Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno švara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno švara

Atsiliepimai apie Kauno švara, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno švara, UAB

Ir vėl antradienį iš kranto 19ji gatvė neišvežtos komunalinės (mišrios) šiukšlės. Tuo tarpu iš kranto 18gatvės išvežtos. O šiandien ketvirtadienį) išvežė ir iš kranto 20 gatvė (pagal grafiką) Kuo mes prasikaltom?
noriu pranešti apie visiškai nuo sniego nevalomas Ryšių ir Žiemių gatves. Jos visiškai pamirštos.
Na šiandien likau pasibaisėjęs Kauno Švaros darbu. Jau antra savaitė neišveža antrinių žaliavų, skundžiasi jog negali jų pačių automobilis privažiuoti, bet pati Kauno Švara ir valo tuos kelius (konkrečiai - M. Krupavičiaus g.). Pridedu nuotraukas, kaip atrodo nuvalytas kelias. Atsiprašau, bet jau geriau visai nebūtumėt atvažiavę ir nieko nedarę. Ir aplamai, kaip galima už tokios paslaugos suteikimą pinigus imt.
Sveiki, kas čia vyksta ? Kodėl gervėnupį šiukšlės nevežamos?Keliai nuvalyti, pravažiuoti galima. Jau nebejuokinga. Reikės imtis priemonių.
Labadiena.sąskaitas pateikti sugebate greitai.o keineriai turėjo buti išvežti trečiadieni.vis dar stovi neišvežti.Kodėl turime mokėti jeigu nevezamos šiūkšlės
kauno raj.zapyškio sen.vilemų kaimas
Laba diena, snigti jau kaip para nustojo, bet šaligatviai visai nevalyti- ar sunku traktoriuku pravažiuoti Vydūno al, ar Petrausko gatve nuo Radastų iki Sporto sustojimo ar Raudondvario pl. O apie stotelių valymą iš viso gali tik pasvajoti, pvz Sporto - kur tiek žmonių kad ir karantino metu perlipa ir išlipa. Net vairuotojai iš visuomeninio transporto - leidžia išlipti tik pro priekines duris, nes normaliai lipdamas įsmuksi į sniegą iki kelių. Ačiū.
laba diena, norime paklaust ka reiks paduot i teisma uz saligatviu nevalyma, pro saligatvius neina praeit ka keli nuvalo viskas ant saligatviu, labai prasau atkreipt demesi i saligatviu valyma nes uz skaudzias nelaimes ir pasekmes bus kauno svara paduota i teisma. aciu
Vakar 01.23 liko neišvežti Kalniečių g. dalies Nr. Nr.185-195 namų mišrių atliekų konteineriai, keista, anksčiau to nebūdavo. Tikėjausi, kad bus pasitaisyta šiandien, bet gatvėje tebestovi pilni konteineriai. Gal tada atliekas atvežti pas Kauno švaros valdininkus
Sveiki, noriu pranesti, kad kaune Dariaus ir Gyreno gatves gale jusu valytojai visda nuvalo tik puisia laiptu ir rudeni kai buna lapai visada sluoja tik pusia laiptu, kdl taip yra taip iseina kad del vaizdo valo kaip vaikam eiti i mokykla kaip lipti laiiptais apsnigtais jei valo tik pusia laiptu?
Kaip žmogui turinčiam fizinę negalią išvažiuoti iš kambario Panerių g.80 namo, kai pastoviai jūsų traktoriai man užverčia sniegu keltuvo duris?
Giraitė. Maumedžių g. Atliekas išvežė ne laiku.
Labai atsainiai purtė konteinerius. Paliko pusę konteinerio atliekų. Kitas vežimas po 2sav. Konteineris mažas. Netilps atliekos. Koks bus sprendimas?
Antras ketvirtadienis o konteineris net ne pajudintas. Šiukšles antrą ketvirtadienį ne išveštos. Ką mę reikalas ar todėl kad į priekį už pusmetį sumokėta. Tai kitiems metams busiu jūsų skolininkų sarašę.
Gyvename V.Krevės 98B, 2020.11.25 7:40 atvažiavę šiukšliavežiai užstato pilnai kelio pravažiavimą, skubame į darbus, mašinoms neįmanoma pravažiuoti, paprašius truputį pavažiuoti į priekį, kad galėtume pravažiuoti, gavome labai nemandarų ir piktą atsakymą, kad mašinos nepratrauks.
