VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė

Atsiliepimai apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai patiko ir pati ligoninė ir visų grandžių personalas. Esu labai dėkinga už operatyviai ir profesionaliai atliktus tyrimus ir suteiktą pagalbą.
Atsakyti
Suraskite specialistų kurie supranta apie savo darbą, nes db taj graudu savaitę virš išlaikė nėščia moteri ir po šešių dienų nustatė kad skrandžio uždegimas, o prieš tai tik pašalinę lašino kad skysčių netektų o problemos kad veme išgėrus ar ką suvalgius tos net nesprendė, traktavo visą laiką kaip apsinuodijimą, po 5 dienų sugalvojo ar atsiminė kad turi ekoskopa pažiūrėti ar organai ir vaisius sveikas, kokie ten senbezdos dyrbam taj graudu, jie patys nežino ant kur aiti o dar zmonis gyditi, svarbiausia alga ima už taj kad pavaiksto kaliduriumi. Patys nk negyde ir dar plius nei vaistų nk neisrase kad padėtų ir ligoninė.... Plius visą savaitę vertė valgyti nors žino kad ką suvalgo isveme ar ką išgėrę tą isveme specialistai, šuniui geresniais sąlygas sudaro nei šito kurie nori kad uzligtum greičiau...
Atsakyti
Aptarnavimaa geras, daktarės ir sesutės. Bet jau maistas ta atsiprašau galėtų duot ir daugiau. Esu iš toli tad galimybes artimiesiems pas mane atvykt nėra ir maisto vezt 200km
Atsakyti
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninėje Dienos chirurgijoje gulėjau 2021-07-08. Esu labai dėkinga gerbiamam chirurgui M.Šlapikui (chirurgas 23657) už puikiai atliktą operaciją ir skyriaus personalui už nuoširdumą, ypatingą dėmesį pagyvenusiems ligoniams… - už profesionalumą! Sėkmės Jūsų kilniame darbe!
Atsakyti
Gimdymo skyriure Ingrida Barisienie labai nekulturingai elgesi
Vos ne pavartojusi kokiu svaigalu buvo
Inesa Rajeckaite
2020-05-27 22:10:41 IP 2e7r3t7e
Atsakyti
nusivylusi greitaja pagalba, jau antra karta kvieciuosi greitaja del stipriu skausmu, atvaziuoja vos neapsaukia
zyzia kad turi ir kitu darbu o nevažinet del kažkokiu skausmu, galu gale po ilgo darbuotojos moralo suleido vaistu, dar paminejo kad kita syki del tokio menkniekio nesikviesciau.
Nijolė Petronienė
2020-04-12 19:30:51 IP 2df78127
Atsakyti
Šiuo nepaprastai sunkiu laikmečiu medikams labai norėčiau žemai nulenkti galvą ir padėkoti Kauno Klinikų mikrochirurgijos medikams. Gyvename Panevėžyje. 2020 04 10 pavakare mano vyras besidarbuodamas kaimo sodyboje nusipjovė dešinės rankos pirštą.Apie 17 val.skubiai atvykome į Panevėžio skubios pagalbos skyrių.Nepaprastai operatyviai ir maloniai buvome priimti. Nuoširdžiai dėkoju tuo metu dirbusiam Panevėžio chirurgui ir slaugytojai, kurie labai atsakingai suderino ir suruošė kelionę į Kauno klinikas. Nuvežė vyrą ir naktį į 2020 04 11 dieną buvo atlikta rūpestinga operacija, prisiūtas pirštas.Šiandien tik antra diena, vyras sveiksta ligoninėje.Labai džiaugiasi gydytojų ir viso personalo maloniu rūpesčiu.Tikimės, kad viskas bus gerai.Pasveiksime, nes mus gydo nuoširdžios Kauno klinikų personalo širdys.
Kadangi nežinau nei vienos mums pagelbėjusių pavardės, šiandien Šv. Velykų proga savo ir vyro Jono Petronio, kuris gydomas 1050 palatoje vardu noriu nuoširdžiai palinkėti visam mikrochirurgijos kolektyvui begalinės sveikatos, ištvermės, kantrybės nesuvokiamai sunkiame darbe. AČIŪ už Jūsų pasiaukojimą!!!
Žmona Nijolė Petronienė
Atsakyti
Pirmą kartą teko lankytis infekcinių ligų priėmimo skyriuje, gydytis II infekcinių ligų skyriuje ir papulti į reanimaciją.. Ačiū visų šių skyrių darbuotojams už profesionalią pagalbą ir rūpestį bei išgelbėtą gyvybę. Ypatingai dėkoju renimacijos skyriaus vedejui Viezeliui ir reanimacijos skyriaus slaugytojai Rasai. Ramių švenčių. AČIų
Violeta Narankeviciene
2019-11-04 13:28:51 IP 2i577sb7
Atsakyti
Noreciau pasidziaugti Kauno klinikines ligonines urologijos skyriaus darbu ir tuo paciu nuosirdziai padekoti visam personalui, ipatingai daktarui Giedriui Skulciui uz isgelbeta gyvybe, nuosirdu rupesti, profesionalu darba.Tai tik irodo, kad tikrai yra mediku, atsidavusiu savo profesijai, kurie asmeniskai isgyvena su pacientu, lyg tai butu jo seimos narys.Dar karta nuosirdus aciu.Myliu jus ir linkiu visokiariopos sekmes
Rita Stašinskienė
2019-10-02 15:40:23 IP 28mesm5r
Atsakyti
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti RKL Chirurgijos klinikos vadovui Z. Urniežiui už mano vyrui atliktą operaciją, priežiūrą, supratimą ir palaikymą. Mano vyrui buvo paskirta pilvo išvaržos operacija. Kai buvo atlikti tyrimai prieš operaciją, šeimos gydytoja pasakė, kad nesiima atsakomybės dėl sėkmingos operacijos baigties, kadangi jam buvo atlikta vožtuvo keitimo oparaciją ir dėl naudojamų kraują skystinančių vaistų, jis gali nukraujuoti. Bet pakeitus vaistus ne tokiais skystinančiais, gali susidaryti trombas, įvykti insultas ir jis liks paralyžiuotas. Su tokiomis nuotaikomis ir kardiologo sudaryta programa nuvažiavome į ligoninę. Medikai ten taip pat vos paskaitę kartoteką, nesiėmė atsakomybės. Tik dėka gyd. Z. Urniežiaus dėka mano vyras šiandien jaučiasi gerai. Diselis AČIŪ jam ir, duok dieve, jam sveikatos.
