Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Būsto valda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būsto valda

Atsiliepimai apie Būsto valda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Būsto valda, UAB

2020-08-06 11:41:10 IP 66hols3g
Dalia 2020-08-05 13:46:16
Rašiau į "klauskite@civinity.eu" 2020.07.09, tačiau jokio atsakymo negavau, todėl rašau čia.....
Laba diena, gautoje UAB "Būsto valda" sąskaitoje už 2020.05 mėnesį, adresu M.Riomerio 16-....., nurodyta papildomai atliktų darbų (patalpų dezinfekavimas ir rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, nurodyta, kad darbai atlikti 1, 2, 3, 4 laiptinėse......o mūsų namas (M.Riomerio 16) yra tik 3-jų laiptinių.
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
Pažymime, kad Jūsų sukauptos lėšos bendroms namo reikmėms už objektą M. Riomerio g. 16....... yra 70.42 € (PVM neapmokestinama).
Informuojame, kad š. m. gegužės mėn. Jūsų name buvo atlikti šie papildomi darbai: Dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekavimas Rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, 1, 2, 3, 4 laiptinės. Atliktų darbų kaina: 2616, 49 Eur. Darbams panaudotos kaupiamosios lėšos.
Labai apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu asmeniškai susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
2020-07-15 14:21:41 IP 66hols3g
Karina 2020-07-15 13:24:41
Sveiki.Nuo 7d., 9d., 14d ir šiendiena taip pat buvo palikta užklausa dėl avarinio srogo dalies virš 6buto.Mes darom remontą viską mūms užpilama, vėl lubas padaro vėl užpila.Niekas ne arcažiavo nesutvarke virš mūsu stogą.sutvarke kitoj laiotinei virš 11buto, vakar.Mes finansiškai prarandam didelius pinigus dėl jusu neatsakingumo ir delsimo.Todėl jai šiendiena ne bus sutvarkytas stogas virš mūsų, mes kriosumes į advokatą ir į teismą.Geros dienos.

Dėl esamos situacijos su Jumis bus susisiekta asmeniškai namo vadybininko.

Labai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
UAB "Būsto valda" 2020-06-18 15:55:06

Dėl tikslesnės ir papildomos informacijos, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu nurodant tikslų adresą, kad būtų galima pateikti atsakymą.
Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
Zodziu nedarykit nesamoniu! Savo įmone susitvarkykit pradziai ir nebukit v***s! Ačiū
2020-06-18 15:55:06 IP 66hols3g
Andrius 2020-06-12 18:23:46
Geguzes mrn. Tvarke namo blokines siules.Atejo saskaita tai vos nenukritau... Savivaliauja ka nori ta daro o gyventojai turi poto moket pinigus... Lenda ten kur jiems nereik.

Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
SAM neišleido, , privalomo laiptinių dezinfekavimo, , įstatymo.......Renka pinigus pasipelnymo sumetimais.
2020-06-08 14:18:26 IP 66hols3g
Valdonė 2020-06-03 14:20:05
Visą balandžio mėnesį namo teritorijos netvarkė, nešlavė, nerinko šiukšlių kiemo valytojas. Bet sąskaitoje įtraukta suma kaip ir kiekviena mėnesį. Paslaugų neatliko, bet pinigus ima.
Skambinta 8700 linija - 4 kartus, visus kartus "labai apgailestauja" ir vis perduoda kokiam nors skyriui, nors dirba 12 žmonių. Drįsta meluoti, kad vadybininkas skambino tris kartus, nors laukiamas skambutis kaip......
Sako rašykite pretenziją, parašius ateina atsakymas "Apgailestaujame, su jumis susisieksime" - ir taip trys kartus iš eilės.
Taip dirba Būsto valda. Labai patogu, karantinas- užeiti negalima, skambinant- apgailestauti ir "šluostytis kojas" į tuos, kurie neša jiems pinigus.

