Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis

Atsiliepimai apie Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis, VšĮ

Visą naktį praverkiau, prasikankinau su siaubingu, pjaunančiu pilvo srities skausmu, raičiausi iš skausmo, paskambinau greitajai, gavome atsakymą - neverta važiuoti, sulaukit ryto, nueikite į vaistinę ir nusipirkite vaistų. KOKIŲ? NUO KO? kaip gali taip sakyti apskritai GREITOJI PAGALBA? Kviečiant antrą kartą, jau pasitaikė kiti paramedikai, iš karto atvažiavę vežė į priimamajį. Nuvažiavus sužinojau, kad turiu didelį tulžies akmenį ir nedaug trūko, kad jis trūktų ir šiai dienai nebūčiau gyva, operacija buvo atliekama skubos tvarka. Taigi, mieli greitosios pagalbos darbuotojai, ant jūsų sąžinės krenta atsakomybė už žmogaus gyvybę ir jeigu jūs esate kviečiami, vadinasi ne šiaip sau, išmokite būti žmogiški ir mandagesni, jeigu jau pasirinkote tokią profesiją - ją ir dirbkite.
Gražina 2022-07-02 18:25:44
Pasijutau blogai slogavau, skaudėjo galvą, kūno temperatūra 39. Skambinau į polikliniką, bet šiandien šeštadienis niekas neatsiliepė. Paskaičiau internete kur dar galiu kreiptis pasitikrinti del Covid 19, Vilniuje nurodytos poliklinikos: pasirinkau Antakalnio polikliniką, atsiliepusi darbuotoja pasakė.kad turiu turėti iš savo šeimos gydytojo siuntimą. Paskambinau tel.Nr.1808 ir norėjau sužinoti kur galėčiau gauti pagalbą dėl Covid 19. Atsiliepusi darbuotoja Ramunė Daigelienė pasakė, kad turiu kreiptis į savo polikliniką, bet aš dar kartą pakartojau, kad poliklinika nedirba, nes šiandiena yra šeštadienis, Ramunė Daigelienė man pasiūlė kreiptis pirmadienį pas savo šeimos gydytoją.Kalbėjo pakeltu balso tonu ir jokios pagalbos nesuteikė.Ar gali toks darbuotojas dirbti 1808, kuri teikią pagalbą.
Šiuo metu linijoje jus gali pakonsultuoti tik kur kreiptis. Tyrimui neberegistruoja. Viskas perduota į šeimos gydytojų rankas.
Šiandiena (2022-04-07) paskambinau 112 ir paprašiusi atvykti, nuvešti 1932 metų gimimo mamą į ligoninę. Paaiškinau, kad išrašytas siuntimas guldyti į ligoninę mamą, tai buvo aišku, kad reikės nešti, bet man niekas nepaaiškino, kad turiu susirasti kas neš ligonį. Atvyko vairuotojas, daktarė ir (gal slaugytoja) pradėjo man aiškinti, kad turiu išardyti spintą nes bus sunku praeiti (aš suprantu, kad siaurokas praėjimas bet įmanoma praeiti su tokiais minkštais neštuvais, mama sveria gal 47kg.) po to man liepė susirasti vyrų kas neš mamą iki automobilio. Viena viruką suradom ir aš su slaugytoja, vairuotojas nunešėm (mes buvome 4)
Labai norėčiau žinoti ar aš turėjau ieškoti nešikų ir jei turėjau tai gal mane galėjo įspėti, tai būčiau išanksto tuo pasirūpinusi.
Labai laukiu atsakymo, nes labai buvau nustebinta ir pasimetusi.
Aš dėkinga brigdai jie viską atliko gerai, mus nuvežė iki ligoninės.
Ačiū.
Šiandien man ir mano artimiesiems PGR testus Vilniuje atliko Greta Beinaravičiūtė. Noriu asmeniškai padėkoti jai už dėmesingumą ir malonų bendravimą. Net jeigu testas ir nebuvo itin smagus, malonus bendravimas visa tai kompensavo.
Būtų puiku asmeniškai jai padėkoti, bet nežinau, kaip tai padaryti.
Ačiū!
Ačiū 1808 komandai už Jūsų sunkų darbą, už visada išsamiai atsakytus klausimus, kad atlaikote tokius srautus ir piktus žmones. Nekreipkit dėmesio į žmonių pasisakymus, ar negražius žodžius, dauguma nežino kad Jūs neesate atsakingi už internetinių puslapių, jų pačių el bankų darbus... JŪS ŠAUNŪS, VISADA MALONU SKAMBINTI!
Kaip tik važiuoju po PGR testo ir esu šokiruota. Vilniuje, III testo paėmimo palapinėje, skirtai pėstėsiems, dirba nekompetentinga specialistė, kuri per prievartą imant mėginį kiša beveik viso ilgio pagalį į nosiaryklę ir į gerklę. Atkreipus dėmėsį ir paprašius švelniau, Greta atlyžo nemandagiai ir grubiai, o į prašymus nereagavo. Gal nieko ir nesuprasčiau, jei ateičiau PGR pirmą kartą. Kadangi teko nuolat testuotis, tai vos sukišus pagalį, supratau, kad Greta nesigaudo ir vienu metu vos ne paspringau tuo pagaliu. Dabar važiuoju namo su kraujuojančia nosiaryklė ir skaudančia gerkle. Kreipsiuos į kompetentingus specialistus, o už suteiktą žalą sveikatai Kreipsiuos į tinkamas instancijas. Ne duok Dieve, jei į šios moters rankas patektų vaikas. Saugokitės ir atsargiai rinkitės PGR specialistus. O tai vietoj išsitirti, galite prisidaryti savo sveikatai žalos…
