Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Atsiliepimai apie Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Parašyk savo nuomonę apie Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras

Kirpėjos specialybė po 10 klasių
2018-07-20 17:26:15 IP 84.15.54.210
įstojau į šią mokyklą pradėsiu pirmus mokslo metus, nežinau kaip bus, bet pasirašant sutartis nereikėjo nieko mokėti ir pasakė, jog mokslas yra mokykloje nemokamas. Ir nieko mokėti nereikėjo ir nereiks.
Sveiki. Gal kas čia mokėsi ir galėtų ką nors papasakoti apie masažuotojo specialybę?
Sveiki aš kaip jau planavau apie šią profesine, rinktis gyvūnų priežiūros skyrių, ten buvo apie egzotinius gyvūnus. Niekur ne buvo minėta apie pinigus. Aš dabar visiškai pasimetusi. Atsiliepimai tikrai ne šviesūs. Net ne ne žinau. Rinktis man šitą įstaiga ar ne?
Raudona 2017-09-18 18:12:00
Straipsnis viską pasako apie Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą :)
Apie paramedikus.Jeigu kažkiek mąstote tikrai neikite čia mokytis.NEVERTA.Studijuokit kolegijoj, tai nors žinosit, kad turėsit normalų diplomą.Vienareikšmiškai be jokių diskusijų, negaiškite čia savo laiko.Ne tokia institucija, tiksliau SKYLĖ turėtų ruošti medikus.Totali nesąmonė.
Tomas 2017-07-19 06:39:13
Sveiki. Kokie atsiliepimai apie sporto klubu paslaugu darbuotojo mokymo programa? Ar verta mokintis?
Sveikas. Kaiptik dabar baigiu šią mokymosi programą ir esu labai nusivyles. Jei nori gyvenime kažką pasiekti nerekomenduoju rinktis šitos mokymo įstaigos. Dauguma dėstytojų atmestinai žiūri į savo darbą ir nori tik kuo greičiau viską atlikti ir paleisti mokinius savais keliais. Dažnai nebūna paskaitų arba jei ir būna dėstytojai nevisada ateina joms pasiruošę. Buvau labai nustebes kaip dėstytojams galima praleidinėti tiek daug paskaitų. Atrodo labai svarbus ir tikrai šiai specialybei reikalingas dalykas, o dėstytojas į jas nepasirodo. Nekalbu apie visus Dėstytojus, tikrai buvo ir labai gerų, draugiškų, bei rimtai į savo darbą žiūrinčių specialistų. Galų gale baigus studijas net negausi trenerio licenzijos. Negaišk laiko su šita profesine mokykla. Jei planuoji savo ateitį susieti su sportu geriau pasibaik kursus arba stok į LSU, jei tik yra galimybė. Tikrai labai gailiusoi, kad istojau čia mokytis : (
Esu baigusi sia mokykla pries kelis metus. Is dalies esu patenkinta. Mokytojai noriai suteikia informacija. Aisku yra dalyku-pamoku kurios visiskai neturi bendro su mano mokytasi profesija (mokiausi plataus profilio kirpeja). Minusas sios mokyklos yra PINIGAI!!! Pries stojant i sia mokymo istaiga, niekur nebuvo pamineta kad uz moksla reikes susimoketi.kai buvo jau priduoti dokumentai, tada pareiske kad pirma imoka uz neva "priemones" reikessumoketi...nu kazinau, tada likau soke. Tai vat, po tosuzinojau kad istojau i profke kurioje turetu mokslas buti nemokamas, turesiu per du metus susimoketi 2700Lt. Man tai dideli pinigai. Pareiskia kad mokam uz priemones... sorry, taciau tu priemoniunieko negavome... klasese buvo pustusciai flakoneliai lako/putu. Dazu irgi buvo tik toki kad lemta jiems keliauti tik i siuksliu deze, nes ir pasenusiu buvo...ir visai spalvu pasirinkimo...Gavome per du metus dvi leliu galvas, palerina ir "pala" (nebe pamenu kaip vadinasi ta pala kur ant saves kirpeja uzsideda)
Norėčiu paklausti kai dėl paramediko profesijos? Mokamas mokslas? Sunku įstoti ir ar priimtu jei turiu problema su sveikata ?
Straipsnis viską pasako apie Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą :)
Sveiki gal kas galėtų pasidalinti mintimis apie gyvūnų prižiūrėtojo specialybe?
Labas. Jau seniai norejau parasyt savo nuomone kaip nusivyliau siuo mokymo centru ir kaip akivaizdziai matesi 'pinigu plovimas'.... as akivaizdziai permokejau uz studijas... buvo sakyta kad beveik 3000lt mokam tik uz priemones kuriu mes net negavom....naudojom mokyklos pasenusias priemones kurios kele alergija.....paskaitos nevyko reguliariai ir buvo prideta prancuzu kalba kuri vyko tik viena karta. Anglu kalba deste studente kuri nk gero ne ismoks ir paskaitos vyko kada norejosi...buvo ir tokiu mokymo paslaugu (paramedikai) kurios net neegzistavo ir vyko nelegaliai studentu bendrabutyje todel net diploma buvo galima nusipirkt....as pasipiktinus kad tokia suma sumokejau veltui....taip pat del praktikos praleidau daug paskaitu....o kas labiausiai mane papiktino kad per egzamina reikejo atsinest savo priemones (niekas net neperspejo) ir negalejau tinkamai atlikt prakitnes egzamino dalies.....: (siaip tikrai stengiausi eit i visas paskaitas ir gerai mokintis (taip baigiau kursus su pagyrimu) bet ziniu truko...dabar per nauja mokausi uzsienyje ir moku tik uz priemones kurias tikrai naujas gaunu....ir paskaitos vyksta reguliariai.

