Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno spauda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno spauda

Atsiliepimai apie Kauno spauda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno spauda, UAB

Mano mama dyrba Kauno spauda kioskeli! Suzinojau, kad gruodzio 24 diena, direktore visoms darbuotojoms liepe dyrbti iki 7 val vakaro! Toks pyktis paime! Ar tikrai jums direktore atrodo kad darbuotojos nenusipelno su seimom kuciu vakara praleist kartu, o ne nakty sesti prie stalo! Ar del pinigu jums taip susisukus galva?
Del kiosko darbo laiko, ar pardaveja pati nustato darbo laika ar kaip nebesuprantu, nes kai tik sita dirba pastoviai anksciau laiko uzsidarineja, darbo laikas parasytas iki 20 val bet biski po 19 ir jau zaliuzes iki puses nuleistos o ji ten kazka krapstosi (cia pardaveja tokia juodais plaukais vyresnio amziaus, idomios eisenos moteris) o kai dirba tokia jaunute mergaite gali iki pat 20 val ieiti apsipirkt. Kioskas yra prie VDU daukantos 27, 28.
Laba diena, noriu pranešti apie labai nemalonia Kauno Pilies stotelės Kauno Spauda dirbančia pardavėja, kelis kartus teko šiame kioske kažka nusipirkti ir visada ji aptarnauja mane. Karta teko pildytis nuolatini, bet ji kalbedama telefonu pradejo ant manes rekti kad norejau paklausti kainos, likau šokiruota, ir nusprendžiau daugiau pas ja nebegrįžti.. Kitas atvejis buvo su užsieniečiu, nusprendžiau jam padėti nes jis nesusišnekėjo, jis manes paklausė paprašyti cigarečiu kaina, vietoj to kad pasakytu ji pareiškė: “nemokamai b*et. Tiesiog nesuprantu kam dirbti tokį darba, jeigu negerbi nei klientu ir nesijauti laimingas dirbdamas, kartais atrodo kad vyresnio amžiaus žmonės atrodo nėra skirti šiai profesijai
Norėjau pasipildyti nuolatinį prie Utenos g. esančio kiosko, tačiau pralaikus 10 minučių niekas neatėjo. 10:15.
Sveiki, noriu pasidalinti labai nemalionia patirtim ir sugadintu rytu. Šiaurės pr. Prie Ukmergės g. Stotelės esančiame kioske dirba itin nemaloni darbuotoja. Atėjus ir pasisveikinus norisi gauti toki pat atsaka taciau darbuotoja tik burbtelejo ko noresi ir toliau tese savo pokalbi telefonu. Aisku as pakartojau antra karta, kad noriu pasipildyti nuolatini, o ji atreze kiek reikes tiek kartosi. Buvau apsalusi ir pasiteiravau kodel ponia tokia be nuotaikos, zinoma ji pradejo rekti, kad as cia tokia esu, o papildyta nuolatini numete kaip suniui kaula ir vos spejau pasiimti ji is visos inercijos užtrenke langeli pries pat veida keiksnodama i savo telefona draugei. Noretusi zmogiskumo ir kulturingo aptarnavimo.
