Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno Oro Uostas, VĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno Oro Uostas, VĮ

Atsiliepimai apie Kauno Oro Uostas, VĮ

KAUNO AEROUOSTAS

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Kauno Oro Uostas, VĮ

Sveiki. 04.11.2019 Kaunas-Luton 9.00 valanda ryto priėjau registruotis, buvau nusipirkus Wizzair priority, dirbo dvi jaunos merginos, viena iš jų buvo juodais plaukais, o kita švieseis. Kai priėjau prie šviesios merginos turėjau maža lagamina kurį galiu neštis į vidu ir taip pat turėjau didele kuprine, aš paprašiau jos kad ji paiimtu mano kuprine į registruojama bagaža, nes ten buvo mano visi vaistai, skysčiai ir t.t. kadangi aš sergu vežiausi daug vaistų kurie yra skysto pavidalo. Tačiau ji atsisakė priimti kuprine, neva paims tik lagamina, pradėjo šaukti ant manęs, sakė jei man nepatinka galiu pasiimti su savimi ir kuprine ir lagamina, aš jai paaiškinau kad aš visados kai skrendu iš bet kurio oro uosto visados mano kuprine paima, tačiau ji man atrėžė, kad aš apgaudinėju darbuotojus, nes jie negali paiimti mano kuprines. Aš jos paklausiau kodėl, o ji man atrėžė, nes kuprine aš galiu pasidėti po savo kėde lėktuve. Tačiau kuprinės dydis buvo kaip mano lagamino... atidaviau savo lagamina. Teko persidėti viską iš kuprinės į lagamina. Patyriau didelį nepatoguma ir gėdą kai ant manęs buvo šaukiama. Gėda, kad yra priemama dirbti tokie žmonės kurie neišmano savo darbo ir kurie nemoka bendrauti su žmonėmis...
Skridom i Dublina. nedirbo mano vyro barmene juodukė, iki šiol gedi.Kaunas:)
Palaikau visus kurie yra pasibaiseja mandagumu ir kultura... skridau is Kauno i Luton ejau pro pasu kontrole ir labai nuvyle aptarnavimas mano ID kortele buvo nepadeta o tiesiog mesta nepagarbiai... kulturos stoka matosi didele... kaip sakoma kuo geresnes pareigos tuo blogesni bendravimo igudziai ir proto menkos ribos...
27.07.2019 skrendant i Stansted oro uosta, dvi tikrinancios pasus su bilietais, buvo labai nemandagios.Dvi kaimietes atsistojo ant asfalto ir nebe zino kas besancios.Mandagumo-nulis.
Bendravimo igudziai darbuotoju yra absoliuciai tragiski. Man idomu ar vadybininkai ar kas cia atsizvelgia I siuos atsiliepimus, bet pries idarbinant bent jau ziurekit ar gali jusu darbuotojai turi elementaraus mandagumo igudziu. As keliauju daug esu buvusi skirtinguose oro uostose, bet Kauno oro uosto darbininkes mane pribloske. Priverte mane jaustis itin nemaloniai, griztu I Lietuva kas met atostogauti ir klientu aptarnavimas siame oro uoste pats prasciausias, labai nemaloniai Pasitinka.
Pasibaisėtina.!! Du netikėti įvykiai vienu metu. Skrydom į Alikantė. Prieš parodant bilietus check in mums pasakė, kad Jus turite sumokėti už check in 130€. Aš parodžiau kopija, kad buvau sumokėjes. Jiems neįdomu pasakė nieko nežinom!!! Absurdas visur rodžiau kolijas lėktuvo bilietu o būtent KAUNO oro uoste tai ne motais ! Nebuvo, kur dėtis teko sumokėti. Sumokėjau ir ėjau link patikros skyriaus. Į indeli įdėjau metalinius daiktus, dirža ir t.t. Atėme krema nuo odos. Pagal standarta jis neviršijo daugiau kaip 100 ml. Jame buvo perpus mažiau. Vilniaus oro uoste praleido o ČIA atėme ir išmetė brangu mano krema!! Daugiau kojos nekelsiu į ši beprotnami ! Jau ne iš pirmo girdžiu, tik blogiausius atsiliepimus. Idiotizmas!
