Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno Oro Uostas, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Oro Uostas, VĮ

Atsiliepimai apie Kauno Oro Uostas, VĮ

KAUNO AEROUOSTAS

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Kauno Oro Uostas, VĮ

Darbuotojų prie išvykimo vartų elgesys baisus. Skridau liepos 19d į Švedijos Arlando oro uostą 14:15 skrydis. Sulaikė darbuotojos Neda ir Gabija. Pradžioje prikibo dėl paso (pasas galiojantis), vėliau dėl rankinio bagažo. Skrendu ne pirmą kartą ir nė viename oro uoste neužkliuvo mano rankinis lagaminas, kuris pirktas specialiais išmatavimais neštis į orlaivio saloną. Nedavė kalbėti. Grasino, rėkė neįleis į lėktuvą. Iškvies apsaugą. Nes tik nuo jų priklauso ar išskrisiu. Kaip nusikaltėlę iškoliojo. Liepė susimokėti už bagažą papildomai 50€. Pabrėžė sarkastiškai išsityčiodamos, kad tik su kortele priima mokėjimą. Daviau banko kortelę. Laukiu, kada suvesti reikės duomenis mokėjimui. Tačiau Neda pati suvedė mano kortelės duomenis ir sumokėjo už mane. Man buvo šokas. Kad naudojasi mano asmenine banko kortele. Visiškas absurdas, stresas dėl darbuotojų Nedos ir Gabijos netinkamo, chamiško, ciniško, bjauraus elgesio. Ir kur oro uosto valdžios akys. Kaip tokios darbuotojos gali dirbti su žmonėmis.
Viskas būtų pakenčiama, bet darbuotojų elgesys - katastrofa! Juk tai mūsų valstybės vartai! Įspūdis toks, tarsi visos lietuvos atmatos įdarbinti Kauno oro uoste.
Mes siandien skridome is Kauno oro uosto i Londona, Lutona. Viskas buvo labai neblogai, maloni mergina registracijoje padejo mums priregistruoti bagaza ir jos aptarnavimas buvo labai nuostabus. Visas smagumas prasidejo jau kai pradejome eiti per apsauga. Kazkokia tai sviesaplauke darbuotoja (neisiminiau jos vardo) kuri dirbo prie bagazo tikrinimo reke ant keleiviu kad jie neteisingai sudeda bagaza, laide komentarus tokius “nu ponai, ko laukiam, dedam bagaza”. Mes pasijutome labai nemaloniai, nes jokio elementaraus bendravimo is sios personos nebuvo. Man idomu ar ji bendrauja taip ir savo kolegu aplinkoje? Po bagazo pasukome isgerti kavos ir susiziureti visu dokumentu. Viska sutikrine pasukome i pasu kontrole, prie budeles su uzrasu “su visais pasais”, laikas buvo apie 11.10-11.15 ryte. Mano vyras padave pasus pareigunei (vardo neisiminiau, bet ji buvo su trumpais tamsiais plaukais ir kirpciukais). Ji pradejo tikrinti pasus, po keliu minuciu ji atsisuko i mane ir pakeltu piktu tonu kreipes i mane “simona, kodel keitinejate pasus savo vaikui?” (Mano dukra turi dvi pilietybes ir du pasus, mes atvyke daveme lietuviska pasa). As nesupratus klausimo tiesiog atsakiau, kad nezinau ir, kad negalvojau jog yra skirtumas. Toliau piktu tonu ji man pradejo aiskinti apie istatymus, kiek laiko mano dukra gali pasilikti lietuvoje su anglisku pasu ir panasei. As noreciau paklausti Kauno oro uosto administracijos, kokia teise ju darbuotoja turi teise pakelti ant manes balsa? Kokia teise ji turi teise ant manes rekti girdint kitiems zmonems? Kokia teise ji man turi aiskinti su kokiu pasu mano dukra turetu atvykti i lietuva ir kiek ji gales pasilikti? Cia yra visai ne jos reikalas kiek mes keliaujam ir kiek laiko mes pasiliekam. As suprantu kad as padariau klaida ir jai turejau duoti pasa su kuriuo mes atvykome, bet ji tiesiog vietoj to, kad ant manes sauke, galejo tiesiog paprasyti dukros lietuvisko paso. Jusu darbuotoja ne tik mane izeide prie visu zmoniu kurie ten buvo aplink, bet taip pat priverte jaustis kaip nusikaltelei. Labai noreciau sulaukti jusu atsiprasymo, taip pat noreciau pamatyti pasikeitimu jusu oro uose i geraja puse.