Noriu išsakyti savo nuomonę apie masažuotojo profesiją, mokslą dirbantiems (kada pamokos vyksta tik šeštadieniais).
Bendrai, mokykoje yra draugiška aplinka, visi sutikti žmonės yra malonūs.

Pirmais metais tvarkaraštyje nemažai pamokų, kurios nėra susijusios su specialybe.
Antrais metais tokios pamokos atkrenta, lieka tik specialybiniai dalykai.

Šioje mokykloje mokslas yra nemokamas susimokėti reikia tik už priemones.
Priemonių pirmais metais trūko, nebuvo masažinio aliejaus (antrais metais po visuotinio klasiokų nusiskundumo aliejaus gavome).
Antrais metais masažo praktiniai užsiėmimai vyksta ant kosmetologių stalų, kurie yra nepatogūs, nėra papildomų priemonių, tokių kaip voleliai po kojomis.

Mokykloje trūksta tvarkos.
Nors yra mokoma klasikinio masažo, masažo metodikos pirmais ir antrais metais nesutampa. Toks jausmas, kad tai ką išmokome pirmais metais turime pamiršti...

Tačiau šioje mokykloje tikrai galima išmokti naujų dalykų. Geriausia tai, kad po 2 mokslo metų yra išduodamas baigimo pažymėjimas su masažuotojo kvalifikacija, kuris suteikia galimybę dirbti gydymo įstaigoje.
Dar tokios nesamoningos mokyklos nemaciau. Visa menesi rugsejo pudrino smegenys, o gruodi pratese. Jie neatsizvelge kad mes netik mokykloj turim gyvenima. Uzduoda visokiu praktiniu uzsiemimu kurie neitema specialybiai. Vietoj to kad butu praktika arba pamokas tai sedim nieko neveikiam. Ypac neverta eiti I gyvunu prieziura ar zirgininkyste. Niekam nelinkeciau eiti I sia mokykla.
apgailetina 2016-03-17 16:54:59
Apgailetina, kad mokytojai sako kad bandomais egzaminas, bet jai neislaikai tave brauka is mokyklos saraso kitaip sakant tave meta is mokyklos. Labai pikta nes praleidau du metus bereikalo, kai reike praktika atlikinet mokytojai ar auklytojai pazada kad galesi atlikti kur norejai, o kai ateina praktikos diena pareiske susirask pati. Ir dar graziausiai kad nemoka stipendijos, ar zmogus turi skolu ar nelanko paskaitu, kurios spec jai neatrodo aktuolu. Bet stipendija ar 5 ar 9 eur turi priklausyti kiekvienam, kaip ir buvo mineta pradzioje. Gerai kad nesumokejau visu pinigu ir nezadu moketi, nes nei stipendijos negavau nei kokiu priemoniu, o jai gavau priemones tai savas ar is kitu istaigu. Idomu kaip suregiuos sviesos ministerija kai bus paskusta si mokykla, ir nemanau kad pritars kad taip galima daryti. Sekmes.
apgailetina, būtum lankiusi visas paskaitas ir viską laiku atsiskaitinėjusi, būtum gavusi tą stipendiją. Pačios problema, kad nesugebėjai to padaryti. Tau reikia mokytis, o ne mokytojams pastabas išsakyti.
Prieš kelis mėnesius baigiau Karalių ir tikrai nesiskundžiu. Lankiau visas paskaitas, viską laiku atsiskaitinėjau, su mokytojais sutariau gerai, stipendiją gaudavau 30 eurų.
Giedrė 2015-03-01 17:15:02
Laba diena, norėčiau paklausti, kokio rekia pažymiu vidurkio, kad priimtu mokytis?
Sveiki, galvoju apie Poilsio paslaugų agento profesija. Koki reikalavimai? Kokia mokslų kaina?
Kokie atsiliepimai apie sporto paslaugu tiekeja?
Norėčiau pasiteirauti kiek reikėtų mokėti stojant į gyvūnų priežiūros specialybę po 12? Ar sunku įstoti? Ir gal kas galėtų pasidalinti savo patirtimi, būčiau labai dėkinga
Laba diena, norėčiau pasiteirauti apie paramediko studijas. Kiek reikia mokėti už mokslą? Kokie mokymo balai yra svarbiausi?
Norėčiau pasiteirauti apie paramediko studijas. Kiek reikėtų už mokslus mokėti? Kokie mokymo balai yra svarbiausi?
Ačiū.
Laba diena, po 12 kl. masazuotojos profesijos mokantis kiek kainuotu mokslas?
Su kokiu vidurkiu priima ir ar butu galima gauti benrdabuti jei gyveni toli? Kada galima pas jus registruotis del stojimo?