Atsakyti
Tragedija. Nieko baisiau neesu mačiusi. Likau apšaukta per visa ligoninę atvykusi apie 20val su bėrimais. Paklausė, kada išbėrė, ir kai pasakiau, kad prieš savaitę vėl kilo skandalas, kad man pas gydytojus reikia.Tai vėl klausiu aš, o kur tada papuoliau? Net nesiruošė išklausyt, kad visas ligonines apskambinus ir neradus gydytojo, išsigandus, nes bėrimai buvo milžiniški, kurie dar labiau išryškėjo tą vakarą iškubėjau ieškoti pagalbos čia. Gydytojas ir seselė, kurie rūpinosi mano sveikata, buvo mandagūs. Tačiau moteris, kurios pareigų iš vis nesuprantu... Kyla tik klausimas, ką toki žmonės veikia tokiose įstaigose?
Dalė Starkutė, pacientė
2019-08-18 15:02:53 IP 2h7tlg1c
Atsakyti
2019 08 15 patekau į VŠĮKK ligoninės RM I skyrių. Esu nepaprastai dėkinga už profesionalų gydymą bei jautrią priežiūrą tuo metu dirbusiai šauniai komandai:gydytojui Mariui Paviloniui, Danguolei Aleksandravičienei, Veronikai Simonovai, Rimai Petraškienei. Telaimina Jus Dievas ir suteikia jums patiems geros sveikatos, ištvermės, kantrybės atiduodant savo žinias, gebėjimus, meilę, rūpestį kitiems.
Atsakyti
2019.08.09 dieną pasirinkau gimdyti šioje įstaigoje - nenusivyliau nė kiek! Priemimas buvo greitas ir labai malonus, atsakyta į visus klausimus (o jų tikrai daug, kai pirmas gimdymas ir begalinis stresas). Gimdymo metu kiek įmanoma nebuvau palikta viena su didžiausias skausmais, , n'' valandų. Ateidavo gydytojas bei akušerės, kurios nuramindavo, patardavo.. tačiau gaila, kad papuoliau būtent tą dieną, kai gimdyvių skaičius buvo rekordinis - personalas lakstė kaip pašėlęs, tikrai norėjosi daugiau pabūti su akušere ar gydytoja.. Todėl ar nebūtų verta pasvarstyti apie daugiau darbuotojų? Juk kenčia ne tik pacientai, bet ir pats personalas. Nepaisant didelio užimtumo, rinkčiausi šią vietą dar kartą, tik su viltimi, kad bus daugiau priimta personalo! :) Didelis ačiū visam penktadienio personalui! :)
Virginija Vaitkevičienė
2019-04-27 10:16:10 IP 2g447g9h
Atsakyti
Niekada neteko apsilankyti ligoninės priimamajame, bet visada būna pirmas kartas.Su didžiuliais skausmais 25 d.vakare papuoliau į jūsų priimamajį.Labai noriu padėkoti gyd.V.Jusevičiūtei ir visam personalui.Puikus aptarnavimad, greita ir kokybiška apžiūra.Dar kartą nuoširdus ačiū.
Atsakyti
Isbere visa kuna, supratau, kad be specialisto pagalbos neissiversiu, nes nezinau nei priezasties, nei kaip ir kuom gydytis.Nuo ryto skambinau i odos ligu registratura.Kantriai skambinau, nors telefonas arba uzimtas, arba niekas neatsiliepe.Galu gale pavyko! Ir ka gi - talonas tik geguzes 7 dienai.Uz menesio.Sakykit, kaip su isbertu ir nieztinciu kunu islaukt menesi laiko? Kas cia per cirkai? Pas ponia Grybauskaite greiciau pavyktu patekti, negu pas odos gydytoja nustatyti diagnoze ir skirti gydyma.Ne vienas odos gydytojas ten dirba - visa kruva, bet pasirodo patekti "misija neimanoma".Zmones operaciju greiciau sulaukia, o cia pas odos gydytoja eiles po menesi.Negydant ir zaizdos gali atsirasti, pati nezinau ir bijau tepti bele kuom.Tai cia vadinasi zmoniu labui dirba medikai.Kiek teko ten pabuvoti, zmoniu tikrai ne minios laukia, bet, svarbiausia, kad daktarai zuja is kabineto i kabineta, o i laukiancius kad ir pagal nustatyta laika jiems nusisvilpt.Menesi laiko zmogus negali patekti konsultacijai pas odos gydytoja! Kodel tokius mokescius nuo atlyginimu nulupa, jeigu mes negalime laiku sulaukti paprastos pagalbos!
