Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Šilainių poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Esu pakraupusi Kauno silainiu poliklinikos kineziterapeutes Ausros Skeberes darbu.Lankemes su 4men kudykiu viena karta ir tolimesniu paslaugu atsisakeme, nes visiskai nemoka ir manau negalii dirbti du vaikais.Naujagimi ndt nepakalbino, atsikelusi nuo darbo stalo iskart puole masazuoti ir mankstinti, vaikas stiprisi reke, priesinosi.Procedura atliko per 5 min.per prievarta.Isejome is kabineto, vaikas jau neturejo iegu verkti tik inkse, per miega krupciojo o ant kojyciu liko smulkios kraujosruvos.Aciu kzd dar kaulu nesulauze, nes turime rachita.Esu labai pikta ir tikiuosi vadovybe atkreipsdemesi i si atsiliepima.
Sveiki lankomes antra karta pas odontologe D.Pivoriene. Jei esa vaiku dantiste tai ir ismoksta su vaikais bendrauti. Ant vaiku sitaip rekti negalima. Ir savo pamokslus sau galetu pasilikti. Labai nekompetetinga savo darbe. Tikrai jos niekam nerekomenduoju. Po pirmo vizito galvojau gal diena nenusiseke, bet po antro vizito likau apsalus
apsilankem su dukra pas Seimos gyd.Irmante Bubniene mokamoj konsultacijoj kad iertintu kraujo tyrimus patartu ar reik kokiu papildu.Pas dukra veidas isbertas klausiau patarimo taipogi tikejausi kad pasvers ir regejima patikrins.Gydytoja atmestinai paziurejo i kraujo tyrimus ta pati ka as ir pati maciau ir tuoj pat pasiule savo paslaugas (magnetinio rezonanco tyrima) atlikti namie tik uz 80euru nes ji pasirodo nemato neko is kraujo tyrimu.Man tai pasirode labai akiplesiska kaip galima siulyti savo privacias paslaugas kurias atlieki namie.o ir konultacija buvo pakankamai brangi 26eurai uz gydytojos konsultacija kuri truko 10min ir slaugytojos paslaugos 11eu tik nesupratau ka ta slaugytoja dare kad kvita israse i kasa.geriau jau butume eje i privacia klinika
Aš manau reik fiksuoti tokius dalykus, ir rodyt viešai....
šiuo metu jau laukiu 25 minutes prie kabineto, mano laikas 11.30
Tačiau kolidoriaus patalpoje, taip ir ne pasigirsta mano pavardė, o kviečiami žmones kurių laiką 11.15. Eii, čia normalu ??? Ir taip nuolatos, kodėl niekada to nesutvarko???
Prie manęs dar 7 pagyvenę žmones, kurie yra su rimtais nusiskundimais kaip ir skausmais, ir didžiausia diskusija kas vyksta? Kodėl taip
Mano nuomonė dvejopa, yra gydytojų tikrai šaunių ir išmanančių savo darbą, rūpestingų, o blogoji pusė šios įstaigos, nesilaikymas tvarkos, kai reikia laukti nors yra paskirtas laikas, o tu sėdi ir lauki, o prieš tave kviečiami tie kurie vėliau atėjo, ar tai normalu? Tada išvis kam reikalinga registracija ir paskirtas laikas, kas svarbiausia dirbantis žmogus skuba, o mieli pencininkai gali ir palaukt ar ne taip? Erzina neatsakingumas.
Košmaras čia ne įstaiga, ateini su temperatūra lauki eilėje pusantros valandos tada akiplėšos pareiškia, kad internetas neveikia.... kur matyta, su temperatūra laukti biletėnio.... išsiregistruosiu iš šitos poliklinikos nes čia akiplėšos dirba, elgiasi bjauriai čia ir numirti gali
Lankiausi pas gerb. gydytoją S. Vaidelį. Man viskas buvo paaiškinta, išrašyti vaistai, pagydytas stuburas. Praėjo keletas mėnesių- aš vaikštau be skausmų. Esu įsitikinusi, kad padėjo tiksli diagnozė ir gydytojo profesionalumas. Girdėjau nemažai pagyrimų. Todėl ateityje drąsiai sergantiems siūlysiu apsilankyti pas šį gydytoją. Nuoširdus ačiū už Jūsų supratimą ir norą padėti!
Toks pastebėjimas, kad kelintą kartą kai reikia rentgeno nuotraukos, neveikia aparatas arba užlūžus sistema. Reikėtų tvarkyt šitą bėdą, nes aš jau ne pirmą kartą papuolu į tokią situaciją.
Labai norėčiau padėkoti mūsų šeimos gydytojai Raimondai Stočkienei.Pati nuoširdžiausia ir maloniausia gydytoja.Visada pasirūpina viskuo kas reikalinga.Nepraleidžia nieko, kas priklauso pagal skirtas programas.Labai ačiū už gerą darbą.Anksčiau buvome pas gyd.Stankevičienę.Labai nusivylėme ir ją pakeitėme į dabartinę
Esu labai pasipiktinusi registratūros darbu, atrodo, kad ten dirbančios visos ant visų piktos ir nesugeba net norrmaliai informacijos suteikti! Ar čia toks darbuotojų trūkumas pas Jus ar jos čia aukščiau bambos iššokusios? Darykit tvarką!
Labai noreciau padekoti gyd. Raimondai Stockienei, nuosirdi, rupestinga, uzjaucianti, verta buti gydytoja.
