Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno spauda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno spauda

Atsiliepimai apie Kauno spauda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno spauda, UAB

Pardavėja, (stambi, žilstelėjūsių plaukų, kažkur ~60m amžiaus) dirbanti Kauno spaudos kioske, prie Ožeškienės stotelės labai nemandagi, rėkauja ant klientų, siuntinėja iš kiosko. Tikrai labai nemaloniai pasijaučiau, kai įėjus į kioską ant manęs pradėjo tikrąja to žodžio prasme rėkti. Būtų gerai, kad Kauno spauda, prieš samdydama savo darbuotojus, pažiūrėtų ką renka darbui su žmonėmis.
Kaune, Gedimino g. 34 pardavėja elgiasi kaip visiška chamė, rėkia ant potencialių pirkėjų, aptarnavimas priminė 1989m.
Gal ne i tema bet buvo gal pietų pertrauka, arba gak pardavėje nuėjo iki toleto žmonės truputi reik kantrybės ir tu talonėliu galima papirkt i prieki kelis arba bent ateiti anksčiau arba pildykit internetu gi galima kiekvienas esam dirbantis ir užspirus reikalus einam į wc taip pat ir kioske dirbančios moteris eina ar jus galvojat toj butkėj yra visi patogumai
2020.08.24 kiosme esančiame Žemaičių pl. Kasininkė sėdi užsidariusi su lazdom, pirķėjų nenori aptarnauti, rėkia ant žmonių ir dėl neaiškių priežasčių siūlo policija iškviesti. Paslaugos įsigyti nebuvo galimybės, neaptarnautai teko keliauti į kitą vietą. Aplenkit šią vietą
Šiandien prieš, , Pasimatymo IKI" parduotuvę spaudos kioskelyje norėjau pasipildyti bilietėlių, daviau pinigėlių, kadangi jie buvo ne pagal kioske sėdinčios pardavėjos tipažą (pinigėliai buvo po 50 ir 20 centų, is viso 3 eur.), man buvo pasakyta:, , Aš neimsiu, kam man..!" Tai pasakykit man, ne jau taip buvo sunku paimti? Ar aš jau, kad ir tokius pinigėlius turėdama negaliu nieko įsigyti? Labai pasipiktinau!
Dirbanemaloni darbuotoja Kaune kioske prie geležinkelio stoties.kainos sudėtos neteisingos.per keles vietas skirtinga kaina ta pati prekė.kai išmušė kaina ir pasakiau kad čia tokia kaina uždėta ir prašiau prekės pagal ta kaina.hemotogenas po 0, 59€.o kai išmušė pamačiau kad po 1, 19 €.kai pasakiau kad tada nepirksiu ir pinigus gražytų pareiškė kad negražins ir kainas kokias nori ir kur nori dės.
R. Kalantos g. esantis spaudos kioskas prie žvejų parduotuvės, kažkoks košmaras. Ko be paklausi pardavėjos, tai arba apsimeta, kad negirdi arba rėkia, ir vos ne kalta lieki kad paklausei. nežinau ką ji ten baisiai užsiėmus; kiek ne pabelsi, turi 5 min minimum laukti, kol atsidarys langelį, nors sėdi ir delioja laikraščius, o tu pats skubi pasipildyti nuolatinį nes už kelių min troleibusas.
Prieš porą dienų paprašiau papildyti nuolatinį porai savaičių; ji dirba toje vietoje, ji turi man nežinančiai paaiškinti kaip ką geriau daryti ir kas įmanoma ir kas ne, tai ne tai kad papildė iki liepos 1d. (įlipus į troleibusą sužinojau, kad nuolatinis nepapildytas, ir sąskaitoje 0, 00), bet ponia nusprendė kad man reikia nuo liepos 1d. mėnesiui, nors sakiau kad mėnėsiui man nereikia, nes esu studentė, ir pažymėjimas galioja iki anksčiau nurodyto laiko....
aš suprantu, kad už minimumą nieks nenori dirbti, bet tai ne pirmas kartas, prašau atidžiau rinktis darbuotojus.
Kodel nedirba kioskas prie kauno klinikines ligonines???? Kiek galima laukti
Gene Naceviciene
2020-04-24 14:55:15 IP 2i24uc3l
Laba diena
Siandien 24.04.2020 13:40:33 operacijos nr 9999000020013. T. masiulio g prie 9 namo Kioske pardaveja nusuko 3 eurus. Jai buvo duota 10€ popieriniais, i kasa imuse 7€.
