Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno regiono kredito unija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno regiono kredito unija

Atsiliepimai apie Kauno regiono kredito unija

Patogios paskolos už sąžiningą kainą!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Kauno regiono kredito unija

Labai esu patenkintas klientu aptarnavimu, o ypac Alos bendravimu su klientais ir rupestingumu. Aciu
Noriu padėkoti Kauno regiono kredito unijos komandai, ir Akvilei kuri padėjo greitai, ir profesionaliai gauti reikiamą paskolą, sutvarkė visus reikiamus dokumentus, viską aiškai paaiškino. Malonus bendravimas ir atsakingas požiūris į darbą. Ačiū, rekomenduoju!
Pasirinkęs "Kauno regiono kredito uniją" nenusivyliau, esu patenkintas dėmesiu ir profesionaliu aptarnavimu. Rekomenduoju.
Apie šią "Kauno regiono kredito uniją" ir ypatingai paskolų vadybininkę Alą Žemaitienę galiu atsiliepti tik geriausiais žodžiais. Profesionalumas, greitis ir sprendimų paieška suteikiant finansavimą kai jis kritiškai reikalingas yra aukščiausio lygio. Tikiuosi tokio pat tvaraus bendradarbiavimo ateityje.
Rekomenduoju!
Akvile tikrai yra Kauno regiono Kredito unijos, , įmonės veidas". Komunikabili, puikiai ismananti savo darbo specifika, efektyviai dirbanti, paslaugi, maloni vadybininke. aciu
Esu labai patenkinta aptarnavimu, maloniu bendravimu, profesionaliai suteikta informacija bei greitu paskolos suteikimu. Labai norėčiau padėkoti Akvilei, kuri greitai, profesionaliai bei maloniai paaiškino sutarties salygas, suteikė norimą paskolą, sutvarkė reikiamus dokumentus. Visiems rekomenduoju!!
Dekoju Alai Zemaitaitienei uz pastangas, nuoseklu darba, paaiskinimus ir dokumentu sutvarkyma nuo a iki z
Likau patenkinta įmonės suteiktų paslaugų kokybe. Profesionalu, greita. Ačiū Alai už greitą sureagavimą ir paslaugos suteikimą! Sėkmės dabuose!
Dirba greitai, rezultatyviai. Padėjau terminuotą indėlį. Visai normalios šiam laikmečiui palūkanos. Sėkmės.
Labai malonus, bei paslaugus kolektyvas. Emiau paskola, viskas vyko greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju
esu uzsienyje ir telefonu gavau pilnavertiska konsultacija, aciu jum Ala uz skirta demesi ir issamu paiskinima. tesim bendradarbiavima po pasaulyje susiklosciusiu ivykiu.
Profesionalus ir draugiškas kolektyvas, viską sutvarko greitai ir patikimai, ačiū KRKU komandai ir Ingai!
Ačiū Akvilei - šių dienų iššūkiai puikiai parodo kas yra kas. Ačiū puikiai KRKU komandai už profesionalų darbą. Švediškų bonkodinozaurų fone jie tikri šaunuoliai.
Labai profesionalus, greitas, šiltas, empatiškas bendravimas, atsakant į visus klausimus ir paprastinant visą procesą:) klientų aptarnavimas tarsi užsieny :))))

Esu toks kuris viską labai nuodugniai išsiaiškina prieš perkant/pasirašant ir man gavus pasiūlymus iš beveik visų o gal ir visų įmonių kreditui, ši kaip ir mini šūkyje - pasiūlė žmogiškas sąlygas :)

Procesas lengvas greitas ir mažiausiai kainuojantis.
Jūratė Jurkevičiūtė
2020-05-15 15:52:39 IP 2h85aa7t
Esu labai dekinga jūsų įstaigai už galimybę įsigyti būstą.Paskolų vadybininkė Akvilė Saunorytė labai profesionali darbuotoja ir puikus, šiltas žmogus.Ačiū!
Noriu padekoti uninijos Komandai uz gera darba, aciu.
Didelis ačiū Ingai Doveikienei.
Jūsų dėka mes sėkmingai augame bei dirbame kartu.
Ačiū, Alai Žemaitaitienei.Labai malonus bendravimas, viską išsamei išaiškino.
Kartu su vyru ėmėme vartojamąją paskolą, mus aptarnavo Akvilė (Kaunas). Nors ir laikotarpis dabar nepatogus visiems, tačiau jautėmės patogiai, į klausimus visus buvo atsakyta aiškiai, suprantamai. Kadangi nepavyko patiems susidraugauti su technologijoms Akvilė greitai surado alternatyvas. Džiaugėmės, kad Jūsų profesionalumo dėka, įvyko sandoris.
Ačiū Akvilei už aiškią, tikslią bei greitą pagalbą gaunant paskolą būstui. Ačiū už malonų ir kantrų bendravimą. Tikra savo darbo profesionalė.AČIŪ
Labai dėkoju Alai už malonų bendravimą, konsultacijos paslaugų suteikimą, efektyvų darbą ir greitą paskolos išmokėjimą. Rekomenduoju kreiptis.
Labai dėkoju vadybininkei Alai už malonų bendravimą, efektyvų darbą ir greitą paskolos išmokėjimą. Rekomenduoju!
Kai bankai atsisakė suteikti būsto kreditą, KRKU darbuotoja Ala su mielu noru padėjo, dėkoju Jums ir linkiu sekmės ateityje
Ačiū Akvilei Saunorytei už aiškią ir tikslią bei greitą pagalbą gaunant paskolą būstui įsigyti bei vartojimo kreditą. Tikra savo darbo profesionalė.AČIŪ
Sveiki, noriu padekoti vadybininkei Alai už išsamia info dėl kredito paslaugos, bei operatyvu paskolos išdavimą.
Norėjau padėkoti Kauno regiono kredito unijai už paslaugas, operatyvumą ir supratimą.
Ačiū vadybininkei Akvilei, kantriai konsultavo, rado sprendimus ir operatyviai išdavė paskolą!
Vartojimo paskolą gavau greitai, procentai maži

Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
STT: renkantis karšto vandens tiekimo būdą dalis daugiabučių gyventojų diskriminuojami 07-13 19:00
Teisinės spragos apsunkina gyventojus pasirenkant karšto vandens tiekimo daugiabučiams būdą, teigia Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), įvertinusi karšto vandens tiekimo daugiabučiams parinkimo...
"Kelių priežiūra" sustambino kelių tarnybas
"Kelių priežiūra" sustambino kelių tarnybas 07-13 18:59
Valstybės valdoma valstybinių kelių priežiūros įmonė "Kelių priežiūra" sustambino kelių tarnybas. Iki šiol valstybinius kelius prižiūrėjo 46 kelių tarnybos, o nuo birželio mėnesio jos sustambintos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%