Kaune prie parduotuves IKI Kreves 97 kioske amziais ne darbo vietoja per visa savaite kiek ejau buvo pridarytos zaliuzes sedi tik darbo vietoja per visa savo darbo diena tik 2 valandas nesuprantu stebi vaisdo kameros ka jie nemato kad nedirba kioska, kad nera darbuotuojo darbo vietoja.ir isvis as viena diena ja maciau salia alubaris yra bromuoja sedejo ten.vienu zuodziu isis lauk tuokius darbuotuojus
Petrašiūnuose, T. MASIULIO g. dirbanti moteris pastoviai kalba telefonu, nesiskubina baigti pokalbio, kai ateina klientai, žmonės turi laukti po 10min ir daugiau. Per kalbėjimą telefonu negirdi, ką jai sako žmonės, netgi pakartojus po 3 kartus. Norėjau pasipildyti nuolatinį už pusę kainos, padaviau studento pažymėjimą ir aiškiai kelis kartus pakartojau, kad noriu už PUSĘ kainos, kitaip tariant, „studentiško”, tai ne tik kad papildė už pilną kainą, bet dar ir apšaukė. Jeigu žmogus yra taip išsiblaškęs, kad lsp neatskiria nuo Kauno miesto kortelės, tai neįsivaizduoju, kaip jis dar dirba. Ir čia jau ne pirmas kartas, kada vietoje vienokio nuolatinio užsako visiškai kitokį ir į jokias kalbas nesileidžia
Šiandien atėjus į Kauno kliniku spaudos kioska buvau tokia nusivylus darbuotoja. Ateini pirma pasisveikini o su tavim nieko visiškai. Pirko mergina prekes neviska nuskanavo. Nuskanavo man ir prašo pinigu. Pasakius kad ten jos sako o ko norit. Norėjau nusipirkti studentiška nuolatini, padavius 50 e pasake, kad neturi gražos. Atsiprašau, bet galėtu gražiau pasakyti o ne kai šuniui viska numete. Pasakius normaliai taip Jūs atsakė taip.Tai likau nepasipildžius
2018.09.24, 16:55 teko apsilankyti kioske V Kreves pr netoli namo Nr 97A (kiosko NR.N052)

Uzejus i vidu priesais mane lauke viena moteris, darbuotoje kalbejo mobiliu telefonu, po daugmaz 2min aptarnavus priesais esancia kliente, atejus mano aptarnavimo eilei maloniai paprasius jog noriu pasipildyti saskaita, darbuotoje issitrauke mob telefona ir sake jog turi kazkam paskambint po ko seke, cituoju "Eik kitur, arba lauk", paklausus kiek reikes laukti, atsake "lauksi tiek kiek reikes" - likau kiek pasimetes, nes dar neteko sutikti tokio bendravimo tono ir elgesio su pirkeju. Pasakius jog 'esu klientas prasau mane aptarnauti' ji kazka sumurmejo ir pasakius 'dek pinigus cia' aptarnavo.

Visa situacija tikrai labai nemaloni, daugiau sioje istaigoje nesilankysi ir nerekomenduosiu lankytis savo artimiems bei pazystamiems.
Kauno spaudos kioske A. Juozapavičiaus pr. prie namo Nr. 48, Kaune dirbanti moteris apgaudinėja žmones grąžindama neteisingą grąžą. Taip pat, pildant nuolatinius, papildo mažesne suma nei prašoma ir skirtumą pasilieka. Iš pradžių manėme, kad darbuotoja apsiriko, tačiau ji taip elgiasi nuolatos, apgaudinėja senyvo amžiaus žmones, kurie nepasitikrina grąžos vietoje arba pildo nuolatinius mažesne suma nei žmonės prašo. Būkite atidūs šiame kioske, skaičiuokite grąžą, tikrinkite kaip papildo nuolatinius. Iš savo pusės stengsimės, kad apie nesąžiningą darbuotoją sužinotų įmonės vadovybė ir imtųsi atitinkamų veiksmų.
Savanoriu Pr 118 ant kampo esantis kioskas visiškai nežiūri į darbo laiką, rytais atidaro kioską tik ne pagrindinį langą, pietų pertrauka visada pasidaro ilgesne nei yra, butų smagu, kad kioskai dirbu pagal darbo laiką.
Jei branginate savo laiką, geriau net neikite į darbo pokalbius. Prieš kviesdami, jūsų cv niekas net neperskaitys. Pretendavau į administratorės darbo poziciją ir man atėjus vadovė pradėjo lieti nepasitenkinimą, kad nesu dirbus buhaltere! Iki šiol nežinojau, kad administratorė ir buhalterė yra tas pats. Negana to, ji buvo pikta ir priekabi, tad nestebina, kad ir kioskų darbuotojos tokios pat. Apie atlyginimą net nekalbu. Tai buvo pats blogiausias darbo pokalbis.
pradeda pietus anksciau laiko. kauno klinikos
Krėvės prospekte esantis kioskas priešais 108 maxima, dirba labai nemaloni moteris, kiekvieną dieną pirkdama kažką iš kiosko lieku apsaukta, tikrai neklausineju kelis kartus kažko jos kad reiktų rėkti ant manęs, iš pačio ryto net nesisveikina..paprašius cigarečių kur yra su akcija du pakeliai rėkia kad jų nėra, pasakau kad tada viena tai rėkia kad viena tik ir parduosiu..prašau atkreipti dėmesį į tokią darbuotoją...nemalonu pirkti, norisi net apeiti..