Su vyresnio amziaus zmonemis taip elgtis labai nemandagu!
kodel nedirba spaudos kioskas Ziemgaliu g. Kaune?
Laukiau prie kioskelio ilgiausiai neatidarė langelio. Paprašius papildyti nuolatinį, neturi gražos iš 5e... (sporto g.)
Pastoviai nedirba kioskelis, draugystes gatvej. Uzdarytas visada. Neaptarnauja nors ir mato kad laukia zmogus.
Šiandien, 2020-01-19, apie 9. 54 val kioske esanciam prie topolio st. norėjau nusipirkti cigarečių, moteris paprašė dokumento. Išsitraukiau lsp, netiko, paskui išsitraukiau vizą, nes čia buvo vieninteliai mano dokumentai, nes kitų neturiu. Bandžiau paaiškint moteriai, bet jin sukryžiavus rankas vis kartojo ne, ne. Esu pasipiktinus, nes tikrai atrodau kaip pilnametė, nors jau 20 metų. Kodėl visur kitur sugeba parduot, parodžius vizą, o čia ne. Juk ten visi duomenys yra, ir net nuotrauka. Antspaudas. Viskas kaip priklauso. Absurdas
Kaunas, Armatūrininkų stotelė. Vaikui parduoti du energetiniai Dinamit 2019-11-29 ryte7:29~ maždaug šiuo laiku. Jis gal vos i 5 klase einantis jaunuolis. Kuom remiantis spaudos kioske galima parduoti nepilnamečiams energetinius gerimus?
Laba diena, šiandien lapkričio mėn.25d. 9:15val. A.Juozapavičiaus pr. spaudos kiosko Nr.266 pardavėja, , savininkė'' buvo įžūliai grubi, nes ilgai nesugebėjo aptarnauti prieš mane esančios pirkėjos. Man jau atlaukus ir paprašius prekės, staigiai užsidarė langelį, nieko nepaaiškino, o pamačiusi, kad dar laukiu - tai iš pykčio, net užleido žaliuzes. Kas keista, kad ji buvo ne viena, o viduje su vyriškiu ir su juo maloniai bendravo... Viskas būtų gerai, jai būtų kažką pasakiusi ar atsiprašiusi, kodėl neaptarnavo žmonių, bet tiesiog pasiuto ko čia stovi ar kažko lauki?! Šiaip jau šis kioskelis labai nesilaiko darbo grafiko valandų, o vakare - tai kada nori, tada ir užsidaro!
Pagarbiai klientė
Kauno spaudos kioskas, esantis kovo 11g šalia Express market parduotuvės. Iš pradžių dirbo labai nemaloni moteris, kuriai jos darbas nebemielas ir atsibodęs. Dabar jos nebematau. Bet savaitgaliais kioskas atidarytas, tačiau jame nieko nėra. Ir taip pastoviai. Tarp 10-11h ryto, nori pasipildyti nuolatinį ir niekada tokiu metu nebūna pardavėjos. Tai įdomu, kaip čia tos pertraukos vyksta, tik ateini į darbą ir jau pertrauka.
Kioskas prieš V. Krėvės pr maxima. Tragedija, ne darbuotoja, pastoviai rėkauja kiekvieną rytą nepatenkinta, kai dirbo sena moteriškė viskas puiku būdavo, kiekviena ryta nusišypso, laiminga, tai ne taip kaip šita, kur dar su cigaretę dantyse tuo pačiu metu deda vėliavėlės ant kiosko ir i ji taip įeina su cigaretę. Slykstu, keiskit nes atsibodo kiekvieną rytą girdėt jos prieštaravimus dėl visko :)
Patys blogiausi atsliepimai apie kioskininkę, kuri dirbo spalio 1 dienos ryta, V. Krėvės pr. priešais Maxima kioske. Atėjau pasipildyt nuolatinio už 26e, daviau 30e ji mane prie kitu žmoniu išplūdo, kad neturi gražos, paprašius nurimti ir padavus bankinę kortelę ir toliau mane plūdo. Teigė, kad kioskai mėnesį pradeda nuo nulio, kur tai matyta??? Kokia normali įmonė kasoje neturi nei euro dienos pradžioje??? Ka klientams daryti neturint lygiai? O darbuotojoms pasiūlyčiau etiketo pasimokyt ir pagarbos klientams.
