Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno reklama, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno reklama

Atsiliepimai apie Kauno reklama, UAB

Geriausios kainos ir kokybės santykis
Parašyk savo nuomonę apie Kauno reklama, UAB

Juozas Kažukauskas
2019-05-29 10:17:37 IP 84.15.174.66
Evelina 2019-05-29 09:45:19
Teko bendradarbiauti su šia įmone. Atsiliepimus galiu palikti tik labai gerus. Visuomet pagelbėdavo sudėtingoje situacijoje, kai skubiai reikėjo geros ir kkybiškos spaudos. Esu patenkinta tiek su kokybe, tiek su terminais tiek su vadybininkų komunikacija su klientais. Rekomenduoju!
Ačiū!
Joana 2019-04-24 12:16:19
Užsakinėjau vestuvinius kvietimus ir tikrai likau labai patenkinta gaminių kokybe ir bendradarbiavimu, kainos taip pat tikrai optimalios. Malonus aptarnavimas bei greitai atliekamas ir kokybiškas darbas, tad tikrai rekomenduoju.
Ačiū!
Joana 2019-04-24 12:16:19
Ačiū! Lauksime sugrįžtant :)
Monika Tamošaitytė 2019-05-23 13:58:35
Puikus darbas, malonus aptarnavimas. Ačiū Jums!❤
Malonu girdėti. Ačiū!
Monika Tamošaitytė
2019-05-23 13:58:35 IP 84.15.178.217
Puikus darbas, malonus aptarnavimas. Ačiū Jums!❤
Labai rekomenduoju! Kokybė puiki. Labai maloni ir atsakinga vadybininkė Valida, kantriai atsakinėja, maloniai aptarnauja.
Ačiū, kalendoriai nuostabus, rekomenduoju. Malonūs bendrauti, greiti, operatyvus. Sekmės jums ;)
Ačiū, Kauno reklama, už operatyvų, kokybišką darbą. Ypatingas AČIŪ administratorei Validai Mačiulaitienei už pagarbą, meilę darbui, kurios dėka gavau ne vien kokybišką produktą laiku, bet ir teigiamas emocijas bendraujant.
Užsakymą atlikolaiku. Kokybė atitinka kainą. Labai daug padėjo Valida. Ačiū jai už konsultacijas ir kantrybę. Spam'o kol kas dar nepradėjo siųsti. Taip pat ačiū už tai.
Dirbame su šia įmone jau ne vienerius metus, viską pavyksta suderinti ir dėl kokybės nesiskundžiame. Labai smagu dirbti su Svetlana, kuri operatyviai ir supratingai derina užsakymus, ačiū Jai. Atlieka darbus visada laiku. Dėkojame už labai gražius šių metų kalendorius. Sėkmės darbuose jūsų kolektyvui !
Pastoviai siunčia savo nepageidaujamą reklamą ir teršia pašto dėžutes. Spam'eriai!
nežinau - paskaičiau netyčia atsiliepimus... Kai jau ne kartą ir ne du esu dariusi užsakymus. Man viskas gerai su kauno reklama. Kainas visad galima susiderinti, kurios mane tenkina. Padaro ir greičiau, jei labai reikia. Broko nepasitaikė. kartą buvo netikslumas, perdarė be jokių papildomų mokėjimų ir ginčų. Jie yra lankstūs, draugiški. Kai labai labai skubu - visada išgelbės. ačiū
Žiauru, užsisakinėjau didelį kiekį laminuotų vizitinių, spaudos kokybė tragiška... laminatas lupas.... ir dabar dar non stopu spamą siuntinėja su savo topinėm -70%, -50% nuolaidom kai kitose spaustuvėse be nuolaidos pigiau... ir dar nežinau sutapimas ar ne, bet po mano užsakymo kitos įmonės su kuriom bendradarbiauju pradėjo gauti tuos apgailėtinus spamus ko iki tol iš jų sakė nėra gavę... gal sutapimas, gal ne.. bet kokie pasirodėt iš pirmo žvilgsio ir atsiemant užsakymą, tai galiu 90% duot, kad taip viliojatės klientus...
Nenustodami spamina su savo kalendorių pasiūlymais net ir atsisakius naujienlaiškių bei parašius laišką jiems.
Nepirkite jokios Kauno reklama, UAB produkcijos!!!

Visi kam pabodo spamas - nebendradarbiaukite su jais.
Kokią gali kurti reklamą, jeigu nemoka be klaidų rašyti?
Dar vieni šventiniai spam siuntėjai

GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Senamiesčio spaustuvė
Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
UAB, Senamiesčio spaustuvė 1500 kv. metrų gamybinėse patalpose savo pajegumais galime pagaminti produkcijos spektrą nuo tų pačių 100 vnt. vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų, iki daugiatūkstantinių žurnalų tiražų, baldinių išstatymų-dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, plastikinių...
Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas VISŲ FORMATŲ, pradedant nuo A8 ... A4, A3, A2, A1, A0, A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
UAB "Marškinėlis" buvo įkurtas 2010 metų balandžio 9 d. Veiklą pradėjome kaip labai labai maža įmonė. Pamažu atradome savo klientą ir įgijome jo pasitikėjimą. Laikui bėgant klientų ratas plėtėsi, norėdami savo klientui suteikti visas paslaugas iš vienų rankų plėtėsi mūsų komanda bei prekių ir paslaugų spektras...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%