Jokio profesionalumo ir taip jau ne pirmą kartą.
Gyvenu Kaunas, Savanorių pr.312 Rūšiuoju atliekas, sudedu i atskirus maišus, bet priėjus prie konteineriu neįmanoma prasibrauti pro auto pastatytos prie pat konteinerių, arba gresia išpurvinti rūbus braukdamasi prie skirto konteinerio, arba eidamas aplink per purvą supurvinsi avalynė.išlieka išeitis mesti viska i tą konteinerį kuris lengviau prieinamas.Ten viska ir išmetu.Tai kam tada aš rūšiuou?
Sveiki, labai nustebau, kad užsakius žaliųjų atliekų išvežimą nuo rugp.mėn., normaliai atliekamos paslaugos nesulaukiu.Pirmas vežimas turėjo būti 08 27.Tik po skambučio į įmonę buvo pasistengta išvežti konteinerį. Antras vežimas 09 24d vėl neįvyko.Paskambinus buvo pažadėta išvežti 09 28.Išvežė.Labai nustebino, kad žaliosios atliekos buvo supiltos į mašiną, kuri surenka bendras buitines atliekas.
Pirmas atvejis rodo, kad visiškai netaupomi įmonės resursai, nes mašina važiuoja paimti vieno konteinerio.
Antras atvejis unikalus, nes aš pinigus moku už paslaugą, stengiuosi tausoti aplinką, o paslaugos tiekėjui visai viskas nesvarbu.
Gal sulauksiu komentaro?
Baisesnio aptarnavimo nesu mačius. Paskambinus kalba nemandagiai, užsisakius išvežimo paslaugas kelis kartus į savaitę gauni atsakymą, , Gal išvešim gal ne", ko tikrai būti neturėtų. Kalbant net norisi atsiprašyt, kad sutrukdei merginų dieną, kai davei joms darbo, ką ir taip turi daryti, nes kalbama piktai, abejingai, na matosi, kad valdžia nesirūpina darbuotojais ir klientais. Tikiuosi atsiras Kauno Švarai daugiau konkurencijos ir klientų sumažės, gal tada suvoks, kad reikia keisti darbuotojus.
moteriske 2020-06-29 16:00:20
tai gal dar jie jum ranka turi pabuciuot ir torta atvest ? manot ju darbas lengvas ? as dekingas kad tik isveza mano siuskles, o jus reikalaujat ponios statuso.
Nereikia man rankų bučiuoti, o tortų aš visiškai nevalgau.
Aš pergyvenu dėl savo sūnaus sveikatos, kuris turi sėdėti namuose užsidaręs dėl žydinčios žolės alergijos. Liūdna matyti kaip, miesto teritorijoj žolė iki pažastų. Nieko keisto kaip erkės plinta šalia mūsų namų.
Grita 2020-06-12 18:16:26
UAB, , kauno švara, , atlieka Kauno mieste viešų erdvių priežiūrą. Kaip suprantu 100% šios įmonės akcijų priklauso miesto savivaldybei. Gyvenu Vilijampolės seniūnijoje. Bajorų ir Stulginskio gatvių susikirtime yra maksimos parduotuvė. Už kuriuos yra senas fontanas. Siaubas, iki birželio 12d. žolė nepjauta šiais metais nė karto.
R. Kalantos 139 norime, kad konteineriai priklausantys šiam namui būtu nuplauti. Nes vandens nematè nuo pastatymo laiku.Visur labai nešvaru
Ačiū
Siandien (06.11) vyrukai-zoles pjovejai apderge taip baisiai automobili, kad po to tik i plovykla teko vaziuoti.Ne tik su zole, bet ir su zemem.Nuotraukos yra.O po plovimo radau iskilusi stikla.Galvoju kreiptis i teisesauga, del padarytos zalos.Buciau tikrai automobili pastates kitur, jei butu buves bent koks perspejimas kad pjaus zole.
Norėčiau sužinoti kas atsakingas už Šarkuvos gatvėje esančios požeminės perėjos tvarką? Ačiū
Laba duena,
ikeliau 03.23, nuotrauka su jau puse metu neisvezamo konteinerio prie Lubinu 136 namo.Matau, kad jokio demesio.Zmones mato, , kad neisvezamas konteineris ir pradejo mesti siuksles salia.Konteinerio numeris 019539.Prasau, imkites priemoniu.Priverskit savininka perrinkti siuksles arba atsiimkit konteineri.