Nemėgstu skųstis, bet… Nors daugelį metu skrendu per Kauno oro uostą - ši diena labai nemaloniai įsiminė.

Kauno oro uostas ne tik, , įsivedė naujas taisykles” rankinio bagažo skysčių talpoms. Visame pasaulyje gali viename maišelyje būti kiek nori buteliukų, jei neviršija 100ml. Kaune reikia juos sudėti į galybę mažų maišelių. Bet bėda ne tame, kad jie patys sau daugiau darbo susikuria. Šiandien darbuotoja man trenkė per ranką, kai norėjau pati į tuos maišelius susidėti savo daiktus. Trenkė per ranką ir net neatsiprašė. Bet kur pasaulyje būtų netekus savo darbo, bet čia lyg ir ok viskas visiems. Darbuotoja Laura tikiuosi daugiau niekam per nagus netrenks, nes kiti gal nepasitaikys draugiški…
Dar gyvenime neteko matyt tokio elgesio su keleiviais nei viename oro uoste kiek esu buvusi.

Nepagarba su žmonėmis, vienas iš darbuotojų security komandoje tiesiog elgiasi kaip gyvulys. Pagal visame pasaulyje nustatytus reikalavimus keleivis gali vežtis iki 1l savo rankiniame bagaže, ne didesniuose maip 100ml buteliukuose, tačiau Kaune kažkokios "savos" taisyklės. Duoda itin mažą maišelį susidėti kur netelpa net du 50ml buteliukai ir dar šaukia kad jei viršija jų susigalvota leistiną normą kuri neatitinka tarptautinio standarto nepraleis jei neismesi jo lauk. Atsistoja ir laukia kol to nepadarysi.

Negana to pradeda ant taves šaukti prieš visus aplinkui esancius žmones - "Ji viena skrenda negalima vežtis tiek skysčių" ir tikina kad tai neatitinka taisyklių. Jautiesi tarsi būtum kažkokį nusikaltimą padaręs.

Kitas atsisėdęs pri bilietų skanavimo, neduok dieve ne ten desi telefona skanuoti, net pastabą pasako - "Gi rodau kur dėti, ko nežiūri"...

Gyvenime per Kauną nebeskrisiu ir niekam kitam nerekomenduoju.
Sveiki. Senai skrydau is sio oro uosto, bet nebenoreciau daugiau naudotis ju paslaugomis. Tokioje vietoje dirbant elgiasi labai nemandagiai, susiraukusios lyg joms keleivis butu skolingas. Turetu dziaugtis, nes uz, tai jos gauna atlyginima.
Monika Janckaitiene
2022-05-04 09:22:48 IP 2cfncr02
Vakar skridau is Kauno i Londona. Turiu yoyo firmos vezime kuris kol kad yra dar vienintelis kuri galiu isinesti i salono vidu. Taip yra visam pasauli ir darbuotojai ta zino. Is Londono kuo puikiausiai atskridau ir viskas buvo gerai. (10 dienu anksciau) Kadandi mano vaikui tik virs 1 metu ir skridau viena, tai yra geriausias dalykas kai vezima turiu salia ir nereikia daug nesioti vaiko. Bet... Kauno oro uoste man drasko akis kad turiu ji palikti prie lektuvo ir poto atsiimti su visu bagazu...!!!!! Kaip zmones dirbantys oro uoste to nezino !!! Jie privalo zinot tokius dalykus... atskridus i Londona turejau per visa oro uosta nestis vaika ant ranku laukti pasu ir Dar tada laukti prie bagazo... apgailetinas aptarnavimas
algis 2021-11-08 20:39:33
Lapkricio 6 motina skrydo i londona, as pasibjaurejau visu ten dirbusiu konrolieriu jie visus keleivius laike gyvuliais tesiog nesiskaite, ka nors paklausi nezinau tik toks zodis buvo. Kaune visi kontrolieriai patys baisiausi turbut pasakiau saviskems nepirktu i ir is kauno biletu bjauriausias aeruostas kuriam buvau.