Atsakyti
Isbere visa kuna, nezinau priezasties, todel nezinau kaip gydytis.Siandien puse dienos skambinau i registratura, taciau niekas neatsiliepe.Kantriai skambinau ir skambinau....pagaliau atsiliepe.Artimiausias talonas pas odos gydytoja geguzes 7 dienai.Uz menesio.Kaip zmogui, kurio visa kuna toliau beria ir niezti patekti konsultacijai pas specialista? Pati gydytis nedristu, nes nezinau priezasties.Per menesi laiko galima ir supūti, gali atsiverti atviros źaizdos, kadangi nezmoniskai niezti.Gydytojai slampineja is kabineto i kabineta, i tave nekreipia jokio demesio....Tai ka daryt, kaip sulaukt pagalbos?
Atsakyti
03-19 vakare atvažiavus į priėmimą su siuntimu dėl didelių pilvo skausmų, ganėtinai greitai priėmė ir atliko tyrimus. Buvau paguldyta į ginekologijos skyrių. Buvo nuspręsta atlikti laparoskopiją. Šią operaciją man atliko skyriaus vedėjas Gydytojas iš didžiosios raidės Vidmantas Sedziniauskas suteikė visą informaciją ir atsakė į visus užduotus klausymus su kaupu, rūpinosi tiek prieš operaciją tiek po jos. Labai esu dėkinga akušeriai Vilmai Damijonaitieniai kuri tai pat daug domėjosi ir rūpinosi. Rekomenduoju būtent šią kliniką visiems kurie tikrai nori profesionalų pagalbos, tikslios diagnozės, puikaus ir efektyvaus gydimo. Esu dėkinga visiems darbuotojams (kadangi gulėjau ne vieną diena tai teko bendrauti su keliomis pamainomis) ir lenkiuosi prieš Jus, nes jie visada atsako į užduotus klausimus, pasiteirauja, padeda ir pataria. Maistas skanus, palata švari, tavim pasirūpinta. Man sukėlė didelę nuostabą, jog moterys valančios palatas čia visada šypsosi, pakalbina ir skiria dėmesio pacientui ko kitur nėra. Labai malonu, jog šioj klinikoj nėra nelaimingų darbuotojų, nes jie visada šypsosi ir rūpinasi kiekvienu individualiai. Siūlyčiau kitoms gydymo įstaigoms imti pavyzdį būtent iš Kauno Klinikinės ligoninės. Patarimas visiems kreiptis ne ten kur gražiau ir išmaniau, o ten kur specialistai geri.
Atsakyti
Nemalonius isgyvenimus teko patirti man. Sioje ligonineje man buvo atlikta planine mokama operacija. Ir negaliu dar patiketi, kad po narkozes gydytoja net nepasirode, neapziurejo, kaip as jauciuosi. Ji tiesiog isejo namo. Sesute sake ateis apziuret budintis. Deja, ir jis nepasirode. Galiausiai atejo ta pati sesute ir pasake, kad budintis leidzia man vykti namo. Pasirodo, zmogus yra nieko vertas. Veterinarinej klinikoj gyvunui daugiau demesio skiria nei sioje ligonineje zmogui. Sesutes tikrai nuosirdziai dirba savo darba, bet gydytoja... Taip visa papludusi krauju ir isvaziavau namo is dienos chirurgijos skyriaus.
Atsakyti
Likau labai patenkintas Kauno klinikinės ligoninės Urologijos klinikos gydytoju Titu Semaška.ir slaugytojų personalu.Atvykau pagal gydytojo nurodymą 9 val, o jau 11 val. pradėta operacija dėl prostatos Hiperplasijos -jokio bereikalingo gulinėjimo palatoje.Vienos valandos operacija atlikta profesionaliai - rezultatas viršijo mano lūkesčius.Titas moka bendrauti su pacientais, išklauso, paaiškina viską suprantamai ir net nebijo duoti savo tel. numerį, tolesniam bendravimui.Iš kitų gydytojų, su kuriais teko bendrauti, truputi jaučiasi arogancija, bet operuoja tikrai gerai - palatų kaimynai buvo patenkinti.Skyriuje labai jautrios ir dėmesingos slaugutės - jos juda ir juda dirbdamos ir prižiūrėdamos ligonius visą parą.Visiems vyrams, sergantiems šia liga, rekomenduočiau šią ligoninę.
Atsakyti
Gulėjau šioje ligoninėje prieš kelias savaites (infekcinių lygų klinika). Buvo nustatytas plaučių uždegimas, kaip gripo komplikacija. Ligoninėje gydė tik nuo gripo, nes neva plaučių uždegimas virusinis ir jis pats praeis. Šeimos daktarė dar prieš ligoninę buvo išrašius antibiotikus, kuriuos ligoninės personalas liepė nutraukti gerti. Po 5 gulėjimo dienų mane išleido namo, po kelių dienų į poliklinika nuvykau pasidaryti kraujo tyrimus, kurie rodė vėl didėjantį uždegimą ir prirašė antibiotikų. Savijauta po ligoninės buvo labai prasta. Gydytoja buvo nustebus, kaip ligoninė gali neskirti antibiotikų plaučių uždegimui gydyti. Šiandien yra beveik trys savaitės kaip sergu, ir manau didžiąja dalimi dėl to kalta infekcinė ligoninė, nes jei viskas būtų vykę savo laiku, duodami reikiami vaistai, nebūtų taip ilgai užsitęsus liga.