Labai apgailestaujame dėl esamos situacijos.
UAB "Būsto valda" 2020-05-21 14:03:48
Dėkojame už informaciją. Pagal Jūsų pateiktą informaciją užregistruota vidinė pretenzija, darbų kokybei patikrinti. Taip pat informuojame Jus, kad dezinfekavimas atliekamas dėl paskelbto karantino, pagal reglamento STR 1.07.03:2017 „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka“ patvirtintus pakeitimus daugiabučių namų valdytojai (administratoriai) yra įpareigoti pradėti namo bendrų patalpų periodinį valymą ir dezinfekavimą. Apie planuojamus vykdyti dezinfekavimo darbus, namo skelbimo lentose buvo pakabinti skelbimai.
Jūsų name buvo atlikti paviršių dezinfekavimai. Paviršių dezinfekavimo metu buvo valomi ir dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai: lauko durų rankenos, telefonspynės, laiptų turėklai, pašto dėžutės, lifto valdymo pultas, grindų danga purškiama (be plovimo). Valymas ir dezinfekavimas atliekamas pagal rekomendacijas ir faktinį poreikį, bet ne rečiau kaip kartą per savaitę.
Jei pageidaujate, kad dezinfekavimo paslauga būtų neatliekama, prašome pateikti laiptinės gyventojų daugumos prašymą neteikti laiptinės dezinfekavimo paslaugos.
Dėl tikslesnės ir papildomos informacijos, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu.
Aš juk prisegiau nuotraukas, kaip "atlikta" paslauga. Jūs išvardinot, kas buvo valoma, o aš jums atsiunčiau nuotraukas, įrodančias, kad nieko nebuvo daroma, nes visi išvardinti paviršiai po tona žemių ir dulkių skendi. Arba ištaisykit, arba išbraukit iš sąskaitos šią sumą už neatliekamus arba netinkamai atliekamus darbus. Kokių dar įrodymų jums reikia?
2020-05-21 14:03:48 IP 66hols3g
Vitalijus 2020-05-13 19:49:01
Išrašė sąskaitas už laiptinės dezinfekavimą per karantiną. Tačiau kaip bebūtų keista - valytojų niekas nematė ir laiptinė nebuvo net plaunama, visur vienos dulkės, purvas, pašto dėžutės skendi voratinkliuose. Kam tada mokėt pinigus, jei galim patys pasidaryt. Sąskaita iš dangaus. Jokio kvapo nesijaučia, nepastebėjau nė vienam name, kad būtų kas valoma, kad vaikščiotų žmonės ir dezinfekuotų. Turi būt, tam juk mokame pinigus. Ir jokių 4 kartų per mėnesį. Pasigrožėkit kokybe. Pridedu foto. (Medvėgalio 23, Kaunas)
Negaliu pasakyti nei vieno gero žodžio apie šią įmonę. Praeitą savaitę niekaip negalėjau prisiskambinti del sąskaitos. Kiek straipsnių buvo rašyta apie juos, bet nieko nebijo.
Ta s*******o kontora kasnors kontroliuoja ar ne!!!?
Nuoširdus ačiū UAB "Būsto valda" vadybininkui Arūnui, kurio pagalba profesonaliai ir operatyviai buvo suremontuotas avarinis vandens vamzdynų gedimas š. m. kovo 27 dieną bute adresu Studentų g. 2A, Kaunas.
Nieko teigiamo negaliu pasakyti, labai baisu. Savivaliauja, kaip savo namuose, tvarko ką nori, kada nori, be sutikimų, sąmatas atsiunčia po fakto arba visai nesiunčia. Sąmatos 3-5 kartus didesnės nei rinkos kainos. Galiu kalbėti daugiskaita, nes jau N kartų teko su jais aiškintis. Jei pradedi gilintis ir kapstytis, tai anuliuoja sąskaitas butui, kad netriukšmautum, o jei nesigilini, tai moki, kaip melžiama karvė. Tokių įmonių vadovai turėtų būti traukiami baudžiamojon atsakomybėn už sukčiavimą.
Taip, niekaip nepavyksta prasimušti iki Ostapo Benderio (Busto valdos) kontoros. Sako stogą remontavo, saskaitas atsiunte. Žiema buvo, niekas nepastebėjo. Niekas neprase, jie remontavo. XXI amžius už lando, Busto valda ant stoGo - MOKEK.
Visiskai pritariu komentaram kad niekas nesusisiekia ir nenori spresti problemu. v***s ir pinigu praplovejai!!! Sumas uz darbus israso kosmines, darbai neatlikti bet samata israsyta. Vadybininkas sako - nemokekite pinigu uz neatliktus darbus, as viska sutvarkysiu, susisieksiu su darbu vadovu, o po to ateina grasinimai su perdavimu i Sergel. Uz ka moketi - uz ora??? seniai reikia tokia uab uz aferas ir pinigu plovimus uzdaryti!
Mantas Petraitis
2019-11-11 10:51:49 IP 2i24uc2h
Belieka kopijuoti Brigitos komentarą:

Paskambinus bendru numeriu atsako, kad bus perduota vadybininkui ir tiek žinių.
Brigita Žitinskienė
2019-11-07 15:10:04 IP 65hihfl0
Su šios įmonės atstovais jau vyksta pusę metų kova. Nereaguoja į užklausas, nesusisiekia, nesprendžia problemų. Totalus nesusipratimas, o ne namo administratoriai.
Tragiska imone, kiek yra skambinama tiek negali sujungti su namo administratorium, tai numeri ne toki uzsiraso, tai dar kas. PAsako kad paskambins ir jau trecia savaite niekas neskambina.Kas menesi, , vykdomi"darbai uz kuriuos paskaiciuojama apie 30euru, neblogus pinigus prasuka uz nama per menesi po 1500e.Administratoriai keiciasi kaip kojnes, jau visi pavargo nuo sitos s*******o kontoros
LC 2019-08-07 10:49:50
Į savitarną parašytas ne vienas laiškas ir siųstos tos pačios nuotraukos, bet niekas į tuos laiškus nereaguoja. Prižadu ateityje vėl pasidalinti nuotraukomis ir informuoti kaip atrodo suremontuoti laiptai
ATKREIPIU dėmesį, kad anketa yra sukurta tam kad "būsto valda " nuimtų nuo savęs atsakomybę pašalinti BROKĄ. Lentelėje yra tik du pasirinkimai. Aš noriu apdailos darbų (tipo sumokėti už broko paslėpimą), ir kitas pasirinkimas- papildomi darbai nereikalingi, viskas gerai (T. y. aš nenoriu daugiau mokėti, tiks ir brokas). Pasirinkimo, kad papildomi darbai už mūsų pinigus, nereikalingi, sutvarkykite BROKA, KURIS KAINAVO 3000 eurų, NĖRA
Kviečiu pasižiūrėti, kaip atrodo šios įmonės "suremontuoti" laiptai, už kuriuos namo gyventojai turi sumokėti 3000 eurų
Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :
Kaip ir žadėjau "suremontuotų" laiptų tęsinys. "Būsto valda" sureagavo į viešą atsiliepimą ir vietoje to, kad pašalintų broką, nusprendė jį paslėpti po plytelėmis, už kurias namo gyventojams siūloma vėl susimokėti virš 1500 eurų. Kas konkrečiai sudarė prieš tai pateiktą 3000 eurų sumą niekas, kaip visada, niekas nedetalizavo. Kaip ir nepaaiškina kodėl gyventojai turi mokėti už broko paslėpimą
"Būsto valda" 2019-08-06 17:06:28