Kovo 11-osios gimnazijos gatvėje yra 2 spaudos kioskeliai, kurie mėgsta pakaitomis, o kartais net abu (kaip šiandien, t.y. birželio 25) nedirbti. Skubomis reikėjo pasipildyt nuolatinį, o kioskeliai nedirba, dėl to teko skubėti į kitą kioskelį, na o pasekmė to, kad vėluoju į darbą. Prašyčiau pasirūpinkit, kad bent vienas kioskelis dirbtų.
butu visi pikti jeigu reiketu sisiuoti i sloika
Siunciau cv del darbo ne pardavejos, paskambino pokalbis truko maziau nei minute, pasake, kad su teise bakalauru eiciau dirbt i pardavejas, dar sakiau, kad is kito miesto tai oi netinkat, dar klausia mano adreso kur gyvenu...Dar tokio pokalbio telefonu nesu gyvenime turejusi nei laba diena, nei mes is tokios ir tokios imones...
Laba diena, Žaliakalnio rajone, Sporto gatvėje, ant parodos kalno esantis kioskas niekuomet nedirba. Nei savaitgaliais nei darbo dienomis. Ateinu į stotelę tikrai labai dažnai ir kioskas reikalingas. Ankščiau taip tikrai nebūdavo.
Pasibaisetina- saldainiai ir sokoladai istirpe, traskuciu pakeliai issipute ir t.t. Reiketu uzdrausti pardavineti bet kokius maisto produktus ir gerimus seno tipo spaudos kioskuose, nes neturi timkamu laikymo salygu.
Siandien ryte, mazdaug apie 11.52val. Ozeskienes sustojime uzejau i spaudos kioska, paprasiau papildyti viena talona pilna kaina uz 70cnt. Buvau puikios nuotaikos, taciau likau zado netekusi, kai pardaveja staiga pakele tona, vos ne mete mano kortele i mane, pradejo rekti, kodel tik viena talona pildau, sako pildyk uz daugiau. Atsiprasau, as teturejau tik ant vieno talono, norejo, kad dar man uztektu ant kavos is aparato... Likau soke, kaip pardaveja gali sitaip uz nieka uzsipulti ir ivaryti man toki stresa is nieko...padekojauir isejau, net kavos nebenorejau jau.....baisu, ir kaip suprantu si moteris pagyvenusi apkuni, lyg ryzokais plaukais, jau uzsipuola ne viena klienta. Siulyciau priiti sprendima del jos darbo vietos, nes toks zmogus negali dirbti aptarnavimo sferoje.
Kaune prie pilies, Iki parduotuves puseje dirba labai nemaloni moteris, kuri pastoviai nepatenkinta, pakeltu tonu aptarnauja klientus, ypac problema pasipildyti bilietelius. Siandien buvau apsaukta, kad pildausi 4 bilietus. Tiesiog jei zmogus nesugeba dirbti savo darbo, reikia ji uzleisti kazkam kitam.
Justina Matijosaitiene
2018-02-20 09:05:12 IP 78.58.170.204
kaskas nesuprantama.....priimti zmones dirbti kai jie nemoka pagrindinio dalyko! papylditi el.bilieto. paprasiau papylditi nuo sios dienos tai yra vasario 20 o ji man papylde nuo kovo 1 ! ta kaip man dabar vaziuoti? isleidau paskutinius pinigus ant nuolatinio!!!! ir jau nepirma karta taip, ana kart pamacius kioska uzejus pasipylllditi pasake kad nemoka, dyrbo sena moteriske....dabar vel uzsisokau ant pagyvenusios....nu zodziu esu labai nusivylusi...