Cryestina sil 2019-07-23 10:34:43
Labai nusivyliau jau antra karta dėl jūsų darbuotojos darbo, dirbančios v krėvės pr priešais maxima netoli autobusų galo spaudos kioskelyje. NUOLAT užsipuola, aprekia, labai nemaloni pardavėja, karta paprašius papildyti el. Bilietą apreke mat nepildys nes sugedęs. Prašau griežčiau žiūrėti kokius žmonės įdarbinate.
Pritariu del V. Kreves pr. kioskelio pardavejos elgesio, labai nemaloni! Plius daznai kioskelis uzdarytas.
Siuo metu laukiu draugystes gatvej o pardaveja sneka telefonu ir neaptarnauja.
Evaldas 2018-12-14 07:27:28
Mano mama dyrba Kauno spauda kioskeli! Suzinojau, kad gruodzio 24 diena, direktore visoms darbuotojoms liepe dyrbti iki 7 val vakaro! Toks pyktis paime! Ar tikrai jums direktore atrodo kad darbuotojos nenusipelno su seimom kuciu vakara praleist kartu, o ne nakty sesti prie stalo! Ar del pinigu jums taip susisukus galva?
Bakanauskienės anūkas ten vadovauja.Ten šeimos verslas, nusukinėja valstybinius pinigus.Kiek atsimenu spaudos naujai pirktas mašinas pasiema direktorės anūkai, atvažinėja suvaro, paskui numeta spaudai.
Baršausko g.prie molo kioskas pertraukas daro kada nori.pastoviai būna uždarytas, ar jų niekas nekontrolioja?
Šiandien atvykus (tarp 17 - 18 val) į Spaudos kioską K 297 susimokėti mokesčių buvau nemaloniai nustebinta - kita pirkėja mergina skundėsi pardavėjai, kad šią savaitę kioskas visas tris dienas (pirmadienį, antradienį ir šiandien) buvo uždarytas ryte (nors turėtų atsidaryti nuo 06:30, tačiau visas dienas buvo tuo laiku uždarytas), pardavėja (visa susivėlusi, susišiaušusi) ant jos rėkė ir nerišliai vapėjo (tarsi būtų neblaivi) melagė, tu melagė, tada atsisuko į mus (dar kokius 4 žmones) aš dabar pasidarau pertrauką, išeikit. Įdomiai elgiasi Jūsų darbuotojai.
Sveiki. 02.19 Šarkuvos kioske po pietų buvau labai "maloniai" aptarnauta, buvau lyg nematomas žmogus, nes mat kryžiažodis daug svarbesnis nei parduoti prekes klientui. Taip ir norėjosi pralaukus tam tikrą laiką tiesiog apsisukti ir nueiti (kaip visad ir darau), bet labai reikėjo prekių, teko dar kartelį ir stipriau pabelsti į langelį, kas labai nepatiko pardavėjai, tai aiškiai parodydama mėtydama prekes ir grąžą. Sėkmės su tokiom darbuotojom.
Vasario 4 d. Eivenių g. prie namo nr. 2, 12:19 pirkau nuolatinio bilieto papildymą, aiškiai paprašius papildyti 3 mėn., darbuotoja neatsitraukdama nuo savo asmeninio mobilaus telefono papildė mėnesiui, kuris galioja tik iki mėnesio pabaigos, ką reiškia, kad sutaupyti man nepavyko, nors būnant studente, kiekvienas centas yra svarbus. Pamačius jos padarytą klaidą, jai pranešiau, bet sulaukiau tik pikto komentaro, kad per vėlu, nepasivargino net atsiprašyti. Būtų gerai, kad atsakingi asmenys pasidomėtų, kokie darbuotojai dirba Kauno spaudai.
Del kiosko darbo laiko, ar pardaveja pati nustato darbo laika ar kaip nebesuprantu, nes kai tik sita dirba pastoviai anksciau laiko uzsidarineja, darbo laikas parasytas iki 20 val bet biski po 19 ir jau zaliuzes iki puses nuleistos o ji ten kazka krapstosi (cia pardaveja tokia juodais plaukais vyresnio amziaus, idomios eisenos moteris) o kai dirba tokia jaunute mergaite gali iki pat 20 val ieiti apsipirkt. Kioskas yra prie VDU daukantos 27, 28.