Visiskai sutinku su siuo komentaru. Dabruotojai Kauno oro uoste neturi nei manieru nei zmoniskumo. Siaubingas elgesys su zmonemis
Tomas Andriuškevičius
2021-11-16 20:36:54 IP 5f4soaaj
Sekmadienį 11.14 turėjau skristi iš Kauno oro uosto i Luttoną, skrydžio nr W9 5116. Tikrinant dokumentus darbuotoja, vardu Rasa, pasakė, kad netinkamai užpildyta forma reikalinga skrendant i UK (formoje nebuvau pažymėjęs, kad esu skiepytas), kadangi laiko dar turėjau, formą perpildžiau ir gryžau atgal, tačiau darbuotoja pareiškė, kad prieš tai forma buvo blogai užpildyta nesiteikė peržiūrėti perpildytos formos, pareiškė, kad vartai jau užsidaro mane tiesiog ignoravo, nors kelis paskutinius žmones dar praleido. Su šios darbuotojos nemandagiu elgesiu, neprofesionaliai atliekamu darbu susiduriu ne pirmą kartą. Tokie darbuotojai gadina viso personalo įvaizdį ir verčia rinktis kitus oro uostus.
visiška betvarkė dėl taxi.išlipus iš lėktuvo, turi pats užsisakyti taxi, kuris atvyksta iš Kauno per 25-30min.prie visų orouostų šitos problemos nėra, visur yra taxi stovėjimo aikštelės, išskyrus Kauną.vairuotojas paaiškino, kad iš jų yra reikalaujamas papildomas mokestis už stovėjimą
Lyda Gorelčonokienė
2021-09-20 11:26:55 IP 5lp205r4
Sveiki, skridau rugsėjo 18 dieną į Edinburgą, kai priėjau registraciją bagažui, pateikiau dokumentus, man pasakė, kad neteisingai užpildyti dokumentai, todėl pradėjau panikuoti, buvo jau prieš devynias ryto, o 9:30 užsidaro geitai.Aišku aš nieko nekaltinu, tiesiog pražiopsojau informaciją, kad reikia būnant Lietuvoje, prieš skrydį išsipirkti 2os dienos testą vykstant į UK.
Aisku užpildyti labai greitai nepavyko, tačiau iš oro uosto darbuotojos sulaukiau pagalbos.Man padėjo ir nuramino nuostabi mergina Vita Stankaitytė.Tikra profesionalė, mylinti savo darbą, mylinti žmones, tokių žmonių tikrai reikia visose sferose.Kominikabili, besišypsanti..Kol laukiau laukiamajame, mačiau, kaip oro uosto darbuotoja Vita Stankaitytė, padėjo vienai užsienietei, taip pat pritūpusi viską detaliai angliškai paaiskino.
Ačiū didelis Vitai Stankaitytei ir sėkmės darbuojantis Kauno oro uoste.
Kauno oro uostas yra blogai kondicionuojamas oras, kondicionieriai kabo dėl vaizdo, labai karšta, nėra oro kvėpuoti su kaukėmis, nieks nekontroliuojama žmonės sėdi kas kaip nori, be kaukių.