Vasario 2 d., atėjau į spaudos kioską esnatį Kaune, R. Kalantos g. šalia Kaustos stotelės, pasipildyti e. bilieto. Padaviau bilietą, pasakiau kokio reikia ir visą tą laiką laikiau banko kortelę savo rankoje, kurią ji matė, o ji papildžiusi į kasą iš kart sumušė, kad aš apmokėjau ir daviau jai lygiai be gražos. Ir tada ji pagaliau pamatė, kad aš noriu mokėti kortele ji paklausė ar turiu grynų pinigų, atsakiau, kad ne, tada ji pradėjo ant manęs šaukti, kad nepadėjau kortelės ant lėkštutės, pradėjo stumdyti tą lėkštutę, kad aš ten turėjau padėti kortelę. Nors ji manęs net nepsivargino pasiteirauti, kaip aš mokėsiu, kaip ji galėjo sumušti į kasą, kad aš jau sumokėjau, nors aš nė cento jai nedaviau, o tada rėkti ant manęs, kad aš mat kalta. Tai ji man pareiškė, kad negrąžins, man mano bilieto, kuri yra mano turtas ir kad aš privalanti eiti pinigų nusiimti. Ji nepasiteiravo ar gal galėčiau, ne mandagiai paklausė, o liepė nueiti nusiimti pinigų iš bankomato, nes iki kurio man dešimt minučių į vieną pusę eiti ir dar plius pinigų nuėmimas kainuoja. Ir dar, kai grįžau numetė man tą bilietą ir net nepasivargino atsiprašyti už sukeltus nepatogumus, net atsiprašau neišlemeno, nes turėjo grįžti telefonu kalbėti. Čia buvo jos grybas, o ne mano ir ji neturėjo jokios teisės su manimi taip šnekėti ir dar kaltinti mane, kad ji nemoka dirbti savo darbo.
Kaune, gedimino gatveje esantis kioskas ir jo darbuotoja tragiskai nemandagus. Paprasius aptarnauji uzdare pries veida langeli ir pasake nesukti galvos.nemanau kad taip su klientais turi elgtis. Galu gale likau neaptarnauta
Kaune Laisvės alėjoj A. Mickevičiaus g. ties 21namu Kauno Spaudos darbuotoja labai piktai nepatenkinta aptarnauja, o pasiteiravus apie kokias galima ymokas moketi t.y. priimti mokesčius pradejo tyčiotis ir ižeidineti. Veiksmas vyko 2018.01.31 ~7:50val.
Krevės prospekte, priešais Maxima 107 kioske dirba labai mandagi ir maloni pardavėja. Dažnai ten pildau el. bilietą, telefono sąskaitą, moku mokesčius, perku loterijos bilietus ir pardavėja visada gražiai bendrauja ir aptarnauja, informuoja apie pasikeitimus, palinki geros dienos. Visuomet malonu pas ją apsipirkti ir džiaugiuosi, kad yra tokių puikių darbuotojų.
2018-01-19 diena paneriu gatvėje dirbanti moteris nesugebėjo papildyti korteles. Buvo labai nemandagi ir reikalavo pasikeisti kortele, nors yra galiojanti. Tokioje įmonėje turėtu dirbti suprantantis kas yra klientas kas yra kultūra, mandagumas. Ir sis atvejis jau ne pirmas su šia darbuotoja.
Atsibodo, kad kioske Jotvingių gatvėje stebuklingu būdu tavo nebeįmanoma atsiskaityti kortele. Arti rekiamo bankomato nėra, tad kitaip pasipildyti e.bilieto neįmanoma. Anksčiau problemų nebuvo, o dabar susiraukus pardavėja aiškiai apsimetinėja, kad kortele neaptarnauja. Graudu.