Aciu:)
Sveiki, mane domintu mokslo kainos, gal kas zinote? Pvz. kirpeju ?
pikciurnos lietuvaiciai. pasimokytumet universitete ir visa semestra destytojai pravazinetu i komandiruotes uzsienyje, ka tada sakytumet? taip irgi nebuvo paskaitu ir nesmagu buvo, bet viska ismokom ir pasivijom. del tu tvarkarasciu ju irgi nebuna tobulu. visur net universitete reikia vaziuoti del vienos paskaitos ir jos irgi kartais nebuna. as tai tik teigiamai ziuriu i ta menesi skirta susipazinimui. cia jums aplengvinimas, kad po mokyklos su nauja aplinka ir pasikeitusia programa susipazintumet palapsniui. kas nori ismoks visko ir suspes. nerasit tobulos istaigos, nes tokiu tiesiog nera.
Sveiki, norejau paklausi ar stojant higienines kosmetikos kosmetikas reikia kiek nors tai sumoket ten uz tuos irankius, ar taip uz kazka? Nes kaikuriuosia komentaruosia sakaiciau kad, pvz stojancios kirpejos turejo sumoketi 800lt, o paramedikai 2000lt uz tuos irangius, tai kas stojo siemet hihienines kosmetikos kasmetikas tai teko kiek nors moket? Ir dar norejau paklausti kaip ten bendrabutis? Ir kiek zinau tai siemet daug istojo i si centra, tai ar visi gavo, is kitu miestu po kambari?
Gailiuosi, kad istojau i sia istaiga. Tris savaites niekas nevyksta. Paskaitu tvarkarasciai nesudaryti. Visiska betvarke. Skaitosi, kad pirmos trys savaites skiriamos susipazinimui su centru. Pirma savaite kalba apie centra, koks geras, tobulas, ir pan. Kiekvienas rytas prasideda "susikaupimu" t.y. Skaitoma biblija... (Mano manymu, CIA yra kiekvieno asmeninis reikalas ir jie neturi jokios teises kistis I zmogaus privatuma) Kiekviena diena dalis ivairiu mokytoju pristato savo dalyka, atliekami testai. Pvz.: kalbos kulturos, rasybos, uzsienio kalbos, matematikos. (Siuos dalykus suprantu ir pateisinu) antra savaite. SMEGENU PLOVIMAS... Kraupu tokiose paskaitose sedeti. Antroji savaite vadinasi sockulturine savaite. Pasakojo apie suspardomas vienuoles, pakartus kunigus, vaikus mirstancius nuo piktybiniu augliu, treciaji pasaulini ir pan. Ir buvo privaloma dalyvauti piligriminiame zygyje i Siluva, Kas nedalyvavo, turejo rasyti referata apie marijos apsireiskimus. Trecioji savaite - profesine savaite. Nieko neveikimas, tik laiko svaistymas. Net neaisku ar po triju savaiciu parades destyti specialybes dalyku... Norint istverti tokias nesamones, Reikia tureti stiprius nervus. Visu mane supanciu subrendusiuju zmoniu nuomone vieninga. JIE SEKTANTAI. Cia jusu pasirinkimas ar tikrai to norite, ar tikrai jums to reikia.
Taip patyciu cia tikrai nera. Net keista kaip mokykla sugeba taip padaryti.. sioje mokykloje yra nuostabiu zmoniu. O del testu tai tik formalumas tikrai visi norintys istos.
