Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Išregistruotas.
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Dainavos policijos komisarete dirba sovietiniai pareigūnai..Putinas kgb.majoras Rusijai vadovauja, ar gali tokie žmonės pasikeisti?Parašykite atsiliepimą apie tokius žmones, kas nors, aš tai jau nežinau, ką ir pasakyti apie jų požiūri, ir darbą?
Noreciau nuosirdziai padekoti Kauno apsk. VPK Kauno m. Dainavos PK vyresniems tyrejams E. Ambrasui ir N. Aleknienei, taip pat zmonems radusiems ir sugrazinusiems mano pamesta pasa. As gyvenu D. Britanijoj, uz poros dienu turejau bilietus skrydziui atgal. Gerb. tyrejai surado mane per mano seseri gyv. Siauliuose ir atveze mano pasa i viesbuti Kaune. Su pagarba E.O.Dorosinine Brown

ES ir JAV laikinai atšaukia muitus, įvestus ginčijantis dėl subsidijų "Boeing" ir "Airbus" 03-05 20:56
Europos Sąjunga (ES) ir Jungtinės Valstijos (JAV) susitarė sustabdyti baudžiamųjų muitų, kuriuos viena kitai įvedė konfliktuodamos dėl subsidijų orlaivių gamintojoms "Boeing" ir "Airbus", taikymą.
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą 03-05 20:08
Jungtinės Valstijos penktadienį uždraudė į šalį įvažiuoti prieštaringai vertinamam ukrainiečių milijardieriui Ihoriui Kolomoiskiui, apkaltinusios jį korupcija ir kenkimu demokratijai.
SAM kanclerė: stengiamės nenueiti lengviausiu keliu ir pirma skiepijame pažeidžiamiausius 03-05 19:44
Kai kurioms savivaldybėms susiduriant su sunkumais skiepijimo nuo COVID-19 procese, Sveikatos apsaugos ministerija žada tam tikrus tvarkų palengvinimus, kurie leistų lengviau pereiti nuo vienos...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%