Laba diena, noriu pranešti apie labai nemalonia Kauno Pilies stotelės Kauno Spauda dirbančia pardavėja, kelis kartus teko šiame kioske kažka nusipirkti ir visada ji aptarnauja mane. Karta teko pildytis nuolatini, bet ji kalbedama telefonu pradejo ant manes rekti kad norejau paklausti kainos, likau šokiruota, ir nusprendžiau daugiau pas ja nebegrįžti.. Kitas atvejis buvo su užsieniečiu, nusprendžiau jam padėti nes jis nesusišnekėjo, jis manes paklausė paprašyti cigarečiu kaina, vietoj to kad pasakytu ji pareiškė: “nemokamai b*et. Tiesiog nesuprantu kam dirbti tokį darba, jeigu negerbi nei klientu ir nesijauti laimingas dirbdamas, kartais atrodo kad vyresnio amžiaus žmonės atrodo nėra skirti šiai profesijai
Norėjau pasipildyti nuolatinį prie Utenos g. esančio kiosko, tačiau pralaikus 10 minučių niekas neatėjo. 10:15.
Sveiki, noriu pasidalinti labai nemalionia patirtim ir sugadintu rytu. Šiaurės pr. Prie Ukmergės g. Stotelės esančiame kioske dirba itin nemaloni darbuotoja. Atėjus ir pasisveikinus norisi gauti toki pat atsaka taciau darbuotoja tik burbtelejo ko noresi ir toliau tese savo pokalbi telefonu. Aisku as pakartojau antra karta, kad noriu pasipildyti nuolatini, o ji atreze kiek reikes tiek kartosi. Buvau apsalusi ir pasiteiravau kodel ponia tokia be nuotaikos, zinoma ji pradejo rekti, kad as cia tokia esu, o papildyta nuolatini numete kaip suniui kaula ir vos spejau pasiimti ji is visos inercijos užtrenke langeli pries pat veida keiksnodama i savo telefona draugei. Noretusi zmogiskumo ir kulturingo aptarnavimo.
Kaune prie parduotuves IKI Kreves 97 kioske amziais ne darbo vietoja per visa savaite kiek ejau buvo pridarytos zaliuzes sedi tik darbo vietoja per visa savo darbo diena tik 2 valandas nesuprantu stebi vaisdo kameros ka jie nemato kad nedirba kioska, kad nera darbuotuojo darbo vietoja.ir isvis as viena diena ja maciau salia alubaris yra bromuoja sedejo ten.vienu zuodziu isis lauk tuokius darbuotuojus
Petrašiūnuose, T. MASIULIO g. dirbanti moteris pastoviai kalba telefonu, nesiskubina baigti pokalbio, kai ateina klientai, žmonės turi laukti po 10min ir daugiau. Per kalbėjimą telefonu negirdi, ką jai sako žmonės, netgi pakartojus po 3 kartus. Norėjau pasipildyti nuolatinį už pusę kainos, padaviau studento pažymėjimą ir aiškiai kelis kartus pakartojau, kad noriu už PUSĘ kainos, kitaip tariant, „studentiško”, tai ne tik kad papildė už pilną kainą, bet dar ir apšaukė. Jeigu žmogus yra taip išsiblaškęs, kad lsp neatskiria nuo Kauno miesto kortelės, tai neįsivaizduoju, kaip jis dar dirba. Ir čia jau ne pirmas kartas, kada vietoje vienokio nuolatinio užsako visiškai kitokį ir į jokias kalbas nesileidžia
Šiandien atėjus į Kauno kliniku spaudos kioska buvau tokia nusivylus darbuotoja. Ateini pirma pasisveikini o su tavim nieko visiškai. Pirko mergina prekes neviska nuskanavo. Nuskanavo man ir prašo pinigu. Pasakius kad ten jos sako o ko norit. Norėjau nusipirkti studentiška nuolatini, padavius 50 e pasake, kad neturi gražos. Atsiprašau, bet galėtu gražiau pasakyti o ne kai šuniui viska numete. Pasakius normaliai taip Jūs atsakė taip.Tai likau nepasipildžius
2018.09.24, 16:55 teko apsilankyti kioske V Kreves pr netoli namo Nr 97A (kiosko NR.N052)

Uzejus i vidu priesais mane lauke viena moteris, darbuotoje kalbejo mobiliu telefonu, po daugmaz 2min aptarnavus priesais esancia kliente, atejus mano aptarnavimo eilei maloniai paprasius jog noriu pasipildyti saskaita, darbuotoje issitrauke mob telefona ir sake jog turi kazkam paskambint po ko seke, cituoju "Eik kitur, arba lauk", paklausus kiek reikes laukti, atsake "lauksi tiek kiek reikes" - likau kiek pasimetes, nes dar neteko sutikti tokio bendravimo tono ir elgesio su pirkeju. Pasakius jog 'esu klientas prasau mane aptarnauti' ji kazka sumurmejo ir pasakius 'dek pinigus cia' aptarnavo.

