Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno spauda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno spauda

Atsiliepimai apie Kauno spauda, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Kauno spauda, UAB

Kovo 30 d. Eivenių g. prie namo nr. 2, 07:27:05 pirkau nuolatinio bilieto papildymą, aiškiai paprašius papildyti 1 mėn., lengvatinį 80% su savaitgaliais už 5 eur. 60 darbuotoja papildė kaip e - bilieto pinigai. Labai nemaloni moteris, kuriai jos darbas nebemielas ir atsibodęs. Visada susiraukus, nepatenkinta.Kalba eina apie tamsių plaukų vyresnio amžiaus darbuotoja. Pamačius jos padarytą klaidą, jai pranešiau, bet sulaukiau tik pikto komentaro, kad per vėlu, nepasivargino net atsiprašyti. Čia Jos padaryta klaida, o ne mano juk. Kaip gali būti per vėlu?Būtų gerai, kad atsakingi asmenys pasidomėtų, kokie darbuotojai dirba Kauno spaudai.
Negalėjau nepakomentuoti. Žiūrint iš šalies atrodo, kad tamsta toliu gražu neteisus. Tenka naudotis Kauna spauda paslaugomis ir galiu patvirtinti, kaip kartais iš šalies juokinga ir tuo pačiu graudu matyti kokių neadekvačių ir švelniai pasakius, chamiškų PIRKĖJŲ mūsų šalyje yra.
Toliau atsakant į Tamstos komentarą. Kioskų darbo valandos nebūtinai turi sutapti su kitų įmonių darbo laiku, juolab, kad kioskai atsidaro gerokai anksčiau nei 8 val. ryto. Tai logiška, kad galbūt buvo pertraukėlės laikas. Šiaip sau žaliuzės matomai nenuleidžiamos, o nuleidžiamos pagal oficialią tvarką. O jei atėjot, kai buvo nuleistos žaliuzės, tai galbūt logiška, kad pardavėja jūsų neaptarnaus. Taip pat, jei pradėjot elgtis nepagarbiai ir reikalauti aptarnavimo, nors matomai buvo pasakyta mandagiai ir aiškiai, jog yra pietų metas, toliau buvo pasakyta konkrečiai ir aiškiai.
Ir pabaigai - nereikia laikyti, kad paties įsitikinimai ir paties suprantama tvarka yra neginčijamai teisinga, nes toli gražu taip gali ir nebūti.
Mažiau pykčio, nepasitenkino viskuo, o daugiau pakantumo ir pozityvo :))
Darbuotoja dirbanti K. Baršausko g. 66, Kaunas, dirbo 2021 02 07, baisaus nemalonumo žmogus, apie atsakymą į pasisveikinimą ar atsisveikinimą net nėra kalbos, atrodo, kad įdarbinta per prievartą, šitą dar toleruočiau, bet kai moksleiviui, pateikus moksleivio bilietą ir pasakius, papildė kaip suaugusiam žmogui, tai ką aš žinau ar apskritai toks žmogus ne namuose turėtų sėdėti.
Šančių gyventoja
2021-01-21 15:05:31 IP 2e7r425i
REGINA 2019-11-25 12:27:29
Laba diena, šiandien lapkričio mėn.25d. 9:15val. A.Juozapavičiaus pr. spaudos kiosko Nr.266 pardavėja, , savininkė'' buvo įžūliai grubi, nes ilgai nesugebėjo aptarnauti prieš mane esančios pirkėjos. Man jau atlaukus ir paprašius prekės, staigiai užsidarė langelį, nieko nepaaiškino, o pamačiusi, kad dar laukiu - tai iš pykčio, net užleido žaliuzes. Kas keista, kad ji buvo ne viena, o viduje su vyriškiu ir su juo maloniai bendravo... Viskas būtų gerai, jai būtų kažką pasakiusi ar atsiprašiusi, kodėl neaptarnavo žmonių, bet tiesiog pasiuto ko čia stovi ar kažko lauki?! Šiaip jau šis kioskelis labai nesilaiko darbo grafiko valandų, o vakare - tai kada nori, tada ir užsidaro!