Kioskas Kaune esantis šalia šarkuvos stotelės nuolatos būna uždarytas darbo laiku, jau kelintą kartą pastebiu, kad vis nėra darbuotojo, reikia pasismulkinti pinigų, nusipirkti cigarečių, nėra kaip. 2017.12.08 vėl nėra darbuotojo... pietų laikas jau pusė valandos pasibaigęs. Tai kaip čia suprasti ar pelno nereikia? Ar per sunkus darbas sedėti kioske ant kėdės, kad tiek pertraukų savavališkų reikia daryti ir nervinti visus, kad kiek ateini tiek uždarytas.
Turbūt badu marina tas pardavėjas - piktos, kaip šuo būdoj. Sukilėlių pr. prie PC IKI dirbnčios Zitos bendravimo kultūra privertė apsipirkti kitoj vietoj - buvau tuinama ir likau apšaukta, kaip kokiam tvarte.
Prašau patikrinti "kioskelio" darbą Raudondvario pl. 72. Dirbam visai šalia, norisi naudotis kioskelio paslaugomis, bet jo darbo laiko suprasti neįmanoma.. Paprašius prekių už beveik tris eurus, padavus penkis prašoma SMULKIAU, NES NETURI GRĄŽOS. Bet grįžtant prie to paties tai DARBO LAIKAS nesuprantamas. 10.24 14:40 užuolaidos nuleistos.
Kaip bebūtų apmaudu, tenka ir man prisidėti prie daugumos. Aptarnavimas - tiesiog klaikus! Šįryt Kaune, Vytauto pr. 49 teko susidurti su vyresnio amžiaus moteriške, kuri visiškai neišmano klientų aptarnavimo. Taip, už minimumą atsakingų žmonių, matyt, beprasmiška ir ieškoti, bet tiesiog mintyse vis galvoju, kodėl tos moteriškės neina dirbti ten, kur bendrauti su klientais nereikia... Kad ir valytoja, šlavėja, pagalbine darbininke dirbkite, tai nereikės kitiems žmonėms dienos gadinti savo tokiom skleidžiamom emocijom... Liūdna dėl ten bedirbančių,
absu 2014-12-14 11:32:43
Kiek daug komentarų apie aptarnavimą. Iš tiesų, nestebina. Daugumoje kioskų dirba sovietmetį menančios moterėlės, kurios apie aptarnavimo kultūrą turbūt net nesapnavusios, todėl elgiasi, kaip išmano. Jaunimą sunku atsivilioti į tokias vietas dirbti, tai ir belieka vyresnės moterėlės, kurioms reikia iki pensijos kažkur padirbėti ar prie tos pensijos prisidurti. Ponia kioskų savininkė net pati asmeniškai skambinėja ir kviečia į pokalbius, bet, matyt, sunkiai sekasi ieškoti darbuotojų, nes skelbimai mirguliuoja kasdien. O kai dirbti norinčių ne marios, tai ir į aptarnavimo kokybę nusispjaunama.
Pasidomėkite, kokias algas ten moka - klausimų ir nuostabos dėl aptarnavimo nebekils...
Šiandien Birželio 23-osios g. Kauno spauda 109 kioskelija pasiteiravau kiek kainuoja nuolatinis su savaitgaliais. Pasipildžius ir bilieta pabandžius aktivuoti nieko nesigavo, teko stotele parpedint atgal. Pasiteiravus pardavejos Jūrates Janušauskienes ar gali patikrinti mano kortele nes kažko neveikia. Ji pradejo mane plūsti ir vienareikšmiškai atsisake ieškoti sprendimo budu. Man bandžius ieškoti sprendimo budu ir visa tai uzbaigti buvo pasiulyta nusipirkti savaitei bilietukus ir palaukti kol mano nuolatinis prades veikti nuo menesio pirmos dienos. Kas praše jos savivaliauti ir padaryti bilieta aktivuoti nuo sekancios savaites ? Kas man dengs savaites islaidas ?