Visa situacija tikrai labai nemaloni, daugiau sioje istaigoje nesilankysi ir nerekomenduosiu lankytis savo artimiems bei pazystamiems.
Kauno spaudos kioske A. Juozapavičiaus pr. prie namo Nr. 48, Kaune dirbanti moteris apgaudinėja žmones grąžindama neteisingą grąžą. Taip pat, pildant nuolatinius, papildo mažesne suma nei prašoma ir skirtumą pasilieka. Iš pradžių manėme, kad darbuotoja apsiriko, tačiau ji taip elgiasi nuolatos, apgaudinėja senyvo amžiaus žmones, kurie nepasitikrina grąžos vietoje arba pildo nuolatinius mažesne suma nei žmonės prašo. Būkite atidūs šiame kioske, skaičiuokite grąžą, tikrinkite kaip papildo nuolatinius. Iš savo pusės stengsimės, kad apie nesąžiningą darbuotoją sužinotų įmonės vadovybė ir imtųsi atitinkamų veiksmų.
Savanoriu Pr 118 ant kampo esantis kioskas visiškai nežiūri į darbo laiką, rytais atidaro kioską tik ne pagrindinį langą, pietų pertrauka visada pasidaro ilgesne nei yra, butų smagu, kad kioskai dirbu pagal darbo laiką.
Jei branginate savo laiką, geriau net neikite į darbo pokalbius. Prieš kviesdami, jūsų cv niekas net neperskaitys. Pretendavau į administratorės darbo poziciją ir man atėjus vadovė pradėjo lieti nepasitenkinimą, kad nesu dirbus buhaltere! Iki šiol nežinojau, kad administratorė ir buhalterė yra tas pats. Negana to, ji buvo pikta ir priekabi, tad nestebina, kad ir kioskų darbuotojos tokios pat. Apie atlyginimą net nekalbu. Tai buvo pats blogiausias darbo pokalbis.
pradeda pietus anksciau laiko. kauno klinikos
Krėvės prospekte esantis kioskas priešais 108 maxima, dirba labai nemaloni moteris, kiekvieną dieną pirkdama kažką iš kiosko lieku apsaukta, tikrai neklausineju kelis kartus kažko jos kad reiktų rėkti ant manęs, iš pačio ryto net nesisveikina..paprašius cigarečių kur yra su akcija du pakeliai rėkia kad jų nėra, pasakau kad tada viena tai rėkia kad viena tik ir parduosiu..prašau atkreipti dėmesį į tokią darbuotoją...nemalonu pirkti, norisi net apeiti..
Kovo 11-osios gimnazijos gatvėje yra 2 spaudos kioskeliai, kurie mėgsta pakaitomis, o kartais net abu (kaip šiandien, t.y. birželio 25) nedirbti. Skubomis reikėjo pasipildyt nuolatinį, o kioskeliai nedirba, dėl to teko skubėti į kitą kioskelį, na o pasekmė to, kad vėluoju į darbą. Prašyčiau pasirūpinkit, kad bent vienas kioskelis dirbtų.
butu visi pikti jeigu reiketu sisiuoti i sloika
Siunciau cv del darbo ne pardavejos, paskambino pokalbis truko maziau nei minute, pasake, kad su teise bakalauru eiciau dirbt i pardavejas, dar sakiau, kad is kito miesto tai oi netinkat, dar klausia mano adreso kur gyvenu...Dar tokio pokalbio telefonu nesu gyvenime turejusi nei laba diena, nei mes is tokios ir tokios imones...
Laba diena, Žaliakalnio rajone, Sporto gatvėje, ant parodos kalno esantis kioskas niekuomet nedirba. Nei savaitgaliais nei darbo dienomis. Ateinu į stotelę tikrai labai dažnai ir kioskas reikalingas. Ankščiau taip tikrai nebūdavo.
Pasibaisetina- saldainiai ir sokoladai istirpe, traskuciu pakeliai issipute ir t.t. Reiketu uzdrausti pardavineti bet kokius maisto produktus ir gerimus seno tipo spaudos kioskuose, nes neturi timkamu laikymo salygu.