Pagarbiai klientė
Šias spaudos kioskas išviso yra košmaras, nei darbo laiko, nei elementarios kultūros. Eini žmogus, kaip į loteriją, dirbs, nedirbs. O kad hamavota “ponia” tai faktas 1000%. Kam tada išviso tokius aptarnavimo taškus laikyti?!?! Manau reikia kreiptis į vartotojų teises, gal jie kokią bendro auklėjimo programą pravestų su Kauno spaudos atsakingais asmenimis.
Kliente 2020-08-24 13:48:45
2020.08.24 kiosme esančiame Žemaičių pl. Kasininkė sėdi užsidariusi su lazdom, pirķėjų nenori aptarnauti, rėkia ant žmonių ir dėl neaiškių priežasčių siūlo policija iškviesti. Paslaugos įsigyti nebuvo galimybės, neaptarnautai teko keliauti į kitą vietą. Aplenkit šią vietą
Siandien sausio 15 diena norejau papildyt metini nuolatini prie zemaiciu pl. 23 kauno spaudos kioske. Kaip ir atspauzdino beliko sumoket. Padavus kupiuras po 20 euru seno pavyzdzio keleta kupiuru praleido pro aparata ir pareiske kad neparduos. Daug blogu buna. Sako is kur emet. Sakau is kojnes. Grazino kupiuras atgal. Ir liepe eit i maxima nes ten ir pildo. Teko traukt kitas kupiuras. 100 €seno pavyzdzio ir praleido pro aparata ir dar brauke su piestuku, kitas smulkes po 10 € ir 5 € paeme,. jos tiko. Nu pilnas nesiskaitymas su pirkeju..
Kiek galima laukt, kol pradės dirbt kioskas Studentų g. ? Jau ne pirmą mėnesį išvis nedirba!
Pardavėja, (stambi, žilstelėjūsių plaukų, kažkur ~60m amžiaus) dirbanti Kauno spaudos kioske, prie Ožeškienės stotelės labai nemandagi, rėkauja ant klientų, siuntinėja iš kiosko. Tikrai labai nemaloniai pasijaučiau, kai įėjus į kioską ant manęs pradėjo tikrąja to žodžio prasme rėkti. Būtų gerai, kad Kauno spauda, prieš samdydama savo darbuotojus, pažiūrėtų ką renka darbui su žmonėmis.
Kaune, Gedimino g. 34 pardavėja elgiasi kaip visiška chamė, rėkia ant potencialių pirkėjų, aptarnavimas priminė 1989m.
Gal ne i tema bet buvo gal pietų pertrauka, arba gak pardavėje nuėjo iki toleto žmonės truputi reik kantrybės ir tu talonėliu galima papirkt i prieki kelis arba bent ateiti anksčiau arba pildykit internetu gi galima kiekvienas esam dirbantis ir užspirus reikalus einam į wc taip pat ir kioske dirbančios moteris eina ar jus galvojat toj butkėj yra visi patogumai
Šiandien prieš, , Pasimatymo IKI" parduotuvę spaudos kioskelyje norėjau pasipildyti bilietėlių, daviau pinigėlių, kadangi jie buvo ne pagal kioske sėdinčios pardavėjos tipažą (pinigėliai buvo po 50 ir 20 centų, is viso 3 eur.), man buvo pasakyta:, , Aš neimsiu, kam man..!" Tai pasakykit man, ne jau taip buvo sunku paimti? Ar aš jau, kad ir tokius pinigėlius turėdama negaliu nieko įsigyti? Labai pasipiktinau!
Dirbanemaloni darbuotoja Kaune kioske prie geležinkelio stoties.kainos sudėtos neteisingos.per keles vietas skirtinga kaina ta pati prekė.kai išmušė kaina ir pasakiau kad čia tokia kaina uždėta ir prašiau prekės pagal ta kaina.hemotogenas po 0, 59€.o kai išmušė pamačiau kad po 1, 19 €.kai pasakiau kad tada nepirksiu ir pinigus gražytų pareiškė kad negražins ir kainas kokias nori ir kur nori dės.
