Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Būsto valda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būsto valda

Atsiliepimai apie Būsto valda, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Būsto valda, UAB

Tragiska imone, kiek yra skambinama tiek negali sujungti su namo administratorium, tai numeri ne toki uzsiraso, tai dar kas. PAsako kad paskambins ir jau trecia savaite niekas neskambina.Kas menesi, , vykdomi"darbai uz kuriuos paskaiciuojama apie 30euru, neblogus pinigus prasuka uz nama per menesi po 1500e.Administratoriai keiciasi kaip kojnes, jau visi pavargo nuo sitos s*******o kontoros
LC 2019-08-07 10:49:50
Į savitarną parašytas ne vienas laiškas ir siųstos tos pačios nuotraukos, bet niekas į tuos laiškus nereaguoja. Prižadu ateityje vėl pasidalinti nuotraukomis ir informuoti kaip atrodo suremontuoti laiptai
ATKREIPIU dėmesį, kad anketa yra sukurta tam kad "būsto valda " nuimtų nuo savęs atsakomybę pašalinti BROKĄ. Lentelėje yra tik du pasirinkimai. Aš noriu apdailos darbų (tipo sumokėti už broko paslėpimą), ir kitas pasirinkimas- papildomi darbai nereikalingi, viskas gerai (T. y. aš nenoriu daugiau mokėti, tiks ir brokas). Pasirinkimo, kad papildomi darbai už mūsų pinigus, nereikalingi, sutvarkykite BROKA, KURIS KAINAVO 3000 eurų, NĖRA
Kaip ir žadėjau "suremontuotų" laiptų tęsinys. "Būsto valda" sureagavo į viešą atsiliepimą ir vietoje to, kad pašalintų broką, nusprendė jį paslėpti po plytelėmis, už kurias namo gyventojams siūloma vėl susimokėti virš 1500 eurų. Kas konkrečiai sudarė prieš tai pateiktą 3000 eurų sumą niekas, kaip visada, niekas nedetalizavo. Kaip ir nepaaiškina kodėl gyventojai turi mokėti už broko paslėpimą
"Būsto valda" 2019-08-06 17:06:28

Dėkojame, kad dalinatės informacija. Akivaizdu, kad darbai atlikti nekokybiškai. Jūsų prisegtas nuotraukas perdavėme mūsų specialistams, kurie toliau su rangovais derins broko šalinimo terminus. Jeigu turite daugiau pastebėjimų, susijusių su darbais Jūsų name arba ateityje prireiktų susisiekti su vadybininku, kviečiame skambinti telefonu 8 700 55188, rašyti el.paštu info@bustovalda.lt, naudotis savitarna mano.civinity.lt arba atvykti į mūsų biurą. Visada esame pasiruošę problemas spręsti tiesiogiai.
LC 2019-08-05 23:45:11
Kviečiu pasižiūrėti, kaip atrodo "suremontuoti" laiptai, už kuriuos namo gyventojai turi sumokėti 3000 eurų
Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :

Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :
Ten dirba v***s, nes pateiktos sąskaitos už darbus niekada nepagrindžiamos. Kai nori išsiaiškinti, tai labai padėkoja už kreipimąsį ir prižada per 24 valandas susisiekti, bet niekas net ir nesiruošia susisiekti.
Nejaugi nėra jokių priemonių priversti šuą įmonę sąžiningai dirbti? Juk ji akivaizdžiai tyčiojasi ir vagia iš gyventojų.
Per šią įmonę baigiu prarasti visus nervus. Prieš daugiau nei mėnesį kreipėmės, nes pastebėjom trūkusį vamzdį. Darbų atlikimo laukiame iki šiol, nes darbai vis atidėliojami. Tai tas negerai, tai tas. Nesugeba normaliai suplanuoti darbų. Su vadybininku norint susisiekt reikia nuolat į info centrą skambinti ir prašyti, kad vadybinkas susisiektų. O po to laukti bent pora dienu kada gi ponas nuspręs paskambinti. Daromės remontus, per šią kontorą jau mėnuo kaip darbai stovi vietoje... Nes nieko negalim daryti kol jie neatliks savo darbų. Paskyrė vieną datą, neišėjo, tai kitą datą paskyrė tik po 3 sav. Baisu kas per įmonė.... Nei vieno gero žodžio negaliu pasakyt. Nelinkiu niekam susidurti.
Saskaitos isgalvotos uz isgalvotus darbus, niekas nieko nepranesa apie vykdomus darbus tik saskaitas atsiuncia kosmines, buvo skambinta ir bandyta aiskintis sako perskambins ir niekas nepaskambina, a*******i nekitaip.
Eilinį kartą NIEKAS nesiteikia pranešti apie atliekamus darbus ir sutrikimus jų metu name. 2019.01.10d P.Plechavičiaus g. atjungė karštą vandenį, vandenį išleido ir iš radiatorių. Praėjo beveik savaitė, o vanduo iki dabar drungnas ir gyvatukas vos šiltas. Beje, kas kart išjungiant vandenį, jis keičia skonį, ir tikrai ne į gerą.
Neseniai apsigyvenau Verkių g.20.
Esu nemaloniai nustebinta tokiais išgalvotais mokesčiais. Kiemas šlykštus, visur voliojasi šiukšlės. Laiptinės apleistos, jų langai nevalyti, manau, nuo namo pastatymo dienos. Rūsiuose beveik niekur nėra šviesos.Įvažiavimai į kiemus ir automobilių parkavimo vietos tragiškos.
Neįsivaizduoju, kaip tokioj įmonėj negėda sėdėt ir imti pinigus už nieką.
UAB "Būsto valda" reikalauja pinigų už neatliktus darbus. Net ir gavę įmoką, darbų neatlieka. Jei tik galite, stenkitės išvengti reikalų su šia įmone.
Seniai neskaičiau tokio įžūlaus melo: „mūsų darbu ir teikiamomis paslaugomis patenkinti klientai yra mūsų veiklos pagrindas. Lankstus darbų atlikimo grafikas ir profesionalūs darbuotojai padeda mums užtikrinti kokybišką ir greitą darbų atlikimą.
Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiais kokybės ir aptarnavimo standartais, o mūsų ilgametė patirtis ir platus teikiamų paslaugų spektras garantuoja, kad pasiūlysime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus. UAB Būsto valda“
Nieko gero negaliu pasakyti apie mano namą administruojančią "būsto valda"... Čia jau tokia kontora, kad blogesnių nebėra turbūt. Atvažiavo avarinė, tai papasakojo kokioj kontoroj dirba... jei kas nutinka, jie neskuba nieko nedaryti. Skambinu kas savaitę po kartą, gaunu atsakymą, kad kitą savaitę padarys. Žiauru.... Reiks pradėt skundus rašyti, gal biški atsitokės. Laiptinės netvarko, aplinka ir nėra stebuklingai sutvrkyta, o pinigai mokami.... nežinu ko žmonės sėdi toj valdoj. Geriau bendrija..
Gavau sąskaitą už 08 mėn. kurioje įrašytą suma už varžų matavimo darbus. Gerai, jeigu darbai vyko, vadinasi turi būti ir varžų matavimo rezultatai. Siunčiau laišką į Būsto valdą ir į CIVINITY, su klausimu, kad noriu gauti matavimo rezultatus - gavau iš CIVINITY atsakymą, kad neva susisieks vadyb. Paulius ir pateiks, deja iki šiol su manim niekas neusisiekia, nei atskambinama nei paskambinus į skambučių centrui sujungus su Pauliumi, nekeliamas telefono ragelio, ignoruojama. Klausimas - kodėl Būsto valda vagia iš gyventojų? įrašo "orinius darbus" vengia bendraut, neduoda jokio atsakymo. Jei tie darbai vyko, reikalauju jų ataskaitos, kitu atveju namo gyventojai kreipsis į atitinkamas tarnybas.
Norime padėkoti CIVINITY santechnikui BRONIU VANAGUI už kokybiškai atlikta darbą, mandagu bendravimą, sutvarkyta darbo vietą.Linkime BŪSTO VALDAI daugiau tokių gerų ir mandagių darbuotojų.Ašigalio 51a gyventojai.