Kalbant apie sesutes, yra ir gerų, bet yra tokių kur nemoka kateterio įstatyti, padarė rankoje abscesą. Ta pati seselė neleido prieš statant lašelinę nubėgti į tualetą, nes gi ji daug darbo turi, nesvarbu, kad palatoje yra kitų žmonių ir galima jiems pirma sudėti lašelines.
Taip pat būkite atidus, kokius jums leidžia vaistus, nes vienai gulėjusiai moteriai jau norėjo suleisti ne jos vaistus, nes gi sumaišė pavardes, gerai, kad moteris pasiteiravo ką jai žada leisti.
Žodžiu naudos iš ligoninės 0.
Atsakyti
Visiška nesamonė! Atvykome į priimamąjį 21:20 maždaug, išsiuntė į suaugusiųjų infekcinių ligų priimamąjį. Nuo 22h laukiame kraujo tyrimo rezultatų, dabar 01:20 valanda nakties ir mes visdar laukiame tų rezultatų! Kada tai matyta!? Ar tai priimamasis?! Registratūros seselė piktesnė už velnią, ko paklausi to negausi, nieko nežino, daktarės pačios kratosi viena nuo kitos pacientus ir taippat nieko nežino. Tai kokia čia ligoninė jei niekas nieko nežino ir lieka pacientai nežinioje jau 4-tą valandą ?
Atsakyti
Mindaugas 2019-02-01 09:02:22
likau labai suzavetas odos ligu skyriaus daktare Egle Pabrinkiene. Moteris visada pozityvi ir geros nuotaikos, nevengia su pacientu ir kokiu bajeriuku persimesti:) tokie turi buti visi dakatarai. ji yra pavyzdys visiems mano nuomone. man kaip pacientui buvo smagu kad butent ji buvo mano daktare, tai moteris kuri savo nuotaika pacientam sugeba ismusti visas ligos baimes.esant reikalui pas tokia daktare nebaisu ir sugrysti. Didelis aciu jau vien uz jos pozityvuma ir visada gera nuotaika kas dabar yra retenybe.
Na taip mindaugai as visapusiskai tau pritariu sioj vietoj
Atsakyti
likau labai suzavetas odos ligu skyriaus daktare Egle Pabrinkiene. Moteris visada pozityvi ir geros nuotaikos, nevengia su pacientu ir kokiu bajeriuku persimesti:) tokie turi buti visi dakatarai. ji yra pavyzdys visiems mano nuomone. man kaip pacientui buvo smagu kad butent ji buvo mano daktare, tai moteris kuri savo nuotaika pacientam sugeba ismusti visas ligos baimes.esant reikalui pas tokia daktare nebaisu ir sugrysti. Didelis aciu jau vien uz jos pozityvuma ir visada gera nuotaika kas dabar yra retenybe.
Atsakyti
Net nezinau, kaip pavadinti. Atvaziavau i poliklinika, itardama, kad sergu Laimo liga, nes jau pasidariusi didele deme su raudonu ratu aplink epicentra. Registratura nusiunte pas odos gydytoja, nes neturejau siuntimo pas infektologa. Daktare apziurejo, oj, sako, 100 proc ne Laimas. Dar du kartus paklausiau- ar tikrai ne? Ne ne, ka jus. Cia pulinukas buvo gal, ir dabar pasidare viduj infekcija. Israse antibiotiku tepalo, sako, tepkit ir stebekit... Tai gerai, kad vis delto paraginta artimuju pasiemiau siuntima pas infektologa ir po dvieju dienu, nuejus i ta pacia poliklinika, pas infektologa, pasake, kad tikrai Laimas. Tai va...Kaip vertinti? Tiesa, uztat odos gydytoja prie paciento nesibodejo dar ir savo asmeninius reikalus (kazkokia pazymele sveikatos pries atostogas) telefonu "po blatu" susitvarkyti.
Atsakyti
Labai nusivylusi kardiologijos daktarų darbų. Teta atvažiavo į ligoninę išsitirti ir pastiprinti organizmo. Kur po savaitės ja ištiko infarktas papuolė į reanimaciją. Po ko buvo perkelta į kardiologijos skyrių. Pradėjo kalbėti. Po to būklė pablogėjo pradėjo tuštintis krauju sulaukėm soc. darbuotojos skambučio, kad reabilitacijai per silpna galima tik slauga ir turim patys ją pervežti į slaugą. Atvažiavus pervešti teta į slaugą teta miegojo į nieką nereagavo. Paklausus gyd. ar ją tokios būklės galima pervežti gydytoja pasakė mes viską padarėm, krauju tuštinasi tai čia organizmas valosi.Pervežiau teta į slaugos ligoninę. Nepraėjus dviem parom teta taip ir neprabudus mirė. Susidaro toks vaizdas, kad žmogum atsikratoma, kad ligoninėj būtų mažesnis mirtingumas. Teta taip išsityrė, kad atsidūrė kapinėse.
Vladimir Zaranian
2018-07-28 13:10:31 IP 2i572dgt
Atsakyti
Esu labai patenkintas dienos chirurgijos skyriumi. Noriu padekot vedejui Povilui Kielai ir gyd. Edmuntui.Žurauskui bei visam med. personalui už gerą darbą.
Su pagarba.