Vita Makauskiene
2021-08-04 09:53:33 IP 2cfnd4p8
Esu sokiruota check in darbu. Siryt turejau išskristi su ryanair avialiniju lėktuvų I Londona.Mano location kortele buvau supildzius anot paneles Vitos neteisingai, kuri atsisake padeti uzpildyti kortele teisingai. Teige, jog tai ne jos darbas ir ji tam neturi laiko. To pasekoje vartai uzsidare, ir I lektuva nepatekau. Teko pirkt kita bilieta, kad isskristi ta pacia diena. Panele Vita, tokiu vardu prisistate per sekančia patikra, I mane kreipesi Tu, nors as esu klientus ir stipriai uz ja vyresne. Patyriau ne tik finansini nuostoli, bet ir tai kainavo sveikatos sutrikimų. Manau tokie darbuotojai neturetu dirbti su klientais, arba turėtų būti klientu aptarnavimas atskirame langelyje, kad išvengti panasiu nesusipratimu. Esu ne tik sokiruota, nusivylus, bet is patyrus finansini nuostoli. Manau darbuotojai turėtų būti mandagesni, kadangi dirba ne sandėlyje, o oro uoste. Tikiuosi valdžia atkreips demesi I darbuotoju elgėsi su klientais ir padarys teisingas isvadas del paneles Vitos darbo kokybės.
Oro uoste viskas vyksta organizuotai ir planingai, tik pora darbuotoju nelabai turi kantrybes mandagiai du kartus pakartoti, jeigu zmogus neisgirdo, bet siaip informacija suteikiama, taip pat padejo susipildyti skrydzio dokumentus kam reikejo. O duty free parduotuves vienai darbuotojai apskritai pritruko elementariu etiketo ir mandagimo igudziu.
Lauke 32 laipsniai. Kauno orouoste neveikia kondicioneriai. Atvykti rekomenduoja prieš 2, 5 val, o laukimo sąlygu nesuteikia! Geda!
Labai dekoju vienai darboutojai kuri padejo mums ir iki paskutinio nepaliko bėdoje ačiu labai moteris buvo oro uosto darbuotoja kur tikrina bilietus.Ačiu!!!
Norėčiau labai padekoti vienai iš oro uosto darbuotojų, kad padėjot mano tėčiui supildyt reikalingus dokumonetus skrydžiui, buvo likusios kelios minutes prieš vartų užsidarymą ir nepalikot bėdoje. Linkiu jums skmės ir dar kartą didelis ačiū!
Labai bjaurus kontrolieriu aptarnavimas. Drauges uzsienetes nenorejo praleisti prie pasu kontroles nes ne Lietuvos piliete. Uztruko virs 10min, isklausinejo kaip tardymo izoliatoriuje. Sedi visagaliai kedese susirauke ant viso pasaulio. Vos ne Jausmas lyg juos izeidziam keliaudami. Liekna Moteris, garbanotais dazytais plaukais ir akiniais. Juk tikrai yra pareigunu galinciu darba padaryti ir normalu aptarnavima suteikti. Tokioms panoms tik kaliniams pietus i kamera nesti....Baisu.
negaliu pamirsti sios savaites skrydzio kaip mergina islaipino vis vezimelio su ramentais zmogau prie pasu koktroles ir pareiske kad nuo cia pats nueisi. kilo zmoniu pasipiktitimas, visi pasislykstejo, pasibjaurelo tokiu nezmonisku ryanair elgesiu.Tkiuosi tas zmogus zugebejo nueiti iki jo laikiancios medicinines pagalbos
Lina Grinceviciene
2020-03-16 23:11:06 IP 5f4soo46
Esame Kauno uoro uoste.laukiam skrydzio i Londono Liutono oro uosta...skrydis nuo 16.10 iki db vis atidedamas.
Dabar yra 23.03..paskambinau i oro uosto klientu aptarnavima sake skambinkites tiesiogiai skrydziu bendrovei.Nesuprantu perkant bilieta turim su pilotu tartis ar kaip.zmones pavarge.Darbuotoju nera.paklaust ner ko....gal zmones gali vaziuot namo.kodel neinformuojami esam
Diena buvo saltis nuo kondicionieriu.kol nepaskundem del tokio poziurio.
Suprantu virusas ir t.t...tai bet mes zmones o ne zoologijos sodas...
Visi turim isipareigojimus.
Norisi paprasto zmogiskumo ir informacijos kaip elgtis.
Nemalonūs patikros darbuotojai, situaciją su skysčiais sprendė agresyviai. Išreiškus nepasitenkinimą pasiūlė Kauno oro uosto paslaugomis nesinaudoti. Darbuotojas vyriškos lyties, raudonplaukis, žemo ūgio.