Su pagarba,
Vygantas
prašome išvežti šiukšlių dėžę, kuri užpildyta neteisingai, vietoj stiklo nsumesta įvairios atliekos.Jusu mašina jos neįmanoma jau pusę metų.Mes nežinome kurio buto ši dėžę Jūs turite teisę juos nubausti ir išvežti į šiukšlyną
Ačiū.
Laba diena, norejau paklaust, kas atsakingas uz veju prieziiura prie gatviu? Raudondvario plente isasvaltavo pesciuju taka ir buvo naujai uzvestos zemes su seklom, sutvarkyta viskas, dabar jau ilga laika tarp raudondvario 204 bei 208 namu ant veju statomos masinos, isdarke viska o kai palija is vis kosmaras dar kiti sugeba uzvaziuot ant pesciuju tako. Kada baigsis tas bardakas, juk pestieji nekalti, kad zmones negalvodami prisiperka masinu ir paskui stato kur nori, vos ne ant galvu Aciu
Labai nepatenkinta
2020-03-21 09:17:02 IP 2e7r455v
Kauno švara nesilaiko isvezimo grafiko!! Skambinta zadejo zadejo ir paliko nevesta!! Pasiteisinimas buvo naujas vairuotojas.Siuksles metosi po gatve nes didelis vejas. Teks aiti paciai surinkti labai lengva lankstytis bus 6men niesciai!!!
siandien ejau savo gatvele namo ir kauno svara veze plastika buvo 3konteineriai 2is ju jau buvo ten pakabinti ir mete i masina o 3 paeme i rankas ir pradejo kratyt i masina kokios 5 siuksles iskrido ir vietoj to kad jas pakeltu jie paliko. Tai mielieji zmones, kaip nebus klimato kaitos, jei net toki darba dirbatys zmones nesugeba su pirstinemis pakelti ir ideti i ta masina siuksliu?
Anonimas (kol kas)
2019-12-12 12:50:50 IP 2e7r3u87
Nelabai suprantu kodėl iki galo nėra ištuštinamas atliekų konteineris. Laukiu atsakymo!
UAB „SIGLINITA“
2019-12-05 11:20:18 IP 5cedv8oi
Laba diena, norime pranešti kad UAB „Kauno švara“ nesilaiko šiukšlių išvežimo grafiko, šiukšlės kaupiasi ir pastoviai reikia skambinti ir priminti, o paskambinus randami vis kitokie pasiteisinimai.Pramonės pr.14, Kaunas.
Pasirodo, tam tikrų monopolinių mazgų spustelėjimas gali atnešti netgi geresnius rezultatus nei tikėtasi. Žadėjo šiukšlių krizę išspręsti rytoj (2019-08-08), o ji jau šiandien (2019-08-07) išspręsta. Tai yra, visos mišrios atliekos išvežtos, seni konteineriai taip pat. Dargi jie vakar man paskambino ir atsiprašinėjo, siūlė kompensaciją ir pripažino savo klaidas. Tai yra išties gerbtinas įmonės sprendimas - brandi įmonė turėtų savo klaidas pripažinti ir nedelsiant jas ištaisyti. Aišku, kodėl taip nutiko, palieku spręsti skaitytojams, bet kol kas viskas tvarkoje, problemų nėra. Kaip bus ateityje, bus matyti. Žinoma, būtų kur kas geriau, kad tokių dalykų kaip istorijos viešinimas, reikalavimų kėlimas, daryti nereikėtų, ir tiesiog įmonė atliktų savo darbą be jokių problemų. To linkiu UAB "Kauno švara" ir ateityje. Taigi, moralas toks - jeigu su jumis kas nors nesiskaito, neatlieka savo sutartyje numatytų pareigų, netylėkite, ir eikite iki galo. Jeigu kažkam visgi kilo problemų su šia įmone, dar kartą raginu pranešti apie tai čia: svaroslinija@yandex.com
Taigi, vakar buvo kalbėta su jais, prisižadėjo išvežti šiukšles ketvirtadienį (t.y. 2019-08-08), taip pat pasiimti ir buvusių savininkų konteinerius. Bus matyti, kaip jie tvarkysis su šia problema. Jeigu viskas bus tvarkoje, apie tai pranešiu čia. Kita vertus, nėra garantijų, kad jie ateityje nesielgs šitaip atmestinai ir neadekvačiai. Taip pat nėra garantijos, kad jie įvykdys tai ką prisižadėjo ketvirtadieniui (visi būtinieji įrodymai dėl jų prisižadėjimo yra ir yra kruopščiai saugomi). Nepaisant to, tai yra maža pergalė prieš juos. Dar vakar jie komunikavo štai taip:
1. "Kreipkitės kur norit".
