Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno rajono savivaldybės administracija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno rajono savivaldybės administracija

Atsiliepimai apie Kauno rajono savivaldybės administracija

Parašyk savo nuomonę apie Kauno rajono savivaldybės administracija

Kauno rajono savivaldybės administracija išrašo atbuline data (už praėjusius 5 metus) ir atsiunčia žemės nuomos deklaraciją ir kvitą 2019-09-03 (jau su delspinigiais), kurį reikia apmokėti (kaip rašo deklaracijoje) iki 2018-11-15. Savivaldybės darbuotojų paaiškinimas paprastas: mokėk ir viskas, nes visiems kam taip išrašė, visi ir sumokėjo. Aš rašau apie žemę, kuri yra prie daugiabučių.namų ir kurią vasarą išsipirkome..Pridedu deklaracijos kopiją.
nemanau kad mūsų savivaldybė yra turtinga kad seniūnai gali važinėtispo dvi mašinas. gal šitiems reikalams reiktų padėti tašką, ir jei gyvenantis seniūnas savo miestelį turėtų daugiau lankyti, Pasivaikščioti pažiūrėti kaip žmonės gyvena. Būtų mano valia keisčiau seniūną, nes pažiūrėjus į jo darbus aiškiai matyti kad darbą dirba tik dėl naudos, kad nebūtų bedarbis.

Suformuota nauja "Invega" valdyba
Suformuota nauja "Invega" valdyba 12-16 12:45
UAB "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega") stebėtojų taryba suformavo naują valdybą, kurią sudaro du deleguoti ir trys nepriklausomi nariai.
"M.M.M. projektai" ir "Swedbank" sutarė dėl biuro patalpų nuomos
"M.M.M. projektai" ir "Swedbank" sutarė dėl biuro patalpų nuomos 12-16 12:26
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "M.M.M. projektai" ir bankas "Swedbank" pasirašė 2.260 kv. m ploto biuro patalpų nuomos sutartį verslo centre "Wave", kuris statomas Vilniaus Savanorių pr. 5.
Darkart supaprastinti reikalavimai maisto gamybai namų virtuvėje
Darkart supaprastinti reikalavimai maisto gamybai namų virtuvėje 12-16 12:15
Gruodžio viduryje įsigaliojo supaprastinti reikalavimai gaminti maistą namuose. Pagal juos, maisto tvarkymo subjektai, mažais kiekiais gaminantys maistą gyvenamosios paskirties patalpose ir...

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Adobe Systems 317,94 +3,92%
Oracle 54,51 -3,47%