Skraidau labai dažnai, bet tokia netvarka matau tik Kaune. Praleidžia pro vartus ir tenka stovėt 30 min. Vaikai verkia klykia, oro praktiškai nėra.
Jurate Iesalniece
2018-08-20 16:01:28 IP sues8dl
Kai praejau pro vartus, kazkodel suskambejo. Prie manes pribego kokia 60 metu moteriske vardu Virginija. Ji pradejo mane graibyti, kaip kokia leisbiete. Labai baisus servisas.Taip par salia buvo Lukas Kareiva, kuriam visa sita situacija buvo labai juokinga.
Skrydis is Bristolio i Kauna geguzes 26d sest, buvom apvogti! Dingo nauji rubai su etiketemis ir pakrovejai! Pradekite tikrinti savo darbuotojus po pamainu arba kameras sudekite, kad tokie dalykai nepasikartotu!
Oro uosto bagažo darbuotojai vagių v***s, vakar 05 04 23 val buvome apvogti,.reisas Londonas Kaunas, daugiau į ši oro uostą kojos nekelsim, ir patarimai draugams nemaitinkit vagių.
Paulius 2017-09-04 15:31:12
Darbuotojai kurie krauna bagaza po ji kuiciasi siandien po skrydzio pasigedau 3 bloku cigareciu.turetu patikrint darbuotojus.likau nepatenkintas
Skrendant iš Kauno į Eilatą 2018-01-04 RYANAIR darbuotojos prie įlaipinimo vartų pareiškė įdiegiama nauja tvarka ir lagaminus užregistravus teks palikt vežimėlyje prie lėktuvo ir garantavo bagažo saugumą. Prie lėktuvo stovėjo vežimėlis, prisegus lipdukus lagaminai buvo palikti vežimėlyje, be dviejų darbuotojų kurie priėmė lagaminus sukiojosi dar keli neaišku kokios paskirties tipai. Nuskridus į Izraelį radome tik vieną lagaminą kitas dingo be pėdsakų.Pildant PIR dėl prarasto bagažo Izraelio pareigūnai patarė pasidaryti tvarką savo aerouoste.Lagamine buvo užrašyta ir pavardė ir telefono Nr
Per metus tenka labai daug skraidyti, pakeisti ne vieną orouosta ir pan., ir kolkas tik Kauno oro uosto neapmuitintu prekių parduotuvėje reikia mokėti už pirkinių krepšelį nesvarbu ar tu jį perki ar ne, vistiek už jį sumokėsim. Kolkas iš keturių kartu apsipirkimo nė karto neprašiau pirkinių krepšelio bet visus kartus už jį sumokėjau 30 euro centų. Gaila kad niekada nebūna to laiko pakankamai išsiaiškinti kokia čia akcija - nepirk bet sumokėk.
