Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras viešųjų pirkimų statistika

Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras viešieji pirkimai

Dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose

Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras viešieji pirkimai pagal metus
 Laimėjo
2015 metais Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras kaip tiekėjas laimėjo 1 viešajame pirkime. Skelbiame tik informaciją apie laimėtus viešuosius konkursus.

Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras pagrindiniai partneriai, konkurentai ir pirkėjai

Pirkėjai:
(pagal sutarčių skaičių)
Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių skaičių.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių sumas)
Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 460 €
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių sumas. Sumos - bendra sutarčių su organizacija suma nuo 2015 metų skaičiuojant visus mokesčius.
Nuo 2015 metų Kauno Jaunimo Narkologijos Pagalbos Centras dalyvauja Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir kituose paskelbtuose konkursuose.

Statistika pateikiama pagal pasiūlymo pateikimo termino pabaigos datą arba skelbimo datą (ne pagal laimėjimo ar konkurso pabaigos datas). Jei nežinoma informacija apie pasiūlymus ir nėra pirkimo ataskaitos, vertinami sutarties duomenys. Tokiu atveju imama sutarties pasirašymo data. Į statistiką įtraukiami tik viešai skelbti duomenys. Tikėtina, kad kai kurie duomenys apie tiekėjo nelaimėtus pirkimus buvo nepaskelbti viešai, tokie duomenys portale nevertinami. Laimėjo - tai reiškia, kad įmonės pasiūlymas buvo pirmoje vietoje arba buvo pasirašyta sutartis. Nelaimėjo - įmonės pasiūlymas buvo 2-oje ar žemesnėje vietoje arba pasiūlymas buvo atmestas.

Duomenų šaltinis: Kontraktai.eu.
Informacija netiksli? Susisiekite!