Dėkojame, kad dalinatės informacija. Akivaizdu, kad darbai atlikti nekokybiškai. Jūsų prisegtas nuotraukas perdavėme mūsų specialistams, kurie toliau su rangovais derins broko šalinimo terminus. Jeigu turite daugiau pastebėjimų, susijusių su darbais Jūsų name arba ateityje prireiktų susisiekti su vadybininku, kviečiame skambinti telefonu 8 700 55188, rašyti el.paštu info@bustovalda.lt, naudotis savitarna mano.civinity.lt arba atvykti į mūsų biurą. Visada esame pasiruošę problemas spręsti tiesiogiai.
LC 2019-08-05 23:45:11
Kviečiu pasižiūrėti, kaip atrodo "suremontuoti" laiptai, už kuriuos namo gyventojai turi sumokėti 3000 eurų

Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :
Ten dirba v***s, nes pateiktos sąskaitos už darbus niekada nepagrindžiamos. Kai nori išsiaiškinti, tai labai padėkoja už kreipimąsį ir prižada per 24 valandas susisiekti, bet niekas net ir nesiruošia susisiekti.
Nejaugi nėra jokių priemonių priversti šuą įmonę sąžiningai dirbti? Juk ji akivaizdžiai tyčiojasi ir vagia iš gyventojų.
Per šią įmonę baigiu prarasti visus nervus. Prieš daugiau nei mėnesį kreipėmės, nes pastebėjom trūkusį vamzdį. Darbų atlikimo laukiame iki šiol, nes darbai vis atidėliojami. Tai tas negerai, tai tas. Nesugeba normaliai suplanuoti darbų. Su vadybininku norint susisiekt reikia nuolat į info centrą skambinti ir prašyti, kad vadybinkas susisiektų. O po to laukti bent pora dienu kada gi ponas nuspręs paskambinti. Daromės remontus, per šią kontorą jau mėnuo kaip darbai stovi vietoje... Nes nieko negalim daryti kol jie neatliks savo darbų. Paskyrė vieną datą, neišėjo, tai kitą datą paskyrė tik po 3 sav. Baisu kas per įmonė.... Nei vieno gero žodžio negaliu pasakyt. Nelinkiu niekam susidurti.
Saskaitos isgalvotos uz isgalvotus darbus, niekas nieko nepranesa apie vykdomus darbus tik saskaitas atsiuncia kosmines, buvo skambinta ir bandyta aiskintis sako perskambins ir niekas nepaskambina, a*******i nekitaip.
Eilinį kartą NIEKAS nesiteikia pranešti apie atliekamus darbus ir sutrikimus jų metu name. 2019.01.10d P.Plechavičiaus g. atjungė karštą vandenį, vandenį išleido ir iš radiatorių. Praėjo beveik savaitė, o vanduo iki dabar drungnas ir gyvatukas vos šiltas. Beje, kas kart išjungiant vandenį, jis keičia skonį, ir tikrai ne į gerą.
Neseniai apsigyvenau Verkių g.20.
Esu nemaloniai nustebinta tokiais išgalvotais mokesčiais. Kiemas šlykštus, visur voliojasi šiukšlės. Laiptinės apleistos, jų langai nevalyti, manau, nuo namo pastatymo dienos. Rūsiuose beveik niekur nėra šviesos.Įvažiavimai į kiemus ir automobilių parkavimo vietos tragiškos.
Neįsivaizduoju, kaip tokioj įmonėj negėda sėdėt ir imti pinigus už nieką.
UAB "Būsto valda" reikalauja pinigų už neatliktus darbus. Net ir gavę įmoką, darbų neatlieka. Jei tik galite, stenkitės išvengti reikalų su šia įmone.
Seniai neskaičiau tokio įžūlaus melo: „mūsų darbu ir teikiamomis paslaugomis patenkinti klientai yra mūsų veiklos pagrindas. Lankstus darbų atlikimo grafikas ir profesionalūs darbuotojai padeda mums užtikrinti kokybišką ir greitą darbų atlikimą.
Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiais kokybės ir aptarnavimo standartais, o mūsų ilgametė patirtis ir platus teikiamų paslaugų spektras garantuoja, kad pasiūlysime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus. UAB Būsto valda“
Nieko gero negaliu pasakyti apie mano namą administruojančią "būsto valda"... Čia jau tokia kontora, kad blogesnių nebėra turbūt. Atvažiavo avarinė, tai papasakojo kokioj kontoroj dirba... jei kas nutinka, jie neskuba nieko nedaryti. Skambinu kas savaitę po kartą, gaunu atsakymą, kad kitą savaitę padarys. Žiauru.... Reiks pradėt skundus rašyti, gal biški atsitokės. Laiptinės netvarko, aplinka ir nėra stebuklingai sutvrkyta, o pinigai mokami.... nežinu ko žmonės sėdi toj valdoj. Geriau bendrija..
Gavau sąskaitą už 08 mėn. kurioje įrašytą suma už varžų matavimo darbus. Gerai, jeigu darbai vyko, vadinasi turi būti ir varžų matavimo rezultatai. Siunčiau laišką į Būsto valdą ir į CIVINITY, su klausimu, kad noriu gauti matavimo rezultatus - gavau iš CIVINITY atsakymą, kad neva susisieks vadyb. Paulius ir pateiks, deja iki šiol su manim niekas neusisiekia, nei atskambinama nei paskambinus į skambučių centrui sujungus su Pauliumi, nekeliamas telefono ragelio, ignoruojama. Klausimas - kodėl Būsto valda vagia iš gyventojų? įrašo "orinius darbus" vengia bendraut, neduoda jokio atsakymo. Jei tie darbai vyko, reikalauju jų ataskaitos, kitu atveju namo gyventojai kreipsis į atitinkamas tarnybas.
Norime padėkoti CIVINITY santechnikui BRONIU VANAGUI už kokybiškai atlikta darbą, mandagu bendravimą, sutvarkyta darbo vietą.Linkime BŪSTO VALDAI daugiau tokių gerų ir mandagių darbuotojų.Ašigalio 51a gyventojai.
"Būsto valda", kaip suprantu ištikro yra bausmė tiems kurie nėra sukūrę bendrijos.
Jie daro ką nori, kaip nori ir pateikia kainas už neva atliktus darbus remiantis nežemiškais, o kosminiais tarifais.
Už atliktus darbus (tarpblokiniu siūlių remontas) 2018m. birželio mėnesyje Šiaurės pr.93 name (Kaunas)"Būsto valda" pateikė sumą 7537, 70 eur. Geras verslas dvi tris dienas truputi pasikarstė ant sienų du žmones mačiau.vienur, kitur patepliojo- siūlių remontas ir dar 8 blokus padažė pilkais dažais.O Bute Nr22 taip ir nesutvarkė išorės sienos-lyjant prateka vanduo Blogiausia, kad ši organizacija vengia skaidrumo ir pagarbos namo gyventojams.jokiu sutarčių su gyventojais, jokio aiškumo ir jokios ataskaitos už atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas.o taip pat nepateikiama informacija apie kaupiamųjų lėšų panaudojimą (Namas per metus apytiksliai sukaupia 12000 eur) bet jie dingsta be ataskaitos.Dauguma šio namo gyventojų jau skambino pastatų administravimo vadybininkui Pauliui Radzecičiui (tel. 870055188) su prašymu pateikti pilną ataskaita už atliktus darbus ir sunaudotas medžiagas, bet po šiai dienai tos ataskaitos nesimato. Gal Busto valdoje yra atsakingų pareigūnų kurie galėtu mums padėti šiuo klausimu? NAMO GYVENTOJAI NORI IŠ JŪSŲ SKAIDRUMO IR GERANORIŠKUMO. (Pasirašė Šiaurės pr. 93 namo 30 gyventojų grupė)