Visiskai pritariu susirupinusiai mamai, gryna tiesa, visa demesys i dieva, o ne i mokslus.Labai bloga mokykla, labai gailiuosi, kad mano vaikas irgi mokosi visai be reikalo, jiems nerupi ar tu vazineji ar turi uz ka be reikalo atvaziuoti ir vietoj paskaitu specialybes privalai klausyti paskaitu apie dieva, GEDA TURINT TOKI PAVADINIMA. Jiems rupi dievas ir pinigai (kaip ir baznyciai), nes pries istojant reikia susimoketi nemazus pinigus, o nuo stipendijos sugeba nuskaiciuci po 1 lita toletiniui popieriui, nors mokykla higienos prekems gauna finansavima. Jei turite galimybiu patariu nesirinkri sios mokylos, jei jums rupi mokslai, o ne dievas nes tai ne kunigu ruosimas, o tikejima zmogus gali pasirinkti laisva valia.
Mano dukra mokosi masazuotojos specialybes.....labai blogai organizuojamos paskaitos, atvaziouja i paskaitas, o ju nera, arba del vienos paskaitos reikia is kito miesto vaziuoti, destytojai neateina, labai neatsakingai ziuri i savo darba....atrodo, kad rupi tik katalikiskas svietimas, o mokymosi programos jokios nera. Nezinau ko ismoks, jei nera specialybes paskaitu...
sveiki siaip idomiu specialybiu yra susidomejau paramedikais ir masazais, bet idomu baigus ar galma darba susirast vis del to cia tik profke medicininio issilavinimo tai neduoda :)
as vel cia o testai dar bus tikekimes islaikyti nes pasirinkau man miela specelybe o uz moksla reikes moketi cia Gyvunu prieziura pasirinkus
as irgi ystojau dar liko kelis dalykus nunesti Lina raso kad mokyklose nera smurto ir patyciu net nesinori tiketi kad taip buna kur mokinausi ir 3 mokyklu 2 buvo baisios kur baigiau. o sita kai y vidu yejau visai smagi atrodo isejau bet su gera nuotaika :)
taip tikiuosi ir aš joje studijuot, tik šiandien sužinojau, kad testukai bus stojant, tai šiek tiek neramu-mokyklą baigiau senai...
Malonu čia dirbti, nes tiek mokytojus, tiek mokinius gerai nuteikia dvasinga mokyklos filosofija - nėra patyčių ir smurto, stengiamasi kiekviename žmoguje įžvelgti teigiamas puses.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur
"Eika" pernai pardavė 6% daugiau butų, planuoja investuoti 59 mln. Eur 01-16 09:51
Pernai investicijas dvigubinusi nekilnojamojo turto ir statybos įmonių grupė "Eika", šiemet investuos dar daugiau.
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui
Svaras pademonstravo atsparumą "Brexit" susitarimo atmetimui 01-16 09:36
Jungtinės Karalystės parlamentarams atmetus premjerės susiderėtą "Brexit" sutartį, svaras sterlingų staigiai smuktelėjo kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu, tačiau neilgai trukus svaras prarastas...
R. Vilpišauskas: ko nori britai?
R. Vilpišauskas: ko nori britai? 01-16 09:00
Kaip ir buvo prognozuota, antradienį dauguma Jungtinės Karalystės (JK) parlamento narių atmetė savo šalies Vyriausybės susitarimą su Europos Sąjunga (ES) dėl išstojimo.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%