"Būsto valda", kaip suprantu ištikro yra bausmė tiems kurie nėra sukūrę bendrijos.
Jie daro ką nori, kaip nori ir pateikia kainas už neva atliktus darbus remiantis nežemiškais, o kosminiais tarifais.
Už atliktus darbus (tarpblokiniu siūlių remontas) 2018m. birželio mėnesyje Šiaurės pr.93 name (Kaunas)"Būsto valda" pateikė sumą 7537, 70 eur. Geras verslas dvi tris dienas truputi pasikarstė ant sienų du žmones mačiau.vienur, kitur patepliojo- siūlių remontas ir dar 8 blokus padažė pilkais dažais.O Bute Nr22 taip ir nesutvarkė išorės sienos-lyjant prateka vanduo Blogiausia, kad ši organizacija vengia skaidrumo ir pagarbos namo gyventojams.jokiu sutarčių su gyventojais, jokio aiškumo ir jokios ataskaitos už atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas.o taip pat nepateikiama informacija apie kaupiamųjų lėšų panaudojimą (Namas per metus apytiksliai sukaupia 12000 eur) bet jie dingsta be ataskaitos.Dauguma šio namo gyventojų jau skambino pastatų administravimo vadybininkui Pauliui Radzecičiui (tel. 870055188) su prašymu pateikti pilną ataskaita už atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas, bet po šiai dienai tos ataskaitos nesimato. Gal Busto valdoje yra atsakingų pareigūnų kurie galėtu mums padėti šiuo klausimu? NAMO GYVENTOJAI NORI IŠ JŪSŲ SKAIDRUMO IR GERANORIŠKUMO. (Pasirašė Šiaurės pr. 93 namo 30 gyventojų grupė)
Ne įmonė, o žemiausio lygio kontora. Ima didžiausius pinigus už nieką. Jums ne būstus valdyt, o bambas krapštyt geriausiai sekasi ir už tai dar pinigus imt. Deja nuomoju butą ir negaliu imtis jokių veiksmų, kad ši kontora neadministruotų.
Jei galėčiau jau šiandien bėgčiau nuo jų. Neįmanoma net menkiausios problemos išspręst nesugeba. Vieni nuo kitų stumdosi kad jiems nepriklauso darbai. kol galiausiai pasirodo kad jiems tai priklauso padaryt. Pastoviai bando išsisukt ir suverst kaltę, kad pats esi dėl to kaltas ir uzsi.... su savo bedom.'
Jei yra galimybė nepasirašinėkit naujų sutarčių su jais.
Jie geri tik toms bobutėms kurioms nieko nereikia ir viskas ale gerai. Nesvarbu kad namas jau baigia nugriūt.
Aldona Čekavičienė
2018-01-01 18:37:33 IP 28ma1v2a
Pašilės g.30 gyventojai nesulaukė administratoriaus ataskaitos bei ūkinio ir finansinio plano už 2016m.Kada bus pateikta:
1)ataskaita už 2017m?
2)ūkinis ir finansinis planas 2018m.
3)kada bus paskelbta butų savininkų stebėtojų rinkimai?
4)kada bus paskelbta "Santermitos" keitimas kita įmone?
Visi šie klausimai buvo svarstyti namo gyventojų susirinkime, tačiau atsakymo negavome (negavau nurodytame savo el. pašte).
Tragiška kontora, nedirba savo darbo, bjaurūs ir arogantiški darbuotojai. Nesusidėkit jokiais būdais. Negerbia kitų laiko ir atrodo tik ir stengiasi neatlikti savo darbo (sutaria dėl atvykimo tik su vienu iš dviejų butų savininkų ir tai, IŠ VAKARO, žinoma visi dirba ir kito buto savininko nėra namie, štai darbai ir vėl nusikelia dviems savaitėms į priekį ir tai kaip užburtas ratas, atrodo tik ir stengiasi viską atidėlioti) kai prašai paaiškinimo išvedžioja taip, lyg pats būtum kaltas, nors suderinti atvykimo laikus yra jų darbas.
*** 2016-11-06 15:18:58
Administravo mūsų daugiabutį. Labai prastai dirba. LABAI žodžio net neužtenka. a*******i. Nerekomenduoju susidėt su šia įmone.
palaikau. Labai prastai atlieka savo darba. 25 eurai uz "rozetes" pakaitima? tuolab, kad ji sudege uz savaites...gerai, kad buvo zmoniu bute, o tai butas butu virtes pelenais. operatore sake, elektrikas bus 2 valandu begyje? kas per pasakymas? dirbantys zmones visi. grziausia tos istorjos dalis, kad jis taip ir nepasirode...busto valdo :)

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Švaros biuras
Valymo paslaugos Vilniuje, postatybinis valymas

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Visų tipų valymo paslaugos iš vienų rankų Vilniuje ir Kaune PASLAUGOS: Buitinės paslaugos. Visos valymo paslaugos. Patalpų valymas po remonto, statybos darbų, periodinis patalpų valymas, kasdieninis, nuolatinis patalpų (biurų, parduotuvių, restoranų, salonų) valymas, tvarkymas, valytojų paslaugos. Biurų, ofisų...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%