2. Lygino mėsos pirkimą parduotuvėje su šiukšlių išvežimu.
3. Aiškino, kad konteineris su atliekomis turi užsidaryti, turi visos atliekos į jį tilpti, antraip jie neveš atliekų.
4. Leido suprasti, kad čia viskas tvarkoje numesti konteinerį vidury kelio, atliekų maišus išmėtyti bet kur ir bet kaip.
5. Bendravo nepagarbiai ir nekorektiškai.
Kita vertus, į mano el. paštu jiems siųstus laiškus jie neatrašė nieko iki šiol. Bet puikiai žinau, kad jie viską matė. Tai įrodo faktas, kad būtent po laiškų ir žinutės čia jie jau mano žmonai paskambino patys ir pradėjo realiai domėtis ir ieškoti sprendimo būdų bei pasiūlė viską sutvarkyti ketvirtadienį (2019-08-08).

Todėl jie dabar atidžiai stebimi. Galiausiai siūlau niekam nepasiduoti šitai neatsakingai ir neadekvačiai "š*******o kontorai". Matau iš komentarų, kad yra daugybė žmonių, kurie kasdien susiduria su "Kauno švara" darbo aplaidumu ir neturi būdų išsireikalauti, kad jie vykdytų paslaugas, kurias privalo vykdyti. Nors jie ir be galo aplaidūs, jie dar vakar mums visaip grasino, čia tyčiojosi ir žadėjo nieko nedaryti, bet po žinučių čia, įspėjimų, kad bus kreiptasi ir plačiau jie jau davė pažadą sutvarkyti problemą ketvirtadienį. Taigi, akivaizdu, kad "Kauno švara" turi tai, ko be galo bijo. Ir to bijo absoliučiai visos monopolijos - viešumas ir potenciali galimybė jiems nebebūti monopolija.

Jeigu susidūrėte su problemomis iš "Kauno švara", siūlyčiau rašyti šiuo el. pašto adresu: svaroslinija@yandex.com. Jis yra sukurtas siekiant surinkti nepatenkintų gyventojų skundus ir po to, priklausomai nuo nepatenkintų žmonių kiekio, priimti būtinuosius veiksmus šiai kontoros keliamai problemai ir grėsmei gamtosaugai išspręsti. Nurodykite problemą, su kuria susidūrėte ar susiduriate, papasakokite kuo daugiau detalių, pateikite nuotraukas, datas, jeigu viską turite. Kuo viskas bus tiksliau pateikta, tuo bus ateityje paprasčiau pagrįsti šios įmonės ir taip akivaizdų darbo aplaidumą. Vieni su jais gal ir nepakovosime, bet būdami kartu, vieningi ir organizuoti tikrai sugebėsime užtikrinti, kad "Kauno švara" ateityje tokių įžūlių veiksmų daugiau niekam niekada nedarytų. Žemiau nurodau būdus, kaip galima nugalėti "Kauno švara", jeigu būtų veikiama organizuotai:
1. Kolektyvinis ieškinys šiai bendrovei dėl pažeidžiamų sutarties sąlygų. Galbūt jie sugebėtų nusisamdyti brangius advokatus vienam žmogui nutildyti, bet kas bus, jeigu tokių žmonių bus šimtas? Tūkstantis? Manau, patys suprantate, kad tokiu atveju jiems kažką padaryti taptų nebeįmanoma.
2. Taip pat, jeigu pasirodys, kad yra nemažai žmonių, kurie susiduria su problemomis iš šios įmonės, galima kreiptis į kitą įmonę, kad ji teiktų paslaugas vietoje "Kauno švara". Dėl vieno žmogaus gal ir niekas nesiims veiksmų, bet dėl kelių šimtų jau įmanoma pasiekti visai kitokių rezultatų. O taip pat šiuo būdu taptų įmanoma pasiekti ne tik geresnę paslaugų kokybę, bet ir palankesnę kainodarą.