Antrinu visiems, kurie teigia, kad Kauno oro uoste dirbantis personalas tragiškas. Išlipus iš lėktuvo skrendančio iš Kelno teko labai nusivilti... Išlipau ir nespėjau susiorientuoti, todėl šiek tiek palaukiau ir nepuoliau su visu žmonių srautu. Prie manęs priėjęs darbuotojas pareiškė “tau gal su galva negerai? Su visais eik”. Aš tiesiog pakraupau... Šitokio akiplėšiškumo reikia paieškoti. Gėda, kad tokią bendravimo kultūrą rodome užsieniečiams. Visų skundus rašiusių vardu, prašau, susiimkit ir pasimokykit iš kitų Europos šalių mandagumo ir pagarbos. Ačiū.
Sveiki. 04.11.2019 Kaunas-Luton 9.00 valanda ryto priėjau registruotis, buvau nusipirkus Wizzair priority, dirbo dvi jaunos merginos, viena iš jų buvo juodais plaukais, o kita švieseis. Kai priėjau prie šviesios merginos turėjau maža lagamina kurį galiu neštis į vidu ir taip pat turėjau didele kuprine, aš paprašiau jos kad ji paiimtu mano kuprine į registruojama bagaža, nes ten buvo mano visi vaistai, skysčiai ir t.t. kadangi aš sergu vežiausi daug vaistų kurie yra skysto pavidalo. Tačiau ji atsisakė priimti kuprine, neva paims tik lagamina, pradėjo šaukti ant manęs, sakė jei man nepatinka galiu pasiimti su savimi ir kuprine ir lagamina, aš jai paaiškinau kad aš visados kai skrendu iš bet kurio oro uosto visados mano kuprine paima, tačiau ji man atrėžė, kad aš apgaudinėju darbuotojus, nes jie negali paiimti mano kuprines. Aš jos paklausiau kodėl, o ji man atrėžė, nes kuprine aš galiu pasidėti po savo kėde lėktuve. Tačiau kuprinės dydis buvo kaip mano lagamino... atidaviau savo lagamina. Teko persidėti viską iš kuprinės į lagamina. Patyriau didelį nepatoguma ir gėdą kai ant manęs buvo šaukiama. Gėda, kad yra priemama dirbti tokie žmonės kurie neišmano savo darbo ir kurie nemoka bendrauti su žmonėmis...
Skridom i Dublina. nedirbo mano vyro barmene juodukė, iki šiol gedi.Kaunas:)
Palaikau visus kurie yra pasibaiseja mandagumu ir kultura... skridau is Kauno i Luton ejau pro pasu kontrole ir labai nuvyle aptarnavimas mano ID kortele buvo nepadeta o tiesiog mesta nepagarbiai... kulturos stoka matosi didele... kaip sakoma kuo geresnes pareigos tuo blogesni bendravimo igudziai ir proto menkos ribos...
27.07.2019 skrendant i Stansted oro uosta, dvi tikrinancios pasus su bilietais, buvo labai nemandagios.Dvi kaimietes atsistojo ant asfalto ir nebe zino kas besancios.Mandagumo-nulis.
Bendravimo igudziai darbuotoju yra absoliuciai tragiski. Man idomu ar vadybininkai ar kas cia atsizvelgia I siuos atsiliepimus, bet pries idarbinant bent jau ziurekit ar gali jusu darbuotojai turi elementaraus mandagumo igudziu. As keliauju daug esu buvusi skirtinguose oro uostose, bet Kauno oro uosto darbininkes mane pribloske. Priverte mane jaustis itin nemaloniai, griztu I Lietuva kas met atostogauti ir klientu aptarnavimas siame oro uoste pats prasciausias, labai nemaloniai Pasitinka.