Atsakyti
Esu nepatenkita 2 klinikines ligonines rebilitacijos skyriumi kai lankiau ligoni tuo tarpu dalino maista ligonems kraupu buvo ziureti. Kai slauges su kibiriukais dejosi ligoniu maista vos nesipesdamos. O i palatas atnesa maista nuskeltuose induose. {nejaugi neturime ligonineje indu geru negana to kad jau ir maisto porcijos sumazintos)
Atsakyti
2018-05-01su vaiku atvykus į skubios pagalbos skyrių mus priėmė gana greitai, atlikus visus tyrimus gydytoja Veronika Juodienė pareiškė, kad jie ligoninėje neturi elastinio binto, priekaištavo kodėl atvykome pas juos, o nevažiavome į Kauno Klinikas, nes per šventes tokie gydytojai net nevisada budi! Taip pat pareiškė, kad šiandien šventinė diena ir daktarai taip pat nori švesti.
Atsakyti
Esu ne patenkita infekciniu ligų 1 skyriumi nepatenkyta daktare ir kytu fizituojanciu daktaru prasai kad galva peršviestu nes jau visa savaite plese ir skauda o daktares atsakymas gali aiskinti savo vaikams ir vyrui o ne mus ka daryti nori atgal isiusim is kur atvikai siaubingai skauda galva ir šona dešini pasibsisejau daktarais kaip gali taip elktis jai skirui guli tai turi savo darba atlikti iki galo o ne atlieka galim ir numirti irasytu nuo karščevimo ir nuo ligos o tikru daliku ne parodytu kam tada tie daktarai jei jie ne atlieka pareigu iki galo
Atsakyti
Dėkoju už puikų darbą ir už nuoširdų rūpestį vaikų intensyvios priežiūros ir vaikų ligų 1-ojo skyriaus darbuotojams. Ypatinga padėka ir šilčiausi linkėjimai skyriaus vedėjai gerb. gyd. Mačerinskienei, slaugytojoms Vilytei ir Daliai. Jūs darėte viską iš širdies ir labai palengvinote mūsų ilgą buvimą ligoninėje. Ačiū!
Atsakyti
Virginija Legan 2018-03-19 20:56:44
Padėka Kauno 2 Klinikinei Ligoninei
Už suteiktą profesionalią pagalbą ir norą padėti nuoširdžiai dėkoju Diagnostikos sk. vedėjai I. Šidiškienei, radiologei L. Krajevienei. Dėkoju palatos gydytojui J. Kasciuškai už nuoširdų rūpestingumą.
Dėkoju slaugytojai A. Nastaravičiūtei už gebėjimą nuostabiai atlikti savo pareigas. AČIŪ!

Pagarbiai,
Virginija Legan
Likau nepatenkinta vaikų ligų skyriaus seselės darbu.Nemokedama pastatyti vaikui kateterio subadė abi rankutes daugybę kartų, vis tiek nieko neišėjo, tai pastatė vaikui į galvą kateterį.Ar tai normalu? Kas per sadizmas, kas per personalas???Nemoki, neišmanai, tai ko lendi, ko badai?Leisk daryti tam kas moka ir išmano.Vaiko venų matai nesimato.Tai kaip prieš tai buvo pastatytas rankyteje?Reiškiu nepasitenkinimą čia dirbančia sesute 5 aukšte, kuri 40 minučių kankino mano vaiką, nes neišmano savo darbo.Tikiuosi kuo mažiau vaikų pateks į jos rankas.
Atsakyti
Padėka Kauno 2 Klinikinei Ligoninei
Už suteiktą profesionalią pagalbą ir norą padėti nuoširdžiai dėkoju Diagnostikos sk. vedėjai I. Šidiškienei, radiologei L. Krajevienei. Dėkoju palatos gydytojui J. Kasciuškai už nuoširdų rūpestingumą.
Dėkoju slaugytojai A. Nastaravičiūtei už gebėjimą nuostabiai atlikti savo pareigas. AČIŪ!

Pagarbiai,
Virginija Legan
Jaroslava Eitminavičiūtė
2018-01-24 14:17:10 IP 1ath11c8
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju ligonines personalui už išskirtinį dėmesį ir skubiai suteiktą operatyvią pagalbą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Suaugusiuju priemimo ir skubios pagalbos skyriaus vedejai ir visam aptarnaujanciam personalui, o taip pat Reanimacijos Skyriaus vedejui Kazimierui Vieželiui, gydytojai Olgai Suchadolskienei, gydytojui Remigijui Šakaliui ir sesutems Giedrei Neutautaitei bei Elenai Vismantienei už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą ir sveikatos būklės stabilizavimą. Išskirtinės padėkos nusipelnė ir Diagnostikos skyriaus vedeja Irena Šidiškienė, gydytojas Juozas Kasciuška, gydytoja Gintare Urniežiute, o taip pat visas skyrių aptarnaujantis personalas už ypatinga dėmesį, kvalifikuotą gydymą ir rūpestį. Viso ligonineje praleisto laiko metu jaučiau supratingumą ir kantrybę: jautriai ir dėmesingai buvo išklausyti visi nerimastingi pojūčiai, įsigilinta į problemą, nustatyta tiksli diagnozė ir tinkamai parinktas gydymas. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums visiems! Ligoniams taip reikalingos Jūsų žinios, šiluma, gerumas. Pagarbiai, Jaroslava Eitminavičiūtė
Atsakyti
2018-01-14 teko bendrauti su infekc.ligu gydytoja IEVA MERKYTE, budejusia prièmimo skyriuje. Puiki dakarė, neskirstanti ligonių į sunkius ir ne, atlikusi tiek tyrimų, kad net ir nepatikėtum, jog gali sulaukti tokios pagalbos. Nesutiksiu su tais, kurie vis bamba, kad medicina korumpuota, kad dakarai neatsakingi ir kad už dyką pagalbos nesulauksi. Reikalai pasikeis tada, kad pasikeis kartos ir babytės nustos i ligonines vaikščioti su vokeliais
Atsakyti
Elvyra 2017-12-09 17:50:28
Nuoširdus dekui prièmimo GYD.Šilkaitienei ! Atsitiko taip kad šiandien patekome su senole I Kauno II ligoninès prièmima. Mus apźiurejo gyd Šilkaitiene. Itarusi problema operatyviai suskire tyrimus, kardiograma, rengena. Visos sesutes slaugutes laksto kaip bibutes ! Gydytojos irgi. O greitosios vis vezè Ir veze ligoniukus ! Nezinau kada jos visos valge ar kava gèrè. Tad dar karta Aciu Gyd Šilkaitienei Ir visam personalui Tokiu GYD dabar gal sunku rasti Vis tenka girdeti kad daktarai neziuri ligoniu Nesamone - tikri daktarai yra ir bus Linkiu sekmes darbe ir sveikatos nuosirdžiai gydytojai Šilkaitienei ! Musu senole bus gydoma kardiologijos sk. Pagarbiai Urbonaviciene E.