R. Kalantos g. esantis spaudos kioskas prie žvejų parduotuvės, kažkoks košmaras. Ko be paklausi pardavėjos, tai arba apsimeta, kad negirdi arba rėkia, ir vos ne kalta lieki kad paklausei. nežinau ką ji ten baisiai užsiėmus; kiek ne pabelsi, turi 5 min minimum laukti, kol atsidarys langelį, nors sėdi ir delioja laikraščius, o tu pats skubi pasipildyti nuolatinį nes už kelių min troleibusas.
Prieš porą dienų paprašiau papildyti nuolatinį porai savaičių; ji dirba toje vietoje, ji turi man nežinančiai paaiškinti kaip ką geriau daryti ir kas įmanoma ir kas ne, tai ne tai kad papildė iki liepos 1d. (įlipus į troleibusą sužinojau, kad nuolatinis nepapildytas, ir sąskaitoje 0, 00), bet ponia nusprendė kad man reikia nuo liepos 1d. mėnesiui, nors sakiau kad mėnėsiui man nereikia, nes esu studentė, ir pažymėjimas galioja iki anksčiau nurodyto laiko....
aš suprantu, kad už minimumą nieks nenori dirbti, bet tai ne pirmas kartas, prašau atidžiau rinktis darbuotojus.
Kodel nedirba kioskas prie kauno klinikines ligonines???? Kiek galima laukti
Gene Naceviciene
2020-04-24 14:55:15 IP 2i24uc3l
Laba diena
Siandien 24.04.2020 13:40:33 operacijos nr 9999000020013. T. masiulio g prie 9 namo Kioske pardaveja nusuko 3 eurus. Jai buvo duota 10€ popieriniais, i kasa imuse 7€.
Su vyresnio amziaus zmonemis taip elgtis labai nemandagu!
kodel nedirba spaudos kioskas Ziemgaliu g. Kaune?
Laukiau prie kioskelio ilgiausiai neatidarė langelio. Paprašius papildyti nuolatinį, neturi gražos iš 5e... (sporto g.)
Pastoviai nedirba kioskelis, draugystes gatvej. Uzdarytas visada. Neaptarnauja nors ir mato kad laukia zmogus.
Šiandien, 2020-01-19, apie 9. 54 val kioske esanciam prie topolio st. norėjau nusipirkti cigarečių, moteris paprašė dokumento. Išsitraukiau lsp, netiko, paskui išsitraukiau vizą, nes čia buvo vieninteliai mano dokumentai, nes kitų neturiu. Bandžiau paaiškint moteriai, bet jin sukryžiavus rankas vis kartojo ne, ne. Esu pasipiktinus, nes tikrai atrodau kaip pilnametė, nors jau 20 metų. Kodėl visur kitur sugeba parduot, parodžius vizą, o čia ne. Juk ten visi duomenys yra, ir net nuotrauka. Antspaudas. Viskas kaip priklauso. Absurdas
Kaunas, Armatūrininkų stotelė. Vaikui parduoti du energetiniai Dinamit 2019-11-29 ryte7:29~ maždaug šiuo laiku. Jis gal vos i 5 klase einantis jaunuolis. Kuom remiantis spaudos kioske galima parduoti nepilnamečiams energetinius gerimus?
Pagarbiai klientė
Kauno spaudos kioskas, esantis kovo 11g šalia Express market parduotuvės. Iš pradžių dirbo labai nemaloni moteris, kuriai jos darbas nebemielas ir atsibodęs. Dabar jos nebematau. Bet savaitgaliais kioskas atidarytas, tačiau jame nieko nėra. Ir taip pastoviai. Tarp 10-11h ryto, nori pasipildyti nuolatinį ir niekada tokiu metu nebūna pardavėjos. Tai įdomu, kaip čia tos pertraukos vyksta, tik ateini į darbą ir jau pertrauka.