Pasibaisėtina.!! Du netikėti įvykiai vienu metu. Skrydom į Alikantė. Prieš parodant bilietus check in mums pasakė, kad Jus turite sumokėti už check in 130€. Aš parodžiau kopija, kad buvau sumokėjes. Jiems neįdomu pasakė nieko nežinom!!! Absurdas visur rodžiau kolijas lėktuvo bilietu o būtent KAUNO oro uoste tai ne motais ! Nebuvo, kur dėtis teko sumokėti. Sumokėjau ir ėjau link patikros skyriaus. Į indeli įdėjau metalinius daiktus, dirža ir t.t. Atėme krema nuo odos. Pagal standarta jis neviršijo daugiau kaip 100 ml. Jame buvo perpus mažiau. Vilniaus oro uoste praleido o ČIA atėme ir išmetė brangu mano krema!! Daugiau kojos nekelsiu į ši beprotnami ! Jau ne iš pirmo girdžiu, tik blogiausius atsiliepimus. Idiotizmas!
Skraidau labai dažnai, bet tokia netvarka matau tik Kaune. Praleidžia pro vartus ir tenka stovėt 30 min. Vaikai verkia klykia, oro praktiškai nėra.
Jurate Iesalniece
2018-08-20 16:01:28 IP sues8dl
Kai praejau pro vartus, kazkodel suskambejo. Prie manes pribego kokia 60 metu moteriske vardu Virginija. Ji pradejo mane graibyti, kaip kokia leisbiete. Labai baisus servisas.Taip par salia buvo Lukas Kareiva, kuriam visa sita situacija buvo labai juokinga.
Skrydis is Bristolio i Kauna geguzes 26d sest, buvom apvogti! Dingo nauji rubai su etiketemis ir pakrovejai! Pradekite tikrinti savo darbuotojus po pamainu arba kameras sudekite, kad tokie dalykai nepasikartotu!
Oro uosto bagažo darbuotojai vagių v***s, vakar 05 04 23 val buvome apvogti,.reisas Londonas Kaunas, daugiau į ši oro uostą kojos nekelsim, ir patarimai draugams nemaitinkit vagių.
Paulius 2017-09-04 15:31:12
Darbuotojai kurie krauna bagaza po ji kuiciasi siandien po skrydzio pasigedau 3 bloku cigareciu.turetu patikrint darbuotojus.likau nepatenkintas
Skrendant iš Kauno į Eilatą 2018-01-04 RYANAIR darbuotojos prie įlaipinimo vartų pareiškė įdiegiama nauja tvarka ir lagaminus užregistravus teks palikt vežimėlyje prie lėktuvo ir garantavo bagažo saugumą. Prie lėktuvo stovėjo vežimėlis, prisegus lipdukus lagaminai buvo palikti vežimėlyje, be dviejų darbuotojų kurie priėmė lagaminus sukiojosi dar keli neaišku kokios paskirties tipai. Nuskridus į Izraelį radome tik vieną lagaminą kitas dingo be pėdsakų.Pildant PIR dėl prarasto bagažo Izraelio pareigūnai patarė pasidaryti tvarką savo aerouoste.Lagamine buvo užrašyta ir pavardė ir telefono Nr
Per metus tenka labai daug skraidyti, pakeisti ne vieną orouosta ir pan., ir kolkas tik Kauno oro uosto neapmuitintu prekių parduotuvėje reikia mokėti už pirkinių krepšelį nesvarbu ar tu jį perki ar ne, vistiek už jį sumokėsim. Kolkas iš keturių kartu apsipirkimo nė karto neprašiau pirkinių krepšelio bet visus kartus už jį sumokėjau 30 euro centų. Gaila kad niekada nebūna to laiko pakankamai išsiaiškinti kokia čia akcija - nepirk bet sumokėk.
