Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Atsiliepimai apie Kauno savivaldybės vaikų globos namai

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Kauno savivaldybės vaikų globos namai

Augau šiuose vaikų namuose 10 metų, galiu pasakyti kad gyvenimas tenai nepavydėtinas.
Apie direktorę galiu pasakyti kad ji žiauri, visai nemylinti vaikų, ne vieną kartą yra ir man užvožusi be reikalo.
Apskritai prieš vaikus (Kol aš augau ten) buvo naudojamas smurtas ir labai stiprus smurtas dažnai.

Kaip tai vykdavo? - Ponia direktorė tiesiog išsikviesdavo Šančių policijos komisariato vadovą poną Šakicką arba jis pasiūsdavo kitus darbuotojus, tada prasižengę vaikai budavo pakviesti į direktorės kabinetą, sakydavo kad pasikalbėti nori, ir tada prasidėdavo, mus daužydavo kaip šunis, jie kaip žvėrys. Direktorė tuo tarpu kažkur išeidavo, ir to nematydavo, bet ji viską organizuodavo. Ne retai mus išvedavo į minėtą komisariatą, ten mus tiesiog kankindavo, pamenu man vienas iš paregūnų uždėjo maišą ant galvos ir pradėjo dusinti, atsimenu vos atsigavau po to, matydavau kaip kitus mušdavo, žmonės taip šunų nedaužo kie tie išgamos mus daužydavo.
Jiems tai būdavo pramoga.
Jau nekalbu apie visas patyčias iš darbuotojų pusės.

Juokingiausia būdavo kai į vaikų namus atvykdavo kokie žurnalistai ar kokia komisija, tada direktorė kaip šilkinė vaikams būdavo, o vaikai būdavo tiek įbauginti kad negalėjo pasiskūsti. Tiesa ir ne mažai auklėtojų žino apie tai kaip būdavo mušdami vaikai, bet jie tylėdavo.

Ką reikėdavp padaryti kad susilauktum tokių bausmių? - Užtekdavo tik pasakyti blogesnį žodį direktorei, to pakakdavo, arba jei išvažiuodavome pas gimines, ir šiek tiek pavieluodavome sugrįžti, arba į mokyklą kokią dieną nenueidavome, tokių priežasčių užtekdavo kad būtume tiek prilupti kad net neatsikeldavom.

Iš gyvenimo tenais pasiliko tik labai skaudūs prisiminimai, todėl labai gaila kad Elena vis dar direktorė, užjaučiu vaikus kurie dabar tenais gyvena.

Už savo žodžius visiškai atsakau.
As esu EvaldasLass manyra16metu ir as norejau pasiteirauti kaip galima pas jus patekti

Prie "Ellex Valiunas" jungiasi R. Pumputienės advokatų kontora
Prie "Ellex Valiunas" jungiasi R. Pumputienės advokatų kontora 09-22 15:42
Nuo spalio 1 d. prie advokatų kontoros "Ellex Valiunas" prisijungia ir 20-ąja partnere tampa advokatės Rūtos Pumputienės kontora, kurios specializacija yra gyvybės mokslų teisė ir reguliavimas.
"Adobe" metų ketvirčio pelnas augo daugiau nei ketvirtadaliu
"Adobe" metų ketvirčio pelnas augo daugiau nei ketvirtadaliu 09-22 15:31
Didžiausia pasaulyje vaizdo programinės įrangos gamintoja "Adobe Inc." grynąjį pelną trečiąjį fiskalinių metų ketvirtį padidino 27% – daugiau, nei prognozavo analitikai.
Estijos "Kapitel" viešina biurų ir viešbučio projektą prie Vilniaus sporto rūmų
Estijos "Kapitel" viešina biurų ir viešbučio projektą prie Vilniaus sporto rūmų 09-22 15:24
Estijos kapitalo nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Kapitel" viešina planuojamą biurų ir viešbučio projektą sostinės centre, prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Walt Disney 171,17 -4,17%