3. Atliekų išvežimas yra paslaugų teikimas ir įprastai dėl nekokybiškai teikiamų paslaugų galima kreiptis į įvairias institucijas, tokias kaip "Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba". O kadangi tai susiję ir su atliekų tvarkymo pažeidimais, gamtos apsauga, tai ir į Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijai pavaldžias institucijas (ar ir į pačią ministeriją), kurios ištirtų šiuos pažeidimus ir pritaikytų atitinkamas sankcijas "Kauno švara". Dar daugiau, egzistuoja ir Europos Sąjungos institucijos, kurios galėtų įpareigoti Lietuvą pritaikyti sankcijas "Kauno švara".

Tai tik keli pavyzdžiai, bet jų yra žymiai daugiau ir, priklausomai nuo situacijos, bus galima kažką padaryti. Taigi, yra daugybė realių galimybių pritaikyti sankcijas "Kauno švara" ir nėra jokios prasmės nei bijoti, nei tylėti. Netgi, sakyčiau, kiekvieno iš mūsų pilietinė pareiga yra siekti, kad atliekų tvarkymo įmonės savo darbą atliktų nepriekaištingai. Todėl dar kartą raginu rašyti šiuo el. pašto adresu, jeigu jums, jūsų kaimynams, pažįstamiems kilo kokios nors problemos dėl šios įmonės darbo aplaidumo: svaroslinija@yandex.com
Apgailėtina, šlykšti, niekšiška, bevertė, nesugebanti darbo deramai atlikti, gamtai ir aplinkai kenkianti, socialiai neatsakinga kiaulidė, neverta net įmonės vardo. Negana to, kad jie nesilaiko mišrių atliekų išvežimo grafikų, tai jie dar yra susigalvoję tokių "taisyklių" dėl šiukšlių išvežimo:
1. Konteineris dėl atliekų turi užsidaryti. Pirmiausia tai tokio punkto nėra nurodyta. Antra, o jeigu atliekų susikaupia daugiau? Visko pasitaiko, o šiukšlės kaupiasi ir jos nėra vežamos kažkodėl. Galiausiai jos pūva ir šitaip yra niokojama aplinka, o "Kauno švara" prie to tiesiogiai prisideda.
2. Jie šiukšlių išvežimą lygina su mėsos pirkimu parduotuvėje. Pagal juos, pardavėja neįdeda daugiau maisto nei nuperki. Tai ir jie neišveža daugiau šiukšlių. Na tai puiku, parduotuvėje tu gali nusipirkti daugiau mėsos, yra aiški pirkimo tvarka. O čia? Nieko nėra, tad palyginimas yra paprasčiausiai silpnaprotiškas ir pasityčiojantis iš klientų. Kur sutartyje yra įrašytas punktas apie šiukšlių palyginimą su mėsos pirkimu parduotuvėje? Savaime aišku, kad nėra. Jie tiesiog bando atmestinai vykdyti savo pareigas kaip monopolininkai.
3. Konteinerį kažkur nutempti ir numesti vidury kelio jiems atrodo normalu. Vėlgi sutartyje tokio elgesio nėra nurodyta.

Taip pat prisegu nuotrauką, kaip jie "sėkmingai" laikėsi 2019-08-05 mišrių atliekų išvežimo grafiko. Negana to, ne iš to konteinerio atliekos buvo išvežtos (seni konteineriai dėl kažkokių priežasčių išvis net nebuvo išvežti, nors prieš dvi savaites jie jau turėjo būti išvežti). Taigi, šita kontora įžūliai, niekšiškai prisideda prie gamtos teršimo, šiukšlinimo, o ne prie tvarkymo, kas turėtų būti jų privaloma pareiga kaip įmonei.

Šita istorija bus viešinama toliau arba bus užtikrinta, kad jie pradės imtis konstruktyvių veiksmų gamtos taršai išspręsti. Manau, kad gyventojų, nukentėjusių nuo aplaidaus ir niekšiško jų darbo, yra tūkstančiai. Ir manau, kad kiekvieno iš mūsų yra pilietinė pareiga saugoti gamtą ir tokius įžūlius nevykėlius, nesugebančius deramai atlikti savo darbo, viešinti, o esant reikalui ir būtinybei ir ginti savo teisėtus interesus. Reikia sustabdyti šituos teršėjus pagaliau kartą ir visiems laikams.