Laba diena, Kiekvieną rytą perku "KAUNO SPAUDA" kioske talonėlį dar nebuvo ryto, kad gražiai ir tolerantiškai aptarnautų, visada tylėjau ir kentėjau pardavėjos replikas, pykčio priepolius ir nepasitenkinimą, bet šiš rytas buvo kitoks, atėjus ne tik dar pavelavau i autobusą važiuoti į darbą, bet pardavėja iš manęs "tyčiojosi" specialiai laikė nuolatinį, ne tik sugadino rytinę nuotiką, bet ir savo įmonėje, kurioje dirbu turėjau bėdų, nes per pardavėjos elgesį pavelavau 1valandą į darbą. Taigi pardavėja visada su piktumais ir su pakeltu balsu aptarnaują klientus manau, kad pardavėja su žmonėmis dirbti tikrai negali. Ačiū už supratimą. (Kauno spauda, Vytauto pr. prie namo 10, dirbo moteris 2017.08.16 6:26h)
Laba diena. Dirbu Kaune Savanorių pr. 118, Aukštaičių G. 1, Tenka kartais pasinaudoti kiosko, esančio šalia pastato kampo, paslaugomis. Dar nebuvo nei vieno karto, kad būčiau aptarnauta kokybiškai- tai pinigų neturi, kiekvieną kartą esu apšaukiama nežinia dėl ko. Žodžiu- tai darbuotojai reikia arba gydytis, arba išeiti ilgų atostogų, su žmonėmis dirbti ji tikrai negali. Ačiū už supratimą.
Sarkuvos stotelej amzinai kompas sugedes. Pardaveja pensininke sedi pastoviai per telefona kalbasi. Jei tas kompas neveikia, tai kam tas kioskas isvis reikalingas. Ka Bakanauskiene.
Laba diena, ar yra labai didelė problema sutvarkyti kasų kompiuterius, atnaujinti juos, ar kitaip išspręsti pastoviai stringančių kasų reikalus. Jau nejuokinga. Mokėjimo kortelių nepriima, važiavimo kortelių nepapildo, tik ištisai perkrauna kompiuterius :D Laivės alėjoje pakeliui yra du "Kauno spaudos kioskai", ir kiek į juos eini, tiek vargšės moterėlės kovoja su strigusiais kompiuteriais. Šiandien užėjau 2017.07.04 Ožeškienės sustojime, apsisukau ir išėjau. Dėl strigusios kasos viena moteris nespėjo į autobusą kuris tikrai retai važiuoja, o aš net nebandžiau laukti, nes laikas tai pinigai :D
Diana Kriučkovienė
2017-05-08 16:13:14 IP 90.140.99.104
Laba diena. Būtu labai malonu ir patogu jei Raudondvario pl. Gervių sustojime ęsančiame kioske įrengtumete kortelių skaitytuvą. Nes greta nėra bankomatų, kad išsiimti grynus. Bileto pasipildyti neįmanoma. Tarsi ne 21 am gyvename.
Ačiū
Kauno spaudos kioske nr. NO26 penktadieni pildžiausi nuolatini. Mokėjau kortele, tačiau pardavėjai užstrigo kasa, aš ilgiau laukti negalėjau todėl pardavėja man papildė grynais. Mano prašymas buvo papildyti nuolatini visam mėnesiui už 4, 75€, bet pardavėja kažkodėl papildė tiesiog už 4, 75€. Aš iškart nepastebėjau, tai gaunasi kad vėl turėsiu išmesti pinigus i balą..
labai nemaloni pagyvenusi moteriškė dirba Eiguliu sustojime Kauno spaudoi, visada su piktumais ir su pakeltu balsu aptarnauja klientus.
Jei labai skubat, tai patarčiaus rinktis kita spaudos kioska :)
2017.04.02. Noriu padėkoti spaudos kiosko darbuotojai GERB. SVETLANAI MICHAILOVAI, dirbančiai Petrašiūnuose, prie Armatūrininkų stotelės, už visada gražų, nuoširdų aptarnavimą. Čia perku spaudą, pastoviai pasipildau nuolatinį bilietą transportui - viskas būna atlikta nepriekaištingai.