Kioskas prieš V. Krėvės pr maxima. Tragedija, ne darbuotoja, pastoviai rėkauja kiekvieną rytą nepatenkinta, kai dirbo sena moteriškė viskas puiku būdavo, kiekviena ryta nusišypso, laiminga, tai ne taip kaip šita, kur dar su cigaretę dantyse tuo pačiu metu deda vėliavėlės ant kiosko ir i ji taip įeina su cigaretę. Slykstu, keiskit nes atsibodo kiekvieną rytą girdėt jos prieštaravimus dėl visko :)
Patys blogiausi atsliepimai apie kioskininkę, kuri dirbo spalio 1 dienos ryta, V. Krėvės pr. priešais Maxima kioske. Atėjau pasipildyt nuolatinio už 26e, daviau 30e ji mane prie kitu žmoniu išplūdo, kad neturi gražos, paprašius nurimti ir padavus bankinę kortelę ir toliau mane plūdo. Teigė, kad kioskai mėnesį pradeda nuo nulio, kur tai matyta??? Kokia normali įmonė kasoje neturi nei euro dienos pradžioje??? Ka klientams daryti neturint lygiai? O darbuotojoms pasiūlyčiau etiketo pasimokyt ir pagarbos klientams.
Cryestina sil 2019-07-23 10:34:43
Labai nusivyliau jau antra karta dėl jūsų darbuotojos darbo, dirbančios v krėvės pr priešais maxima netoli autobusų galo spaudos kioskelyje. NUOLAT užsipuola, aprekia, labai nemaloni pardavėja, karta paprašius papildyti el. Bilietą apreke mat nepildys nes sugedęs. Prašau griežčiau žiūrėti kokius žmonės įdarbinate.
Pritariu del V. Kreves pr. kioskelio pardavejos elgesio, labai nemaloni! Plius daznai kioskelis uzdarytas.
Siuo metu laukiu draugystes gatvej o pardaveja sneka telefonu ir neaptarnauja.
Evaldas 2018-12-14 07:27:28
Mano mama dyrba Kauno spauda kioskeli! Suzinojau, kad gruodzio 24 diena, direktore visoms darbuotojoms liepe dyrbti iki 7 val vakaro! Toks pyktis paime! Ar tikrai jums direktore atrodo kad darbuotojos nenusipelno su seimom kuciu vakara praleist kartu, o ne nakty sesti prie stalo! Ar del pinigu jums taip susisukus galva?
Bakanauskienės anūkas ten vadovauja.Ten šeimos verslas, nusukinėja valstybinius pinigus.Kiek atsimenu spaudos naujai pirktas mašinas pasiema direktorės anūkai, atvažinėja suvaro, paskui numeta spaudai.
Baršausko g.prie molo kioskas pertraukas daro kada nori.pastoviai būna uždarytas, ar jų niekas nekontrolioja?
Šiandien atvykus (tarp 17 - 18 val) į Spaudos kioską K 297 susimokėti mokesčių buvau nemaloniai nustebinta - kita pirkėja mergina skundėsi pardavėjai, kad šią savaitę kioskas visas tris dienas (pirmadienį, antradienį ir šiandien) buvo uždarytas ryte (nors turėtų atsidaryti nuo 06:30, tačiau visas dienas buvo tuo laiku uždarytas), pardavėja (visa susivėlusi, susišiaušusi) ant jos rėkė ir nerišliai vapėjo (tarsi būtų neblaivi) melagė, tu melagė, tada atsisuko į mus (dar kokius 4 žmones) aš dabar pasidarau pertrauką, išeikit. Įdomiai elgiasi Jūsų darbuotojai.
