Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno kolegija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno kolegija

Atsiliepimai apie Kauno kolegija

Parašyk savo nuomonę apie Kauno kolegija

Prieš stojant niekas neįspėjo, kad viena dėstytoja, kurios vardas G.N., studentams per prievartą siūlys pirkti savo parašytą knygą. O tai pala, negalima visiems kartu, , susimesti" ant tos knygutės? Arba negali ta knyga būti padėta bibliotekoje? 2 eurai už tas knygutes nebe pinigai? Labai būtų įdomu pamatyti ar ši dėstytoja šiuo, , verslu" užsiima legaliai. Taip pat pasibaisėtina jos bendravimas su studentais. Dauguma dėstytojų tokie, bet ši persona peržengia visas ribas. Galbūt jau reikėtų pasvartyti apie išėjimą į pensiją. Kolegija moderni, o dėstytojai š###ni. Tai tiek. Niekam nerekomenduoju čia stoti, kol kolegija neapsvartys daugumos dėstytojų išmetimo iš darbo galimybės ir kol nepagerės studijų kokybė.
Kauno kolegija neturėtų vadintis mokymo įstaiga išvis... Akivaizdus nusiteikimas prieš studentus. Nesąmoninga mokymo isstema moduliais. Kuomet turi tarpinius atsiskaitymus ir dar ruoši projektinį darbą vienu metu. O 3 kurse +dar bakalauro rašymas. Kurį rašant nulis pagalbos. Taisykles keičia savo naudai ir nevykdo pareigų. Dėstytojai nekompetetingi. Baigiamajam darbui nepaskiria recenzento, nors turėtų. Dėstytojai ima kyšius ir sukirtinėja studentus. Tikrai NEREKOMENDUOJU. apeikite šią vietą iš tolo.
Nerekomenduoju stoti į šią mokymo įstaigą, likau nusivylusi. Studijavau valstybės finansuojamoje vietoje, tačiau antrame kurse reikėjo pasirinkti iš kelių paskaitų vieną, kokią noriu. Dėl savo neapdairumo aš jo nepasirinkau, TAČIAU mane privalėjo paskirti į bet kurią paskaitą, kurioje dar yra likę vietų, bet niekas to nepadarė ir kaltės neprisiėmė, todėl mane išmetė į nefinansuojamą vietą.
Dėstytojai elgiasi su studentais kaip su mokyklinukais, pastoviai grąsina, kad neprileis prie egzamino, jeigu studentas nelenda jam į subinę.
Taip pat, kuomet visi kursiokai surinko parašus, kad nori pakeisti dėstytoją, kuri ne tik, kad nepateikė jokios naujos informacijos, tai dar ir pastoviai mokydavo klaidingai ir mes ją nuolat turėjome taisyti. Tačiau dėstytojos nepakeitė, o ji dar pradėjo visai grupei grąsinti, kad visiems neigiamus pažymius surašys :)
Nerekomenduoju švaistyti laiko ir pinigų Kauno kolegijoje nes nusivylimas garantuotas. Dėstytojai nesiskaito su studentais o jai pasiskūsi bus dar blogiau nes tada užsisėdimas garantuotas. Studijų kaina ir pačios studijos universitetinio lygio o dėttytojai užkraus tau tiek kad nepaneši ir tikrai spėti visko atsiskaityti nepavyks net jai studijos bus ištęstinės nesuderinsi su darbu. Jai dirbi užsienį neverta net stot nes jie nuotolinio mokymo ar atsiskaitymo paslaugų neteikia nors kai stojau sakė problemų nebus.
Vėliau studiju administratorė aiškino kad negalėjo taip būti ir kad aš kažką netaip supratau kai stojau. Kaina už studijas neatitinka diplomo lygio tai jai yra galimybių įstoti į universitetą tai būtų geriausias pasirinkimas.
Niekam nerekomenduoju stoti i Kauno kolegija.
Paskaitos destomos prastai, neaiskiai. Destytojai visiskai nesiskaito su studentais.
O jei mokiniesi valstybes finansuojamoje vietoje - tave bando is jos kuo greiciau ismesti, daro spaudima, specialiai neprileidzia prie egzaminu.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...

SAM smarkiai išplėtė COVID-19 paveiktų šalių sąrašą, izoliuotis reikės beveik visiems 01-22 21:46
Dėl naujų COVID-19 mutacijų ir jų išplitimo rizikos Europos Sąjungos (ES) šalyse, Lietuva griežtina reikalavimus keliautojams – jie privalės turėti neigiamą testą ir izoliuotis atvykę iš daugelio...
B. Johnsonas: gauta duomenų apie britiškosios COVID-19 atmainos didesnį mirtingumą 01-22 20:35
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas penktadienį pranešė, jog esama "tam tikrų duomenų", jog naujos atmainos koronavirusas, pirmąkart aptiktas Britanijoje, yra ne vien...
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas"
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas" 01-22 20:19
Lietuvai ketinant Baltijos jūroje statyti 700 MW vėjo jėgainių parką, konkrečią teritoriją jam parinks bei pasekmes aplinkai vertins konkursą laimėjusi projektavimo, poveikio aplinkai vertinimo...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%