Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Šilainių poliklinika

Atsiliepimai apie Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Kauno Šilainių poliklinika, VŠĮ

Laba diena. Teko lankytis pas neurologę Škėmienę. Džiaugiuosi kad man likimas lėmė sutikti šią profesionalę ir nuostabų žmogų.AČIŪ Jums mielą Gydytoja.
As norejau parasyti apie susireiksminusia kardiologe Didziokiene.Vyras turejo talona pas ja birzelio 14 d (liepos 15 d. Baigiasi grupe).Ponis Didziokiene dalyvavo laidotuvese (uzuojauta), 16 d gryzo i darba.Vyras atlauke puse jos darbo laiko, tada oareiske, kad nepriims, nes nespes ir pareiske, kad galejopries pusmeti susitvarkyti!
PoniDidziokiene, tai gal jums laidotuvese pries pusmeti reikejo sudalyvauti?
Vilma Kernazickienė
2021-04-09 13:53:48 IP 2i240fvr
Norėčiau suzinoti, kad Silainių poliklinikos gydytojas Algirdas Jančauskas teiksis konsultuoti pacientus. Mano vyrui buvo padarytas cholesterolio tyrimas, gydytojas informavo, kad cholesterolis labai aukstas ir prirasė vartoti "Atorvastatiną" 60 mg. Vyrui mėginant pasiteirauti, kokie cholesterolio rodmenys, nei seselė, nei daktaras neturėjo laiko, jau nekalbant dėl ko ir kam skiriamas toks preparatas. Telefonu nei daktaras, nei seselė komentuoti nesiteikė. Kaip manote, kodėl daktaras nesiteikia bendrauti su pacientais ir nedirba savo darbo, nors mano vyras yra pasiskiepijęs nuo Covid, jam atlikta apie 30 COVID testų, nes pats dirba gydymo istaigoje.Ką apie mediko elgesi mano vyr. gydytojas?
Gyd Luka Šalčiūtė.
Visiškai nekompetetinga gydytoja. Ptisiskambinti neimanoma, 2 savaites skambinau i dieną po keliolika kartų, neatskambino net... o tikrai retai kreipiuosi, bet buvo labai blogai..Tyrimus apžiūri sausai, nesigilina i paciento būklę, nesiulo gydymo, negirdi kuo skundžiuosi.. kur pati paprašiau tai parašė siuntimus, bet nesigilino i bukle, ir kas ja tokią galėjo įtakoti..siūlo tik pigiausius vaistus, kad atsikratyti paciento. Mano šuniuko veterinarė protingesnė ir atsakingesnė už ja. Nesugeba planuoti laiko, prie kabineto pralauki 2 valandas, pasirodo neivede talono i sistema... linkiu nepapulti pas šią personą...
Bandau prisiskambinti į registratūrą 3 dieną ir nepavyksta, atsiprašo visi operatoriai užimti.Į dieną skambinu 5k. skirtingu laiku ir vistiek visi užimti, tai kaip prisiregistruoti pas gydytoją? Už ką mes mokame sveikatos mokestį?BAISU.
Per valandą 100kart skambinu Registratūrai kad patekt pas pulmonologe jurgeleviciene nes man plaučių liga dėl tolimesnio gydymo tai ne skambink varpais niekas nekelia ragelio ką jie gal arbata geria ištisai
Ketvirtadieni atvyko kraujo tyrimui. Kraujas paiimtas 8:10val. Ryte. Va koks vaizdas po kraujo paėmimo.
Užsiregistravus dantu rengenui 18 val. Puse septyniu dar manes neprieme. Tvarka siaubinga
Esu pakraupusi Kauno silainiu poliklinikos kineziterapeutes Ausros Skeberes darbu.Lankemes su 4men kudykiu viena karta ir tolimesniu paslaugu atsisakeme, nes visiskai nemoka ir manau negalii dirbti du vaikais.Naujagimi ndt nepakalbino, atsikelusi nuo darbo stalo iskart puole masazuoti ir mankstinti, vaikas stiprisi reke, priesinosi.Procedura atliko per 5 min.per prievarta.Isejome is kabineto, vaikas jau neturejo iegu verkti tik inkse, per miega krupciojo o ant kojyciu liko smulkios kraujosruvos.Aciu kzd dar kaulu nesulauze, nes turime rachita.Esu labai pikta ir tikiuosi vadovybe atkreipsdemesi i si atsiliepima.
Sveiki lankomes antra karta pas odontologe D.Pivoriene. Jei esa vaiku dantiste tai ir ismoksta su vaikais bendrauti. Ant vaiku sitaip rekti negalima. Ir savo pamokslus sau galetu pasilikti. Labai nekompetetinga savo darbe. Tikrai jos niekam nerekomenduoju. Po pirmo vizito galvojau gal diena nenusiseke, bet po antro vizito likau apsalus