Sveiki, malonu ziureti i " tvarkingus" autobusu sustojimus Petrasiunuose. Kaip tvarkoma, pasiziurekit patys, pridedu foto. Kiekviena diena tai matau, atsibodo, geda !!!
Pries dvi savaites padareme sutarti, del naujo konteinerio pastatymo, per maksimum savaite laiko zadejo pristatyt... Bega antra savaite ir nei konteinerio nei kokios informacijos... O, siuksles tai kaupiasi...
Noriu paklausti, kodel nevalomas Dainavos parkas Kaune. Skraido seni pernyksciai lapai, apie tvenkini pernykstes siuksles. Vakar stebejau svaros masina parkelyje. Valanda laiko neislipo nei vienas darbininkas
Regina MISEVIČIENĖ
2019-02-28 08:33:09 IP 28met8p3
Esu M. Jankaus 19-3, Kaune gyventoja. Vakar, 02.27 d., buvau nemaloniai nustebinta, kad Jūsų darbuotojai ignoravo mane ir nebuvo ištuštintas komunalinių atliekų tuštinimo konteineris (pažymėtas mikroschema 19-MK-126484).
Kadangi biologines komunalines atliekas išsivežame kompostuoti į sodą, o plastikus, popierių ir stiklą rūšiuojame bei pateikiame atskiruose konteineriuose, tai komunalinių atliekų tuštinimo konteineryje talpiname tik sunaudoto tualetinio popieriaus ir kitas smulkias atliekas. Jų būna nedaug, tad tik kartą per mėnesį, paskutinės mėnesio savaitės trečiadienį, Jūsų įmonės vežėjai ištuštindavo mūsų buto komunalinių atliekų konteinerį. Deja, 02.27 d., to nebuvo padaryta. Paaiškinkite kodėl Jūsų darbuotojai neištuštino mano komunalinių atliekų tuštinimo konteinerį?. Pagarbiai Regina Misevičienė
Andrius Adomėnas
2019-01-28 15:44:12 IP 28ma1afe
Sveiki, man labai įdomus vienas dalykas. Kodėl jūsų įmonė nevalo visų Kauno miesto teritorijoje esančių šaligatvių. Šiuo atveju norėčiau pabrėžti Raudondvario pl. Esančius šaligatvius žemuosiuose Kaniūkuose. Dar šiais metais nei karto nebuvo nuvalyti. Žmonės patys turi valyti. Kadangi labai keblus dalykas yra kai reikia nueiti, kad ir iki stotelės. Manau jūs turėtumėte rūpintis tokiais dalykais. Nes kiek galima. Kiek pasninga, tiek niekas nevalyta.:)
Didelis ačiū švaros darbininkams kurie prižiūrėi autobuso sustojimus, šiandien ryte spebejom jų komandinį darbą super Šaunuoliai sėkmės
Pastatytas naujas atliekų tvarkymo konteineris vienas dviems namams Taikos pr 103 ir 105, Namai dideli, o šiukšles veža pirmadieniais ir penktadieniais. Buvo prašoma administratoriaus paderinti grafiką, kad butu išvežama pirmadieniais ir penktadieniais, nes pirmadienį būna labai pilnas konteineris ir kraunama ant žemės, tačiau vistiek vežama antradieniais ir penktadieniais. norėtusi, kad prie Taikos pr Namo Nr.103 butų atskiras konteineris, nes namai labai dideli
Laba diena nesavalaikiai vezamos siuksles is Jazminu g. Teleiciu km, Garliavos apyl. sen. Aplink statybos konteineriai suvezami i viena vieta, kitu gyventoju prie namu. Tokia situacija kartojasi. Netenkinu jusu imones darbas, suSIDARO DAUG NEPATOGUMU del nesavalaikio isvezimo.
Suprantu, kad surenkantys šiukšles darbuotojai atlieka savo darbą, o mes, gyvenantys daugiaaukščiuose, turim nedaug vietų automobiliams palikti, bet jau antrą kartą per du mėnesius iš po nakties (pirmadienio ir šįkart trečiadienio rytą) randu automobilį subjaurotą, apdrėbtą atliekomis ir jų skysčiais. Šįkart automobilis iš vakaro buvo nuplautas, mat grįžau iš kito miesto. Pridedu foto (vienoje nuotraukoje matyti, kad automobilis nestovėjo prie pat šiukšlių konteinerio). Šiandien teko vėl važiuoti į plovyklą. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą?