Sonata Černiauskienė
2017-10-05 03:38:22 IP 28mern19
Rašau Jums, nes labai dar tikiuosi, kad atsiras mano lagaminas.Vakar vakare 2017, 10, 05d. išskridau iš Londono oro uosto i Kauno oro uosta su RYANAIR kompanijos lėktuvu negana to, kad stipriai vėlavo lėktuvas, bet ir neleido i vidu isinešti lagamino, jis buvo tikrai nedidelis atitiko visus ismatavimus, bet as ji pasiemiau kartu su savimi, bet stiordesė pasiėme mano lagamina ir pasake, kad ji priduos i bagaža (lipdukas yra), nors mano draugei pasisekė ji praėjo kuo puikiausiai ir kaip suprasti vieni galejo neštis kiti ne.Atskridus i Kauna dar karta paklausiau stiordese kur mano lagaminas ji pasake, kad gražino i bagaža, bet tai kur jis.....?Taip ir neradau jo.Kreipiausi i darbuotojas Kauno oro uosto supildeme popierius ir laukiame...Gerbiamieji bukite malonus, gražinkite man lagamina, bučiau labai dėkinga.Tiesa labai keista pazystama kuri kartu ejo i lektuva sake nepergyvenk maciau darbuotojas paskutini tempe tavo lagamina tuojau bus ir taip mes issiskyrėme.O lagamino kaip nera taip nera.Labai prasau padekite, ačiū.Gal galite atsukti kameras, paziureti juk jus galite, visi duomenys mano pas jus oro uoste supildyti.Nemanau, kad pavogė.Aš suprantu, kad jau vėlu buvo ir paskutinis reisas, nes išėjo ir stiordesės iš lėktuvo, padėkite prašau....Ačiū.
Sonata
Kristina 2017-09-18 10:07:56
Vakar 2017-09-17 skridau is Kauno i Bristoli. Pries skrydi uzejau i dutty free ir per savo ziopluma buvau apsukta. Pirkau tik tris prekes o pasirodo susimokejau uz keturias. Nieko nekaltinu nes pati apsikvailinau. Tik noriu ispeti kitus keleivius buti budriasniais. Toks vaizdas, kad musu Lietuvoj kas tik gali tas ir isdurineja. Ziauru....
Sveiki, niekas jusu neapsuko. Dziugo pakuote, kur suklijuoti 3vnt dziugo surio perkant 2vnt, 3 vnt dovanu. Kasoje musasi 2vnt o jus gaunat supakuota viena preke (3vnt). Lentynoje kaina vieno vieneto. Nepulkit is karto. Grazios dienos.
2017 09 18 Skridau is Lutono i Kauno oro uosta. Nors turejau priority, darbuotojam pasiulius ramia sirdim atidaviau 2 tases i bagaza. Sveikas tases atidaviau prie lektuvo. Taciau Kauno oro uoste radau viena tase suplesyta, isluptu uztrauktuku.Bet kas liudniausia, kad dingo dveji sidabriniai auskarai. (jie tikrai patys neislipo is sandaraus ir uzristo maiselio). Pigios bizuterijos neeme. Nu zinot GEDA, kokie apgailetini darbuotojai dirba bagazo skyriuj. Darykit ka nors, kiek gali tyciotis VAGISIAI is keleiviu?????
Man taip pat iskrauste tase, truko cigareciu!!
Mano skrydis buvo liepos viduryje, kaip tik antrą dieną po Vilniaus oro uosto uždarymo. Kadangi pirmą kartą skridau viena, man reikėjo pgalbos, kad nepasimesčiau. Po pastatą vaikščiojo pagyvenus, šviesiaplaukė darbuotoja, kuri pagal esmę turėtų padėti žmogui, kai jis prašo pagalbos. Paklausiau jos ar atėjau prie teisingų vartų ir ji manęs paklausė ar turiu vietą lėktuve, truputį nesupratau koks ryšys tarp reikiamų vartų ir vietos lėktuve, kai atsakiau, kad taip, vieninteliai jos žodžiai buvo "tai viskas, galvok pati". Pagalbos 0, nesuprantu kaip oro uoste, kur pilna žmonių, gali dirbti toks nemandagus ir susireikšminęs žmogus.
Vilija Kisieliute
2017-08-17 06:53:39 IP 5f3minid
Laba ryta, stoviu eileje ir prieeina viena is jusu darbuotuoju ir mano rankinis gan mazas yra ir turejau atiduoti i bagaza..o as nepirkau bagazo nes nenoriu laukti atsiimant bagaza, man siandien i darba i kuri dabar veluosiu ir as jai taip paaiskinau, o jos pasiaiskinimas kad as gale eiles stoviu nors i oro uosta atvaziavus 3val pries skrydi!