apsilankem su dukra pas Seimos gyd.Irmante Bubniene mokamoj konsultacijoj kad iertintu kraujo tyrimus patartu ar reik kokiu papildu.Pas dukra veidas isbertas klausiau patarimo taipogi tikejausi kad pasvers ir regejima patikrins.Gydytoja atmestinai paziurejo i kraujo tyrimus ta pati ka as ir pati maciau ir tuoj pat pasiule savo paslaugas (magnetinio rezonanco tyrima) atlikti namie tik uz 80euru nes ji pasirodo nemato neko is kraujo tyrimu.Man tai pasirode labai akiplesiska kaip galima siulyti savo privacias paslaugas kurias atlieki namie.o ir konultacija buvo pakankamai brangi 26eurai uz gydytojos konsultacija kuri truko 10min ir slaugytojos paslaugos 11eu tik nesupratau ka ta slaugytoja dare kad kvita israse i kasa.geriau jau butume eje i privacia klinika
Aš manau reik fiksuoti tokius dalykus, ir rodyt viešai....
šiuo metu jau laukiu 25 minutes prie kabineto, mano laikas 11.30
Tačiau kolidoriaus patalpoje, taip ir ne pasigirsta mano pavardė, o kviečiami žmones kurių laiką 11.15. Eii, čia normalu ??? Ir taip nuolatos, kodėl niekada to nesutvarko???
Prie manęs dar 7 pagyvenę žmones, kurie yra su rimtais nusiskundimais kaip ir skausmais, ir didžiausia diskusija kas vyksta? Kodėl taip
Mano nuomonė dvejopa, yra gydytojų tikrai šaunių ir išmanančių savo darbą, rūpestingų, o blogoji pusė šios įstaigos, nesilaikymas tvarkos, kai reikia laukti nors yra paskirtas laikas, o tu sėdi ir lauki, o prieš tave kviečiami tie kurie vėliau atėjo, ar tai normalu? Tada išvis kam reikalinga registracija ir paskirtas laikas, kas svarbiausia dirbantis žmogus skuba, o mieli pencininkai gali ir palaukt ar ne taip? Erzina neatsakingumas.
Košmaras čia ne įstaiga, ateini su temperatūra lauki eilėje pusantros valandos tada akiplėšos pareiškia, kad internetas neveikia.... kur matyta, su temperatūra laukti biletėnio.... išsiregistruosiu iš šitos poliklinikos nes čia akiplėšos dirba, elgiasi bjauriai čia ir numirti gali
Lankiausi pas gerb. gydytoją S. Vaidelį. Man viskas buvo paaiškinta, išrašyti vaistai, pagydytas stuburas. Praėjo keletas mėnesių- aš vaikštau be skausmų. Esu įsitikinusi, kad padėjo tiksli diagnozė ir gydytojo profesionalumas. Girdėjau nemažai pagyrimų. Todėl ateityje drąsiai sergantiems siūlysiu apsilankyti pas šį gydytoją. Nuoširdus ačiū už Jūsų supratimą ir norą padėti!
Toks pastebėjimas, kad kelintą kartą kai reikia rentgeno nuotraukos, neveikia aparatas arba užlūžus sistema. Reikėtų tvarkyt šitą bėdą, nes aš jau ne pirmą kartą papuolu į tokią situaciją.
Labai norėčiau padėkoti mūsų šeimos gydytojai Raimondai Stočkienei.Pati nuoširdžiausia ir maloniausia gydytoja.Visada pasirūpina viskuo kas reikalinga.Nepraleidžia nieko, kas priklauso pagal skirtas programas.Labai ačiū už gerą darbą.Anksčiau buvome pas gyd.Stankevičienę.Labai nusivylėme ir ją pakeitėme į dabartinę
Esu labai pasipiktinusi registratūros darbu, atrodo, kad ten dirbančios visos ant visų piktos ir nesugeba net norrmaliai informacijos suteikti! Ar čia toks darbuotojų trūkumas pas Jus ar jos čia aukščiau bambos iššokusios? Darykit tvarką!
Labai noreciau padekoti gyd. Raimondai Stockienei, nuosirdi, rupestinga, uzjaucianti, verta buti gydytoja.
Jau 1 valandą laukiu prie gydytojos kabineto, talonas buvo 11h, dabar jau 11.52h. Kiek teko lankytis kitose klinikose tai čia pirmas toks pasitaikymas.
Laba diena. Noriu padekoti nuosirdziai, maloniai sesutei Airai Bartaskienei. Ji visada su sypsena. Ja pazystu nuo senu laiku, kai vaikai dar mazi buvo, skiepydavo ir vaistus leisdavo jai reikedavo. Labai gerai ima krauja pas mus Romainiu ambulatorijoj. Visada paslaugi ir sazininga, daugiau tokiu darbuotoju, kurie myli savo darba. Aciu Jai.