Sonata Černiauskienė
2017-10-05 03:38:22 IP 28mern19
Rašau Jums, nes labai dar tikiuosi, kad atsiras mano lagaminas.Vakar vakare 2017, 10, 05d. išskridau iš Londono oro uosto i Kauno oro uosta su RYANAIR kompanijos lėktuvu negana to, kad stipriai vėlavo lėktuvas, bet ir neleido i vidu isinešti lagamino, jis buvo tikrai nedidelis atitiko visus ismatavimus, bet as ji pasiemiau kartu su savimi, bet stiordesė pasiėme mano lagamina ir pasake, kad ji priduos i bagaža (lipdukas yra), nors mano draugei pasisekė ji praėjo kuo puikiausiai ir kaip suprasti vieni galejo neštis kiti ne.Atskridus i Kauna dar karta paklausiau stiordese kur mano lagaminas ji pasake, kad gražino i bagaža, bet tai kur jis.....?Taip ir neradau jo.Kreipiausi i darbuotojas Kauno oro uosto supildeme popierius ir laukiame...Gerbiamieji bukite malonus, gražinkite man lagamina, bučiau labai dėkinga.Tiesa labai keista pazystama kuri kartu ejo i lektuva sake nepergyvenk maciau darbuotojas paskutini tempe tavo lagamina tuojau bus ir taip mes issiskyrėme.O lagamino kaip nera taip nera.Labai prasau padekite, ačiū.Gal galite atsukti kameras, paziureti juk jus galite, visi duomenys mano pas jus oro uoste supildyti.Nemanau, kad pavogė.Aš suprantu, kad jau vėlu buvo ir paskutinis reisas, nes išėjo ir stiordesės iš lėktuvo, padėkite prašau....Ačiū.
Sonata
Kristina 2017-09-18 10:07:56
Vakar 2017-09-17 skridau is Kauno i Bristoli. Pries skrydi uzejau i dutty free ir per savo ziopluma buvau apsukta. Pirkau tik tris prekes o pasirodo susimokejau uz keturias. Nieko nekaltinu nes pati apsikvailinau. Tik noriu ispeti kitus keleivius buti budriasniais. Toks vaizdas, kad musu Lietuvoj kas tik gali tas ir isdurineja. Ziauru....
Sveiki, niekas jusu neapsuko. Dziugo pakuote, kur suklijuoti 3vnt dziugo surio perkant 2vnt, 3 vnt dovanu. Kasoje musasi 2vnt o jus gaunat supakuota viena preke (3vnt). Lentynoje kaina vieno vieneto. Nepulkit is karto. Grazios dienos.
2017 09 18 Skridau is Lutono i Kauno oro uosta. Nors turejau priority, darbuotojam pasiulius ramia sirdim atidaviau 2 tases i bagaza. Sveikas tases atidaviau prie lektuvo. Taciau Kauno oro uoste radau viena tase suplesyta, isluptu uztrauktuku.Bet kas liudniausia, kad dingo dveji sidabriniai auskarai. (jie tikrai patys neislipo is sandaraus ir uzristo maiselio). Pigios bizuterijos neeme. Nu zinot GEDA, kokie apgailetini darbuotojai dirba bagazo skyriuj. Darykit ka nors, kiek gali tyciotis VAGISIAI is keleiviu?????
Man taip pat iskrauste tase, truko cigareciu!!
Mano skrydis buvo liepos viduryje, kaip tik antrą dieną po Vilniaus oro uosto uždarymo. Kadangi pirmą kartą skridau viena, man reikėjo pgalbos, kad nepasimesčiau. Po pastatą vaikščiojo pagyvenus, šviesiaplaukė darbuotoja, kuri pagal esmę turėtų padėti žmogui, kai jis prašo pagalbos. Paklausiau jos ar atėjau prie teisingų vartų ir ji manęs paklausė ar turiu vietą lėktuve, truputį nesupratau koks ryšys tarp reikiamų vartų ir vietos lėktuve, kai atsakiau, kad taip, vieninteliai jos žodžiai buvo "tai viskas, galvok pati". Pagalbos 0, nesuprantu kaip oro uoste, kur pilna žmonių, gali dirbti toks nemandagus ir susireikšminęs žmogus.
Vilija Kisieliute
2017-08-17 06:53:39 IP 5f3minid
Laba ryta, stoviu eileje ir prieeina viena is jusu darbuotuoju ir mano rankinis gan mazas yra ir turejau atiduoti i bagaza..o as nepirkau bagazo nes nenoriu laukti atsiimant bagaza, man siandien i darba i kuri dabar veluosiu ir as jai taip paaiskinau, o jos pasiaiskinimas kad as gale eiles stoviu nors i oro uosta atvaziavus 3val pries skrydi!
