Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Būsto valda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Būsto valda

Atsiliepimai apie Būsto valda, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Būsto valda, UAB

2021-02-24 11:34:45 IP 66hols3g
Florija 2021-02-22 14:10:53
Mes riomerio g 9 name apsaugoti nuo kovido pas mus kas savaitę atvažiuoja šiukšlių masina ta kur išveža suluzusius baldus papuvusius čiužinius ji pakrauta susmirdusiom plastmasinėm dezem [Tai dezinfekcija Nuo Kovido tada prasideda laiptinių purskimas smarvė tokia kad graužia gerklę akis plaukia laiptai, žinoma reikia išplauti iš žmonių pinigus namų aplink dauk sumos geros
Puolem žiūrėt programėle gal mes raudono zonoj nu kad ne net negeltonoj & tada Puolem skambinti į sveikatos ministerija nes neaišku kuo nuodija kas su asma tai visai liūdna mergaitės kosti bet tai neįdomu man atrodo kad tik televizija padeda tokiais atvejais, žiūrėsim,
Dėl laiptinių dezinfekcijos informuojame jog atsižvelgdama į nepalankią epideminę COVID-19 (koronavirusinės infekcijos) situaciją Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbė karantiną.
Siekiant užtikrinti gyventojų sveikatos apsaugą, sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinantys darbai turi būti atliekami vadovaujantis Statybos techniniu reglamento (toliau - STR) 1.07.03:2017, patvirtinto Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro 2016-12-30 įsakymu Nr. D1-971 (nauja redakcija 2020-04-03 įsakymas Nr. D1-191), 97 ir 97¹ punktais, kuriuose nurodyta, kad jei dėl paskelbtos nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino valstybės ar savivaldybės teritorijoje, siekiant užtikrinti gyventojų sveikatos apsaugą, būtina atlikti sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus, jie organizuojami ir atliekami pagal atsakingų institucijų rekomendacijas ar nurodymus ir atliekami atsakingų institucijų rekomenduojamu ar nurodytu periodiškumu.
Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytas teisės aktų nuostatas, bendrojo naudojimo objektų valdytojams būtina atlikti sanitarijos ir higienos reikalavimus užtikrinančius darbus vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis.
Taip pat informuojame, jog pagal Jūsų pastabas, papildomai patikrinsime dezinfekavimo paslaugos kokybę.
UAB "Būsto valda" 2020-12-02 08:16:20
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus.
Turint kitų klausimų kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu
Nei susisieks, nei sutvarkys. Pavargom nuo pazadu.
UAB "Būsto valda" 2020-12-02 08:17:21
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Nei susisieks, nei sutvarkys. Pavargom nuo pazadu.
2020-12-02 08:17:21 IP 66hols3g
Marius 2020-12-01 16:07:18
Keite daugiabutyje laiptiniu langus. Dalis langu leidzia vandeni, istryske visur montazines putos, palanges ir langai sudeti kreivai, nesimetriskai. I kreipimasi del defektu niekaip nereaguoja. Kreiptasi ir zodziu ir rastu.
Defektu nesalina, tiesiog ignoruoja. Nesilaiko jokiu istatymu numatytu terminu.
2020-12-02 08:16:20 IP 66hols3g
Marius 2020-12-01 16:03:37
Tvarke blokinio namo siules, po darbu liko ispurvintos sienos, langai, palanges, montazinem putom ir ta kose kuria tepa siules. Buvo kreiptasi del defektu ir zodziu, ir rastu. Visi kreipimaisi uzfiksuoti dokumentais. Bet nebuvo imtasi jokiu veiksmu defektam pasalinti.
Tiesiog surenka pinigus ir ignoruoja klientus.
Apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Defektu nesalina, tiesiog ignoruoja. Nesilaiko jokiu istatymu numatytu terminu.
Tiesiog surenka pinigus ir ignoruoja klientus.
2020-11-30 13:04:49 IP 66hols3g
Arvydas 2020-11-28 12:16:27
UAB BŪSTO VALDOS buhalterės Danguolės Rucinskienės ir VALDOS direktorius Rokas Drąsutavičius labai nesąžiningi piliečiai, tam turiu 100% įrodymą dukumentus.
Laba diena, dėkojame už atsiliepimą. Susisieksime su Jumis asmeniškai dėl palikto atsiliepimo ir situacijos išsiaiškinimo bei jos sprendimo būdų.
Sukilėlių pr. 96 namo gyventoja.
Visiška betvarkė. Esame užsise valymo paslaugas tiek laiptinės vidaus, tiek teritorijos aplinkos. Valytojai visiškai neatlieka savo pareigų. Į pastabas nereaguoja.. Susisiekus su vadybininke, tik atsiprašo, tačiau problemos nesugeba išspręsti. Per savaite skambinau 4 kartus ir vis girdžiu tuos pačius žodžius, tačiau problema išlieka. Niekam nerekomenduoj!!!!
Labai AČIŪ vadybininkui Pauliui ir šaunuoliams avarinės darbuotojams už operatyvų gedimo pašalinimą.
2020-10-20 15:17:07 IP 66hols3g