Ir aš prisidedu prie Elvyros padėkos gyd. Šilkaitienei nes buvau atvežta su greitąja, bet manimi buvo pilnai pasirūpinta, suteikta visa reikiama pagalba, ačiū ir sesutėm ir visam personalui, o kad reikėjo palaukti, tai nieko keisto, nes greitukės važiavo ir važiavo su ligoniais. Aldona
Atsakyti
Nuoširdus dekui prièmimo GYD.Šilkaitienei ! Atsitiko taip kad šiandien patekome su senole I Kauno II ligoninès prièmima. Mus apźiurejo gyd Šilkaitiene. Itarusi problema operatyviai suskire tyrimus, kardiograma, rengena. Visos sesutes slaugutes laksto kaip bibutes ! Gydytojos irgi. O greitosios vis vezè Ir veze ligoniukus ! Nezinau kada jos visos valge ar kava gèrè. Tad dar karta Aciu Gyd Šilkaitienei Ir visam personalui Tokiu GYD dabar gal sunku rasti Vis tenka girdeti kad daktarai neziuri ligoniu Nesamone - tikri daktarai yra ir bus Linkiu sekmes darbe ir sveikatos nuosirdžiai gydytojai Šilkaitienei ! Musu senole bus gydoma kardiologijos sk. Pagarbiai Urbonaviciene E.
Atsakyti
Turėjau ne kartą nemalonių įspūdžių priimamajame skyriuje. Ne kartą atsisakėme vežti greitąja į šią ligoninę. Skyriuje tikrai didelė tikimybė susargdinti jau ir taip sergantį ligonį. Paaiškinu:l atvežus ligonį paguldo geresniuoju atveju į bendrą palatą neatsižvelgiant į tai, kad ligos įrašuose pažymėta, kad tai astmininkė silpna ligonė (90 metų) palata drėgnu oru vėdinama dėl kitų ligonių, betgi tam skyriuje ir gripininkai. Dirba rezidentai kuriem diagnozė konkrečiai ligonei buvo 90 m. Pasiskundus kitom ligonėm kad astmininkė dūsauja per garsiai suleidžia ligonei dvigubą raminančių dozę ir ryte, nors ir lydintieji abejoja ar galima nepabudusią ligonę išrašyti namo užtikrina kad viskas bus tvarkoj ir su greitąja parveža namo, kur po kelių val ligonė miršta.taip pirminę priežastį patvarkė, bet ar tokio amžiaus žmogui galima leisti raminamuosius (plautininkui). Beja mirties priežastis plaučiai taip ir nepradėjo dirbti, nors širdis pradėjo.. Skaudu. Primamajame labai ilgai išlaikpmi ligoniai tiesiog koridoriuje, kur rimti ligoniai būna prie skersvėjų kur susidaro atsidarius lauko durims ir esant atviram antram koridoriaus galui.juk gripas tikrai tokioj erdvėj gajus, nei kaukių, nei apsaugų.mažai dėmesio iš auštesniojo personalo. Seselės, sanitarai labai paslaugūs.
Atsakyti
Prižiūrintis gyd. Šernas tikrai malonus, rūpestingas žmogus.Likęs personalas....sesutės tikrąja ta žodžio prasme 'eina lažą'...vaikų infekcinis skyrius...elgiasi su mažyliais kaip su nieku...nei pakalbina, nei kažkaip bando gražiuoju prieiti, neišgasdinant...stresas vaikučiui visiškas, kai ateina pirma syk matoma tetulė, griebia rankyte, be žodžiu beda į kateterį...esu pasibaisėjus jų darbu...kita sesutė, atėjusi į vakarinę pamaina, pasirodo tik viena sykį per visą savo darbo laiką...kaip jūs, kokia temperatūra-kyla, krenta, ar viduriuojat, ar geriau laikotės....niekam neįdomu....pati eik, ieškok, prašyk....patalynės pakeitimui išeini ieškot ir randi sesutę apsiramsčiusia pagalvėlėm, su kava ir sausainiais ramiai sau snaudžiančia prieš televizorių....kaip tokie žmonės, kuriem absoliučiai nerūpi ligonis ir jo savijauta, gali dirbt tokį darba...kaip?lauk tokias pabaisas!