2017.08.07 po skrydžio į VARNA pasigedau kvepalu.
Pirmosios akimirkos suteikia visai kitokį įvaizdį negu realybe. Tik atvykus tave pasitinka malonios šypsenos tarnautojų ir jie skuba suteikti paslaugas ir siūlo pasiūlymus net nespėjus ko nors ir pasitarnauti.Taip suteikiamas įvaizdis kad viskas labai puiku.Neapsigauk savęs jeigu perki knyga ir tave pritraukia įpakavimas ar viršeliu apdaila. Jeigu ruošiesi skaityti juk visada pasidomi jos turiniu ir t.t.
Taip ir man atsitiko, prieš skridi, nes lėktuvas 15 min vėlavo išleidimui, pritraukiančiu šypsena vaiksto vidutinio amžiaus tarnautoja, paklausia atsiliepimu.Kaip mūsų, keleiviu, nuomone apie paslaugas ir visa įvaizdį Kauno aerouostas ?
Aš pasinaudojau Lėktuvo vėlavimo ir užpildžiau, kad tikrai viskas nuostabu ir organizuotai vyksta paslaugos, įvertinimą daviau vos ne aukščiausia. Deja paskubėjau
Šiandiena įvyko nemalonus atsitikimas. Suprantu, kad visiems pasitaiko, tačiau norisi, kad neįgaliuju autobusiuko vairuotojai į savo darba žiūrėtu atsakingiai, arba bent nepalikit kabinoje vieno neįgalaus asmenio, nes po šiandienos vairuotojo stabdymo turiu beveik praskelta barzda. Jūs skubat, nes žmoniu daug ir skydžiu taip pat, bet nepamirškit ir žmogiškumo. Ir jeigu kažkas tokio atsitinka, ne tik atsiprašykit, bet bent paklauskit ar viskas gerai, nes pleistras būtu nepamaišęs, o pati iš šoko nepaprašiau.
Laba diena, bet jau ne tokia laba. Sridau i Lutona is Kauno, nustebau kas darosi Kauno oro uoste, viskas organizuota prastai. Virsininkis uz tokius dalykus reikia uzdaryt pabut oro uoste uzdaroj patalpoj be oro, tauleto, vandens ir cigareciu nors tris valandas, kad suprastu kas tai yra. Laukti lektuva bandant neuzhdust. Negrisiu i ta Kauna po tokiu dalyku.Virsininkai negalvoja apie keleivius. Tvarko oro uosto ir nepagalvoja apie paprasta dalyka kaip ventiliacija, tualetas ir patogumas.

Prasau nubausti visus kas pasirase tokiam statybu planui, nes neimanoma kvepuoti, keleiviai stresuoja. Garsai baisus, oro nera, zmonem tvanku, vaikai verkia, negirdziu ka sneka per garsiakalbi, parduotuviu nera, ne tik kaviniu, kaip buvo pranesta anksciau. Kol kasnors cia ne numirs, atrodo jokiu veiksmu nebus. Padarykit tvarka. Kam imtis uz tokius dalykus, jei neapsvarste iki galo. Zmones dusta gi, man paumejo bronchitas ir suskaudejo galva. Ka sakyt apie senus ir vaikus, nukentejau fiziskai ir moraliskai.

Sutvarkykit, bet ne per MUSU LAVONUS
Siandiena iskrendu Kaunas - Luton kryptimi. Salygos praejus pasu kontrole apgailetinos, neivieno svarais kampelio, visur dulkes, net kvepuot sunku. Darbai vis dar vyksta todel i toleta reikia eiti kol darbuotojai dirba, nes aisku niekas nebaigta. Vieninteles paslaugos praejus pasu kontrole tai slykscios kavos aparatas ir vandens stotele be puodeliu. Kadangi atgal nebeisleidzia tokiomis salygomis tenka kankintis 2 valandas. As tikrai neisivaizduoju kaip imanoma priimti taip zmones. O ir su vaikais prilna zmoniu. Apgailetina situacija.