Atsirašome dėl sukeltų nepatogumų.

Informuojame, kad remiantis Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-10-13 įsakyme Nr. A-3258 skelbiama, kad šildymo įjungimo darbai turi būti baigti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.
Šiuo metu šilumos ūkio prižiūrėtojas sprendžia problemą, kad šildymas būtų sureguliuotas tinkamai.

Dėl pradėto šildymo sezono išaugęs skambučių srautas, todėl ne į visus skambučius pavyksta atsiliepti.

Dar kartą atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų.
Turint kitų klausimų kviečiame kreiptis el. paštu klauskite@civinity.eu.
2020-09-01 07:26:18 IP 66hols3g
Juozapavičiaus pr. 48B namo gyventojai 2020-08-31 14:27:34
Nuo 2020 balandžio mėn. 28 d. nereaguojate į pranešimus, kad neatlikote dezinfekcijos paslaugos darbų. Įtraukiate paslaugos mokestį į sąskaitas, žadate perrašyti sąskaitas, galiausiai paduodate skolų išieškojimo įmonei.
Juozapavičiaus pr. 48B gyventojams neatsakinėjate į el. paštu išsiųstus klausimus, telefonu atsisakote teikti informaciją. Kokiu būdu su Jumis išsiaiškinti dėl neva neapmokėtų sąskaitų?
Juozapavičiaus pr. 48B namo gyventojai
2020-08-31 14:27:34 IP 2i24v5fc
2020-08-06 11:41:10 IP 66hols3g
Dalia 2020-08-05 13:46:16
Rašiau į "klauskite@civinity.eu" 2020.07.09, tačiau jokio atsakymo negavau, todėl rašau čia.....
Laba diena, gautoje UAB "Būsto valda" sąskaitoje už 2020.05 mėnesį, adresu M.Riomerio 16-....., nurodyta papildomai atliktų darbų (patalpų dezinfekavimas ir rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, nurodyta, kad darbai atlikti 1, 2, 3, 4 laiptinėse......o mūsų namas (M.Riomerio 16) yra tik 3-jų laiptinių.
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
Pažymime, kad Jūsų sukauptos lėšos bendroms namo reikmėms už objektą M. Riomerio g. 16....... yra 70.42 € (PVM neapmokestinama).
Informuojame, kad š. m. gegužės mėn. Jūsų name buvo atlikti šie papildomi darbai: Dažniausiai liečiamų paviršių dezinfekavimas Rūsio apšvietimo instaliacijos remontas, 1, 2, 3, 4 laiptinės. Atliktų darbų kaina: 2616, 49 Eur. Darbams panaudotos kaupiamosios lėšos.
Labai apgailestaujame dėl esamos situacijos.
Dėl detalesnės informacijos suteikimo su Jumis artimiausiu metu asmeniškai susisieks namo vadybininkas ir atsakys į visus iškilusius klausimus
Vadinasi mes permokėjome.?
Įklijuoju ištrauką iš sąskaitos.
Mielas kliente,
Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
2020-07-15 14:21:41 IP 66hols3g
Karina 2020-07-15 13:24:41
Sveiki.Nuo 7d., 9d., 14d ir šiendiena taip pat buvo palikta užklausa dėl avarinio srogo dalies virš 6buto.Mes darom remontą viską mūms užpilama, vėl lubas padaro vėl užpila.Niekas ne arcažiavo nesutvarke virš mūsu stogą.sutvarke kitoj laiotinei virš 11buto, vakar.Mes finansiškai prarandam didelius pinigus dėl jusu neatsakingumo ir delsimo.Todėl jai šiendiena ne bus sutvarkytas stogas virš mūsų, mes kriosumes į advokatą ir į teismą.Geros dienos.