2017.08.07 po skrydžio į VARNA pasigedau kvepalu.
Pirmosios akimirkos suteikia visai kitokį įvaizdį negu realybe. Tik atvykus tave pasitinka malonios šypsenos tarnautojų ir jie skuba suteikti paslaugas ir siūlo pasiūlymus net nespėjus ko nors ir pasitarnauti.Taip suteikiamas įvaizdis kad viskas labai puiku.Neapsigauk savęs jeigu perki knyga ir tave pritraukia įpakavimas ar viršeliu apdaila. Jeigu ruošiesi skaityti juk visada pasidomi jos turiniu ir t.t.
Taip ir man atsitiko, prieš skridi, nes lėktuvas 15 min vėlavo išleidimui, pritraukiančiu šypsena vaiksto vidutinio amžiaus tarnautoja, paklausia atsiliepimu.Kaip mūsų, keleiviu, nuomone apie paslaugas ir visa įvaizdį Kauno aerouostas ?
Aš pasinaudojau Lėktuvo vėlavimo ir užpildžiau, kad tikrai viskas nuostabu ir organizuotai vyksta paslaugos, įvertinimą daviau vos ne aukščiausia. Deja paskubėjau
Šiandiena įvyko nemalonus atsitikimas. Suprantu, kad visiems pasitaiko, tačiau norisi, kad neįgaliuju autobusiuko vairuotojai į savo darba žiūrėtu atsakingiai, arba bent nepalikit kabinoje vieno neįgalaus asmenio, nes po šiandienos vairuotojo stabdymo turiu beveik praskelta barzda. Jūs skubat, nes žmoniu daug ir skydžiu taip pat, bet nepamirškit ir žmogiškumo. Ir jeigu kažkas tokio atsitinka, ne tik atsiprašykit, bet bent paklauskit ar viskas gerai, nes pleistras būtu nepamaišęs, o pati iš šoko nepaprašiau.
Siandiena iskrendu Kaunas - Luton kryptimi. Salygos praejus pasu kontrole apgailetinos, neivieno svarais kampelio, visur dulkes, net kvepuot sunku. Darbai vis dar vyksta todel i toleta reikia eiti kol darbuotojai dirba, nes aisku niekas nebaigta. Vieninteles paslaugos praejus pasu kontrole tai slykscios kavos aparatas ir vandens stotele be puodeliu. Kadangi atgal nebeisleidzia tokiomis salygomis tenka kankintis 2 valandas. As tikrai neisivaizduoju kaip imanoma priimti taip zmones. O ir su vaikais prilna zmoniu. Apgailetina situacija.
Siandien skridau is Kauno ryte I Luton is lagamino buvo pavogtas blokas cigareciu ir Vienas pakelis, visi turi tokia pacia problema, kodel niekas nieko apie tai nedaro, ar dar Kaune orouoste yra kokia tai tvarka. Kaip taip galima?????? Darykit ka Nors :
Vakar skrendant marsrutu Kaunas-Bergenas registruotame bagaze pasigedome bloko cigareciu. Buvau nustebusi, kad be musu zinios kazkoks ilgapirstis knisosi po musu lagamina. O dabar dar randu minia zmoniu nukentejusiu nuo tu paciu vagisiu. Nesuprantu kodel iki siol nera kreiptasi del tokio didelio masto vagysciu. Juk reikia su tuo kovoti!
Kazka darykit su patikros postu, man greit skrydis i lietuva, panika apima vien pagalvojus kokie nemalonus zmones tave sutiks.Nemandagus, izeidineja.vaikai 16 metu skraido atostogaut laisvai po europa, bet tik ne is Kauno oro uosto, nes ten viska padarys kad tik kuo nemalonesnis skrydis butu, o kai pasakai tai, tai pasako cia Lietuva o ne Europa

RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
FTL/LTL/Air/Sea/Rail Projektinių / Negabaritinių krovinių logistika (Jūra, oru, geležinkeliu, spec. transportu); Individualūs sprendimai pagal Jūsų verslo poreikius. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%