Labiau Skundas, o me atsiliepimas:

Atejau i Kauno oro uosta anksciau, parasyta neveikia KAVINEs. Na pagalvojom kavines nieko tokio, visa kita taigi turi buti, duty free, tualetas, rukykla, kur atsisest. Praejome su vyru pasu tikrinima ir kur atsidureme nera zodziu papasakoti. Moterisku ir invalidams tualetu nera, liftas neveikia, O jei invalidas nores i tualeta, jokiu budu nepateks! Visur tvanku, remontas ir cemento dulkes. Man, pavyzdziui astma ir as negaliu kvepuoti tokioj patalpoj, paprasiau tikrinime kad isleistu i lauka pakvepuot arba atgal praleistu, tai niekam nerupi- negalime sako, rasykite skunda! O ka man dabar uzdusti. Sedziu rasau skunda, o kitoj rankoj Inhaliatoriu laikau, ikvepiu ir bloga pasidaro. Mano vyras ruko, kai nervuojasi, jokios patalpos, jokio kambariuko nueit jam nusiraminti nera. Maza to, nera salto geriamo vandens, vandens aparatas padetas ant saules! Tai maza to turejau eiti i vyru tualeta, nes moteru tik vienas ir remontuoja ten kazka. Kaip isgyvenaiu laukiant dar pusantros valandos oro uoste dar nezinau. Bet tokio dar nemaciau, kad zmones laikytu kaip ziurkes paciam Europos centre. Jokiu salygu, jokio noro skrist atgal i Lietuvele musu nebelieka po tokiu ispudziu!

Prasau nepalikite mano skunda-atsiliepima be apzvalgos. Tvarkyti padeti reikia, nors ir remontojate-tvarkote, leiskite zmonem iseiti pakviepoti oru kol lauke liektuvo, nes informacija apie "kavines" melaginga! cia nieko nera, ka sakyt apie kavynes, jei kviepuoju cementu, apsvaigstu nuo dulkiu ir negaliu atsipalaidoti pries skrydi! Baisu.

Nezmoniskai tai, net ziurkes geriau laiko narve kur oras ieina, o cia nera zodziu.
Siandien skridau is Kauno ryte I Luton is lagamino buvo pavogtas blokas cigareciu ir Vienas pakelis, visi turi tokia pacia problema, kodel niekas nieko apie tai nedaro, ar dar Kaune orouoste yra kokia tai tvarka. Kaip taip galima?????? Darykit ka Nors :
Vakar skrendant marsrutu Kaunas-Bergenas registruotame bagaze pasigedome bloko cigareciu. Buvau nustebusi, kad be musu zinios kazkoks ilgapirstis knisosi po musu lagamina. O dabar dar randu minia zmoniu nukentejusiu nuo tu paciu vagisiu. Nesuprantu kodel iki siol nera kreiptasi del tokio didelio masto vagysciu. Juk reikia su tuo kovoti!
Kazka darykit su patikros postu, man greit skrydis i lietuva, panika apima vien pagalvojus kokie nemalonus zmones tave sutiks.Nemandagus, izeidineja.vaikai 16 metu skraido atostogaut laisvai po europa, bet tik ne is Kauno oro uosto, nes ten viska padarys kad tik kuo nemalonesnis skrydis butu, o kai pasakai tai, tai pasako cia Lietuva o ne Europa
RANKYNI BAGAZA LAIKYKIT SU SAVIMI!!!!! Kaune dirba v***s!!!!! Skridau is Kauno i Dublina 28 05 2017. paprase kad palikciau savo rankini lagamina bagaze nes sake kad salone nera vietos, as sutikau. Kai iejau i lektuva labai nustebau kad vietu buvo sociai pasidet lagaminui.Kai gryzau namo supratau. tik tada kodel jie paima lagaminus, kad galetu juos iskraustyti.Dingo blokas cigareciu.