Dėl esamos situacijos su Jumis bus susisiekta asmeniškai namo vadybininko.

Labai apgailestaujame dėl patirtų nepatogumų.
UAB "Būsto valda" 2020-06-18 15:55:06

Dėl tikslesnės ir papildomos informacijos, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu nurodant tikslų adresą, kad būtų galima pateikti atsakymą.
Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
Zodziu nedarykit nesamoniu! Savo įmone susitvarkykit pradziai ir nebukit v***s! Ačiū
2020-06-18 15:55:06 IP 66hols3g
Andrius 2020-06-12 18:23:46
Geguzes mrn. Tvarke namo blokines siules.Atejo saskaita tai vos nenukritau... Savivaliauja ka nori ta daro o gyventojai turi poto moket pinigus... Lenda ten kur jiems nereik.

Nenurodžius adreso, dėja, bet neturime galimybės patikslinti informacijos.
SAM neišleido, , privalomo laiptinių dezinfekavimo, , įstatymo.......Renka pinigus pasipelnymo sumetimais.
2020-06-08 14:18:26 IP 66hols3g
Valdonė 2020-06-03 14:20:05
Visą balandžio mėnesį namo teritorijos netvarkė, nešlavė, nerinko šiukšlių kiemo valytojas. Bet sąskaitoje įtraukta suma kaip ir kiekviena mėnesį. Paslaugų neatliko, bet pinigus ima.
Skambinta 8700 linija - 4 kartus, visus kartus "labai apgailestauja" ir vis perduoda kokiam nors skyriui, nors dirba 12 žmonių. Drįsta meluoti, kad vadybininkas skambino tris kartus, nors laukiamas skambutis kaip......
Sako rašykite pretenziją, parašius ateina atsakymas "Apgailestaujame, su jumis susisieksime" - ir taip trys kartus iš eilės.
Taip dirba Būsto valda. Labai patogu, karantinas- užeiti negalima, skambinant- apgailestauti ir "šluostytis kojas" į tuos, kurie neša jiems pinigus.

