Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno Senųjų Žydų Kapinių Paramos Fondas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Senųjų Žydų Kapinių Paramos Fondas

Atsiliepimai apie Kauno Senųjų Žydų Kapinių Paramos Fondas

Parašyk savo nuomonę apie Kauno Senųjų Žydų Kapinių Paramos Fondas

NEPATIKIMA įmonė, nevykdo savo finansinių įsipareigojimų. Neatsiskaito už transporto paslaugas.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JAV įveda naujas sankcijas Iranui: jas taikys ir ajatolai Ali Khamenei
JAV įveda naujas sankcijas Iranui: jas taikys ir ajatolai Ali Khamenei 06-24 19:54
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pranešė įvedantis naujas griežtas sankcijas Iranui, įskaitant Irano aukščiausiąjį lyderį ajatolą Ali Khamenei.
"Subaru" ir "Toyota" kartu kuria SUV tipo elektromobilį
"Subaru" ir "Toyota" kartu kuria SUV tipo elektromobilį 06-24 19:33
Du Japonijos automobilių gamintojai rinkai ruošia elektra varomą SUV tipo automobilį, kuris rinkoje galėtų konkuruoti su "Jaguar I-Pace" arba kitais metais laukiamu "Tesla Model Y".

Kur atostogausite šią vasarą?

Moody's 194,56 -1,41%
Oracle 56,12 -1,53%