Skridau is Kauno oro uosto i Dublina, uzejau i parduotuve nusipirkti vaikams saldainiu.Kokia susireiksminusi pardaveja mane aptarnavo, atrodo, kad ji butu pasaulio bamba.As pirma pasisveikinau, man niekas neatsake nei me nei be...Baisu
2017.04.01 vyras dirbantis pasu kontroleje galetu buti bent kiek mandagesnis. Pasisveikinti, pasakyti Aciu Ar palinketi geros dienos nieko nekainuoja. Jeigu zmogus toks nepatenkintas Darbu tai gal verta ji keisti butu? Pralinksmekite, zmogau! Ir kitiems nuotaikos pries skrydi nesugadinsite.
Skridau vakar 2017-02-27 is Kauno i Bergena ir krapstes po mano bagaza, pavoge bloka cigareciu. Vienas blokas buvo ir ta pati pavoge! Esme tame kaip taip galima. KAS PER ZMONES TEN DIRBA?
armandas 2017-01-27 00:42:26
skridau sausio 21d. 15val.15min is Karmelavos oro uosto i Luton oro uosta.gryzes i namus atidares lagamina matau kad pavogtas cigareciu blokas!!!!kokie v***s dirba karmelavos oro uoste tai neturiu b....l zodziu!!!
Skridau tuo paciu laiku, ta pacia diena, ir turiu ta pati malonuma! Dingo blokas cigareciu! Apsurdas kas per siuksles zmones ten dirba. Ka galvoja oro uosto valdzia???
Skridom siandien 01.17 Kaunas-Alesundas pavogtas blokas cigareciu is bagazo buvo kaspinas uzriztas ir gavom lagamina jau be jo, v***s!!! Norevegai tikrai taip zemai nepultu.
Skridaupirmadieni is Kauno i Blistoli. Turejau bagaza, uzsiregisrtavau. Viskas kaip visada puiku (del aptarnavimo nesiskundziu). Tik grizusi namo atidariau bagaza ir neradau bagaze
Trieju pakeliu cigareciu. TRIJU! PAKELIU! O veziaus TIK 4. Tai kiek galima PAKELIU vestis??? Kaip taip galima? Atidarai bagaza ir pasiemi kanori??? As suprantu jei tai butu draudziami daiktai, bet cia tik keli PAKELIAI cigareciu. Man ju negaila, bet faktas kad jie buvo paimti, be zinios... Man geda kaip taip galejo atsitikti... Turite tikrinti kokie zmones ten dirba. Nelinkiu patirti kitiems zmonems tokio soko kuri as grizau patyrusi.
Sveiki.
Siandien mano mama atskrido i Bristolio oro uosta is Kauno. Jiek esu as skraidziusi tokiu dalyku nebusavo ir mano mama skrido antra karta ir sumaste patijrintu kiek skauciau tai susije su kazkokio kimpiuterui oagalba kad tikrinti ar nera kazkokiu tai sprogrenu likucuy ir t t ji skrido su seses sunumi jis stovejo jo niekas nerikrino i mNo mama buvo patikrinta per rankas perbrauke su kazkui rankinis bagazas buvo taip pat patikrintas buvo nuodugniai visur patikrinta rankos kisamos uz kelnuu ir tik ja viena taip tikrino. Sake kad jautesi tikrai negerai ir labau issigando (aisku nebuvo ko) bet moteris metuose ir jautesi blogai jautesi kad lyg veztu kazka. ir kiti zmones ziurejo. Ar galima paklausti kodel tai iviko? Nyo ko priklauso kad taip zmogus apziurimas? Kiek teko skristu net batu nebuvau nusimovusi i cia. Dekoju uz atsakyma.