Sveiki. 02.19 Šarkuvos kioske po pietų buvau labai "maloniai" aptarnauta, buvau lyg nematomas žmogus, nes mat kryžiažodis daug svarbesnis nei parduoti prekes klientui. Taip ir norėjosi pralaukus tam tikrą laiką tiesiog apsisukti ir nueiti (kaip visad ir darau), bet labai reikėjo prekių, teko dar kartelį ir stipriau pabelsti į langelį, kas labai nepatiko pardavėjai, tai aiškiai parodydama mėtydama prekes ir grąžą. Sėkmės su tokiom darbuotojom.
Vasario 4 d. Eivenių g. prie namo nr. 2, 12:19 pirkau nuolatinio bilieto papildymą, aiškiai paprašius papildyti 3 mėn., darbuotoja neatsitraukdama nuo savo asmeninio mobilaus telefono papildė mėnesiui, kuris galioja tik iki mėnesio pabaigos, ką reiškia, kad sutaupyti man nepavyko, nors būnant studente, kiekvienas centas yra svarbus. Pamačius jos padarytą klaidą, jai pranešiau, bet sulaukiau tik pikto komentaro, kad per vėlu, nepasivargino net atsiprašyti. Būtų gerai, kad atsakingi asmenys pasidomėtų, kokie darbuotojai dirba Kauno spaudai.
Del kiosko darbo laiko, ar pardaveja pati nustato darbo laika ar kaip nebesuprantu, nes kai tik sita dirba pastoviai anksciau laiko uzsidarineja, darbo laikas parasytas iki 20 val bet biski po 19 ir jau zaliuzes iki puses nuleistos o ji ten kazka krapstosi (cia pardaveja tokia juodais plaukais vyresnio amziaus, idomios eisenos moteris) o kai dirba tokia jaunute mergaite gali iki pat 20 val ieiti apsipirkt. Kioskas yra prie VDU daukantos 27, 28.
Laba diena, noriu pranešti apie labai nemalonia Kauno Pilies stotelės Kauno Spauda dirbančia pardavėja, kelis kartus teko šiame kioske kažka nusipirkti ir visada ji aptarnauja mane. Karta teko pildytis nuolatini, bet ji kalbedama telefonu pradejo ant manes rekti kad norejau paklausti kainos, likau šokiruota, ir nusprendžiau daugiau pas ja nebegrįžti.. Kitas atvejis buvo su užsieniečiu, nusprendžiau jam padėti nes jis nesusišnekėjo, jis manes paklausė paprašyti cigarečiu kaina, vietoj to kad pasakytu ji pareiškė: “nemokamai b*et. Tiesiog nesuprantu kam dirbti tokį darba, jeigu negerbi nei klientu ir nesijauti laimingas dirbdamas, kartais atrodo kad vyresnio amžiaus žmonės atrodo nėra skirti šiai profesijai
Norėjau pasipildyti nuolatinį prie Utenos g. esančio kiosko, tačiau pralaikus 10 minučių niekas neatėjo. 10:15.
Sveiki, noriu pasidalinti labai nemalionia patirtim ir sugadintu rytu. Šiaurės pr. Prie Ukmergės g. Stotelės esančiame kioske dirba itin nemaloni darbuotoja. Atėjus ir pasisveikinus norisi gauti toki pat atsaka taciau darbuotoja tik burbtelejo ko noresi ir toliau tese savo pokalbi telefonu. Aisku as pakartojau antra karta, kad noriu pasipildyti nuolatini, o ji atreze kiek reikes tiek kartosi. Buvau apsalusi ir pasiteiravau kodel ponia tokia be nuotaikos, zinoma ji pradejo rekti, kad as cia tokia esu, o papildyta nuolatini numete kaip suniui kaula ir vos spejau pasiimti ji is visos inercijos užtrenke langeli pries pat veida keiksnodama i savo telefona draugei. Noretusi zmogiskumo ir kulturingo aptarnavimo.