Kada Medvėgalio gatvės kiemai bus išvalyti nuo nukritusių lapų? Pilni kiemai ir gatvės nukritusių lapų - jau biomasė čiuožinėjimui darosi. Įmonė atsakinga už miesto valymą ir tikiu kad aktuojasi darbus, bet kol kas nei vieno nemačiau dirbančio.
Sulūžo šiukšlių konteineris, visą savaitę prašau pakeisti.Man sako susisieks su manimi, bet taip niekas ir nesusisiekė.Sakau jau rytoj turi vežti šiukšles kur dėti, sako dėkit į sulūžusį.Tai sakau kaip išvers, sako rankom iškraus.Tai kokia čia įmonė jai negerbia savo darbuotojų kurie turi rankom krauti iš konteinerio šiukšles.
2018-10-28d 7, 45 val. Prie Hipodrome 42 namo Kauno švaros darbuotojai ringdami konteinerius viena konteinerį išvežė kita ne. Kodėl? Jis buvo pilnas. Ir tai jau ne pirmas kartas. Kas atsakingas už tokį darbuotojų elgesį.
UAB Argus apsauga
2018-10-25 14:34:13 IP 2ju3l5qe
Sajungos aikštė 8, Kaune, priešais vykdomas statybas, Vilijampolė, Jūsu Išgėręs darbautojas su lapų putiku užsikabinėjo prie seniunijos dirbančių žmonių, dėl kažkokių dingusių 5 bigmako maišų, matė daug žmonių, gerai, kad tarp seniunijos darbautojų, buvo apsaugos stažuotojas, kuriam irgi grasino fiziniu susidorojimu, pagrasinus policija, Jūsu darbuotojas iškart pasišalino iš įvykio vietos.
Graudu ziuret kaip kauno švaros darbuotojai, atmestinai dirba darba ir visas šiukšles dar koja paspardo ir nueina
Masinos numeriai : HES831
Jau turbut 3 menesiai vietoj senojo konteinerio pastatyti 3 nauji.Labai puiku.Bet senas konteineris dabar pastatytas tiesiai po langais..neina atsigint nei musiu, nei kvapu!!Koks tikslas nauju konteineriu, jei paliktas senasis ir i ji vistiek metamos siuksles!!Ir tai yra tiesiai pries langus!Kada bus isvezta ir ar apskritai planuojama isvezti?Adresas-Kreves pr 98B
Labai “aciu” uz naujuosius kontenerius po langais. Musiu pilni namai!!! Ar bent jau galvojat kaip mum gyventi su tokiu kvapeliu ir vaizdu per langa? Kalnieciu g. 253
Norėčiau padėkoti jaunam vairuotojui Evaldui už komunikabilų bendravimą - visuomet bendrauja maloniai ir išsamiai atsako į klausimus.Esame patenkinti atliekamu darbu
Esu nuosavo namo savininkas. Gyvenu Kaune, Pliaterytes 93. Norejau paklausti, kodel atvykus jusu masinai nustatytu laiku paimti buitiniu atlieku ispilamas ne visas pilnai konteineris ir dalis siuksliu paliekama konteineryje?Ir tai jau ne pirmas kartas.Sendiena situacija tokia pati. Ar mes mokame tik uz dali isvestu buitiniu atlieku?
Dekoju uz atsakyma.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą
Prezidentas vetuotų atstovavimą EVT keičiantį įstatymą 02-26 21:59
Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina, kad yra nusiteikęs "visa apimtimi" toliau pats dalyvauti Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimuose, taip pat tvirtina, jog vetuotų įstatymą...
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno
"INVL Baltic Real Estate" pernai uždirbo mažiau pelno 02-26 21:44
"INVL Baltic Real Estate" 2020 m. uždirbo 5,4 mln. Eur audituoto konsoliduoto grynojo pelno – beveik 2 kartus mažiau nei 2019 m., kai šis rodiklis siekė 10,42 mln. Eur.
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19%
"Ignitis grupės" pajamos sausį ūgtelėjo 19% 02-26 20:53
"Ignitis grupės" konsoliduotos pajamos sausį siekė 132,4 mln. Eur – 18,7% daugiau nei 2020 m. sausį, kai jos buvo 111,5 mln. Eur.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%