Anonimas 2016-02-02 11:08:18
Laba diena, yra tokia situocija kad jau atcbodo viena jusu darbininke, elgesi su klijantais nepagarbiai visaip vadina, jos pietu pertrauka trunka nuo 10h iki 12h kaip norisi ateiti kazka nusipirkti ir darba baige 16.40 nors manau turetu dirbti iki 17 valandos,
cia skundas butu is kauno kioskas stovi gamyklos.g.
Po paskutinio minimumo pakelimoUAB Kauno spada, kad nereiku moket didesniu atlyginimu sumazino etatinguma ir padidino pietu pertrauka iki dvieju valandu Taip kad viskas oficialu
nu žinot, parduoti naujai atėjusį žurnalą su išplėštu lapu, viršūnė. Tiesą pasakius žiauru koki žmonės dirba...kaip taip galima. Vakar spaudos kioske, prie hypermaximos Kaune nusipirkau "Žmonių" žurnalą, ketvirtadienį, 21d, kai jis naujai atėjęs. skaitau, verčiu lapus ir pastebėjau, kad kažkas ne taip...akivaizdžiai matėsi, kad išplėštas lapas. Pardavėja net įkišo man jį. Gal tvarkykit savo darbuotojus.
Onutė Kyšininkutė
2016-06-08 07:53:43 IP 85.255.50.203
O ką daryti su tokiomis?? Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė (!), ona- danutė gricienė, - po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvokti nuo manęs dalį pinigų (juos "išlupti" iš "garsiosios vadybininkės" prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus! Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia - sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį - lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA - ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!
Gegužės 1d. Krėvės pr. 65, Kaunas aptarnavo - siaubingai. Norėjau papildyti e.bilietą 10 talonėlių, o papildė už 24, 33. Pradžioje pardavėje kalbėjo telefonu. Kai mūsų (norinčių pasipildyti e.bilietą) susirinko 3 moterys, baigė pokalbį ir pradėjo aptarnauti. Aš pirmoji padaviau papildyti bilietą (jame dar buvo likę 3 eurai). Pasakiau kad noriu papildyti 10 talonėlių už 5, 80 eurus. Padaviau 50 eurų banknotą (tokį išdavė bankomatas). Pardavėja paėmė bilietą, 50 eurų banknotą ir pradėjo pildyti. Nepavykus, apkaltino neveikiančią sistemą. Tada kitai moteriai bandė pildyti. Vėl tas pats. Mes pasakėme, kad palauksime, kol sistema pradės veikti. Per 15 minučių kioskininkė bandė pildyti gal tris kartus. Galų gale papildė. VAU. Vietoj 44, 20 eurų gražos, man padavė 25, 67 eurus. Paklausus kodėl, pradėjo šaukti ir liepė važiuoti AUTROLĮ, nes ji nemokanti atitaisyti savo klaidos. Manau jei nemoki- nedirbk. Prašiau papildyti kelis talonėliu, o papildė kaip terminuotą bilietą visoms dienoms. Jei talonėliai- tiek to. Galėčiau nepirkti 3 mėnesius, o ką dabar daryti? Ką šeimai sakyti kur važinėju kiekvieną dieną?
Siandien tai yra vasario 27d. apie 11 val. uzsukau i Kauno spaudos kioska Gedimino gatveje ir pradejau vartyti mezgimo zurnalius.Pardaveja mane uzsipuole, kad cia vartyti negalima, nes ir taip jai aisku kad as ju nepirksiu, kai atsakiau kad gal pirksiu tai ji iskoliojo mane visokiausiais zodziais ir liepe eiti i prekybos centra.Manau kad tokie darbuotojai gadina jusu imoves gera varda su pagarba.
cia skundas butu is kauno kioskas stovi gamyklos.g.