2022m.sausio 10d.dariausi PGR testą pas šią"medikę" Kaune, Jonavos g.Tai galiu pasakyti kad iki šiol (jau antra savaitė), skauda nosies pertvarą (į kurią atsirėmė pagaliukai), sausėja, peršti nosis, jaučiu didelį diskomfortą, svaigsta ir skauda galva.Ketinu kreiptis į LOR gydytojus dėl pažeidimų.Jei reikės, kreipsiuosi ir į teismą dėl sveikatos sutrigdymo!
Šiandien 7 val. kviečiau pagalbą į Baltijos. g. 21, brigada atvyko po 3 min. Labai puikūs žmonės, profesionaliai atliko savo darbą, padėjo aprengti ligonį. Labai noriu padėkoti šiems žmonėms už jų žmoniškumą ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Tokie žmonės daro garbę, vertinkit juos. Didelis ačiū
GRETA BEINARAVIČIŪTĖ labai nemaloni koordinatorė dirbanti Jonavos gatvėje, Kaune testų ėmimo punkte, labai konfliktiška, grubiai ir nemandagiai bendraujanti. Teko bendrauti tai konfliktas taip išsiplieskė, kad teko kviesti atsakingą asmenį, kuris pačią Gretą ramino ir prašė patylėti, nes nebuvo įmanoma nupasakoti situacijos dėl kurios kilo konfliktinė situacija, nes Greta pertraukinėjo ir šaukė, tik paprašius nepertraukinėti, galėjome pasikalbėti su pakviestu asmenių.
1808 linija dirba matyt be kompetencijos aptarnavimo srityje, darbuotojai pasimetę, negali atsakyt į elementarius klausymus, šiandien darbuotoja piktu tonu išrėžė "Kas jums dar neaišku?". sakau pirmą kartą susidūriau, kad reikia čia kreiptis, niekas neaišku. O jūsų koks vardas? - atsakymas buvo: "Viso gero" ir numetė ragelį... Pasirodo šių laikų aptarnavimo etiketas kiek pasikeitęs..
Kada susitvarkysite zmoniskai savo apgailetinai sukurta neveikianti puslapi www.1808.Jai negalite uzregistruoti per telefona zmogaus, kuris nori issitirti Covid-19, sakote nera galimybes uzregistruoti telefonu, kiekvienas privalo savarankiskai registruotis www.1808 covid-19 tyrimams! Sakykit o kaip reikia uzsiregistruoti, jai sistema neveikia jusu?O konsultantai jusu nieko nesugeba paaiskinti, pagelbeti norinciam uzsiregistruoti covid-19 tyrimams, jai pasakau, kad esu prisijunges prie elektronines bankinkystes, tai jusu srieties specialistai konsultantai, net nezino kad yra elektronine bankininkyste! Skamb kelis kartus, bet is to nieko gero, prisijungus prie savo elektroniniu valdzios vartu sistemos, konsultavimas cia ir pasibaiges, nes nezinojo ir nieko negalejo man padeti, kodel neina prisijungti prie elektro valdzios vartu???Gal prie kurdami toki puslapi, pradzioje reikejo apmokinti savo darbuotojus, kad suteiktu zmoniska konsultacija, o dabar jie nieko nezino, nesuprantu aplamai ka jie tenai veikia ir uz ka jiems yra mokamas atlyginimas?O gal cia dirba savanoriai ir jokio atlyginimo jie negauna, tad nieko keisto, kad cia toks baisus, didelis bardakas! Neduociau nei vienos zvaigzdes, siai "istaigai"
Šiandien 2020-02-06 10:50 atvykusi Kauno raj. GMP paliko mane be žado. Dažnai tenka kviesti GMP dėl pastovių mano močiutės sveikatos sutrikimų, visada lieku apakusi GMP atšiaurumu su pacientu. Tačiau šį kartą noriu tart patį didžiausią ačiū GMP darbuotojams. Su tokia pagarba, su tokiu rūpesčiu ir tokia ramybe neteko susidurti. Darbuotoja moteris šviesių trumpų plaukučių, rūpestis tarsi tai būtų jūsų mama. Tariu patį didžiausią ačiū! Tokiems darbuotojams manau pagal atsiliepimus turėtų būti ir atitinkama alga. Gaila nesužinojau pavardžių.
Lilija Ivaškevičiūtė
2019-01-05 17:14:28 IP 2ju3l1uh
Esame dėkingi Jūsų vadovaujamos įmonės ekipažui 15-12 (gaila, nespėjome sužinoti pavardžių), kurių profesionalumo dėka ir žinoma, žmogiškumo, pilietiškumo dėka mūsų ligonis Česlovas Narbutas laimingas sutiko Kalėdas ir Naujuosius metus! 2018 12 13 Jie ir Kauno miesto Klinikinės ligoninės priėmimo skyrius padarė viską, kad šiandien mes švenčiame gyvenimą! Linkime ko geriausios kloties minėtam ekipažui! Nepavarkite, darydami gerus darbus! DALYBA YRA DIDŽIAUSIA DAYGYBA!
Brigada 1510 kuri budejo 06/10/2018 apie 16 val iskvietimas i Medvegalio gatve!!!!

Nuosirdziai dekojame jums uz jusu profesionaluma ir zmogiskuma!
Aciu kad isgelbejo mums labai svarbu zmogu!

Aciu jums labai uz tai kad esat!
Esu maloniai nustebinta tokiu demesingumu, geranoryste, siltumu ir uzuojauta:) Dekoju p. Jolantai Satkauskienei, uz gerus norus, silta sypsena ir rupinimasi:) miela tokia daktaryte salia turet butu:)
Sonata

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%