kaskart skrisdama atgal i londona susiduriam su problema brolio zmona kokoso alieju prasiveze 3 bonkutes o as veziausi viena ir man iseme kur teisybe? visu antra kiek liepiat deti i bagaza lagaminus taip visad pasiemam sulauzytus kaskart turim pirkti naujus ir dar savo persuktais snukiais pasakot kreipkites i ryanair nors jus lagaminus metot pradarot ir sugadinat o ne kompanija. o cigaretes ir dovanos daznai buna isimtos nebedesiu niekada i bagaza aciu jums uz toki puiku darba apvogineti zmones
sveiki.norejau paklausti turejau priority, bet paprascius palikti bagaza, palikau.kodel jus gudruciai, nepasakot kad jus po to atsiprasant atidarysit mano lagamina, viska isdarkysit ir dar pasisavinsite daigtus?
Noriu padekoti jusu darbuotojai Vilmai Skucaitei uz malonu aptarnavima.Gruodzio 22 d.as su savo mama, kuriai buvo reikalingas vezimelis, skridome i Londono Stansted oro uosta.Sutikta mano pirma darbuotoja ir buvo Vilma.Paklausus kaip mes galim rasti vezimeli, ji maloniai sutiko mums padeti ir neapleido musu iki skrydzio pradzios.Didelis aciu tai mergaitei, dziaugiuosi, kad dar mes tikrai turim nuosirdziu zmoniu ir mylinciu savo darba.
Zodziu apgailetina.
Skridau is kauno i Oslo Rygge 15.12.2015
Is registruoto bagazo nugvelbe 1 bloka cigareciu. kiekis buvo nevirsytas.
Ryanair ir Litcargus liepe tiesiog rasyti pareiskima policijai, ne jie negali perziureti vaizdo kameru irasu.
Del bloko cigaru kelti skandala tai nesamone, bet kiek matau, kad ten dirbanti kompanija neblogai darbuojasi ir pelnasi is svetimu kiseniu.
tad visi kuriems yra kazkas tokio nutike nepatingekit ir registruokit policijai, nes kitaip sitokie bajeriai ten niekada nesibaigs.
Paskaicius komentarus taip iseina kad, kaune dirba vieni v***s... as paskambinau i kauno ryanair atstovybe pasakiau kokia situacija as prisistaciau prasiau, kad ta moteris kuri pakele rageli taipat prisistatytu ji to nepadare...ir liepe isiikviesti policija man atskridus i shanon (juokinga daros) taip gaunasi kad KAUNO OROUOSTE VISI DIRBA ISVIEN KA PAVOGIA VISI POTO DALINASI!!!! TOKIA NUOMONE APIE JUS MIELAS KAUNASSSSS.TIESIEG PATARCIAU PER TOKI VAGIU OROUOSTA NESKRAIDYTI!!!! TEGU SEDI POTO VISI BEDARBO....
Roberta sautdinoviene
2015-11-10 15:04:52 IP 2mmpo5sv
Laba diena, esu nepatenkinta jusu aerouosto darbuotoju darbu, tai butu bagazo skyriaus darbuotojais, nes skryzdama sio men. 5 diena, is Kauno i Sanon radau isdarkyta savo bagaza, atidaryti kvepalai, isdarkyti mano asmeniniai daiktai. O svarbiausi, kad buvo pavogti du blokai Glamour cigareciu.Ar tai ieina i jusu darbuotoju darba, ar is vis galima, atidaryti mano asmenini bagaza, nedalyvaujant savininkui?Pagal taisykles, jus turetumete pasikviesti bagazo savininka, ir issiaiskinti, kas neatitinka bagazo turinio. Jusu areuosto darbuotojai, kiek teko kalbeti su keliautojais, visiems yra istraukianejimi daiktai, cigaretes, alhogolis. Ar tai ieina i jusu bagazo skyriaus darbuotoju darba? tai butu tiesiogiai galima pareiksti, kad jusu imoneje dirba v***s. Esu labai nusivylusi jusu darbu.Laukiu atsakymo.Pagarbiai Roberta
Šiandiena buvome ekskursijoje po oro uosta, DIDELIS AČIŪ, vadovui - Pauliui!!! Už šauniai praleista laika ir gauta informacija!!! O naujas gaisramobilis iš vis nerealus!