Jau 1 valandą laukiu prie gydytojos kabineto, talonas buvo 11h, dabar jau 11.52h. Kiek teko lankytis kitose klinikose tai čia pirmas toks pasitaikymas.
Laba diena. Noriu padekoti nuosirdziai, maloniai sesutei Airai Bartaskienei. Ji visada su sypsena. Ja pazystu nuo senu laiku, kai vaikai dar mazi buvo, skiepydavo ir vaistus leisdavo jai reikedavo. Labai gerai ima krauja pas mus Romainiu ambulatorijoj. Visada paslaugi ir sazininga, daugiau tokiu darbuotoju, kurie myli savo darba. Aciu Jai.
Man reikejo pasidaryti danties nuotrauka todel pasiskambinau i silainiu informacija ir pasiklausiau darbo laiko, man buvo atsakyta kad dirba rentgenas iki 19h, todel pasiemusi pas savo gydytoja siuntima ir pati dirbu iki 17.30h, nuvaziavau i silainiu poliklinika, esu is Kauno raj.tad ten buvau 18h, ir buvau nustebusi kai suzinojau kad darbo laikas rentgeno yra iki 17h, esu pasipiktinusi negalejimu suteikti teisinga informacija telefonu, o registraturoje suburbejo kad jie neatsako uz informacija telefonu, idomu tai kas atsako? Tai kur gauti teisinga informacija? Esu tikrai pikta ir nepatenkinta, sugaistas laikas, pravaziuoti bereikalingi kilometrai ir sugadinta nuotaika...
Noriu padėkoti kineziterapeutei Aušrai Skėberei - dirba labai profesionaliai, su nuotaika ir tikrai produktyviai !!! Super specialistė ir žmogus! AČIŪ 100 KARTŲ !!!
Giedre Faustos mama :)
2017-02-06 10:16:40 IP 2i578rhm
Noriu padekoti Onai Berankienei, kineziterapeutei uz puikiai suteiktas paslaugas. Puiki specialiste, siltas zmogus. Aciu!!!
SVEIKI! ESU LABAI PASIPIKTINUS, NORĖČIAU PRANEŠTI APIE VAIKU DAKTARE: GIEDRE TRUMPULYTE, turejau talona 13:40, pralaukiau pusantros valandos
1. Pralaukus valanda laiko, uzejus i kabineta sakau "gal jau priimsit?"
2. Pasakius, kad taip, bet nueik paiimk kortele, nuejau pasiemiau, atejau, vel ji priemus KITA ZMOGU.
3. Atejau vel i kabineta po pusantros valandos "sakau kada priimsit, laukiu jau pusantros valandos"
IR 4. Ji man pareiskia, kad turiu laukti kol priims visus leliukus! Mazyliu buvo 3-4, tai paklausus ar as turiu laukti 3valandas dar, ji man atsake jog taip.
KUR JUSU TVARKA! Seseliu nera kurios turetu nueit paiimti kortele jeigu jos nera pas daktare kabinete, bet turiu eiti as su skaudancia koja arba mamos su mazyliais ir temptis juos i is 4 auksto i 1 ir vel atgal, tai jeigu taip, padarykit ta kvaila daktare 1 aukste! Kiek laiko turi jos apziureti zmogu? 15min, max 30min, bet ne VALANDA LAIKO!!! SUTVARKYKIT!!!!!!!
Laba diena, esu tikrai pasipiktinusi ir parašysiu sveikatos ministerijai apie jūsų poliklinikos direktoriaus pavaduotojos nežmoniškumą ir jūsų kvailą tvarką.Jeigu gydytojai atostogaujant jūs nesugebat išrašyt senam žmogui insuliną, o liepiat jį gulintį atvežti įvertinti jo būklę, na durniau būt negali, aš nupirksiu kažkaip to insulino ar pasiskolinsiu, nes vaistininkės į tai supratingai pažiūrėjo ir man paskolino.kam atvežti, kas įvertins, direktorius, pavaduotoja???/JUK jau įvertino komisija ir gavo slaugą iki gyvenimo galo, argi sunku jo sveikatos kortelę pakelti, jūs pamatę žmogų suprasit, kad jam insulino reikia/JUOKDARIAI visvien žiūrėsit į kortelę.Dar tokio nesiskaitymo nesutikau savo gyvenime ir linkiu jums to pat sulaukti, nejautros ir abejingumo.
Noriu padekoti seimos gyd.Ivetai Dubrovai uz rupestinguma, puiki gydytoja. Aciu
Puiki poliklinika. Ko gero geriausia Kaune.
Lijana Levinienė
2015-09-23 21:57:56 IP 28mds153
Mano sūnus šiandien rugsėjo 23 d., pavėlavo į fizioterapijos procedūrą10 min.ir buvo išprašytas lauk.Nors būta dienų, kaip buvo priimtas į procedūrą 15 min., net anksčiau, tai gal galėtumėte paaiškinti, kas ne taip, nes gyvename Kauno rajone.Ačiū toms sesutėms, kurios kartais pasimiršę tampa gydytojomis, mes be jų neišgyventume.
Noriu labai padėkoti šeimos gyd. Astai Grigienei už mano mamos priežiūrą. Tai profesionali, rūpestinga, aukštos kvalifikacijos gydytoja. Puikus pavyzdys Žmogaus ir Specialisto.

Alma Bartašiūnienė

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%