Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Atsiliepimai apie Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Parašyk savo nuomonę apie Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Augau šiuose vaikų namuose 10 metų, galiu pasakyti kad gyvenimas tenai nepavydėtinas.
Apie direktorę galiu pasakyti kad ji žiauri, visai nemylinti vaikų, ne vieną kartą yra ir man užvožusi be reikalo.
Apskritai prieš vaikus (Kol aš augau ten) buvo naudojamas smurtas ir labai stiprus smurtas dažnai.

Kaip tai vykdavo? - Ponia direktorė tiesiog išsikviesdavo Šančių policijos komisariato vadovą poną Šakicką arba jis pasiūsdavo kitus darbuotojus, tada prasižengę vaikai budavo pakviesti į direktorės kabinetą, sakydavo kad pasikalbėti nori, ir tada prasidėdavo, mus daužydavo kaip šunis, jie kaip žvėrys. Direktorė tuo tarpu kažkur išeidavo, ir to nematydavo, bet ji viską organizuodavo. Ne retai mus išvedavo į minėtą komisariatą, ten mus tiesiog kankindavo, pamenu man vienas iš paregūnų uždėjo maišą ant galvos ir pradėjo dusinti, atsimenu vos atsigavau po to, matydavau kaip kitus mušdavo, žmonės taip šunų nedaužo kie tie išgamos mus daužydavo.
Jiems tai būdavo pramoga.
Jau nekalbu apie visas patyčias iš darbuotojų pusės.

Juokingiausia būdavo kai į vaikų namus atvykdavo kokie žurnalistai ar kokia komisija, tada direktorė kaip šilkinė vaikams būdavo, o vaikai būdavo tiek įbauginti kad negalėjo pasiskūsti. Tiesa ir ne mažai auklėtojų žino apie tai kaip būdavo mušdami vaikai, bet jie tylėdavo.

Ką reikėdavp padaryti kad susilauktum tokių bausmių? - Užtekdavo tik pasakyti blogesnį žodį direktorei, to pakakdavo, arba jei išvažiuodavome pas gimines, ir šiek tiek pavieluodavome sugrįžti, arba į mokyklą kokią dieną nenueidavome, tokių priežasčių užtekdavo kad būtume tiek prilupti kad net neatsikeldavom.

Iš gyvenimo tenais pasiliko tik labai skaudūs prisiminimai, todėl labai gaila kad Elena vis dar direktorė, užjaučiu vaikus kurie dabar tenais gyvena.

Už savo žodžius visiškai atsakau.
As esu EvaldasLass manyra16metu ir as norejau pasiteirauti kaip galima pas jus patekti

U. von der Leyen pradeda "trilijono eurų" kovą už ekonomikos atsigavimą
U. von der Leyen pradeda "trilijono eurų" kovą už ekonomikos atsigavimą 05-25 21:19
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen trečiadienį pristatys trilijono eurų vertės atsigavimo po koronaviruso krizės planą, kuris, kaip ji tikisi, parodys kelią į nesutariančių sostinių...
"Litgrid" akcininkai pritarė sutarčiai su Lenkijos PSE tiesiant "Harmony Link"
"Litgrid" akcininkai pritarė sutarčiai su Lenkijos PSE tiesiant "Harmony Link" 05-25 19:12
Elektros perdavimo sistemos operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė sutarčiai su Lenkijos operatore PSE, abiem šalims Baltijos jūroje ketinant nutiesti maždaug 680 mln. Eur vertės...
Rekomendacijos įstaigoms dėl rizikos grupės asmenų darbo ir aptarnavimo – panaikintos 05-25 19:11
Specifinės rekomendacijos įstaigoms dėl rizikos grupėje esančių asmenų darbo ir aptarnavimo yra panaikintos, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%