Labai apgailestaujame dėl esamos situacijos.
UAB "Būsto valda" 2020-05-21 14:03:48
Dėkojame už informaciją. Pagal Jūsų pateiktą informaciją užregistruota vidinė pretenzija, darbų kokybei patikrinti. Taip pat informuojame Jus, kad dezinfekavimas atliekamas dėl paskelbto karantino, pagal reglamento STR 1.07.03:2017 „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka“ patvirtintus pakeitimus daugiabučių namų valdytojai (administratoriai) yra įpareigoti pradėti namo bendrų patalpų periodinį valymą ir dezinfekavimą. Apie planuojamus vykdyti dezinfekavimo darbus, namo skelbimo lentose buvo pakabinti skelbimai.
Jūsų name buvo atlikti paviršių dezinfekavimai. Paviršių dezinfekavimo metu buvo valomi ir dezinfekuojami dažnai liečiami paviršiai: lauko durų rankenos, telefonspynės, laiptų turėklai, pašto dėžutės, lifto valdymo pultas, grindų danga purškiama (be plovimo). Valymas ir dezinfekavimas atliekamas pagal rekomendacijas ir faktinį poreikį, bet ne rečiau kaip kartą per savaitę.
Jei pageidaujate, kad dezinfekavimo paslauga būtų neatliekama, prašome pateikti laiptinės gyventojų daugumos prašymą neteikti laiptinės dezinfekavimo paslaugos.
Dėl tikslesnės ir papildomos informacijos, kviečiame skambinti bendruoju telefonu 8-700-55188 arba el. paštu klauskite@civinity.eu.
Aš juk prisegiau nuotraukas, kaip "atlikta" paslauga. Jūs išvardinot, kas buvo valoma, o aš jums atsiunčiau nuotraukas, įrodančias, kad nieko nebuvo daroma, nes visi išvardinti paviršiai po tona žemių ir dulkių skendi. Arba ištaisykit, arba išbraukit iš sąskaitos šią sumą už neatliekamus arba netinkamai atliekamus darbus. Kokių dar įrodymų jums reikia?
2020-05-21 14:03:48 IP 66hols3g
Vitalijus 2020-05-13 19:49:01
Išrašė sąskaitas už laiptinės dezinfekavimą per karantiną. Tačiau kaip bebūtų keista - valytojų niekas nematė ir laiptinė nebuvo net plaunama, visur vienos dulkės, purvas, pašto dėžutės skendi voratinkliuose. Kam tada mokėt pinigus, jei galim patys pasidaryt. Sąskaita iš dangaus. Jokio kvapo nesijaučia, nepastebėjau nė vienam name, kad būtų kas valoma, kad vaikščiotų žmonės ir dezinfekuotų. Turi būt, tam juk mokame pinigus. Ir jokių 4 kartų per mėnesį. Pasigrožėkit kokybe. Pridedu foto. (Medvėgalio 23, Kaunas)
Negaliu pasakyti nei vieno gero žodžio apie šią įmonę. Praeitą savaitę niekaip negalėjau prisiskambinti del sąskaitos. Kiek straipsnių buvo rašyta apie juos, bet nieko nebijo.
Ta s*******o kontora kasnors kontroliuoja ar ne!!!?
Nuoširdus ačiū UAB "Būsto valda" vadybininkui Arūnui, kurio pagalba profesonaliai ir operatyviai buvo suremontuotas avarinis vandens vamzdynų gedimas š. m. kovo 27 dieną bute adresu Studentų g. 2A, Kaunas.
Nieko teigiamo negaliu pasakyti, labai baisu. Savivaliauja, kaip savo namuose, tvarko ką nori, kada nori, be sutikimų, sąmatas atsiunčia po fakto arba visai nesiunčia. Sąmatos 3-5 kartus didesnės nei rinkos kainos. Galiu kalbėti daugiskaita, nes jau N kartų teko su jais aiškintis. Jei pradedi gilintis ir kapstytis, tai anuliuoja sąskaitas butui, kad netriukšmautum, o jei nesigilini, tai moki, kaip melžiama karvė. Tokių įmonių vadovai turėtų būti traukiami baudžiamojon atsakomybėn už sukčiavimą.
Taip, niekaip nepavyksta prasimušti iki Ostapo Benderio (Busto valdos) kontoros. Sako stogą remontavo, saskaitas atsiunte. Žiema buvo, niekas nepastebėjo. Niekas neprase, jie remontavo. XXI amžius už lando, Busto valda ant stoGo - MOKEK.
Visiskai pritariu komentaram kad niekas nesusisiekia ir nenori spresti problemu. v***s ir pinigu praplovejai!!! Sumas uz darbus israso kosmines, darbai neatlikti bet samata israsyta. Vadybininkas sako - nemokekite pinigu uz neatliktus darbus, as viska sutvarkysiu, susisieksiu su darbu vadovu, o po to ateina grasinimai su perdavimu i Sergel. Uz ka moketi - uz ora??? seniai reikia tokia uab uz aferas ir pinigu plovimus uzdaryti!
Mantas Petraitis
2019-11-11 10:51:49 IP 2i24uc2h
Belieka kopijuoti Brigitos komentarą:

Paskambinus bendru numeriu atsako, kad bus perduota vadybininkui ir tiek žinių.
Brigita Žitinskienė
2019-11-07 15:10:04 IP 65hihfl0
Su šios įmonės atstovais jau vyksta pusę metų kova. Nereaguoja į užklausas, nesusisiekia, nesprendžia problemų. Totalus nesusipratimas, o ne namo administratoriai.
Tragiska imone, kiek yra skambinama tiek negali sujungti su namo administratorium, tai numeri ne toki uzsiraso, tai dar kas. PAsako kad paskambins ir jau trecia savaite niekas neskambina.Kas menesi, , vykdomi"darbai uz kuriuos paskaiciuojama apie 30euru, neblogus pinigus prasuka uz nama per menesi po 1500e.Administratoriai keiciasi kaip kojnes, jau visi pavargo nuo sitos s*******o kontoros
LC 2019-08-07 10:49:50
Į savitarną parašytas ne vienas laiškas ir siųstos tos pačios nuotraukos, bet niekas į tuos laiškus nereaguoja. Prižadu ateityje vėl pasidalinti nuotraukomis ir informuoti kaip atrodo suremontuoti laiptai
ATKREIPIU dėmesį, kad anketa yra sukurta tam kad "būsto valda " nuimtų nuo savęs atsakomybę pašalinti BROKĄ. Lentelėje yra tik du pasirinkimai. Aš noriu apdailos darbų (tipo sumokėti už broko paslėpimą), ir kitas pasirinkimas- papildomi darbai nereikalingi, viskas gerai (T. y. aš nenoriu daugiau mokėti, tiks ir brokas). Pasirinkimo, kad papildomi darbai už mūsų pinigus, nereikalingi, sutvarkykite BROKA, KURIS KAINAVO 3000 eurų, NĖRA
Kviečiu pasižiūrėti, kaip atrodo šios įmonės "suremontuoti" laiptai, už kuriuos namo gyventojai turi sumokėti 3000 eurų
Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :
Kaip ir žadėjau "suremontuotų" laiptų tęsinys. "Būsto valda" sureagavo į viešą atsiliepimą ir vietoje to, kad pašalintų broką, nusprendė jį paslėpti po plytelėmis, už kurias namo gyventojams siūloma vėl susimokėti virš 1500 eurų. Kas konkrečiai sudarė prieš tai pateiktą 3000 eurų sumą niekas, kaip visada, niekas nedetalizavo. Kaip ir nepaaiškina kodėl gyventojai turi mokėti už broko paslėpimą
"Būsto valda" 2019-08-06 17:06:28

Dėkojame, kad dalinatės informacija. Akivaizdu, kad darbai atlikti nekokybiškai. Jūsų prisegtas nuotraukas perdavėme mūsų specialistams, kurie toliau su rangovais derins broko šalinimo terminus. Jeigu turite daugiau pastebėjimų, susijusių su darbais Jūsų name arba ateityje prireiktų susisiekti su vadybininku, kviečiame skambinti telefonu 8 700 55188, rašyti el.paštu info@bustovalda.lt, naudotis savitarna mano.civinity.lt arba atvykti į mūsų biurą. Visada esame pasiruošę problemas spręsti tiesiogiai.
LC 2019-08-05 23:45:11
Kviečiu pasižiūrėti, kaip atrodo "suremontuoti" laiptai, už kuriuos namo gyventojai turi sumokėti 3000 eurų