Atsakyti
Labai nemaloni patirtis. Atvežėm žmogų su ūmiais pilvo skausmais į priimamąjį. Žmonių priėmime praktiškai nebuvo. Laukėm daugiau nei keturias valandas, kol paleido. Labiausiai sunervinęs dalykas - iš keturių ten budėjusių sesučių dirbo tik viena su puse. Kitos dvi sėdėjo prie kompiuterių, kuri viena jų su ausinėmis. Mandagumo nulis, viskas aiškinama susiraukusiais nepatenkintais veidais. Dar įdomesnė buvo gydytoja, spėju - rezidentė. Ji savo budėjimo laiku koridoriuje šnekučiavosi su draugu, o mums laukiantiems jau ketvirta valanda, net nesugebėjo paaiškinti, kiek laiko gali trukti kraujo tyrimas. Ji taip pat rėkė, o ne maloniai paaiškino, ant garsiai dejojančios močiutės, o iki kitos net nepriėjo, kol ta susinervinusi nenušlubavo namo. Jeigu tave erzina ligoniai ir šiaip žmonės, nesirink gydytojo profesijos. Namo grįžome ne iki galo supratę, kas negerai, ir su dar ūmesniais skausmais. Baisu ir šlykštu.
Atsakyti
Jūs gal meskite lauk sovietų sąjungos bobas, kurių šiknos giliai įsišaknijusios ofiso kėdėje ir kurios ne tik, kad nemoka mandagiai kalbėti ir suteikti informacijos, bet taip pat ir dirbti savo darbo. Per visą dieną teko skambinti 80 kartų, kad kažkas teiktųsi pakelti ragelį ir nesugebėtų suteikti išsamios, mandagios informacijos. Teko ir vietoje registruotis tai jaučiausi kalta, kad ponių oru kvėpavau, nors tereikėjo užsiregistruoti pas dermatologą. Kolegos, jūs ne pastatus atnaujinkite, o personalą.
Atsakyti
Nuoširdžiausia Padėka 1-o infekcinio skyriaus vedėjai RIMANTEI BALČIŪNAITIENEI ir jos visam kolektyvui. Esu labai dėkinga už žmogiškumą, supratingumą, paprastumą, rūpestingumą, stropumą, rezultatyvų gydymą atsižvelgiant į mano situaciją ir kitas lėtines ligas. Gydymosi sąlygos idealios, maistas tiesiog nustebino. Užteko ir patalynių ir naktinių ir pižamų ir virinto vandens ir buvo kam nueiti į vaistinę ir liftininkė pavežė maloniai ir jaunutės sesutės ir rezidentės stengėsi. Koks vadovas toks ir kolektyvas. Jūs gerb. vedėja esate viena iš mylimiausių mano gydytojų. Ir dar nerealiai graži moteris.
Su pagarba pacientė Jūratė
AudroneŠalavkiene
2017-06-15 21:31:29 IP 28lgc06s
Atsakyti
Nuoširdi padėka
Kauno Klinikinės ligoninės priėmimo skyriaus vedėjai gyd. GRAŽINAI KARALEVIČIENEI už mano mamai laiku suteiktą skubią ir profesionalią medicininę.pagalbą Tai be galo nuoširdi, atsakinga, pareiginga, maloni ir komunikabili gydytoja.
Pagarbiai
Audronė Šalavkienė
2017-06-15
Atsakyti
Esu labai dėkinga Priėmimo skyriaus vedejai gydytojai GRAŽINAI KARALEVIČIENEI visam šauniam Priėmimo skyriaus kolektyvui už laiku suteiktą skubią ir kvalifikuotą med.pagalbą.
Pagarbiai
Danguole-Ona Kryžiuvienė
Liudmila Raižienė
2017-06-01 10:54:36 IP 5juc265i
Atsakyti
Po atvykimo į Kauno klinikinę ligoninę su siuntimų iš šeimos gydytojos ir su 73 metų nesveikuojančiu nusilpusiu ligoniu, kuriam nuo 9 val iki 16 val buvo atlikta aibė tyrimų. Buvo konstatuota, kad kepenyse ir plaučiuose atsirado metastazės, ligonis silpnas, sunkiai vaikšto, savaitė nieko nevalgo, nes organizmas nepriima maisto (pavalgius vemia), bet į ligoninė paguldytas nebuvo. Buvo pasiūlyta kreiptis pas šeimos gydytoja ir poliklinikoje atlikti biopsijos tyrimus. Norėčiau paklausti, kodėl žmogus, dirbdamas visą gyvenimą, kai išeina į užtarnauta poilsį ir kartais suserga neturi teisės į normalu kvalifikuotą gydymą ligoninėje, o privalo vaikščioti kol nenukris ir nenumirs. Juk ligoninė puikiai ir operatyviai gali atlikti visus tyrimus paguldžius ligonį į stacionarą ir taip prailginti žmogaus gyvenimą, ką ir žadėjo duodami Hipokrato priesaiką, bet gydytojų poelgiai rodo priesaiką fiktyvi... Kai buvo pareikalauta paguldyti ligonį, tai gydytoja pasiūlė lydinčiajam ligonį asmeniui iškviesti apsauginį ir išmesti lauk. Kaip jums toks mūsų gydytojų elgesys? Be teismų ir žurnalistų gauti kvalifikuotos pagalbos kartais negalima, bet pagyvenę žmonės nelinkę veltis į visokius teismus geriau ramiai ir tyliai numirti. Ačiū Jums Gerbiamieji už tokį puiku gydymą... Tikiu į gerumą ir vis dar manau, kad ne visi medikai yra tokie, ir kad ne viską dar šiais laikais lemia pinigai.