Kaune prie parduotuves IKI Kreves 97 kioske amziais ne darbo vietoja per visa savaite kiek ejau buvo pridarytos zaliuzes sedi tik darbo vietoja per visa savo darbo diena tik 2 valandas nesuprantu stebi vaisdo kameros ka jie nemato kad nedirba kioska, kad nera darbuotuojo darbo vietoja.ir isvis as viena diena ja maciau salia alubaris yra bromuoja sedejo ten.vienu zuodziu isis lauk tuokius darbuotuojus
Petrašiūnuose, T. MASIULIO g. dirbanti moteris pastoviai kalba telefonu, nesiskubina baigti pokalbio, kai ateina klientai, žmonės turi laukti po 10min ir daugiau. Per kalbėjimą telefonu negirdi, ką jai sako žmonės, netgi pakartojus po 3 kartus. Norėjau pasipildyti nuolatinį už pusę kainos, padaviau studento pažymėjimą ir aiškiai kelis kartus pakartojau, kad noriu už PUSĘ kainos, kitaip tariant, „studentiško”, tai ne tik kad papildė už pilną kainą, bet dar ir apšaukė. Jeigu žmogus yra taip išsiblaškęs, kad lsp neatskiria nuo Kauno miesto kortelės, tai neįsivaizduoju, kaip jis dar dirba. Ir čia jau ne pirmas kartas, kada vietoje vienokio nuolatinio užsako visiškai kitokį ir į jokias kalbas nesileidžia
Šiandien atėjus į Kauno kliniku spaudos kioska buvau tokia nusivylus darbuotoja. Ateini pirma pasisveikini o su tavim nieko visiškai. Pirko mergina prekes neviska nuskanavo. Nuskanavo man ir prašo pinigu. Pasakius kad ten jos sako o ko norit. Norėjau nusipirkti studentiška nuolatini, padavius 50 e pasake, kad neturi gražos. Atsiprašau, bet galėtu gražiau pasakyti o ne kai šuniui viska numete. Pasakius normaliai taip Jūs atsakė taip.Tai likau nepasipildžius
2018.09.24, 16:55 teko apsilankyti kioske V Kreves pr netoli namo Nr 97A (kiosko NR.N052)

Uzejus i vidu priesais mane lauke viena moteris, darbuotoje kalbejo mobiliu telefonu, po daugmaz 2min aptarnavus priesais esancia kliente, atejus mano aptarnavimo eilei maloniai paprasius jog noriu pasipildyti saskaita, darbuotoje issitrauke mob telefona ir sake jog turi kazkam paskambint po ko seke, cituoju "Eik kitur, arba lauk", paklausus kiek reikes laukti, atsake "lauksi tiek kiek reikes" - likau kiek pasimetes, nes dar neteko sutikti tokio bendravimo tono ir elgesio su pirkeju. Pasakius jog 'esu klientas prasau mane aptarnauti' ji kazka sumurmejo ir pasakius 'dek pinigus cia' aptarnavo.

Visa situacija tikrai labai nemaloni, daugiau sioje istaigoje nesilankysi ir nerekomenduosiu lankytis savo artimiems bei pazystamiems.
Kauno spaudos kioske A. Juozapavičiaus pr. prie namo Nr. 48, Kaune dirbanti moteris apgaudinėja žmones grąžindama neteisingą grąžą. Taip pat, pildant nuolatinius, papildo mažesne suma nei prašoma ir skirtumą pasilieka. Iš pradžių manėme, kad darbuotoja apsiriko, tačiau ji taip elgiasi nuolatos, apgaudinėja senyvo amžiaus žmones, kurie nepasitikrina grąžos vietoje arba pildo nuolatinius mažesne suma nei žmonės prašo. Būkite atidūs šiame kioske, skaičiuokite grąžą, tikrinkite kaip papildo nuolatinius. Iš savo pusės stengsimės, kad apie nesąžiningą darbuotoją sužinotų įmonės vadovybė ir imtųsi atitinkamų veiksmų.
Savanoriu Pr 118 ant kampo esantis kioskas visiškai nežiūri į darbo laiką, rytais atidaro kioską tik ne pagrindinį langą, pietų pertrauka visada pasidaro ilgesne nei yra, butų smagu, kad kioskai dirbu pagal darbo laiką.