Kiek galite saugokitės Kauno oro uosto vagių.Cigaretes vagia pastoviai.Dingsta iš lagaminų.Nejaugi niekas negali tam užkirsti kelią?
Skrydau is kauno i edinburga rugpjucio 7 diena ir pasiulius rankini bagaza palikti prie lektuvo bagazo nemokamai atvukus i edinburga radau savo tase prasegta ir pavokta cigareciu bloka, tai neesme kad dingo cigaretes bet esme kad krausto tases...o jei butu dinges koks brangus asmeniskas daiktas....nepasitikekit nepalikit savo rankinio bagazo o neskites i lektuva
Tai yra vienas prasciausiai dirbanciu oro uosto, kokius esu maciusi. Pati dirbu oro uoste UK, aptarnavimas Kaune apgailetinas. Darbuotuojai vercia zmones deti rankini bagaza i bendra bagazo skyriu, nors Ryanair taisyklese yra sakoma, jog pirmi 90 zmoniu gali nestis rankini bagaza i salona. Nors eileje buvom vieni is pirmuju ir pasakius, kad mes nenorime atiduoti, kadangi jau viena karta buvo taip apvogti., kai skridom is Kauno oro uosto, buvo pasakyta, jog cia ne vieta deretis. Apgailetina. Bukite atsargus! net ir rankinius bagazus uzsirakinkite su spynelemis, nes ten dirba v***s!
Mes buvom ir apvogti. Skridom is Kauno I Dublina. Labai nemoaloni patirtis, kai po tavo daiktus knisosi, ir ne bet kas o darbuotojai, kuriais atroso pasitiketi rektu, visgi darbuotojai...
Sveiki siandien (14/11/30) skridau is kauno oro uosto i anglija ir pasigedau 3 bloku cigareciu

AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Aviaekspresas
Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; transporto paslaugos; viešbučiai, moteliai.
aviaekspresas.lt – tai aviabilietų paieškos sistema. Čia vienoje vietoje suteikiame galimybę išsirinkti populiariausių ir geriausiai pasaulyje žinomų oro bendrovių skrydžius. Taip pat Jūsų patogumui atrenkame ir pateikiame geriausias galiojančias kainas skrydžiams tiek į vieną, tiek į abi puses. Pateikiame iššamią...
RM CARGO BALTIC
JŪRA ORU ŽEME

Adresas: Smolensko g. 6, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „RM Cargo Baltic“ – krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė, kuri specializuojasi pervežimuose oro, jūros bei žemės transportu. Profesionali komanda, klientų pasitikėjimas bei platus partnerių tinklas užsienyje ir Lietuvoje leidžia efektyviai aptarnauti mums patikėtus krovinius bet kuriame pasaulio taške...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Megaturas
Kelionių organizatorius Megaturas

Adresas: Karo Ligoninės g. 6, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Visos turizmo paslaugos. MUS RASITE: MEGATURS VILNIUJE AKROPOLIS +370 640 26 000 OZAS +370 699 89 824 PANORAMA +370 656 65 717 VCUP +370 655 09 050 MAGATURAS KAUNE Biuras prie AKROPOLIO +370 655 55 977 MEGA +370 652 88 514 SAVAS +370 652 88 512 MEGATURAS KLAIPĖDOJE AKROPOLIS +370 656 34 000 MEGATURAS ŠIAULIUOSE...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu
G. Nausėda: valstybinis bankas neturėtų būti tabu 11-14 16:43
Šalies prezidentas sako, kad padėtis bankų rinkoje verčia pradėti galvoti apie valstybinio komercinio banko steigimą. Pasak Gitano Nausėdos, Lietuvai reikėtų susirūpinti konkurencine aplinka bankų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%