Atsakyti
dėkojame už operatyviai suteiktą rūpestingą pagalbą, atvykus 2017 05 07 į Infekcinės ligoninės priimamąjį. Tikrai nuoširdus ačiū už operativų darbą ir praleistą naktį intensivios priežiuros skyriuje, likau nustebinot ir pasakojau visiems...... Bet stai po vienos nakties stebuklai baigesi kaip mus pervede I 4 auksta vaiku skyriu, ten aplinka siaubinga ir dar dirbant zmones kaip kalejmo priziuretojai, skyriaus vedeja irgi nustebino, tiesiog koekvienas ziuri kad butu ideta I kisene, kitu atveju nei indu megaukites, nei informaciją, nezinau ka ten tie zmones veikiate
Milda Čebatorienė
2017-05-03 14:28:32 IP 5juc4t0t
Atsakyti
dėkojame už operatyviai suteiktą rūpestingą pagalbą, atvykus 2017 05 02 naktį į Infekcinės ligoninės priimamąjį. Ačiū gerb. Remigijui Stankūnui, gerb. Genei Valiaugienei ir kt. dalyvavusiems priimant ligonį. Stiprybės, kantrybės ir geros sveikatos sunkiame Jūsų darbe.

Pagarbiai,
Milda Čebatorienė
Atsakyti
Prabuvome nuo 10 iki 16val visos baltahalates piktos nieko nepadejo kiekviena zingsni reikejo reikalauti kad atliktu savo pareigas.Ligonis 90 mete dimensija serganti mociute pragulejo kur papuole gyditi atsisake.Turbut cia buna ir blogiau ar tiesiog nieko nesiuleme.noretusi kazkokios atsakomybes nevien vedejos raminimu kad viskas cia ok.
Atsakyti
Mums teko guleti vaiku intensyvios terapijos skyriuje, kai pradejome viduriuoti vemti ir baisiai karsciuoti. Sis skyrius mane labai maloniai nustebino, nuo dirbanciu gydytoju, seseliu iki suremontuotu ir tvarkingu palatu.
Taciau siaubingai pribloske sitos ligonines vaiku skyrius 4 aukste. Dar nespejus atsigulti man buvo pareiksta jog noredama likti su serganciu vaiku turesiu susimoketi 4, 34 eur. Uz ka? Esame socialiai drausti, mokame mokescius. Palata buvo siaubingos bukles. Remonto ten tikriausiai nebuvo nuo sovietiniu laiku. Ant lango uzkabinta paklode, vonia nesvari, be silto vandens. Siltas vandui begdavo tik kriaukleje. Tad kaip reiketu nuprausti viduriuojanti didesni vaika? Saltu vandeniu vonioje? Unitazo dangtis krenta, nesilaiko pakeltas... Seseles atejusios imti kraujo net neslepdamos diskutuoja kad jau laikas iseiti is darbo, kad geriau eis dirbti valytojom nei dirbs cia toliau. Termometru neduoda, nors vizituodami klausia ar vaikas karsciuoja. Tad matavimas vykdomas priglaudus ranka prie vaiko kaktos. Taciau visa ko virsune buvo kai nuvyke i konsultacine vaiku poliklinika mums pries nosi musu laiku atvyko greitosios pagalbos medike su visa apranga ir nuvede savo vaika pas gydytoja su viena is klinikos darbuotoju, mums atistojus ir pareiskus kad dabar musu laikas, buvo atsakyta saltai kad jie uzsiregistrave anksciau ir dabar yra ju laikas. Neistverusi paklausiau ar pirmiausiai priimami savi o tik po to ligoniai? Felcere atlydejusi darbuotoja baltu chalatu uzreke, kad sedeciau ir laukciau nesiputojusi ir ramiai uzeme musu registruota laika. Vis tik kiek daug gali padeti saldainiu dezute laikyta mums pries nosi uzlindusios felceres rankose. Esu pasibaisejusi sios ligonines vaiku skyriumi ir konsultacine poliklinika nuo isakymu kad vos nuo 3 metu vaiku mamos noredamos likti su vaiku turi susimoketi uz tokios bukles palata iki tokiu seseliu kurios dirba konsultacineje poliklinikoje be jokios profesines etikos!!!
Aciu sakau tik vaiku intensyvios terapijos skyriui ir vaiku ligu skyriaus vedejai, kuri pasivargino paskambinti ir aptarti nesusipratima del mokescio!
Atsakyti
Norėčiau padėkoti vaikų priėmimo skyriaus vedėjui Varaškevičiui Dariui ir jo vadovaujamam skyriui už suteiktą pagalbą mano sūnui.Didelis ačiū už šilumą, rūpestį už jūsų profesionalumą ! Ačiū kad esat !
Atsakyti
Nesvarbu 2017-01-22 21:56:17
As tiesiogine zodzio prasme esu APAKUS, kad tokie daktarai ypac ginekologiniam skyriui dyrba, kaip su šuniu elgiasi jokio zmogiskumo, nieko... jus atkreipkit demesy kokie zmones pas jus dyrba.
Pritariu. Teko gulėti dėl ginekologinių dalykų. Elgiasi kaip su mėsos gabalu.

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

eBay 80,59 +5,75%
American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%
Goldman Sachs 414,32 +1,65%
Hasbro 89,50 -3,20%
Twitter 62,24 -4,83%
Facebook 324,61 -5,05%
Intel 49,46 -11,68%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 4,05 +6,86%
Cukrus 0,76 -5,00%
Nafta 83,87 +1,10%
Kava 4,77 +6,00%
Apelsinai 0,72 +4,35%
Auksas 1785,28 -1,25%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Vištiena 2,38 0,00%