Esu labai pasipiktinusi ir nusivylusi spaudos kiosko pardavėja, dirbančią Griunvaldo g. stotelėje. Labai nemaloniai ir nepagarbiai elgiasi, šaukia ir tyčiojasi iš klientų be priežasties. Nuėjus nusipirkti ir pasikonsultuoti dėl nuolatinių biletų Kauno mieste, pradėjo šaukti kaip galiu nežinoti, nesuteikė jokios informacijos, ir pradėjo garsiai juoktis bei tyčiotis. Vieną sykį nuėjau, pagalvojau gal jai ne ta nuotaika, tačiau po ilgo laiko tarpo, nuėjus antrą sykį, viskas buvo taspats. Nelabai suprantu, ką tokios pardavėjos išvis veikia tokioje darbo vietoje, kai reikia pastoviai bendrauti su žmonėmis.
Laba diena
Noriu pasiteirauti kodėl vienintelis kioskas esantis A.Šančiuose nedirba?Ryte pilnas sustojimas moksleivių, dirbančių žmonių, kurie negali pasipildyti el. bilieto.Kai dirbdavo tai tik nuo 7, 30 val kada jau visiems būdavo per vėlu.Ar žadate kaip tai išspręsti?
Pirma syki rasau ir as neigiama komentara apie viena spaudos kiosko darbuotoja Kaune, dirbancia Sarkuvos g.priesais Maxima.Esu labai nusivylusi sia pardaveja tiek, kad net praejus pro spaudos kioska nupurto saltis.Pirkau E.bilietui bilietelius su pilna kaina<bet sioji ponia sugebejo papildyti su 50% nuolaida.Su kuo ji klausesi nezinau, jei nesugebejo isgirsti aiskiai pasakytu zodziu.Prasiau 5 bilietu pilna kaina po 58 ct.Manau aiskiau jau nebuna. Kai gryzau issiaiskinti kodel man papilde su nuolaida<isputusi akis ir saukdama ant manes apreiske kad as isvis nepildziau pas ja jokio bilieto, nors rankoje laikiau ceki su sios ponios pavarde.Kaip galima issiginti padarius klaida<kai viskas yra uzfiksuota kameru.O kulminacija buvo tokia kad dar ir durne isvadino.Kaip gali toks zmogus dirbti su klientais.Moteris metuose o tokia grubi.Kaip valdzia nemato ka priima i darba, nors jau nevienas zmogus tiesiogiai skundesi ponios Jadvygos.K darbu ditrektorei.Toji ponia net atsiprasyti nesugebejo uz padaryta klaida o dar isvadino durna.Kas eisit i si kioska atkreipkit demesi i sia ponia, labai nemalonus zmogus ir aptarnavimas nekoks

ALMA
PINOKIS

Adresas: Taikos pr. 32A, LT-91235 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; galanterija; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės.
Alma |Pinokis| Didmeninė ir mažmeninė prekyba El.parduotuvė www.alma.lt Per 25 metus tapo viena pagrindinių mokyklinių ir biuro reikmenų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė valdo 8 mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą bei didmeninės prekybos ir biurų aptarnavimo padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Siūlome platų pirkėjų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Rutana
Adresas: Birutės g. 9, LT-91223 Klaipėda.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; kanceliarijos prekės; kompiuteriai ir programinė įranga; odos gaminiai.
UAB „Rutana“ – raštinės prekių prekybos įmonė. Kompanijos privalumai – prekių kokybė, patrauklios kainos, patikimumas, aukšta aptarnavimo kokybė. Mes prekiaujame pasaulinėje rinkoje pripažintomis, kokybiškomis biuro prekėmis tokių gamintojų kaip: Schneider, Esselte, Novus, 3M, Faber-Castell, Citizen, Milan, Leitz...
Imsema
Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; didmeninė prekyba; dovanos; kanceliarijos prekės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai.
Mūsų įmonė gyvuoja jau 23 metus, todėl esame pelnę didelį mūsų klientų pasitikėjimą ir stabilumą bendradarbiaujant. Tiekiame biuro reikmenis, kanceliariją, mokyklines, dailės bei rankdarbių prekes. Mūsų prekyba apima didmenininkus bei mažmenininkus. Turime parduotuvę savo būstinėje (Savanorių g. 187, Vilnius) bei...
SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%