Man reikejo pasidaryti danties nuotrauka todel pasiskambinau i silainiu informacija ir pasiklausiau darbo laiko, man buvo atsakyta kad dirba rentgenas iki 19h, todel pasiemusi pas savo gydytoja siuntima ir pati dirbu iki 17.30h, nuvaziavau i silainiu poliklinika, esu is Kauno raj.tad ten buvau 18h, ir buvau nustebusi kai suzinojau kad darbo laikas rentgeno yra iki 17h, esu pasipiktinusi negalejimu suteikti teisinga informacija telefonu, o registraturoje suburbejo kad jie neatsako uz informacija telefonu, idomu tai kas atsako? Tai kur gauti teisinga informacija? Esu tikrai pikta ir nepatenkinta, sugaistas laikas, pravaziuoti bereikalingi kilometrai ir sugadinta nuotaika...
Noriu padėkoti kineziterapeutei Aušrai Skėberei - dirba labai profesionaliai, su nuotaika ir tikrai produktyviai !!! Super specialistė ir žmogus! AČIŪ 100 KARTŲ !!!
Giedre Faustos mama :)
2017-02-06 10:16:40 IP 2i578rhm
Noriu padekoti Onai Berankienei, kineziterapeutei uz puikiai suteiktas paslaugas. Puiki specialiste, siltas zmogus. Aciu!!!
SVEIKI! ESU LABAI PASIPIKTINUS, NORĖČIAU PRANEŠTI APIE VAIKU DAKTARE: GIEDRE TRUMPULYTE, turejau talona 13:40, pralaukiau pusantros valandos
1. Pralaukus valanda laiko, uzejus i kabineta sakau "gal jau priimsit?"
2. Pasakius, kad taip, bet nueik paiimk kortele, nuejau pasiemiau, atejau, vel ji priemus KITA ZMOGU.
3. Atejau vel i kabineta po pusantros valandos "sakau kada priimsit, laukiu jau pusantros valandos"
IR 4. Ji man pareiskia, kad turiu laukti kol priims visus leliukus! Mazyliu buvo 3-4, tai paklausus ar as turiu laukti 3valandas dar, ji man atsake jog taip.
KUR JUSU TVARKA! Seseliu nera kurios turetu nueit paiimti kortele jeigu jos nera pas daktare kabinete, bet turiu eiti as su skaudancia koja arba mamos su mazyliais ir temptis juos i is 4 auksto i 1 ir vel atgal, tai jeigu taip, padarykit ta kvaila daktare 1 aukste! Kiek laiko turi jos apziureti zmogu? 15min, max 30min, bet ne VALANDA LAIKO!!! SUTVARKYKIT!!!!!!!
Laba diena, esu tikrai pasipiktinusi ir parašysiu sveikatos ministerijai apie jūsų poliklinikos direktoriaus pavaduotojos nežmoniškumą ir jūsų kvailą tvarką.Jeigu gydytojai atostogaujant jūs nesugebat išrašyt senam žmogui insuliną, o liepiat jį gulintį atvežti įvertinti jo būklę, na durniau būt negali, aš nupirksiu kažkaip to insulino ar pasiskolinsiu, nes vaistininkės į tai supratingai pažiūrėjo ir man paskolino.kam atvežti, kas įvertins, direktorius, pavaduotoja???/JUK jau įvertino komisija ir gavo slaugą iki gyvenimo galo, argi sunku jo sveikatos kortelę pakelti, jūs pamatę žmogų suprasit, kad jam insulino reikia/JUOKDARIAI visvien žiūrėsit į kortelę.Dar tokio nesiskaitymo nesutikau savo gyvenime ir linkiu jums to pat sulaukti, nejautros ir abejingumo.
Noriu padekoti seimos gyd.Ivetai Dubrovai uz rupestinguma, puiki gydytoja. Aciu
Puiki poliklinika. Ko gero geriausia Kaune.
Lijana Levinienė
2015-09-23 21:57:56 IP 28mds153
Mano sūnus šiandien rugsėjo 23 d., pavėlavo į fizioterapijos procedūrą10 min.ir buvo išprašytas lauk.Nors būta dienų, kaip buvo priimtas į procedūrą 15 min., net anksčiau, tai gal galėtumėte paaiškinti, kas ne taip, nes gyvename Kauno rajone.Ačiū toms sesutėms, kurios kartais pasimiršę tampa gydytojomis, mes be jų neišgyventume.
Noriu labai padėkoti šeimos gyd. Astai Grigienei už mano mamos priežiūrą. Tai profesionali, rūpestinga, aukštos kvalifikacijos gydytoja. Puikus pavyzdys Žmogaus ir Specialisto.

Alma Bartašiūnienė

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę
Baltuosiuose rūmuose J. Bidenas priėmė Baltarusijos opozicijos lyderę 07-28 21:43
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį Baltuosiuose rūmuose susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere Sviatlana Cichanouskaja ir išreiškė paramą jos šalies demokratiniams siekiams.

Ar investuojate į įmonių akcijas?