Daugiau laiptų nuotraukų yra čia :
Ten dirba v***s, nes pateiktos sąskaitos už darbus niekada nepagrindžiamos. Kai nori išsiaiškinti, tai labai padėkoja už kreipimąsį ir prižada per 24 valandas susisiekti, bet niekas net ir nesiruošia susisiekti.
Nejaugi nėra jokių priemonių priversti šuą įmonę sąžiningai dirbti? Juk ji akivaizdžiai tyčiojasi ir vagia iš gyventojų.
Per šią įmonę baigiu prarasti visus nervus. Prieš daugiau nei mėnesį kreipėmės, nes pastebėjom trūkusį vamzdį. Darbų atlikimo laukiame iki šiol, nes darbai vis atidėliojami. Tai tas negerai, tai tas. Nesugeba normaliai suplanuoti darbų. Su vadybininku norint susisiekt reikia nuolat į info centrą skambinti ir prašyti, kad vadybinkas susisiektų. O po to laukti bent pora dienu kada gi ponas nuspręs paskambinti. Daromės remontus, per šią kontorą jau mėnuo kaip darbai stovi vietoje... Nes nieko negalim daryti kol jie neatliks savo darbų. Paskyrė vieną datą, neišėjo, tai kitą datą paskyrė tik po 3 sav. Baisu kas per įmonė.... Nei vieno gero žodžio negaliu pasakyt. Nelinkiu niekam susidurti.
Saskaitos isgalvotos uz isgalvotus darbus, niekas nieko nepranesa apie vykdomus darbus tik saskaitas atsiuncia kosmines, buvo skambinta ir bandyta aiskintis sako perskambins ir niekas nepaskambina, a*******i nekitaip.
Eilinį kartą NIEKAS nesiteikia pranešti apie atliekamus darbus ir sutrikimus jų metu name. 2019.01.10d P.Plechavičiaus g. atjungė karštą vandenį, vandenį išleido ir iš radiatorių. Praėjo beveik savaitė, o vanduo iki dabar drungnas ir gyvatukas vos šiltas. Beje, kas kart išjungiant vandenį, jis keičia skonį, ir tikrai ne į gerą.
Neseniai apsigyvenau Verkių g.20.
Esu nemaloniai nustebinta tokiais išgalvotais mokesčiais. Kiemas šlykštus, visur voliojasi šiukšlės. Laiptinės apleistos, jų langai nevalyti, manau, nuo namo pastatymo dienos. Rūsiuose beveik niekur nėra šviesos.Įvažiavimai į kiemus ir automobilių parkavimo vietos tragiškos.
Neįsivaizduoju, kaip tokioj įmonėj negėda sėdėt ir imti pinigus už nieką.
UAB "Būsto valda" reikalauja pinigų už neatliktus darbus. Net ir gavę įmoką, darbų neatlieka. Jei tik galite, stenkitės išvengti reikalų su šia įmone.
Seniai neskaičiau tokio įžūlaus melo: „mūsų darbu ir teikiamomis paslaugomis patenkinti klientai yra mūsų veiklos pagrindas. Lankstus darbų atlikimo grafikas ir profesionalūs darbuotojai padeda mums užtikrinti kokybišką ir greitą darbų atlikimą.
Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiais kokybės ir aptarnavimo standartais, o mūsų ilgametė patirtis ir platus teikiamų paslaugų spektras garantuoja, kad pasiūlysime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus. UAB Būsto valda“

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

G. Makuševas. Įmonių finansinėse ataskaitose pilna klaidų, bet Finansų ministerijai profesionalai nereikalingi 02-27 19:36
Kaip parodė pastarųjų 5 metų Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos (AVNT) vykdomos verslo subjektų finansinių ataskaitų kokybės peržiūros, daugiau kaip 40% patikrintų...
Europoje kaupiasi nepanaudotos "AstraZeneca" vakcinos dozės
Europoje kaupiasi nepanaudotos "AstraZeneca" vakcinos dozės 02-27 18:18
Nors ES pastaruoju metu kovoja su "AstraZeneca", kad ši laiku pristatytų pažadėtus vakcinos dozių kiekius, ES šalys vis dar nepanaudojo didelės dalies jau gautų dozių, visuomenėse iškilus abejonių...
Vilniuje paminėtos B. Nemcovo nužudymo metinės
Vilniuje paminėtos B. Nemcovo nužudymo metinės 02-27 18:02
Šeštadienį sostinės Boriso Nemcovo skvere Latvių gatvėje apie pusė šimto žmonių pagerbė Maskvoje prieš šešerius metus nužudyto šio Rusijos opozicionieriaus atminimą.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%