Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno kolegija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno kolegija

Atsiliepimai apie Kauno kolegija

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno kolegija

Šiuo metu studijuoju Kauno kolegijoje, tačiau šiais metais kaip niekada gailiuosi, jog pasirinkau šią mokymo įstaigą. Kalbu konkrečiai apie medicinos fakultetą, kitur situacija galbūt yra geresnė. Visų pirma dalis dėstytojų yra tikrai malonūs ir gerbia studentus kaip suaugusius žmones. Bet yra ir sovietinio požiūrio dėstytojų, kurie į paskaitą ateina kaip į tardymą. Pyktis, agresija, arogancija, su studentu yra visiškai nesiskaitoma, paskaitų metu jaučiamas spaudimas, įtampa, kartais baimė. Tvarkaraštis yra prigrūstas šalutinių paskaitų, tokių kaip moduliai, kai geriau daugiau laiko būtų skiriama praktikinėms paskaitom. Vienu metu yra mokoma per daug dalykų ir nemanau, kad viena karta atlikus kažkokią procedūrą įmanoma dirbti individualiai be papildomų kursų. Net ir pasirinkus studijų programą, kurioje yra dieninė studijos, gali reikėti būti paskaitose iki 20:30. Studijų yra praktiškai neįmanoma suderinti su darbu, jeigu nori gauti pakankamai poilsio ir tuo pačiu gerai mokytis. Kolegijos informacinė sistema yra lėta, dažnai kažkokie pakitimai sužinomi paskutinę minutę. Dar blogiau yra apgyvendinimas. Pirmiausia, tai ar gausi padorų kambarį ar visišką landynę, tai yra laimės reikalas. Dažniausiai kambaryje gyvena po 2 žmones. Bet kas yra nesąžininga gyventojų atžvilgiu, kad kai kurie studentai gauna mažą kambarį, kuris yra pritaikytas labiau vienam asmeniui, nes jame netelpa dvi spintos ar bent vienas rašomasis stalas, bet nuomos kaina dėl to nėra mažesnė, kai kiti studentai gauna kambarį su visais reikalingais baldais dviems. Kiekvienas privalo sumokėti 120€ depozitą, tik nesuprantu kam jis reikalingas? Kambariai yra labai labai senos statybos ir dažnai prastos būklės, nebent studentai turi noro kažkiek renovuotis kambarį patys. Visų antra - budėtojos. Dažnai mėgsta sugalvoti savo taisykles. Pavyzdžiui, į bendrabutį privaloma įleisti, bet kokiu paros metu, bet 00:00 durys yra užrakinamos ir reikia skambinti, kas visada budėtojai sukelia didelį nepasitenkinimą. Tai kyla klausimas, kam dirbti tokį darbą jeigu jo taip nemėgsti? Nuolatiniai moralai, pikti žvilgsniai, kišimasis ne į savo reikalus, bandymas kažkaip pasityčioti. Gyventojų kvailinimas, kai yra prašoma pasinaudoti džiovykle esančia skalbykloje ir gaunamas toks atsakymas: „Tai ja naudotis negalima, nes plėšo rūbus” nors dažnai pastebiu, kad ji yra naudojama. Skalbimo mašina galima naudoti tik su viena, pačia paprasčiausia funkcija, kuri dažnai neišplauna visų dėmių, nes kitos anot budėtojų gadina skalbimo mašina. Taip pat svarbu palaikyti švarą bendrabutyje ir gyventojai visada turi susitvarkyti po savęs bendro naudojimo patalpose, bet šiuo metu įsigaliojo taisyklės, kad būtina dar ir visą savaitę atlikti valytojos darbą virtuvėje. Trūksta dar to, kad gyventojai turės pradėti šveisti dušus, o nuomos kaina tik didės, kaip ir kiekvienais metais. Išvada tokia, ši mokymo įstaiga neturėtų būti viena iš geresnių Lietuvoje, nes taip nėra. O apgyvendinimui geriau rinktis butą ar kambarį ne bendrabutyje.
Jezau atsiminus šią įstaigą, man bėga šiurpai ką joje teko patirti, gaila, kad tada dar buvau jauna ir silpna, kai tikrai galėjau kreiptis į dekanatą pradžiai, o vėliau į žurnalistus.Kalba eina apie medicinos fakultetą, kelios dėstytojos taikė mobingą, ant kelių tik studentų buvo užsisėdę tarp jų ir manęs, Kiekviena diena man baigdavosi ašaromis, vis galvojau kodėl ant manęs, mano žinios buvo tikrai geros, nesu praleidus nei vienos paskaitos, buvau žingeidi. Kompetencija dėstytojų yra tragiška, suprantu, kad jei nėra gerų pedagoginių žinių tai bent specialybinės žinios turėtų atitikti tai, bet