėbtą atliekomis ir jų skysčiais. Šįkart automobilis iš vakaro buvo nuplautas, mat grįžau iš kito miesto. Pridedu foto (vienoje nuotraukoje matyti, kad automobilis nestovėjo prie pat šiukšlių konteinerio). Šiandien teko vėl važiuoti į plovyklą. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą?
Kada Medvėgalio gatvės kiemai bus išvalyti nuo nukritusių lapų? Pilni kiemai ir gatvės nukritusių lapų - jau biomasė čiuožinėjimui darosi. Įmonė atsakinga už miesto valymą ir tikiu kad aktuojasi darbus, bet kol kas nei vieno nemačiau dirbančio.
Sulūžo šiukšlių konteineris, visą savaitę prašau pakeisti.Man sako susisieks su manimi, bet taip niekas ir nesusisiekė.Sakau jau rytoj turi vežti šiukšles kur dėti, sako dėkit į sulūžusį.Tai sakau kaip išvers, sako rankom iškraus.Tai kokia čia įmonė jai negerbia savo darbuotojų kurie turi rankom krauti iš konteinerio šiukšles.
2018-10-28d 7, 45 val. Prie Hipodrome 42 namo Kauno švaros darbuotojai ringdami konteinerius viena konteinerį išvežė kita ne. Kodėl? Jis buvo pilnas. Ir tai jau ne pirmas kartas. Kas atsakingas už tokį darbuotojų elgesį.
Sajungos aikštė 8, Kaune, priešais vykdomas statybas, Vilijampolė, Jūsu Išgėręs darbautojas su lapų putiku užsikabinėjo prie seniunijos dirbančių žmonių, dėl kažkokių dingusių 5 bigmako maišų, matė daug žmonių, gerai, kad tarp seniunijos darbautojų, buvo apsaugos stažuotojas, kuriam irgi grasino fiziniu susidorojimu, pagrasinus policija, Jūsu darbuotojas iškart pasišalino iš įvykio vietos.
Graudu ziuret kaip kauno švaros darbuotojai, atmestinai dirba darba ir visas šiukšles dar koja paspardo ir nueina
Masinos numeriai : HES831
Jau turbut 3 menesiai vietoj senojo konteinerio pastatyti 3 nauji.Labai puiku.Bet senas konteineris dabar pastatytas tiesiai po langais..neina atsigint nei musiu, nei kvapu!!Koks tikslas nauju konteineriu, jei paliktas senasis ir i ji vistiek metamos siuksles!!Ir tai yra tiesiai pries langus!Kada bus isvezta ir ar apskritai planuojama isvezti?Adresas-Kreves pr 98B
Labai “aciu” uz naujuosius kontenerius po langais. Musiu pilni namai!!! Ar bent jau galvojat kaip mum gyventi su tokiu kvapeliu ir vaizdu per langa? Kalnieciu g. 253
Norėčiau padėkoti jaunam vairuotojui Evaldui už komunikabilų bendravimą - visuomet bendrauja maloniai ir išsamiai atsako į klausimus.Esame patenkinti atliekamu darbu
Esu nuosavo namo savininkas. Gyvenu Kaune, Pliaterytes 93. Norejau paklausti, kodel atvykus jusu masinai nustatytu laiku paimti buitiniu atlieku ispilamas ne visas pilnai konteineris ir dalis siuksliu paliekama konteineryje?Ir tai jau ne pirmas kartas.Sendiena situacija tokia pati. Ar mes mokame tik uz dali isvestu buitiniu atlieku?
Dekoju uz atsakyma.
Birutė Statkevičienė
2017-09-20 08:50:39 IP 87.247.108.92
Gyvename J.Basanavičiaus al. 62 name. Prie mūsų namo ir šalia esančio namo J.Basanavičiaus 58, 60...pastatytas šiukšlių konteineris. Jis pastatytas labai nevykusiai. Beveik dalis išlenda į pravažiuojamą keliuko dalį. Seniau jis buvo statomas tvarkingiau: lygiagrečiai su keliuku. Už šio konteinerio padarytas tikras sąvartynas. dar pavasarį nugenėtų medžių šakas numestos už konteinerio. To pasekoje dabar išaugo šiukšlynas. Prašau išvežti susikaupusias šiukšles ir konteinerį statyti tvarkingai.
Gene 2016-09-22 16:38:04
Kazkaip el nesulaukiame saskaitu uz paslaugas, pora kartu jau buvo viskas tvarkoj, o dabar ir vel nesamones su saskaitu pristatymu. Ar vel keiciasi laiskininkai?
Nori siukles veza nori neveza....Grafikai keiciasi kaip jiems patogu....Turejo siukles isvesti 20d bet neisvesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kazkodel????? Gal ir, moketi kada mums patogu ? Kodel Kauno raj. Kaimynu 7 pilnas konteineris ???????? Idomu kodel neiveze siukliu?
Š.m. rugpjūčio 10 dieną, adresu Dujotiekio g.17, Kaune, 7.30 val., buvo išvežti šiuklių konteineriai prie gatvės išvežimui. Nesulaukiau iki 14 val.ir su nerimu paskambinau į Kauno Švarą. Nustebau, kad mašina neatvažiuos, jau mašina juos surinko 6 val., o šiukšlių konteinerius reikia išvežti iš vakaro. Bet kas atsakys jei juos išvers praeiviai ar paaugliai, bus konteineris pavogtas ir t.t. Kažkokia nauja tvarka, apie kurią niekas neinformuoja ir niekas neatsakingas.
Sveiki, kol kas teiraujuosi kodėl šiandien buvo neišpiltas šiukšlių konteineris s/b Šaltukas Uosių 6. Būtent šio namo konteineris paliktas neišpiltas.
norėčiau pasteikauti, gal mes gyventojai ko nors nežinome-š.m.lapkričio 9d.Kaune V.Krėvės pr. 60namo kieme buvo renkamos surūšiuotos atliekos, bet vairuotojas viską sėmingai supylė iš visų 4 konteinerių į vieną automobilį. Gal jau rūšiavimas atšaukiamas?
Kodel esate pries siuksliu rusiavima? Plastiko konteineriu neisvezate pagal grafikus, i skambucius apie neisvezima nereaguojate.Nuo siol rusiuoti siuksliu neketinu, viska dedu i buitines atliekas ir negadinu sau nervu!
Šią blatną firmą pašventino Josifas Stalinas 1944 metais. Korupcija savivaldybėje - AB Kauno svara monopolizuoja Kaune visą atliekų tvarkymo verslą - parazitai geria tautos kraują...
Nuo tokio "gero" kauno švaros darbo kaune, aleksoto rajonas skęsta šiūkšlių kalnuose. Gal vairuotojai pasimetė kur nors kitame kauno gale.
prasome nuvalyti Raudondvario pl kelkrasti kiek galima dulkemis kvepuot
Kodel Raudondvario pl. nevalomi kelkrasciai?
TIE JUSU DARBUOTOJAI PASTOVEI PALIEKA PUSE KONTEINERIO SIUKSLIU, USKA MOKAM?

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 21 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%