Siandien ryte, mazdaug apie 11.52val. Ozeskienes sustojime uzejau i spaudos kioska, paprasiau papildyti viena talona pilna kaina uz 70cnt. Buvau puikios nuotaikos, taciau likau zado netekusi, kai pardaveja staiga pakele tona, vos ne mete mano kortele i mane, pradejo rekti, kodel tik viena talona pildau, sako pildyk uz daugiau. Atsiprasau, as teturejau tik ant vieno talono, norejo, kad dar man uztektu ant kavos is aparato... Likau soke, kaip pardaveja gali sitaip uz nieka uzsipulti ir ivaryti man toki stresa is nieko...padekojauir isejau, net kavos nebenorejau jau.....baisu, ir kaip suprantu si moteris pagyvenusi apkuni, lyg ryzokais plaukais, jau uzsipuola ne viena klienta. Siulyciau priiti sprendima del jos darbo vietos, nes toks zmogus negali dirbti aptarnavimo sferoje.
judita gudziuniene
2018-04-19 08:35:20 IP 2e7r425o
Kaune prie pilies, Iki parduotuves puseje dirba labai nemaloni moteris, kuri pastoviai nepatenkinta, pakeltu tonu aptarnauja klientus, ypac problema pasipildyti bilietelius. Siandien buvau apsaukta, kad pildausi 4 bilietus. Tiesiog jei zmogus nesugeba dirbti savo darbo, reikia ji uzleisti kazkam kitam.
Justina Matijosaitiene
2018-02-20 09:05:12 IP 28ma29qs
kaskas nesuprantama.....priimti zmones dirbti kai jie nemoka pagrindinio dalyko! papylditi el.bilieto. paprasiau papylditi nuo sios dienos tai yra vasario 20 o ji man papylde nuo kovo 1 ! ta kaip man dabar vaziuoti? isleidau paskutinius pinigus ant nuolatinio!!!! ir jau nepirma karta taip, ana kart pamacius kioska uzejus pasipylllditi pasake kad nemoka, dyrbo sena moteriske....dabar vel uzsisokau ant pagyvenusios....nu zodziu esu labai nusivylusi...
Vasario 2 d., atėjau į spaudos kioską esnatį Kaune, R. Kalantos g. šalia Kaustos stotelės, pasipildyti e. bilieto. Padaviau bilietą, pasakiau kokio reikia ir visą tą laiką laikiau banko kortelę savo rankoje, kurią ji matė, o ji papildžiusi į kasą iš kart sumušė, kad aš apmokėjau ir daviau jai lygiai be gražos. Ir tada ji pagaliau pamatė, kad aš noriu mokėti kortele ji paklausė ar turiu grynų pinigų, atsakiau, kad ne, tada ji pradėjo ant manęs šaukti, kad nepadėjau kortelės ant lėkštutės, pradėjo stumdyti tą lėkštutę, kad aš ten turėjau padėti kortelę. Nors ji manęs net nepsivargino pasiteirauti, kaip aš mokėsiu, kaip ji galėjo sumušti į kasą, kad aš jau sumokėjau, nors aš nė cento jai nedaviau, o tada rėkti ant manęs, kad aš mat kalta. Tai ji man pareiškė, kad negrąžins, man mano bilieto, kuri yra mano turtas ir kad aš privalanti eiti pinigų nusiimti. Ji nepasiteiravo ar gal galėčiau, ne mandagiai paklausė, o liepė nueiti nusiimti pinigų iš bankomato, nes iki kurio man dešimt minučių į vieną pusę eiti ir dar plius pinigų nuėmimas kainuoja. Ir dar, kai grįžau numetė man tą bilietą ir net nepasivargino atsiprašyti už sukeltus nepatogumus, net atsiprašau neišlemeno, nes turėjo grįžti telefonu kalbėti. Čia buvo jos grybas, o ne mano ir ji neturėjo jokios teisės su manimi taip šnekėti ir dar kaltinti mane, kad ji nemoka dirbti savo darbo.
Kaune, gedimino gatveje esantis kioskas ir jo darbuotoja tragiskai nemandagus. Paprasius aptarnauji uzdare pries veida langeli ir pasake nesukti galvos.nemanau kad taip su klientais turi elgtis. Galu gale likau neaptarnauta

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?