nei to nei to nebuvo. Visų pirma skaidrės paruoštos 5toko lygio iš google nukopijuotos, į nei vieną specialybinį klausimą neatsakydavo, o šypsodavosi tik, su pacientais pačios kaip specialistės etika buvo tragiška, kalba buitine, koja ant kojos užmetus, telefone sedėdavo ir nereaguodavo į pacientus, Tai buvo mano baisiausi metai gyvenime, tada nesipriešinau nors buvo prisikabinėjama prie bet kokio dalyko, prie žodžio, aprangos ir t.t, vis bijojau, kad tada nepavyks baigti bakalauro, jeigu visos tos istorijos iškils į paviršių.Didelis dėkui dėstytojams, kad vietoj žiniu toje srityje, gavau mobingą ir apsilankymus pas psichologus, bet prisiruošiu kurią dieną viska papasakoti ir televizijai, nes kentėjau ne tik aš. Aplenkit šitą mokymo įstaigą. Labai norėčiau dar susitikti su tom dėstytojomis, nes karma turi sugrįžti. Veiksmas turi atoveiksmį, Dėstytojos net nuteikinėdavo prieš kitus specialistus. Turiu ilgiausią užrašų knygą, su dėstytojų pasisakymais, visos istorijos nėra išgalvotos, tai buvo stipriausia mano gyvenimo mokykla, kuri vėliau man begalo daug kainavo, o atrodo reikėjo tik kreiptis į aukščiau ir kelti problemą į viršų. Tokios dėstytojos negali dėstyti, nei žinių perteikimo nei etikos, pagarbos vienas kitam., o dabar pati dirbu šį darbą, esu mėgiama kolektyvo, nors man kaldavo į galvą, kad darbo su savo "charakteriu" nerasiu nors tada buvau pilka pėlė ir bijojau pasakyti žodį.
Kauno kolegija neturėtų vadintis mokymo įstaiga išvis... Akivaizdus nusiteikimas prieš studentus. Nesąmoninga mokymo isstema moduliais. Kuomet turi tarpinius atsiskaitymus ir dar ruoši projektinį darbą vienu metu. O 3 kurse +dar bakalauro rašymas. Kurį rašant nulis pagalbos. Taisykles keičia savo naudai ir nevykdo pareigų. Dėstytojai nekompetetingi. Baigiamajam darbui nepaskiria recenzento, nors turėtų. Dėstytojai ima kyšius ir sukirtinėja studentus. Tikrai NEREKOMENDUOJU. apeikite šią vietą iš tolo.
Nerekomenduoju stoti į šią mokymo įstaigą, likau nusivylusi. Studijavau valstybės finansuojamoje vietoje, tačiau antrame kurse reikėjo pasirinkti iš kelių paskaitų vieną, kokią noriu. Dėl savo neapdairumo aš jo nepasirinkau, TAČIAU mane privalėjo paskirti į bet kurią paskaitą, kurioje dar yra likę vietų, bet niekas to nepadarė ir kaltės neprisiėmė, todėl mane išmetė į nefinansuojamą vietą.
Dėstytojai elgiasi su studentais kaip su mokyklinukais, pastoviai grąsina, kad neprileis prie egzamino, jeigu studentas nelenda jam į subinę.
Taip pat, kuomet visi kursiokai surinko parašus, kad nori pakeisti dėstytoją, kuri ne tik, kad nepateikė jokios naujos informacijos, tai dar ir pastoviai mokydavo klaidingai ir mes ją nuolat turėjome taisyti. Tačiau dėstytojos nepakeitė, o ji dar pradėjo visai grupei grąsinti, kad visiems neigiamus pažymius surašys :)
Nerekomenduoju švaistyti laiko ir pinigų Kauno kolegijoje nes nusivylimas garantuotas. Dėstytojai nesiskaito su studentais o jai pasiskūsi bus dar blogiau nes tada užsisėdimas garantuotas. Studijų kaina ir pačios studijos universitetinio lygio o dėttytojai užkraus tau tiek kad nepaneši ir tikrai spėti visko atsiskaityti nepavyks net jai studijos bus ištęstinės nesuderinsi su darbu. Jai dirbi užsienį neverta net stot nes jie nuotolinio mokymo ar atsiskaitymo paslaugų neteikia nors kai stojau sakė problemų nebus.
Vėliau studiju administratorė aiškino kad negalėjo taip būti ir kad aš kažką netaip supratau kai stojau. Kaina už studijas neatitinka diplomo lygio tai jai yra galimybių įstoti į universitetą tai būtų geriausias pasirinkimas.
Niekam nerekomenduoju stoti i Kauno kolegija.
Paskaitos destomos prastai, neaiskiai. Destytojai visiskai nesiskaito su studentais.
O jei mokiniesi valstybes finansuojamoje vietoje - tave bando is jos kuo greiciau ismesti, daro spaudima, specialiai neprileidzia prie egzaminu.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%