Jei branginate savo laiką, geriau net neikite į darbo pokalbius. Prieš kviesdami, jūsų cv niekas net neperskaitys. Pretendavau į administratorės darbo poziciją ir man atėjus vadovė pradėjo lieti nepasitenkinimą, kad nesu dirbus buhaltere! Iki šiol nežinojau, kad administratorė ir buhalterė yra tas pats. Negana to, ji buvo pikta ir priekabi, tad nestebina, kad ir kioskų darbuotojos tokios pat. Apie atlyginimą net nekalbu. Tai buvo pats blogiausias darbo pokalbis.
pradeda pietus anksciau laiko. kauno klinikos
Krėvės prospekte esantis kioskas priešais 108 maxima, dirba labai nemaloni moteris, kiekvieną dieną pirkdama kažką iš kiosko lieku apsaukta, tikrai neklausineju kelis kartus kažko jos kad reiktų rėkti ant manęs, iš pačio ryto net nesisveikina..paprašius cigarečių kur yra su akcija du pakeliai rėkia kad jų nėra, pasakau kad tada viena tai rėkia kad viena tik ir parduosiu..prašau atkreipti dėmesį į tokią darbuotoją...nemalonu pirkti, norisi net apeiti..
Kovo 11-osios gimnazijos gatvėje yra 2 spaudos kioskeliai, kurie mėgsta pakaitomis, o kartais net abu (kaip šiandien, t.y. birželio 25) nedirbti. Skubomis reikėjo pasipildyt nuolatinį, o kioskeliai nedirba, dėl to teko skubėti į kitą kioskelį, na o pasekmė to, kad vėluoju į darbą. Prašyčiau pasirūpinkit, kad bent vienas kioskelis dirbtų.
butu visi pikti jeigu reiketu sisiuoti i sloika
Siunciau cv del darbo ne pardavejos, paskambino pokalbis truko maziau nei minute, pasake, kad su teise bakalauru eiciau dirbt i pardavejas, dar sakiau, kad is kito miesto tai oi netinkat, dar klausia mano adreso kur gyvenu...Dar tokio pokalbio telefonu nesu gyvenime turejusi nei laba diena, nei mes is tokios ir tokios imones...
Laba diena, Žaliakalnio rajone, Sporto gatvėje, ant parodos kalno esantis kioskas niekuomet nedirba. Nei savaitgaliais nei darbo dienomis. Ateinu į stotelę tikrai labai dažnai ir kioskas reikalingas. Ankščiau taip tikrai nebūdavo.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Pandemijos paradoksai: daugiau naujų įmonių, mažiau bankrotų, didysis verslas pelningas 04-23 12:07
Nepaisant COVID-19 ribojimų, per pastaruosius 12 mėnesių Lietuvoje naujai įsteigtų juridinių asmenų pagausėjo beveik penktadaliu, o didžioji dalis stambiausių bendrovių pernai dirbo pelningai ir...
LVAT: ŽŪM negali skelbti "Pieno žvaigždžių" pieno supirkimo kainų
LVAT: ŽŪM negali skelbti "Pieno žvaigždžių" pieno supirkimo kainų 04-23 11:53
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) turi pašalinti jos interneto svetainėje skelbtą informaciją apie bendrovės "Pieno žvaigždės" pieno supirkimo kainas 2017 metais ir daugiau jos viešai neskelbti...
Dėl 5G Vilniaus, Klaipėdos ir Biržų regionuose keičiami TV dažniai
Dėl 5G Vilniaus, Klaipėdos ir Biržų regionuose keičiami TV dažniai 04-23 11:42
Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad gegužės–birželio mėnesiais planuojama keisti skaitmeninės antžeminės televizijos dažnius Vilniaus, Klaipėdos ir Biržų regionuose.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AT&T 31,36 +4,15%
Oracle 74,87 -2,33%