Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Išregistruotas.
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Dainavos policijos komisariatas

Noriu pareiksti padeka policijos darbuotojams Kostui Bakasenui ir Brigitai Poceviciutei, kurie atvyko i iskvietima 2021-07-21 apie puse antros i Taikos pr. 125 nama ir suteike man profesionalia, zmogiska pagalba.Dekoju policijos darbuotojams.
Ginti.Saugoti.Padėti.Šie žodžiai puikiai apibūdina Kauno AVPK veiklos skyriaus tyrėją Lauryną Masiulevičių ir jo kolegę.Tai žmonės, atsidavę savo darbui ir suteikiantys vilties, kad Lietuvos Policija bus galima pasitikėti, o ne bijoti.Didžiulis Ačiū už Jūsų ypatingai operatyvų darbą, pagalbą, patarimus.Šių pareigūnų dėka"pasiskolintą"ilgapirčio telefoną, savo rankose laikiau.....po paros.Pasirodo atsakingai dirbant...viskas yra įmanoma. Sveikatos ir kantrybės Jums Jūsų sunkiame darbe????Tikiuosi, kad Vadovai dės pastangas, kad išsaugotų atsidavusius savo darbo profesionalus dėl mūsų visų.
Dainavos policijos komisarete dirba sovietiniai pareigūnai..Putinas kgb.majoras Rusijai vadovauja, ar gali tokie žmonės pasikeisti?Parašykite atsiliepimą apie tokius žmones, kas nors, aš tai jau nežinau, ką ir pasakyti apie jų požiūri, ir darbą?
Noreciau nuosirdziai padekoti Kauno apsk. VPK Kauno m. Dainavos PK vyresniems tyrejams E. Ambrasui ir N. Aleknienei, taip pat zmonems radusiems ir sugrazinusiems mano pamesta pasa. As gyvenu D. Britanijoj, uz poros dienu turejau bilietus skrydziui atgal. Gerb. tyrejai surado mane per mano seseri gyv. Siauliuose ir atveze mano pasa i viesbuti Kaune. Su pagarba E.O.Dorosinine Brown

IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas
IT įmonės vadovas: verslo sėkmei yra būtinas stiprus vertybinis pagrindas 09-17 00:10
Verslo augimas šiandien yra neįmanomas be kruopščiai suburtos talentų komandos. Vis dėlto kertine ašimi, aplink kurią sukasi visos įmonės sėkmė, yra ne tik įmonę papildantys talentai, tačiau tomis...
10 sprendimų kiekvienam verslui
10 sprendimų kiekvienam verslui 09-16 23:54
Pandemija kaip niekad išryškino visuomenės ir verslo dėmesio aplinkai stoką, tad vartotojai ir net darbuotojai iš prekių ženklų šiandien vis dažniau tikisi realios socialiai atsakingos veiklos...
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų
Smėliadėžės varžytuvės dėl nenupintų laurų vainikų 09-16 22:56
Vėl pažirusios kibirkštys tarp prezidentūros ir Vyriausybės, kurias šįkart įžiebė ginčai, kieno nuopelnai didesni valdant nelegalią migraciją, – kelias, kuris niekur neveda. Juolab kad taškus...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Starbucks 114,64 -3,55%