Ne įmonė, o žemiausio lygio kontora. Ima didžiausius pinigus už nieką. Jums ne būstus valdyt, o bambas krapštyt geriausiai sekasi ir už tai dar pinigus imt. Deja nuomoju butą ir negaliu imtis jokių veiksmų, kad ši kontora neadministruotų.
Jei galėčiau jau šiandien bėgčiau nuo jų. Neįmanoma net menkiausios problemos išspręst nesugeba. Vieni nuo kitų stumdosi kad jiems nepriklauso darbai. kol galiausiai pasirodo kad jiems tai priklauso padaryt. Pastoviai bando išsisukt ir suverst kaltę, kad pats esi dėl to kaltas ir uzsi.... su savo bedom.'
Jei yra galimybė nepasirašinėkit naujų sutarčių su jais.
Jie geri tik toms bobutėms kurioms nieko nereikia ir viskas ale gerai. Nesvarbu kad namas jau baigia nugriūt.
Aldona Čekavičienė
2018-01-01 18:37:33 IP 28ma1v2a
Pašilės g.30 gyventojai nesulaukė administratoriaus ataskaitos bei ūkinio ir finansinio plano už 2016m.Kada bus pateikta:
1)ataskaita už 2017m?
2)ūkinis ir finansinis planas 2018m.
3)kada bus paskelbta butų savininkų stebėtojų rinkimai?
4)kada bus paskelbta "Santermitos" keitimas kita įmone?
Visi šie klausimai buvo svarstyti namo gyventojų susirinkime, tačiau atsakymo negavome (negavau nurodytame savo el. pašte).
Tragiška kontora, nedirba savo darbo, bjaurūs ir arogantiški darbuotojai. Nesusidėkit jokiais būdais. Negerbia kitų laiko ir atrodo tik ir stengiasi neatlikti savo darbo (sutaria dėl atvykimo tik su vienu iš dviejų butų savininkų ir tai, IŠ VAKARO, žinoma visi dirba ir kito buto savininko nėra namie, štai darbai ir vėl nusikelia dviems savaitėms į priekį ir tai kaip užburtas ratas, atrodo tik ir stengiasi viską atidėlioti) kai prašai paaiškinimo išvedžioja taip, lyg pats būtum kaltas, nors suderinti atvykimo laikus yra jų darbas.
*** 2016-11-06 15:18:58
Administravo mūsų daugiabutį. Labai prastai dirba. LABAI žodžio net neužtenka. a*******i. Nerekomenduoju susidėt su šia įmone.
palaikau. Labai prastai atlieka savo darba. 25 eurai uz "rozetes" pakaitima? tuolab, kad ji sudege uz savaites...gerai, kad buvo zmoniu bute, o tai butas butu virtes pelenais. operatore sake, elektrikas bus 2 valandu begyje? kas per pasakymas? dirbantys zmones visi. grziausia tos istorjos dalis, kad jis taip ir nepasirode...busto valdo :)

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

Sienų kontrolė gali būti pratęsta iki rugsėjo vidurio
Sienų kontrolė gali būti pratęsta iki rugsėjo vidurio 08-12 08:42
Ministrų kabinetas trečiadienį svarstys, ar pratęsti sienų kontrolę oro ir jūrų uostuose iki rugsėjo 14 dienos.
Skaitmeninio gyvenimo kokybės indekse Lietuva pakilo į 21 vietą
Skaitmeninio gyvenimo kokybės indekse Lietuva pakilo į 21 vietą 08-12 08:24
Antrą kartą atliktame skaitmeninio gyvenimo kokybės tyrime Lietuva šiemet pakilo per dvi pozicijas – iki 21 vietos.
Vyriausybėje – siūlymai nedrausti atvykti užsienio studentams, investuotojams
Vyriausybėje – siūlymai nedrausti atvykti užsienio studentams, investuotojams 08-12 08:09
Vyriausybė trečiadienį svarstys ministerijų siūlymus netaikyti draudimų dėl koronaviruso pandemijos atvykti užsienio studentams ir investuotojams.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

JPMorgan 103,82 +3,16%
Microsoft 203,38 -2,34%